لیزر آنکارد مردان در تهران

 

موارد استفاده از لیزر آنکارد مردان

لیزر کردن موهای روی خط ریش

مزایای لیزر آنکارد مردان

حذف همیشگی موهای آنکارد مردان

عوارض احتمالی لیزر

قرمزی

تورم

تحریک پوست

در موارد نادر، عوارض جانبی جدی تر لیزر موهای زائد عبارتند از:

عفونت

تغییرات دائمی در رنگ یا رنگ پوست

تاول

سوختگی

جای زخم

کاندیدای نامناسب برای رفع موهای زائد

سابقه ملانوم

خال های برجسته

ضایعات مشکوک

تشکیل اسکار کلوئیدی

مشکلات درمانی

عفونت های فعال

زخم های باز

کندوها

تبخال

خالکوبی در ناحیه درمان

بیماری های خود ایمنی

قیمت لیزر موهای زائد مردان

ناحیهمبلغ
فول بادی2.590.000 تومان
نیم پشت و جلو، سرشانه ها1.999.000 تومان
آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت747 هزار تومان
ساعد700 هزار تومان
گوش299 هزار تومان
گونه399 هزار تومان
کل دست1.200.000 تومان
ساق پا800 هزار تومان
جلو گردن399 هزار تومان
پشت گردن399 هزار تومان
کل پا1.200.000 تومان
سینه و شکم1.200.000 تومان
زیر بغل399 هزار تومان
کل پشت1.200.000 تومان

 

فهرست مطالب

لیزر آنکارد مردان

آنکارد مردان که به آن خط ریش نیز می گویند، یکی از محبوب ترین نواحی برای لیزر موهای زائد است که مردان انتخاب می کنند. علت این است که با لیزر آنکارد مردان، دیگر نیازی به اصلاح روزانه صورت ندارید و این موضوع باعث صرفه جویی در وقت و انرژی و هزینه شما می شود.

در گذشته بسیاری از مردم تصور می کردند که لیزر موهای زائد فقط مخصوص خانم هاست اما امروزه اهمیت لیزر موهای زائد بر کسی پوشیده نیست. لیزر خط ریش مردان یا همان لیزر آنکارد آقایان، به آقایان کمک می کند تا بتوانند ریش خود را به صورت دائمی و با توجه به سلیقه خود اصلاح کنند.

دقت داشته باشید که آقایان به دلیل اینکه موهای بیشتر و ضخیم تری دارند، به تعداد جلسات بیشتری برای لیزر نیاز دارند. یعنی اگر به طور متوسط یک خانم به 6 تا 8 جلسه لیزر نیاز داشته باشد، یک آقا به 8 الی 12 جلسه لیزر برای لیزر آنکارد مردان نیاز دارد.

ما در لیزر مروارید ضمن بررسی رنگ مو و رنگ پوست شما، تعداد جلساتی که برای لیزر نیاز دارید را به شما می گوییم. به یاد داشته باشید که هیچ گاه دو نفر شبیه هم نتیجه نمی گیرند و ممکن است به تعداد جلسات بیشتر یا کمتر از دیگران به لیزر درمانی نیاز داشته باشید.

نحوه انجام لیزر آنکارد مردان به چه صورت است

لیزر آنکارد مردان، روشی بی نظیر برای از بین بردن موهای زائد خط ریش مردان است که در سال های اخیر محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. در لیزر آنکارد مردان، از لیزر نوری پرانرژی استفاده می شود تا در طی جلسات متعدد، چرخه تولید مو غیر فعال شود. این روش کاملا ایمن و مورد تائید FDA است چرا که فقط فولیکول های مو را هدف قرار می دهد و به پوست آسیبی وارد نمی کند. رفته رفته ساقه مو ضعیف می شود و فولیکول می میرد و شما شاشهد رشد مجددا موها نیستید.

انرژی، طول موج و پرتور لیزر منحصرا به گونه ای طراحی شده که فقط فولیکول مو را هدف قرار می دهد و آسیبی به پوست شما وارد نمی کند. لیزر آنکارد مردان به آقایان کمک می کند تا ظاهری آراسته و مرتب داشته باشند و از نظر سلامت و بهداشت پوست بهترین باشند.

اهمیت لیزر آنکارد مردان

افرادی که دلشان نمی خواهد صورت یا بدن پرمویی داشته باشند، اغلب هر روز با روش هایی مانند تیغ کشیدن یا استفاده از ژیلت سر و کار دارند. استفاده از چنین روش هایی، علاوه بر اینکه هر روز وقت و انرژی زیادی از شما می گیرد و هزینه زیادی دارد، ممکن است باعث آسیب رسیدن به پوست شود. همچنین برخی از آقایان پوست حساسی دارند و شیو کردن خط ریش آن ها باعث می شود جوش های ریزی روس پوست آن ها ظاهر شود.

لیزر آنکارد مردان، از آن جهت که با فرم و شکل دلخواه آقایان انجام می شود، می تواند در اعتماد به نفس فرد تاثیر مثبتی داشته باشد و باعث می شود که فرد همیشه صورتی تمیز و زیبا داشته باشد.

پیش از این گفتیم که آقایان در کل موهای ضخیم تری نسبت به خانم ها دارند و به تعداد جلسات بیشتری برای لیزر نیاز دارند اما لیزر آنکارد مردان معمولا به 12 جلسه نیاز ندارد و آقایان با تعداد جلسات پایین تر هم جواب می گیرند. تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر آنکارد مردان، به ضخامت ریشه و تراکم موها بستگی دارد.

فواید لیزر آنکارد مردان ​

فواید لیزر آنکارد مردان

برخی از فواید لیزر آنکارد اقایان در زیر آورده شده است:

با لیزر آنکارد مردان، دیگر نیازی به شیو کردن روزانه خط ریش خود ندارید. همچنین در وقت و انرژی و هزینه شما صرفه جویی می شود. از طرف دیگر با انجام لیزر آنکارد مردان، پوستی لطیف و شاداب خواهید داشت.

لیزر آنکارد مردان، منجر به رسیدگی به بهداشت فردی شما می شود و همچنین اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد. در کل می توان گفت که به کارگیری این روش باعث سبک زندگی سالم و درست می شود.

دستگاه مناسب لیزر آنکارد مردان

در زیر، به برخی از بهترین دستگاه های لیزر برای موهای صورت خواهیم پرداخت:

فناوری لیزر الکساندرایت (Alexandrite)

فناوری لیزر الکساندرایت (Alexandrite)، دارای طول موج 755 نامومتر است و یکی از بهترین مکانسیم های لیزر برای رفع موهای زائد به شمار می رود.

گفته می شود که تکنولوژی این لیزر به گونه ای است که منحصرا برای هدف قرار دادن فولیکول های موهای روی صورت کاربرد دارد.

همچنین این لیزر، برای افرادی که موهای روشن دارند نیز مناسب است.

فناوری لیزر دایود (Diode)

طول موج این دستگاه لیزر، 808 نانومتر است. این تکنولوژی نیز برای انواع پوست ها مناسب است. همچنین جلسه لیزر به دلیل اینکه هر شات می تواند منطقه وسیعی را لیزر کند، بسیار کوتاه است.

فناوری لیزر اندیگ (ND:Yag)

فناوری لیزر اندیگ (ND:Yag) دارای طول موج 1064 نانومتر، پرتویی با مادون قرمز بیشتر است. این فناوری منحصرا برای افرادی با پوست های تیره است.

عوارض لیزر آنکارد مردان

بسیاری از مراجعه کنندگان ما این سوال را می پرسند که آیا لیزر آنکارد مردان عوارضی دارد؟ در واقع این روش اگر توسط یک اپراتور بی تجربه یا یک کلینیک غیر معتبر انجام شود می تواند عوارض زیادی برای شما داشته باشد اما اگر لیزر آنکارد مردان در یک مکان معتبر انجام شود شما با خیال راحت می توانید از نتایج لیزر خود لذت ببرید.

برخی از مراجعه کنندگان از ما می پرسند که آیا لیزر باعث ناباروری می شود؟ پاسخ این سوال خیر است. انجام لیزر هیچ ارتباطی به ناباروری ندارد چرا که نور لیزر می تواند تا 2 میلیمتر به پوست نفوذ پیدا کند و روی فولیکول ها رنگدانه تاثیر بگذارد. یعنی نفوذ نور بسیار سطحی خواهد بود.

لیزر آنکارد مردان در صورتی که توسط یک اپراتور لیزر بی تجربه انجام شود، باعث سوختگی و قرمزی خیلی شدید و همچنین التهاب پوست می شود.

مراقبت های قبل از لیزر آنکارد مردان

اپراتور لیزر به شما خواهد گفت که قبل از لیزر آنکارد مردان،صورت خود را شیو کنید اما نباید از هیچ گونه مواد آرایشی بهداشتی روی پوست خود استفاده کنید حتی یک کرم مرطوب کننده ساده. پوست شما در جلسه لیزر باید کاملا تمیز و عاری از هر گونه مواد روی پوست باشد. همچنین اگر زخمی روی پوست صورت شما وجود دارد باید جلسه لیزر خود را به روز دیگری موکول کنید.

مراقبت های بعد از لیزر آنکارد مردان

با پوست خود با آرامش رفتار کنید و اگر احساس سوزش روی پوست خود دارید، آن را نخراشید. همچنین بعد از لیزر آنکارد اقایان، نباید از تیغ، ژیلت یا محصولات مشابه استفاده کنید.

در کل مراقبت های سفت و سختی بعد از لیزر آنکارد مردان وجود ندارد اما شما باید به موقع در جلسات لیزر خود شرکت کنید تا بهترین نتیجه را از لیزر موهای آنکارد مردان بگیرید.

احساس سوزش روی پوست بعد از لیزر کاملا طبیعی است و ممکن است این سوزش تا 48 ساعت بعد از لیزر نیز حس شود. اگر پوست حساسی دارید، از اپراتور بخواهید یک لوسیون مناسب به شما معرفی کند تا سوزش و درد کاهش پیدا کند اما در کل بدانید که لیزر آنکارد مردان، یک روش بدون درد برای حذف موهای زائد است.

به نکات زیر در این باره توجه کنید:

مراقبت های بعد از لیزر آنکارد مردان​
 • قرمزی پوست بعد از لیزر طبیعی است.

بلافاصله پس از درمان، قرمزی و التهاب پوست در ناحیه درمان شایع است. این عارضه ممکن است تا 2 ساعت یا بیشتر طول بکشد. طبیعی است که ناحیه تحت درمان برای چند ساعت احساس آفتاب سوختگی داشته باشد. اگر حساسیت ادامه داشت باید از کمپرس سرد استفاده کنید. در صورت وجود پوسته پوستگی روی پوست، از کرم آنتی بیوتیک استفاده کنید. پوست تیره رنگ ممکن است ناراحتی بیشتری نسبت به پوست روشن داشته باشد و ممکن است مدت بیشتری باقی بماند.

 • ناحیه صورت را به آرامی تمیز کنید.

ناحیه تحت درمان را می توان به آرامی با یک صابون ملایم شستشو داد.

 • برای تسریع ریزش مو لایه برداری کنید.

از 5 تا 30 روز پس از درمان، ممکن است ریزش مو رخ دهد و این ممکن است به عنوان رشد موهای جدید ظاهر شود. این رشد موهای جدید نیست، بلکه موهای مرده راه خود را از فولیکول خارج می کنند. شما می توانید با استفاده از لایه بردار، به تسریع این روند کمک کنید.

 • لوسیون/مرطوب کننده/ در 24 ساعت اول استفاده نشود

ناحیه صورت را تمیز و خشک نگه دارید.

 • از آفتاب دوری کنید.

برای کاهش احتمال لکه های تیره یا روشن به مدت 2 ماه از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید. همیشه در طول دوره درمان و 1 تا 2 ماه بعد از ضد آفتاب SPF 25 یا بالاتر استفاده کنید.

 • موهای مرده 5-30 روز پس از درمان شروع به ریزش می کنند.

موها ظرف 30-5 روز از تاریخ درمان به سرعت از بین می روند.

 • از خاریدن پوست جلوگیری کنید

از خاراندن پوست لیزر شده خودداری کنید. در طول دوره لیزر درمانی از هیچ روش یا محصول دیگری به غیر از اصلاح روی ناحیه تحت درمان استفاده نکنید، زیرا از دستیابی به بهترین نتیجه جلوگیری می کند.

بهترین کاندیدها برای لیزر آنکارد آقایان

اگر به دنبال خط دقیق و تمیزی در ریش خود هستید، احتمالا فرد مناسبی برای انجام لیزر آنکارد آقایان هستید. همچنین این روش برای فرم دادن یا حالت دادن به ریش نیز استفاده می شود. همچنین اگر به دنبال بهبود ظاهر کلی ریش خود هستید، این روش می تواند برای شما مناسب باشد.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای لیزر آنکارد مردان نیستند

برخی از فاکتورها و عوامل وجود دارد که در اثر بخشی لیزر آنکارد اقایان موثر هستند. در زیر به مهمترین آن ها اشاره می کنیم:

رنگ پوست شما

اگر شما فردی هستید که پوست شما برنز یا تیره است، احتمالا بیشتر از سایرین عوارض جانبی بعد از لیزر آنکارد مردان را تجریه خواهید کرد. هر چه پوست شما تیره تر باشد، احتمال تحریک پوست و تغییر رنگ پوست بیشتر خواهد بود.

رنگ موی شما

وقتی می توانیم بگوییم که لیزر موهای زائد برای شما بهترین نتیجه را خواهد داشت که بین رنگ مو و رنگ پوست شما تضاد وجود داشته باشد. اگر فردی هستید که موهیا شما قرمز، بلوند، سفید یا خاکستری است، احتمالا اپراتور به شما می گوید که کاندید مناسبی برای لیزر موهای زائد نیستید.

داشتن شرایط پزشکی خاص

داشتن برخی از بیماری ها مانند دیابت، اختلالات پوستی یا لوپوس، باعث می شود که شما فرد مناسبی برای لیزر آنکارد مردان نباشید.

مصرف برخی از داروها

برخی داروها مانند ایزوترتینوئین (آکوتان) باعث می شود که پوست شما نسبت به نور لیزر حساس شود و احتمال ایجاد عوارض جانبی را بیشتر می کند.

درد لیزر آنکارد مردان

طول موج نور لیزر، 2 میلیمتر است و درد آن بسیار جزئی و قابل تحمل است. با این حال دستگاه لیزرها دارای کولینگ هستند که این موضوع باعث می شود که درد لیزر به حداقل ترین حالت ممکن برسد. احساس سوزن سوزن شدن جزئی در هنگام لیزر کاملا طبیعی است و قابل تحمل است.

نتایج لیزر آنکارد مردان

اگر می خواهید نتیجه دائمی از لیزر آنکارد بگیرید، باید در جلسات لیزر خود به طور مرتب شرکت کنید. سپس بعد از اتمام دوره لیزر درمانی خود باید 6 ماه یک بار یا سالی یک بار در جلسات شارژ شرکت کنید. نتایج لیزر آنکارد مردان بسته به نوع ریشه و فولیکول مو متفاوت است و همچنین این روش روی آقایانی که پوست روشن و موی تیره دارند بهتر جواب می دهد.

نتایج لیزر آنکارد مردان ​

هزینه لیزر آنکارد مردان

نوع دستگاهی که برای لیزر استفاده می شود، در هزینه لیزر آنکارد آقایان موثر است. همچنین تعداد جلسات لیزر نیز در هزینه لیزر آنکارد اقایان موثر است. موقعیت جغرافیایی مرکز لیزر، تجربه اپراتور لیزر و … نیز در هزینه لیزر اهمیت دارد.

انواع روش‌ های رفع موهای زائد خط ریش

اگر فکر کرده اید که چگونه موهای خط ریش خود را از بین ببرید، ممکن است در مورد روش های مختلف رفع موهای زائد شنیده باشید. برخی از انواع این روش ها در زیر آورده شده است:

 • اپیلاسیون

استفاده از اپیلاسیون، روشی محبوب برای از بین بردن موهای زائد است. در این روش موم را روی پوست خود می‌مالید و سپس موم را از بدن بیرون می‌کشید. اپیلاسیون می تواند یک روند دردناک باشد به خصوص برای آقایان و شما باید این روند را هر ماه برای رفع موهای زائد تکرار کنید.

 • اصلاح

این یک روش سریع و راحت برای از بین بردن موهای زائد است. می توانید از تیغ به همراه کرم موبر برای از بین بردن مو از سطح پوست خود استفاده کنید. با این حال این روش خطر سوزش پوست یا بریدگی پوست را به همراه دارد.

 • کرم موبر

کرم های موبر در عرض چند دقیقه، موهای شما را از بین می برند. با این حال، هر کرم موبر حاوی مواد شیمیایی است که می تواند پوست را تحریک کند و بوی نامطبوعی بدهد.

 • اپیلاتور

اپیلاتور وسیله ای است که برای رفع موهای صورت نیز استفاده می شود. این دستگاه برقی موهای شما را از ریشه می کشد. حتی اگر اپیلاتور نتایج طولانی‌ مدت حذف موهای زائد را ارائه می‌کند، می ‌تواند منجر به رشد موهای زائد شود که می‌تواند باعث ایجاد لکه‌ های قرمز و برجستگی در پوست شود.

همیشه بهتر است یک راه حل دائمی را به جای موقت انتخاب کنید. تمام روش ‌های موقتی که در بالا ذکر شد، حدود 3 تا 4 هفته نتیجه دارند و پس از آن باید دوباره با موهای زائد مقابله کنید. همچنین دردناک هستند و می توانند منجر به واکنش های نامطلوب و عفونت شوند.

اما هنگامی که لیزر موهای زائد را انتخاب می کنید، دیگر لازم نیست نگران باشید و می توانید با اطمینان در هر کجا و هر زمان که بخواهید، صورت خود را به رخ بکشید. لیزر موهای زائد سریع، بدون درد، ایمن و مقرون به صرفه است و این یک روش بسیار محبوب در تمام کلینیک های پوست است.

آیا انتخاب پکیج‌های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه ‌های لیزر آنکارد مردان موثر است؟

کلینیک مناسب برای لیزر آنکارد مردان

وقتی صحبت از لیزر کل بدن می شود منظور ما کل نواحی بدن است که شامل نواحی زیر است:

با این حال برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

از طرفی پیکیج هایی که برای آقایان در نظر گرفته می شود نیز شامل نواحی گونه و ریش، گردن و کمر است. این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.  

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟

برخی از داروهایی که قبل از لیزر نباید مصرف کرد در زیر آورده شده است.

بهترین کلینیک برای لیزر آنکارد مردان

بهترین کلینیک برای لیزر آنکارد مردان، کلینیکی است که اولا در جلسه مشاوره با شما صادقانه صحبت کند و اگر شما کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستید این موضوع را با شما در میان بگذارد. همچنین موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر آنکارد مردان اهمیت دارد:

سوالات متداول درباره لیزر آنکارد مردان

لیزر موهای زائد برای همه رنگ پوست و مویی جوابدهی دارد اما در کل، کاندیدهایی که موهای روشن تری دارند، نسبت به افرادی که موهای تیره تری دارند، دیرتر جواب می گیرند. در جلسه مشاوره خواسته های خود را با پرسنل مطرح کنید تا آن ها به طور کامل شما در خصوص دستگاهی که برای لیزر استفاده می کنند راهنمایی کنند و اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند.

هنگامی که اپراتور روی پوست شما شات می زند، ممکن است یه گرمای خیلی سریع و آنی را حس کنید که خیلی زود رفع می شود چرا که شات ها پشت سر هم صورت می گیرد و اپراتور سریع به قسمت دیگر بدن می رود

بسته به دستگاهی که برای شما استفاده می شود، نوع پوست شما و دیگر عوامل، ممکن است نتایج مختلفی را بگیرید.

احتمالاً بلافاصله پس از درمان نتایج را خواهید دید. نتایج از فردی به فرد دیگر متفاوت است. رنگ و ضخامت موهای شما، ناحیه تحت درمان، نوع لیزر استفاده شده و رنگ پوست شما همگی بر روی نتایج تاثیر می گذارند. شما می توانید انتظار کاهش 10 تا 25 درصدی مو را پس از اولین جلسه لیزر داشته باشید.

برای از بین بردن موهای زائد، اکثر افراد به 2 تا 6 لیزر درمانی نیاز دارند. پس از اتمام درمان ها، اکثر افراد برای چندین ماه یا حتی سال ها هیچ مویی روی پوست تحت درمان مشاهده نمی کنند. وقتی موها دوباره رشد می‌کنند، کمتر می‌ شوند. موها نیز کمتر اند و رنگ روشن ‌تری دارند.

پاسخ بله است. سازمان غذا و داروی ایالات متحده در سال 1997 آن را به عنوان روشی ایمن برای رفع موهای زائد تأیید کرد. با این حال، لیزر موهای زائد تنها زمانی ایمن است که یک تکنسین با مهارت این روش را انجام دهد.

لیزر موهای زائد زمانی بهترین نتیجه را دارد که یک دوره درمان در فواصل منظم انجام شود. این کار باید بهترین نتایج را به شما بدهد. دوره درمان معمولا بین 6-8 جلسه است.

از آنجایی که لیزر انرژی گرمایی زیادی را به پوست منتقل می کند، باید از هر چیزی که پوست را بیشتر گرم می کند مانند سونا و ورزش حداقل تا 48 ساعت بعد از جلسه لیزر خودداری کنید. این کار به پوست شما اجازه می دهد تا روند بهبود را بدون وقفه ادامه دهد.

میزان پاسخ بدن یا صورت شما به لیزر درمانی و ناحیه تحت درمان، تعیین می کند که به چند جلسه لیزر نیاز خواهید داشت.

برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض نور خورشید پس از لیزر موهای زائد، باید تا حد امکان آن ناحیه را بپوشانید.

48 ساعت اول پس از لیزر درمانی محافظت از پوست و دوری از نور خورشید مهم است. از کرم ضد آفتاب با SPF 30+ استفاده کنید. در هفته های بعد از لیزر، به استفاده از ضد آفتاب ادامه دهید.

جلسات شما معمولاً با فاصله حدود 6 هفته است. به این ترتیب جلسات شما با چرخه رشد موهای شما که حدود 6 هفته طول می کشد زمان بندی می شود. به همین دلیل است که به شما توصیه می شود در بین جلسات اپیلاسیون نکنید زیرا باعث اختلال در چرخه رشد موهای شما می شود.

پاسخ کوتاه این است که خیر، شما نمی توانید لیزر موهای زائد را روی خالکوبی انجام دهید. می توانید اطراف خالکوبی را لیزر کنید اما روی آن نه. لیزر به سمت رنگدانه رنگی در جوهر جذب می شود و باعث ایجاد مشکل رنگدانه در پوست می شود. یک تکنسین با تجربه می تواند به طرز ماهرانه ای خالکوبی شما را دور بزند.

نور مرئی کاملاً ایمن است بنابراین به غیر از استفاده از عینک نیازی به اقدامات احتیاطی خاصی نیست. پوست برخی از افراد بلافاصله پس از درمان کاملا قرمز می شود. با این حال، اکثر کاندیدها هیچ عارضه جانبی را تجربه نمی کنند و واکنش های پوستی توصیف شده معمولا در عرض چند ساعت تا چند روز ناپدید می شوند. به ندرت ممکن است روشن شدن یا تیره شدن موقت پوست رخ دهد

بله. از این رو مهم است که در مورد حساسیت های پزشکی خود با پزشک خود صادق باشید تا بتوانیم اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از چنین مواردی انجام دهیم.

شایع ترین عوارض جانبی جزئی است و 1 تا 3 روز طول می کشد. این عوارض جانبی عبارتند از:

 • درد و ناراحتی
 • تورم
 • قرمزی

پیروی از دستورالعمل های متخصص پوست نیز مهم است. پیروی از دستورالعمل های قبل از درمان و دستورالعمل های بعد از درمان، خطر عوارض جانبی را تا حد زیادی کاهش می دهد. سایر عوارض جانبی احتمالی زمانی که لیزر موهای زائد توسط متخصص پوست یا تحت نظارت مستقیم متخصص پوست انجام شود، نادر است. سایر عوارض جانبی احتمالی عبارتند از:

 • تاول زدن
 • زخم سرد
 • عفونت ها
 • جای زخم
 • روشن یا تیره شدن پوست

ریش تراش ها، کرم های موبر و موم ها موها را از بدن شما برطرف می کنند، اما برای همیشه از شر آن خلاص نمی شوید.

لیزر درمانی موثرترین راه برای از بین بردن موهای زائد بدن است و فواید زیادی دارد. این روش بدون درد است و تنها چند دقیقه طول می‌کشد تا رشد مو را کاهش دهد و حتی موهای زائد را در نواحی بزرگ بدن از بین ببرد.

گاهی. لیزر موهای زائد فولیکول های موهای شما را هدف قرار داده و غیرفعال می کند و رشد موهای جدید را متوقف می کند. بنابراین اکثر مراجعین ما پس از لیزر موهای زائد، رشد موهای جدید را تجربه نمی کنند. با این حال، تغییرات در هورمون ها می تواند منجر به افزایش تولید مو شود. معمولاً برای نتایج دائمی تر به جلسات شارژ نیاز دارید.

حتی در موارد رشد مجدد، موهای جدید به طور معمول صاف تر و نازک تر از قبل از درمان هستند. تیم متخصصان پزشکی ما سابقه سلامتی شما را ارزیابی می‌کنند تا به شما کمک کنند تا تعیین کنید که آیا لیزر موهای زائد بر اساس نیازهای فردی شما نتایج دائمی ارائه می‌دهد یا خیر.

هزینه لیزر آنکارد مردان به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر به برخی از مهمترین این عوامل خواهیم پرداخت:

 • نام دستگاه لیزر
 • مرکزی که برای لیزر انتخاب می کنید.
 • موقعیت جغرافیایی لیزر
 • تعداد جلسات درمانی مد نظر
 • تجربه و مهارت اپراتور
 • ضخامت موی شما
 • برخی از عوامل دیگر

آدرس لیزر مروارید

تهران - سعادت آباد - میدان کاج - خیابان سرو غربی - نبش خیابان مروارید - مجتمع مروارید سعادت - واحد ۳

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *