لیزر موهای سینه مردان در تهران

 

انواع روش‌های رفع موهای زائد سینه مردان

 

ریش تراش ها، کرم های موبر و موم ها

اقدامات لازم بعد از لیزر موهای سینه مردان

از برخورد نور مستقیم خورشید به پوست لیزر شده خودداری کنید.

از تخت برنزه کننده، استفاده نکنید.

دستورالعمل های مراقبت های بعد از لیزر را دنبال کنید.

بعد از درمان مقداری قرمزی و تورم خواهید دید. این اغلب شبیه آفتاب سوختگی خفیف به نظر می رسد. استفاده از کمپرس خنک می تواند به کاهش ناراحتی شما کمک کند.

 

عوارض جانبی احتمالی لیزر موهای سینه مردان چیست؟

درد و ناراحتی

تورم

قرمزی پوست

تاول زدن

شیوع زخم سرد

عفونت ها

جای زخم

روشن یا تیره شدن پوست

آمادگی جهات لیزر موهای سینه مردان

همیشه قبل از انجام دوره لیزر خود، در جلسه مشاوره شرکت کنید

در طول مشاوره در مورد انواع داروهایی که در حال حاضر مصرف می کنید صحبت کنید

یک روز قبل از درمان اصلاح کنید (طبق دستور اپراتور):

قبل از جلسه لیزر از لوسیون ها، روغن ها و دئودورانت ها خودداری کنید

حداقل دو هفته قبل از ویزیت، از به کارگیری بوتاکس و پرکننده های پوستی خودداری کنید

قیمت لیزر موهای زائد مردان

ناحیهمبلغ
فول بادی2.590.000 تومان
نیم پشت و جلو، سرشانه ها1.999.000 تومان
آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت747 هزار تومان
ساعد700 هزار تومان
گوش299 هزار تومان
گونه399 هزار تومان
کل دست1.200.000 تومان
ساق پا800 هزار تومان
جلو گردن399 هزار تومان
پشت گردن399 هزار تومان
کل پا1.200.000 تومان
سینه و شکم1.200.000 تومان
زیر بغل399 هزار تومان
کل پشت1.200.000 تومان

 

فهرست مطالب

لیزر موهای سینه مردان

آیا لیزر موهای سینه تنها مختص به خانم‌ ها است؟

خیر، اتفاقا لیزر موهای سینه مردان، یکی از محبوب ترین روش های حذف زائد موهای زائد سینه در آقایان است. بسیاری از مردان دلشان می خواهد سینه بی مویی داشته باشند و رو به روش هایی مانند اصلاح با تیغ یا ژیلت می آورند اما نتیجه این روش ها دوام زیادی ندارند و شما مرتبا باید آن را تکرار کنید. با انجام لیزر موهای سینه، برای همیشه از شر موهای سینه خلاص می شوید و سینه صاف و بی مویی را خواهید داشت.

بهترین کاندید لیزر موهای سینه مردان

کاندیدهای ایده آل برای لیزر موهای سینه مردان،  رنگ پوست روشن تر و موهای تیره تری دارند، اما این بدان معنا نیست که اگر موهای روشن یا پوست تیره تری دارید، کاندید خوبی نباشید. اپراتور شما گزینه های موجود و احتمال موفقیت ترکیب رنگ مو و پوست شما را مورد بحث قرار خواهد داد.

به طور کلی در لیزر، نواحی نزدیک به چشم معمولاً به دلیل نزدیکی نور لیزر به چشم توسط لیزر درمان نمی شوند

در زیر به بهترین کاندیدها برای لیزر موهای سینه مردان اشاره می کنیم:

عوامل متعددی باعث می شود که فردی به عنوان کاندیدای مناسب برای لیزر موهای سینه مردان تبدیل شود. برای درک این عوامل، مهم است که بدانید لیزرها در هنگام هدف قرار دادن موها چگونه کار می کنند. لیزر نوعی نور پالسی است که بسیار شدید است. این نور ملانین موجود در مو را هدف قرار می دهد که همان چیزی است که به مو رنگ می دهد. لیزر با هدف قرار دادن ملانین قادر است فولیکول مو در انتهای موهای زیر پوست را بدون آسیب رساندن به پوست تجزیه کند. با در نظر گرفتن این موضوع، انواع مو و پوست خاص شما در اثربخشی لیزر موهای زائد تفاوت ایجاد می کند.

 • نوع مو و پوست – نوع موی ایده آل برای لیزر موهای سینه مردان، تیره و ضخیم است. با این حال، با تغییرات تکنولوژی، لیزر موهای زائد می‌تواند روی برخی از انواع موهای روشن‌ تر نیز عمل کند. بهترین کاندیدها برای این نوع از بین بردن موهای زائد کسانی هستند که پوست کم رنگ و موهای تیره دارند. تضاد بین پوست روشن و موهای تیره باعث می شود تا ملانین به راحتی مورد هدف قرار گیرد.

موهای بور و ظریف را نمی توان هدف لیزر قرار داد و بنابراین با این روش نمی توان آن ها را از بین برد.

اپیلاسیون برای موهای رنگ روشن انتخاب بهتری است. افرادی که رنگ پوست تیره ‌تری دارند یا به راحتی برنزه می‌شوند، ممکن است به سختی از لیزر موهای زائد نتیجه بگیرند. این به این معنی نیست که گزینه هایی برای شما وجود ندارد. فناوری لیزر موهای زائد جدیدتر می تواند موهایی با کنتراست کمتر نسبت به رنگ پوست را هدف قرار دهد. این موضوع در جلسه مشاوره به طور واضح برای شما توضیح داده می شود.

 • ناحیه درمان – هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه آیا لیزر موهای زائد برای شما مناسب است یا خیر، ناحیه درمان را در نظر بگیرید. لیزر موهای زائد برای نواحی بزرگتر پوست مانند زیر بغل، پاها، بازوها و پشت بسیار عالی است. با این حال، موهای صورت مانند پشت لب و چانه یا ناحیه تناسلی نیز با این روش جواب می دهند و همگی نتایج خوبی از لیزر می بینند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

فواید لیزر موهای سینه مردان

لیزر موهای سینه اقایان، روشی عالی برای از بین بردن موهای زائد سینه با هدف حذف دائمی موهای زائد است. درمان ‌های لیزری با گرم کردن شدید ملانین موجود در فولیکول ‌های مو با لیزر، فولیکول را بدون آسیب رساندن به سلول ‌های اطراف از بین می ‌برند.

علاوه بر حذف همیشگی موهای زائد سینه، انتخاب لیزر موهای زائد سینه مزایای بسیاری دارد که ممکن است متوجه آن ها نشده باشید. ما در زیر به برخی از فواید بی نظیر لیزر موهای سینه آقایان می پردازیم:

 • لیزر موهای سینه به جلوگیری از رشد موهای زائد سینه کمک می کند

اپیلاسیون همیشه به دلیل رشد مجدد موها، خطر ابتلا به موهای زیر پوستی را دارد اما با لیزر موهای زائد، نیازی به نگرانی در مورد رشد موهای زائد نخواهید داشت.

لیزر درمانی منظم می تواند به از بین بردن کامل موهای زیر پوستی کمک کند و یکی از بزرگترین مشکلاتی که معمولاً با حذف موهای زائد ایجاد می شود را متوقف کند.

اگر موهای زائد در هنگام اصلاح یا اپیلاسیون برای شما مشکل ایجاد می کنند، دوره درمان لیزر موهای زائد می تواند راه حل مناسبی برای شما باشد.

 • بریدگی، سوختگی یا جای زخم برای لیزر موهای سینه مردان ندارد

هنگامی که با تیغ های تیز یا موم داغ سروکار دارید، همیشه خطر بریدگی یا سوزش پوست در طول فرآیند حذف مو وجود دارد. این موضوع می تواند دردناک باشد و آثار نامطلوبی روی پوست باقی بگذارد، چیزهایی که احتمالاً باید از آن ها اجتناب کنید!

لیزر موهای زائد ما در لیزر مروارید، حذف موهای زائد را بدون درد و بدون خطر بریدگی و سوختگی انجام می دهد. ممکن است در 24 تا 48 ساعت پس از لیزر موهای سینه مردان، کمی قرمز یا برآمده به نظر برسد، اما پس از آن، پوست شما باید صاف و بدون مو باشد، بدون هیچ گونه بریدگی، کبودی یا سوختگی.

 • رشد مجدد موهای نازک تر بعد از پایان دوره لیزر

اگرچه نمی توان به صورت صد در صد تضمین کرد که لیزر موهای زائد به طور دائم رشد مجدد مو را متوقف می کند، اما مطمئناً می تواند به کم شدن ضخامت رشد مجدد آن کمک کند. بعد از هر بار لیزر موهای زائد، رشد مجدد موها بیشتر و بیشتر طول می کشد.

 

اگر موها دوباره رشد کنند، احتمالاً قبلاً نازک ‌تر و کمتر شده‌ اند و باعث می‌ شود موها کمتر دیده شوند و از بین بردن آن آسان تر شود.

 • نیازی نیست منتظر رشد مجدد باشید

با اپیلاسیون یا کرم های رفع موهای زائد، قبل از اقدام به از بین بردن مجدد مو، باید منتظر مقدار مشخصی رشد مجدد باشید. با لیزر موهای زائد، این مورد اتفاق نمی افتد.

 • داشتن پوست صاف تر

از بین بردن موهای زائد با لیزر موهای زائد به شما پوستی صاف ‌تر از سایر روش‌ های حذف موهای زائد می‌دهد. اپیلاسیون و اصلاح می تواند پوست شما را به اصطلاح پوست مرغی کند.

عوارض لیزر موهای سینه آقایان ​

عوارض لیزر موهای سینه آقایان

پس از لیزر موهای سینه مردان، برخی از اثرات منفی ممکن است به وجود آید. شایع ترین عوارض جانبی جزئی و کوتاه مدت است. هر کسی که عوارض جانبی طولانی مدت را تجربه می کند باید به پزشک خود مراجعه کند.

قرمزی و تحریک بعد از لیزر موهای سینه مردان

قرار گرفتن مو در معرض تابش لیزر باعث می شود که فولیکول های موهای هدف آسیب ببینند. بدن به این موضوع واکنش نشان می دهد و بسیاری از افراد قرمزی و ناراحتی را در سینه تجربه می کنند. پوست ممکن است گزگز یا زخم شود و ممکن است به نظر برسد که کمی متورم شده است.

عوارض لیزر موهای سینه آقایان، به طور کلی مختصر و کم هستند. گاهی اوقات اپراتورها از یک بی حس کننده موضعی برای به حداقل رساندن واکنش پوست فرد به لیزر استفاده می کنند.

پس از واکنش اولیه که معمولاً در عرض چند ساعت بروز می کند، تحریک باید فروکش کند. کمپرس یخ یا حمام خنک ممکن است به تورم و قرمزی کمک کند.

پوسته پوسته شدن پوست بعد از لیزر موهای سینه مردان

گاهی اوقات، افراد ممکن است احساس پوسته پوستگی در سینه داشته باشند. این معمولاً یک مشکل جزئی است، اما ممکن است ناراحت کننده باشد.

برای جلوگیری از هر گونه مشکل طولانی مدت در نتیجه این درمان، از مرطوب کننده برای بهبودی ناحیه تحت درمان پس از لیزر استفاده کنید، مانند استفاده مستقیم از آن روی پوست.

تغییر در رنگ پوست بعد از لیزر موهای سینه مردان

تغییرات رنگ جزئی در پوست لیزر شده امکان پذیر است. پس از لیزر موهای زائد، پوست ممکن است تا حدودی تیره تر یا روشن تر شود.

بر اساس یک مطالعه اخیر، افرادی که پوست روشن‌ تری دارند، بیشتر در معرض تغییرات رنگدانه تیره ‌تر هستند. افرادی که رنگ پوست تیره ‌تری دارند ممکن است بیشتر مستعد تغییرات ظریف در رنگ باشند. این تغییرات معمولاً با گذشت زمان از بین می روند و پوست به حالت عادی باز می گردد.

خطر عفونت پوست بعد از لیزر موهای سینه آقایان

مانند سایر روش های رفع موهای زائد، لیزر درمانی ممکن است خطر عفونت را ایجاد کند. افرادی که علائم عفونت را تجربه می کنند باید به متخصص پوست مراجعه کنند.

عوارض نادر لیزر موهای سینه مردان

در زیر برخی از عوارض جانبی کمتر معمولی که ممکن است بعد از لیزر موهای سینه مردان رخ دهد، آورده شده است:

 • سوختگی و تاول بعد از لیزر موهای سینه مردان

اگر لیزر موهای زائد توسط اپراتور مجرب انجام نشود، خطر سوختگی و تاول وجود دارد. در واقع، سوختگی ها و تاول ها زمانی غیرمعمول هستند که یک متخصص غیر ماهر این تکنیک را انجام دهد. سوختگی و تاول زمانی صورت می گیرد که از لیزرهای با حرارت بالا در لیزر موهای زائد استفاده می شود.

 • اسکار بعد از لیزر موهای سینه مردان

اسکارهای ناشی از لیزر موهای زائد معمولا دیده نمی شوند. با این حال، اگر این روش توسط یک فرد غیرحرفه ای انجام شود، ممکن است جای زخم ایجاد شود.

همچنین اگر افراد پس از لیزر به درستی از ناحیه تحت درمان مراقبت نکنند، ممکن است اسکار ایجاد شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

طول درمان لیزر موهای سینه مردان

به طور کلی آقایان به دلیل اینکه موهای بیشتر، پرتر و ضخیم تری نسبت به خانم ها دارند، طول درمان لیزرشان بیشتر است. برخی عوامل مانند نوع پوست، رنگ پوست و رنگ موی فرد می تواند در کاهش و افزایش تعداد جلسات لیزر درمانی موثر باشند. به طور کلی خانم ها به 6 الی 8 جلسه لیزر و آقایان به 8 الی 12 جلسه لیزر نیاز دارند.

هزینه لیزر موهای سینه مردان

عومل زیر در هزینه لیزر موهای سینه مردان موثر است:

 • اندازه ناحیه تحت درمان و زمان مورد نیاز برای درمان
 • تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای سینه اقایان
 • این که لیزر توسط چه کسی انجام می شود.
 • نام دستگاه لیزر مورد استفاده
 • تجربه و مهارت اپراتور
 • موقعیت جغرافیایی مرکز لیزر
دستگاه مناسب لیزر موهای سینه مردان ​

دستگاه مناسب لیزر موهای سینه مردان

دستگاه ها و سیستم های لیزر موهای زائد زیادی هستند که امروزه در کلینیک های لیزر مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از ویژگی های این دستگاه های لیزر با هم متفاوت هستند، اما با اصول یکسانی کار می کنند. به طور کلی، هنگامی که پوست نور را جذب می کند، این انرژی نور به گرما تبدیل می شود. این تبدیل گرما اثر لیزر را ایجاد می کند. لیزرهای هر سیستم در طول موج نور خاصی کار می کنند. این طول موج نور اجازه می دهد تا نور توسط فولیکول های مو جذب شود و نه بافت های اطراف، که انرژی لیزر را به هدف خاص خود متمرکز می کند.

3 نوع طول موج الکساندرایت، دایود و اندیاگ برای رفع موهای زائد وجود دارد. در میان این سه طول موج:

 • طول موج الکساندرایت، یا 755 نانومتر مناسب افراد با پوستی روشن و سفید، موهای نازک و کرکی می باشد.
 • طول موج دایود یا 808 نانومتر ، برای افرادی با پوستی سبزه و تیره و موهای ضخیم مناسب است.
 • طول موج اندیاگ یا 1064 نانومتر برای افراد سیاه پوست و بسیار تیره مناسب است.

از آن جایی که آقایان پوست تیره دارند، به انرژی بیشتری برای لیزر موهای سینه آقایان نیاز دارند. در زیر به برخی از دستگاه لیزرهای موجود برای لیزر موهای سینه آقایان می پردازیم:

دستگاه لیزر تیتانیوم برای لیزر موهای سینه مردان

دستگاه لیزر تیتانیوم از دیگر دستگاه های محبوبی است که برای لیزر موهای سینه مردان و سایر نواحی بدن آن ها استفاده می شود.

به طور کلی دستگاه لیزر تیتانیوم برای لیزر موهای سینه مردان بسیار عالی است و می تواند یک گزینه مناسب برای همه انواع پوست ها باشد.

 این دستگاه دارای سه طول موج الکساندرایت، دایود و ان دی یاگ است که می تواند لیزر را برای انواع پوست های روشن و تیره انجام دهد. لیزربار و ماژول بار آمریکایی اورجینال (کمپانی( USA COHERENT LASER  و سیستم کولینگ(خنک کنندگی) این دستگاه باعث شده است که مشتری در هنگام لیزر شدن هیچ دردی را حس نکند.

از مزایای بی نظیر این دستگاه، می توان به این موضوع اشاره کرد که قابل استفاده برای دو نفر به صورت همزمان است. همچنین این دستگاه نسبت به سایر دستگاه های لیزر، هم کیفیت خوبی دارد و هم ارزان تر است و کار با آن برای اپراتور هم راحت تر است.

لیزر کندلا (لیزر الکساندرایت) برای لیزر موهای سینه مردان

یکی از دلایل محبوبیت این مدل لیزر برای لیزر موهای سینه مردان، توان و قدرت بالای این دستگاه است که بارها و بارها ثابت شده است. این دستگاه دارای دو طول موج الکساندرایت و اندیاگ برای از بین بردن موهای زائد است. این دستگاه لیزر، تائیدیه FDA آمریکا و CE اروپا را دارد و یکی از معتبرترین دستگاه های لیزر به شمار می رود.

در توضیحات این دستگاه آورده شده است که 100 میلیون شات دارد و این به معنای عمر بسیار بالای دستگاه است. جالب است بدانید که دستگاه لیزر کندلا علاوه بر رفع موهای زائد، به درمان های پوستی نیز می پردازد چرا که طول موج بسیار قدرتمندی دارد.

از دیگر دلایلی که این دستگاه برای لیزر موهای زائد آقایان استفاده می شود، کولینگ کرایوژنی و نیتروژنی قدرتمند آن است که باعث شده مشتریان آقا، از این دستگاه لیزر راضی باشند چرا که هیچ درد و سوختگی را حس نمی کنند.

برخی از مزایای استفاده از دستگاه لیزر کندلا در زیر آورده شده است:

لیزر پلاتیوم برای لیزر موهای سینه مردان

لیزر پلاتیوم برای لیزر موهای سینه مردان، در واقع جزء نسخه های قدیم همان لیزر تیتانیوم است که همچنان به دلیل قدرت بالای دستگاه، جزء بهترین دستگاه ها برای لیزر موهای سینه اقایان به شمار می رود. این دستگاه لیزر، با پشتیبانی هر 3 طول موج الکساندرایت ، دایود و ان دی یاگ، می تواند برای انواع پوست مخصوصا پوست تیره آقایان مناسب باشد.

در بخش خصوصیات دستگاه پلاتیوم برای لیزر موهای سینه آقایان ذکر شده که این دستگاه دارای  30 میلیون شات است و سیستم کولینگ(خنک کنندگی) ترکیبی TEC با قابلیت خنک کنندگی تا -17 درجه این دستگاه می تواند خیال شما را بابت عدم سوختگی با دستگاه، راحت کند. همچنین قیمت این دستگاه بسیار مناسب است و این یکی از مزایای بی نظیر دستگاه به شمار می رود.

نتایج لیزر موهای سینه مردان

ممکن است مدتی طول بکشد تا اثرات کامل لیزر موهای سینه مردان قابل مشاهده باشد. با این حال، پس از تکمیل تمام جلسات درمانی مورد نیاز، باید بتوانید شاهد کاهش دائمی رشد مو در ناحیه سینه باشید.  

در زیر به نتایج لیزر موهای سینه مردان خواهیم پرداخت :

بعد از اولین جلسه درمان: مدتی طول می کشد تا اثر لیزر نمایان شود و قبل از اینکه رشد مجدد کاهش یابد به جلسات درمانی بیشتری نیاز خواهید داشت. بعید است که متوجه قرمزی یا سوزش شوید، زیرا لیزر موهای زائد به ندرت عوارض جانبی دارد مگر اینکه لیزر خود را در یک کلینیک غیر معتبر انجام دهید.

در دو جلسه: بیشتر افراد پس از دومین جلسه لیزر درمانی، ابتدا تغییراتی را در رشد مو مشاهده می کنند. باید توجه داشته باشید که موهای ناحیه تحت درمان نازک تر هستند. احتمالاً این اثر در برخی از نواحی آشکارتر از مناطق دیگر است، بنابراین موهای شما در برخی نواحی بیشتر به نظر می رسند زیرا برخی از نواحی سریعتر از سایرین به درمان پاسخ می دهند.

نتایج لیزر هنگامی که درمان را کامل می کنید: تنها زمانی که تمام جلسات درمان های لیزر موهای زائد را در لیزر مروارید کامل کرده باشید، اثرات کامل آن را خواهید دید. اکثر افراد بین شش تا ده جلسه درمانی نیاز دارند تا مطمئن شوند که تمام فولیکول های موی آن ها از بین رفته است. هر مو باید در نقطه مناسبی از چرخه رشد خود درمان شود تا لیزر به درستی عمل کند. تعداد درمان ‌هایی که نیاز دارید به سختی موهای شما بستگی دارد، زیرا موهای سرسخت روی چانه یا پشت لب معمولاً طولانی‌ترین زمان را برای از بین بردن نیاز دارند.

نتایج در آینده: اثرات باید برای مدت طولانی پس از تکمیل درمان باقی بماند. یکی از مزایای اصلی لیزر موهای سینه مردان این است که می تواند به طور دائم رشد مجدد مو را در ناحیه تحت درمان کاهش دهد. با این حال، ممکن است در آینده متوجه رشد موهای جدید در این ناحیه شوید. شما می توانید این موها را با لیزر درمانی بیشتر یا سایر روش های رفع موهای زائد برطرف کنید اما این موهای جدید هرگز شبیه موهای قبل از لیزر نیستند بلکه بسیار نازک تر و کمتر هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

نتایج لیزر موهای سینه مردان ​

اقدامات قبل از لیزر موهای سینه مردان

جلسه لیزر موهای زائد شما با یک مشاوره شروع می شود. این مشاوره می تواند از 10 تا 20 دقیقه طول بکشد. در طول این مدت، پزشک یا اپراتور کلینیک، سابقه پزشکی شما را بررسی می کند، نتایج مورد انتظار را با شما در میان می گذارد و نحوه عملکرد لیزر را برایتان توضیح می دهد.

لیزر موهای سینه برای افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند بسیار موفق تر عمل می کند زیرا این کنتراست به لیزر کمک می کند موهای زائد را تشخیص دهد. این بدان معنا نیست که اگر موهای بور یا پوست تیره دارید نمی توانید لیزر کنید.

هنگامی که آماده شروع درمان هستید، نکات زیر برای به حداکثر رساندن نتایج شما کمک می کند. البته، اگر توصیه های پزشکتان با این دستورالعمل ها متفاوت است، آن ها را دنبال کنید.

 • همیشه قبل از انجام دوره لیزر خود، در جلسه مشاوره شرکت کنید: یک اپراتور لیزر با تجربه می تواند کاندیداتوری شما را ارزیابی کند و تعداد جلساتی را که ممکن است به آن نیاز داشته باشید تخمین بزند.
 • در طول مشاوره در مورد انواع داروهایی که در حال حاضر مصرف می کنید صحبت کنید: مصرف برخی از داروها می توانند باعث حساسیت به نور شوند که می تواند منجر به سوختگی شود.
 • همچنین استفاده از برخی از محصولات مراقبت از پوست مانند رتینوئیدها، اسید سالیسیلیک، هیدروکسی اسید و بنزوئیل پراکسید را قبل از لیزر متوقف کنید.
 • درمان خود را برای پاییز یا زمستان برنامه ریزی کنید، یا از تمام اشکال برنزه کردن (مانند برنزه شدن در برابر نور خورشید، تخت های برنزه، اسپری برنزه کننده ها و محصولات برنزه کننده) به مدت 6 هفته قبل از لیزر خودداری کنید: لیزر درمانی بر روی پوست برنزه می تواند منجر به مشکلات رنگدانه طولانی مدت شود.
 • یک روز قبل از درمان اصلاح کنید (طبق دستور اپراتور): اصلاح فولیکول مو را تشویق می‌کند تا وارد مرحله رشد فعال خود شود که مرحله ایده‌آل برای هدف‌گیری لیزری است. اصلاح، موهای بلندتر را از بین می برد و در عین حال ریشه را دست نخورده نگه می دارد. این ریشه موهایی است که لیزر هدف قرار می دهد، بنابراین ریشه باید وجود داشته باشد تا درمان شما بهترین نتیجه را داشته باشد.
 • درست قبل از جلسه لیزر خود دوش بگیرید و ناحیه درمان را تمیز کنید و مطمئن شوید که آلودگی و چربی از روی پوست پاک شده است: از استفاده از محصولات مراقبت از پوست (از جمله مرطوب کننده) خودداری کنید.
 • قبل از جلسه لیزر از لوسیون ها، روغن ها و دئودورانت ها خودداری کنید: با پوست تمیز و خشک در جلسه لیزر خود شرکت کنید. مرطوب‌کننده‌ ها، کرم‌ ها، لوسیون‌ ها یا روغن‌ ها می‌ توانند از دسترسی لیزر به ریشه جلوگیری کنند.
 • دستورات پزشک خود را دنبال کنید و داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین، داروهای ضد التهابی یا آنتی بیوتیک ها را قبل از درمان قطع کنید: اگر از زمان مشاوره خود داروی جدیدی مصرف کرده اید، به پزشک خود اطلاع دهید.
 • حداقل دو هفته قبل از ویزیت، از به کارگیری بوتاکس و پرکننده های پوستی خودداری کنید: همچنین از درمان هایی که حساسیت پوست را افزایش می دهد مانند میکرودرم ابریژن یا لایه برداری شیمیایی خودداری کنید. در هفته قبل از درمان، استفاده از محصولاتی که باعث حساسیت به نور می شوند را قطع کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

مراقبت های بعد از لیزر موهای سینه مردان

شایع ترین و در عین حال کوتاه مدت ترین عارضه جانبی لیزر موهای سینه، تورم و قرمزی در ناحیه سینه است. در چند ساعت اول، حتی ممکن است احساس کنید که آفتاب سوختگی خفیفی دارید. تورم و قرمزی باید ظرف 1-3 روز کاهش یابد. در این مدت، استفاده از آلوئه ورا برای کاهش ناراحتی بی خطر است.

موهای شما بلافاصله در طول درمان نمی ریزند، اما در چند هفته بعد به آرامی می ریزند. از آنجا که هر یک از فولیکول‌ های موی ما در چرخه ‌های رشد جداگانه‌ ای قرار دارند، طبیعی است که رشد مجدد مو را تجربه کنیم. این نواحی در جلسات بعدی درمان خواهند شد تا زمانی که رشد مجدد از بین برود.

پس از جلسه لیزر موهای سینه اقایان، حتما این نکات را رعایت کنید:

 • در کلیه جلسات لیزر خود به موقع شرکت کنید.
 • از آفتاب (و تخت ‌های برنزه کننده) اجتناب کنید و از کرم‌ های ضد آفتاب باکیفیت استفاده کنید، زیرا قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش می‌ تواند پوست تحت لیزر را تحریک کرده و روند حذف موهای زائد را پیچیده کند.
 • در 24 ساعت اول پس از جلسه لیزر موهای سینه مردان، از انواع گرما اجتناب کنید. دوش یا حمام آب گرم، سونا، اتاق بخار و ورزش می تواند منجر به تغییر رنگ پوست یا عفونت شود. پس از 24 ساعت، بازگشت به باشگاه مشکلی ندارد، اما همچنان تا 2 هفته از آفتاب خودداری کنید. اشعه ماوراء بنفش، از جمله نور برنزه کننده، می تواند منجر به زخم یا رنگدانه دائمی شود.
 • به آرامی پوست سینه لیزر شده را 2 تا 3 بار در هفته با استفاده از لیف یا حوله نرم شستشو دهید. این امر خطر ایجاد موهای زیر پوستی را به حداقل می رساند.
 • رتینوئیدها و هیدروکسی اسیدها را تا یک هفته پس از لیزر استفاده نکنید.
 • در هفته اول پس از لیزر دوش آب ولرم بگیرید.
 • تا 48 ساعت پس از درمان از مصرف عطر و دئودورانت خودداری کنید.
مراقبت های بعد از لیزر موهای سینه مردان ​

درد لیزر موهای سینه مردان

اکثر دستگاه های لیزر موهای زائد، مجهز به کولینگ هستند و این موضوع درد لیزر موهای سینه مردان را کمتر می کند. با این حال روش هایی وجود دارد که درد لیزر موهای سینه مردان را کاهش می دهد که در زیر به مهمترین آن ها اشاره می کنیم:

 • قبل از جلسه لیزر، آب کافی بنوشید

نوشیدن آب کافی، همیشه مهم است، زیرا تضمین می کند که سلول های شما آب کافی برای بهترین عملکرد را دارند. نوشیدن مقدار زیادی آب همچنین یک راه عالی برای شستشوی سیستم بدن شما از موادی است که ممکن است درد را افزایش دهد. کافئین به دلیل اینکه مراجعه کنندگان را بیشتر در معرض ناراحتی قرار می دهد مناسب نیست بنابراین قبل از جلسه لیزر خود از مصرف قهوه و سایر نوشیدنی های کافئین دار خودداری کنید.

 • قبل از لیزر موهای سینه مردان، موهای زائد سینه را اصلاح کنید

همیشه باید قبل از انجام لیزر موهای زائد اصلاح کنید. اصلاح موهای زائد، کار لیزر را آسان‌ تر می‌کند و خطر عوارض جانبی را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد.

نکاتی برای کاهش درد ناشی از لیزر موهای زائد

در حالی که همه دچار عوارض جانبی شدید نمی شوند، باید برای موارد زیر آماده شوید:

 • تغییرات موقت یا دائمی در رنگدانه های پوست
 • تحریک
 • برجستگی های قرمز

در صورت مشاهده هر عارضه جانبی از لیزر موهای سینه مردان، نکات زیر را در نظر بگیرید:

 • از خاریدن سینه خودداری کنید

خاراندن ممکن است به طور موقت تحریک پوست را تسکین دهد، اما می تواند به پوست آسیب برساند.

 • مسکن های مناسب را انتخاب کنید

کرم بی حس کننده گزینه خوبی برای اثرات فوری ناشی از سوزش است. ایبوپروفن یکی دیگر از گزینه های عالی است زیرا می تواند التهاب را کاهش دهد، اما می تواند تا 30 دقیقه طول بکشد تا عمل کند.

 • لباس های گشاد بپوشید

لباس های تنگ می توانند روی پوست ساییده شوند و نواحی ملتهب را بیشتر تحریک کنند. برای جلوگیری از این مشکل، لباس های گشاد بپوشید تا پوست سینه تحریک نشود.

انواع روش‌های رفع موهای زائد سینه مردان

ریش تراش ها، کرم های موبر و موم ها موها را از شکم شما برطرف می کنند، اما برای همیشه از شر آن خلاص نمی شوید.

لیزر درمانی موثرترین راه برای از بین بردن موهای شکم است و فواید زیادی دارد. این روش بدون درد است و تنها چند دقیقه طول می‌کشد تا رشد مو را کاهش دهد و حتی موهای زائد را در نواحی بزرگ بدن از بین ببرد.

آیا انتخاب پکیج‌های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه‌های لیزر موهای سینه مردان موثر است؟

وقتی صحبت از لیزر کل بدن می شود منظور ما کل نواحی بدن است که شامل نواحی زیر است:

با این حال برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟

به جدول زیر در این خصوص توجه کنید:

مشکلات استفاده از داروهای ممنوعه قبل از لیزر

واکنش بدن به لیزر با بروز التهاب و احساس سوزش در پوست

ایجاد لکه های تیره روی پوست به دلیل واکنش فتوتوکسیک

داروهایی که نباید همزمان با لیزر مصرف کرد

داروهایی که می تواند منجر به حساسیت شما به نور لیزر می شود.

داروهای ممنوعه برای لیزر

قرص های ضد تورم

داروهای درمان آکنه

داروهای هورمونی

بهترین کلینیک برای لیزر موهای سینه مردان

بهترین کلینیک برای لیزر موهای سینه مردان

موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر موهای سینه اهمیت دارد:

سوالات متداول درباره لیزر موهای سینه مردان

لیزر موهای زائد برای همه رنگ پوست و مویی جوابدهی دارد اما در کل، کاندیدهایی که موهای روشن تری دارند، نسبت به کاندیدهایی که موهای تیره تری دارند، دیرتر جواب می گیرند. در جلسه مشاوره خواسته های خود را با پرسنل مطرح کنید تا آن ها به طور کامل شما را در خصوص دستگاهی که برای لیزر استفاده می کنند راهنمایی کنند و اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند.

هنگامی که اپراتور روی پوست شما شات می زند، ممکن است یه گرمای خیلی سریع و آنی را حس کنید که خیلی زود رفع می شود چرا که شات ها پشت سر هم صورت می گیرد و اپراتور سریع به قسمت دیگر بدن می رود.

بسته به دستگاهی که برای شما استفاده می شود، نوع پوست شما و دیگر عوامل، ممکن است نتایج مختلفی را بگیرید.

قبل از درمان، ناحیه مورد نظر تمیز می شود. برخی از بیماران ژل بی حس کننده دریافت می کنند. زمانی که ناحیه کوچکی تحت درمان قرار می گیرد و پوست بسیار حساس است، بی حس کردن ناحیه مد نظر برای لیزر به کاهش درد کمک می کند. حدود 30 تا 60 دقیقه طول می کشد تا ژل بی حس کننده عمل کند.

لیزردرمانی در اتاقی که به طور خاص برای لیزر درمانی ایجاد شده است انجام می شود. همه افراد حاضر در اتاق باید در طول جلسه از عینک محافظ استفاده کنند. برای انجام این روش، پوست کشیده می شود و پوست با لیزر درمان می شود. بسیاری از مراجعه کنندگان می گویند که پالس های لیزر مانند سوزن سوزن های گرم روی پوست هستند.

لیزر با تبخیر موها را از بین می برد. این امر باعث ایجاد دوهایی می شود که بویی شبیه گوگرد دارند.

مدت زمان درمان شما به اندازه ناحیه تحت درمان بستگی دارد. لیزر نواحی مانند پشت لب چند دقیقه طول می کشد. اگر ناحیه بزرگی مانند کمر یا پاها تحت لیزر قرار گیرند، ممکن است درمان شما بیش از یک ساعت طول بکشد.

برای جلوگیری از عوارض احتمالی، همه کاندیدها باید از پوست خود در برابر نور خورشید محافظت کنند. پس از لیزر موهای زائد باید:

 • از برخورد نور مستقیم خورشید به پوست لیزر شده خودداری کنید.
 • از تخت برنزه کننده، استفاده نکنید.
 • دستورالعمل های مراقبت های بعد از لیزر را دنبال کنید.
 • بعد از درمان مقداری قرمزی و تورم خواهید دید. این اغلب شبیه آفتاب سوختگی خفیف به نظر می رسد. استفاده از کمپرس خنک می تواند به کاهش ناراحتی شما کمک کند.

احتمالاً بلافاصله پس از درمان نتایج را خواهید دید. نتایج از فرد به فرد دیگر متفاوت است. رنگ و ضخامت موهای شما، ناحیه تحت درمان، نوع لیزر استفاده شده و رنگ پوست شما همگی بر روی نتایج تاثیر می گذارند. شما می توانید انتظار کاهش 10 تا 25 درصدی مو را پس از اولین جلسه لیزر داشته باشید.

پس از اتمام دوره کامل لیزر خود، اکثر افراد برای چندین ماه یا حتی سال ها هیچ مویی روی پوست تحت درمان مشاهده نمی کنند. وقتی موها دوباره رشد می‌کنند، کمتر می‌شوند. موها نیز ریزتر و رنگ روشن‌ تری دارند.

اکثر افراد برای ماه ها یا حتی سال ها بدون مو می مانند. هنگامی که برخی از موها دوباره رشد می کنند، احتمالا کمتر قابل توجه خواهند بود. برای اینکه ناحیه عاری از مو باشد، باید در جلسات شارژ شرکت کنید.

شایع ترین عوارض جانبی جزئی است و 1 تا 3 روز طول می کشد. این عوارض جانبی عبارتند از:

 • درد و ناراحتی
 • تورم
 • قرمزی پوست

سایر عوارض جانبی احتمالی زمانی که لیزر موهای زائد توسط متخصص پوست یا تحت نظارت مستقیم متخصص پوست انجام شود، نادر است. سایر عوارض جانبی احتمالی عبارتند از:

 • تاول زدن
 • شیوع زخم سرد
 • عفونت ها
 • جای زخم
 • روشن یا تیره شدن پوست

با گذشت زمان، رنگ پوست تمایل به بازگشت به حالت عادی دارد. با این حال، برخی از تغییرات در رنگ پوست دائمی هستند. به همین دلیل است که مراجعه به پزشک متخصص در درمان های لیزری و دانش عمیق پوست بسیار مهم است.

پیروی از دستورالعمل های متخصص پوست نیز مهم است. پیروی از دستورالعمل های قبل از درمان و دستورالعمل های بعد از درمان، خطر عوارض جانبی را تا حد زیادی کاهش می دهد.

 • لیزر موهای زائد: لیزر موهای زائد در 85 درصد موارد دائمی است. شما باید هزینه را با سایر درمان‌ های غیردائمی مقایسه کنید. لیزر موهای زائد را باید به عنوان یک سرمایه گذاری طولانی مدت و راحتی نهایی در نظر گرفت.
 • الکترولیز: الکترولیز 20 تا 50 برابر بیشتر از درمان با لیزر طول می کشد. همچنین دردناک تر است. هزینه آن 6 تا 9 برابر بیشتر از لیزر است. با این حال، الکترولیز برای موهای سفید و همچنین برای مناطق کوچک مانند ابرو نیز کاربرد دارد.
 • اپیلاسیون: اپیلاسیون هم دردناک است و هم اثرات دائمی ندارد.

از نظر تئوری، شما می توانید لیزر موهای زائد را در هر ناحیه ای از بدن به جز نزدیک چشم انجام دهید. با این حال، رایج ترین مناطق درمانی عبارتند از:

 • خط مایو
 • چانه
 • پشت لب
 • زیر بغل
 • پاها
 • شکم

پاسخ بله است. سازمان غذا و داروی ایالات متحده در سال 1997 آن را به عنوان روشی ایمن برای رفع موهای زائد تأیید کرد. با این حال، لیزر موهای زائد تنها زمانی ایمن است که یک تکنسین با مهارت این روش را انجام دهد.

عوارض جانبی برای لیزر موهای زائد حداقل است. این یکی از مزایای اصلی لیزر موهای زائد است. برخی از افراد بلافاصله پس از درمان، قرمزی، خارش و تورم پوست را تجربه می کنند. این عوارض معمولاً در عرض چند ساعت از بین می‌ روند و بیشتر آن ها را می ‌توان با استفاده از آلوئه ورا در ناحیه تحت درمان تسکین داد.

در واقع، لیزر را می توان در هر ناحیه ای از بدن به جز پلک ها انجام داد. محبوب ترین مناطق درمانی پاها، ران، پشت، بازوها، سینه، پشت لب، زیر بغل و ناحیه بیکینی هستند. شما همچنین می توانید لیزر موهای زائد را بر روی گوش ها، بینی، پیشانی، بالای ابروها و سایر قسمت های صورت، شانه و پشت کمر خود خود انجام دهید.

نکته ای که مهم است این است که لیزر باید توسط یک اپراتور مرجب و با سابقه انجام شود تا مشکلی برای شما به وجود نیاید.

کاندیدای ایده آل سالم است، سبک زندگی متعادلی دارد، رنگ پوست آن ها طبیعی است (برنزه نشده) و موهای تیره دارند. اگرچه ما می توانیم انواع مو و پوست را لیزر کنیم.

گاهی. لیزر موهای زائد فولیکول های موهای شما را هدف قرار داده و غیرفعال می کند و رشد موهای جدید را متوقف می کند. بنابراین اکثر مراجعین ما پس از لیزر موهای زائد، رشد موهای جدید را تجربه نمی کنند. با این حال، تغییرات در هورمون ها می تواند منجر به افزایش تولید مو شود. معمولاً برای نتایج دائمی تر به جلسات شارژ نیاز دارید.

حتی در موارد رشد مجدد، موهای جدید به طور معمول صاف تر و نازک تر از قبل از درمان هستند. تیم متخصصان پزشکی ما سابقه سلامتی شما را ارزیابی می‌کنند تا به شما کمک کنند تا تعیین کنید که آیا لیزر موهای زائد بر اساس نیازهای فردی شما نتایج دائمی ارائه می‌دهد یا خیر.

کندن مو و اپیلاسیون نباید انجام شود. همچنین باید از این روش ها 4-8 هفته قبل از درمان اجتناب شود. اگر نگرانی دارید، لطفاً در مشاوره خود در مورد آن صحبت کنید. این به این دلیل است که ما اطمینان حاصل کنیم که تا حد ممکن فولیکول های بیشتری وجود دارد و هر موی بالقوه موجود هدف قرار می گیرد.

لایه بالایی پوست نیز حاوی ملانین است و هنگامی که پوست در معرض اشعه ماوراء بنفش قرار می گیرد غلظت آن افزایش می یابد، بنابراین برای جلوگیری از ایجاد گرما و ناراحتی لازم است افراد تیره پوست با انرژی کمتری درمان شوند. توصیه می کنیم از برنزه شدن در طول درمان خودداری شود. در این افراد، ممکن است لیزر درمانی انجام شود، اما درمان کمتر کارآمد خواهد بود و در تنظیمات پایین ‌تر ایجاد می ‌شود تا ایمن باشد.

بله، در برخی موارد موها در حین درمان می‌سوزند. این بدان معنا نیست که اگر موهای سوخته ای وجود نداشته باشد، درمان موثر نبوده است.

آدرس لیزر مروارید

تهران - سعادت آباد - میدان کاج - خیابان سرو غربی - نبش خیابان مروارید - مجتمع مروارید سعادت - واحد ۳

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *