لیزر موهای صورت مردان در تهران

تعداد جلسات مورد نیاز

برای موهای تیره با پوست روشن بین 8 تا 10 جلسه

دستگاه مناسب

الکساندرایت کندلا

میزان درد

متوسط

عوارض احتمالی

ایجاد زخم، سوختگی پوست، بی اثر بودن لیزر، عفونت

فاکتورهای تعیین کننده هزینه

تعداد نقاط تحت لیزر، تعداد جلسات تعیین شده

قیمت لیزر موهای زائد مردان

ناحیهمبلغ
فول بادی2.590.000 تومان
نیم پشت و جلو، سرشانه ها1.999.000 تومان
آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت747 هزار تومان
ساعد700 هزار تومان
گوش299 هزار تومان
گونه399 هزار تومان
کل دست1.200.000 تومان
ساق پا800 هزار تومان
جلو گردن399 هزار تومان
پشت گردن399 هزار تومان
کل پا1.200.000 تومان
سینه و شکم1.200.000 تومان
زیر بغل399 هزار تومان
کل پشت1.200.000 تومان

 

فهرست مطالب

آقایان بسیاری این روزها ترجیح می دهند که به جای اصلاح و خط انداختن موهای صورت خود، این موها را کم کنند یا به طور دائمی از بین ببرند. بهترین، مقرون به صرفه ترین و سریع ترین روش برای کم کردن ریش یا رفع دائمی آن، لیزر درمانی است.

اگر می خواهید درباره لیزر موهای آقایان بیشتر بدانید، با ادامه این مطلب همراه باشید.

روش های لیزر موهای صورت آقایان

لیزر برای از بین بردن موهای ضخیم صورت، پرتویی را به صورت نقطه ای بر پوست می تاباند. این پرتو فولیکول ها یا ریشه های مو را نشانه گرفته و به مرور زمان آن را ضعیف می کند. لیزر صورت هم با تمرکز بر ملانین یا رنگدانه مو، آن را در خود حل می کند و به ریشه می رسد. آقایان به دو روش می توانند از لیزر استفاده کنند:

روش لیزر صورت مردان

خیلی از آقایان به لیزر درمانی فکر می کنند اما از مراحل انجام آن اطلاع کافی ندارند. اصولاً برای لیزر درمانی موهای زائد صورت آقایان این مراحل طی می شود:

1. مشاوره پیش از لیزر

مرکز لیزر مروارید، یکی از بهترین مراکز برای آقایانی است که می خواهند موهای صورت خود را کم کنند، یا به طور دائمی از بین ببرند. شما با مراجعه به این مرکز می توانید از مشاوره قبل از لیزر برخوردار شوید. مشاوره ما تحت نظر پزشک متخصص و اپراتورهای با تجربه است و شامل این موارد می شود:

 • شناسایی نوع پوست شما و تاثیر لیزر بر آن
 • اندازه گیری ضخامت، رنگ پوست و رنگ مو
 • تشخیص تعداد جلسات مورد نیاز برای کاهش یا از بین بردن موهای صورت
 • پر کردن پرونده پزشکی و ذکر مواردی مثل سابقه بیماری، داروهای مورد استفاده، موارد حساسیت و غیره

2. انجام لیزر درمانی

در جلسه اول، پزشک یا اپراتور روی پوست شما یک ژل خنک کننده می زند که درد را تا حد توان کاهش دهد. بعد اشعه لیزر را بر پوست شما می تاباند. این اشعه از طریق فولیکول های مو جذب شده، آن ها را می سوزاند و از رشد آنها جلوگیری می کند.

3. ادامه جلسات لیزر درمانی

برای گرفتن نتیجه مطلوب، چه بخواهید موهای صورت خود را کم کنید و چه بخواهید آنها را به طور کلی از بین ببرید، به چند جلسه لیزر درمانی نیاز دارید. پزشک یا اپراتور لیزر باید طی جلسات متعددی با فاصله چند هفته (بین 5 تا 7 هفته) شما را به نتیجه دلخواهتان برساند.

مراقبت های قبل از لیزر مردان

پزشکان برای آقایانی که می خواهند بهترین نتیجه ممکن را از لیزر درمانی خود بگیرند، این راه ها را پیشنهاد می کنند:

مراقبت های پس از لیزر آقایان

برای این که بهترین نتیجه را از لیزر درمانی خود بگیرید، این توصیه های پزشکی را بعد از جلسات لیزر خود رعایت کنید:

درد لیزر صورت در آقایان

آقایان با توجه به سیستم بدنی، ضخامت موها و رنگ پوست میزان های مختلفی از درد را تجربه می کنند. نوع دستگاه لیزر نیز در این که لیزر صورت آقایان چقدر درد داشته باشد مهم است. با مراجعه به مرکز لیزر مروارید که از جدیدترین دستگاه لیزر با بهترین سیستم کولینگ استفاده می کند، احتمال درد لیزر را به حداقل برسانید.

کم کردن درد لیزر مردان

شما با این کارها می توانید درد لیزر را به حداقل برسانید:

میزان تاثیرگذاری لیزر بر موهای صورت آقایان

آقایانی که ریشه های موی ضخیمی دارند و با شیو کردن، پوست آن ها زبر و گاهاً سبز رنگ می شود، آقایانی که ریش پر پشتی دارند و دوست دارند موهای صورت خود را کم تر کنند و آقایانی که از شیو کردن خسته شده اند می توانند به عنوان یک راه دائمی از لیزر درمانی استفاده کنند.

عوارض لیزر صورت مردان

لیزر درمانی برای آقایان به عنوان یک روش امن درمان موهای زائد به شمار می رود. اما اگر شما به یک مرکز لیزر نامعتبر و به اپراتور غیر متخصص مراجعه کنید ممکن است ریسک این عوارض را بالا ببرید:

مزایای لیزر صورت آقایان

معایب لیزر صورت آقایان

تعداد جلسات موردنیاز برای لیزر صورت آقایان

تعداد جلسات مورد نیاز شما توسط پزشک یا اپراتور متخصص و آموزش دیده تعیین می شود. این تعداد، به جنس پوست شما، رنگ آن، ضخامت و رنگ مو بستگی دارد.

اصولاً با یک دستگاه مدرن و با ضخامت و تراکم متوسط، بین 8 تا 10 جلسه برای از بین بردن موهای صورت و 5 تا 8 جلسه برای کم پشت کردن آن نیاز است.

بهترین دستگاه لیزر صورت آقایان

در حال حاضر مراکز لیزر مختلف استفاده از دستگاه هایی مثل دستگاه های دایود، ان دی یاگ و غیره را برای آقایان پیشنهاد می دهند. ولی بهترین مدل موجود در بازار برای استفاده آقایان دستگاه الکس کندلا است. مرکز لیزر مروارید، با در اختیار داشتن جدیدترین دستگاه الکساندرایت کندلا، بهترین نتایج را به شما هدیه می دهد.

بهترین مرکز لیزر برای آقایان

انتخاب مرکز لیزر معتبر، از عوارضی همچون سوختگی، ایجاد زخم و آسیب بر پوست، عفونت و بازگشت موهای زائد جلوگیری می کند. برای انتخاب مرکز لیزر به این موارد دقت کنید:

 • مرکز مورد نظر حتماً تحت نظر پزشک متخصص تاسیس شده باشد. هرگز برای لیزر درمانی به مراکز بدون مجوز یا سالن های آرایشگاه مراجعه نکنید.
 • مرکز مورد نظر باید از استانداردهای بهداشتی بالا برخوردار باشد.
 • اپراتورهایی که در این مرکز فعالیت می کنند باید تحت نظر پزشک آموزش دیده باشند.
 • مرکز باید تجربه خدمت رسانی به آقایان را داشته باشد.

مرکز لیزر مروارید، اپراتورهای خود را تحت نظر فوق تخصص زیبایی و جراحی پلاستیک آموزش داده و از جدیدترین دستگاه برای بالاترین میزان اثربخشی استفاده می کند. برای گرفتن مشاوره و تعیین وقت با ما در تماس باشید.

باورهای نادرست درباره لیزر مردان

در این بخش به برخی باورهای غلط درباره لیزر درمانی آقایان می پردازیم:

 • لیزر موهای زائد مخصوص خانم ها است

حقیقت این است که تعداد آقایانی که این روزها به لیزر موهای بدن خود علاقه نشان می دهند در حال افزایش است. همه افراد فارغ از جنسیت خود می توانند موهای زائد خود را با این روش از بین ببرند.

 • لیزر موهای آقایان دردناک است

تابش اشعه لیزر بر بدن بدون درد نیست؛ اما بیشتر افراد آن را دردی متوسط توصیف می کنند. همین میزان درد هم با ژل های بی حسی موضعی و ژل های خنک کننده مخصوص لیزر تا حد زیادی قابل کنترل است.

 • لیزر فقط برای نوع خاصی از پوست و مو مناسب است

در گذشته این طور گفته می شد که پوست های روشن با موهای تیره و ضخیم بهترین نتیجه را از لیزر می گیرند. در حالی که امروز با پیشرفت تکنولوژی، تقریباً همه أنواع پوست و مو می توانند نتیجه مطلوبی بگیرند.

 • هزینه لیزر موهای زائد زیاد است

هزینه لیزر درمانی با توجه به تعداد نقاطی که مورد درمان قرار می دهید و تعداد جلسات، متغیر است. اما با در نظر گرفتن هزینه سایر روش های از بین بردن مو در طولانی مدت، بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

 • اشعه لیزر برای مردان مضر است

حقیقت این است که اگر این کار را در محیط بهداشتی و تحت نظر اپراتور آموزش دیده انجام دهید، لیزر درمانی یکی از بی ضررترین روش های رهایی از موهای زائد است.

 • لیزر درمانی فقط برای زیبایی است

در واقع افراد بسیاری با اهداف پزشکی و درمانی اقدام به استفاده از لیزر می کنند. مواردی مانند موهای زیرپوستی، فولیکولیت و جوش های غیر قابل درمان از این روش بهبود پیدا می کنند.

 • لیزر درمانی زمان بر است

با وجود این که برای رفع دائمی موها چندین جلسه مورد نیاز است، هر جلسه معمولاً بسته به ناحیه درمان تنها چند دقیقه طول می کشد.

چرا مردان لیزر موهای زائد را انتخاب می کنند

اثر لیزر تا چه زمانی بر پوست مردان باقی می ماند

با توجه به تعداد جلسات لیزر، در صورتی که دو بار در سال دوزهای یادآور لیزر خود را بگیرید، نتیجه حاصل شده از لیزر درمانی می تواند دائمی باشد. در صورتی که اقدام به شارژ لیزر نکنید، تنها 10% موهای زائد بازگشت خواهند داشت. این موها، بسیار نازک بوده و رنگ آنها روشن تر خواهد بود.

هزینه لیزر صورت آقایان

هزینه لیزر درمانی با توجه به نقاطی که مورد درمان قرار می دهید، وزن و سایز های بدن شما و همین طور تعداد جلسات در نظر گرفته شده متغیر است. اگر می خواهید از هزینه های لیزر درمانی برای آقایان باخبر شوید، با مرکز لیزر مروارید تماس بگیرید. مشاوران ما همه روزه برای پاسخگویی به سوالات شما حاضر هستند.

انواع پوست آقایان و تاثیر لیزر بر آن

نوع پوست ممکن است بر سرعت تاثیر گذاری لیزر، تعداد جلسات و حتی نتیجه اولین جلسات تاثیر گذار باشد. انواع پوست آقایان عبارت است از:

 1. نوع اول: پوست بسیار لطیفی که رنگدانه های آن بسیار سفید است. این نوع پوست به سختی برنزه می شود. لیزر درمانی این پوست بسیار آسان است به خصوص اگر رنگ موها تیره باشد.
 2. نوع دوم: این پوست به سرعت دچار سوختگی می شود و میزان برنزه شدن آن متوسط است. درمان موهای زائد این نوع جواب دهی خوبی دارد ولی احتمال تغییر رنگدانه های پوست در این نوع بالاتر است.
 3. نوع سوم: پوست اصطلاحاً زیتونی که هم به سرعت دچار سوختگی می شود هم به سرعت برنزه می گردد. احتمال سوختگی در این نوع پوست بالاتر است و باید برای درمان آن، به پزشک متخصص یا اپراتور لیزر با تجربه مراجعه نمود.
 4. نوع چهارم: پوست خیلی تیره که هیچ وقت نمی سوزد و برنزه شدن بر تیره شدن آن تاثیری ندارد. لیزر درمانی این نوع پوست با چالش زیادی همراه است زیرا ممکن است لیزر نتواند میان رنگ مو و پوست تشخیص دهد. این ریسک سوختگی را بالاتر می برد.

استفاده از بی حسی برای لیزر صورت آقایان

شما می توانید تحت نظر پزشک و اپراتور لیزر از جلسه دوم به پوست خود پماد بی حسی موضعی بزنید. فراموش نکنید که وقتی به مرکز لیزر رسیدید، صورت خود را بشویید و از پماد پاک کنید.

لیزر موهای صورت آقایان میانسال

آیا لیزر درمانی سن بخصوصی دارد؟ پاسخ این است که شما تا وقتی می توانید موهای صورت خود را با لیزر از بین ببرید که رنگدانه های مو سفید نشده باشد. اشعه لیزر نمی تواند رنگ موی سفید را تشخیص بدهد و برای همین تا قبل از سفید شدن ریش ها باید اقدام به لیزر موهای صورت نمایید.

حفظ نتایج لیزر

با رعایت این نکات، نتایج لیزر خود را به خوبی حفظ کنید:

سوالات متداول

به طور کلی لیزر درمانی یکی از امن ترین روش های رفع دائمی موهای زائد است. صورت آقایان نیز یکی از بهترین نقاط بدن برای این روش درمان می باشد.

عوارضی همچون تغییر پیگمنت پوست، سوختگی، ایجاد زخم، ایجاد حساسیت و ناراحتی، عدم اثر بخشی و عفونت می تواند در لیزر درمانی رخ دهد.

دستگاه الکساندرایت کندلا بهترین مدل موجود در بازار برای آقایان است و هرچه این دستگاه جدیدتر باشد، اثر بخشی آن بیشتر خواهد بود.

آقایان می توانند برای کاهش فولیکولیت، موهای زیر پوستی و جوش، کم پشت کردن موهای صورت و یا از بین بردن دائمی آن لیزر درمانی را انتخاب کنند.

مرکزی که تحت نظر پزشک متخصص فعالیت کند، اپراتورهای خود را از میان افراد با تجربه و آموزش دیده انتخاب کند و استانداردهای بهداشتی بالایی داشته باشد.

جنسیت نقشی در تاثیر گذاری لیزر درمانی ندارد و آقایان هم می توانند از اثر بخشی فوق العاده این روش بهره مند شوند.

میزان درد اشعه لیزر با توجه به سطح تحمل درد هر شخص متفاوت است؛ اما به هر ترتیب درد زیادی از این روش گزارش نشده است.

با رعایت نظم جلسات، رفتن به جلسات یادآور و استفاده مرتب از کرم های مرطوب کننده می توان نتیجه لیزر درمانی را دائمی کرد.

موهای سفید و نقره ای قابل لیزر درمانی نیستند. بنابراین آقایانی که موی صورت آنها سفید شده نتیجه راضی کننده ای نخواهند گرفت.

پوست روشن با موهای ضخیم تیره بهترین و سریع ترین پاسخگویی را از این روش خواهند داشت.

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *