لیزر فول بادی مردان در تهران

 

نواحی لیزر فول بادی مردان

سرشانه

دست ها

پاها

باسن

شکم

پشت و کمر

ناحیه تناسلی

صورت

زیر بغل

موارد منع لیزر فول بادی آقایان

عفونت های پوستی

بیماری های پوستی

حساسیت به نور

رنگ پوست خیلی تیره

مزایای لیزر فول بادی مردان

از بین بردن موهای زائد در نواحی مد نظر

بهبود رنگ پوست

بهبود بافت پوست

کاهش چین و چروک های ظریف

عوارض احتمالی لیزر فول بادی مردان

درد

قرمزی

تورم

تغییر رنگ پوست

عفونت

عوامل موثر بر هزینه لیزر فول بادی مردان

موقعیت جغرافیایی مرکز لیزر

تجربه اپراتور

نام دستگاه لیزر مورد استفاده

سن مناسب یا توصیه شده

14 به سال به بالا

مدت زمان لیزر

بسته به نواحی مد نظر برای لیزر متفاوت است

احتمال موفقیت

در صورتی که در یک مرکز معتبر انجام شود بالا است

قیمت لیزر موهای زائد مردان

ناحیهمبلغ
فول بادی2.590.000 تومان
نیم پشت و جلو، سرشانه ها1.999.000 تومان
آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت747 هزار تومان
ساعد700 هزار تومان
گوش299 هزار تومان
گونه399 هزار تومان
کل دست1.200.000 تومان
ساق پا800 هزار تومان
جلو گردن399 هزار تومان
پشت گردن399 هزار تومان
کل پا1.200.000 تومان
سینه و شکم1.200.000 تومان
زیر بغل399 هزار تومان
کل پشت1.200.000 تومان

 

فهرست مطالب

لیزر فول بادی مردان ​

نکاتی در خصوص لیزر فول بادی آقایان

موهای بدن، اگرچه کاملا طبیعی هستند، اما می توانند برای بسیاری از افراد ناخوشایند باشند. مردان به دنبال راه ‌های کارآمد برای از بین بردن موهای زائد هستند، به خصوص که سایر انواع روش ها حذف مو، مانند اپیلاسیون، اصلاح و کرم‌ های موبر، زمان ‌بر هستند و دوام زیادی ندارند. رشد مجدد بعد از این ها می تواند خارش پوست داشته باشد و یک حالت سایه ای در زیر پوست ایجاد کند که رنگ ناهمواری به پوست می دهد. همچنین دسترسی به بسیاری از نواحی بدن خودتان سخت است و استرس بیشتری به این فرآیند می‌افزاید.

لیزر فول بادی مردان، روشی است که در آن پرتو لیزر به سمت پوست هدف قرار می گیرد تا موها را از بین ببرد و از رشد مجدد آن جلوگیری کند. پرتو خاصی از نور اپیدرم (سطح پوست) را دور می زند و فولیکول های مو را هدف قرار می دهد و از تولید مثل مو جلوگیری می کند. نور لیزر با هدف قرار دادن فولیکول به گرما تبدیل می شود.

این بدان معنی است که با برخورد لیزر به فولیکول مو، ساقه مو ضعیف می شود. در طی یک دوره درمان، فولیکول می میرد و موها نمی توانند دوباره رشد کنند و در نتیجه از رشد مو جلوگیری می شود. پس از آن، رشد مجدد به حداقل می رسد و مو تا 90٪ کاهش می یابد. اگر دوباره رشد موها را تجربه کنید، نرم‌ تر، ظریف‌ تر و روشن ‌تر از قبل می‌شوند.

در لیزر مروارید، اپراتورهای بسیار آموزش دیده و با تجربه ما از بهترین دستگاه های لیزر برای این فرآیند استفاده می کنند و یک برنامه درمانی شخصی برای دستیابی به بهترین نتایج ممکن ایجاد می کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا هر آن چه در خصوص لیزر فول بادی آقایان باید بدانید را برای شما شرح دهیم.

نکاتی کلیدی در خصوص لیزر فول بادی مردان

نتایج حاصل از لیزر فول بادی مردان فوری نیستند

هدف قرار گرفتن مو در مرحله صحیح رشد بسیار مهم است، به طوری که لیزر بهترین شانس را برای از بین بردن فولیکول داشته باشد. بسته به اینکه موهای شما چقدر سرسخت است، لیزر مروارید، فواصل 6-8 هفته ای را برای بدن و 4-6 هفته ای را برای صورت شما توصیه می کند. برای کاهش طولانی مدت مو از بدن، یک دوره شش درمانی معقول است. بنابراین، از ابتدا تا انتها، حداقل هشت ماه طول می کشد.

همچنین شایان ذکر است که نواحی دارای گیرنده های هورمونی، مانند کشاله ران، ممکن است به تعداد جلسات بیشتری نیاز داشته باشد. شما به مرور زمان، متوجه نتایج بی نظیر حاصل از لیزر فول بادی اقایان خواهید کرد.

لیزر فول بادی مردان یک روش بسیار سریع است

زمان لیزر فول بادی مردان نسبت به سایر روش های حذف مو واقع سریع است و خیلی زود می توانید از نتایج خود لذت ببرید.

درد لیزر فول بادی در مقایسه با سایر روش های حذف مو بسیار ناچیز است

پس از درمان، ممکن است احساس آفتاب سوختگی خفیف داشته باشید، اما این کاملا طبیعی است. دستگاه های لیزر ما در لیزر مروارید، مجهز به کولینگ است تا مراجعه کنندگان، احساس درد نکنند. افراد بسته به آستانه تحمل دردی که دارند ممکن است درد متفاوتی نسبت به دیگری حس کنند اما در کل همه مراجعه کنندگان ما گفته اند که فقط یک احساس سوزش خیلی سریع و آنی را تجربه می کنند.

زمستان بهترین زمان سال برای لیزر فول بادی مردان است

توصیه می کنیم پاها و دست ها را در زمستان درمان کنید زیرا کمتر در معرض آفتاب قرار می گیرند. برنزه کردن پوست، می تواند بر درمان شما تأثیر بگذارد. قرار گرفتن در معرض نور خورشید می تواند به پوست شما در طول دوره لیزر موهای زائد آسیب برساند زیرا لیزر می تواند رنگدانه های پوست را به جای موها هدف قرار دهد.

بلافاصله پس از لیزر فول بادی آقایان نمی توانید ورزش کنید

تا 48 ساعت پس از درمان باید از ورزش و همچنین هر گونه فعالیتی که باعث تعریق می شود خودداری شود. بلافاصله قبل و بعد از جلسات لیزر خود از دوش آب گرم، استخر، سونا و لوسیون های لایه بردار اجتناب کنید.

با تیغ و ژیلت برای همیشه خداحافظی نکنید!

نواحی مد نظر برای لیزر فول بادی مردان، باید ظرف 24 ساعت قبل از درمان کاملاً تراشیده شود. قبل از هر جلسه لیزر نیز باید این کار را تکرار کنید، زیرا تا زمانی که دوره کامل شود، این تنها چیزی است که باید استفاده کنید زیرا اکثر روش ‌های دیگر پیاز موهای شما را از بین می‌برند.

لیزر فول بادی مردان ​

تقریباً هر قسمت از بدن خود را می توانید لیزر کنید

رایج ترین مناطق برای لیزر موهای زائد پاها، زیر بغل و نواحی تناسلی هستند. اما، شما می توانید تقریباً هر ناحیه ای از بدن خود را تحت درمان قرار دهید، از جمله پشت لب ها، چانه، گردن، بازوها، شکم، پشت و شانه ها. دقت داشته باشید که پکیج های لیزر فول بادی آقایان در اکثر کلینیک های لیزر، این نواحی است:

 • سرشانه
 • دست ها
 • پاها
 • باسن
 • شکم
 • پشت و کمر
 • ناحیه تناسلی
 • صورت
 • زیر بغل

اما ممکن است این نواحی در برخی کلینیک ها بیشتر یا کمتر باشد.

لیزر فول بادی مردان روی تمام رنگ های پوست کار می کند

ممکن است فکر کنید که اگر موهای تیره و پوست تیره دارید، لیزر در جذب رنگدانه مو با مشکل مواجه می شود، اما این درست نیست. آن چه بسیار مهم است این است که طول موج مناسب با نوع پوست شما مطابقت داشته باشد.

اما اگر پوست غنی از ملانین دارید، در خصوص لیزرفول بادی مردان تحقیق کنید

گرمای لیزر می تواند باعث ایجاد هیپرپیگمانتاسیون پس از التهاب در پوست تیره شود. بنابراین ارزش آن را دارد که تحقیقات خود را برای یافتن درمان مناسب برای خود انجام دهید. در حالت ایده آل لیزری که استفاده می شود یک دستگاه خنک کننده خواهد داشت.

ممکن است لازم باشد در روتین پوستی خود تجدید نظر کنید

دو روز قبل و بعد از درمان باید از مواد لایه بردار مانند اسکراب، AHA و رتینول اجتناب کرد. همچنین ممکن است لازم باشد مقداری آبرسانی اضافی به روتین مراقبت از پوست خود اضافه کنید، مانند سرم اسید هیالورونیک.

به دنبال یک مرکز لیزر معتبر و یک اپراتور مجرب باشید

اگر به دنبال انجام لیزر درمانی هستید، باید همیشه یک اپراتور کاملاً ماهر را انتخاب کنید. تا کنون، به نظر نمی رسد که هیچ خطری برای سلامتی طولانی مدت در ارتباط با این روش وجود داشته باشد. عوارض جانبی موقتی ممکن است شامل قرمزی خفیف، پوسته پوسته شدن و خارش باشد.

اگر بیماری پوستی خطرناک دارید، از لیزر فول بادی مردان خودداری کنید

در جلسه مشاوره خود با اپراتور صادق باشید و اگر مشکل پوستی یا بیماری فعالی دارید، با او در میان بگذارید. سلامتی شما در اولویت خواهد بود.

ممکن است نیاز به جلسات شارژ داشته باشید

یک تصور غلط رایج وجود دارد که وقتی لیزر موهای زائد را انجام می دهید، شما برای همیشه 100% بدون مو هستید. اکثر افراد 90 درصد کاهش دائمی رشد مو را گزارش می دهند، اما تغییرات هورمونی می تواند باعث رشد مجدد مو شود. بنابراین ممکن است لازم باشد برای درمان های بیشتر، جلسات شارژ را پشت سر بگذارید.

لیزر فول بادی مردان برای کدام قسمت ‌ها انجام می‌ شود؟​

لیزر فول بادی مردان برای کدام قسمت ‌ها انجام می‌ شود؟

لیزر فول بادی آقایان و مردان نیز شامل قسمت های زیر است:

 • سرشانه
 • دست ها
 • پاها
 • باسن
 • شکم
 • پشت و کمر
 • ناحیه تناسلی
 • صورت
 • زیر بغل

بهترین کاندید برای لیزر فول بادی مردان

بیشتر افرادی که به لیزر فول بادی مردان علاقه دارند واجد شرایط درمان هستند. انتخاب بهترین کاندید برای لیزر فول بادی آقایان، عمدتاً به نوع پوست و مو، وضعیت سلامت کلی و روند رشد موهای بدن و سایر عوامل بستگی دارد.

به نکات زیر در این خصوص توجه کنید:

رنگدانه مو قابلیت درمان را تعیین می کند

کلید حذف موفقیت آمیز موهای زائد، ملانین است. از آن جایی که لیزر به طور خاص به دنبال رنگدانه است، هر چه مو تیره تر باشد، درمان موثرتر خواهد بود. اگر ملانین زیادی در موهای بدن خود داشته باشید، به راحتی واجد شرایط انجام لیزر فول بادی مردان خواهید بود.

رنگ مو

موها باید به اندازه کافی تیره باشند تا لیزر، رنگدانه را هدف قرار دهد. افراد بدون ملانین در فولیکول های مو، یعنی بلوند های طبیعی، سفید، خاکستری و مو قرمز طبیعی از لیزر موهای زائد سودی نخواهند برد.

رنگ پوست

در گذشته، فناوری لیزر موهای زائد با رنگ ‌های پوست روشن ‌تر و موهای تیره بهترین کاربرد را داشت و برای افرادی با رنگ پوست تیره ‌تر، افرادی که پوست سیاه‌  یا آسیایی داشتند به دلیل نگرانی از تغییر رنگ، جای زخم و خطرات انواع آسیب ‌های پوستی توصیه نمی‌ شد.

برای اینکه لیزر فول بادی مردان موثر باشد، تضاد بین رنگ پوست و رنگ مو لازم بود، در غیر این صورت، خطر این بود که رنگدانه طبیعی پوست را هدف قرار دهد و نه رنگدانه مو و این موضوع منجر به سوزش شود.

خوشبختانه با توجه به پیشرفت تکنولوژی لیزر، حذف موهای زائد بدن در حال حاضر گزینه ای مطمئن برای افراد با هر رنگ پوستی است. لیزر موهای زائد اکنون با تنظیماتی در نظر گرفته شده است که بسته به هر پوست و ترکیب رنگ طبیعی مو قابل تنظیم است. این موضوع شامل بافت و تراکم مو می شود.

موهای زبر بهتر از موهای نازک به لیزر پاسخ می دهند. اگر موهای نازک ‌تری دارید، واقعاً اهمیتی ندارد، لیزر به دنبال رنگدانه است، نه تراکم فولیکول مو.

ما در لیزر مروارید شما را کامل راهنمایی می کنیم و بسته به شرایط شما تعیین می کنیم که آیا کاندیدای مناسبی برای لیزر موهای پشت هستید یا خیر.

ملاحظات وضعیت سلامتی

هنگام شروع دوره لیزر فول بادی مردان، سلامتی همیشه اولویت مهم ماست. پزشکان باید از درمان ‌ها، داروها یا تغییرات قبلی که ممکن است بر درمان ‌های شما تأثیر منفی بگذارد آگاه باشند. هر یک از شرایط زیر ممکن است باید شود شما کاندیدای مناسبی برای لیزر موهای زائد نباشید:

 • سابقه ملانوم
 • خال های برجسته
 • ضایعات مشکوک
 • تشکیل اسکار کلوئیدی
 • مشکلات درمانی
 • عفونت های فعال
 • زخم های باز
 • کندوها
 • تبخال
 • خالکوبی در ناحیه درمان
 • بیماری های خود ایمنی

واکنش به حذف موقت موهای زائد

شرایطی مانند موهای زیر پوستی، راش، سوختگی با تیغ، سوختگی های شیمیایی یا تحریک ناشی از مواد موبر ممکن است نشان دهنده نیاز به دوره درمان لیزر موهای زائد به عنوان راهی برای محافظت از پوست باشد.

قرارگیری در معرض نور خورشید

اگر عاشق برنزه کردن پوست هستید، ممکن است واجد شرایط لیزر فول بادی مردان نباشید. مگر اینکه دو هفته قبل و دو هفته بعد از لیزر موهای زائد از قرار گرفتن در معرض نور خورشید و برنزه شدن خودداری کنید! چرا  که نور خورشید پوست را نسبت به گرما حساس ‌تر می‌کند و استفاده از لیزر روی پوست‌ های حساس به گرما می‌ تواند باعث افزایش رنگدانه، سوختگی و حتی زخم شود. ضد آفتاب کاملا ضروری است! این ماده اساسی برای سلامت روزانه پوست است.

عوامل متعددی باعث می شود که فردی به عنوان کاندیدای مناسب برای لیزر فول بادی آقایان، انتخاب شود. برای درک این عوامل، مهم است که بدانید لیزرها در هنگام هدف قرار دادن موها چگونه کار می کنند. لیزر نوعی نور پالسی است که بسیار شدید است. این نور ملانین موجود در مو را هدف قرار می دهد که همان چیزی است که به مو رنگ می دهد. لیزر با هدف قرار دادن ملانین قادر است فولیکول مو در انتهای موهای زیر پوست را بدون آسیب رساندن به پوست تجزیه کند. با در نظر گرفتن این موضوع، انواع مو و پوست خاص شما در اثربخشی لیزر موهای زائد تفاوت ایجاد می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

فواید لیزر فول بادی مردان​

فواید لیزر فول بادی مردان

در زیر به برخی از مزایای بی نظیر لیزر فول بادی آقایان اشاره می کنیم:

 • روشی سریع برای حذف موهای زائد است

اگر به دنبال یک راه حل سریع حذف موهای زائد هستید، لیزر موهای زائد سریع ترین راه برای خلاص شدن از شر موهای زائد است.

شما باید چندین جلسه درمانی داشته باشید، اما بیشتر جلسات فقط چند دقیقه طول می کشد. هرچه ناحیه درمان کوچک تر باشد، زمان کمتری را برای لیزر می گذرانید. از آنجایی که بدن اقایان نسبت به خانم ها موی بیشتری دارد، امکان دارد که جلسه لیزر فول بادی شما بیشتر طول بکشد.

 • درد کمتری نسبت به سایر روش های حذف مو دارد

درد حذف موهای زائد با لیزر بسیار کمتر از آن چیزی است که بیشتر مردم فکر می کنند. بسته به آستانه درد، ممکن است کمی احساس ناراحتی کنید، اما جلسات آنقدر سریع هستند که اکثر افراد تحمل آن را آسان می دانند.

 • لیزر فول بادی مردان روشی بسیار ایده آل با نتایج فوق العاده است

فناوری لیزر فوق العاده دقیق است و لیزر موهای زائد را برای افرادی که به دنبال هدف قرار دادن و حذف موهای زائد هستند ایده آل می کند.

 • لیزر می تواند موها را از هر قسمتی از بدن حذف کند

به جز مژه ها، لیزر موهای زائد را می توان در هر قسمتی از بدن انجام داد.

مخصوصاً برای ناحیه پشت کمر و نواحی تناسلی که دسترسی به آن با تیغ سخت است و اپیلاسیون آن بسیار دردناک است، ایده آل است.

 • لیزر فول بادی مردان از رشد موهای زائد جلوگیری می کند

تراشیدن، اپیلاسیون و سایر روش‌ های حذف موهای زائد می ‌توانند باعث رشد موهای زائد شوند. اگر مستعد رشد موهای زائد هستید، لیزر موهای زائد یک گزینه عالی است.

با از بین بردن مو در ریشه، هرگز نگران رشد مجدد موهای مزاحم یا پیچیدن مجدد آن به داخل بدن و رشد آن نخواهید بود.

 • لیزر شما را از تحمل رشد مجدد مو نجات می دهد

برخی از روش ها، مانند اپیلاسیون و کندن، مستلزم آن است که در بین جلسات کمی رشد مجدد را تحمل کنید. با لیزر موهای زائد می توانید همیشه از پوستی صاف و بدون مو لذت ببرید.

 • لیزر فول بادی مردان یک راه حل بلند مدت است

اکثر مردم با لیزر موهای زائد، نتایج دائمی و ماندگاری را مشاهده می کنند. در برخی موارد، ممکن است چند ماه یا چند سال بعد نیاز به جلسه شارژ داشته باشید، اما این یکی از بهترین راه حل های دراز مدت موجود باقی می ماند. حداقل، شاهد کاهش دائمی رشد مو خواهید بود که با گذشت زمان حفظ آن آسان تر می شود.

از آنجا که این یک راه حل بلند مدت است، مقرون به صرفه نیز می باشد. در طول عمر خود، می توانید مقدار زیادی پول پس انداز کنید.

عوارض لیزر فول بادی مردان​

عوارض لیزر فول بادی مردان

لیزر فول بادی مردان، معمولا برای اکثر افراد بی خطر و موثر است. فقط نکته مهم این است که باید توسط یک اپراتور مجرب انجام شود.

عوارض جانبی احتمالی لیزر فول بادی مردان عبارتند از:

 • تاول
 • سوختگی پوست
 • شیوع تبخال
 • هایپرپیگمانتاسیون، مناطقی از پوست که تیره تر از پوست اطراف هستند
 • هایپوپیگمانتاسیون، مناطقی از پوست که روشن تر از پوست اطراف هستند
 • عفونت ها.
 • جای زخم.
 • تحریک پوست و تغییرات رنگدانه شایع ترین عوارض جانبی هستند.

در زیر به توضیحات کلی در خصوص لیزر فول بادی مردان می پردازیم:

قرمزی و تحریک بعد از لیزر فول بادی مردان

حذف موهای زائد از طریق لیزر می تواند باعث تحریک موقت پوست شود. همچنین ممکن است متوجه قرمزی و تورم خفیف در ناحیه تحت درمان شوید. با این حال، این اثرات جزئی هستند. آن ها اغلب همان اثراتی هستند که ممکن است بعد از سایر انواع حذف مو، مانند اپیلاسیون، متوجه شوید.

اپراتور شما ممکن است قبل از شروع جلسه لیزر، از بی حسی موضعی استفاده کند تا این اثرات را به حداقل برساند.

سوزش کلی پوست باید ظرف چند ساعت پس از لیزر از بین برود. سعی کنید از کمپرس یخ برای کمک به کاهش تورم و هرگونه درد استفاده کنید. اگر علائمی فراتر از تحریک جزئی پوست را تجربه کردید یا اگر عوارض جانبی بدتر شد، باید با مرکز لیزر تماس بگیرید.

رنگدانه ها تغییر می کند

پس از لیزر، ممکن است پوست کمی تیره تر یا روشن تر شود. اگر پوست روشنی دارید، به احتمال زیاد لکه های تیره تری در لیزر موهای زائد خواهید داشت. عکس این موضوع در مورد افرادی با پوست تیره که ممکن است لکه های روشن تری از این روش داشته باشند صادق است. با این حال، مانند تحریک پوست، این تغییرات موقتی هستند و معمولاً دلیلی برای نگرانی نیستند.

عوارض جانبی شدید لیزر فول بادی مردان نادر است

به ندرت، لیزر موهای زائد می تواند منجر به عوارض جانبی شدیدتری شود.

عوارض نادر لیزر موهای زائد عبارتند از:

 • رشد بیش از حد مو در ناحیه درمان: گاهی این اثر با ریزش مو بعد از لیزر اشتباه گرفته می شود
 • تغییرات در بافت کلی پوست: اگر اخیراً برنزه شده اید، ممکن است در معرض خطر بیشتری باشید.
 • جای زخم: این حالت در افرادی که در معرض زخم شدن بیشتر هستند، بیشتر دیده می شود.
 • تاول و پوسته پوسته شدن پوست: این اثرات ممکن است در اثر قرار گرفتن در معرض آفتاب خیلی زود پس از لیزر ایجاد شود.

این عوارض جانبی را با پزشک خود در میان بگذارید. اگرچه آن ها بسیار غیر معمول هستند، اما هنوز هم ایده خوبی است که از آن ها آگاه باشید. در صورت بروز هر یک از این علائم پس از لیزر موهای زائد با پزشک خود تماس بگیرید.

طول درمان لیزر فول بادی مردان

احتمالاً بلافاصله پس از درمان نتایج را خواهید دید. نتایج از فردی به فرد دیگر متفاوت است. رنگ و ضخامت موهای شما، ناحیه تحت درمان، نوع لیزر استفاده شده و رنگ پوست شما همگی بر روی نتایج تاثیر می گذارند. شما می توانید انتظار کاهش 10 تا 25 درصدی مو را پس از اولین درمان داشته باشید.

برای از بین بردن موهای زائد، اکثر افراد به 2 تا 6 لیزر درمانی نیاز دارند. پس از اتمام درمان ها، اکثر افراد برای چندین ماه یا حتی سال ها هیچ مویی روی پوست تحت درمان مشاهده نمی کنند. وقتی موها دوباره رشد می‌کنند، کمتر می‌شوند. موها نیز ریزتر و رنگ روشن‌تری دارند. طول درمان لیزر فول بادی مردان نسبت به طول درمان لیزر فول بادی خانم ها بیشتر است و آقایان به تعداد جلسات بیشتری برای لیزر نیاز دارند.

هزینه لیزر فول بادی مردان​

هزینه لیزر فول بادی مردان

عوامل زیر بر هزینه لیزر فول بادی مردان موثر هستند:

 • موقعیت جغرافیایی مرکز لیزر
 • تجربه اپراتور
 • نام دستگاه لیزر مورد استفاده

دستگاه مناسب لیزر فول بادی مردان

امروزه انواع مختلفی از دستگاه ها و سیستم های لیزر موهای زائد مورد استفاده قرار می گیرند. همه آن ها متفاوت هستند، اما با اصول یکسانی کار می کنند. هنگامی که پوست نور را جذب می کند، این انرژی نور به گرما تبدیل می شود. این تبدیل گرما اثر لیزر را ایجاد می کند. لیزرهای هر سیستم در طول موج نور خاصی کار می کنند. این طول موج نور اجازه می دهد تا نور توسط فولیکول های مو جذب شود و نه بافت های اطراف، که انرژی لیزر را به هدف خاص خود متمرکز می کند.

به طور کلی نمی توان گفت که کدام دستگاه برای لیزر فول بادی آقایان مناسب است زیرا جوابدهی پوست آقایان برای لیزر، به عوامل مختلفی مانند رنگ پوست، رنگ و ضخمامت مو و … بستگی دارد.

3 نوع طول موج الکساندرایت ، دایود و اندیاگ برای رفع موهای زائد وجود دارد. در میان این سه طول موج:

 • طول موج الکساندرایت، یا 755 نانومتر مناسب افراد با پوستی روشن و سفید، موهای نازک و کرکی می باشد.
 • طول موج دایود یا 808 نانومتر ، برای افرادی با پوستی سبزه و تیره و موهای ضخیم مناسب است.
 • طول موج اندیاگ یا 1064 نانومتر برای افراد سیاه پوست و بسیار تیره مناسب است.

از آن جایی که آقایان پوست تیره دارند، به انرژی بیشتری برای لیزر موهای بدن خود نیاز دارند. ما در ادامه به برخی از بهترین مدل ها برای لیزر برای لیزر فول بادی مردان می پردازیم:

لیزر کندلا (لیزر الکساندرایت) برای لیزر فول بادی مردان

یکی از دلایل محبوبیت این مدل لیزر فول بادی مردان، توان و قدرت بالای این دستگاه است که بارها و بارها ثابت شده است. این دستگاه دارای دو طول موج الکساندرایت و اندیاگ برای از بین بردن موهای زائد است. این دستگاه لیزر، تائیدیه FDA آمریکا و CE اروپا را دارد و یکی از معتبرترین دستگاه های لیزر به شمار می رود.  

از دیگر دلایلی که این دستگاه برای لیزر فول بادی مردان استفاده می شود، کولینگ کرایوژنی و نیتروژنی قدرتمند آن است که باعث شده مشتریان آقا، از این دستگاه لیزر راضی باشند چرا که هیچ درد و سوختگی را حس نمی کنند.

در توضیحات این دستگاه آورده شده است که 100 میلیون شات دارد و این به معنای عمر بسیار بالای دستگاه است. جالب است بدانید که دستگاه لیزر کندلا علاوه بر رفع موهای زائد، به درمان های پوستی نیز می پردازد چرا که طول موج بسیار قدرتمندی دارد.

برخی از مزایای استفاده از دستگاه لیزر کندلا به جز  لیزر فول بادی مردان ، در زیر آورده شده است:

دستگاه لیزر تیتانیوم برای لیزر فول بادی مردان

دستگاه لیزر تیتانیوم از دیگر دستگاه های محبوبی است که برای لیزر فول بادی مردان استفاده می شود. این دستگاه دارای سه طول موج الکساندرایت، دایود و ان دی یاگ است که می تواند لیزر را برای انواع پوست های روشن و تیره انجام دهد. لیزربار و ماژول بار آمریکایی اورجینال (کمپانی( USA COHERENT LASER  و سیستم کولینگ(خنک کنندگی) این دستگاه باعث شده است که مشتری در هنگام لیزر شدن هیچ دردی را حس نکند.

از مزایای بی نظیر این دستگاه، می توان به این موضوع اشاره کرد که قابل استفاده برای دو نفر به صورت همزمان است. همچنین این دستگاه نسبت به سایر دستگاه های لیزر، هم کیفیت خوبی دارد و هم ارزان تر است و کار با آن برای اپراتور هم راحت تر است.

به طور کلی دستگاه لیزر تیتانیوم برای لیزر فول بادی مردان بسیار عالی است و می تواند یک گزینه مناسب برای همه انواع پوست ها باشد.

لیزر پلاتیوم برای لیزر فول بادی مردان

لیزر پلاتیوم برای لیزر فول بادی مردان، در واقع جزء نسخه های قدیم همان لیزر تیتانیوم است که همچنان به دلیل قدرت بالای دستگاه، جزء بهترین دستگاه ها برای لیزر فول بادی مردان  به شمار می رود. این دستگاه لیزر، با پشتیبانی هر 3 طول موج الکساندرایت ، دایود و ان دی یاگ، می تواند برای انواع پوست مخصوصا پوست تیره آقایان مناسب باشد.

در بخش خصوصیات دستگاه پلاتیوم برای لیزر فول بادی مردان ذکر شده که این دستگاه دارای  30 میلیون شات است و سیستم کولینگ(خنک کنندگی) ترکیبی TEC با قابلیت خنک کنندگی تا -17 درجه این دستگاه می تواند خیال شما را بابت عدم سوختگی با دستگاه، راحت کند. همچنین قیمت این دستگاه بسیار مناسب است و این یکی از مزایای بی نظیر دستگاه به شمار می رود.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

هزینه لیزر فول بادی مردان​

نتایج لیزر فول بادی مردان

مو باید در مرحله خاصی از چرخه رشد خود هدف قرار گیرد تا آن را مختل کند. با شروع دوره درمان، موهای فردی در مراحل مختلف این چرخه خواهند بود. این بدان معناست که برای هدف قرار دادن موها در مرحله بهینه رشد، به جلسات درمانی متعددی نیاز خواهید داشت.

برای به دست آوردن اثرات طولانی مدت، ما به طور معمول 8 تا 12 درمان حذف موهای زائد را با فاصله 4 تا 6 هفته، بسته به ناحیه ای از بدن که تصمیم گرفته اید هدف قرار دهید، توصیه می کنیم. در طول مشاوره شما با یکی از اپراتورهای بسیار آموزش دیده ما صحبت می کنید، آن ها قادر خواهند بود یک برنامه درمانی سفارشی برای شما بسازند تا به شما در دستیابی به نتایج دلخواهتان کمک کنند.

درمان موفقیت آمیز معمولاً به 4-6 درمان جداگانه به فاصله 3-6 هفته نیاز دارد. این به این دلیل است که مو دارای چرخه رشد است و لیزر فقط در برخی از مراحل فعال رشد موثر است. لیزر موهای زائد باعث کاهش موهای زائد می شود.

پس از جلسه اول لیزر فول بادی مردان چه تغییراتی مشاهده خواهید کرد؟

هفته 1: درمان اول

گفته می شود که اولین درمان بیشترین تأثیرات را دارد زیرا با درمان فولیکول ها را شوکه می کند. گرمای ناشی از لیزر فولیکول مو را ضعیف می کند یا کاملاً از بین می برد. بلافاصله پس از آن، ممکن است پوست قرمز و متورم شود – مراجعین می توانند “احساس آفتاب سوختگی” را تجربه کنند که طبیعی است و پس از چند ساعت فروکش می کند.

5-19 روز پس از اولین درمان

فولیکول های تخریب شده مو در نهایت از بین می روند و مو شروع به ریزش و ریزش می کند. مراجعه کنندگان می توانند انتظار مشاهده نازک شدن مو را داشته باشند. حتی ممکن است برخی از نواحی کاملاً بدون مو به نظر برسند.

هفته 6-8: درمان دوم

درمان دوم با گذراندن چرخه استراحت و رشد موهای بدن نتایج بیشتری می ‌بیند، به همین دلیل است که یک سری درمان ‌های بعدی بر این اساس برنامه ‌ریزی می ‌شوند.

5-19 روز پس از درمان دوم

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 12-16: سومین درمان

رشد مو اکنون به طور قابل توجهی کاهش یافته است، اما مهم است که در جلسات درمانی خود شرکت کنید! اگرچه ممکن است به نظر نمی رسد که شما نیازی به این کار داشته باشید، اما حیاتی است و همه بخشی از فرآیند است.

5-19 روز پس از سومین درمان

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 18-24: درمان چهارم

بین جلسات، می ‌توانید موهایی که دوباره رشد کرده ‌اند را اصلاح کنید.

5-19 روز پس از درمان چهارم

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 24-32: درمان پنجم

می توانید انتظار داشته باشید که ناحیه صاف و بدون مو به نظر برسد!

5-19 روز پس از درمان پنجم

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 30-40: ششمین و آخرین درمان

پس از شرکت در یک دوره کامل، می توانید انتظار هر چیزی را از 80٪ + کاهش رشد مو داشته باشید.

5-19 روز پس از درمان ششم

پس از اتمام دوره، ناحیه تحت درمان با کاهش دائمی رشد مو احساس صافی خواهد داشت.

به طور معمول حداقل 6 لیزر درمانی برای زنان و 8 مورد برای مردان توصیه می شود. بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که دوره خود را بعد از 6-9 ماه کامل کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

اقدامات قبل از لیزر فول بادی مردان​

اقدامات قبل از لیزر فول بادی مردان

لیزر موهای زائد به دلیل روشی ایمن، موثر و دائمی برای از بین بردن موهای زائد یک روش محبوب است. در زیر به برخی از اقدامات قبل از لیزر فول بادی مردان، اشاره می کنیم:

از اپیلاسیون و کندن موها خودداری کنید

لیزر موهای زائد با هدف قرار دادن ریشه ‌های مو کار می‌کند، بنابراین نباید چهار هفته قبل از جلسه لیزر، اپیلاسیون یا کندن مو را انجام دهید. در عوض، می‌توانید ناحیه درمان را حداقل 12 تا 24 ساعت قبل از روز درمان بتراشید تا رنگدانه در فولیکول ‌های مو حفظ شود.

از قرار گرفتن در معرض مستقیم خورشید خودداری کنید

قبل از لیزر فول بادی مردان، از قرار گرفتن در معرض نور خورشید دوری کنید. از قرار دادن ناحیه مورد نظر برای درمان از دو هفته قبل از لیزر خودداری کنید و همیشه پوست خود را با ضد آفتاب محافظت کنید. همچنین باید از برنزه کردن یا محصولات برنزه کننده بدون آفتاب برای جلوگیری از خطرات به وجود آمده روی پوست و سایر عوارض جانبی خودداری کنید. اگر برنزه شده ‌اید، قبل از برنامه ‌ریزی درمان، مطمئن شوید که هیچ اثری از برنزه طبیعی یا مصنوعی روی پوست وجود ندارد.

مراقبت از پوست خود را بررسی کنید

حمام کردن قبل از جلسه لیزر توصیه می شود اما از کرم های موضعی مانند مرطوب کننده، سرم یا عطر استفاده نکنید. این مواد می توانند پوست را بپوشانند و توانایی لیزر برای هدف قرار دادن فولیکول های مو را مسدود کنند. شما همچنین باید حداقل چهار هفته قبل از درمان از لایه برداری شیمیایی خودداری کنید.

پوست خود را شیو کنید

حتماً در روز جلسه لیزر موهای زائد پوست را برای درمان تمیز کنید.

لباس راحت بپوشید

از پوشیدن لباس های تنگ خودداری کنید زیرا ممکن است بعد از لیزر موهای زائد احساس ناراحتی کنید. مطمئن شوید که لباس های گشاد و راحت بپوشید.

با یک کلینیک قابل اعتماد مشورت کنید

در نهایت، یک کلینیک مورد اعتماد را برای لیزر فول بادی اقایان انتخاب کنید. با مشاوره با یک کلینیک مجرب و قابل اعتماد از بروز هرگونه عارضه یا تحریک پوستی به خصوص اگر پوست حساسی دارید جلوگیری می کنید.

با یک کلینیک قابل اعتماد مشورت کنید

در نهایت، یک کلینیک مورد اعتماد را برای لیزر فول بادی اقایان انتخاب کنید. با مشاوره با یک کلینیک مجرب و قابل اعتماد از بروز هرگونه عارضه یا تحریک پوستی به خصوص اگر پوست حساسی دارید جلوگیری می کنید.

مراقبت های بعد از لیزر فول بادی مردان​

مراقبت های بعد از لیزر فول بادی مردان

 • موهای ناحیه تحت درمان را نچینید یا با موم نکنید. این می تواند روند درمان را مختل کند و فولیکول مو را تحریک کند و منجر به رشد مجدد شود.
 • هنگامی که قرمزی فروکش کرد، ناحیه را لایه برداری کنید. این موضوع تقریباً یک تا دو هفته پس از قرار ملاقات شما خواهد بود.
 • از حمام های بسیار داغ، دوش ها یا اتاق های بخار برای حداقل 48 ساعت پس از لیزر خودداری کنید.
 • در صورت بروز هرگونه رنگدانه یا تغییر رنگ، از کرم یا روغن ویتامین E استفاده کنید. این به تسکین پوست کمک می کند.
 • حداقل دو تا چهار هفته پس از درمان از نور مستقیم خورشید اجتناب کنید.
 • برای جلوگیری از تحریک پوست، حداقل تا سه روز پس از درمان از استفاده از دئودورانت ها خودداری کنید.
 • خارش از عوارض نادر لیزر موهای زائد است. با این حال، اگر این اتفاق بیفتد، مهم است که ناحیه را خراش ندهید، زیرا می‌تواند منجر به آسیب رسیدن به پوست شود و باعث ایجاد دلمه شود که می ‌تواند منجر به زخم شود.
 • اجتناب از ورزش بیش از حد تا 48 ساعت پس از درمان، هرگونه تحریک را به حداقل می رساند.

پزشک دستورالعمل های خاصی را برای مراقبت از پوست پس از لیزر درمانی به شما می دهد. به طور کلی، برای کمک به بهبود پوست و جلوگیری از عوارض جانبی باید موارد زیر را انجام دهید.

از کمپرس های خنک استفاده کنید

یک دستمال تمیز و نرم را با آب خنک خیس کنید و هر بار چند دقیقه روی ناحیه تحت درمان قرار دهید. همچنین می توانید از کیسه یخ که در یک دستمال کاغذی پیچیده شده استفاده کنید. این روش به کاهش تورم و درد موقت پس از لیزر موهای زائد کمک می کند.

کرم های تجویزی را طبق دستور استفاده کنید

اپراتور یا پزشک شما ممکن است یک کرم استروئیدی برای کمک به به حداقل رساندن هر گونه درد و ناراحتی پس از درمان شما تجویز کند. همچنین ممکن است از استامینوفن (تیلنول) یا داروهای ضد التهابی برای تسکین درد استفاده کنید.

از پوست خود در برابر نور خورشید محافظت کنید

از آنجایی که پوست شما پس از لیزر موهای زائد حساس می شود، اپراتور توصیه می کند که از قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید خودداری کنید. از 1 ماه قبل از لیزر تا 1 ماه بعد از لیزر باید از آفتاب دوری کنید. پس از این مدت، هر روز به محل درمان ضد آفتاب بزنید.

درد لیزر فول بادی مردان

با فناوری جدید لیزری که اکنون در دسترس است، این درمان بسیار کمتر از اپیلاسیون دردناک است. اکثر مردم می گویند که دردناک نیست، اما برخی گزارش می دهند که این احساس مانند یک سوزش خیلی سریع و جزئی است.

لیزرهای ما مجهز به یک دستگاه خنک کننده مخصوص هستند که به راحتی در طول درمان کمک می کند، به خصوص در هنگام درمان نواحی حساس، مانند صورت یا ناحیه تناسلی.

لیزر موهای زائد برای مردان چقدر دردناک است؟

میزان درد بسته به آستانه درد فرد و ناحیه تحت درمان متفاوت است. عواملی که ممکن است بر سطح ناراحتی ناشی از لیزر موهای زائد تأثیر بگذارد در زیر آورده شده است:

 • نوع پوست: افرادی که پوست حساس تری دارند ممکن است در حین لیزر ناراحتی بیشتری را تجربه کنند.
 • ضخامت مو: موهای ضخیم تر و درشت تر ممکن است باعث ناراحتی بیشتری در طول درمان شوند.
 • ناحیه تحت درمان: برخی از نواحی بدن نسبت به سایرین حساس تر هستند و بنابراین ممکن است در طول لیزر دردناک تر باشند.
 • تنظیمات لیزر: نوع لیزر مورد استفاده و تنظیمات آن نیز می تواند بر میزان ناراحتی تأثیر بگذارد.

انواع روش‌های رفع موهای زائد بدن مردان

انواع دیگر از بین بردن موهای زائد مانند اپیلاسیون، اصلاح و کرم های رفع موهای زائد، اگرچه راحت است، اما می تواند زمان بر باشد، نتایج ماندگاری نداشته باشد و رشد مجدد می تواند خارش داشته باشد. همچنین برداشتن موهای نواحی بزرگ بدن، مانند پشت، ممکن است دشوارتر باشد، بنابراین لیزر موهای زائد ساده ترین و موثرترین گزینه است. رشد مجدد حداقل است، موها تا 90٪ کاهش می یابد و اگر به موقع رشد مجدد را تجربه کنید، موها بسیار نرم تر، ظریف تر و روشن تر از قبل می شوند.

آیا انتخاب پکیج‌های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه‌های لیزر فول بادی مردان موثر است؟

وقتی صحبت از لیزر کل بدن می شود منظور ما کل نواحی بدن است که شامل نواحی زیر است:

با این حال برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

از طرفی پیکیج هایی که برای آقایان در نظر گرفته می شود نیز شامل نواحی گونه و ریش، گردن و کمر است. این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.

چه داروهایی را نباید قبل از لیزر مصرف کرد؟​

چه داروهایی را نباید قبل از لیزر مصرف کرد؟

برخی از داروهایی که قبل از لیزر نباید مصرف کرد در زیر آورده شده است.

بهترین کلینیک برای لیزر فول بادی مردان

در واقع، بهترین کلینیک برای لیزر فول بادی آقایان، کلینیکی است که اولا در جلسه مشاوره با شما صادقانه صحبت کند و ثانیا اگر شما کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستید این موضوع را با شما در میان بگذارد. همچنین موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر فول بادی مردان اهمیت دارد:

سوالات متداول درباره لیزر فول بادی مردان

لیزر موهای زائد برای همه رنگ پوست و مویی جوابدهی دارد اما در کل، آقایانی که موهای روشن تری دارند، نسبت به آقایانی که موهای تیره تری دارند، دیرتر جواب می گیرند. در جلسه مشاوره خواسته های خود را با پرسنل مطرح کنید تا آن ها به طور کامل شما در خصوص دستگاهی که برای لیزر استفاده می کنند راهنمایی کنند و اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند.

هنگامی که اپراتور روی پوست شما شات می زند، ممکن است یه گرمای خیلی سریع و آنی را حس کنید که خیلی زود رفع می شود چرا که شات ها پشت سر هم صورت می گیرد و اپراتور سریع به قسمت دیگر بدن می رود.

بسته به دستگاهی که برای شما استفاده می شود، نوع پوست شما و دیگر عوامل، ممکن است نتایج مختلفی را بگیرید.

با توجه به ماهیت مبهم چرخه رشد مو، که در آن برخی از موها به طور فعال در حال رشد هستند در حالی که برخی دیگر خفته هستند، لیزر موهای زائد نیاز به درمان های متعددی برای هدف قرار گرفتن هر مو دارد که وارد فاز رشد “فعال” می شود. تعداد درمان های لیزر موهای زائد لازم برای حذف کامل موهای زائد از فردی به فرد دیگر متفاوت است و بهتر است در طی مشاوره مشخص شود. اکثر افراد به 4-6 درمان موهای زائد نیاز دارند که بین 4-6 هفته بین هر جلسه زمان لازم است.

بسیاری از مشتریان احساس لیزر موهای زائد را مانند یک ضربه یا سوزش خیلی خیلی خفیف که چند بار روی پوست زده می شود، توصیف می کنند که این احساس قابل تحمل است. اگر نواحی وجود دارد که مشتری احساس می کند غیرقابل تحمل است، می توان از کرم بی حس کننده استفاده کرد.

لیزرها از پالس های نور و الکتریکی برای گرم کردن فولیکول مو و تخریب ریشه های آن بدون آسیب رساندن به بافت یا پوست اطراف استفاده می کنند. با هدف قرار دادن فولیکول، درمان های لیزر موهای زائد از رشد مو در آینده جلوگیری می کند.

اساسا همه جا به جز ابرو. ما ترجیح می دهیم خیلی به چشم ها نزدیک نشویم.

شما باید حداقل 6 هفته پس از آخرین وکس و اپیلاسیون خود صبر کنید.

پس از درمان، باید آماده باشید که به سر کار برگردید یا به روز خود ادامه دهید. چند روز بعد از رفع موهای زائد، متوجه ریزش برخی موها در حین یا مستقیماً بعد از درمان خواهید شد. این روند برای حدود 21 روز ادامه خواهد داشت – درست زمانی که زمان آن است که قرار ملاقات بعدی خود را مجدداً برنامه ریزی کنید. عوارض نادر عبارتند از: قرمزی در ناحیه تحت درمان. اگر بدون ضد آفتاب در معرض نور خورشید قرار گرفتید، ممکن است متوجه تغییر رنگ پوست نیز شوید.

 • قبل از اولین جلسه، مهم است که به مدت شش هفته از اپیلاسیون خودداری کنید. در مورد استفاده از موچین نیز چنین است. لیزر باید بتواند فولیکول مو را شناسایی کند. در این دوره زمانی، اصلاح قابل قبول است.
 • شما باید از نور خورشید دور بمانید. هر گونه برنزه شدن پوست می تواند منجر به رنگدانه در نواحی که لیزر می کنید، شود.
 • اگر مستعد عصبی بودن هستید، باید 24 ساعت قبل از جلسه خود از مصرف کافئین خودداری کنید.

روز قبل از درمان، باید با یک تیغ تمیز و نو بدن خود را اصلاح کنید. با تراشیدن، لیزرها می توانند محل فولیکول ها را پیدا کنند. استفاده از یک تیغ تمیز تضمین می کند که پس از درمان لیزری شما هیچ باکتری ماندگاری که می تواند باعث درماتیت تماسی شود وجود ندارد. (درماتیت تماسی نوعی واکنش آلرژیک تاخیری پوست است که در نتیجه تماس پوست با یک آلرژن خاص ایجاد می شود.)

ظرف 24 ساعت قبل از لیزر خود اصلاح کنید. تکنسین لیزر شما نمی‌تواند لیز را روی قسمت هایی که مو دارد بگذارد. زیرا به لیزر آسیب می‌ زند و احتمال سوختگی/رنگدانه شدن پوست را افزایش می‌دهد و همچنین باعث می‌شود لیزر درمانی آسیب زیادی به پوست شما بزند.

بلافاصله پس از درمان و تا دو هفته پس از جلسه لیزر، باید از قرار گرفتن در معرض آفتاب محافظت نشده خودداری کنید. اگر مجبورید زیر نور خورشید بروید، باید از ضد آفتاب، SPF 20 یا بالاتر استفاده کنید.

لیزر موهای زائد در واقع یک درمان کاهش موهای زائد با لیزر (LHR) است و با تخریب فولیکول ‌های مو عمل می‌کند و در نتیجه تولید مو را برای مدت زمان بسیار طولانی از کار می‌اندازد. لیزر یک پرتو انرژی ساطع می کند که توسط رنگدانه (ملانین) موجود در مو جذب می شود. انرژی پرتاب شده توسط لیزر به گرما تبدیل می شود که به مو آسیب می رساند و رشد مو در آینده و ظرفیت رشد مجدد مو را مهار یا به تاخیر می اندازد. در 5-6 جلسه رشد مو را به شدت کاهش می دهد و در نتیجه پوستی صاف و نرم برای همیشه ایجاد می کند.

فناوری لیزر ما مورد تایید FDA و یک روش کاملاً ایمن است.

احتمالاً بلافاصله پس از درمان نتایج را خواهید دید. نتایج از فرد به فرد دیگر متفاوت است و به رنگ و ضخامت موهای شما، ناحیه تحت درمان، نوع لیزر مورد استفاده و رنگ پوست شما بستگی دارد. شما می توانید انتظار کاهش 10 تا 25 درصدی مو را پس از اولین درمان داشته باشید. برای برداشتن کامل موهای زائد و بهترین نتیجه، باید حدود 6 جلسه انجام دهید که پس از آن اکثر افراد برای چندین ماه یا حتی سال ها هیچ مویی روی پوست تحت درمان مشاهده نمی کنند. هنگامی که موها دوباره رشد می کنند، رنگ آن ها ظریف تر و روشن تر می شود.

عوارض جانبی طولانی مدت ندارد. تمام عوارض جانبی موقتی هستند. در طول عمل، چشمان شما برای محافظت از نور لیزر توسط عینک پوشیده می شود.

مردم اغلب این تصور غلط دارند که لیزر باعث سرطان می شود. انرژی نوری که در لیزر موهای زائد استفاده می شود، تنها حرارت سطحی و تخریب فولیکول های مو را تسهیل می کند و در نتیجه باعث کاهش دائمی موهای زائد می شود. تحقیقات ثابت می کند که خطر ابتلا به سرطان به دلیل لیزر وجود ندارد.

خیر لیزر نیازی به گذراندن دوره نقاهت ندارد. بلافاصله پس از انجام لیزر موهای زائد، پوست تحت درمان شما ممکن است قرمز و متورم شود. با وجود این، اکثر مردم به فعالیت های روزمره خود باز می گردند.

کاهش موهای زائد با لیزر فرآیندی است که هم از طرف متخصص پوست و هم از طرف فرد نیاز به مراقبت دارد. قبل از انجام لیزر، باید حداقل 4-6 هفته قبل از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید.

طبق توصیه متخصص پوست از پمادهای بعد از مراقبت استفاده کنید و به طور مرتب از ضد آفتاب با حداقل SPF30 استفاده کنید. توصیه می شود قبل از انجام یک جلسه لیزر موهای زائد، اصلاح کنید. این تضمین می کند که هیچ مویی در بالای پوست وجود نداشته باشد که دستگاه لیزر انتخاب می کند. دستگاه لیزر تمایل دارد موهای بالای / زیر پوست را هدف قرار دهد. تراشیدن باعث می شود که هیچ مویی در بالای پوست وجود نداشته باشد که دستگاه لیزر آن را هدف قرار دهد، بنابراین از سوختگی احتمالی جلوگیری می کند.

اکثر افراد برای ماه ها یا حتی سال ها بدون مو می مانند. هنگامی که برخی از موها دوباره رشد می کنند، معمولا کمتر قابل توجه هستند. برای اینکه ناحیه عاری از مو باشد، فرد ممکن است پس از 6 تا 12 ماه به جلسات شارژ نیاز داشته باشد.

شایع ترین عوارض جانبی جزئی است و 1 تا 3 روز طول می کشد. این عوارض جانبی شامل ناراحتی، تورم، قرمزی است. سایر عوارض جانبی احتمالی زمانی که لیزر موهای زائد توسط متخصص پوست یا تحت نظارت مستقیم متخصص پوست انجام شود نادر است و شامل تاول، شیوع تبخال (زخم سرد)، عفونت، زخم، روشن شدن یا تیره شدن پوست است.

پیروی از دستورالعمل های متخصص پوست بسیار مهم است. پیروی از دستورالعمل های قبل از درمان و دستورالعمل های بعد از درمان، خطر عوارض جانبی را تا حد زیادی کاهش می دهد.

این موضوع از فرد به فرد دیگر متفاوت است. لیزر معمولاً به جلسات متعدد نیاز دارد که ممکن است هر 4 تا 6 هفته یک بار باشد. متخصص پوست به شما می گوید که چه کاری انجام دهید یا ندهید.

طبق گفته لیزر مروارید، گزینه حذف موهای زائد در افرادی که دارای رنگ پوست روشن و موهای تیره‌ تر هستند، بهتر عمل می‌کند. همچنین، برای بهترین نتایج، انجمن پوست آمریکا (AAD) توصیه می‌کند که یک اپراتور با تجربه باید این روش را انجام دهد.

لیزر را می توان در هر ناحیه ای از بدن به جز پلک ها انجام داد. محبوب ترین مناطق درمانی پاها، پشت، بازوها، سینه، پشت لب، زیر بغل و ناحیه تناسلی هستند.

شما همچنین می توانید لیزر موهای زائد را بر روی گوش ها، بینی، پیشانی، بالای ابروها و سایر قسمت های صورت خود انجام دهید.

لیزر موهای زائد یک روش پزشکی غیر تهاجمی برای کاهش دائمی رشد مو است. در طول جلسه حذف موهای زائد، پرتو لیزر از طریق پوست به فولیکول های مو منتقل می شود.

گرمای شدید لیزر فولیکول‌ ها را هدف قرار می ‌دهد و به آن آسیب می ‌رساند و از رشد مو در آینده در ناحیه درمان جلوگیری می‌کند.

پاسخ بله است. سازمان غذا و داروی ایالات متحده در سال 1997 آن را به عنوان روشی ایمن برای رفع موهای زائد تأیید کرد. با این حال، لیزر موهای زائد تنها زمانی ایمن است که یک تکنسین با مهارت این روش را انجام دهد.

شایع ترین عوارض جانبی جزئی است و 1 تا 3 روز طول می کشد. این عوارض جانبی عبارتند از:

 • درد و ناراحتی
 • تورم
 • قرمزی

سایر عوارض جانبی احتمالی زمانی که لیزر موهای زائد توسط متخصص پوست یا تحت نظارت مستقیم متخصص پوست انجام شود، نادر است. سایر عوارض جانبی احتمالی عبارتند از:

 • تاول زدن
 • زخم سرد
 • عفونت ها
 • جای زخم
 • روشن یا تیره شدن پوست

با گذشت زمان، رنگ پوست تمایل به بازگشت به حالت عادی دارد. با این حال، برخی از تغییرات در رنگ پوست دائمی هستند. به همین دلیل است که مراجعه به پزشک متخصص در درمان های لیزری و دانش عمیق پوست بسیار مهم است.

پیروی از دستورالعمل های متخصص پوست نیز مهم است. پیروی از دستورالعمل های قبل از درمان و دستورالعمل های بعد از درمان، خطر عوارض جانبی را تا حد زیادی کاهش می دهد.

آدرس لیزر مروارید

تهران - سعادت آباد - میدان کاج - خیابان سرو غربی - نبش خیابان مروارید - مجتمع مروارید سعادت - واحد ۳

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *