لیزر موهای سینه زنان در تهران

 

بیماری هایی که لیزر موهای سینه زنان برای آن مناسب نیست

سابقه ملانوم

خال های برجسته

ضایعات مشکوک

تشکیل اسکار کلوئیدی

مشکلات درمانی

عفونت های فعال

زخم های باز

کندوها

تبخال

خالکوبی در ناحیه درمان

بیماری های خود ایمنی

فواید لیزر موهای سینه زنان

رفع موهای زائد سینه به مدت طولانی

شما می توانید تعدادی از مناطق مختلف را در بدن درمان کنید

موهای رشد کرده را کاهش می دهد

بهترین گزینه از بین بردن موهای زائد سینه و بدن

برای هر ناحیه ای از بدن قابل انجام است

روشی غیر دردناک برای حذف موهای زائد

 

عوارض لیزر موهای سینه زنان

قرمزی و تحریک بعد از لیزر موهای زائد زنان

جوش / فولیکولیت بعد از لیزر موهای زائد زنان

تغییر در رنگ پوست بعد از لیزر موهای زائد زنان

سوختگی و تاول پوست بعد از لیزر موهای زائد زنان

جای زخم بعد از لیزر موهای زائد زنان

آسیب چشم بعد از لیزر موهای زائد زنان

عوامل موثر برهزینه لیزر موهای سینه زنان

موقیعت جغرافیایی مرکز لیزر مد نظر

تجربه و مهارت اپراتور

محبوبیت و شهرت مرکز لیزر

نام دستگاه لیزر

نواحی که برای لیزر انتخاب می کنید

ضخامت موهای شما

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر

 

قیمت لیزر موهای زائد زنان

ناحیهمبلغ
کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه1.447.000 تومان
کل بدن شات نامحدود (از پیشانی تا نوک انگشتان پا)1.667.000 تومان
لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل1.197.000 تومان
کل پا699 هزار تومان
کل دست599 هزار تومان
بیکینی325 هزار تومان
زیر بغل325 هزار تومان
ساعد399 هزار تومان
صورت325 هزار تومان
ساق497 هزار تومان
پشت لب99 هزار تومان
خط ناف99 هزار تومان
گودی کمر325 هزار تومان
شکم325 هزار تومان
گردن280 هزار تومان
باسن325 هزار تومان
بازو399 هزار تومان
ران599 هزار تومان
چانه99 هزار تومان
پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل1.247.000 تومان
پکیج کل دست، کل پا1.297.000 تومان

 

فهرست مطالب

لیزر موهای سینه زنان

موهای زائد روی سینه ها می تواند یک مشکل شرم آور برای برخی از خانم ها باشد. لیزر موهای زائد با تابش پرتوهای پالسی نور متمرکز در زیر پوست و داخل فولیکول مو عمل می کند و به آن آسیب شدیدی می رساند که رشد مجدد بیشتر به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. این روش به مراتب کمتر از سوزن های مورد استفاده در الکترولیز تهاجمی استو لیزر موهای سینه زنان، تا 90 درصد، رشد مو را روی سینه ها یا بدن کاهش می دهد.

یکی از مزیت های مهم لیزر موهای زائد این است که می توان از آن تقریبا در تمام نواحی بدن استفاده کرد. بدون شک، سینه ها می توانند کاملاً حساس باشند و در حالی که لیزر موهای زائد به طور کلی دردناک تلقی نمی شود، ناراحتی خفیفی را می توان انتظار داشت. علاوه بر این، پوست ممکن است به طور موقت پس از لیزر قرمز یا متورم شود. در صورت نیاز می توان از کرم ضد درد استفاده کرد و توصیه می شود تا دو هفته پس از لیزر از برنزه شدن خودداری شود.

ما در لیزر مروارید، تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهیم. در ادامه با ما همراه باشید تا هر آن چه در خصوص لیزرموهای سینه زنان باید بدانید را برای شما شرح دهیم.

لیزر موهای سینه زنان چگونه انجام می شود؟

لیزر موهای زائد با از بین بردن ریشه فولیکول مو عمل می کند. در طول درمان، فلاش های نور روی پوست پخش می شود و توسط ملانین موجود در فولیکول مو جذب می شود. انرژی لیزر گرم می شود و به فولیکول مو آسیب می رساند و با موفقیت سلول هایی را که رشد مجدد را تحریک می کنند متوقف می کند. توجه به این نکته مهم است که مو در یک چرخه رشد می کند و حذف مو فقط در مرحله رشد فعال موثر است.

هر مو از سه مرحله رشد می کند: فاز آناژن، فاز کاتاژن و فاز تلوژن. مرحله آناژن که به عنوان مرحله رشد نیز شناخته می شود، مدت زمانی است که در آن موهای شما به طور فعال به رشد خود ادامه می دهند. فاز کاتاژن که به عنوان فاز انتقالی نیز شناخته می شود، زمانی است که فولیکول مو منقبض شده و از پاپیلا، ساختاری در پایه فولیکول، جدا می شود. فاز تلوژن که به عنوان فاز استراحت نیز شناخته می شود، زمانی است که موهای قدیمی رها شده و می ریزند. وقتی موهای قدیمی می ریزند، فولیکول مو دوباره به پاپیلا می چسبد و دوباره وارد فاز آناژن می شود و چرخه را تکرار می کند.

هر مو در بدن شما می تواند در هر زمان معین در مرحله متفاوتی از چرخه رشد باشد. بنابراین، برای هدف قرار دادن مو در مرحله آناژن، چندین لیزر درمانی برای هدف قرار دادن فولیکول‌های موی متعدد در مرحله رشد آنها ضروری است.

آیا لیزر موهای سینه تنها مختص به خانم‌ ها است؟

خانم ها و آقایان، می توانند از نتایج حاصل از لیزر موهای سینه لذت ببرند و این روشی نیست که فقط برای خانم ها یا فقط برای آقایان باشد بلکه افراد می توانند به دلایل متعدد از جمله افزایش اعتماد به نفس و خلاص شدن از شر موهای زائد برای همیشه، رو به لیزر آورند.

لیزر موهای سینه زنان برای کدام قسمت ‌ها انجام می ‌شود؟

معمولا لیزر موهای سینه و شکم با هم است و از بالای سینه تا پایین شکم را شامل می شود. دقت داشته باشید که اپراتور باید تمام حواس خود را جمع کند تا دستگاه لیزر را به نیپل (نوک سینه) نزدیک نکند. لیزر موهای زائد را می توان تقریبا در همه جای بدن انجام داد به جز پشت پلک ها، وسط ابروها و نیپل.

بهترین کاندید لیزر موهای سینه زنان

تمام هدف لیزر موهای زائد حذف دائمی موهای زائد از بدن است. در حالی که ممکن است 4 تا 6 جلسه طول بکشد تا به نتایجی که می‌خواهید برسید، پس از اولین جلسه لیزر متوجه بازگشت موهای کمتر یا حتی نازک ‌تر می ‌شوید. ما در لیزر مروارید اهداف شما را مورد بحث قرار می‌ دهیم و به شما کمک می‌کنیم تا تعداد جلسات مورد نیاز خود را برای لیزر تعیین کنید.

قبل از شرکت در جلسه لیزر خود، از کندن یا اپیلاسیون موها خودداری کنید. پس از اتمام لیزر، از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید. پوست شما ممکن است بعد از جلسه لیزر احساس آفتاب سوختگی کند، اما روش های کنترل درد محافظه کارانه مانند کیسه های یخ و داروهای ضد التهابی بدون نسخه باعث می شود که ظرف چند روز به حالت عادی برگردید.

در ادامه به مواردی که نشان می دهد که شما فرد مناسبی برای لیزر موهای سینه زنان هستید، اشاره می کنیم:

 • از روش های سنتی حذف موهای سینه خسته شده اید

شما بدون شک روش های متعددی را برای از بین بردن موهای زائد خود امتحان کرده اید. تراشیدن فقط ساقه موی قابل مشاهده را کوتاه می کند و اپیلاسیون موها را فقط برای مدت معینی از بین می برد. لیزر موهای زائد می تواند یک راه حل همیشگی برای برطرف کردن موهای زائد شما باشد.

 • شما رنگدانه موی مناسبی دارید

نور لیزرها به سمت رنگدانه موجود در فولیکول ‌های مو جذب می‌ شوند، بنابراین روی موهایی که تیره‌ تر هستند، به‌ ویژه موهایی که تیره ‌تر از پوست اطراف هستند، بهترین عملکرد را دارد. اگرچه غیرممکن نیست، اما اگر موهای بسیار روشن، سفید یا قرمز دارید، انجام لیزر موهای زائد دشوارتر است.

سیستم لیزر پیشرفته ما در لیزر مروارید می تواند تقریباً هر رنگ پوست و مو را لیزر کند.

 • شما در خصوص نتایج لیزر موهای سینه زنان واقع بین هستید

بادی دقت داشته باشید که وقتی می توانید بهترین نتیجه را لیزر موهای سینه خانم ها بگیرید که به طور مرتب در جلسات لیزر خود شرکت کنید و انتظار معجزه در جلسه اول لیزر خود نداشته باشید. همچنین باید دقت داشته باشید که نحوه جوابگیری از لیزر در افراد مختلف متفاوت است به همین دلیل خودتان را با دیگران مقایسه نکنید.

به طور کلی، رنگ پوست و مو، سه عامل مهم تعیین کننده در تعیین بهترین کاندید بودن برای لیزر موهای سینه زنان است. به نکات زیر در این باره توجه کنید:

عامل رنگ پوست در تعیین بهترین کاندید برای لیزر موهای سینه زنان

 

پوست روشن

درجات مختلفی از پوست روشن وجود دارد. به عنوان مثال، اگر دو نفر را با پوست روشن زیر نور خورشید قرار دهید، ممکن است یکی با برنزه شدن در حد عالی برگردد در حالی که دیگری فقط با سوختگی بسیار بد بازگردد.

 با این حال، مهم نیست که چه نوع پوست روشنی دارید، شما بهترین کاندید برای هر نوع لیزر موهای زائد هستید. شما بهترین نتایج را از هر نوع پوست دیگری دریافت خواهید کرد و همچنین به تعداد جلسات کمتری برای لیزر موهای سینه خانم ها نیاز خواهید داشت.

پوست رنگ روشن در حد متوسط

آن هایی که جزء دسته پوست رنگ روشن در حد متوسط هستند، بر اساس رنگ موهایی که باید درمان شوند، نتایج بهتری خواهند دید. با این حال، حتی بهترین کاندیداهایی که پوست روشن متوسط دارند، نیاز به تعداد جلسات لیزر بیشتری نسبت به کاندیدهای پوست روشن دارند، خواهند داشت.

پوست تیره

هر کاندیدایی با پوست تیره به جلسات لیزر بیشتری نسبت به دو نوع پوست دیگر نیاز دارد. علاوه بر این، هرچه پوست  فرد تیره ‌تر باشد، نتایج مطلوب ‌تری برای او نخواهد داشت. کاندیداهای پوست تیره‌ تر نیز برای دستیابی به حداکثر نتایج به مشاوره با یک پزشک با مهارت و تخصص بیشتر نیاز دارند.

دومین عاملی که به تعیین نتیجه لیزر موهای زائد شما کمک می کند، رنگ موهایی است که باید لیزر شوند. بیایید نگاهی به هر نوع رنگ مو و نتیجه ای که به احتمال زیاد ایجاد می کند بیاندازیم.

عامل رنگ مو در تعیین بهترین کاندید برای لیزر موهای سینه زنان

 

موهای تیره

موهای تیره، مانند سیاه یا قهوه ای تیره، بهترین گزینه ها برای لیزر موهای سینه زنان هستند زیرا حاوی بیشترین رنگدانه هستند که اجازه می دهد نور لیزر تا حد بیشتری جذب شود. همچنین، موهای تیره ضخیم تر هستند که نتیجه بهتری به همراه خواهد داشت.

موهای تیره در حد متوسط

این گزینه بیشتر شامل موهای قهوه ای روشن یا متوسط است. لیزر این نوع مو نسبت به رنگ موهای روشن ‌تر آسان ‌تر است، اما ممکن است نسبت به افرادی که موهای قهوه ‌ای تیره یا مشکی دارند به جلسات بیشتری نیاز داشته باشد. همچنین، همه موهای تیره در حد متوسط نیز ضخیم نیستند، برخی از آن ها می توانند بسیار ظریف و نازک باشند، بنابراین ناگفته نماند که موهای ضخیم و متوسط نتایج بهتر و سریع تری نسبت به موهای نازک و متوسط دارند.

موهای روشن

درجات مختلفی از موهای روشن وجود دارد، بیشتر از هر نوع موی دیگری. به طور کلی، موهای روشن سخت ترین موارد برای لیزر هستند و نسبت به کاندیدهای با سایر انواع رنگ مو به زمان، هزینه و تعداد جلسات  بیشتری نیاز دارند.

 ساده ‌ترین درمان برای موهای تیره یا متوسط است، موهای بلوند روشن و موهای قرمز هر دو سخت‌ ترین گزینه برای لیزر هستند. این به این دلیل است که آن ها حاوی رنگدانه phemelianin هستند که باعث می شود کمتر نور لیزر را جذب کنند.

موهای سفید یا خاکستری – ممکن است لیزر افرادی که موهای سفید یا خاکستری دارند تقریبا غیرممکن باشد. این افراد هیچ رنگدانه ای ندارد و بنابراین نمی تواند نور لیزر را به اندازه کافی برای گرم کردن فولیکول مو جذب کند.

چرخه مو

سومین عاملی که بر نتیجه لیزر موهای سینه زنان تأثیر می گذارد رشد مو است. موهای شما در چرخه رشد می کنند و همه موهای شما در یک چرخه نیستند. درمان‌های لیزری برای حمله به موهایی که در مرحله رشد فعال یا آناژن هستند، ساخته می‌شوند. بنابراین شما تقریبا همیشه به بیش از یک جلسه لیزر نیاز خواهید داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

فواید لیزر موهای سینه خانم ها ​

فواید لیزر موهای سینه خانم ها

در زیر به برخی از مزایای مهم لیزر موهای سینه زنان خواهیم پرداخت:

 • رفع موهای زائد سینه به مدت طولانی

نتایج لیزر موهای سیه زنان، بیشتر از روش های سنتی حذف موهای زائد مانند اپیلاسیون و اصلاح ماندگاری دارند چرا که لیزر می تواند رشد موها را تا 90 درصد کاهش دهد. لیزر موهای زائد به شدت رشد مو را کاهش می دهد و بسیاری از مراجعه کنندگان ما در لیزر مروارید، ماه ها یا سال ها رشد مجدد مو را مشاهده نمی کنند. اگر موها دوباره رشد کنند، اغلب رنگ روشن ‌تر و نازک ‌تر به نظر می‌ رسند. برای نتایج پایدار، اپراتور لیزر شما بهترین برنامه لیزر را برای لیزر نوع موی شما توصیه می‌کند.

بر خلاف اصلاح و اپیلاسیون که باید مکررا انجام دهید، لیزر موهای زائد نتایج بهتری به شما می دهد که ماندگاری بیشتری دارند و پس از اتمام دوره اولیه درمان به حداقل مراقبت نیاز دارند. همیشه به این فکر کنید که از اصلاح و رفتن به جلسات اپیلاسیون صرفه جویی می کنید!

 • شما می توانید تعدادی از مناطق مختلف را در بدن درمان کنید

لیزر موهای زائد را می توان در بسیاری از نواحی مختلف بدن و صورت استفاده کرد، از زیر بغل، پاها، خط بیکینی و پشت تا نواحی ظریف مانند پشت لب، چانه و گونه ها.

برای زنان مبتلا به بیماری هایی مانند سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) که بر سطح هورمون های بدن تأثیر می گذارد و می تواند منجر به رشد موهای زائد شود، اصلاح مکرر مو به طور مداوم می تواند استرس زا و دردسر باشد.

 • موهای رشد کرده را کاهش می دهد

رشد موهای زائد زیر پوست زمانی اتفاق می ‌افتند که موها به عقب بر می‌گردند و به داخل پوست رشد می‌کنند و باعث ایجاد برجستگی‌ های قرمز و گاهی دردناک می ‌شوند. موهای زیر پوستی یک اتفاق رایج با اپیلاسیون، تراشیدن و بند انداختن است. اگر مستعد موهای زائد زیر پوستی هستید، لیزر موهای زائد را دوست خواهید داشت چرا که یکی از بهترین گزینه ها برای شما خواهد بود. با لیزر موهای زائد می توانید مطمئن باشید که مشکل را ریشه ای برطرف می کنید و مستقیماً فولیکول ها را هدف قرار می دهید. این کار از رشد مو در آینده فولیکول جلوگیری می کند و پوست را روشن تر و صاف تر نگه می دارد.

اپراتورهای مجرب ما در لیزر مروارید، همچنین در زیر برخی از مزایای بی نظیر لیزر موهای سینه زنان را لیست کرده اند:

 • بهترین گزینه از بین بردن موهای زائد سینه و بدن: بله، لیزر موهای زائد رشد مو را به شدت کاهش می دهد – تا جایی که می توانید اصلاح را به طور کامل متوقف کنید و موثرترین درمان برای موهای زائد به شمار می رود.
 • برای هر ناحیه ای از بدن قابل انجام است: می توانید آن را در هر جایی از بدن انجام دهید و دستگاه لیزر می تواند مناطق بزرگ را به سرعت پوشش دهد. می توانید صورت، گردن، زیر بغل، پشت، بازوها و پاها، خط بیکینی، سینه و شکم و غیره را هدف قرار دهید.
 • نتایج عالی: لیزر موهای زائد می تواند بر روی هر قسمتی از بدن نتیجه خوبی داشته باشد، به ویژه در نواحی لب، چانه، زیر بغل، سینه و شکم موثر است، به خصوص اگر موها تیره و پوست روشن است.
 • روشی غیر دردناک برای حذف موهای زائد: وقتی صحبت از میزان درد می شود، لیزر موهای زائد در جایی بین اصلاح (بدون درد) و اپیلاسیون (دردناک) قرار می گیرد. اپراتور لیزر معمولاً از یک سیستم خنک کننده برای بی حس کردن ناحیه مد نظر برای لیزر، قبل و بعد از لیزر استفاده می کند. همچنین با ادامه درمان ها و ریزتر شدن موها، به تدریج درد کمتری پیدا می کنید.
 • دقت بالای لیزر موهای سینه زنان – لیزرها می توانند به طور انتخابی موهای تیره و ضخیم تر را هدف قرار دهند در حالی که پوست اطراف آسیب نبینند.
 • سرعت بالای لیزر موهای سینه زنان: هر پالس لیزر کسری از ثانیه طول می کشد و می تواند موهای زیادی را به طور همزمان لیزر کند. نواحی کوچک مانند پشت لب را می توان در چند دقیقه لیزر کرد.
 • قابل پیش بینی بودن تعداد جلسات: اکثر مراجعه کنندگان پس از 4-6 جلسه به طور متوسط نتایج عالی دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

عوارض لیزر موهای سینه زنان

بسیاری از عوارض جانبی ممکن است بعد از یک جلسه لیزر موهای زائد ظاهر شوند. این عواض، معمولاً موقتی و ناچیز هستند. با این حال، اگر آن ها به طور طولانی ادامه داشتند، باید با یک متخصص پوست مشورت کنید.

 • تحریک و قرمزی پوست بعد از لیزر موهای سینه زنان

لیزرهایی که برای لیزر موهای سینه زنان استفاده می شوند، فولیکول های مو را هدف قرار داده و به آن آسیب می رسانند. معمولاً پوست با ایجاد تحریک و قرمزی در ناحیه لیزر شده، واکنش نشان می دهد. با این حال، گاهی اوقات پوست ممکن است کمی متورم به نظر برسد و ممکن است احساس حساسیت کند. این نوع علائم ماندگار نیستند و شبیه جلسات اپیلاسیون هستند. به طور معمول در عرض چند ساعت، هر گونه واکنش پس از لیزر ناپدید می شود. کیسه های یخ می تواند به کاهش تورم و قرمزی کمک کند.

 • پوسته شدن پوست بعد از لیزر موهای سینه زنان

پس از لیزر، برخی از افراد پوسته پوسته شدن ناحیه لیزر شده را تجربه کردند. پوسته پوسته شدن را می توان با مرطوب کردن ناحیه با آلوئه ورا درمان کرد تا از ایجاد دلمه یا زخم احتمالی آن ناحیه جلوگیری شود.

 • رنگ پوست ناهموار بعد از لیزر موهای سینه زنان

افرادی که پوست روشن‌ تری دارند، پس از لیزر موهای زائد، متوجه تغییرات رنگدانه ‌های تیره‌ تر می‌ شوند، یا افرادی که پوست تیره ‌تری دارند، ممکن است رنگدانه‌ های روشن‌ تری را تجربه کنند. با این حال، این تغییرات موقتی است و در عرض چند روز، رنگ پوست به حالت عادی باز می گردد.

 • سوزش چشم بعد از لیزر موهای سینه زنان

لیزرهای مورد استفاده برای درمان لیزر موهای زائد قوی هستند. هم مراجعه کننده و هم اپراتور لیزر باید از عینک مشکی محافظ استفاده کنند، زیرا آسیب می تواند شدید باشد و بدون آن، هر دو در معرض خطر هستند. هیچ لیزری نباید بدون تجهیزات محافظ چشم انجام شود.

 • خطر عفونت پوستی بعد از لیزر موهای سینه زنان

پس از لیزر موهای زائد، خطر عفونت پوست وجود دارد زیرا فولیکول های مو در ناحیه تحت درمان آسیب دیده اند. در صورت مشاهده علائم عفونت، افراد باید به متخصص پوست گزارش دهند و توصیه می ‌شود در هنگام بهبودی، از ناحیه لیزر شده مراقبت کنند. در صورت عدم تجویز دارو توسط پزشک، استفاده از هرگونه کرم آنتی بیوتیکی توصیه نمی شود.

عوارض جانبی بعد از لیزر موهای سینه خانم ها ​

عوارض جانبی غیر معمول بعد از لیزر موهای سینه خانم ها

برخی از عوارض جانبی نادر پس از لیزر موهای زائد شامل موارد زیر است:

 • سوختگی و تاول بعد از لیزر موهای سینه زنان

اگر لیزر، توسط یک اپراتور بی تجربه انجام شده باشد یا به درستی انجام نشده باشد، ممکن است دچار سوختگی و تاول پوست شوید. علاوه بر این، لیزرها برای از بین بردن فولیکول مو گرما تولید می کنند، بنابراین بیشتر دستگاه های لیزر جدید مجهز به دستگاه های خنک کننده برای جلوگیری از سوختن پوست هستند.

 • جای زخم بعد از لیزر موهای سینه زنان

لیزر موهای زائد معمولاً اگر به درستی انجام شود، هیچ جای زخمی ایجاد نمی کند. با این حال، اگر اپراتور  به خوبی آموزش ندیده باشد، می‌تواند به طور تصادفی روی وست سینه شما زخم ایجاد کند. با این وجود، اگر فرد مراقبت های بعدی را به درستی دنبال نکند، ممکن است اسکار ایجاد شود. ناحیه لیزر شده باید مانند آفتاب سوختگی درمان شود تا از ایجاد جای زخم بیشتر جلوگیری شود. توصیه می شود ناحیه لیزر شده را در معرض نور خورشید قرار ندهید، آن را مرطوب نگه دارید، معاینه کنید و در صورت وجود هرگونه نشانه ای از عفونت گزارش دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

طول درمان لیزر موهای سینه زنان

یکی از اولین سوالاتی که به ذهن افرادی می رسد که می خواهند لیزر کنند این است: لیزر موهای زائد چقدر طول می کشد؟ به طور خلاصه، مدت زمان مورد نیاز بین درمان ها به نوع پوست و موی افراد بستگی دارد. در بیشتر موارد، افراد برای به دست آوردن بهترین نتایج، باید شش یا هشت جلسه لیزر انجام دهند. مدت زمان بین درمان ها به میزان پاسخ ناحیه تحت درمان بستگی دارد.

هزینه لیزر موهای سینه زنان

برخی از عوامل وجود دارد که تعیین می کند هزینه موهای سینه خانم ها چقدر می شود. در زیر به برخی از این عوامل اشاره خواهیم کرد:

دستگاه مناسب لیزر موهای سینه زنان

 

در جدول زیر، به برخی از بهترین دستگاه های لیزر موهای سینه زنان خواهیم پرداخت:

نام دستگاه

توضیحات

دستگاه لیزر مو IPL

دستگاه لیزر مو IPL، از برترین دستگاه های رفع موهای سینه به شمار می رود که برای افرادی با تیپ‌ های پوستی 1 و 2 و 3 مناسب است. این دستگاه حتی برای افرادی که موهای بور و سفیدی دارند نیز مناسب است. همچنین یکی از بهترین ویژگی های این دستگاه، روشن شدن و شفافیت پوست است.

دستگاه لیزر لادا

دستگاه لیزر لادا، دارای قدرت خروجی 200 وات است. این دستگاه، ساخت کشور آلمان است و یک کولینگ خیلی قوی دارد که باعث می شود مراجعه کننده، هیچ دردی را حس نکند.

دستگاه لیزر مو الکساندرایت

دستگاه لیزر مو الکساندرایت، از شناخته شده ترین و محبوب ترین دستگاه لیزرهای موجود به شمار می رود. از برترین ویژگی های این دستگاه، قابلیت تنظیم طول موج و انرژی نسبت به پوست و موی افراد مختلف است.

همچنین این دستگاه، دارای کولینگ بسیار قوی است و کارایی های دیگری به جز رفع موهای زائد دارد که در زیر برخی از آن ها آورده شده است:

درمان لک های مادرزادی عروقی

رفع تتو

درمان رگ های عنکبوتی

درمان لکه های پیری

دستگاه لیزر اسکلپیون

دستگاه لیزر اسکلپیون، سازگاری خوبی با پوست دارد و یکی از بهترین و مجهزترین دستگاه ‌های حال حاضر دنیا محسوب می‌ شود.

دستگاه های لیزر مو  ICE PLATINA PLUS و ICE PLATINUM

برخی از مزایای این دستگاه عبارت اند از:

نداشتن عوارض جانبی مانند سوختگی و درد

کوتاه بودن طول مدت درمان

عدم نیاز به بی حسی

استفاده همزمان از سه طول موج برای تاثیرگذاری بیشتر.

نتایج لیزر موهای سینه زنان ​

نتایج لیزر موهای سینه زنان

احتمالاً بلافاصله پس از درمان نتایج را خواهید دید. نتایج از فردی به فرد دیگر متفاوت است. رنگ و ضخامت موهای شما، ناحیه تحت درمان، نوع لیزر استفاده شده و رنگ پوست شما همگی بر روی نتایج تاثیر می گذارند. شما می توانید انتظار کاهش 10 تا 25 درصدی مو را پس از اولین درمان داشته باشید.

برای از بین بردن موهای زائد، اکثر افراد به 2 تا 6 لیزر درمانی نیاز دارند. پس از اتمام درمان ها، اکثر افراد برای چندین ماه یا حتی سال ها هیچ مویی روی پوست تحت درمان مشاهده نمی کنند. وقتی موها دوباره رشد می‌کنند، کمتر می‌شوند. موها نیز ریزتر هستند و رنگ روشن ‌تری دارند.

پس از جلسه اول لیزر موهای سینه زنان چه تغییراتی مشاهده خواهید کرد؟

 • حداکثر 24 تا 48 ساعت بعد از لیزر موهای سینه زنان

لیزر موهای زائد پوست را حساس و کمی تحریک می کند. مراجعه کنندگان، ممکن است قرمزی را تجربه کنند. بنابراین، بهتر است از هر گونه فعالیتی که ممکن است باعث تحریک بیشتر پوست شود، خودداری کنید. حداقل 24 ساعت پس از اولین جلسه لیزر موهای زائد باید از دوش آب گرم، سونا و ورزش خودداری کنید. افراد در این مدت باید از استفاده از لوسیون بدن و خوشبو کننده ها اجتناب کنند. استفاده از ژل آلوئه ورا به تسکین پوست کمک می کند.

 • یک هفته بعد بعد از لیزر موهای سینه زنان

یک هفته بعد از اولین جلسه لیزر موهای سینه خانم ها، مراجعه کنندگان متوجه ریزش مو می شوند. این موضوع کاملا طبیعی است و نباید با رشد مجدد اشتباه گرفته شود. در این مدت افراد نباید اپیلاسیون، کندن یا موچین کردن مو را امتحان کنند.

 • 3 تا 4 هفته بعد از لیزر موهای سینه زنان

بعد از اولین جلسه لیزر موهای زائد، ناحیه لیزر شده، حدود چهار تا شش هفته صاف و یکدست خواهد بود. پس از این بازه زمانی، افراد باید متوجه رشد مجدد موهای ریز کمی شوند. باید از موچین یا اپیلاسیون این موها اجتناب شود.

 • در عرض 3 ماه بعد از لیزر موهای سینه زنان

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

اقدامات قبل از لیزر موهای سینه زنان

مراقبت های بعد از لیزر موهای سینه زنان

برخی از نکات مهمی که بعد از لیزر موهای سینه خانم ها باید انجام دهید، در زیر آورده شده است:

و در این جا اقداماتی است که باید بعد از درمان و بین جلسات انجام دهید:

درد لیزر موهای سینه زنان

اگر تا به حال اپیلاسیون کرده اید بدانید که لیزر، به اندازه اپیلاسیون دردناک نیست. لیزر سینه و شکم می تواند کمی دردناک باشد. درد همچنین به فرد و نحوه تحمل آن بستگی دارد.

همه کلینیک ‌ها قبل از هر لیزر درمانی یک تست انجام می ‌دهند، بنابراین شما حس لیزر را درک می کنید. اگر مشخص شد که حساس هستید، می‌توانید از کرم بی‌حس کننده روی ناحیه استفاده کنید که درد را کاهش دهد.

آیا لیزر موهای سینه زنان سینه زنان سرطان زا است؟

لیزر درمانی از تابش غیر یونیزه به شکل منبع نور متمرکز استفاده می کند که یک پرتو لیزر بسیار ظریف تولید می کند. در مورد لیزر موهای زائد، پرتو لیزر برای از بین بردن فولیکول‌های مو (سلول‌هایی که مو رشد می‌کنند) استفاده می‌شود و در نتیجه رشد مو از آن فولیکول ‌ها از بین می‌ رود. لیزردرمانی از طول موج‌ های فرا بنفش (UV) یکسانی که در نور خورشید یافت می‌ شود (یعنی UVA و UVB) استفاده نمی‌کند که به DNA سلول ‌ها آسیب می‌ رساند و باعث سرطان پوست می ‌شود.

تشعشعات غیریونیزان نیز با پرتوهای یونیزه کننده (مثلاً پرتوهای هسته ای، اشعه ایکس) متفاوت است که به عنوان عامل سرطان نیز شناخته شده است. علاوه بر حذف موهای زائد، از لیزر درمانی برای موارد زیر استفاده می شود: سایر روش های زیبایی (مانند حذف خالکوبی) و دندانپزشکی. برای درمان واریس؛ برای جراحی پروستات، پوست و چشم و برای دفع سنگ کلیه همچنین به طور گسترده برای درمان سرطان از جمله سرطان پوست استفاده می شود.

انواع روش‌های رفع موهای زائد سینه زنان​

انواع روش‌های رفع موهای زائد سینه زنان

کرم های موبر و موم ها موها را از بدن شما برطرف می کنند، اما برای همیشه از شر آن خلاص نمی شوید.

لیزر درمانی موثرترین راه برای از بین بردن موهای سینه است و فواید زیادی دارد. این روش بدون درد است و تنها چند دقیقه طول می‌کشد تا رشد مو را کاهش دهد و حتی موهای زائد را در نواحی بزرگ بدن از بین ببرد.

آیا انتخاب پکیج‌های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه‌های لیزر سینه زنان موثر است؟

وقتی صحبت از لیزر کل بدن می شود منظور ما کل نواحی بدن است که شامل نواحی زیر است:

با این حال برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟

 

مشکلات استفاده از داروهای ممنوعه قبل از لیزر

واکنش بدن به لیزر با بروز التهاب و احساس سوزش در پوست

ایجاد لکه های تیره روی پوست به دلیل واکنش فتوتوکسیک

داروهایی که نباید همزمان با لیزر مصرف کرد

داروهایی که می تواند منجر به حساسیت شما به نور لیزر می شود.

داروهای ممنوعه برای لیزر

قرص های ضد تورم

داروهای درمان آکنه

داروهای هورمونی

بهترین کلینیک برای لیزر ، کلینیکی است که اولا در جلسه مشاوره با شما صادقانه صحبت کند و اگر شما کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستید این موضوع را با شما در میان بگذارد. همچنین موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر اهمیت دارد:

در مرکز لیزر مروارید، خدمات لیزر چگونه برای مراجعه کنندگان انجام می شود؟

مرحله اول شامل یک جلسه مشاوره است که طی آن روش انجام لیزر را برای شما توضیح می دهیم و سابقه پزشکی گذشته شما را مرور می کنیم. ما در مورد سلامتی شما، داروهایی که مصرف می کنید و هرگونه منع مصرف احتمالی برای درمان سوال می کنیم.

ما از شما می خواهیم که یک فرم رضایت نامه را امضا کنید که به ما اجازه انجام جلسات درمانی را می دهد. پس از جلسه مشاوره، می توانید جلسه لیزر را شروع کنید یا برای تاریخ بعدی وقت بگیرید. در حالت ایده آل، ناحیه مد نظر برای لیزر باید روز قبل تراشیده شود. سپس شما را به اتاق لیزر دعوت می‌کنیم، جایی که از شما خواسته می‌شود لباس خود را در بیاورید و روی میز دراز بکشید.

ما به شما یک جفت عینک ایمنی می دهیم که باید در طول جلسه استفاده شود. متخصص پوست و لیزر با استفاده از یک مداد سفید، نواحی مورد نظر برای درمان را مشخص می‌کند. او با شما ارتباط برقرار می کند تا ببیند شما چقدر درمان را تحمل می کنید و شدت خنک کننده را تنظیم می کند تا راحتی شما را تضمین کند.

ما راهنمایی های بعد از درمان را به شما ارائه می دهیم، از جمله توصیه هایی در مورد اینکه چه کرمی باید استفاده کنید و برای پاسخ به هر سؤالی که ممکن است داشته باشید در دسترس هستیم.

سوالات متداول درباره لیزر موهای سینه زنان

لیزر موهای زائد برای همه رنگ پوست و مویی جوابدهی دارد اما در کل، کاندیدهایی که موهای روشن تری دارند، نسبت به کاندیدهایی که موهای تیره تری دارند، دیرتر جواب می گیرند. در جلسه مشاوره خواسته های خود را با پرسنل مطرح کنید تا آن ها به طور کامل شما را در خصوص دستگاهی که برای لیزر استفاده می کنند راهنمایی کنند و اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند.

هنگامی که اپراتور روی پوست شما شات می زند، ممکن است یه گرمای خیلی سریع و آنی را حس کنید که خیلی زود رفع می شود چرا که شات ها پشت سر هم صورت می گیرد و اپراتور سریع به قسمت دیگر بدن می رود.

بسته به دستگاهی که برای شما استفاده می شود، نوع پوست شما و دیگر عوامل، ممکن است نتایج مختلفی را بگیرید.

تعداد جلسات مورد نیاز از فردی به فرد دیگر متفاوت است. ما معمولا توصیه می کنیم که حداقل 6-8 درمان مورد نیاز است. برای برخی افراد این کافی است. برخی دیگر ممکن است به درمان های اضافی نیاز داشته باشند.

طول هر جلسه بسته به اندازه ناحیه تحت درمان متفاوت است. میانگین زمان درمان 30 دقیقه و حداکثر زمان درمان معمولاً حدود دو ساعت است. برای نواحی کوچک‌ تر، مانند قسمت‌ هایی از صورت یا گردن، درمان می‌تواند 5 تا 10 دقیقه طول بکشد.

این روش توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) برای کاهش دائمی موهای زائد و رفع موهای زائد طولانی مدت تایید شده است. پس از دوره اولیه درمان، افراد شاهد کاهش قابل توجه مو در ناحیه لیزر شده خواهند بود.

پس از یک دوره اولیه شش جلسه ای، ممکن است جلسات شارژ توصیه شود. با این حال، هر مویی که دوباره رشد می‌کند، روشن‌ تر و ظریف‌ تر از قبل است. همچنین کمتر رشد می کند و راحت تر حذف می شود.

شایع ترین عوارض جانبی جزئی است و 1 تا 3 روز طول می کشد. این عوارض جانبی عبارتند از:

 • درد و ناراحتی
 • تورم
 • قرمزی

به لطف پیشرفت های تکنولوژی، انواع پوست های تیره اکنون با لیزر موهای زائد قابل درمان هستند. با این حال این فرایند هنوز هم پیچیده تر از پوست های روشن تر است. حذف موهای زائد با لیزر با حمله به ملانین (رنگدانه) درون مو عمل می کند. سطوح بالای ملانین نیز در پوست تیره وجود دارد، بنابراین این خطر وجود دارد که پوست نیز تحت تأثیر قرار گیرد. بنابراین ضروری است که همیشه به یک متخصص ماهر مراجعه کنید، که بتواند به طور ماهرانه ارزیابی کند که شما کاندید مناسبی برای لیزر موهای زائد هستید یا خیر.

تنها مناطقی که ما لیزر نمی کنیم چشم ها، وسط ابرو، نیپل و پشت پلک سر هستند. تمام نواحی دیگر بدن را می توان با لیزر موهای زائد درمان کرد.

برای اکثر افراد، لیزر موهای زائد ضرری ندارد. با این حال، همه چیز به آستانه درد شما بستگی دارد. اکثر مردم می گویند که احساس می شود یک کش لاستیکی روی پوست کوبیده می شود. اما اگر بیش از حد به درد حساس هستید، ممکن است ناراحتی جزئی را تجربه کنید.

آدرس لیزر مروارید

تهران - سعادت آباد - میدان کاج - خیابان سرو غربی - نبش خیابان مروارید - مجتمع مروارید سعادت - واحد ۳

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *