لیزر موهای زیر بغل زنان

 

 

علت انجام لیزر موهای زیر بغل زنان

زیبایی و داشتن پوستی صاف و یک دست در ناحیه زیر بغل

داشتن پوستی سفید در زیر بغل

مزایای لیزر زیر بغل زنان

پوستی صاف، درخشان، نرم و بدون وجود منافذ باز پوستی

افزایش اعتماد به نفس

از بین بردن تیرگی زیر بغل تا حد زیادی

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زیر بغل زنان

بسته به عوامل زیر متفاوت است:

جنس موهای شما

رنگ پوست

رنگ موهای زائد روی روست

مراقبت های قبل از لیزر موهای زیر بغل زنان

قبل از لیزر موهای زیر بغل از موچین، وکس، بند، اپیلاسیون استفاده نشود.

زیر بغل را در معرض نور خورشید قرار ندهید.

از دو هفته قبل از لیزر موهای زیر بغل از برنز شدن خودداری کنید.

اصلاح موهای زائد زیر بغل را فقط با ژیلت و تیغ انجام دهید.

مراقبت های بعد از لیزر موهای زیر بغل زنان

دوش آب داغ نگیرید.

تا 48 ساعت، به اتاق خار، سونا، جکوزی و … نروید.

قیمت لیزر موهای زائد زنان

ناحیهمبلغ
کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه1.447.000 تومان
کل بدن شات نامحدود (از پیشانی تا نوک انگشتان پا)1.667.000 تومان
لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل1.197.000 تومان
کل پا699 هزار تومان
کل دست599 هزار تومان
بیکینی325 هزار تومان
زیر بغل325 هزار تومان
ساعد399 هزار تومان
صورت325 هزار تومان
ساق497 هزار تومان
پشت لب99 هزار تومان
خط ناف99 هزار تومان
گودی کمر325 هزار تومان
شکم325 هزار تومان
گردن280 هزار تومان
باسن325 هزار تومان
بازو399 هزار تومان
ران599 هزار تومان
چانه99 هزار تومان
پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل1.247.000 تومان
پکیج کل دست، کل پا1.297.000 تومان

 

فهرست مطالب

لیزر موهای زیر بغل زنان

اگر به دنبال جایگزینی طولانی ‌مدت برای از بین بردن موهای زیر بغل خود هستید، لیزر موهای زائد زیر بغل را در نظر بگیرید. این روش با از بین بردن فولیکول های مو، نمی گذارد موهای جدید تولید شود. با این حال، قبل از رزرو وقت لیزر موهای زائد، مهم است که تمام مزایا و خطرات بالقوه مرتبط با این درمان زیبایی را بدانید.

لیزر موهای زیر بغل زنان، یک اقدام زیبایی است که موهای ناحیه زیر بغل را از بین می برد. لیزر، فولیکول های مو را هدف قرار داده و به آن آسیب می رساند و از رشد مو جلوگیری می کند. لیزر موهای زائد روشی مطمئن و موثر برای از بین بردن موهای زائد زیر بغل است. لیزر در مطب متخصص پوست یا کلینیک مخصوص لیزر انجام می شود و برای دستیابی به نتایج مطلوب به جلسات متعدد نیاز دارد. تعداد جلسات مورد نیاز بسته به نوع مو، نوع پوست و اندازه ناحیه درمان می تواند متفاوت باشد.

روش کلی انجام لیزر موهای زیر بغل خانم ها

در طول لیزر موهای زیر بغل زنان، یک دستگاه دستی پالس های انرژی لیزر را به پوست می رساند. سپس ملانین انرژی موجود در فولیکول های مو را جذب می کند که باعث گرم شدن آن ها و آسیب دیدن آن ها می شود. با گذشت زمان، فولیکول های آسیب دیده نمی توانند موهای جدید تولید کنند و منجر به کاهش دائمی مو می شود. فرایند کلی انجام لیزر موهای زیر بغل زنان در زیر آورده شده است:

1. مشاوره قبل از لیزر موهای زیر بغل خانم ها

قبل از انجام لیزر، شما با یک متخصص واجد شرایط یا اپراتور لیزر صحبت خواهید کرد تا در مورد تاریخچه پزشکی، نوع پوست و جزئیات فرآیند صحبت کنید. آن ها همچنین ممکن است یک تست حساسیت برای تعیین واکنش پوست شما به لیزر انجام دهند.

2. به کارگیری دستورالعمل های قبل از شروع جلسه لیزر موهای زیر بغل

از شما خواسته می شود که ناحیه زیر بغل را بتراشید و از استفاده از لوسیون ها، دئودورانت ها یا سایر محصولاتی که ممکن است با لیزر تداخل داشته باشد خودداری کنید. اپراتور لیزر همچنین یک ژل خنک کننده را روی پوست اعمال می کنند تا از پوست در برابر گرمای لیزر محافظت کند.

3. لیزر درمانی

در طول جلسه لیزر شما، پزشک یا اپراتور، از یک دستگاه لیزر دستی برای رساندن پالس های انرژی لیزر به ناحیه زیر بغل استفاده می کند. ملانین انرژی موجود در فولیکول های مو را جذب می کند که باعث گرم شدن آن ها و آسیب دیدن آن ها می شود. در نتیجه، لیزر ممکن است باعث ناراحتی خفیف یا احساس گرما یا گزگز شود، اما می‌توان با استفاده از تکنیک ‌های خنک‌کننده یا کرم‌ های بی‌حس‌کننده، آن را به حداقل رساند.

4. رعایت مراقبت های بعد از لیزر موهای زیر بغل زنان

پس از پایان لیزر، پزشک یا اپراتور شما دستورالعمل هایی را برای مراقبت های بعدی ارائه می دهد. این دستورالعمل ها ممکن است شامل پرهیز از قرار گرفتن در معرض نور خورشید، پوشیدن لباس های گشاد و اجتناب از دوش گرفتن یا حمام داغ برای چند روز باشد. همچنین ممکن است به شما توصیه شود از یک مرطوب کننده ملایم یا کرم ضد التهاب برای تسکین پوست استفاده کنید.

لیزر مروارید، از جلسه اول تا زمانی که جواب بگیرید، همراه شما خواهد بود تا به بهترین نتایج دست پیدا کنید.

لیزر چگونه کار می کند؟ چه علمی پشت آن است؟

لیزر موهای زائد با از بین بردن ریشه فولیکول مو عمل می کند. در طول جلسه، فلاش های نور روی پوست پخش می شود و توسط ملانین موجود در فولیکول مو جذب می شود. انرژی لیزر گرم می شود و به فولیکول مو آسیب می رساند و با موفقیت سلول هایی را که رشد مجدد را تحریک می کنند متوقف می کند. توجه به این نکته مهم است که مو در یک چرخه رشد می کند و حذف مو فقط در مرحله رشد فعال موثر است.

هر مو از سه مرحله رشد می کند: فاز آناژن، فاز کاتاژن و فاز تلوژن. مرحله آناژن که به عنوان مرحله رشد نیز شناخته می شود، مدت زمانی است که در آن موهای شما به طور فعال به رشد خود ادامه می دهند. فاز کاتاژن که به عنوان فاز انتقالی نیز شناخته می شود، زمانی است که فولیکول مو منقبض شده و از پاپیلا، ساختاری در پایه فولیکول، جدا می شود. فاز تلوژن که به عنوان فاز استراحت نیز شناخته می شود، زمانی است که موهای قدیمی رها شده و می ریزند. وقتی موهای قدیمی می ریزند، فولیکول مو دوباره به پاپیلا می چسبد و دوباره وارد فاز آناژن می شود و چرخه را تکرار می کند.

هر مو در بدن شما می تواند در هر زمان معین در مرحله متفاوتی از چرخه رشد باشد. بنابراین، برای هدف قرار دادن مو در مرحله آناژن، چندین لیزر درمانی برای هدف قرار دادن فولیکول‌های موی متعدد در مرحله رشد آن ها ضروری است.

آیا لیزر موهای زیر بغل تنها مختص به خانم‌ ها است؟

انجام لیزر موهای زیر بغل، هم برای آقایان و هم برای خانم ‌ها امکان‌پذیر است، زیرا لیزر، موهای زائد را از ریشه می سوزاند، به طوری که امکان رشد مجدد آن کمتر است.

لیزر موهای زائد به مردان و زنان این شانس را می دهد که پوست سالم تری داشته باشند. پوست ما هنگام تراشیدن بسیار سالم تر، ابریشمی تر و صاف تر به نظر می رسد. اغلب هنگامی که تراشیده نشده است، مرطوب نمی شود و خشک و نامرتب به نظر می رسد. با توجه به تمرکز جامعه امروزی بر ظاهر به هر طرف که نگاه می کنیم، هرگز دور از ذهن نیست، به خصوص در تابستان، که نیاز به داشتن پوستی عالی داشته باشید.

برای بسیاری از مردان و زنان، خرج کردن پول برای تیغ زدن هر چند هفته یکبار آزاردهنده است به همین دلیل لیزر موهای زیر بغل خانم ها، راه حل دائمی تر و ارزشمندتر و بسیار سودمندتر خواهد بود.

برای اینکه این روش اثر کامل داشته باشد، باید در تعدادی از جلسات لیزر موهای زائد شرکت کنید که بستگی به ناحیه تحت درمان دارد. این لیزر ممکن است با یک جلسه یک بار در ماه تا شش ماه طول بکشد، یا ممکن است هر دو هفته یک بار باشد.

بهترین کاندید لیزر موهای زیر بغل زنان ​

بهترین کاندید لیزر موهای زیر بغل زنان

به طور معمول، کاندیدهایی که موهای زائد زیر بغل دارند، رنگ پوستشان روشن است و موی تیره ای دارند، گزینه مناسبی برای لیزر موهای زیر بغل هستند. با این حال برخی از شرایط کلی برای تعیین بهترین کاندید در زیر آورده شده است:

 • خانم های بالغ با موهای زائد زیر بغل: بهترین کاندیدها خانم های بالای 18 سال هستند که جوانترین گزینه ها برای لیزر به شمار می روند.
 • خانم هایی با موهای تیره: دستگاه لیزر با هدف قرار دادن رنگدانه در فولیکول طبیعی مو کار می کند. لیزر موهای رنگی ‌تر مانند سفید، خاکستری یا بلوند روشن، نسبت به موهای تیره ‌تر که قرمز، قهوه ‌ای یا سیاه هستند دشوارتر است.
 • کاندیدهایی که پوست روشن تری دارند: پوست روشن ‌تر با موهای تیره ‌تر بهترین گزینه برای لیزر است، اما این بدان معنا نیست که خانم هایی با پوست تیره و موی روشن از لیزر محروم اند. فناوری مورد استفاده برای لیزر موهای زائد همچنان در حال بهبود است و آن را برای انواع پوست ایمن می کند.
 • افرادی که اخیراً برنزه نکرده اند: خانم هایی که از تخت ‌های برنزه استفاده می‌کنند یا اخیراً برنزه شده‌ اند یا دچار آفتاب سوختگی شده‌اند، باید قبل از لیزر موهای زائد، اجازه دهند پوست بهبود یابد. پوست شما باید رنگ طبیعی خود را داشته باشد تا تنظیمات صحیح روی دستگاه لیزر انجام شود.
 • زنانی که باردار نیستند یا قصد باردار شدن در آینده خیلی نزدیک را ندارند: اگر باردار هستید یا می خواهید در آینده نزدیک باردار شوید، لیزر خود را به زمان دیگری موکول کنید حتی لیزر موهای زیر بغل که یک ناحیه بسیار کوچک است.

با توجه به نکات بالا، کاندیدهایی که موهای تیره و پوست روشن دارند، کاندیدای ایده آل برای لیزر موهای زائد هستند. این امر به لیزر اجازه می دهد تا نور خود را بر روی رنگدانه مو متمرکز کند. اما در خانم هایی که پوست تیره ‌تری دارند، لیزرهای خاصی وجود دارد که می‌توان با موفقیت از آن ها استفاده کرد. افرادی که موهای بلوند یا سفید دارند، متأسفانه، کاندیدای مناسبی برای این کار نیستند، زیرا آن ها فاقد رنگدانه لازم برای لیزر هستند.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

فواید لیزر موهای زیر بغل زنان

بر خلاف اصلاح یا اپیلاسیون، لیزر موهای زیر بغل زنان، به فولیکول ‌های مو آسیب می ‌زند تا موهای جدید تولید نکنند. این کار می تواند منجر به رشد موهای کمتر و کمتر برای مدت طولانی تر شود.

مزایای بالقوه این روش عبارتند از:

 • رشد موهای زیر بغل کمتر
 • رشد موهایی که رنگ آن ها روشن تر از موهای قبل است.
 • رشد موهایی با ضخامت خیلی کم
 • به طور کلی رشد مو کندتر است

برخی دیگر از مزایای بی نظیر لیزر موهای زیر بغل، در جدول زیر آورده شده است:

روشی سریع برای حذف موهای زائد زیر بغل است.

لیز موهای زیر بغل زنان، در واقع یک روش بسیار سریع است که جلسات آن کمتر از چند دقیقه طول می کشد. مدت زمانی که طول می کشد تا حد زیادی به اندازه منطقه مورد هدف بستگی دارد.

نتایج حاصل از لیزر موهای زیر بغل خانم ها طولانی مدت هستند.

بر خلاف روش ‌های سنتی دیگر برای از بین بردن موهای زیر بغل مانند اپیلاسیون یا تراشیدن، که در آن موها طی چند روز یا چند هفته دوباره رشد می‌کنند، موهایی که به طور موثر با استفاده از لیزر برداشته می شوند، معمولاً برای چند ماه و گاهی حتی سال ها ظاهر نمی شوند.

اگر مو دوباره رشد کند، موهای شما کمتر ضخیم هستند یعنی روشن ترند و همچنین بسیار کمتر دیده می شود. برای برخی از افراد، موها برای همیشه از بین می‌ روند، به این معنی که هرگز دوباره رشد نمی‌کنند.

روشی بسیار دقیق برای از بین بردن موهای زیر بغل است

به شرطی که لیزر خود را پیش یک تکنسین مجرب و آموزش دیده انجام دهید، پرتوهای نور هنگام هدف قرار دادن موهای زائد شما با دقت عمل می کنند.

یک درمان حرفه ای پوستی که فولیکول مو را احاطه کرده است را دست نخورده و بدون آسیب باقی می گذارد.

روشی بدون درد برای برطرف کردن موهای زیر بغل است

لیزری که از روی پوست شما می گذرد، مانند یک ضربه سریع و داغ است که خیلی زود رفع می شود حتی ممکن است شما چیزی را حس نکنید چرا که بیشتر دستگاه های لیزر دارای کولینگ هستند و پوست شما را در هنگام شات زدن خنک نگه می دارند.

درصد بالای رضایت مشتریان

لیزرها در طول سال ها جهش های پیشرفته ای داشته اند و این فناوری همچنان در حال پیشرفت است. به عنوان مثال، لیزرها دارای سیستم خنک کننده منحصر به فرد خود است که در طول جلسه لیزر شما، نهایت راحتی را فراهم می کند. در واقع، با جدیدترین لیزرها، در پایان جلسه لیزر هیچ درد یا ناراحتی طولانی مدتی را تجربه نخواهید کرد.

امکان پوشیدن تاپ ها و لباس های بندی دلخواه خود

با وجود اینکه موهای زیر بغل طبیعی هستند، خانم ها بودن آن ها زیر بغل را خوشایند نمی دانند. به همین دلیل با انجام لیزر زیر بغل، می توانید به طور دلخواه، لباس ها و تاب هایی که دوست دارید را به راحتی و با اعتماد به نفس بالا بپوشید.

افزایش اعتماد به نفس

وقتی دیگر لازم نیست نگران رشد مجدد ناخوشایند موهای زیر بغل یا هر جای بدن باشید، به طور خودکار نسبت به ظاهر خود اطمینان بیشتری خواهید داشت.

گذراندن یک تعطیلان فوق العاده عالی

لیزر موهای زائد یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای تعطیلات در ماه های تابستان انجام دهید.

یک روش کامل مورد تائید از طرف FDA

لیزر موهای زائد اغلب یک آسوده خاطری برای افرادی است که مقادیر زیادی مو دارند و از آن خجالت می کشند. از طرف دیگر، حذف لیزر نتایج موثر و طولانی مدت ارائه می دهد.

دارای کمترین عوارض جانبی

عوارض جانبی بسیار کمی وجود دارد که در بیشتر موارد در حذف موهای زائد با لیزر بسیار کم است. عوارض جانبی که رخ می دهند معمولاً فقط برای چند روز باقی می مانند.

داشتن هزینه ای مقرون به صرفه

پس از شروع جلسات لیزر موهای زائد، دیگر نگران صرف هزینه برای محصولاتی مانند کرم های موبر، تیغ، درمان های گران قیمت موم یا هر روش دیگری که قبلا برای از بین بردن موهای خود استفاده کرده اید، نخواهید بود. شما می توانید مقدار زیادی از زمان با ارزش خود را که برای اپیلاسیون یا اصلاح صرف می کردید، صرفه جویی کنید.

روشی غیر تهاجمی برای حذف موهای زائد زیر بغل است

اگرچه این درمان در مورد هدف قرار دادن فولیکول های موهای ناخواسته بسیار موثر است، اما غیر تهاجمی نیز هست. همچنین به معنای زمان بهبودی سریع تر و خطرات کمتری است.

 

عوارض لیزر موهای زیر بغل زنان​

عوارض لیزر موهای زیر بغل زنان

اگر یک کلینیک معتبر را برای لیزر خود انتخاب کنید، احتمالا قرار نیست هیچ مشکل جدی را تجربه کنید مگر اینکه پوست حساسی داشته باشید یا درگیر یک مشکل پزشکی باشید. به همین دلیل است که ما توصیه می کنیم با پزشک یا اپراتور خود صادق باشید و به دستورالعمل هایی که به شما ارائه می شود، پایبند باشید.

با این حال برخی از عوارض جزئی و کاملا طبیعی برای لیزر موهای زیر بغل زنان وجود دارد که ظرف چند ساعت کاملا از بین می رود:

قرمزی و تحریک پوست بعد از لیزر موهای زیر بغل زنان

پوست می تواند بعد از لیزر دچار تحریک موقت شود. همچنین ممکن است متوجه قرمزی و تورم خفیف در ناحیه تحت درمان شوید. با این حال، این اثرات جزئی هستند. آن ها اغلب همان اثراتی هستند که ممکن است بعد از سایر انواع از بین بردن مو، مانند اپیلاسیون، متوجه آن شوید.

سوزش کلی باید ظرف چند ساعت پس از لیزر از بین برود. سعی کنید از کمپرس یخ برای کمک به کاهش تورم و هرگونه درد استفاده کنید. اگر علائمی فراتر از تحریک جزئی پوست را تجربه کردید یا اگر عوارض جانبی بدتر شد، باید با پزشک خود تماس بگیرید.

تغییر رنگدانه های پوست بعد از لیزر موهای زیر بغل زنان

پس از لیزر موهای زیر بغل زنان، پوست ممکن است کمی تیره تر یا روشن تر شود. اگر پوست روشنی دارید، به احتمال زیاد لکه های تیره تری در لیزر موهای زائد خواهید داشت. عکس این موضوع در مورد افرادی با پوست تیره که ممکن است لکه های روشن تری داشته باشند صادق است. با این حال، مانند تحریک پوست، این تغییرات موقتی هستند و معمولاً دلیلی برای نگرانی نیستند.

خطر عفونت پوست بعد از لیزر مهای زیر بغل زنان

مانند سایر روش های رفع موهای زائد، آسیب رساندن به فولیکول های مو با لیزر می تواند خطر عفونت ایجاد کند.

ناحیه آسیب دیده باید درمان شود. افراد باید هر گونه علائم عفونت را به متخصص پوست گزارش دهند.

در نهایت، در صورت بروز عفونت، نباید کرم های آنتی بیوتیک بدون نسخه (OTC) را روی نواحی وسیعی از پوست استفاده کنند.

آسیب دیدگی چشم بعد از لیزر مهای زیر بغل زنان

لیزر موهای زیر بغل زنان، شامل استفاده از لیزرهای قدرتمند است. این بدان معنی است که خطر آسیب بالقوه جدی چشم وجود دارد.

هم مراجعه کننده و هم پزشک یا اپراتور لیزر باید از تجهیزات محافظ چشم استفاده کنند تا در حین انجام عمل از آسیب جلوگیری شود.

پوسته پوسته شدن پوست بعد از لیزر مهای زیر بغل زنان

برخی از افراد ممکن است پوسته پوسته شدن را در ناحیه زیر بغل تجربه کنند، یکی دیگر از اثرات جزئی که باید به سرعت از بین برود. با مراقبت از ناحیه، با استفاده از مرطوب کننده، می توانید از هر گونه پوسته پوسته شدنی که می تواند منجر به جای زخم شود، جلوگیری کنید.

 

طول درمان لیزر موهای زیر بغل خانم ها

ممکن است بعد از لیزر موهای زیر بغل، متوجه موهای ریزتر یا کمتری شوید. به طور کلی، با توجه به مراحل رشد موی فردی، برای دستیابی به نتایج مورد نظر موهای زیر بغل سه تا چهار جلسه طول می کشد یا حتی بیشتر.  ممکن است هر 6 تا 12 ماه یک بار یا هر زمان که موها دوباره رشد می کنند به جلسات شارژ نیاز داشته باشید.

روش حذف دائمی موهای زائد زیر بغل زنان

لیزر موهای زائد زیر بغل در مراحل زیر انجام می شود:

ابتدا، اپراتور شما زیر بغل را تمیز می کند و در صورت نیاز از یک کرم بی حس کننده ملایم استفاده می کند. برای بقیه مراحل به شما عینک محافظ داده می شود.

در مرحله بعد، متخصص دستگاهی حاوی پرتوی نور را روی ناحیه زیر بغل قرار می دهد. این نور فولیکول‌ های مو را گرم می‌کند و باعث آسیب آن ها می ‌شود، بنابراین مانند معمول موهای جدید تولید نمی‌کنند. به طور کلی، فرآیند ممکن است تنها در چند دقیقه تکمیل شود.

برای به حداقل رساندن درد و سایر عوارض جانبی، اپراتور شما ممکن است از ژل خنک کننده استفاده کند.

بعد از اتمام جلسه لیزر، اپراتور شما ممکن است استفاده از کمپرس خنک یا کمپرس یخ را در صورت نیاز به زیر بغل توصیه کند. در صورت بروز تورم شدید، ممکن است یک کرم استروئیدی موضعی برای شما تجویز شود.

هزینه لیزر موهای زیر بغل زنان ​

هزینه لیزر موهای زیر بغل زنان

به خاطر داشته باشید که هزینه دقیق لیزر شما ممکن است به موقعیت مکانی مرکز لیزر و تجربه اپراتور بستگی داشته باشد. همچنین ممکن است برای رسیدن به نتایج مورد نظر به جلسات متعددی نیاز داشته باشید که در طول چند هفته فاصله دارند. همچنین مهارت اپراتور و محبوبیت مرکز لیزر در میزان هزینه ها موثر است.

دستگاه مناسب لیزر موهای زیر بغل زنان

برخی از بهترین دستگاه ها برای لیزر زیر بغل خانم ها در زیر آورده شده است:

 • دستگاه لیزر مو IPL برای لیزر موهای زیر بغل زنان

 

دستگاه لیزر مو IPL، از برترین دستگاه های رفع موهای زائد به شمار می رود که برای افرادی با تیپ‌ های پوستی 1 و 2 و 3 مناسب است. این دستگاه حتی برای افرادی که موهای بور و سفیدی دارند نیز مناسب است. همچنین یکی از بهترین ویژگی های این دستگاه، روشن شدن و شفافیت پوست است.

 • دستگاه لیزر لادا برای لیزر موهای زیر بغل زنان

دستگاه لیزر لادا، دارای قدرت خروجی 200 وات است. این دستگاه، ساخت کشور آلمان است و یک کولینگ خیلی قوی دارد که باعث می شود مراجعه کننده، هیچ دردی را حس نکند.

 • دستگاه لیزر مو الکساندرایت برای لیزر موهای زیر بغل زنان

دستگاه لیزر مو الکساندرایت، از شناخته شده ترین و محبوب ترین دستگاه لیزرهای موجود به شمار می رود. از برترین ویژگی های این دستگاه، قابلیت تنظیم طول موج و انرژی نسبت به پوست و موی افراد مختلف است.

همچنین این دستگاه، دارای کولینگ بسیار قوی است و کارایی های دیگری به جز رفع موهای زائد دارد که در زیر برخی از آن ها آورده شده است:

دستگاه لیزر اسکلپیون، سازگاری خوبی با پوست دارد و یکی از بهترین و مجهزترین دستگاه ‌های حال حاضر دنیا محسوب می‌ شود.

 • دستگاه های لیزر مو ICE PLATINA PLUS و ICE PLATINUM برای لیزر موهای زیر بغل زنان

برخی از مزایای این دستگاه عبارت اند از:

نتایج لیزر موهای زیر بغل زنان

اگر چه بدن هر فرد متفاوت است و نتایج لیزر موهایزیر بغل زنان می تواند در افراد مختلف متفاوت باشد اما این نتیجه به طور کلی در زیر بیان شده است:

هفته 1: جلسه اول لیزر موهای زیر بغل زنان 

اولین جلسه لیزر بیشترین تأثیرات را روی پوست دارد زیرا با درمان فولیکول ها را شوکه می کند. گرمای ناشی از لیزر فولیکول مو را ضعیف می کند یا کاملاً از بین می برد. بلافاصله پس از آن، ممکن است پوست قرمز و متورم شود – مراجعین می توانند “احساس آفتاب سوختگی” را تجربه کنند که طبیعی است و پس از چند ساعت فروکش می کند.

5-19 روز پس از اولین جلسه لیزر موهای زیر بغل زنان   

فولیکول های تخریب شده مو در نهایت از بین می روند و مو شروع به ریزش می کند. مراجعه کنندگان می توانند انتظار مشاهده نازک شدن مو را داشته باشند. حتی ممکن است برخی از نواحی کاملاً بدون مو به نظر برسند.

هفته 6-8: جلسه دوم لیزر موهای زیر بغل زنان   

شما در جلسه دوم با گذراندن چرخه استراحت و رشد موهای بدن نتایج بیشتری می بینید، به همین دلیل است که یک سری درمان ‌های بعدی بر این اساس برنامه‌ ریزی می‌ شوند.

5-19 روز پس از جلسه دوم لیزر موهای زیر بغل زنان   

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 12-16: سومین جلسه لیزر موهای زیر بغل زنان   

رشد مو اکنون به طور قابل توجهی کاهش یافته است، اما مهم است که در جلسات لیزر خود به طور کامل خود شرکت کنید! اگر چه ممکن است در این مرجله پوست شما صاف و بی مو به نظر برسد اما حتما دوره لیزر خود را تا زمانی که اپراتور به شما گفته است دنبال کند تا بهترین نتیجه را از لیزر مشاهده کنید.

5-19 روز پس از سومین جلسه لیزر موهای زیر بغل زنان   

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 18-24: جلسه چهارم لیزر موهای زیر بغل زنان   

قبل از جلسه موهایی که دوباره رشد کرده ‌اند را اصلاح کنید. این موها بسیار نازک و کم هستند.

5-19 روز پس از جلسه چهارم لیزر موهای زیر بغل زنان 

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 24-32: جلسه پنجم لیزر موهای زیر بغل زنان   

می توانید انتظار داشته باشید که ناحیه یا نواحی لیزر شده صاف و بدون مو به نظر برسد!

5-19 روز پس از جلسه پنجم لیزر موهای زیر بغل زنان 

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 30-40: ششمین و آخرین جلسه لیزر موهای زیر بغل زنان 

پس از شرکت در یک دوره کامل، می توانید انتظار هر چیزی را از 80٪ + کاهش رشد مو داشته باشید.

5-19 روز پس از جلسه ششم لیزر موهای زیر بغل زنان   

پس از اتمام دوره، پوستی صاف و یکدست خواهید داشت.

به طور معمول حداقل 6 جلسه لیزر برای زنان و 8 جلسه لیزر برای مردان توصیه می شود. بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که دوره خود را بعد از 6-9 ماه کامل کنید.

اقدامات قبل از لیزر موهای زیر بغل زنان​

اقدامات قبل از لیزر موهای زیر بغل زنان

 

به جدول زیر در خصوص اقدامات لازم قبل از لیزر موهای زیر بغل زنان توجه کنید:

از مصرف آنتی بیوتیک پرهیز کنید

استفاده از آنتی بیوتیک قبل از لیزر را نیز باید متوقف کنید.

از هرگونه برنزه شدن اجتناب کنید

برنزه شدن و آفتاب گرفتن خطرناک هستند. اگر پوست شما برنزه باشد، لیزر می تواند سطح پوست دست شما را بسوزاند. حداقل از 4 هفته قبل از لیزر درمانی خود برنزه شدن را ترک کنید.

ناحیه درمان را قبل از جلسه لیزر خود تمیز کنید

قبل از جلسه از هیچ کرم آرایشی استفاده نکنید. اطمینان حاصل کنید که بین 4 تا 6 هفته قبل از اولین جلسه، رشد کامل مو دارید.

از اپیلاسیون یا کندن موهای زائد خودداری کنید

از آن جایی که این گزینه‌ ها چرخه رشد مو را تغییر می‌ دهند، لیزر نمی ‌تواند فولیکول‌ های مو را در مرحله مناسب بگیرد و نمی‌تواند موها را کاهش دهد.

از  مصرف کافئین در روز جلسه لیزر بپرهیزید

مصرف کافئین می تواند حساسیت شما را افزایش دهد.

برای جلسه لیزر خود لباس های گشاد بپوشید

مطمئن شوید که لباستان خیلی تنگ نباشد.

مراقبت های بعد از لیزر موهای زیر بغل زنان

برخی از مراقبت های بعد از لیزر موهای زیر بغل زنان در زیر آورده شده است که توجه به آن ها اهمیت زیادی دارد:

 • از خاراندن پوست لیزر شده خودداری کنید.

 در طول دوره لیزر درمانی از هیچ روش یا محصول دیگری به غیر از اصلاح روی ناحیه تحت درمان استفاده نکنید، زیرا از دستیابی به بهترین نتیجه جلوگیری می کند.

 • ناحیه زیر بغل را به آرامی تمیر کنید

ناحیه زیر بغل را می توان به آرامی با یک صابون مناسب شستشو داد. پوست باید در 48 ساعت اول خشک باشد و مالش داده نشود.

 • لوسیون / مرطوب کننده / در 24 ساعت اول استفاده نشود

ناحیه زیر بغل را تمیز و خشک نگه دارید، اگر قرمزی یا تحریک بیشتر ادامه داشت، از مرطوب کننده خودداری کنید تا زمانی که سوزش برطرف شود.

 • موهای مرده 5 تا 30 روز پس از درمان شروع به ریزش می کنند.

موهای مرده ریخته شده از فولیکول مو، ظرف 30-5 روز از تاریخ درمان می ریزند.

 • برای تسریع در ریزش مو لایه برداری کنید.

از 5 تا 30 روز پس از لیزر، ممکن است ریزش مو رخ دهد و این ممکن است به عنوان رشد موهای جدید ظاهر شود. این رشد موهای جدید نیست، بلکه موهای مرده راه خود را از فولیکول خارج می کنند.

 • از آفتاب دوری کنید

برای کاهش احتمال لکه های تیره یا روشن به مدت 2 ماه از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید.

 • قرمزی و برآمدگی پوست بعد از لیزر طبیعی است

قرمزی و برآمدگی در ناحیه زیر بغل طبیعی است. این عوارض ممکن است تا 2 ساعت یا بیشتر طول بکشد. طبیعی است که ناحیه تحت درمان برای چند ساعت احساس آفتاب سوختگی داشته باشد. اگر حساسیت ادامه داشت باید از کمپرس سرد استفاده کنید. در صورت وجود پوسته روی دست، از کرم آنتی بیوتیک استفاده کنید. پوست تیره رنگ ممکن است ناراحتی بیشتری نسبت به پوست روشن داشته باشد و ممکن است مدت بیشتری اثر عوارض باقی بماند.

درد لیزر موهای زیر بغل زنان

زیر بغل ممکن است در مقایسه با سایر قسمت های بدن شما مستعد درد ناشی از لیزر موهای زائد باشد. این به این دلیل است که پوست زیر بغل بسیار نازک تر است.

برای کمک به به حداقل رساندن درد زیر بغل، اپراتور لیزر ممکن است قبل از لیزر موهای زائد، مقدار کمی کرم بی‌ حس کننده استفاده کند. با این حال، به دلیل خطرات احتمالی طولانی مدت، بهتر است از این محصولات فقط در مقادیر کم و در مواقع ضروری استفاده کنید.

همچنین ممکن است اپراتور شما توصیه کند که پس از لیزر از کمپرس سرد برای زیر بغل خود استفاده کنید تا به کاهش درد کمک کند.

انواع روش ‌های رفع موهای زائد زیر بغل​

انواع روش ‌های رفع موهای زائد زیر بغل

برخی از روش های رفع موهای زیر بغل زنان در زیر آورده شده است:

 • اپیلاسیون: اپیلاسیون موها و ریشه های آن ها را از طریق موم های گرم شده از بین می برد. در حالی که نتایج حاصل از اپیلاسیون بیشتر از اصلاح ماندگاری دارند، ممکن است عوارض جانبی مشابه لیزر مانند درد، تورم و قرمزی موقت داشته باشید.
 • الکترولیز: همانند لیزر موهای زائد، الکترولیز نیز فولیکول های مو را برای کاهش رشد مو از بین می برد. با این حال، این روش از فرکانس های رادیویی استفاده می کند که دردناک نیستند. الکترولیز معمولاً گران ‌ترین گزینه است و می‌تواند عوارض جانبی دیگری مانند تحریک و تورم ایجاد کند.
 • کرم های موبر: کرم های موبر، موها را از روی سطح پوست بر می دارد. در حالی که استفاده از این محصولات شیمیایی آسان است، می تواند پوست را بسوزاند و تاول بزند، بنابراین بهتر است برای پوست حساس زیر بغل از آن ها اجتناب کنید.

هیچ کدام از روش های بالا به دلایل متعددی که پیش از این ذکر شد، به اندازه لیزر موهای زیر بغل، خوب نیست. لیزر موهای زیر بغل زنان، می تواند موهای زیر بغل را تا 90 درصد کاهش دهد و خیلی زود شما را به نتایج دلخواه خود برساند.

آیا لیزر موهای زیر بغل خانم ها سرطان‌زا است؟

یکی از سوالاتی که در خصوص لیزر موهای زیر بغل ممکن است داشته باشید  این است که آیا این نوع نور می تواند خطر ابتلا به سرطان پوست را افزایش دهد یا خیر. سرطان پوست با قرار گرفتن در معرض انواع خاصی از نور در محدوده UV مرتبط است. ما در معرض اشعه ماوراء بنفش نور خورشید و برخی منابع نور مصنوعی مانند تخت ‌های برنزه هستیم.  این یک طول موج با انرژی بالا است که فراتر از محدوده دید انسان است.

نور فرابنفش آنقدر قدرتمند است که می تواند به مواد ژنتیکی داخل سلول های ما آسیب برساند. اگر قسمت اشتباهی از DNA آسیب ببیند، می تواند باعث سرطانی شدن سلول های پوست شود. معمولاً سالها قرار گرفتن در معرض نور خورشید یا سایر انواع اشعه ماوراء بنفش طول می کشد تا این اتفاق بیفتد. همین نوع آسیب نیز مسئول بسیاری از علائم پیری مانند چین و چروک است.

اگرچه لیزر موهای زائد از انرژی نور استفاده می کند، اما هیچ گونه نور UV را شامل نمی شود. طول موج هایی که برای هدف قرار دادن فولیکول های مو استفاده می شوند، طول موج بیشتری دارند و انرژی کمتری دارند. هیچ خطری وجود ندارد که آن ها به مواد ژنتیکی سلول های شما آسیب برسانند، بنابراین لیزر موهای زائد خطر ابتلا به سرطان پوست را افزایش نمی دهد.

آیا انتخاب پکیج‌ های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه‌های لیزر موهای زیر بغل موثر است؟

برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.  

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟

 

مشکلات استفاده از داروهای ممنوعه قبل از لیزر

واکنش بدن به لیزر با بروز التهاب و احساس سوزش در پوست

ایجاد لکه های تیره روی پوست به دلیل واکنش فتوتوکسیک

داروهایی که نباید همزمان با لیزر مصرف کرد

داروهایی که می تواند منجر به حساسیت شما به نور لیزر می شود.

داروهای ممنوعه برای لیزر

قرص های ضد تورم

داروهای درمان آکنه

داروهای هورمونی

بهترین کلینیک برای لیزر موهای زیر بغل زنان

بهترین کلینیک برای لیزر موهای زیر بغل زنان​

بهترین کلینیک برای لیزر موهای زیر بغل زنان، کلینیکی است که اولا در جلسه مشاوره با شما صادقانه صحبت کند و اگر شما کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستید این موضوع را با شما در میان بگذارد. همچنین موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر اهمیت دارد:

سوالات متداول درباره لیزر زیر بغل زنان

لیزر موهای زائد برای همه رنگ پوست و مویی جوابدهی دارد اما در کل، کاندیدهایی که موهای روشن تری دارند، نسبت به کاندیدهایی که موهای تیره تری دارند، دیرتر جواب می گیرند. در جلسه مشاوره خواسته های خود را با پرسنل مطرح کنید تا آن ها به طور کامل شما را در خصوص دستگاهی که برای لیزر استفاده می کنند راهنمایی کنند و اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند.

هنگامی که اپراتور روی پوست شما شات می زند، ممکن است یه گرمای خیلی سریع و آنی را حس کنید که خیلی زود رفع می شود چرا که شات ها پشت سر هم صورت می گیرد و اپراتور سریع به قسمت دیگر بدن می رود.

بسته به دستگاهی که برای شما استفاده می شود، نوع پوست شما و دیگر عوامل، ممکن است نتایج مختلفی را بگیرید.

فرآیند لیزر درمانی با تخریب فولیکول های مو عمل می کند. در این روش، فولیکول های مو برای همیشه از بین می روند. سایر فولیکول های مو همچنان به رشد خود ادامه می دهند اما با سرعت کمتری.

هرکسی که احساس می کند روی بدنش رشد بیش از حد مو دارد، می تواند تحت لیزر موهای زائد قرار گیرد. برای کسانی که موهای تیره تری دارند بیشتر ترجیح داده می شود.

زنان و مردان به طور یکسان. بیشتر زنان به دنبال حذف موهای زیر بغل، بیکینی و پاهای خود هستند، در حالی که مردان بیشتر به لیزر موهای پشت و گردن خود علاقه دارند.

در طول درمان، یک سیستم مبتنی بر نور، فلاش ‌های روشنی از نور را در پوستی که موهای ناخواسته در آن قرار دارند منتشر می‌کند. فولیکول های مو انرژی نور را جذب می کنند، گرم می شوند و آسیب می بینند. هر پالس انرژی نور چند ثانیه طول می کشد و چندین مو را به طور همزمان درمان می کند و این روش را بسیار سریع و آسان می کند. بسته به اندازه ناحیه تحت درمان، درمان می تواند بین 10 تا 30 دقیقه طول بکشد..

از آنجایی که مو در مراحل مختلف رشد می کند، جلسات متعددی برای هدف قرار دادن فولیکول های مو در مرحله رشد مورد نیاز است. اکثر افراد برای مشاهده نتایج دائمی و طولانی مدت به حداقل 4 تا 6 درمان نیاز دارند. ممکن است به مرور زمان نیاز به جلسه شارژ داشته باشند. افراد باید پس از اولین جلسه نتایج را ببینند – موهای آن ها ظریف تر و ضعیف تر می شوند و پوست صاف تر می شود. نتایج با هر جلسه اضافی قابل توجه تر و چشمگیرتر می شود تا زمانی که تمام فولیکول ها از بین بروند و با موفقیت رشد مداوم مو را متوقف کنند.

سیستم های لیزر موهای زائد امروزی طوری طراحی شده اند که شما هیچ آسیبی نبینید. اکثر مراجعه کنندگان ما این فرآیند را نسبتاً بدون درد توصیف می کنند، اما این به حساسیت فردی شما بستگی دارد. اگر حساسیت خاصی دارید، می‌توانیم قبل از جلسه از یک بی‌حسی موضعی استفاده کنیم تا راحت ‌تر باشید.

احساساتی که ممکن است احساس کنید تا حد زیادی به ناحیه تحت درمان بستگی دارد. اکثر کاندیدای ما احساس سوزن سوزن شدن را توصیف می کنند. پس از لیزر، ممکن است پوست شما کمی قرمز شود، اما به سرعت خود به خود از بین می رود.

لیزر موهای زائد یک راه حل مطمئن و موثر برای رفع موهای زائد دائمی است. با هدایت پالس های نور لیزر به ناحیه مورد نظر عمل می کند. گرمای ناشی از آن نور فولیکول ‌های مو را از کار می‌اندازد، که باعث ریزش مو و جلوگیری از رشد آینده می‌شود. اگرچه ممکن است احساس سوزن سوزن شدن یا سوزش خفیفی داشته باشید، اما این عوارض معمولاً خفیف هستند و باید به خودی خود کاهش یابند. بعلاوه، لیزر موهای زائد یک روش کم تهاجمی است بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که بلافاصله پس از جلسه، فعالیت های عادی روزانه خود را از سر بگیرید.

پاسخ به این سوال به ناحیه ای که می خواهید لیزر کنید، میزان موی شما و سایر عوامل مرتبط مانند تضاد رنگ بین پوست و مو بستگی دارد. از آن جایی که مو در چرخه رشد می کند، لیزر کردن همه موها به یکباره غیرممکن است.

از آنجایی که لیزر موهای زائد با هدف قرار دادن مو در مرحله رشد فعال عمل می کند، جلسات متعددی برای درمان تمام فولیکول های ناحیه مورد نظر ضروری است. همه فولیکول های مو در هر لحظه به طور فعال رشد نمی کنند، بنابراین یک 4 تا 8 جلسه می تواند موثرترین نتایج را ارائه دهد.

اکثر افراد پس از هر جلسه درمانی متوجه نتایج قابل توجهی می شوند، اگرچه نتایج نهایی شما تا زمانی که تمام جلسات توصیه شده خود را کامل نکنید ظاهر نمی شود. در طول دوره درمان، احتمالاً متوجه خواهید شد که نیاز به تراشیدن یا اپیلاسیون ناحیه (های) درمان شده به تدریج کاهش می یابد، تا زمانی که دیگر مجبور نباشید به این روش های سنتی حذف موهای زائد روی بیاورید.

بلافاصله پس از درمان، ممکن است به نظر برسد که هنوز مو در ناحیه وجود دارد. این فقط باقیمانده موهایی است که قبل از درمان در ساقه مو بوده است. در عرض چند روز به طور طبیعی می ریزد و تا چند روز بدون مو خواهید ماند. وقتی موها دوباره رشد کردند، متوجه خواهید شد که نسبت به قبل نازک ‌تر و روشن ‌تر شده‌ اند.

پس از هر درمان، موهای شما به تدریج ظریف تر و روشن تر می شوند. بعد از یک سری درمان، موهای شما در نهایت آنقدر ظریف و روشن می شوند که به سختی متوجه آن می شوید!

بهترین نتایج برای لیزر موهای زائد شامل مو با رنگدانه است. درمان موهای بور روشن و خاکستری دشوار است. این به این دلیل است که لیزر، رنگدانه موجود در فولیکول مو را هدف قرار می دهد اگر موهای شما روشن باشد، تشخیص رنگدانه توسط لیزر برای لیزر دشوارتر خواهد بود و به طور موثر فولیکول مو را از کار می اندازد.

لیزر به طور دائم میزان رشد مو را کاهش می دهد. برخی از نواحی بدن حذف دائمی موها را تجربه خواهند کرد، در حالی که سایر نواحی ممکن است هر از گاهی نیاز به مراقبت داشته باشند. پس از هر بار مراجعه، رشد مو کاهش بیشتری پیدا می کند و به جلسات کمتری نیاز خواهید داشت.

ریش تراش ها، کرم های موبر و موم ها موها را از بدن شما برطرف می کنند، اما برای همیشه از شر آن خلاص نمی شوید. لیزر درمانی موثرترین راه برای از بین بردن موهای زائد بدن است و فواید زیادی دارد. این روش بدون درد است و تنها چند دقیقه طول می‌کشد تا رشد مو را کاهش دهد و حتی موهای زائد را در نواحی بزرگ بدن از بین ببرد.

به طور کلی، لیزر موهای زائد در افرادی با پوست روشن ‌تر و موهای تیره ‌تر مؤثر بوده است.

دلیل این امر این است که لیزر موهای زائد به این بستگی دارد که موهای تیره ‌تر نور را جذب کنند و پوست روشن‌ تر آن را منعکس کند. این بدان معناست که پوست تیره ‌تر در معرض جذب انرژی بیش از حد نور است و شما را مستعد سوختگی می‌کند.

به طور مشابه، با موهای روشن تر، انرژی کافی برای از بین بردن فولیکول های مو جذب نمی شود.

بله! در واقع، لیزر موهای زائد در افرادی که رنگ پوست روشن ‌تر و موهای تیره ‌تری دارند، مؤثرتر است.

قبل از انجام لیزر موهای زائد، باید ناحیه ای را که می خواهید لیزر کنید، اصلاح کنید.

ساقه مو برای هدایت انرژی گرمایی از لیزر به فولیکول مو استفاده می شود، جایی که سلول های ایجاد کننده مو را از بین می برد. هر چه مسافتی که گرما باید طی کند کمتر باشد، درمان موثرتر است.

به علاوه، این کار کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که موهای بالای سطح پوست گرم نمی شوند و پوست را نمی سوزانند.

بلافاصله پس از درمان، ممکن است علائمی مانند موارد زیر را حس کنید:

 • سرخی
 • تورم
 • خارش
 • مور مور

اگر درمان توسط یک متخصص آموزش دیده و تایید شده انجام شود، لیزر موهای زائد به ندرت خطر جدی برای فرد ایجاد می کند یا منجر به عوارض جانبی شدیدتر می شود.

با این حال، در موارد نادر، عوارض جانبی شدیدتر لیزر موهای زائد می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • رشد بیش از حد مو در ناحیه درمان
 • تغییر در رنگ و بافت پوست
 • جای زخم
 • تاول زدن

به منظور حصول اطمینان از نتایج بهینه از لیزر موهای زائد خود، حتما این دستورالعمل های مراقبتی قبل از درمان را دنبال کنید:

 • ناحیه ای را که در آن لیزر موهای زائد انجام می دهید را در روز جلسه اصلاح کنید.
 • 7 روز قبل از درمان از محصولات برنزه کننده بدون آفتاب خودداری کنید.
 • از هر گونه فعالیت بدنی که باعث افزایش دمای بدن یا فشار خون می شود در 2 ساعت قبل و بعد از درمان خودداری کنید.
 • در صورت انجام لیزر موهای زائد رو صورت، در روز جلسه از آرایش کردن خودداری کنید.
 • اپیلاسیون، موچین و اپیلاسیون را 3 هفته قبل از درمان متوقف کنید.
 • در صورت انجام لیزر موهای زائد زیر بغل از استفاده از دئودورانت یا ضد تعریق خودداری کنید.
 • دو هفته قبل از درمان از برنزه کردن یا سپری کردن زمان زیادی در آفتاب خودداری کنید.

آدرس لیزر مروارید

تهران - سعادت آباد - میدان کاج - خیابان سرو غربی - نبش خیابان مروارید - مجتمع مروارید سعادت - واحد ۳

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *