لیزر موهای پرزی در تهران

موارد استفاده از لیزر موهای پرزی

قسمت هایی از بدن که موی پرزی دارد

مزایای لیزر موهای پرزی

از بین رفتن موهای کرکی

بهترین کلینیک برای انجام لیزر موهای پرزی

راه های ارتباطی آسان با مشتریان و در دسترس بودن سریع

امکان پرسش و پاسخ آنلاین مشتریان با مرکز

داشتن دستگاه لیزر از یک برند خوب برای لیزر موهای پرزی

داشتن پرسنل خوب و با اخلاق (مشتری مداری)

تخفیف گذاشتن روی پیکیج های لیزر

داشتن اپراتورهای مجرب

رفتار خوب پرسنل

داشتن پزشک با تجربه

داشتن محیطی ایمن و بهداشتی برای کار

عوارض احتمالی لیزر موهای پرزی

سوختگی در صورت لیزر روی موهای غیر مشکی

سن مناسب یا توصیه شده 

14 به بالا

مدت زمان لیزر

بستگی به نواحی که لیزر می کنید دارد

احتمال موفقیت

بستگی به رنگ موی شما دارد

لیزر موهای پرزی

ناحیه

مبلغ

کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه

1.100.000 تومان

کل بدن شات نامحدود

1.300.000 تومان

لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل

899 هزار تومان

کل پا

599 هزار تومان

کل دست

599 هزار تومان

بیکینی

249 هزار تومان

زیر بغل

249 هزار تومان

ساعد

379 هزار تومان

صورت

249 هزار تومان

ساق

399 هزار تومان

پشت لب

99 هزار تومان

خط ناف

99 هزار تومان

دور سینه

99 هزار تومان

گودی کمر

249 هزار تومان

شکم

249 هزار تومان

باسن

249 هزار تومان

بازو

389 هزار تومان

ران

499 هزار تومان

پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل

949 هزار تومان

پکیج کل دست، کل پا

999 هزار تومان

ناحیه

مبلغ

فول بادی

2.490.000 تومان

آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت

590 هزار تومان

ساعد

700 هزار تومان

بازو

800 هزار تومان

کل دست

999 هزار تومان

ساق پا

800 هزار تومان

ران

900 هزار تومان

کل پا

999 هزار تومان

سینه و شکم

1.200.000 تومان

زیر بغل

299 هزار تومان

کل پشت

1.200.000 تومان

فهرست مطالب

لیزر موهای زائد، به یکی از مطمئن ترین و موثرترین روش ها برای کاهش دائمی موهای زائد بدن و صورت تبدیل شده است. لیزر یک پرتو متمرکز از خود ساطع می کند که به فولیکول های مو می رسد، جایی که گرما به طور دائم ریشه مو را از بین می برد. اما برای اینکه درمان موثر باشد، این فولیکول ها باید در مرحله خاصی از رشد خود باشند. اما واقعیت این است که همه فولیکول های موی شما با سرعت یکسان رشد نمی کنند.

 بنابراین برای اثربخشی درمان، جلسات را در هر 4 تا 6 هفته تکرار کنید. این زمان معادل چرخه های رشد موهای شما است تا بتوانید فولیکول های جدید را پیدا کنید. اگر قبلاً لیزر موهای زائد را انجام نداده اید، حداقل 8 جلسه برای شروع به شما توصیه می کنیم، با این حال بسته به پاسخ موهای شما به درمان ممکن است به درمان های بیشتری نیاز باشد.

ما در کلینیک لیزر مروارید، با صبر و حوصله، اهداف و نتایجی که از لیزر می خواهید را می شنویم و سپس بهترین راهکارها را به شما ارائه می دهیم. در ادامه با ما همراه باشید تا هر آن چه در خصوص لیزر موهای پرزی باید بدانید را برای شما شرح دهیم.

آیا لیزر موهای پرزی تنها مختص به خانم ها است ؟

در نظر داشته باشید که از بین بردن موهای کرکی و پرزی چه برای خانم ها و چه برای آقایان بسیار دشوار است. برخی از فاکتورها و عوامل می تواند باعث ایجاد موهای کرکی و پرزی شود مانند وراثت، اختلالات هورمونی یا حتی ژنتیک.

روش های از بین بردن موهای پرزی

امروزه، پیشرفت تکنولوژی و تجربه و مهارت پزشکان، باعث شده است که روش های کارآمد و موثری برای از بین بردن موهای پرزی باشند که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

  • حذف موهای پرزی با استفاده از لیزر (لیزر موهای پرزی)
  • کرم آمپولوریتین
  • الکترولیز

دقت داشته باشید که در بخش توضیحات دستگاه الکسانداریت آورده شده است که این دستگاه می تواند برای موهای پرزی و کرکی نیز استفاده شود اما نکته مهم این است که کار با این دستگاه برای موهای پرزی حتما باید متخصص و پرسنل آموزش دیده انجام شود. ما در لیزر مروارید شما را به درستی راهنمایی می کنیم تا در نهایت با خیالی آسوده تصمیم بگیرید که آیا می خواهید لیزر موهای پرزی را انجام دهید یا خیر.

مزایای لیزر موهای کرکی

لیزر موهای پرزی برای کدام قسمت‌ ها انجام می‌ شود؟

اگر قرار باشد شما لیزر موهای پرزی را انجام دهید، می توانید در تمامی قسمت هایی از بدنتان که موی پرزی دارید، آن را انجام دهید.

عوارض لیزر موهای پرزی

موهای تیره دارای ملانین هستند و این ملانین در هنگامی که دستگاه لیزر روی موی شما شات می زند، انرژی لیزر را به خود جذب می کند. به همین دلیل این روند، کاملا عادی و طبیعی طی می شود و شما تا پایان جلسات لیزر خود هیچ مشکلی نخواهید داشت. در صورتی که موهای کرکی شما دارای رنگدانه ای به جز رنگ مشکی باشد، یعنی بلوند، خاکستری و سفید باشد، احتمالا گزینه مناسبی برای لیزر موهای پرزی نیستید.

اگر شما فردی با رنگدانه های سفید و روشن باشید، لیزر موهای کرکی نه تنها برای شما نتیجه دلخواه ندارد، بلکه بعد از چند جلسه دچار سوختگی یا زخم دائم روی پوست می شوید.

طول درمان لیزر موهای پرزی

لیزر موهای پرزی، نسبت به لیزر موهای ضخیم و تیره، نیاز به جلسات بیشتری برای درمان دارند و معمولا مراجعه کننده باید روی 8 جلسه الی 12 جلسه، برای جوابدهی حساب باز کند. این طول درمان، فقط یک ایده کلی است و حتی ممکن است برخی از افراد، به تعداد جلسات بیشتری برای لیزر موهای پرزی نیاز داشته باشند.

علت بیشتر بودن طول درمان در لیزر موهای پرزی

وقتی می توان گفت فرد از لیزر نتیجه گرفته است که رنگدانه های مو او انرژی لیزر را به خود جذب کند. حال هر چه مو رنگدانه بیشتری داشته باشد، بیشتر می تواند انرژی لیزر را به خود جذب کند و در نتیجه پیاز مو تخریب می شود و مو از بین می رود. موهای شما هر چه تیره تر باشد، یعنی ملانین بیشتری دارد و این یعنی، توانایی جذب انرژی لیزر را دارد.

از طرفی، چون موهای پرزی دارای ملانین کمتری هستند، ممکن است به تعداد جلسات بیشتری نیاز داشته باشید تا نتیجه بگیرید. البته موهای کرکی شما نیز باید دارای رنگ باشند در غیر این صورت نمی توانید لیزر انجام دهید.

دستگاه مناسب لیزر موهای پرزی

دقت داشته باشید که هر دستگاهی نمی تواند موهای پرزی را از بین ببرد. هر دستگاه لیزر، دارای خصوصیات و مشخصات خاص خودش است و ممکن است برخی از آن ها مناسب برای موهای کرکی نباشند. یعنی برخی از دستگاه های لیزر، فقط روی موهای ضخیم و تیره اثر دارند.

برخی از موهای روشن یا نازک، انرژی لیزر را به خود جذب نمی کند و در نتیجه از بین نمی روند. اگر دستگاه لیزر از نوع معمولی باشد، فقط موهای ضخیم را از بین می برد. دستگاه های لیزر کندلا الکساندرایت 2019، یکی از دستگاه لیزرهایی است که روی موهای کرکی هم جواب می دهد.

تفاوت الکترولیز و لیزر برای از بین بردن موهای پرزی

الکترولیز و لیزر هر دو روشی عالی برای از بین بردن موهای پرزی هستند اما با هم تفاوت هایی دارند. لیزر الکس، مناسب برای افرادی با پوست روشن و موی تیره است. وقتی لیزر به رنگدانه ها تابیده می شود می تواند منجر به سوختگی روی پوست های تیره شود به همین دلیل برای رنگ موهای روشن پیشنهاد نمی شود.

در کاندیدهایی که پوست روشن و موی تیره ندارند، از روش الکترولیز برای حذف موهای زائد استفاده می شود. این تکنولوژی ترکیبی از فرکانس رادیویی و لیزر است که با آن می توانید موهای کرکی را از بین ببرید. در این روش، رنگدانه های مو هدف قرار نمی گیرند بلکه فولیکول مو هدف قرار می گیرد. پس در نتیجه رنگ موی شما اهمیتی ندارد.

پس از جلسه اول لیزر موهای پرزی چه تغییراتی مشاهده خواهید کرد ؟

لیزر، موهای زائد پوست را حساس و کمی تحریک می کند. افراد ممکن است قرمزی را تجربه کنند. بنابراین، بهتر است از هر گونه فعالیتی که ممکن است باعث تحریک بیشتر پوست شود، خودداری کنید. حداقل 24 ساعت پس از اولین جلسه لیزر موهای زائد، باید از دوش آب گرم، سونا و ورزش خودداری کنید. متقاضیان باید از دئودورانت، لوسیون بدن و خوشبو کننده ها اجتناب کنند. استفاده از ژل آلوئه ورا به تسکین پوست کمک می کند.

یک هفته بعد از قرار جلسه لیزر موهای پرزی، کاندیدها متوجه ریزش مو می شوند. این کاملا طبیعی است و نباید با رشد مجدد اشتباه گرفته شود. مراجعه کنندگان نباید اپیلاسیون یا کندن مو را انجام دهند.

بعد از اولین جلسه لیزر موهای پرزی، ناحیه تحت درمان حدود چهار تا شش هفته صاف خواهد بود. پس از این بازه زمانی، افراد باید متوجه رشد مجدد موهای ریز کمی شوند. باید از اپیلاسیون این موها اجتناب شود. در واقع، آن ها در طول درمان بعدی مورد هدف قرار خواهند گرفت، که باید در همین زمان انجام شود.

در این مرحله افراد باید قبلاً دو درمان را انجام داده باشند. پاها، ناحیه بیکینی، قفسه سینه، ناحیه صورت، زیر بغل و بازوها حداقل 50 درصد از موها را از بین خواهند برد اما در این جلسات، هدف ما موهای پرزی بدن است بنابراین نتایج بسته به نوع پوست فرد متفاوت خواهد بود، اما می توان تصور کرد که در این زمان شاهد کاهش چشمگیر مو خواهند بود.

افراد باید پس از یک سال یا هشت ماه بسته به ناحیه تحت درمان، مجددا به کلینیک مراجعه کنند. حالا موهایشان برای همیشه از بین خواهد رفت.

در کل، نواحی مانند صورت و بیکینی نیاز به زمان بیشتری برای درمان دارند. این به این دلیل است که رشد مو توسط هورمون ها تحریک می شود.

مراقبت های قبل و بعد از درمان قبل و بعد از هر جلسه یکسان باقی می ماند. همچنین افراد باید قبل از جلسه لیزر، پوست را شیو کنند و پوست خود را از لوسیون ها، کرم ها و مرطوب کننده ها بشویند. در صورت قرار گرفتن در معرض آفتاب، چه قبل و چه بعد از جلسه، باید همیشه از ضد آفتاب استفاده کنند.

انواع روش های رفع موهای پرزی

انواع دیگر از بین بردن موهای زائد مانند اپیلاسیون، اصلاح و کرم های رفع موهای زائد، اگرچه راحت است، اما می تواند زمان بر باشد، نتایج ماندگاری نداشته باشد و رشد مجدد می تواند خارش داشته باشد. همچنین برداشتن موهای نواحی بزرگ بدن، مانند پشت، ممکن است دشوارتر باشد، بنابراین لیزر موهای زائد ساده ترین و موثرترین گزینه است.

رشد مجدد حداقل است، موها تا 90٪ کاهش می یابد و اگر به موقع رشد مجدد را تجربه کنید، موها بسیار نرم تر، ظریف تر و روشن تر از قبل می شوند.

بهترین کلینیک برای لیزر موهای پرزی

بهترین کلینیک برای لیزر موهای پرزی، کلینیکی است که اولا در جلسه مشاوره با شما صادقانه صحبت کند و اگر شما کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستید این موضوع را با شما در میان بگذارد. همچنین موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر موهای پرزی اهمیت دارد:

لیزر مروارید، یکی از بهترین مراکزی است که می توانید برای لیزر انتخاب کنید چرا که این مرکز، با داشتن همه ویژگی های ذکر شده و دیگر ویژگی ها، بالاترین درصد رضایت را در میان مشتریان دارد. همچنین این مرکز، از اپراتورهای کاملا با تجربه برای لیزر مو استفاده می کند.

سوالات متداول

لیزر موهای زائد برای همه رنگ پوست و مویی جوابدهی دارد اما در کل، مشتریانی که موهای روشن تری دارند، نسبت به مشتریانی که موهای تیره تری دارند، دیرتر جواب می گیرند. در جلسه مشاوره خواسته های خود را با پرسنل مطرح کنید تا آن ها به طور کامل شما را در خصوص دستگاهی که برای لیزر استفاده می کنند راهنمایی کنند و اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند.

هنگامی که اپراتور روی پوست شما شات می زند، ممکن است یک گرمای خیلی سریع و آنی را حس کنید که خیلی زود رفع می شود چرا که شات ها پشت سر هم صورت می گیرد و اپراتور سریع به قسمت دیگر بدن می رود.

بسته به دستگاهی که برای شما استفاده می شود، نوع پوست شما و دیگر عوامل، ممکن است نتایج مختلفی را بگیرید.

برای اکثر افراد، لیزر موهای پرزی ضرری ندارد. با این حال، همه چیز به شرایط شما و رنگدانه های موی شما بستگی دارد. اکثر مردم می گویند که احساس می شود در هنگام لیزر، یک کش لاستیکی روی پوست کشیده می شود. اما اگر بیش از حد به درد حساس هستید، ممکن است ناراحتی جزئی را تجربه کنید.

خوشبختانه راه هایی برای کاهش ناراحتی وجود دارد. نکات آمادگی قبل از لیزر موهای پرزی را رعایت کنید و یک برنامه مراقبت پس از آن را دنبال کنید. این کار درد را کاهش می دهد و موثرترین نتایج را ارائه می دهد.

پاسخ بله است. سازمان غذا و داروی ایالات متحده در سال 1997 آن را به عنوان روشی ایمن برای رفع موهای زائد تأیید کرد. با این حال، لیزر موهای زائد تنها زمانی ایمن است که یک تکنسین با مهارت این روش را انجام دهد.

در طول مشاوره، اطمینان حاصل کنید که تکنسین شما دارای تجربه و مهارت کافی است. ما در لیزر مروارید، تمامی تلاش خود را می کنیم تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

لیزر موهای زائد شامل استفاده از پالس های لیزر است. این پالس ها، نوری را به پوست ساطع می کنند که ریشه و فولیکول مو را از بین می برد. وقتی ریشه و فولیکول از بین می روند، مو دیگر نمی تواند رشد کند.

برای اینکه این فرآیند کار کند، موها باید در مرحله رشد فعال هدف قرار گیرند. با این حال، موهای فردی معمولا با سرعت های متفاوتی رشد می کنند. بنابراین، چندین جلسه درمانی طول می کشد تا هر مو در مرحله رشد را جذب کند و نتایج مطلوب را به دست آورد.

برخی از افراد نتایج دائمی را مشاهده می کنند، در حالی که برخی از افراد ممکن است هر شش تا دوازده ماه یک بار نیاز به یک جلسه شارژ داشته باشند. نتایج بسته به نوع مو و نوع پوست شما متفاوت است. آماده ‌سازی مناسب و مراقبت ‌های بعدی نیز می‌ تواند بر مدت زمان ماندگاری نتایج تأثیر بگذارد.

حداقل سن خاصی وجود ندارد، اما مهم است که صبر کنید تا دوران بلوغ خود را طی کنید تا لیزر درمانی را شروع کنید. خانم‌ ها نباید درمان را شروع کنند، مگر اینکه چرخه قاعدگی خود را شروع کرده باشند.

برای آماده شدن برای لیزر موهای پرزی، شش هفته قبل از اولین درمان از کندن، اپیلاسیون و برنزه کردن موهای زائد خودداری کنید. در روزهای قبل از درمان، از مصرف داروهایی مانند رقیق کننده های خون، NSAID ها و مسکن ها خودداری کنید. درست قبل از درمان دوش بگیرید و اصلاح کنید، اما هیچ گونه لوسیون، مرطوب کننده یا کرم ضد آفتاب را روی پوست نزنید.

شما باید در دوره بارداری، سلامت خود را در اولویت قرار دهید و از لیزر موهای زائد خودداری کنید. هیچ مدرکی مبنی بر ناامن بودن آن وجود ندارد، اما احتیاط شرط عقل است.

لیزر را می توان در هر ناحیه ای از بدن به جز پلک ها انجام داد. محبوب ترین مناطق درمانی پاها، پشت، بازوها، سینه، پشت لب، زیر بغل و ناحیه بیکینی هستند.

شما همچنین می توانید لیزر موهای زائد را بر روی گوش ها، بینی، پیشانی، بالای ابروها و سایر قسمت های صورت خود انجام دهید.

هر کسی بدون در نظر گرفتن رنگ پوست یا نوع مو می تواند لیزر موهای زائد را انجام دهد. با این حال، افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند، نسبت به افرادی که موهای روشن یا رنگ پوست تیره دارند، نتایج سریعتر و بهتری می بینند. هر مرد یا زنی می‌ تواند این درمان ‌ها را انجام دهد.

عوارض جانبی برای لیزر موهای پرزی حداقل است. این یکی از مزایای اصلی لیزر موهای پرزی است. برخی از افراد بلافاصله پس از درمان قرمزی، خارش و تورم پوست را تجربه می کنند. این عوارض معمولاً در عرض چند ساعت از بین می‌ روند و بیشتر آن ها را می ‌توان با استفاده از آلوئه ورا در ناحیه تحت درمان تسکین داد.

در موارد نادر، برخی از افراد ممکن است اسکار، سوختگی یا تاول ببینند. اما این عوارض معمولا فقط در افرادی رخ می دهد که از برنامه مراقبت های بعدی مناسب پیروی نمی کنند.

در بیشتر موارد، بین شش تا دوازده درمان نیاز دارید. این درمان ها به فاصله 4 تا 8 هفته انجام می شود. دوره انتظار برای هدف قرار دادن هر فولیکول مو در حالی که در مرحله فعال چرخه رشد است ضروری است.

مانند بسیاری از موارد، شما باید به احساس لیزر موهای زائد عادت کنید و هر چه جلسات بیشتری داشته باشید بهتر آن را تحمل کنید. اگر درد غیر قابل تحمل ‌تر است، پزشک می ‌تواند کرم بی‌حس‌کننده را روی ناحیه تحت درمان بمالد.

 شما باید تا 30 دقیقه صبر کنید تا پوست بی حس شود. اگر پریود هستید، پریود می تواند پوست شما را نسبت به لیزر حساس تر کند، بنابراین ممکن است در این مدت بیشتر آسیب ببیند.

از آنجایی که لیزر انرژی گرمایی زیادی را به پوست منتقل می کند، باید از هر چیزی که پوست را بیشتر گرم می کند مانند سونا و ورزش حداقل تا 48 ساعت بعد از جلسه لیزر خودداری کنید. این کار به پوست شما اجازه می دهد تا روند بهبود را بدون وقفه ادامه دهد.

آدرس لیزر مروارید

تهران - سعادت آباد - میدان کاج - خیابان سرو غربی - نبش خیابان مروارید - مجتمع مروارید سعادت - واحد ۳

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *