لیزر موهای زائد گوش در تهران

 

موارد استفاده از لیزر گوش

رفع موهای زائد روی گوش 

مزایای لیزر گوش

ظاهر زیبا، عدم نیاز به اصلاح 

عوارض احتمالی لیزر موهای گوش

قرمزی، سوزش، احساس درد 

تعداد جلسات لیزر موهای گوش

6 تا 8 جلسه

احتمال موفقیت

بالا

ناحیه

مبلغ

کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه

1.100.000 تومان

کل بدن شات نامحدود

1.300.000 تومان

لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل

899 هزار تومان

کل پا

599 هزار تومان

کل دست

599 هزار تومان

بیکینی

249 هزار تومان

زیر بغل

249 هزار تومان

ساعد

379 هزار تومان

صورت

249 هزار تومان

ساق

399 هزار تومان

پشت لب

99 هزار تومان

خط ناف

99 هزار تومان

دور سینه

99 هزار تومان

گودی کمر

249 هزار تومان

شکم

249 هزار تومان

باسن

249 هزار تومان

بازو

389 هزار تومان

ران

499 هزار تومان

پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل

949 هزار تومان

پکیج کل دست، کل پا

999 هزار تومان

ناحیه

مبلغ

فول بادی

2.490.000 تومان

آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت

590 هزار تومان

ساعد

700 هزار تومان

بازو

800 هزار تومان

کل دست

999 هزار تومان

ساق پا

800 هزار تومان

ران

900 هزار تومان

کل پا

999 هزار تومان

سینه و شکم

1.200.000 تومان

زیر بغل

299 هزار تومان

کل پشت

1.200.000 تومان

فهرست مطالب

لیزر موهای زائد گوش

در سالهای اخیر لیزر موهای زائد طرفداران زیادی پیدا کرده و برای بسیاری از خانم‌ها و آقایان نتیجه‌بخش بوده است. با لیزر موهای زائد شما تنها یک بار هزینه و می‌کنید و تا پایان عمر از صرف وقت و هزینه برای اصلاح موهای زائد بدن راحت خواهید بود. از لیزر موهای زائد برای حذف موهای نقاط مختلف بدن استفاده می‌شود. اما در بین نواحی مختلف، ناحیه گوش کمتر استفاده می‌شود و برای بسیاری از افراد شناخته شده نیست.

اگر شما هم از آن افرادی هستید که از موهای روی گوش خود خسته شده‌اید و از ظاهر ناخوشایند آن گله و شکایت دارید، لیزر موهای زائد به شما پیشنهاد می‌شود. با استفاده از این روش و طی چند جلسه موهای زائد شما برطرف می‌شود و دیگر نیازی به استفاده از روش‌های دردآوری مثل وکس و اپیلاسیون ندارید. در این مقاله صفر تا صد لیزر موهای زائد گوش را بررسی خواهیم کرد و مزایا و معایب آن را به شما خواهیم گفت. همراه ما باشید.

لیزر موهای زائد

پیش از هر چیز بهتر است با لیزر موهای زائد آشنا شویم و بدانیم در لیزردرمانی چه فرآیندی اتفاق می‌افتد. لیزر نوعی تکنولوژی پیشرفته است و در امور مختلف به‌ویژه حوزه پزشکی و زیبایی کاربرد دارد. دستگاه لیزر موهای زائد، پرتوهای نوری با طول موج و فرکانس معین تولید می‌کند. این ذرات فوتون‌ نوری نام دارند و به وسیله دستگاه‌های الکترونیکی هم ‌فاز و هم جهت می‌شوند و موجب افزایش انرژی پرتوها می‌شود. این پرتوهای تولید شده بر پوست تابانده می‌شود تا فولیکول مویی که در نواحی مختلف بدن وجود دارد را از بین ببرد. این پرتوها فقط تا عمق 3 میلی‌متری پوست نفوذ می‌کنند و ارتباطی با اندام‌های داخلی بدن پیدا نمی‌کنند.

با تکرار این کار و جلسات پی در پی، فولیکول‌های مو تضعیف شده و به طور کلی غیرفعال می‌شوند. البته میزان موفقیت لیزردرمانی و نتیجه‌گیری به عوامل مختلفی نظیر نوع دستگاه، جنس و رنگ پوست و مو و همچنین ضخامت موها بستگی دارد.

فرآیند لیزر موهای زائد گوش

پیش از لیزر لازم است وضعیت پوست و موی شما بررسی شود تا اشعه لازم برای شما تنظیم شود. برای اینکه احساس درد نداشته باشید می‌توانید قبل از لیزر از کرم‌های بی‌حسی روی گوش استفاده کنید. در فرآیند لیزر، نواحی مورد نظر علامت‌گذاری شده و سپس اپراتور ابزار دستی لیزر را روی پوست شما می‌گذارد. در دستگاه‌های لیزر از خنک‌کننده‌های بادی یا ژل یخ برای سرد کردن پوست استفاده می‌شود.

این کار برای کاهش گرمای پوست و جلوگیری از سوزانده شدن آن است. پرتوهای لیزر وارد پوست شده و با گرمای شدید خود بر فولیکول‌های مو اثر می‌گذارند. این فرآیند باعث تضعیف فولیکول‌های مو و عدم رشد دوباره آنها خواهد شد. البته لازم است تا این کار را چند جلسه مداوم انجام دهید تا موهایی که در فاز استراحت هستند دوباره رشد کنند و با لیزر از بین بروند.

روش‌های حذف موی زائد گوش ​

روش‌های حذف موی زائد گوش

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که از موهای زائد روی گوش خسته شده‌اید احتمالاً یکی از این روش‌ها را امتحان کرده‌اید. روش‌های رایج اصلاح موی گوش که متأسفانه هر کدام عوارض و مشکلات خود را دارند:

اصلاح با قیچی

بسیاری از افراد با استفاده از قیچی کوچک موهای گوش خود را کوتاه می‌کنند. استفاده از قیچی ممکن است باعث آسیب به گوش و داخل آن شود و همچنین بعد از گذشت چند روز دوباره موها رشد می‌کنند و باید مجدد این کار را انجام دهید.

اصلاح با دستگاه موزن

استفاده از دستگاه‌های موزن الکتریکی نیز راه حل دیگری برای حذف موهای زائد روی گوش است.

اصلاح با وکس

اصلاح با وکس نسبت به دیگر روش‌ها طولانی‌تر است، زیرا موها را از ریشه بیرون می‌آورد. این روش به مدت 3 تا 4 هفته شما را از شر موهای زائد خلاص می‌کند اما پس از مدتی باید این کار را دوباره از نو انجام دهید.

اصلاح با موچین

اگر با موچین‌ موهای گوشتان را اصلاح کنید باید درد زیادی را متحمل شوید. علاوه بر این، این روش زمان‌بر است و توصیه نمی‌شود.

اصلاح با کرم موبر

امروزه کرم‌های موبر در انواع مختلف در بازار موجود است. این کرم‌ها حاوی ترکیبات شیمیایی است و استفاده بسیار زیاد از آنها توصیه نمی‌شود.

استفاده از لیزر موهای زائد گوش

آخرین روش و بهترین روش، لیزر موهای زائد گوش است. این روش دائمی و مطمئن است و نسبت به سایر روش‌ها هزینه‌بر و زمانبر نیست. شما برای چند جلسه هزینه می‌کنید و بعد از آن تا پایان عمر از شر موهای زائد گوشتان خلاص می‌شوید. ما در کلینیک تخصصی لیزر مروارید تلاش می‌کنیم تا بهترین خدمات ممکن را به شما ارائه دهیم و انتظارات شما را برآورده کنیم. برای اطلاع از هزینه و شرایط لیزر موهای گوش با ما تماس بگیرید.

لیزر موهای زائد گوش چه مزایایی دارد؟

رشد موهای سیاه و ضخیم روی گوش آزاردهنده است و ظاهر نازیبایی دارد. به همین دلیل است که افراد به مرکز لیزر مراجعه می‌کنند. لیزر موهای گوش این مزایا را به همراه دارد:

  • حذف موهای گوش به زیباتر شدن این اندام‌ کمک شایانی می‌کند و آراستگی همیشگی به همراه دارد.
  • با استفاده از این روش دیگر به روش‌های هزینه‌بر و زمانبری که درد دارند نخواهید داشت.
  • یک روش دائمی است و شما با هزینه اندک تا پایان عمر از شر موهای زائد خلاص می‌شوید.
  • لیزر موهای زائد یک روش ایمن و مطمئن است و اگر در جای معتبر انجام شود عوارضی به همراه نخواهد داشت.
  • با استفاده از این روش از عوارضی مثل جوش‌های پوستی، جراحت و آسیب‌های بافتی در امان خواهید بود.

آیا لیزر موهای گوش عوارض دارد؟

احتملاً بعد از خواندن مزایای لیزر گوش این سؤال برایتان پیش آمده که آیا این کار عوارض نیز دارد؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت که در لیزر موهای زائد چه در گوش یا دیگر نقاط نکته مهم این است که درمان شما توسط افراد حرفه‌ای، در مرکز معتبر و با دستگاه‌های به‌روز و پیشرفته انجام شود.

امروزه در مراکز‌ مختلف و حتی سالن‌های زیبایی دستگاه‌های لیزر وجود دارد. اما اینکه اپراتور و مسئولین آن تا چه حد آموزش دیده هستند و دستگاه‌ها استاندارد است یا خیر اهمیت ویژه دارد. اگر به این نکات توجه کنید و انتخاب صحیحی داشته باشید، لیزر موهای گوش برای شما عوارضی به همراه نخواهد داشت. اما اگر از دستگاه‌های مناسب برای لیزر گوش استفاده نشود ممکن است احساس درد داشته باشید و یا بافت داخل گوش آسیب ببیند.

مراقبت‌های قبل از لیزر موهای گوش ​

مراقبت‌های قبل از لیزر موهای گوش

بعد از اینکه تصمیم به لیزر گرفتید و توسط پزشک یا سرپرست بخش لیزر معاینه شدید توصیه‌ها و نکاتی به شما گفته می‌شود که قبل از لیزر انجام دهید و باید آنها را جدی بگیرید. انجام این نکات باعث جلوگیری از بروز عوارض و همچنین نتیجه‌گیری بهتر از لیزر گوش است.

توصیه می‌شود پیش از جلسه لیزر به این نکات مهم توجه کنید:

مراقبت‌های بعد از لیزر موهای گوش

بعد از جلسات لیزر نیز شما وظیفه دارید مراقبت‌های لازم را جدی بگیرید و رعایت کنید. مجموعه نکات لازم توسط تیم ما در مرکز مروارید به شما داده خواهد شد. به طور کلی نکاتی که باید بعد از لیزر گوش به آنها توجه کنید این موارد است:

آیا لیزر موهای گوش فقط برای آقایان است؟

بسیاری از افراد به اشتباه تصور می‌کنند که لیزر گوش مختص آقایان است. در پاسخ به این باور غلط باید گفت که اینگونه نیست و همه می‌توانند لیزردرمانی انجام دهند. البته شرط اول و اصلی لیزر موهای زائد به خصوص در ناحیه گوش این است که موها ضخیم و تیره‌رنگ باشند، زیرا لیزر موهای کرکی و نازک عملاً بی‌نتیجه است. به طور معمول کم پیدا می‌شوند بانوانی که موهای ضخیم روی گوش خود داشته باشند به همین دلیل استقبال آقایان از لیزر گوش بیشتر است. چون موهای ناحیه گوش در آقایان ضخیم‌تر است نتیجه‌دهی بهتری دارد. همچنین با افزایش سن، این موها نیز بیشتر می‌شود و ممکن است برای بعضی افراد آزاردهنده باشد و ظاهر ناخوشایندی به وجود آورد.

آیا لیزر موهای زائد نتیجه‌بخش است؟

بریا اینکه لیزر شما نتیجه‌بخش باشد باید تعداد جلسات لازم را به صورت مداوم و با فاصله منظم انجام دهید. بعد از پایان جلسات به کاهش 90 درصدی موهای زائد می‌رسیم. اگر در جلسات اول یا دوم لیزر تمامی موهای شما رشد نکرد بدین معنی نیست که شما دیگر نیازی به ادامه جلسات ندارید. جلسات شارژ سالانه نیز بدین معنی نیست که موهای شما مثل روز اول رشد می‌کنند. این جلسات برای رفع موهایی است که به صورت پراکنده و در تعداد کم رشد کرده‌اند. 

لیزر موهای زائد گوش برای چه کسانی مناسب است؟

در پاسخ به این پرسش باید گفت که منعی برای لیزر موهای زائد وجود ندارد. همه افراد واجد شرایط می‌توانند لیزر موهای گوش انجام دهند و این روش فقط مختص آقایان نیست. اما باید توجه داشته باشید که لیزر موهای زائد فقط روی موهای ضخیم و تیره مؤثر است و لیزر کردن موهای نازک و کرکی بی‌فایده است. به همین علت لیزر ناحیه گوش در بین آقایان رایج‌تر است. اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که در ناحیه گوش موهای ضخیم و تیره رنگی دارید کاندیدای مناسبی برای لیزردرمانی هستید.

چرا کلینیک لیزر مروارید را انتخاب کنم؟​

چرا کلینیک لیزر مروارید را انتخاب کنم؟

مهمترین پرسش زیباجویان این است که کدام مرکز لیزر را انتخاب کنم؟ با وجود هزاران مرکز لیزر در تهران و شهرستان‌ها انتخاب کاری دشوار به نظر می‌رسد. ما در کلینیک تخصصی لیزر مروارید مفتخریم تا آخرین مرحله و نتیجه‌گیری نهایی همراه شما باشیم. کلینیک لیزر مروارید تحت نظر فوق تخصص جراحی پلاستیک، دکتر کامبیز ایزدپناه، فعالیت می‌کند. مرکز ما با داشتن بهترین دستگاه‌های لیزر و جوانسازی پوست تلاش می‌کند تا رضایت مشتریان عزیز را جلب کند. در ادامه به این سؤال پاسخ می‌دهیم که چرا مرکز لیزر مروارید را به شما توصیه می‌کنیم:

استفاده از دستگاه‌های پیشرفته‌

از سالهای گذشته تا به امروز که لیزر موهای زائد پرطرفدار شده دستگاه‌های مختلفی در سراسر دنیا تولید و استفاده می‌شود. ما در مرکز لیزر مروارید از دستگاه‌های کندلا استفاده می‌کنیم و مفتخریم که اولین دریافت‌کننده نماد کندلا سنتر در ایران باشیم. دستگاه لیزر الکس کندلا توسط شرکت کندلا تولید شده و جزو مجهزترین دستگاه‌های لیزر در سراسر دنیاست. این دستگاه با تاباندن نور لیزر با طول موج ۷۵۵ نانومتر از طریق کریستال الکسانداریت کار می‌کند. دستگاه‌ لیزر الکس کندلا برای تمامی مراجعین با پوست‌های روشن تا سبزه قابل استفاده است و نتایج مطلوبی به همراه دارد.

مشاوره حضوری و غیرحضوری رایگان

بسیاری از افرادی که تصمیم به لیزر موهای زائد گوش می‌گیرند سردرگم هستند و سؤالات بسیاری دارند. عمده نگرانی این افراد در خصوص نوع دستگاه و عوارض احتمالی لیزر است. شما در هر کجای ایران و دنیا که باشید می‌توانید از ما مشاوره غیرحضوری رایگان بگیرید. کافیست با مرکز مروارید تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

همچنین توصیه می‌شود قبل از جلسات لیزر توسط پزشک یا سرپرست بخش لیزر معاینه شوید تا وضعیت پوست و موی شما بررسی شود. سپس اشعه‌های لیزر متناسب با پوست شما تنظیم و مشخص می‌شود. در صورتی که بیماری‌های پوستی مثل اگزما، تبخال، کهیر، پسوریازیس و… تشخیص داده شود لیزر موهای زائد برای شما انجام نمی‌شود و ابتدا باید مشکل خود را رفع کنید.

رعایت بهداشت

متأسفانه یکی از عوارض گزارش شده برای لیزر موهای زائد، ابتلای مراجعین به بیماری‌های پوستی است. این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که در فرآیند استفاده از دستگاه بهداشت رعایت نشود. یکی از اصول کار ما در کلینیک مروارید، رعایت بهداشت است. به همین منظور در نخستین جلسه لیزر، پک مخصوص به شما اعطا می‌شود که سری لیزر شخصی هر فرد داخل آن است و باید آن را در جلسات لیزر همراه داشته باشید.

کیفیت خدمات و پشتیبانی

کلینیک لیزر مروارید تحت نظر فوق تخصص جراحی پلاستیک با 20 سال سابقه کاری تلاش می‌کند تا با به کارگیری کادر حرفه‌ای و دستگاه‌های پیشرفته بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند. این تنها یک شعار نیست و اگر سری به مرکز مروارید بزنید و جلسات لیزر خود را آغاز کنید متوجه این موضوع خواهید شد. تیم پشتیبانی ما همه‌روزه در دسترس شما هستند تا با صبر و حوصله به پرسش‌ها و نگرانی‌های شما پاسخ دهند.

هزینه لیزر موهای زائد گوش چقدر است؟

می‌دانیم که یکی از مهم‌ترین سؤالات شما در خصوص هزینه‌های لیزر است. امروزه کلینیک‌های بسیاری در حوزه لیزر موهای زائد فعالیت می‌کنند. هزینه لیزر موهای زائد در همه مراکز یکسان نیست و نرخ متفاوتی دارد. هزینه لیزر موهای گوش به این عوامل بستگی دارد:

این موارد تعیین‌کننده هزینه نهایی لیزر شما خواهند بود. گوش جزو اندام‌های حساس است. فراموش نکنید که باید برای لیزر این ناحیه به مرکز معتبر و مجهز مراجعه کنید. متأسفانه امروزه مراکز غیربهداشتی با قیمت‌های ارزان تبلیغ می‌شود که مراجعه به آنها اصلاً توصیه نمی‌شود.

سوالات متداول

تعداد جلسات لیزر موهای گوش به طور معمول بین 6 تا 8 جلسه است. اما نمی‌توان درباره آن نظر قطعی داد، زیرا فرد به فرد متفاوت است به عواملی مثل روند رشد موها، ضخامت و حجم آنها و همچنین نوع پوست و موی افراد بستگی دارد. در صورتی که رشد موها ادامه داشته باشد و نتیجه مطلوب حاصل نشود باید لیزردرمانی را چند جلسه بیشتر ادامه دهید.

به طور معمول می‌توان گفت بین جلسات لیزر شما باید 4 تا 6 هفته فاصله باشد. البته تعیین دقیق فاصله بین جلسات لیزر به سرعت رشد مو و ناحیه تحت درمان نیز بستگی دارد.

برای اینکه رشد موهای زائد گوش به طور کامل متوقف شود باید بین جلسات لیزر صبر کنید. دلیل این کار این است که برخی از فولیکول‌های مو نسبت به سایر فولیکول‌ها مقاوم‌تر هستند و بعد از مدتی فعال شده و دوباره رشد می‌کنند. برای اینکه تمام فولیکول‌های مو در چرخه رشد هدف قرار بگیرد باید بین جلسات صبر کنید.

 نکته مهم دیگر این است که اشعه‌های لیزر موهای زائد روی پوست و مو تأثیر می‌گذارند و اگر فواصل جلسات لیزر کم باشد ممکن است پوست شما آسیب جدی ببیند.

بله، همه افراد می‌توانند لیزر موهای زائد گوش را انجام دهند. اما توجه داشته باشید که لیزر روی موهای ضخیم و تیره تأثیر مطلوبی دارد و برای موهای کرکی و خیلی نازک کاربرد ندارد. به همین دلیل می‌توان گفت لیزر موهای زائد به خصوص در ناحیه گوش برای آقایان نسبت به بانوان نتیجه‌دهی بهتری دارد.

ما مفتخریم که در کلینیک تخصصی لیزر مروارید از به‌روزترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های لیزر موجود در دنیا استفاده کنیم. دستگاه لیزر ما الکس کندلا 2022 است که توسط شرکت کندلا تولید شده و آخرین تکنولوژی روز را دارد.

خیر، خانم‌ها نیز می‌توانند لیزر موهای زائد گوش انجام دهند به شرطی که موهای این نواحی ضخیم و تیره‌رنگ باشد. زیرا لیزر کردن موهای خیلی نازک و کرکی عملاً بی‌نتیجه خواهد بود.

یکی از مهمترین دغدغه زیباجویان درباره ماندگاری لیزر موهای گوش است. لیزر یک روش دائمی است اما نکته مهم تداوم و نظم بین جلسات است. تعداد جلسات لیزر در افراد مختلف متفاوت است و معمولاً بین 6 تا 8 جلسه طول می‌کشد. بعد از این جلسات نتیجه لیزر تثبیت شده و فقط برای شارژ سالیانه باید به مرکز لیزر مراجعه کنید.

بله، پیش از لیزر لازم است تا وضعیت پوست و موی شما توسط پزشک یا سرپرست لیزر بررسی شود. در جلسه مشاوره با توجه به رنگ پوست، جنس و ضخامت ریشه مو در ناحیه درمان و اشعه لیزر مناسب مشخص می‌شود. در صورتی که بیماری‌های پوستی یا هورمونی در شما تشخیص داده شود لیزر موهای زائد انجام نمی‌شود و ابتدا باید مشکل خود را درمان کنید.

بله، توصیه می‌شود که لیزر فقط برای قسمت خارجی لاله گوش استفاده شود. اما برخی آقایان دارای موهای زائد ضخیم در قسمت داخلی گوش هستند. امکان لیزر این قسمت نیز وجود دارد. قبل از لیزر باید با احتیاط و دقت موهای قسمت داخلی گوش با یک تیغ کوچک تراشیده و شیو شود. توجه داشته باشید که استفاده از روش‌های دیگر مثل موم یا وکس و… قبل یا در فواصل جلسات لیزر، باعث بی‌اثر شدن نتیجه لیزر گوش شما می‌شود.

لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *