لیزر موهای باسن در تهران

 

موارد منع انجام لیزر موهای باسن

عفونت های پوستی

بیماری های پوستی

حساسیت به نور

رنگ پوست خیلی تیره

مزایای لیزر موهای باسن

از بین بردن موهای زائد در نواحی مد نظر

بهبود رنگ پوست

بهبود بافت پوست

کاهش چین و چروک های ظریف

عوارض لیزر موهای باسن

درد

قرمزی

تورم

تغییر رنگ پوست

عفونت

هزینه لیزر موهای باسن

بسته به عوامل زیر متغیر است:

موقعیت جغرافیایی مرکز لیزر

تجربه اپراتور

نام دستگاه لیزر مورد استفاده

 

ناحیه

مبلغ

کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه

1.100.000 تومان

کل بدن شات نامحدود

1.300.000 تومان

لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل

899 هزار تومان

کل پا

599 هزار تومان

کل دست

599 هزار تومان

بیکینی

249 هزار تومان

زیر بغل

249 هزار تومان

ساعد

379 هزار تومان

صورت

249 هزار تومان

ساق

399 هزار تومان

پشت لب

99 هزار تومان

خط ناف

99 هزار تومان

دور سینه

99 هزار تومان

گودی کمر

249 هزار تومان

شکم

249 هزار تومان

باسن

249 هزار تومان

بازو

389 هزار تومان

ران

499 هزار تومان

پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل

949 هزار تومان

پکیج کل دست، کل پا

999 هزار تومان

ناحیه

مبلغ

فول بادی

2.490.000 تومان

آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت

590 هزار تومان

ساعد

700 هزار تومان

بازو

800 هزار تومان

کل دست

999 هزار تومان

ساق پا

800 هزار تومان

ران

900 هزار تومان

کل پا

999 هزار تومان

سینه و شکم

1.200.000 تومان

زیر بغل

299 هزار تومان

کل پشت

1.200.000 تومان

فهرست مطالب

لیزر موهای باسن

هم مردان و هم زنان، از اینکه همیشه به دنبال رفع موهای زائد خود در قسمت های مختلف بدن باشند خسته شده اند. لیزر موهای باسن هم می تواند به صورت جداگانه انجام شود هم همراه با لیزر موهای بیکینی. به طور کلی، لیزر ناحیه تناسلی، شامل لیزر  موهای روی لابیای ناحیه‌ی تناسلی (لبهای واژن) و ناحیه‌ی اطراف مقعد (داخل و اطراف باسن) است.

نحوه انجام لیزر موهای باسن

لیزر موهای باسن باعث می شود تا بعد از اتمام جلسات لیزر خود،  با موهای زائد خداحافظی کنید و برای همیشه با موم و تیغ و ژیلت خداحافظی کنید. قبل از انجام لیزر موهای باسن، یک تست حساسیت از شما گرفته می شود تا اپراتور دریابد آیا پوست شما به لیزر واکنش نشان می دهد یا خیر.

ما در لیزر مروارید، یک نوبت مشاوره برای شما در نظر می گیریم تا سوالات خود را از ما بپرسید و خیالتان بابت کلیه جوانب انجام لیزر باسن راحت باشد.

روند کار لیزر موهای باسن به این صورت است که یک روز قبل از جلسه لیزر خود باید ناحیه یا نواحی که قصد لیزر کردن دارید را فقط با تیغ یا ژیلت اصلاح کنید. دقت داشته باشید که از 6 هفته قبل از لیزر خود نباید  سایر روش های رفع موهای زائد مانند کندن مو یا استفاده از موم را به کار برده باشید. موم باعث می شود تا موی زائد شما از ریشه کنده شود و دیگری فولیکولی برای هدف قرار دادن در لیزر وجود نداشته باشد.

در روز لیزر، دستگاه متناسب با رنگ پوست و موی شما تنظیم می شود. لیزر روی پوست شما شات زده می شود و موهای اطراف مقعد را مورد هدف قرار می دهد.

اهمیت لیزر موهای باسن

امروزه، یکی از پرطرفدارترین روش های رفع موای زائد، در نواحی بیکینی و باسن است که یکی از روش های ایمن برای از بین بردن موهای زائد در این نواحی بدون ایجاد مشکل است. برخی از عوامل مانند ژنتیک می تواند در ضخیم بودن و حجم موهای این قسمت موثر باشد.

توصیه می شود که لیزر موهای باسن را در صورتی که موهای نازکی دارید انجام ندهید و لیزر موهای باسن بیشتر برای کاندیدهایی با پوست روشن تر و موهای تیره تر و ضخیم تر مناسب است.

افزایش میل جنسی، بهبود رابطه جنسی، رعایت بهداشت و همچنین خلاص شدن از شر موهای زائد برای همیشه از جمله مهمترین مزایای لیزر موهای باسن است.

نکات کلیدی در خصوص موهای زائد باسن

 • موهایی که دقیقا نزدیک مقعد هستند ضخیم تر اند.
 • تقریبا همه انسان ها در خط باسن خود موی زائد دارند.
 • عدم از بین بردن موهای زائد باعث جذب باکتری ها و میکروب ها می شود.
 • باکتری های روی موهای زائد اطراف مقعد می تواند منجر به بروز بیماری ها و حتی عفونت های شدید شود.
 • لیزر موهای باسن، مطمئن ترین روش و ایمن ترین روش برای از بین بردن موهای زائد باسن است.

کاندیدهای مناسب لیزر موهای باسن

به طور کلی، رنگ پوست و مو، سه عامل مهم تعیین کننده در تعیین بهترین کاندید بودن برای لیزر موهای باسن است. به نکات زیر در این باره توجه کنید:

عامل رنگ پوست در تعیین بهترین کاندید برای لیزر موهای باسن:

 • پوست روشن: درجات مختلفی از پوست روشن وجود دارد. به عنوان مثال، اگر دو نفر را با پوست روشن زیر نور خورشید قرار دهید، ممکن است یکی با برنزه شدن در حد عالی رو به رو شود در حالی که دیگری فقط با سوختگی بسیار بد مواجه شود.

با این حال، مهم نیست که چه نوع پوست روشنی دارید، شما بهترین کاندید برای هر نوع لیزر موهای زائد هستید. شما بهترین نتایج را از هر نوع پوست دیگری دریافت خواهید کرد و همچنین به تعداد جلسات کمتری برای لیزر موهای باسن نیاز خواهید داشت.

 • پوست رنگ روشن در حد متوسط: آن هایی که جزء دسته پوست رنگ روشن در حد متوسط هستند، بر اساس رنگ موهایی که باید درمان شوند، نتایج بهتری خواهند دید. با این حال، حتی بهترین کاندیداهایی که پوست روشن متوسط دارند، نیاز به تعداد جلسات لیزر بیشتری نسبت به کاندیدهای پوست روشن دارند، خواهند داشت.
 • پوست تیره: هر کاندیدایی با پوست تیره به جلسات لیزر بیشتری نسبت به دو نوع پوست دیگر نیاز دارد. علاوه بر این، هرچه پوست فرد تیره ‌تر باشد، نتایج مطلوب ‌تری برای او نخواهد داشت. کاندیداهای پوست تیره‌ تر نیز برای دستیابی به حداکثر نتایج به مشاوره با یک پزشک با مهارت و تخصص بیشتر نیاز دارند.

عامل رنگ مو در تعیین بهترین کاندید برای لیزر موهای باسن:

 • موهای تیره: موهای تیره، مانند سیاه یا قهوه ای تیره، بهترین گزینه ها برای لیزر موهای باسن هستند زیرا حاوی بیشترین رنگدانه هستند که اجازه می دهد نور لیزر تا حد بیشتری جذب شود. همچنین، موهای تیره ضخیم تر هستند که نتیجه بهتری به همراه خواهد داشت.
 • موهای تیره در حد متوسط:این گزینه بیشتر شامل موهای قهوه ای روشن یا متوسط است. لیزر این نوع مو نسبت به رنگ موهای روشن ‌تر آسان ‌تر است، اما ممکن است نسبت به افرادی که موهای قهوه ‌ای تیره یا مشکی دارند به جلسات بیشتری نیاز داشته باشد. همچنین، همه موهای تیره در حد متوسط نیز ضخیم نیستند، برخی از آن ها می توانند بسیار ظریف و نازک باشند، بنابراین ناگفته نماند که موهای ضخیم و متوسط نتایج بهتر و سریع تری نسبت به موهای نازک و متوسط دارند.
 • موهای روشن :درجات مختلفی از موهای روشن وجود دارد، بیشتر از هر نوع موی دیگری. به طور کلی، موهای روشن سخت ترین موارد برای لیزر هستند و نسبت به کاندیدهای با سایر انواع رنگ مو به زمان، هزینه و تعداد جلسات بیشتری نیاز دارند.

 ساده ‌ترین درمان برای موهای تیره یا متوسط است، موهای بلوند روشن و موهای قرمز هر دو سخت‌ ترین گزینه برای لیزر هستند. این به این دلیل است که آن ها حاوی رنگدانه phemelianin هستند که باعث می شود کمتر نور لیزر را جذب کنند.

موهای سفید یا خاکستری – ممکن است لیزر افرادی که موهای سفید یا خاکستری دارند تقریبا غیرممکن باشد. این افراد هیچ رنگدانه ای ندارد و بنابراین نمی تواند نور لیزر را به اندازه کافی برای گرم کردن فولیکول مو جذب کند.

چرخه مو

سومین عاملی که بر نتیجه لیزر موهای باسن تأثیر می گذارد رشد مو است. موهای شما در چرخه رشد می کنند و همه موهای شما در یک چرخه نیستند. درمان ‌های لیزری برای حمله به موهایی که در مرحله رشد فعال یا آناژن هستند، ساخته می ‌شوند. بنابراین شما تقریبا همیشه به بیش از یک جلسه لیزر نیاز خواهید داشت.

دستگاه مناسب لیزر موهای باسن

 

نام دستگاه

توضیحات

دستگاه لیزر مو IPL

دستگاه لیزر مو IPL، از برترین دستگاه های رفع موهای باسن به شمار می رود که برای افرادی با تیپ‌ های پوستی 1 و 2 و 3 مناسب است. این دستگاه حتی برای افرادی که موهای بور و سفیدی دارند نیز مناسب است. همچنین یکی از بهترین ویژگی های این دستگاه، روشن شدن و شفافیت پوست است.

دستگاه لیزر لادا

دستگاه لیزر لادا، دارای قدرت خروجی 200 وات است. این دستگاه، ساخت کشور آلمان است و یک کولینگ خیلی قوی دارد که باعث می شود مراجعه کننده، هیچ دردی را حس نکند.

دستگاه لیزر مو الکساندرایت

دستگاه لیزر مو الکساندرایت، از شناخته شده ترین و محبوب ترین دستگاه لیزرهای موجود به شمار می رود. از برترین ویژگی های این دستگاه، قابلیت تنظیم طول موج و انرژی نسبت به پوست و موی افراد مختلف است.

همچنین این دستگاه، دارای کولینگ بسیار قوی است و کارایی های دیگری به جز رفع موهای زائد دارد که در زیر برخی از آن ها آورده شده است:

درمان لک های مادرزادی عروقی

رفع تتو

درمان رگ های عنکبوتی

درمان لکه های پیری

دستگاه لیزر اسکلپیون

دستگاه لیزر اسکلپیون، سازگاری خوبی با پوست دارد و یکی از بهترین و مجهزترین دستگاه ‌های حال حاضر دنیا محسوب می‌ شود.

دستگاه های لیزر مو  ICE PLATINA PLUS و ICE PLATINUM

برخی از مزایای این دستگاه عبارت اند از:

نداشتن عوارض جانبی مانند سوختگی و درد

کوتاه بودن طول مدت درمان

عدم نیاز به بی حسی

استفاده همزمان از سه طول موج برای تاثیرگذاری بیشتر.

 

مراقبت ها و نکات قبل از لیزر موهای باسن

در زیر به برخی از مهمترین نکات در خصوص لیزر موهای باسن خواهیم پرداخت:

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

مراقبت های بعد از لیزر موهای باسن

مراقبت های بعد از لیزر موهای باسن​

پس از جلسه اول لیزر موهای باسن چه تغییراتی مشاهده خواهید کرد؟

هفته 1: درمان اول

گفته می شود که اولین درمان بیشترین تأثیرات را دارد زیرا با درمان فولیکول ها را شوکه می کند. گرمای ناشی از لیزر فولیکول مو را ضعیف می کند یا کاملاً از بین می برد. بلافاصله پس از آن، ممکن است پوست قرمز و متورم شود – مراجعین می توانند “احساس آفتاب سوختگی” را تجربه کنند که طبیعی است و پس از چند ساعت فروکش می کند.

5-19 روز پس از اولین درمان

فولیکول های تخریب شده مو در نهایت از بین می روند و مو شروع به ریزش و ریزش می کند. مشتریان می توانند انتظار مشاهده نازک شدن مو را داشته باشند. حتی ممکن است برخی از نواحی کاملاً بدون مو به نظر برسند.

هفته 6-8: درمان دوم

درمان دوم با گذراندن چرخه استراحت و رشد موهای بدن نتایج بیشتری می ‌بیند، به همین دلیل است که یک سری درمان ‌های بعدی بر این اساس برنامه ‌ریزی می ‌شوند.

5-19 روز پس از درمان دوم

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 12-16: سومین درمان

رشد مو اکنون به طور قابل توجهی کاهش یافته است، اما مهم است که در جلسات درمانی خود شرکت کنید! اگرچه ممکن است به نظر نمی رسد که شما نیازی به این کار داشته باشید، اما حیاتی است و همه بخشی از فرآیند است.

5-19 روز پس از سومین درمان

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 18-24: درمان چهارم

بین جلسات، می ‌توانید موهایی که دوباره رشد کرده ‌اند را اصلاح کنید.

5-19 روز پس از درمان چهارم

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 24-32: درمان پنجم

می توانید انتظار داشته باشید که ناحیه صاف و بدون مو به نظر برسد!

5-19 روز پس از درمان پنجم

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 30-40: ششمین و آخرین درمان

پس از شرکت در یک دوره کامل، می توانید انتظار هر چیزی را از 80٪ + کاهش رشد مو داشته باشید.

5-19 روز پس از درمان ششم

پس از اتمام دوره، ناحیه تحت درمان با کاهش دائمی رشد مو احساس صافی خواهد داشت.

به طور معمول حداقل 6 لیزر درمانی برای زنان و 8 مورد برای مردان توصیه می شود. بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که دوره خود را بعد از 6-9 ماه کامل کنید.

رویش مجدد مو

عوارض لیزر موهای باسن

لیزر موهای باسن، فقط در صورتی عوارض شدید مانند سوزش، زخم یا بیماری های پوستی دارد که توسط یک اپراتور بی تجربه انجام شود یا اینکه یک کلینیک غیر معتبر را انتخاب کنید. عوارض احتمالی لیزر موهای باسن در برخی از افراد می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • احساس خارش در ناحیه باسن
 • قرمزی و التهاب شدید

این عوارض کاملا طبیعی هستند و ظرف چند ساعت الی 24 ساعت از بین می رود.

آیا انتخاب پکیج‌های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه‌های لیزر موهای باسن موثر است؟

وقتی صحبت از لیزر کل بدن می شود منظور ما کل نواحی بدن است که شامل نواحی زیر است:

با این حال برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

از طرفی پیکیج هایی که برای آقایان در نظر گرفته می شود نیز شامل نواحی گونه و ریش، گردن و کمر است. این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.

هزینه لیزر موهای باسن

عواملی که ممکن است بر هزینه کلی لیزر موهای باسن تأثیر بگذارد، در زیر آورده شده است:

 • اندازه ناحیه درمان:

 هزینه لیزر موهای زائد با اندازه ناحیه درمان نسبت مستقیم دارد. درمان نواحی بزرگ تر مانند پشت، سینه و پاها هزینه بیشتری نسبت به درمان نواحی کوچک تر مانند زیر بغل یا بیکینی و لیزر موهای باسن دارد.

 • تعداد جلسات مورد نیاز:

تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان لیزر موهای زائد تمام بدن می تواند بسته به عواملی مانند رنگ مو، رنگ پوست و ضخامت مو متفاوت باشد. به طور متوسط، کاندیدها ممکن است بین 6 تا 8 جلسه برای حذف موهای تمام بدن نیاز داشته باشند، که می تواند به طور قابل توجهی بر هزینه درمان تاثیر بگذارد.

 • کلینیکی که انتخاب می کنید:

 کلینیکی که برای درمان لیزر موهای زائد انتخاب می کنید نیز می تواند بر هزینه تاثیر بگذارد. برخی از کلینیک ‌ها ممکن است برای پکیج هایشان تخفیف‌ هایی ارائه دهند، در حالی که برخی دیگر ممکن است به دلیل موقعیت مکانی یا شهرت خود، قیمت‌ های بالاتری داشته باشند. ناگفته نماند که اینکه کارکنان آن ها چه سطح تجربه ای دارند نیز در هزینه لیزر مهم است.

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟

برخی از داروهایی که قبل از لیزر نباید مصرف کرد در زیر آورده شده است.

چه افرادی نباید لیزر موهای باسن را انجام دهند؟

اگر یکی از شرایط زیر را دارید، احتمالا گزینه مناسبی برای لیزر موهای باسن نیستید:

 • بارداری:

 لیزر موهای باسن برای افرادی که باردار هستند توصیه نمی شود. این به این دلیل است که هیچ مطالعه علمی انجام نشده است که بی خطر بودن آن را ثابت کند. قبل از انجام لیزر باید صبر کنید تا بعد از زایمان هورمون های شما به حالت عادی بازگردد.

 • حساسیت به نور:

 هر فردی که به نور حساس است نباید این روش را انجام دهد. برخی از داروها حساسیت به نور را افزایش می دهند، به عنوان مثال، برخی از داروهای ضد افسردگی، ضد انعقاد یا داروهای ضد التهابی. مهم است که با متخصص پوست خود در مورد داروهایی که ممکن است مصرف کنید صحبت کنید.

 • اسکار کلوئید:

 افرادی که اسکارهای کلوئیدی دارند، یا اگر مشکلات ترمیم پوست مانند اسکار هیپرتروفیک دارید، ممکن است لازم باشد از لیزر موهای زائد در آن ناحیه اجتناب کنید. دوباره متخصص پوست شما می تواند به شما مشاوره دهد.

چه افرادی نباید لیزر موهای باسن را انجام دهند؟​

بهترین کلینیک برای لیزر موهای باسن

بهترین کلینیک برای لیزر موهای باسن، کلینیکی است که اولا در جلسه مشاوره با شما صادقانه صحبت کند و اگر شما کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستید این موضوع را با شما در میان بگذارد. همچنین موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر موهای باسن اهمیت دارد:

سوالات متداول درباره لیزر موهای باسن

لیزر موهای زائد برای همه رنگ پوست و مویی جوابدهی دارد اما در کل، افرادی که موهای روشن تری دارند، نسبت به افرادی که موهای تیره تری دارند، دیرتر جواب می گیرند. در جلسه مشاوره خواسته های خود را با پرسنل مطرح کنید تا آن ها به طور کامل شما در خصوص دستگاهی که برای لیزر استفاده می کنند راهنمایی کنند و اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند.

هنگامی که اپراتور روی پوست شما شات می زند، ممکن است یه گرمای خیلی سریع و آنی را حس کنید که خیلی زود رفع می شود چرا که شات ها پشت سر هم صورت می گیرد و اپراتور سریع به قسمت دیگر بدن می رود.

بسته به دستگاهی که برای شما استفاده می شود، نوع پوست شما و دیگر عوامل، ممکن است نتایج مختلفی را بگیرید.

قبل از درمان، ناحیه مورد درمان تمیز می شود. برخی از مشتریان ژل بی حس کننده دریافت می کنند. زمانی که ناحیه کوچکی تحت درمان قرار می گیرد و پوست بسیار حساس است، بی حس کردن ناحیه مورد درمان کمک می کند. حدود 30 تا 60 دقیقه طول می کشد تا ژل بی حس کننده عمل کند.

لیزردرمانی در اتاقی که به طور خاص برای لیزر درمانی ایجاد شده است انجام می شود. همه افراد حاضر در اتاق باید در طول عمل از عینک محافظ استفاده کنند. برای انجام این روش، پوست کشیده می شود و پوست با لیزر درمان می شود. بسیاری از مشتریان می گویند که پالس های لیزر مانند سوزن سوزن های گرم روی پوست هستند.

ممکن است متوجه سوزش، قرمزی و تورم در اطراف مقعد خود شوید که کاملا طبیعی است. این عوارض خیلی زود رفع می شود.

در کل، لیزر موهای تناسلی کمی بیشتر از سایر نواحی بدن درد دارد چرا که عصب های زیادی در این ناحیه وجود دارد. با این حال اپراتور لیزر می تواند ژل خنک کننده روی محل مد نظر قبل از لیزر اعمال کند. همچنین بیشتر دستگاه های لیزر دارای کولینگ است که این موضوع بر کاهش درد لیزر موهای باسن موثر است.

برای جلوگیری از عوارض احتمالی، همه افراد باید از پوست خود در برابر نور خورشید محافظت کنند. پس از لیزر موهای زائد باید:

 • از برخورد نور مستقیم خورشید به پوست درمان شده خودداری کنید.
 • از تخت برنزه کننده، یا هر وسیله برنزه کننده دیگری استفاده نکنید.
 • دستورالعمل های مراقبت های بعد از متخصص پوست را دنبال کنید.

بعد از درمان مقداری قرمزی و تورم خواهید دید. این اغلب شبیه آفتاب سوختگی خفیف به نظر می رسد. استفاده از کمپرس خنک می تواند به کاهش ناراحتی شما کمک کند.

بسته به عوامل مختلقی ممکن است به 6 الی 8 جلسه لیزر برای لیزر موهای باسن نیاز است.

سعی کنید لباس های گشاد و راحت بپوشید.

افراد، آستانه تحمل درد متفاوتی دارند به همین دلیل برخی از افراد حتما از بی حسی موضعی استفاده می کنند و برخی دیگر بدون استفاده از بی حسی هیچ دردی ندارند.

شایع ترین عوارض جانبی جزئی است و 1 تا 3 روز طول می کشد. این عوارض جانبی عبارتند از:

 • درد و ناراحتی
 • تورم
 • قرمزی

سایر عوارض جانبی احتمالی زمانی که لیزر موهای زائد توسط متخصص پوست یا تحت نظارت مستقیم متخصص پوست انجام شود، نادر است. سایر عوارض جانبی احتمالی عبارتند از:

 • تاول زدن
 • زخم سرد
 • عفونت ها
 • جای زخم
 • روشن یا تیره شدن پوست

با گذشت زمان، رنگ پوست تمایل به بازگشت به حالت عادی دارد. با این حال، برخی از تغییرات در رنگ پوست دائمی هستند. به همین دلیل است که مراجعه به پزشک متخصص در درمان های لیزری و دانش عمیق پوست بسیار مهم است.

پیروی از دستورالعمل های متخصص پوست نیز مهم است. پیروی از دستورالعمل های قبل از درمان و دستورالعمل های بعد از درمان، خطر عوارض جانبی را تا حد زیادی کاهش می دهد.

لیزر موهای روی باسن و لاین باسن، تقریبا 5 دقیقه زمان می برد.

اکثر افرادی که لیزر موهای زائد را با ما انجام داده اند می گویند که لیزر موهای باسن دردناک نیست، اما می تواند کمی ناراحت کننده باشد. در طول درمان ممکن است که گزگز خیلی خیلی کم را حس کنید. به همین دلیل است که لیزرهای ما مجهز به دستگاه ‌های خنک‌کننده هستند تا به درمان راحت ‌تر کمک کنند، به ‌ویژه هنگام درمان نواحی حساس.

شما می توانید لیزر موهای زائد را تقریباً در هر جایی از صورت و بدن انجام دهید، حتی در نواحی ظریف و حساس مانند صورت و ناحیه تناسلی، به شرطی که موهای شما به اندازه کافی تیره باشد که لیزر را جذب کند.

قبل از انجام لیزر موهای زائد، باید ناحیه ای را که می خواهید لیزر کنید، اصلاح کنید. ساقه مو برای هدایت انرژی گرمایی از لیزر به فولیکول مو استفاده می شود، جایی که سلول های ایجاد کننده مو را از بین می برد. هر چه مسافتی که گرما باید طی کند کمتر باشد، درمان موثرتر است. به علاوه، این کار کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که موهای بالای سطح پوست گرم نمی شوند و پوست را نمی سوزانند.

از آنجایی که لیزر انرژی گرمایی زیادی را به پوست منتقل می کند، باید از هر چیزی که پوست را بیشتر گرم می کند مانند سونا و ورزش حداقل تا 48 ساعت بعد از جلسه لیزر خودداری کنید. این کار به پوست شما اجازه می دهد تا روند بهبود را بدون وقفه ادامه دهد.

برخی از افراد نتایج دائمی را مشاهده می کنند، در حالی که برخی از افراد ممکن است هر شش تا دوازده ماه یک بار نیاز به یک جلسه شارژ داشته باشند. نتایج بسته به نوع مو و نوع پوست شما متفاوت است. آماده ‌سازی مناسب و مراقبت ‌های بعدی نیز می‌ تواند بر مدت زمان ماندگاری نتایج تأثیر بگذارد.

آدرس لیزر مروارید

تهران - سعادت آباد - میدان کاج - خیابان سرو غربی - نبش خیابان مروارید - مجتمع مروارید سعادت - واحد ۳
لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *