لیزر موهای شکم زنان در تهران

بیماری هایی که لیزر موهای شکم زنان برای آن مناسب نیست

سابقه ملانوم

خال های برجسته

ضایعات مشکوک

تشکیل اسکار کلوئیدی

مشکلات درمانی

عفونت های فعال

زخم های باز

کندوها

تبخال

خالکوبی در ناحیه درمان

بیماری های خود ایمنی  

فواید لیزر موهای شکم زنان

رفع موهای زائد شکم به مدت طولانی

شما می توانید تعدادی از مناطق مختلف را در بدن درمان کنید

موهای رشد کرده را کاهش می دهد

بهترین گزینه از بین بردن موهای زائد سینه و بدن

برای هر ناحیه ای از بدن قابل انجام است

روشی غیر دردناک برای حذف موهای زائد

عوارض لیزر موهای شکم زنان

قرمزی و تحریک بعد از لیزر موهای شکم زنان

جوش / فولیکولیت بعد از لیزر موهای شکم زنان

تغییر در رنگ پوست بعد از لیزر موهای شکم زنان

سوختگی و تاول پوست بعد از لیزر موهای شکم زنان

جای زخم بعد از لیزر موهای شکم زنان

آسیب چشم بعد از لیزر موهای  شکم زنان

عوامل موثر برهزینه لیزر موهای شکم زنان

موقیعت جغرافیایی مرکز لیزر مد نظر

تجربه و مهارت اپراتور

محبوبیت و شهرت مرکز لیزر

نام دستگاه لیزر

نواحی که برای لیزر انتخاب می کنید

ضخامت موهای شما

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر

بسیاری از ما آرزو داریم که پوست سر پرمو اما بدنی صاف و بدون مو داشته باشیم. زیرا ممکن است رشد مو در مناطقی که به زیبایی مربوط می شود و شما را از پوشیدن لباس های انتخابی خود باز می دارد، ناخوشایند باشد.

موهای شکم که هم در مردان و هم در زنان دیده می شود، قطعا چیزی نیست که فردی بخواهد آن را داشته باشد. اگرچه ضخامت مو در مردان بیشتر از زنان است، اما هیچ کدام از آن ها در واقع داشتن آن ها را ترجیح نمی دهند. خواه فقط چند تار مو روی شکم باشد یا موهای شکم شما خیلی باشد، باید بدانید که چگونه موهای شکم را به طور موثر و بدون ایجاد ناراحتی از بین ببرید.

لیزر موهای شکم زنان، راه حلی مطمئن و ایمنی است که بار و بارها ثابت کرده است که بهترین روش برای رفع موهای شکم است. سایر روش ها برای رفع موهای شکم زنان، به صورت موقتی هستند و شما مجددا هفته بعد باید آن ها را برای رفع موهای شکم خود به کار گیرید.

ما در لیزر مروارید، همه تلاش خود را می کنیم تا بهترین خدمات را برای مراجعه کنندگان خود داشته باشیم. در ادامه با ما همراه باشید تا هر آن چه در خصوص لیزر موهای شکم زنان باید بدانید را برای شما توضیح دهیم. 

لیزر موهای شکم زنان

قیمت لیزر موهای زائد زنان

ناحیهمبلغ
کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه1.447.000 تومان
کل بدن شات نامحدود (از پیشانی تا نوک انگشتان پا)1.667.000 تومان
لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل1.197.000 تومان
کل پا699 هزار تومان
کل دست599 هزار تومان
بیکینی325 هزار تومان
زیر بغل325 هزار تومان
ساعد399 هزار تومان
صورت325 هزار تومان
ساق497 هزار تومان
پشت لب99 هزار تومان
خط ناف99 هزار تومان
گودی کمر325 هزار تومان
شکم325 هزار تومان
گردن280 هزار تومان
باسن325 هزار تومان
بازو399 هزار تومان
ران599 هزار تومان
چانه99 هزار تومان
پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل1.247.000 تومان
پکیج کل دست، کل پا1.297.000 تومان

 

فهرست مطالب

چه چیزی باعث ایجاد موهای زائد روی شکم زنان می شود؟

برخی از دلایل موهای زائد شکم عبارتند از:

لیزر موهای شکم زنان برای کدام قسمت‌ ها انجام می ‌شود؟

لیزر موهای شکم از زیر گردن تا بالای خط شرمگاهی را شامل می شود. اگر شما کاندید خانم هستید، لیزر روی نوک سینه صورت نمی گیرد چرا که خطرناک هست.

بهترین کاندید لیزر موهای شکم زنان

هر فردی که موهای زائد روی شکم خود داشته باشد می تواند لیزر موهای شکم را انجام دهد.  لیزر موهای زائد یک روش نسبتاً جدید حذف موهای زائد است. در سال 1997 توسط FDA تایید شد و می تواند رشد مو را تا 95٪ کاهش دهد.

تفاوت در نتایج از یک فرد به فرد دیگر می تواند به دلایل زیادی باشد. عواملی مانند چرخه رشد مو، سطح هورمون ها، داروهایی که مصرف می کنید، رنگ و نوع مو، نوع پوست و رنگ همگی می توانند بر لیزر درمانی تأثیر بگذارند.

لیزر موهای زائد بر اساس فتوترمولیز انتخابی است. این اصل است که به لیزر اجازه می دهد تا یک ناحیه خاص از پوست را با حداقل یا بدون اختلال در پوست طبیعی اطراف هدف قرار دهد. به طور خلاصه، بافت های اطراف تحت تاثیر قرار نمی گیرند.

در طول یک جلسه، لیزر یک پرتو نور تولید می کند. این نور ملانین موجود در مو را هدف قرار می دهد. هنگامی که رنگدانه ها انرژی را جذب کردند، دومی به فولیکول مو می رود. در آنجا تبدیل به انرژی حرارتی می شود.

گرما باعث سوزاندن رگ خونی تغذیه کننده فولیکول مو می شود. بدون سوخت، فولیکول قادر به تولید موهای جدید نخواهد بود. بنابراین از رشد بیشتر مو جلوگیری می شود. برخی از فولیکول های مو ممکن است قبل از آسیب دائمی به چندین جلسه نیاز داشته باشند.

یک جلسه فقط می تواند تا 20 درصد موهای زائد بدن را درمان کند. این به دلیل چرخه رشد مو است. در واقع، درمان‌های لیزر موهای زائد فقط روی موها در مرحله آناژن رشد مؤثر هستند. این زمانی است که مو و فولیکول به هم متصل می شوند و انرژی می تواند از اولی به دومی منتقل شود.

از آنجایی که 20 درصد موها در هر نقطه از زمان در مرحله آناژن رشد هستند، افراد به جلسات متعدد نیاز دارند تا بتوانند تمام موهای ناحیه انتخابی را درمان کنند. هر جلسه باید شش هفته فاصله داشته باشد. این بازه زمانی به پوست اجازه می دهد تا بهبود یابد و موها به مرحله رشد مناسب بروند.

به شرایط زیر در خصوص کاندید بودن یا نبودن برای لیزر موهای شکم زنان توجه کنید:

پوست روشن و موهای تیره 

لیزر موهای زائد رنگدانه های رنگی مو را هدف قرار می دهد. اگر کنتراست پوست با مو بسیار باشد، لیزر رنگدانه را راحت‌ تر می‌گیرد. بنابراین، افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند، کاندیدای عالی برای لیزر موهای شکم زنان هستند.

تضاد شدید پوست با مو کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که لیزر رنگدانه های پوست را هدف قرار نمی دهد و به بافت های اطراف آسیب نمی رساند.

این روش روی همه انواع مو در پوست روشن کار می کند. با این حال، هر چه موهای زبرتر و ضخیم تر باشد، درمان موثرتر خواهد بود. این به این دلیل است که موهای تیره ای که بسیار نازک هستند برداشتن آنها دشوارتر است.

موهای تیره در طول تابستان روشن تر می شوند. خورشید در واقع تأثیر زیادی بر موهای قابل مشاهده مانند روی صورت یا بازوها خواهد داشت. در این زمینه، لیزر ممکن است در برداشتن موها مشکل داشته باشد. بنابراین، ممکن است لازم باشد کمی بیشتر صبر کنید تا موهایتان به رنگ تیره اصلی خود بازگردد.

پوست تیره و موهای تیره 

همانطور که در بالا ذکر شد، لیزر موهای زائد بر روی افرادی که تضاد پوست با موی شدید دارند، بهترین عملکرد را دارد. به همین دلیل است که روی پوست روشن و موهای تیره بسیار کارآمد است. با این حال، این بدان معنا نیست که روی پوست های تیره تر و موهای تیره تر کار نمی کند.

افراد رنگین پوست می توانند تحت لیزر موهای زائد قرار گیرند. افراد با پوست قهوه ای، تیره و سیاه می توانند تحت لیزر درمانی ایمن و کارآمد قرار گیرند. آن ها باید مطمئن شوند که مرکز لیزری که قرار است خدمات دریافت کنند، از دستگاه مناسب برای رنگ پوست آن ها استفاده کند.

لیزر موهای زائد برای پوست های تیره ایمن و موثر است. مراقبت های بعدی برای افراد رنگین پوست کمی سختگیرانه تر است. در واقع، آنها باید از نور مستقیم خورشید دور باشند تا از رنگدانه هیپو و تغییر رنگ دائمی پوست جلوگیری کنند.

پوست روشن و موهای روشن

برداشتن موهای تیره روی پوست تیره سخت تر است. این به این دلیل است که هر دو با هم ترکیب می شوند. با این حال، وقتی صحبت از موهای روشن در پوست روشن می شود، مشکلات ناشی از کمبود رنگدانه به وجود می آید.

در واقع، هرچه مو روشن ‌تر باشد، رنگدانه‌ های کمتری در خود نگه می ‌دارد. بنابراین، لیزر به هیچ وجه قادر به برداشتن موها نخواهد بود. با این حال، این بدان معنا نیست که افرادی که موهای بلوند دارند نمی توانند لیزر موهای زائد را انجام دهند.

همه موهای بلوند یک رنگ نیستند. موهای بلوند تیره تر توسط لیزر مشخص می شود. با این حال، موهای بسیار روشن چنین نخواهد بود. افرادی که موهای روشن تری دارند باید از دستگاه های لیزر با طول موج 755 استفاده کنند. از آنجایی که برداشتن موها سخت تر است، افراد ممکن است به جلسات بیشتری نیاز داشته باشند تا اطمینان حاصل شود که تک تک موها درمان می شوند.

موهای سفید، موهای خاکستری

عنصر کلیدی موفقیت لیزر موهای زائد، رنگدانه در مو است. فقدان رنگدانه ها آنقدر در این روش اختلال ایجاد می کند که ممکن است اصلاً کار نکند. به همین دلیل است که لیزر درمانی روی موهای سفید کار نمی کند. در واقع هیچ رنگدانه ای در موهای سفید وجود ندارد.

اگرچه موهای خاکستری ممکن است کمی رنگدانه های بیشتری را در خود نگه دارند، اما هنوز برای درمان موفقیت آمیز کافی نیست. بنابراین، افرادی که موهای خاکستری دارند نیز نمی توانند این روش را انجام دهند.

چه کسانی نباید لیزر موهای شکم زنان را انجام دهند؟

قبل از انجام لیزر موهای زائد با پزشک خود صحبت کنید. ممکن است لازم باشد از این روش اجتناب کنید اگر:

فواید لیزر موهای شکم زنان

برخی از فواید لیزر موهای شکم زنان در زیر آورده شده است:

راه حلی هوشمندانه برای رفع موهای زائد شکم زنان

لیزر موهای زائد یک سرمایه گذاری هوشمندانه برای کسانی است که به دنبال راه حلی طولانی مدت برای رفع موهای زائد شکم زنان هستند.

یک روش سریع برای حذف موهای زائد شکم زنان

روش لیزر موهای زائد کوتاه است. شما در مدت زمان کوتاهی می توانید لیزر موهای زائد شکم زنان را انجام دهید.

پوست را نرم تر می کند

یکی از بهترین نکات در مورد لیزر موهای زائد این است که پوست شما را صاف و نرم می کند.

راه حل بلند مدت برای حذف موهای زائد شکم زنان

پس از تخریب فولیکول های مو، موهای زائد دیگر رشد نمی کنند. این بدان معناست که پس از چندین جلسه، نتایج ماندگاری به دست می آورید و دیگر نیازی به اصلاح و اپیلاسیون نخواهید داشت!

روشی هدفمند و کنترل شده

لیزر به ما این امکان را می دهد که موهای زائد را به سرعت از بین ببریم.

از رشد موهای زائد جلوگیری می کند

مزیت نهایی لیزر موهای زائد این است که می‌توانید با موهای زائد خداحافظی کنید. از آن جایی که لیزر به طور کلی از رشد مجدد موها جلوگیری می کند، خطر خارش، التهاب و برآمدگی را به حداقل می رساند.

عوارض لیزر موهای شکم زنان

در طول جلسه لیزر موهای زائد شکم، برخی از افراد احساس سوزش یا ناراحتی می کنند. به همین دلیل، بسیاری از تکنسین ‌ها کرم بی ‌حس‌کننده را به ناحیه شکم می ‌زنند. با این حال، برخی از افراد ممکن است واکنش آلرژیک یا تحریک پوست در پاسخ به کرم بی حس کننده داشته باشند.

عوارض جانبی جزئی شایع است و ممکن است شامل موارد زیر باشد:

گاهی اوقات، تحریک مربوط به حذف مو می تواند باعث ایجاد اسکار شود. پوست آسیب دیده نیز می تواند عفونی شود. اگرچه این موضوع نادر است، اما عفونت های پوستی می توانند گسترش یافته و تهدید کننده زندگی شوند.
ارائه تاریخچه پزشکی دقیق و بحث در مورد خطرات و فواید این روش می تواند به اپراتور کمک کند تا درمان مناسب را تعیین کند و خطر عوارض جانبی جدی را کاهش دهد.
پس از حذف موهای زائد، فرد باید از قرار گرفتن در معرض نور خورشید اجتناب کند. آفتاب می تواند پوست را تحریک کند که خطر ایجاد تاول و زخم را افزایش می دهد.
افرادی که درد شدید، تب، پوسته پوسته شدن، تاول یا سایر علائم آسیب یا عفونت پوستی را تجربه می کنند باید به دنبال مراقبت های پزشکی باشند.
پس از لیزر موهای شکم زنان ممکن است چند عارضه جانبی متفاوت ظاهر شود. بیشتر عوارض جانبی جزئی و موقتی هستند. هر کسی که عوارض جانبی پایداری را تجربه می کند باید با متخصص پوست خود مشورت کند. به برخی از عوارض لیزر موهای شکم زنان در زیر اشاره می کنیم:

قرمزی و تحریک بعد از لیزر موهای شکم زنان

لیزر موهای شکم زنان به فولیکول های موهای هدف آسیب می رساند. بدن به این موضوع واکنش نشان می دهد و بسیاری از افراد قرمزی و سوزش را در نواحی شکم تجربه می کنند. پوست ممکن است گزگز یا حساس شود و حتی ممکن است کمی متورم شود.

علائم معمولا کوتاه مدت هستند. ناحیه لیزر شده ممکن است شبیه پوستی باشد که به تازگی اپیلاسیون  شده است. برخی از متخصصان پوست از یک بی حس کننده موضعی برای کاهش میزان واکنش پوست فرد به این فرآیند استفاده می کنند.

پس از واکنش اولیه، معمولاً ظرف چند ساعت پس از لیزر، تحریک باید کاهش یابد. تورم و قرمزی ممکن است با کمپرس یخ بهبود پیدا کند.

پوسته شدن پوست بعد از لیزر موهای شکم زنان

برخی از افراد ممکن است پوسته پوسته شدن در ناحیه شکم را تجربه کنند. این معمولاً یک مشکل جزئی است اما ممکن است ناراحت کننده باشد.

پوسته پوسته شدن گاهی اوقات می تواند منجر به دلمه یا زخم شود. با مراقبت از ناحیه تحت درمان پس از لیزر، مانند استفاده از مرطوب کننده، فرد ممکن است از بروز هرگونه مشکل پایدار در این درمان جلوگیری کند.

تغییرات در رنگ پوست بعد از لیزر موهای شکم زنان

برخی از افراد ممکن است متوجه تغییرات رنگ جزئی در ناحیه تحت درمان پوست شوند. پوست ممکن است پس از لیزر موهای شکم زنان کمی تیره تر یا روشن تر شود.

افرادی که پوست روشن‌ تری دارند، احتمالاً تغییرات رنگدانه ‌ای تیره ‌تری را تجربه می‌کنند. افرادی که دارای رنگ پوست تیره تر هستند ممکن است بیشتر در معرض تغییرات رنگدانه های روشن تر باشند. این تغییرات به مرور زمان محو می شوند و پوست به حالت عادی باز می گردد.

آسیب چشم بعد از لیزر موهای شکم زنان

روش حذف موهای زائد شامل استفاده از لیزرهای قدرتمند است. این بدان معنی است که خطر آسیب بالقوه جدی چشم وجود دارد.

هم مراجعه کننده و هم اپراتور باید از تجهیزات محافظ چشم استفاده کنند تا در حین انجام لیزر از آسیب جلوگیری شود.

خطر عفونت پوست بعد از لیزر موهای شکم زنان

مانند سایر روش های رفع موهای زائد، آسیب رساندن به فولیکول های مو با لیزر می تواند خطر عفونت ایجاد کند. افراد باید هر گونه علائم عفونت را به متخصص پوست گزارش دهند.

در نهایت، در صورت بروز عفونت، نباید کرم های آنتی بیوتیک بدون نسخه (OTC) را روی نواحی وسیعی از پوست استفاده کرد.

عوارض لیزر موهای شکم زنان

عوارض جانبی نادر بعد از لیزر موهای شکم زنان

عوارض جانبی کمتر شایع پس از لیزر موهای شکم زنان می تواند شامل موارد زیر باشد:

سوختگی و تاول بعد از لیزر موهای شکم زنان

مشورت با یک پزشک قابل اعتماد خطر عوارض جانبی بعد از لیزر را کاهش می دهد. اگر لیزر موهای زائد به درستی انجام نشود، خطر سوختگی و تاول وجود دارد. با این حال، هنگامی که یک پزشک متخصص این فرآیند را انجام می دهد، سوختگی و تاول نادر است.

اسکار بعد از لیزر موهای شکم زنان

اسکارها معمولاً از عوارض لیزر موهای زائد نیستند. با این حال، اگر اپراتور مرتکب خطا شود، ممکن است زخم ایجاد شود.

همچنین اگر افراد بعد از لیزر موهای شکم به درستی از ناحیه شکم مراقبت نکنند، ممکن است اسکار ایجاد شود.

شما باید با پوست آسیب دیده طوری رفتار کنید که انگار آفتاب سوخته است تا از آسیب بیشتر جلوگیری شود. این بدان معنی است که آن را مرطوب نگه دارید، در مقابل نور خورشید از پوست محافظت کنید و به طور منظم برای مشاهده علائم عفونت پوست خود را چک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

طول درمان لیزر موهای شکم زنان

هر فرد متفاوت است و بدن، از جمله مو، برای هر یک متفاوت واکنش نشان می دهد. بنابراین، هیچ پاسخ واحدی برای این سوال وجود ندارد زیرا تعداد جلسات مورد نیاز توسط پزشک شما ارزیابی می‌شود و به عوامل مختلفی مانند:

معمولاً حدود 6 تا 12 جلسه طول می کشد تا یک لیزر موهای زائد موفق از بین برود تا به طور کامل از شر موهای زائد خلاص شوید. متخصص پوست شما می ‌تواند تعداد مناسبی از جلساتی که ممکن است برای درمان نیاز داشته باشید به شما ارائه دهد.

به کلیه نکات و توصیه های اپراتور خود گوش دهید تا بهترین نتیجه را از لیزر موهای شکم زنان بگیرید و از نتایج به دست آمده خوشحال باشید.

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

زمان انتظار بین جلسات لیزر موهای زائد چقدر است؟

زمان انتظار بین جلسات لیزر معمولاً 4 تا 6 هفته است و هنگام برنامه ریزی جلسات بعدی، رعایت دقیق دستورالعمل های پزشک ضروری است. زیرا این جلسات به گونه ای طراحی شده اند که در هر جلسه آسیب به فولیکول های مو افزایش می یابد. بنابراین برهم زدن این بازه زمانی با انجام جلسات درمانی خیلی زود یا خیلی دیر ممکن است رسیدن به هدف شما را دشوارتر کند.

هزینه لیزر موهای شکم زنان

هزینه لیزر موهای زائد در مناطق مختلف متفاوت است و به عواملی مانند موارد زیر بستگی دارد:

برای کسب اطلاعات بیشتر، به این سایت مراجعه فرمایید.

دستگاه مناسب لیزر موهای شکم زنان

دستگاه لیزر الکساندرایت

گفته شده که این دستگاه، جزء یکی از بهترین دستگاه های موجود برای لیزر موهای شکم و لیزر کل بدن است که قابلیت تنظیم برای رفع موهای زائد را دارد. همچنین کولینگ بسیار قوی دارد که از سوختگی پوست جلوگیری می کند.

دستگاه لیزر ICE Platina Plus و ICE Platinum

این دو دستگاه لیزر نیز برای لیزر موهای شکم زنان بسیار عالی و کاربردی هستند و سه طول موج دارند. از آن جایی که فرکانس این دو دستگاه قابل تنظیم است، می تواند برای هر نوع پوست و رنگ پوستی مناسب باشد.

دستگاه لیزر دایود

دستگاه لیزر دایود، عمق نفوذ زیادی در پوست دارد و یکی از بهترین دستگاه ها برای لیزر موهای شکم و کل بدن است. با توجه به ویژگی ها و ساختاری که این دستگاه لیزر دارد، گفته می شود که با پوست ایرانی ها سازگاری زیادی دارد. این دستگاه برای کاندیدهایی که پوست تیره دارند نیز جوابدهی دارد.

دستگاه IPL

در توضیحات این دستگاه آورده شده است که برای هم موهای روشن و هم موهای تیره عالی است. همچنین برای لیزر موهای شکم یک گزینه فوق العاده است چرا که یکی از کم خطرترین دستگاه لیزرهاست و هیچ سوختگی را تجربه نمی کنید.

لیزر Nd:YAG

اگر دوست دارید لیزر موهای شکم را انجام دهید اما به دلیل تیره بودن پوست خود، نگران این موضوع هستید، لیزر Nd:YAG، بهترین گزینه برای شماست. این دستگاه روی ملانین ها تاثیری ندارد و فقط فولیکول های مو را مورد هدف قرار می دهد.

نتایج لیزر موهای شکم زنان

فرآیند لیزر موهای زائد برای از بین بردن موهای زائد بسیار کارآمد است. با این حال، نمی توان گفت که دائمی است زیرا ممکن است برخی از موها پس از ماه ها یا سال ها پس از اتمام درمان ظاهر شوند. با این اوصاف، می‌توانید با انجام جلسات شارژ در صورت نیاز و توصیه‌ی متخصص پوست، لیزر موهای زائد را دائمی کنید.

پس از جلسه اول لیزر موهای شکم زنان چه تغییراتی مشاهده خواهید کرد؟

پس از پایان جلسه لیزر، فرد می تواند فعالیت های عادی خود را از سر بگیرد. آن ها احساس گرما یا سوزن سوزن شدن خواهند کرد و باید به طور مرتب از کرم تسکین دهنده استفاده کنند. این کرم به از بین بردن سوزش و قرمزی “اثر آفتاب سوختگی” کمک می کند، که بیش از 12 ساعت دوام خواهد داشت.

پس از اتمام جلسه اول لیزر شکم، پوست فرد شفاف و صاف می شود. موها بین 3 یا 4 هفته پس از جلسه دوباره شروع به رشد می کنند و در حال حاضر نازک تر و روشن تر به نظر می رسند. این زمانی است که جلسه بعدی باید برنامه ریزی شود. هر چه تعداد جلسات بیشتر باشد، رشد مجدد بیشتر طول می‌کشد و موها نازک ‌تر و نازک ‌تر می ‌شوند. سپس مدت زمان بیشتری بین جلسات باقی خواهد ماند. تقریباً 95 درصد از موها به طور کامل از بین می روند.

در اینجا چند نکته وجود دارد که باید بعد از جلسه در نظر بگیرید:

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

اقدامات قبل از لیزر شکم زنان

اگر به لیزر موهای زائد علاقه دارید، اپراتوری را انتخاب کنید که دارای تجربه لیزر موهای زائد بر روی نوع پوست شما را داشته باشد.

قبل از لیزر موهای زائد، با پزشک مشورت کنید تا مشخص شود که آیا این گزینه درمانی برای شما مناسب است یا خیر. پزشک شما احتمالاً موارد زیر را انجام خواهد داد:

پزشک همچنین دستورالعمل های خاصی را برای آماده شدن برای لیزر موهای زائد ارائه می دهد. این ها ممکن است شامل موارد زیر باشد:

درد لیزر شکم زنان

درد لیزر شکم زنان

لیزر باعث ناراحتی می شود، اما معمولاً نسبت به سایر اشکال حذف موهای زائد، به ویژه اپیلاسیون، ناراحتی بسیار کمتری ایجاد می کند. بسیاری از افراد لیزر موهای شکم را شبیه به احساس گرمای خیلی آنی و سریع توصیف می کنند.

همه مردم درد را یکسان تجربه نمی کنند، چند عاملی که می تواند بر تحمل درد شخصی شما تأثیر بگذارد عبارتند از:

از آنجایی که کمبود خواب و کم آبی می تواند حساسیت به درد را افزایش دهد، سعی کنید قبل از جلسه لیزر موهای شکم، هیدراته بمانید و شب به خوبی بخوابید. برای کاهش بیشتر ناراحتی، اپراتور قبل از جلسه شما کرم بی حس کننده موضعی را روی پوست شما می مالد. بسته به تحمل درد شخصی شما و ناحیه ای که در حال درمان هستید، ممکن است نیازی به کرم نداشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

درد لیزر شکم زنان

روش های حذف موقت موهای زائد برای موهای شکم نه تنها دردناک هستند، بلکه زمان بر هستند. آن ها همچنین ممکن است باعث واکنش های پوستی شوند که می تواند منجر به عفونت نیز شود. برخی از روش های موقت برای رفع موهای زائد شکم عبارتند از:

اصلاح: این سریع ترین راه برای داشتن شکمی بدون مو است. با استفاده از تیغ می توانید قسمت قابل مشاهده مو را که روی سطح پوست قرار دارد اصلاح کنید. این روش، موهای زائد را برای همیشه از بین نمی برد (بر خلاف لیزر موهای زائد که موهای زائد را نیز از بین می برد) همچنین ممکن است باعث سوختگی، کبودی، بریدگی و جراحت روی پوست شود.

اپیلاسیون: موهای رشد کرده را از بین نمی برد و به دلیل کنده شدن هر مو بسیار دردناک است. اپیلاسیون نیز زمان بر است و باید هر چند هفته یکبار انجام شود.

موچین: برای کندن هر تار مو به صورت جداگانه از موچین استفاده می شود. این کار را فقط زمانی می توان انجام داد که رشد مو کمتر باشد و موهای نازک وجود داشته باشد زیرا می تواند بسیار دردناک باشد و باعث کبودی شود. از آنجایی که مو از ریشه جدا نمی شود، فقط برای چند هفته برای شما جواب می دهد.

کرم های موبر: کرم های موبر به راحتی در دسترس هستند و می توان از آن ها برای از بین بردن موقت موهای شکم استفاده کرد. فقط دستورالعمل های داده شده روی بسته بندی را دنبال کنید و همچنین مطمئن شوید که ابتدا یک تست روی پوست انجام دهید تا مطمئن شوید که پوست شما هیچ واکنش آلرژیکی به آن ندارد. مواد شیمیایی موجود در این کرم ها می تواند به پوست شما آسیب برساند.

کدام روش برای از بین بردن موهای زائد شکم بهتر است؟

همیشه بهتر است یک راه حل دائمی را انتخاب کنید تا یک راه حل موقت. همانطور که تمام روش‌ های موقتی که در بالا ذکر شد، حدود 3 تا 4 هفته به شما جواب می دهند و پس از آن باید دوباره با موهای زائد شکم مقابله کنید. همچنین دردناک هستند و می توانند منجر به واکنش های نامطلوب و عفونت شوند.

اما هنگامی که با لیزر موهای شکم، از شر موهای شکم خلاص شوید، لازم نیست نگران باشید و می توانید با اطمینان در هر کجا و هر زمان که بخواهید، شکم خود را به رخ بکشید. از آنجایی که لیزر موهای زائد سریع، بدون درد، ایمن و مقرون به صرفه است. این یک روش بسیار محبوب در تمام کلینیک های پوست است.

آیا انتخاب پکیج ‌های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه ‌های لیزر شکم زنان موثر است؟

 وقتی صحبت از لیزر کل بدن می شود منظور ما کل نواحی بدن است که شامل نواحی زیر است:

با این حال برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

از طرفی پیکیج هایی که برای آقایان در نظر گرفته می شود نیز شامل نواحی گونه و ریش، گردن و کمر است. این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟

برخی از داروهایی که قبل از لیزر نباید مصرف کرد در زیر آورده شده است.

لیزر موهای شکم در دوران بارداری

لیزر موهای زائد رنگدانه های تیره مو را هدف قرار می دهد و باعث آسیب حرارتی و/یا مکانیکی به فولیکول مو می شود. هیچ مطالعه ای وجود ندارد که ایمنی لیزر موهای زائد را در دوران بارداری ارزیابی کند. بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی توصیه می کنند از لیزر موهای زائد در دوران بارداری خودداری کنید زیرا اطلاعات کافی در مورد تأثیر آن بر جنین وجود ندارد.

اگر تصمیم به انجام الکترولیز دارید، در سه ماهه آخر باید از انجام آن روی سینه ها اجتناب کنید، به خصوص اگر قصد شیردهی دارید. در هفته های پایانی بارداری، باید از انجام آن روی شکم دوری کنید زیرا بسیار حساس است و در این مرحله از بارداری برای شما بسیار ناراحت کننده خواهد بود.

الکترولیز

هیچ مطالعه ای وجود ندارد که ایمنی الکترولیز را در دوران بارداری ارزیابی کند. بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی توصیه می کنند از الکترولیز در دوران بارداری خودداری کنید زیرا اطلاعات کافی در مورد تأثیر آن بر جنین وجود ندارد.

 

اپیلاسیون

ممکن است متوجه شوید که واکنش پوست شما به اپیلاسیون در دوران بارداری متفاوت است. پوست شما ممکن است حساس تر باشد. استفاده از لوسیون ضد عفونی کننده قبل و بعد از اپیلاسیون ممکن است سوزش را کاهش دهد. همچنین ممکن است از عفونت جلوگیری کند، تحریک را کاهش دهد و قرمزی را که اپیلاسیون ممکن است ایجاد کند کاهش دهد.

همیشه بهتر است قبل از اپیلاسیون با پزشک خود مشورت کنید. ممکن است دلیل خاصی وجود داشته باشد که اپیلاسیون در دوران بارداری برای شما توصیه نمی شود. برخی از زنان باردار اپیلاسیون را آسان ‌تر و موثرتر از کرم ‌ها یا موبرها می‌دانند.

کرم‌ها و موبرها

نگرانی اصلی مواد موبر در دوران بارداری، مواد فعال پودر سولفید باریم و تیوگلیکولات کلسیم است. هیچ مدرکی مبنی بر مضر بودن آن ها در دوران بارداری وجود ندارد، اما هیچ مطالعه ای وجود ندارد که ثابت کند آن ها بی خطر هستند.

مانند هر لوازم آرایشی، باید تکه ای از پوست را امتحان کنید تا ببینید چه واکنشی نشان می دهید. مواد شیمیایی پس از قرار گرفتن در معرض اکسیژن، بوی مشخصی از خود به جا می‌گذارند که ممکن است برای شما بسیار ناخوشایند باشد و در موارد نادری باعث واکنش آلرژیک می‌شود.

 

اصلاح

اگرچه ساده ترین گزینه در دوران بارداری نیست، تراشیدن همیشه ارزان ترین و راحت ترین گزینه است. روزانه از یک مرطوب کننده خوب استفاده کنید تا هنگام اصلاح پوستتان نرم و لطیف شود.

مرطوب‌کننده ‌های حاوی ویتامین E به برخی از خانم‌ ها کمک کرده ‌اند که کمتر اذیت شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

 

بهترین کلینیک برای لیزر موهای شکم زنان

بهترین کلینیک برای لیزر موهای شکم، کلینیکی است که اولا در جلسه مشاوره با شما صادقانه صحبت کند و اگر شما کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستید این موضوع را با شما در میان بگذارد. همچنین موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر موهای شکم زنان اهمیت دارد:

لیزر مروارید، یکی از بهترین مراکزی است که می توانید برای لیزر انتخاب کنید چرا که این مرکز، با داشتن همه ویژگی های ذکر شده و دیگر ویژگی ها، بالاترین درصد رضایت را در میان مشتریان دارد. همچنین این مرکز، از اپراتورهای کاملا با تجربه برای لیزر مو استفاده می کند.

آدرس لیزر مروارید:

تهران – سعادت آباد – میدان کاج – خیابان سرو غربی – نبش خیابان مروارید – مجتمع مروارید سعادت – واحد ۳

پرسش های متداول

تصور یک ماشین جادویی که موهای زائد را از بین می برد و نیاز به اصلاح و اپیلاسیون را برای همیشه از بین می برد، ممکن است خیلی خوب به نظر برسد، اما اینطور نیست! لیزر موهای زائد 100٪ موهای بدن را به طور دائم از بین نمی برد اما اکثر مراجعه کنندگان مت، کاهش طولانی مدت موهای زائد را بین 80 تا 90٪ تجربه می کنند.

پس از هر بار درمان، موها ریزتر، روشن ‌تر و کمتر دیده می‌ شوند، تا زمانی که اصلاً متوجه وجود آن‌ ها نشوید!

لیزر موهای شکم، با هدف قرار دادن رنگدانه های مو با پرتوهای متمرکز نور لیزر کار می کند.

مو نور شدید لیزر را جذب می کند و به شدت داغ می شود. مو این گرما را به فولیکول مو هدایت می کند. گرمای شدید به سلول ‌های فولیکول آسیب می ‌رساند و از توانایی آن‌ ها در تولید مو جلوگیری می‌کند.

لیزر موهای شکم فواید زیادی دارد، علاوه بر این که نیاز به اپیلاسیون منظم، اصلاح و سایر روش های رفع موهای زائد را از بین می برد. برخی از این مزایا عبارتند از:

 • نتایج بلند مدت
 • صرفه جویی در هزینه اصلاح و اپیلاسیون در دراز مدت
 • نداشتن موهای زائد
 • درمان سریع
 • عدم انتظار برای رشد مو در بین جلسات
 • درد کمتر از اپیلاسیون

با لیزر موهای زائد تنها پس از یک جلسه متوجه نتایج کامل نخواهید شد. در واقع چندین جلسه برای اطمینان از نتایج مطلوب مورد نیاز خواهد بود.

حداقل 6 جلسه هر 4 تا 8 هفته به طور معمول توصیه می شود.

همچنین ممکن است پس از دور کامل لیزر درمانی به جلسات شارژ گاه به گاه نیاز داشته باشید تا اطمینان حاصل شود که فولیکول های مو بازسازی نمی شوند.

به دلیل چرخه رشد طبیعی مو، چندین درمان مورد نیاز است: در مرحله اول چرخه، مو به طور فعال در حال رشد است. در مرحله دوم، مو هنوز وجود دارد، اما به طور فعال رشد نمی کند. در نهایت موها می ریزند و کل روند دوباره شروع می شود. هر مو در مرحله متفاوتی از چرخه رشد است. فقط موهایی که در مرحله رشد فعال هستند می توانند به طور موثر توسط لیزر مورد هدف قرار گیرند.

بلافاصله پس از درمان، ممکن است به نظر برسد که هنوز مو در ناحیه وجود دارد. این فقط باقیمانده موهایی است که قبل از درمان در ساقه مو بوده است. در عرض چند روز به طور طبیعی می ریزد و تا چند روز بدون مو خواهید ماند. وقتی موها دوباره رشد کردند، متوجه خواهید شد که نسبت به قبل نازک ‌تر و روشن ‌تر شده‌ اند.

پس از هر درمان، موهای شما به تدریج ظریف تر و روشن تر می شوند. بعد از یک سری درمان، موهای شما در نهایت آنقدر ظریف و روشن می شوند که به سختی متوجه آن می شوید!

 

از آن جایی که رشد مو در مراحل مختلف اتفاق می افتد و می تواند تحت تاثیر هورمون ها یا داروها باشد، نتایج حاصل از لیزر موهای زائد همیشه دائمی نیست و ممکن سالی یک بار یا 6 ماه یک بار، به جلسات شارژ نیاز داشته باشید.

میزان دردی که از لیزر موهای زائد تجربه می کنید، به میزان تحمل درد شخصی شما و ناحیه ای که تحت درمان است بستگی دارد.

اکثر افراد می گویند که درمان لیزر موهای زائد درد کمتری نسبت به اپیلاسیون دارد. برخی افراد می گویند هر پالس لیزر مانند یک نوار لاستیکی کوچک است که به پوست برخورد می کند. برخی دیگر گزارش می دهند که فقط یک احساس سوزش خفیف را تجربه می کنند.

مناطقی که به لیزر موهای زائد حساس هستند عبارتند از: خط بیکینی، پشت شکم و زیر بغل.

از نظر تئوری، شما می توانید لیزر موهای زائد را در هر ناحیه ای از بدن به جز نزدیک چشم انجام دهید. با این حال، رایج ترین مناطق درمانی عبارتند از:

 • خط مایو
 • چانه
 • پشت لب
 • زیر بغل
 • پاها
 • شکم

لیزر موهای زائد برای همه مناسب نیست اگر یکی از شرایط زیر را دارید:

 • باردار هستید
 • بچه شیر می دهید
 • برخی داروهای خاصی را مصرف می کنید که با انجام لیزر تداخل دارد
 • آنتی بیوتیک مصرف می کنید
 • سن زیر 14 سال
 • صرع دارید

همچنین به خاطر داشته باشید که لیزر موهای زائد ممکن است برای افرادی که موهای بسیار روشن (بلوند، قرمز یا خاکستری) و پوست روشن دارند و افرادی که رنگ پوست تیره تر دارند، موثر نباشد.

به طور کلی، لیزر موهای زائد در افرادی با پوست روشن ‌تر و موهای تیره ‌تر مؤثر بوده است.

دلیل این امر این است که لیزر موهای زائد به این بستگی دارد که موهای تیره ‌تر نور را جذب کنند و پوست روشن‌ تر آن را منعکس کند. این بدان معناست که پوست تیره ‌تر در معرض جذب انرژی بیش از حد نور است و شما را مستعد سوختگی می‌کند.

به طور مشابه، با موهای روشن تر، انرژی کافی برای از بین بردن فولیکول های مو جذب نمی شود.

بله! در واقع، لیزر موهای زائد در افرادی که رنگ پوست روشن ‌تر و موهای تیره ‌تری دارند، مؤثرتر است.

لیزر موهای زائد در افرادی که پوست روشن ‌تر و موهای تیره‌ تری دارند، مؤثرتر است. برای پوست های تیره تر، این خطر وجود دارد که پوست بیش از حد انرژی نور لیزر را جذب کند و ممکن است باعث سوختگی شود. به همین دلیل لیزر موهای زائد برای پوست های خیلی تیره توصیه نمی شود. متخصص زیبایی شما می تواند به شما بگوید که آیا شما کاندیدای خوبی برای این روش هستید یا خیر.

بله، لیزر موهای زائد به طور کلی برای صورت بی خطر است. اما در نواحی نزدیک چشم باید از مصرف آن اجتناب کرد.

همچنین اگر جوش های آکنه فعال یا زخم های سرد روی صورت دارید، باید از مصرف آن اجتناب کنید.

لیزر موهای زائد اولین بار در سال 1997 توسط FDA تایید شد و در بیش از 20 سال گذشته به میلیون ها انسان کمک کرده است موهای زائد را از بین ببرند.

در حالی که لیزر موهای زائد و الکترولیز هر دو در از بین بردن موهای زائد موثر هستند، لیزر موهای زائد برای نواحی بزرگتر مانند پاها، قفسه سینه و پشت کمر کارآمدتر است، زیرا چندین منطقه پر مو را در یک زمان هدف قرار می دهد.

با این حال، الکترولیز فقط یک مو را در یک زمان درمان می کند و آن را برای مناطق کوچکتر مناسب تر می کند.

لیزر موهای زائد برای همه رنگ پوست و مویی جوابدهی دارد اما در کل، کاندیدهایی که موهای روشن تری دارند، نسبت به افرادی که موهای تیره تری دارند، دیرتر جواب می گیرند. در جلسه مشاوره خواسته های خود را با پرسنل مطرح کنید تا آن ها به طور کامل شما در خصوص دستگاهی که برای لیزر استفاده می کنند راهنمایی کنند و اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند.

هنگامی که اپراتور روی پوست شما شات می زند، ممکن است یه گرمای خیلی سریع و آنی را حس کنید که خیلی زود رفع می شود چرا که شات ها پشت سر هم صورت می گیرد و اپراتور سریع به قسمت دیگر بدن می رود.

بسته به دستگاهی که برای شما استفاده می شود، نوع پوست شما و دیگر عوامل، ممکن است نتایج مختلفی را بگیرید.

لیزر را می توان در هر ناحیه ای از بدن به جز پلک ها انجام داد. محبوب ترین مناطق درمانی پاها، پشت، بازوها، سینه، پشت لب، زیر بغل و ناحیه بیکینی هستند.

شما همچنین می توانید لیزر موهای زائد را بر روی گوش ها، بینی، پیشانی، بالای ابروها و سایر قسمت های صورت خود انجام دهید.

هر کسی بدون در نظر گرفتن رنگ پوست یا نوع مو می تواند لیزر موهای زائد را انجام دهد. با این حال، افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند، نسبت به افرادی که موهای روشن یا رنگ پوست تیره دارند، نتایج سریعتر و بهتری می بینند. هر مرد یا زنی می‌ تواند این درمان ‌ها را انجام دهد، اگرچه زنان باردار باید برای شروع جلسات خود تا پس از زایمان صبر کنند.

با در نظر گرفتن انتظارات واقع بینانه، لیزر موهای زائد می تواند راهی فوق العاده موثر و تغییر دهنده زندگی باشد تا اطمینان حاصل شود که پوست شما برای سال های آینده صاف و بدون مو باقی می ماند.

بنابراین، اگر به دنبال لیزر موهای زائد هستید، حتما ابتدا یک مشاوره رزرو کنید تا مطمئن شوید که کاندیدای مناسب هستید و می‌توانید به نتایج مطلوب برسید.

بلافاصله پس از درمان، ممکن است علائمی مانند موارد زیر را حس کنید:

 • سرخی
 • تورم
 • خارش
 • مور مور

اگر درمان توسط یک متخصص آموزش دیده و تایید شده انجام شود، لیزر موهای زائد به ندرت خطر جدی برای فرد ایجاد می کند یا منجر به عوارض جانبی شدیدتر می شود.

با این حال، در موارد نادر، عوارض جانبی شدیدتر لیزر موهای زائد می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • رشد بیش از حد مو در ناحیه درمان
 • تغییر در رنگ و بافت پوست
 • جای زخم
 • تاول زدن

لیزر موهای زائد در دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی شود.

به منظور حصول اطمینان از نتایج بهینه از لیزر موهای زائد خود، حتما این دستورالعمل های مراقبتی قبل از درمان را دنبال کنید:

 • ناحیه ای را که در آن لیزر موهای زائد انجام می دهید را در روز جلسه اصلاح کنید
 • دو هفته قبل از درمان از برنزه کردن یا سپری کردن زمان زیادی در آفتاب خودداری کنید
 • 7 روز قبل از درمان از محصولات برنزه کننده بدون آفتاب خودداری کنید
 • در صورت انجام لیزر موهای زائد رو صورت، در روز جلسه از آرایش کردن خودداری کنید
 • اپیلاسیون، موچین و اپیلاسیون را 3 هفته قبل از درمان متوقف کنید
 • در صورت انجام لیزر موهای زائد زیر بغل از استفاده از دئودورانت یا ضد تعریق خودداری کنید
 • از هر گونه فعالیت بدنی که باعث افزایش دمای بدن یا فشار خون می شود در 2 ساعت قبل و بعد از درمان خودداری کنید

مانند بسیاری از موارد، شما باید به احساس لیزر موهای زائد عادت کنید و هر چه جلسات بیشتری داشته باشید بهتر آن را تحمل کنید. اگر درد غیر قابل تحمل ‌تر است، پزشک می ‌تواند کرم بی‌حس‌کننده را روی ناحیه تحت درمان بمالد.

 شما باید تا 30 دقیقه صبر کنید تا پوست بی حس شود. اگر پریود هستید، پریود می تواند پوست شما را نسبت به لیزر حساس تر کند، بنابراین ممکن است در این مدت بیشتر آسیب ببیند.

از آنجایی که لیزر انرژی گرمایی زیادی را به پوست منتقل می کند، باید از هر چیزی که پوست را بیشتر گرم می کند مانند سونا و ورزش حداقل تا 48 ساعت بعد از جلسه لیزر خودداری کنید. این کار به پوست شما اجازه می دهد تا روند بهبود را بدون وقفه ادامه دهد.

پاسخ بله است. سازمان غذا و داروی ایالات متحده در سال 1997 آن را به عنوان روشی ایمن برای رفع موهای زائد تأیید کرد. با این حال، لیزر موهای زائد تنها زمانی ایمن است که یک تکنسین با مهارت این روش را انجام دهد.

لیزر موهای زائد شامل استفاده از پالس های لیزر است. این پالس ها، نوری را به پوست ساطع می کنند که ریشه و فولیکول مو را از بین می برد. وقتی ریشه و فولیکول از بین می روند، مو دیگر نمی تواند رشد کند.

برای اینکه این فرآیند کار کند، موها باید در مرحله رشد فعال هدف قرار گیرند. با این حال، موهای فردی معمولا با سرعت های متفاوتی رشد می کنند. بنابراین، چندین جلسه درمانی طول می کشد تا هر مو در مرحله رشد را جذب کند و نتایج مطلوب را به دست آورد.

کاملا! در واقع ناحیه بیکینی یکی از محبوب ترین مناطق برای لیزر موهای زائد است.

قبل از انجام لیزر موهای زائد، باید ناحیه ای را که می خواهید لیزر کنید، اصلاح کنید.

ساقه مو برای هدایت انرژی گرمایی از لیزر به فولیکول مو استفاده می شود، جایی که سلول های ایجاد کننده مو را از بین می برد. هر چه مسافتی که گرما باید طی کند کمتر باشد، درمان موثرتر است.

به علاوه، این کار کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که موهای بالای سطح پوست گرم نمی شوند و پوست را نمی سوزانند.

بله کاملا! لیزر موهای زائد به همان اندازه که برای خانم ها موثر است برای آقایان نیز موثر است.

با این حال، از آنجایی که میزان رشد مو در این نواحی بسیار قابل توجه است، ممکن است برای از بین بردن کامل موها به درمان های بیشتری نیاز داشته باشید.

لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *