لیزر موهای گردن آقایان در تهران

ضرورت لیزر موهای گردن آقایان

زیبایی و داشتن پوستی صاف و یک دست در ناحیه گردن

مزایای لیزر موهای گردن آقایان

پوستی صاف، درخشان، نرم و بدون وجود منافذ باز پوستی

افزایش اعتماد به نفس

از بین بردن تیرگی پوست تا حد زیادی

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای گردن آقایان

بسته به عوامل زیر متفاوت است:

جنس موهای شما

رنگ پوست

رنگ موهای زائد

مراقبت های قبل از لیزر موهای گردن آقایان

قبل از لیزر موهای گردن از موچین، وکس، بند، اپیلاسیون استفاده نشود.

بدن را در معرض نور خورشید قرار ندهید.

از دو هفته قبل از لیزر از برنز شدن خودداری کنید.

اصلاح موهای زائد را فقط با ژیلت و تیغ انجام دهید.

مراقبت های بعد از لیزر موهای گردن آقایان

دوش آب داغ نگیرید.

تا 48 ساعت، به اتاق خار، سونا، جکوزی و … نروید.

مدت زمان لیزر

5 دقیقه

احتمال موفقیت

در صورتی که یک مرکز لیزر درست را انتخاب کنید، احتمال موفقیت زیاد است.

لیزر موهای گردن آقایان، روشی غیر تهاجمی و ایمن برای رفع موهای زائد گردن به شمار می رود. آقایانی که به روش های دیگر رفع موهای زائد مانند شیو کردن با ژیلت حساسیت نشان می دهند، می توانند از لیزر موهای گردن استفاده کنند. به دلیل کولینگ و سیستم خنک کننده در لیزرها، درد لیزر موهای گردن آقایان بسیار کم است.

لیزر موهای گردن آقایان

قیمت لیزر موهای زائد مردان

ناحیهمبلغ
فول بادی2.590.000 تومان
نیم پشت و جلو، سرشانه ها1.999.000 تومان
آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت747 هزار تومان
ساعد700 هزار تومان
گوش299 هزار تومان
گونه399 هزار تومان
کل دست1.200.000 تومان
ساق پا800 هزار تومان
جلو گردن399 هزار تومان
پشت گردن399 هزار تومان
کل پا1.200.000 تومان
سینه و شکم1.200.000 تومان
زیر بغل399 هزار تومان
کل پشت1.200.000 تومان

 

فهرست مطالب

مزایای لیزر موهای گردن آقایان

لیزر موهای گردن مردان، باعث کاهش 50 تا 95 درصدی موهای جدید می شود و موهای جدیدی که رشد می کنند ظریف تر خواهند بود و از بین بردن آن ها نیز ساده تر است. در ادامه به برخی از مزایای بی نظیر لیزر موهای گردن آقایان اشاره می کنیم:

جلسات کوتاه مدت با انجام لیزر موهای گردن آقایان

انجام لیزر موهای گردن مردان تنها 5 دقیقه زمان می برد تا به طور کامل انجام شود. به همین دلیل شما بعد از آن می توانید سریعا به محل کار خود بروید یا سایر فعالیت های روزمره خود را انجام دهید.

در درازمدت پول پس انداز خواهید کرد

هنگامی که لیزر موهای گردن را انجام می دهید، نیاز به تعداد بی پایان تیغ، کرم موبر، جلسات اپیلاسیون و غیره را از بین می برید. لیزر موهای زائد از نظر مالی هوشمندتر است، زمان کمتری می برد و در مجموع نتیجه طولانی تری به شما می دهد.

لیزر موهای گردن آقایان کمتر دردناک است

لیزر موهای زائد در مقایسه با روش های دیگر از بین بردن موهای زائد از جمله اپیلاسیون، گزینه کمتر دردناکی است.

ایمن بودن روش لیزر موهای گردن آقایان

به لطف پیشرفت ‌های جدید در فناوری لیزر موهای زائد، افرادی که رنگ پوست تیره دارند، اکنون از همان سطح ایمنی با افرادی که پوست روشن‌ تری دارند، برخوردار هستند. بنابراین وقت آن رسیده است که با تیغ و ژیلت ها برای همیشه خداحافظی کنید.

رفع دقیق موهای زائد با انجام لیزر موهای گردن مردان

دقت لیزر موهای زائد، آن را برای از بین بردن موهای خاص، مانند موهای ناحیه ای خاص یا بخش کوچکی از پوست، ایده آل می کند.

باعث زیبایی پوست می شود

علاوه بر کاهش مو، لیزر درمانی می تواند دفعات و شدت جوش های آکنه را کاهش دهد. همچنین می تواند از علائمی که منجر به تحریک پوست هستند جلوگیری کند و به بهبود تن و بافت پوست بدن کمک کند.

راحت بودن روش لیزر موهای گردن آقایان

لیزر موهای زائد در زمان زیادی صرفه جویی می کند و شما یک بار برای همیشه با موهای زائد خداحافظی خواهید کرد.

 

از بین بردن موهای زیر پوستی با انجام لیزر موهای گردن

شما می توانید با لیزر موهای گردن از رشد موهای زائد جلوگیری کرده و آن ها را از بین ببرید. لیزر موهایگردن آقایان نیز برای افرادی که پوست حساسی دارند و پس از اصلاح یا اپیلاسیون دچار سوزش پوست می شوند، گزینه بسیار خوبی است.

لیزر موهای گردن آقایان در زمان صرفه جویی می کند

به تمام مواقعی فکر کنید که مجبور شده اید ده یا پانزده دقیقه اضافی را برای اصلاح وقت بگذرانید و سپس متوجه شوید که بخش هایی از پوست خود را شیو نکرده اید و نیاز به شیو کردن مجددا دارید مخصوصا گردن که اصلا قابل دسترسی نیست. با لیزر موهای زائد، دیگر نیازی به صرف زمان برای اصلاح یا رفتن به قرار ملاقات برای اپیلاسیون مو ندارید. همچنین دیگر لازم نیست نگران اشتباه کردن و از دست دادن نقاطی از بدن برای شیو کردن باشید. بدون دردسر اصلاح یا اپیلاسیون پوستی تمیز خواهید داشت.

نکاتی برای بهترین نتیجه از لیزر موهای گردن آقایان

عوارض لیزر موهای گردن آقایان

در طول جلسه لیزر موهای گردن آقایان چه انتظاری باید داشت؟

در طول این روش، به شما عینک محافظ چشم داده می شود و تنظیمات تجهیزات لیزر برای هر فرد به طور خاص تنظیم می شود. همچنین ممکن است از ژل سرد یا دستگاه خنک کننده برای محافظت از نواحی بیرونی پوست در طول درمان استفاده شود.

در طول درمان با لیزر، پالس های نور در ناحیه تحت درمان ارسال می شود و ممکن است کمی احساس ناراحتی کنید. این حالت به عنوان احساس سوزن سوزن گرم یا چسباندن نوار لاستیکی به پوست شما در یک لحظه توصیف شده است. اولین درمان نسبت به درمان های بعدی باعث ناراحتی بیشتری می شود.

چه مواردی را باید قبل از لیزر موهای گردن آقایان بدانم؟

قبل از لیزر موهای گردن مردان به چه نکاتی باید فکر کنید. لیزر موهای زائد ممکن است عوارض جانبی داشته باشد، محدودیت هایی دارد و ممکن است گران باشد. به نکات زیر توجه کنید:

ایمنی بودن لیزر موهای گردن آقایان :

لیزر موهای زائد بی خطر است، اما گاهی اوقات می تواند عوارض جانبی مانند درد و ناراحتی و قرمزی پوست را ایجاد کند که ممکن است مدتی طول بکشد. هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد لیزر موهای زائد و لیزر موهای گردن آقایان باعث سرطان پوست می شود.

مهم است که مطمئن شوید فردی که لیزر موهای گردن شما را انجام می دهد با تجربه و دارای صلاحیت مناسب است.

دائمی نبودن  100 در 100 لیزر موهای گردن آقایان

برای جلوگیری از رشد مجدد مو به جلسات منظم نیاز دارید. تعداد جلسات مورد نیاز برای هر فرد متفاوت است. به عنوان مثال، ممکن است هر 4 هفته یک بار برای گردن و برای موهای بدن هر 6 تا 8 هفته یک جلسه نیاز داشته باشید.

هیچ تضمینی وجود ندارد که لیزر موهای زائد از شر تمام موهای زائد خلاص شود. همچنین روی پوست های تیره به خوبی جواب نمی دهد. لیزر موهای گردن آقایان، روی افرادی که پوست رنگ پریده و موهای تیره دارند بهتر عمل می کند. لیزر روی پوست برنزه موثر نیست.

چه مدت طول می کشد تا نتایج حاصل از لیزر موهای گردن آقایان را ببینید؟

به طور کلی نازک شدن مو اولین مرحله است و بعد از یک یا دو جلسه می توانید این موضوع را مشاهده کنید. هنگامی که فولیکول ها به طور موثر ضعیف شدند، ممکن است چند روز تا چند هفته طول بکشد تا فولیکول های موی تحت درمان به طور کامل ریزش کنند. موها فوراً نمی ریزند و در این دوره به نظر می رسد که رشد مداوم در حال رخ دادن است.

نتایج ممکن است به عواملی مانند ضخامت و تراکم مو بستگی داشته باشد. لیزر موهای زائد اغلب در به تاخیر انداختن رشد برای ماه ها یا سال ها موثر است، اما همیشه منجر به حذف دائمی نمی شود.

پس از اولین درمان، می توانید 10 تا 25 درصد موهای کمتری نسبت به قبل داشته باشید. اکثر افراد به 2-6 لیزر درمانی نیاز دارند. پس از اتمام درمان، اکثر افراد برای چندین ماه یا حتی سال‌ ها هیچ مویی را روی پوست تحت درمان خود مشاهده نمی‌کنند – و وقتی دوباره رشد می‌کند، تعداد آن ‌ها بسیار کمتر می‌ شود و رنگ آن نیز روشن ‌تر می‌شود.

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

ماندگاری نتایج چقدر است؟

اکثر مردم کاهش مو را تجربه می کنند که سال ها طول می کشد. زمانی که لیزر موهای زائد به درستی انجام شود و نوع پوست فرد با تنظیمات درمان مطابقت داشته باشد، نتایج دائمی ممکن است. اما گاهی اوقات رشد مجدد رخ می دهد – موها ممکن است ریزتر یا روشن تر از قبل باشند اما همچنان با چشم غیر مسلح قابل مشاهده باشند. اگر جوان هستید (نوجوان و 20 سال) یا پس از درمان های اصلی خود دچار تغییرات هورمونی شدید، احتمالاً فولیکول های موی جدیدی ایجاد خواهید کرد که در طول زندگی خود موهای جدید تولید می کنند. این رشد موهای جدید قابل پیشگیری نیست، اما خوشبختانه می توان با یک دور دیگر لیزر موهای زائد آن را درمان کرد.

چگونه برای لیزر موهای گردن آقایان آماده شویم؟

اگر قصد انجام لیزر موهای گردن را دارید، باید 6 هفته قبل از درمان، کندن، اپیلاسیون و الکترولیز را متوقف کنید. دلیل آن این است که لیزر ریشه موها را هدف قرار می دهد که به طور موقت با اپیلاسیون یا کندن از بین می روند.

همچنین باید 6 هفته قبل و بعد از درمان از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید. قرار گرفتن در معرض نور خورشید باعث می شود لیزر موهای زائد کمتر موثر باشد و احتمال بروز عوارض بعد از درمان را افزایش دهد.

قبل از لیزر از مصرف هر گونه داروی رقیق کننده خون خودداری کنید. در مورد مصرف داروهای ضدالتهاب یا مصرف منظم آسپرین با پزشک خود مشورت کنید.

آیا برای لیزر موهای زائد باید اصلاح کرد؟ اگر قبل از لیزر موهای زائد اصلاح نکنید چه اتفاقی می افتد؟

شما باید یک روز قبل از لیزر موهای گردن اصلاح کنید.اگر موهای شما بیش از حد بلند باشد، این روش به طور موثر عمل نمی کند و مو و پوست شما می سوزد.

در طول لیزر موهای گردن آقایان چه انتظاری داریم؟

در طول این روش، رنگدانه موجود در موهای شما پرتو نور لیزر را جذب می کند. نور به گرما تبدیل می شود و به فولیکول مو آسیب می رساند. به دلیل این آسیب، رشد مو متوقف می شود. این کار در دو تا شش جلسه انجام می شود.

هزینه لیزر موهای گردن آقایان

آیا انتخاب پکیج‌های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه‌های لیزر موهای گردن آقایان موثر است؟

وقتی صحبت از لیزر کل بدن می شود منظور ما کل نواحی بدن است که شامل نواحی زیر است:

با این حال برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

از طرفی پیکیج هایی که برای آقایان در نظر گرفته می شود نیز شامل نواحی گونه و ریش، گردن و کمر است. این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.

چه داروهایی را نباید قبل از لیزر مصرف کرد؟

برخی از داروهایی که قبل از لیزر نباید مصرف کرد در زیر آورده شده است.

بهترین کلینیک برای لیزر موهای گردن آقایان

بهترین کلینیک برای لیزر موهای گردن مردان، کلینیکی است که دارای ویژگی های زیر باشد:

لیزر مروارید، یکی از بهترین مراکزی است که می توانید برای لیزر انتخاب کنید چرا که این مرکز، با داشتن همه ویژگی های ذکر شده و دیگر ویژگی ها، بالاترین درصد رضایت را در میان مشتریان دارد. همچنین این مرکز، از اپراتورهای کاملا با تجربه برای لیزر مو استفاده می کند.

آدرس لیزر مروارید:

تهران – سعادت آباد – میدان کاج – خیابان سرو غربی – نبش خیابان مروارید – مجتمع مروارید سعادت – واحد ۳

پرسش های متداول

لیزر موهای زائد شامل استفاده از پالس های لیزر است. این پالس ها، نوری را به پوست ساطع می کنند که ریشه و فولیکول مو را از بین می برد. وقتی ریشه و فولیکول از بین می روند، مو دیگر نمی تواند رشد کند.

برای اینکه این فرآیند کار کند، موها باید در مرحله رشد فعال هدف قرار گیرند. با این حال، موهای فردی معمولا با سرعت های متفاوتی رشد می کنند. بنابراین، چندین جلسه درمانی طول می کشد تا هر مو در مرحله رشد را جذب کند و نتایج مطلوب را به دست آورد.

حداقل سن خاصی وجود ندارد، اما مهم است که صبر کنید تا دوران بلوغ خود را طی کنید تا لیزر درمانی را شروع کنید. به طور کلی، چهارده سالگی اولین سنی است که افراد می توانند لیزر موهای گردن را شروع کنند. در این خصوص با اپراتور لیزر خود مشورت کنید تا اطلاعات بیشتری به دست آورید.

لایه بالایی پوست نیز حاوی ملانین است و هنگامی که پوست در معرض اشعه ماوراء بنفش قرار می گیرد غلظت آن افزایش می یابد، بنابراین برای جلوگیری از ایجاد گرما و ناراحتی لازم است افراد تیره پوست با انرژی کمتری درمان شوند. توصیه می کنیم از برنزه شدن در طول درمان خودداری شود. در این افراد، ممکن است لیزر درمانی انجام شود، اما درمان کمتر کارآمد خواهد بود و در تنظیمات پایین ‌تر ایجاد می ‌شود تا ایمن باشد.

 

شایع ترین عوارض جانبی جزئی است و 1 تا 3 روز طول می کشد. این عوارض جانبی شامل ناراحتی، تورم، قرمزی است. سایر عوارض جانبی احتمالی زمانی که لیزر موهای زائد توسط متخصص پوست یا تحت نظارت مستقیم متخصص پوست انجام شود نادر است و شامل تاول، شیوع تبخال (زخم سرد)، عفونت، زخم، روشن شدن یا تیره شدن پوست است.

 

ما فقط می توانیم موهای حاوی ملانین را دستکاری کنیم. موهای سفید، قرمز و بلوند هیچ ملانین درون خود ندارند، بنابراین لیزر موهای زائد برای آن ها جواب نمی دهد.

خیر، لیزر موهای زائد به طور کلی نیازی به زمان نقاهت ندارد. بلافاصله پس از انجام لیزر موهای زائد، پوست درمان شده شما قرمز و متورم می شود. با وجود این، اکثر مردم به فعالیت های روزمره خود باز می گردند.

هر کسی بدون در نظر گرفتن رنگ پوست یا نوع مو می تواند لیزر موهای زائد را انجام دهد. با این حال، افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند، نسبت به افرادی که موهای روشن یا رنگ پوست تیره دارند، نتایج سریعتر و بهتری می بینند. هر مرد یا زنی می‌ تواند این درمان ‌ها را انجام دهد.

لیزر انرژی گرمایی زیادی را به پوست منتقل می کند، باید از هر چیزی که پوست را بیشتر گرم می کند مانند سونا و ورزش حداقل تا 48 ساعت بعد از جلسه لیزر خودداری کنید. این کار به پوست شما اجازه می دهد تا روند بهبود را بدون وقفه ادامه دهد.

برای جلوگیری از عوارض احتمالی، همه افراد باید از پوست خود در برابر نور خورشید محافظت کنند. پس از لیزر موهای زائد باید:

  • از برخورد نور مستقیم خورشید به پوست درمان شده خودداری کنید.
  • از تخت برنزه کننده، یا هر وسیله برنزه کننده دیگری استفاده نکنید.
  • دستورالعمل های مراقبت های بعد از متخصص پوست را دنبال کنید.

بعد از درمان مقداری قرمزی و تورم خواهید دید. این اغلب شبیه آفتاب سوختگی خفیف به نظر می رسد. استفاده از کمپرس خنک می تواند به کاهش ناراحتی شما کمک کند

لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *