لیزر موهای بیکینی در تهران

 

مراقبت های قبل از لیزر موهای بیکینی

شیو و اصلاح با تیغ

استحمام

قرار نگرفتن در معرض نور خورشید

پوشیدن لباس نرم و راحت

کاهش استرس

موارد منع انجام لیزر بیکینی

اقدام برای بارداری

در صورت شیردهی به نوزاد

افرادی که در اثر استفاده از لیزر موهای زائد، پوستشان سوخته و تیره رنگ شده است.

مصرف داروهای خاص

در صورت استفاده از روش هورمون درمانی برای درمان تیروئید و ناباروری بدن

هزینه لیزر بیکینی چقدر است؟

به عوامل زیر بستگی دارد:

نوع کلینیک، پزشک مورد نظر، نوع پوست، تعداد جلسات، نوع دستگاه

تعداد جلسات لیزر بیکینی چقدر است؟

به طور کلی تعداد جلسات لیزر برای هر فردی و در هر ناحیه‌ای حدود ۶ تا ۸ جلسه است.

آیا نتایج لیزر بیکینی دائمی است؟

پرتوهای لیزر می‌تواند به طول کامل فولیکول‌های مو را از بین ببرد.

عوارض لیزر موهای بیکینی

عوارض شدید می تواند شامل اسکار پوست بدن، تغییر رنگ پوست بدن، عفونت و … است.

قیمت لیزر موهای زائد زنان

ناحیهمبلغ
کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه1.447.000 تومان
کل بدن شات نامحدود (از پیشانی تا نوک انگشتان پا)1.667.000 تومان
لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل1.197.000 تومان
کل پا699 هزار تومان
کل دست599 هزار تومان
بیکینی325 هزار تومان
زیر بغل325 هزار تومان
ساعد399 هزار تومان
صورت325 هزار تومان
ساق497 هزار تومان
پشت لب99 هزار تومان
خط ناف99 هزار تومان
گودی کمر325 هزار تومان
شکم325 هزار تومان
گردن280 هزار تومان
باسن325 هزار تومان
بازو399 هزار تومان
ران599 هزار تومان
چانه99 هزار تومان
پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل1.247.000 تومان
پکیج کل دست، کل پا1.297.000 تومان

 

فهرست مطالب

لیزر موهای بیکینی

لیزر موهای زائد، از پالس های مخصوصی از انرژی نور برای آسیب رساندن یا تخریب ریشه هر فولیکول مو استفاده می کند که توانایی رشد مجدد را محدود می کند. این فرآیند فتوترمولیز نامیده می شود. فولیکول مو باید در یک زمان خاص در طول چرخه رشد خود (فاز آناژن) هدف قرار گیرد تا از برگشت مو جلوگیری شود.

لیزر موهای زائد بیکینی یک روش غیر تهاجمی است که نور را از طریق یک منبع انرژی متمرکز می کند تا توسط رنگدانه یا رنگ درون فولیکول مو جذب شود. این کار، به فولیکول مو آسیب می رساند و می تواند از رشد مجدد موها جلوگیری کند یا باعث نازک شدن یا روشن شدن موها شود.

لیزر موهای بیکینی چقدر موثر است؟

فولیکول مو باید در یک زمان مشخص در طول چرخه رشد خود مورد هدف قرار گیرد تا از بازگشت موها جلوگیری شود (فاز آناژن، جایی که مو به پیاز چسبیده است). از آنجایی که موها می توانند در هر زمان در قسمت های مختلف چرخه رشد مو باشند، برای داشتن نتایج طولانی مدت به چندین جلسه لیزر موهای بیکینی نیاز خواهید داشت. ما معمولاً حدود 8 جلسه با فاصله 4 تا 6 هفته را توصیه می کنیم – برخی از مراجعین ممکن است به چند جلسه کمتر یا بیشتر نیاز داشته باشند، اما این بستگی به نوع مو و پوست شما دارد و اینکه آیا مو در مرحله رشد صحیح هدف قرار گرفته است یا خیر.

اپراتورهای باتجربه ما در لیزر مروارید، به شما کمک می کنند تا بهترین نتیجه ممکن را از لیزر موهای بیکینی یا هر قسمت دیگر بدن بگیرید.

بهترین کاندید لیزر موهای بیکینی ​

بهترین کاندید لیزر موهای بیکینی

لیزر موهای بیکینی، برای موهای تیره بهتر عمل می کند. متأسفانه موهای بلوند یا سفید فاقد رنگدانه یا رنگ لازم برای هدف قرار دادن لیزر هستند و این یک درمان ناکارآمد برای افرادی با چنین رنگ موهایی است. رنگ پوست نیز در موثر بودن لیزر برای شما نقش دارد. در نهایت، مهم است که در طول دوره جلسه لیزر، جوش، عفونت یا زخم باز نداشته باشید.

خوشبختانه اکثر افرادی که به لیزر موهای بیکینی علاقه دارند واجد شرایط انجام لیزر هستند. این معیارها عمدتاً به نوع پوست و مو، وضعیت سلامت کلی و روند موهای بدن شما بستگی دارد.

برخی از فاکتورهایی که تعیین می کند که آیا شما برای لیزر موهای بیکینی مناسب هستید یا خیر در زیر آورده شده است:

رنگدانه مو قابلیت انجام یا عدم انجام لیزر را تعیین می کند

کلید حذف موفقیت آمیز موهای زائد ملانین است. از آن جایی که لیزر به طور خاص به دنبال رنگدانه است، هر چه مو تیره تر باشد، درمان موثرتر خواهد بود. اگر ملانین زیادی در موهای خود داشته باشید، به راحتی واجد شرایط خواهید بود:

 

 • رنگ مو برای تعیین مناسب بودن شما برای لیزر موهای بیکینی

موها فقط باید به اندازه کافی تیره باشند تا لیزر رنگدانه را هدف قرار دهد. کاندیدهایی با موی بلوند، سفید، خاکستری و مو قرمز طبیعی از لیزر موهای زائد سودی نخواهند برد.

 • رنگ پوست تعیین مناسب بودن شما برای لیزر موهای بیکینی

در گذشته، فناوری لیزر موهای زائد با رنگ ‌های پوست روشن‌ تر و موهای تیره بهترین کارایی و نتایج را داشت و برای افرادی با رنگ پوست تیره ‌تر داشتند به دلیل نگرانی از تغییر رنگ، جای زخم و خطرات انواع آسیب‌ های پوستی توصیه نمی ‌شد. برای اینکه لیزر موهای بیکینی موثر باشد، تضاد بین رنگ پوست و رنگ مو لازم بود، در غیر این صورت، خطر این بود که رنگدانه های طبیعی پوست را هدف قرار دهد و نه رنگدانه مو، منجر به سوزش شود.

خوشبختانه با توجه به پیشرفت تکنولوژی لیزر، حذف موهای زائد در حال حاضر گزینه ای مطمئن برای افراد با هر رنگ پوستی است. لیزر موهای زائد اکنون با تنظیماتی در نظر گرفته شده است که بسته به پوست و ترکیب رنگ طبیعی مو قابل تنظیم است.

موهای زبر بهتر از موهای نازک یا پوسته پوسته به لیزر پاسخ می دهند. با این حال، اگر موهای نازک‌ تری دارید، واقعاً اهمیتی ندارد، لیزر به دنبال رنگدانه است، نه تراکم فولیکول مو.

ملاحظات وضعیت سلامتی

اپراتور لیزر شما باید از لیزرهای گذشته، داروها یا تغییرات قبلی که ممکن است بر نتایج لیزر شما تأثیر منفی بگذارد آگاه شوند. هر یک از شرایط زیر ممکن است باعث شود شما فرد مناسبی برای لیزر موهای بیکینی نباشید:

آیا لیزر باعث تیرگی میشه؟ مسلما خیر!!

فواید لیزر موهای بیکینی

برخی از فواید لیزر موهای بیکینی در زیر آورده شده است:

 • کاهش رشد مو، به طور دائم در ناحیه بیکینی :ما حداقل 8 جلسه را توصیه می کنیم. اگر تعداد جلسه های توصیه شده برای نوع مو و پوست خود را به موقع بگذرانید، تا 90 درصد کاهش مو را مشاهده خواهید کرد. هر مویی که دوباره رشد کند بسیار ظریف ‌تر خواهد بود و کمتر رشد می‌کند، که به معنای صاف ‌تر شدن پوست برای مدت طولانی‌ تری است.
 • عدم رشد موهای زیر پوستی – نیازی به اصلاح مکرر نخواهید داشت، بثورات پوستی را به حداقل می رسانید و اپیلاسیون کمتر نیز باعث کاهش موهای زائد می شود.
 • صرفه جویی در پول و زمان – لیزر موهای زائد یک سرمایه گذاری طولانی مدت ارزشمند است چرا که یک بار برای همیشه برای از بین بردن موهای بیکینی هزینه می کنید.
 • یک تکنیک قابل اعتماد برای از بین بردن موهای زائد: لیزر موهای بیکینی، اغلب یک تکنیک قابل اعتماد برای افرادی است که مقادیر زیادی مو دارند و از آن خجالت می کشند. درمان های مداوم می تواند گران و طاقت فرسا باشد. از طرف دیگر، حذف مو با لیزر نتایج موثر و طولانی مدت ارائه می دهد.
 • بهبود رنگ و بافت پوست – اصلاح مکرر پوست یا اپیلاسیون یک ناحیه می تواند باعث تغییر در رنگدانه پوست و ناهمواری رنگ پوست شود. لیزر موهای زائد خطر این اتفاق را کاهش می دهد.
 • تأثیر مثبت بر روی کره زمین – به طور متوسط یک زن در طول زندگی خود 2400 تیغ را دور می اندازد و هر سال تقریباً 2 میلیارد تیغ در محل دفن زباله ها قرار می گیرد زیرا قابل بازیافت نیستند. روی آوردن به لیزر موهای زائد به طور چشمگیری این تأثیر منفی را بر سیاره ما کاهش می دهد.
 • اعتماد به نفس خود را افزایش دهید: نظافت بی عیب و نقص به طور طبیعی باعث می شود همه احساس بهتری نسبت به ظاهر و احساس خود داشته باشند. وقتی دیگر لازم نیست نگران رشد مجدد ناخوشایند باشید، به طور خودکار نسبت به ظاهر خود اطمینان بیشتری خواهید داشت.
 • حداقل عوارض جانبی را دارد: عوارض جانبی بسیار کمی وجود دارد که در بیشتر موارد در حذف موهای زائد با لیزر بسیار کم است. عوارض جانبی که رخ می دهند معمولاً فقط برای چند روز باقی می مانند.

عوارض لیزر موهای بیکینی

عوارض جانبی خیلی خفیف لیزر موهای بیکینی، شامل قرمزی و سوزش پوست است. این عوارض جانبی بسته به نحوه ادامه جلسات لیزر می تواند متفاوت باشد و این عوارض موقتی هستند و باید ظرف چند روز ناپدید شوند.

در زیر به برخی از عوارض لیزر موهای بیکینی خواهیم پرداخت:

 • قرمزی و تحریک پوست بعد از لیزر موهای بیکینی

در طول لیزر موهای بیکینی، یک تکنسین لیزر از نور لیزر برای رسیدن به پوست نزدیک بیکینی استفاده می کند. نور توسط پوست جذب می شود که به انرژی گرمایی تبدیل می شود. گرما می تواند به لوله های فولیکول موی اپیدرم آسیب برساند که به نوبه خود انرژی گرمایی ایجاد می کند. این کار با تضعیف ریشه ها باعث ریزش موی ناحیه تناسلی می شود. گرما می تواند باعث تحریک و قرمزی پوست شود.

اپراتور لیزر ممکن است از لوسیون موضعی یا بی حس کننده برای کمک به کاهش درد و تحریک استفاده کند. بسته به اینکه پوست شما چقدر حساس است، ممکن است احساس سوزن سوزن شدن یا حساسیت داشته باشید و درد معمولا در عرض چند ساعت ناپدید می شود.

 • پوسته پوسته شدن و تاول زدن پوست بعد از لیزر موهای بیکینی

پوست شما می تواند تمام رطوبت خود را در اثر گرمای لیزر از دست بدهد. گرمای لیزر می تواند پوست شما را خشک کرده و باعث پوسته پوسته شدن یا ترک خوردن پوست شود که در نهایت منجر به ایجاد پوسته پوسته می شود. پوسته شدن طبیعی است.

پس از جلسه لیزر، تکنسین لیزر شما یک مرطوب کننده توصیه یا ارائه خواهد کرد. ناحیه لیزر شده را نخراشید یا نخارانید زیرا ممکن است باعث آسیب پوست شود.

 • سوختگی پوست بعد از لیزر موهای بیکینی

به دلیل حساس بودن و تیره تر بودن پوست در ناحیه بیکینی، اگر لیزر به درستی استفاده نشود، می تواند باعث سوختگی شدید شود که ممکن است تا سه روز طول بکشد تا بهبود یابد.

 • خطر عفونت پوست بعد از لیزر موهای بیکینی

لیزرها روشی تهاجمی در نظر گرفته نمی شوند، اما می توانند پوست اطراف ناحیه بیکینی شما را خشک کنند، که می تواند باعث ایجاد پوسته پوسته شود.

عوارض لیزر موهای بیکینی ​

هزینه لیزر موهای بیکینی

اگر قصد انجام لیزر موهای بیکینی را دارید، یکی از سوالاتی که برای شما ممکن است به وجود اید اسن است که هزینه لیزر موهای بیکینی چقدر است. هزینه لیزر موهای بیکینی ممکن است بسته به عوامل زیر متغیر باشد:

دستگاه مناسب لیزر موهای بیکینی

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا، یکی از بهترین دستگاه ها برای لیزر موهای بیکینی است چرا که بیکینی پوست حساسی دارد و مزایای بی شمار این دستگاه باعث شده است تا آسیبی به پوست شما وارد نشود. قدرت و توان بالای دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا باعث شده است تا با خیال راحت از نتایج لیزر موهای بیکینی خود لذت ببرید.

نتایج لیزر موهای بیکینی

واکنش بدن هر فردی به لیزر موهای زائد متفاوت است. برخی از افراد عوارض جانبی جزئی را گزارش می کنند، اما اکثر عوارض جانبی در عرض چند ساعت پس از درمان فروکش می کنند.

متورم شدن یا قرمز شدن پوست در چند ساعت اول بعد از یک جلسه معمول است. آلوئه ورا معمولاً تمام چیزی است که برای تسکین و آرامش پوست نیاز دارید.

برخی از افراد نیز ممکن است در ساعات اول پس از جلسه لیزر دچار خارش جزئی شوند. آلوئه ورا نیز می تواند در این مورد کمک کند.

در مورد نتایج، هر کس متفاوت است. انتظار نداشته باشید که پس از اولین جلسه، نتایج فوری را ببینید. معمولا روزها (و گاهی اوقات حتی هفته ها) طول می کشد تا ریزش مو شروع شود. در واقع، ممکن است قبل از اینکه اصلاً نتیجه ای را مشاهده کنید، ممکن است نیاز به چندین جلسه درمانی داشته باشید.

برای به حداقل رساندن عوارض جانبی، باید برنامه مراقبت های بعدی مناسب را دنبال کنید. افرادی که به مراقبت ناحیه لیزر شده اهمیتی نمی دهند ممکن است عوارض جانبی شدیدتری مانند جای زخم و تاول را تجربه کنند.

اول از همه، اجتناب از قرار گرفتن در معرض نور خورشید ضروری است. در روزهای بعد از لیزر، باید لباس های گشاد بپوشید. همچنین باید از رفتن به استخرها، جکوزی ها، اتاق های بخار و سایر فعالیت هایی که ممکن است باعث تعریق بیش از حد می شوند خودداری کنید. برای شروع هر جلسه باید به آرامی پوست را لایه برداری کنید و از آب بسیار داغ یا سرد خودداری کنید.

حتماً قبل از جلسه لیزر با تکنسین خود در مورد برنامه مراقبت های بعد از خود صحبت کنید تا بدانید باید چه کار کنید.

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

پس از جلسه اول لیزر موهای بیکینی چه تغییراتی مشاهده خواهید کرد؟

هفته 1: درمان اول

گفته می شود که اولین درمان بیشترین تأثیرات را دارد زیرا با درمان فولیکول ها را شوکه می کند. گرمای ناشی از لیزر فولیکول مو را ضعیف می کند یا کاملاً از بین می برد. بلافاصله پس از آن، ممکن است پوست قرمز و متورم شود – مراجعین می توانند “احساس آفتاب سوختگی” را تجربه کنند که طبیعی است و پس از چند ساعت فروکش می کند.

5-19 روز پس از اولین درمان

فولیکول های تخریب شده مو در نهایت از بین می روند و مو شروع به ریزش و ریزش می کند. مراجعه کنندگان می توانند انتظار مشاهده نازک شدن مو را داشته باشند. حتی ممکن است برخی از نواحی کاملاً بدون مو به نظر برسند.

هفته 6-8: درمان دوم

درمان دوم با گذراندن چرخه استراحت و رشد موهای بدن نتایج بیشتری می ‌بیند، به همین دلیل است که یک سری درمان ‌های بعدی بر این اساس برنامه ‌ریزی می ‌شوند.

5-19 روز پس از درمان دوم

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 12-16: سومین درمان

رشد مو اکنون به طور قابل توجهی کاهش یافته است، اما مهم است که در جلسات درمانی خود شرکت کنید! اگرچه ممکن است به نظر نمی رسد که شما نیازی به این کار داشته باشید، اما حیاتی است و همه بخشی از فرآیند است.

5-19 روز پس از سومین درمان

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 18-24: درمان چهارم

بین جلسات، می ‌توانید موهایی که دوباره رشد کرده ‌اند را اصلاح کنید.

5-19 روز پس از درمان چهارم

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 24-32: درمان پنجم

می توانید انتظار داشته باشید که ناحیه صاف و بدون مو به نظر برسد!

5-19 روز پس از درمان پنجم

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 30-40: ششمین و آخرین درمان

پس از شرکت در یک دوره کامل، می توانید انتظار هر چیزی را از 80٪ + کاهش رشد مو داشته باشید.

5-19 روز پس از درمان ششم

پس از اتمام دوره، ناحیه تحت درمان با کاهش دائمی رشد مو احساس صافی خواهد داشت.

به طور معمول حداقل 6 لیزر درمانی برای زنان و 8 مورد برای مردان توصیه می شود. بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که دوره خود را بعد از 6-9 ماه کامل کنید

اقدامات قبل از لیزر موهای بیکینی ​

اقدامات قبل از لیزر موهای بیکینی

اولین مرحله مشاوره، تعیین وقت مشاوره با یک تکنسین مجاز و قابل اعتماد است.

در طول مشاوره، تکنسین شما تخمینی از تعداد جلساتی که نیاز دارید را به شما می‌دهد. آن ها همچنین به شما توضیح خواهند داد که فرآیند لیزر چگونه کار می کند و قبل و بعد از هر کدام از جلسات چه باید کرد.

برای به حداقل رساندن عوارض جانبی و مشاهده بهترین نتایج، مهم است که آن چه را که تکنسین شما می گوید در روزها و هفته های منتهی به جلسه لیزر انجام دهید.

حدود شش هفته قبل از لیزر از اپیلاسیون خودداری کنید، زیرا فولیکول مو باید دست نخورده باشد تا لیزر کار کند. همچنین قبل از لیزر باید از برنزه کردن پوست خودداری کنید تا پوست شما در طول جلسه دارای سطوح طبیعی ملانین باشد.

در روزهای منتهی به جلسه لیزر، باید از مصرف برخی داروها مانند رقیق‌کننده ‌های خون و مسکن‌ ها اجتناب کنید. همچنین ممکن است باید یک روز قبل از اولین جلسه لیزر خود، ناحیه بیکینی را اصلاح کنید.

مراقبت های بعد از لیزر موهای بیکینی

ممکن است کمترین ناراحتی یا درد را در طول فرآیند لیزر تجربه کنید. از آن جایی که پوست تیره تر نور بیشتری را جذب می کند، لیزر افرادی با پوست تیره می تواند دردناک تر باشد. این بدان معنی است که آن ها دمای بالاتری را برای بهترین نتیجه تجربه خواهند کرد.

ممکن است بلافاصله پس از لیزر دچار قرمزی و تورم شوید. این موضوع طبیعی است و می تواند چند ساعت طول بکشد. یخ را می توان در ناحیه لیزر شده اعمال کرد. نکات زیر برای جلوگیری از بروز عوارض بعد از لیزر موهای بیکینی به کار گیرید:

 • از چیدن موها، خراشیدن، اپیلاسیون و کندن موها خودداری کنید: این کار می تواند منجر به خونریزی، زخم و عفونت شود. اگرچه موهای لیزر شده در ناحیه بیکینی شما بلافاصله نمی ریزند، اما در چند هفته آینده متوجه ریزش آن خواهید شد. آن ها را نچینید یا اپیلاسیون نکنید. این کار می تواند باعث درد شود و فولیکول های موی شما را مستعد عفونت کند. در نهایت همه آن ها می ریزند.
 • از گرمای بیش از حد خودداری کنید (دوش آب گرم، سونا، بسته های گرما و غیره): پس از انجام لیزر، پوست شما به گرما، نور و سایر محرک ها حساس می شود. از دوش آب گرم، سونا، جکوزی و سایر عوامل گرم کننده خودداری کنید. در صورت احساس حساسیت، کمپرس سرد را روی ناحیه بیکینی قرار دهید.
 • از حمام و استخر خودداری کنید: از رفتن در آب به صورت ایستاده مانند حمام یا استخر، حتی در آب سرد و گرم خودداری کنید. در مدت 48 ساعت شما در خطر عفونت هستید.

انواع روش‌ های رفع موهای زائد بیکینی

روش های حذف موقت موهای زائد نه تنها دردناک هستند، بلکه زمان بر هستند. آن ها همچنین ممکن است باعث واکنش های پوستی شوند که می تواند منجر به عفونت نیز شود. برخی از روش های موقت برای رفع موهای زائد عبارتند از:

 • اصلاح: این سریع ترین راه برای داشتن یک بیکینی بدون مو است. با استفاده از تیغ می توانید قسمت قابل مشاهده مو را که روی سطح پوست قرار دارد اصلاح کنید. این روش، موهای زائد را برای همیشه از بین نمی برد (بر خلاف لیزر موهای زائد که موهای زائد را نیز از بین می برد) همچنین ممکن است باعث سوختگی، کبودی، بریدگی و جراحت روی پوست شود.
 • اپیلاسیون: موهای رشد کرده را از بین نمی برد و به دلیل کنده شدن هر مو بسیار دردناک است. اپیلاسیون نیز زمان بر است و باید هر چند هفته یکبار انجام شود.
 • موچین: برای کندن هر تار مو به صورت جداگانه از موچین استفاده می شود. این کار را فقط زمانی می توان انجام داد که رشد مو کمتر باشد و موهای نازک وجود داشته باشد زیرا می تواند بسیار دردناک باشد و باعث کبودی شود. از آن جایی که مو از ریشه جدا نمی شود، فقط برای چند هفته برای شما جواب می دهد.
 • کرم های موبر: کرم های موبر به راحتی در دسترس هستند و می توان از آن ها برای از بین بردن موقت موهای بیکینی استفاده کرد. فقط دستورالعمل های داده شده روی بسته بندی را دنبال کنید و همچنین مطمئن شوید که ابتدا یک تست روی پوست انجام دهید تا مطمئن شوید که پوست شما هیچ واکنش آلرژیکی به آن ندارد. مواد شیمیایی موجود در این کرم ها می تواند به پوست شما آسیب برساند.

همیشه بهتر است یک راه حل دائمی را انتخاب کنید تا یک راه حل موقت. همانطور که تمام روش‌ های موقتی که در بالا ذکر شد، حدود 3 تا 4 هفته به شما جواب می دهند و پس از آن باید دوباره با موهای زائد بیکینی مقابله کنید. همچنین دردناک هستند و می توانند منجر به واکنش های نامطلوب و عفونت شوند.

از آنجایی که لیزر موهای زائد سریع، بدون درد، ایمن و مقرون به صرفه است. این یک روش بسیار محبوب در تمام کلینیک های پوست است.

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟​

آیا انتخاب پکیج‌های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه‌های لیزر بیکینی موثر است؟

 وقتی صحبت از لیزر کل بدن می شود منظور ما کل نواحی بدن است که شامل نواحی زیر است:

با این حال برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

از طرفی پیکیج هایی که برای آقایان در نظر گرفته می شود نیز شامل نواحی گونه و ریش، گردن و کمر است. این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟

برخی از داروهایی که قبل از لیزر نباید مصرف کرد در زیر آورده شده است.

بهترین کلینیک برای لیزر موهای بیکینی

بهترین کلینیک برای لیزر موهای بیکینی، کلینیکی است که اولا در جلسه مشاوره با شما صادقانه صحبت کند و اگر شما کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستید این موضوع را با شما در میان بگذارد. همچنین موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر موهای بیکینی اهمیت دارد:

لیزر مروارید، یکی از بهترین مراکزی است که می توانید برای لیزر انتخاب کنید چرا که این مرکز، با داشتن همه ویژگی های ذکر شده و دیگر ویژگی ها، بالاترین درصد رضایت را در میان مشتریان دارد. همچنین این مرکز، از اپراتورهای کاملا با تجربه برای لیزر مو استفاده می کند.

سوالات متداول درباره لیزر موهای بیکینی

لیزر موهای زائد برای همه رنگ پوست و مویی جوابدهی دارد اما در کل، کاندیدهایی که موهای روشن تری دارند، نسبت به افرادی که موهای تیره تری دارند، دیرتر جواب می گیرند. در جلسه مشاوره خواسته های خود را با پرسنل مطرح کنید تا آن ها به طور کامل شما در خصوص دستگاهی که برای لیزر استفاده می کنند راهنمایی کنند و اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند.

هنگامی که اپراتور روی پوست شما شات می زند، ممکن است یه گرمای خیلی سریع و آنی را حس کنید که خیلی زود رفع می شود چرا که شات ها پشت سر هم صورت می گیرد و اپراتور سریع به قسمت دیگر بدن می رود.

بسته به دستگاهی که برای شما استفاده می شود، نوع پوست شما و دیگر عوامل، ممکن است نتایج مختلفی را بگیرید.

لیزر موهای زائد با ارسال پرتوهای نور لیزر به گروهی از فولیکول ‌های مو با قدرت کافی برای تخریب ریشه کار می‌کند، اما به اندازه کافی برای آسیب رساندن به پوست اطراف نیست. فناوری لیزر برای گرم کردن انتخابی فولیکول های مو در حالی که بافت اطراف آن دست نخورده باقی می ماند در نظر گرفته شده است. فولیکول های موی آسیب ‌دیده دیگر موهای بیشتری تولید نمی‌کنند، بنابراین هنگامی که موهای موجود می ‌ریزند، شما بدون مو هستید.

هر فولیکول مو لزوماً در یک جلسه از بین نمی رود، بنابراین چندین جلسه برای از بین بردن همه موها و آسیب کافی به آن ها لازم است تا دیگر موهای بیشتری تولید نشوند.

تعداد دقیق جلسات از فردی به فرد دیگر متفاوت است، اما معمولاً 6 تا 10 جلسه برای نتایج بهینه مورد نیاز است، به این معنی که چند ماه طول می کشد تا نتایج کامل مشاهده شود.

برای تمام موهای زائد بدن، 6 هفته فاصله بین جلسات لازم است.

از دو هفته قبل از شروع جلسه لیزر و در طول فرآیند لیزر موهای زائد باید از قرار گرفتن در معرض نور خورشید اجتناب شود.

شایع ترین عوارض جانبی جزئی است و 1 تا 3 روز طول می کشد. این عوارض جانبی عبارتند از:

 • درد و ناراحتی
 • تورم
 • سرخی

سایر عوارض جانبی احتمالی زمانی که لیزر موهای زائد توسط متخصص پوست یا تحت نظارت مستقیم متخصص پوست انجام شود، نادر است. سایر عوارض جانبی احتمالی عبارتند از:

 • تاول زدن
 • شیوع هرپس سیمپلکس (زخم سرد).
 • عفونت ها
 • جای زخم
 • روشن شدن یا تیره شدن پوست

آدرس لیزر مروارید

تهران - سعادت آباد - میدان کاج - خیابان سرو غربی - نبش خیابان مروارید - مجتمع مروارید سعادت - واحد ۳
لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *