لیزر موهای دست در تهران

 

ضرورت لیزر موهای دست

زیبایی و داشتن پوستی صاف و یک دست

مزایای لیزر دست

پوستی صاف، درخشان، نرم و بدون وجود منافذ باز پوستی

افزایش اعتماد به نفس

از بین بردن تیرگی دست ها تا حد زیادی

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای دست

بسته به عوامل زیر متفاوت است:

جنس موهای شما

رنگ پوست

رنگ موهای زائد روی روست

مراقبت های قبل از لیزر موهای دست

قبل از لیزر موهای دست از موچین، وکس، بند، اپیلاسیون استفاده نشود.

دست را در معرض نور خورشید قرار ندهید.

از دو هفته قبل از لیزر موهای دست از برنز شدن خودداری کنید.

اصلاح موهای زائد دست را قط با ژیلت و تیغ انجام دهید.

مراقبت های بعد از لیزر موهای دست

دوش آب داغ نگیرید

تا 48 ساعت، به اتاق خار، سونا، جکوزی و … نروید

روی دست های خود از ضد آفتاب استفاده کنید.

سن مناسب یا توصیه شده

14 به بالا

بیهوشی دارد یا خیر؟

خیر بیهوشی ندارد

مدت زمان لیزر

کمتر از 20 دقیقه است

احتمال موفقیت

در صورتی که یک مرکز لیزر درست را انتخاب کنید، احتمال موفقیت زیاد است.

مدت دوران نقاهت

ندارد و فرد می تواند سریع به روال عادی زندگی برگردد.

ناحیه

مبلغ

کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه

1.100.000 تومان

کل بدن شات نامحدود

1.300.000 تومان

لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل

899 هزار تومان

کل پا

599 هزار تومان

کل دست

599 هزار تومان

بیکینی

249 هزار تومان

زیر بغل

249 هزار تومان

ساعد

379 هزار تومان

صورت

249 هزار تومان

ساق

399 هزار تومان

پشت لب

99 هزار تومان

خط ناف

99 هزار تومان

دور سینه

99 هزار تومان

گودی کمر

249 هزار تومان

شکم

249 هزار تومان

باسن

249 هزار تومان

بازو

389 هزار تومان

ران

499 هزار تومان

پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل

949 هزار تومان

پکیج کل دست، کل پا

999 هزار تومان

ناحیه

مبلغ

فول بادی

2.490.000 تومان

آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت

590 هزار تومان

ساعد

700 هزار تومان

بازو

800 هزار تومان

کل دست

999 هزار تومان

ساق پا

800 هزار تومان

ران

900 هزار تومان

کل پا

999 هزار تومان

سینه و شکم

1.200.000 تومان

زیر بغل

299 هزار تومان

کل پشت

1.200.000 تومان

فهرست مطالب

لیزر موهای دست

آیا لیزر موهای دست تنها مختص به خانم‌ ها است؟

انجام لیزر موهای دست تنها مختص به خانم ها نیست و بسیاری از آقایان نیز دلشان می خواهد پوستی، صاف و یکدست در ناحیه دست ها داشته باشند و به روش هایی مانند لیزر موهای دست روی می آورند. شاید اصلی ترین تفاوت میان لیزر موهای دست خانم ها و لیزر موهای دست آقایان در تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر باشد. آقایان به دلیل اینکه موهای ضخیم تر و بیشتری دارند، به تعداد جلسات بیشتری برای لیزر موهای دست نیاز دارند.

برخی از دلایلی که چرا آقایان به لیزر موهای دست رو می آورند در زیر آورده شده است:

 • کاهش رشد موهای دست: ممکن است آقایان فقط انتظار کاهش موهای دست خود را داشته باشند. در این حالت، مراجعه کننده دوره لیزر کوتاه تری را انتخاب می کند که تعداد جلسات کمتری دارد و باعث می شود موهای روییده شده بسیار کمتر و نازک تر باشند.
 • از بین بردن موهای ضخیم و زیر پوستی: با لیزر موهای دست، برای همیشه از شر تحریکات ناشی از اصلاح و موهای زیر پوستی خلاص می شوید. همه این واکنش ها از اصلاح و اپیلاسیون رخ می دهد اما با لیزر موهای دست، یک بار برای همیشه از شر موها خلاص می شوید.
 • عملکرد بهتر در ورزش: اگر شما یک ورزشکار حرفه ای یا غیر حرفه ای باشید، موهای زیاد بدن باعث عرق کردن زیاد می شود. همچنین در هنگام پوشیدن جوراب یا لباس های تنگ مخصوص برخی از ورزش ها، پوست شما دچار اصطکاک و تحریک می شود.

 

در لیزر مروارید، ما تمامی تلاش خود را می کنیم تا بهترین خدمات را هم برای خانم ها و هم برای آقایان انجام دهیم و تفاوتی برای مشتریان خود قائد نیستیم. هدف ما این است که همه مراجعه کنندگان ما از اینکه مرکز ما را برای لیزر انتخاب کرده اند، راضی باشند.

لیزر موهای دست برای کدام قسمت‌ ها انجام می ‌شود؟

دست ها یکی از مهمترین اعضای بدن هستند. طبق تحقیقات مختلف، ما دقیقاً بعد از اینکه به چهره یک فرد نگاه می کنیم، به دست ها توجه می کنیم. با توجه به اینکه افرادی که موهای تیره دارند اغلب روی دست های خود موهای زائد دارند و مطابق با اصل پذیرفته شده زیبایی شناسی که دست ها باید صاف باشند، محبوبیت رفع موهای زائد دائمی با استفاده از لیزر موهای زائد رو به افزایش است.

در لیزر مروارید، تعریف ناحیه دست ها این است که از خط مچ شروع می شود و به انتهای نوک انگشتان می رسد و از سمت بالا نیز تا بالای بازو می رسد.

 

اکثر مشتریانی که در سالن زیبایی ما اقدام به رفع موهای زائد می کنند، مردان هستند. مردانی با موهای قهوه ای و مشکی که موهایشان سفت، ضخیم و تیره است، حذف دائمی موهای دست را عمدتاً به دلایل بهداشتی انتخاب می کنند. در روزهای گرم تابستان، عرق روی دست ‌های مودار برای مدت طولانی ‌تری باقی می‌ ماند و در صورت کثیف شدن دست‌ ها اغلب کثیفی به موها می ‌رسد و از بین بردن آن دشوار است.

روش‌ های سنتی حذف موهای زائد، اغلب بهترین راه ‌حل برای این مشکل نیستند، زیرا اثربخشی نسبتاً کم و اثر کوتاه مدت این روش منجر به رشد مجدد مو می شود. در مورد دست، این موضوع می تواند واقعا دردسرساز باشد.

برخلاف روش‌ های رایج رفع موهای زائد، لیزر موهای دست، راه‌حل مناسبی برای افرادی است که می‌ خواهند از شر موهای ضخیم و تیره دست و پوست خلاص شوند. انگشتان دست اگرچه به ظریفی ناحیه زیر بغل نیست، نوک دست ‌ها و انگشتان نسبتاً حساس هستند، در عمل این بدان معناست که برداشتن مو از این ناحیه از بدن ممکن است تجربه‌ ای دردناک باشد.

لیزر موهای دست برای کدام قسمت‌ ها انجام می ‌شود؟​

علت محبوبیت لیزر موهای دست

لیزر موهای زائد – بر خلاف روش های دیگر خاص حذف موهای زائد – تقریبا بدون درد است. به همین دلیل است که یک راه حل عالی در مورد این عضو بدن است. علاوه بر این، حذف موهای زائد با استفاده از پرتو لیزر باعث می شود تا بدون نیاز به تکرار درمان موهای زائد دیگر در آینده، اثر دائمی حذف موهای زائد حاصل شود و در عین حال از سطح دست ها در برابر روش های شیمیایی محافظت شود.

لیزر موهای دست، تنها روش دائمی برای از بین بردن موهای زائد است که در بازار موجود است. بنابراین، این روش اجازه می دهد تا به طور قابل توجهی از نتیجه آن لذت ببرید. بسیاری از مشتریان این راه حل را نه تنها با در نظر گرفتن امکان رهایی موثر از مشکل مو، بلکه به دلیل جنبه قیمتی انتخاب می کنند.

حساب سود و زیان مربوط به انتخاب روش لیزر برای از بین بردن موهای زائد در تمام موارد ممکن نشان می دهد که لیزر موهای زائد به سادگی مقرون به صرفه است.

بهترین کاندید لیزر موهای دست

لیزر موهای دست، یکی از محبوب ترین روش های مدرن حذف موهای زائد از ناحیه دست است، اما جالب است بدانید که این روش برای همه مناسب نیست. در اینجا چک لیستی از مواردی را برای شما آورده ایم که باید در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که کاندیدای خوبی برای لیزر موهای دست هستید:

می دانید که نتایج از فردی به فرد دیگر متفاوت است

لیزر موهای دست، در درجه اول برای افرادی با موهای تیره و پوست روشن مفید است. با این حال، مطالعات نشان داده است که در تعداد کمی از موارد، حتی افرادی که به نظر می رسد مو و پوست عالی دارند، درمان لیزر موهای دست، برایشان اثربخش نبوده است.

با وجود تحقیقات زیاد در این زمینه، هنوز دلیل این امر را نمی دانیم. علاوه بر این، مطالعات علمی در این حوزه دقیقاً قطعی نیستند.

تحقیقات کافی در خصوص مرکز لیزر و اپراتورهای لیزر را انجام داده اید

حتی اگر پوست روشن و موی تیره ای دارید، باید بدانید که لیزر موهای دست باید توسط یک اپراتور مجرب در یک مرکز معتبر انجام شود وگرنه شما نتیجه دلخواه خود را از لیزر نخواهید گرفت.

پوست روشن و موهای تیره دارید

لیزر موهای دست، با هدف قرار دادن ماده ای به نام ملالین که هم در موهای تیره و هم در پوست تیره وجود دارد، عمل می کند. بنابراین بهترین کاندیدها برای لیزر موهای زائد کسانی هستند که پوست روشن و موهای تیره دارند.

این بدان معنا نیست که لیزر موهای زائد قطعاً برای شما مفید خواهد بود اما به این معنی است که احتمال بسیار زیادی وجود دارد که لیزر موهای زائد برای شما بیشتر موثر باشد.

شما می خواهید نتایج طولانی مدت حذف موهای زائد داشته باشید

لیزر موهای دست، برای افرادی که از استفاده از روش‌ های کوتاه ‌مدت حذف موهای زائد (مانند اپیلاسیون و اصلاح) خسته شده ‌اند و ترجیح می‌ دهند نتایج طولانی ‌تری داشته باشند، عالی است.

به دنبال یک روش حذف موهای زائد دست هستید

لیزر موهای زائد را می توان در مناطق بزرگ بدن استفاده کرد زیرا این روش سریع است.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

فواید لیزر موهای دست

لیزر موهای دست از نظر علمی ثابت شده است که با مزایای متعددی همراه است، به خصوص زمانی که این روش را با سایر روش های حذف موهای زائد مقایسه کنید.

فواید لیزر موهای دست​

 مهمترین مزایای لیزر موهای دست

در زیر لیستی از مهمترین مزایایی که می توانید از لیزر موهای دست به دست آورید آورده شده است:

لیزر موهای دست، روشی بسیار سریع برای حذف موهای زائد است

لیزر موهای دست، یک روش بسیار سریع است که جلسات آن کمتر از 20 دقیقه طول می کشد. مدت زمانی که طول می کشد تا حد زیادی به اندازه منطقه مورد هدف بستگی دارد. همچنین ممکن است به جز دست، بخواهید نواحی دیگری از بدن خود را لیزر کنید که این موضوع هم به مدت زمان جلسه می افزاید.

نتایج حاصل از لیزر موهای دست طولانی مدت هستند

بر خلاف روش‌ های سنتی دیگر برای از بین بردن موها مانند اپیلاسیون یا تراشیدن، که در آن موها طی چند روز یا چند هفته دوباره رشد می‌کنند. موهایی که به طور موثر با استفاده از لیزر برداشته می شوند، معمولاً برای چند ماه و گاهی حتی سال ها ظاهر نمی شوند. اگر مو دوباره رشد کند، موهای شما کمتر ضخیم، روشن تر و همچنین بسیار کمتر دیده می شود. برای بیشتر از افراد، موها برای همیشه از بین می‌ روند، به این معنی که هرگز دوباره رشد نمی‌کنند.

مهمترین مزایای لیزر موهای دست​

لیزر موهای دست روشی بسیار دقیق است

به شرطی که موهای خود را توسط یک تکنسین مجرب و آموزش دیده لیزر کرده باشید، پرتوهای نور هنگام هدف قرار دادن موهای لیزر شما دقیق عمل می کنند. یک درمان حرفه ای همچنین به این معنی است که پوستی که فولیکول مو را احاطه کرده است دست نخورده و بدون آسیب باقی می ماند.

خبری از هیچ یک از ناراحتی یا درد مرتبط با بند یا اپیلاسیون نیست

لیزری که از روی پوست شما می گذرد، قبل از اینکه لیزر روی ناحیه جدیدی حرکت کند، مانند یک ضربه سریع و داغ است. این نوع درمان در مقایسه با کنده شدن موها از ریشه، اصلا دردی ندارد.

لیزر موهای دست تقریباً بدون درد است

لیزرها در طول سال ها جهش های پیشرفته ای داشته اند و این فناوری همچنان در حال پیشرفت است. به عنوان مثال، بیشتر دستگاه های لیزر دارای سیستم خنک کننده منحصر به فرد خود است که در طول لیزر، نهایت راحتی را فراهم می کند.

در واقع، با جدیدترین لیزرها، در پایان درمان هیچ درد یا ناراحتی طولانی مدتی را تجربه نخواهید کرد، به این معنی که می توانید بدون درد و با احساس رضایت تا پایان دوره درمان خود جلسات را ادامه دهید.

آزادی پوشیدن آن چه دوست دارید

وقتی یک رویداد مهم در راه است دیگر لازم نیست نگران آن اصلاح ‌های لحظه آخری و اغلب دردناک باشید. به عنوان مثال، می توانید تاپ های بند دار یا بدون آستین مورد علاقه خود را بپوشید و نگران رشد بیش از حد موهای دست خود نباشید.

عدم نیاز به از بین بردن موهای خود همیشه زمان بیشتری را برای شما آزاد می کند

 بسیاری از زنان و مردان برای از بین بردن موهای دست، زمان زیادی را صرف می کنند. وقتی دیگر مجبور نیستید موهای زائد بدنتان را به طور منظم از بین ببرید، ممکن است زمان بیشتری در برنامه روزانه خود پیدا کنید. این می‌ تواند شامل خواندن رمان ‌های مورد علاقه ‌تان، زمان بیشتری برای صرف درست کردن مو و آرایش یا حتی یک چرت کوتاه قبل از بیرون رفتن باشد.

اعتماد به نفس خود را افزایش دهید

نظافت بی عیب و نقص به طور طبیعی باعث می شود همه احساس بهتری نسبت به ظاهر و احساس خود داشته باشند. وقتی دیگر لازم نیست نگران رشد مجدد ناخوشایند باشید، به طور خودکار نسبت به ظاهر خود اطمینان بیشتری خواهید داشت.

تعطیلات بی دغدغه و بدون مو

لیزر موهای زائد یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای تعطیلات در ماه های تابستان انجام دهید. زمانی که می دانید دیگر نیازی به نگرانی در مورد موهای ناخواسته ندارید، راهی را برای شما فراهم می کند تا استراحت کنید و واقعاً از زمان استراحت خود لذت ببرید.

با این حال، اگر قصد دارید قبل از تعطیلات بعدی خود، لیزر موهای زائد را انجام دهید، مطمئن شوید که چند ماه قبل از زمان آن را انجام داده اید زیرا قرار گرفتن در معرض نور خورشید پس از لیزر موهای دست توصیه نمی شود.

پوستی شاداب و صاف خواهید داشت

لیزر موهای دست، پوست شما را نرم تر و ابریشمی تر می کند. این روش همچنین در بهبود ظاهر پوست شما به خوبی عمل می کند.

کاهش بوی بدن بعد از لیزر موهای زائد

بسیاری از مشتریان کاهش بوی بدن را به ‌عنوان وجود مو در اعماق فولیکول گزارش می‌کنند  زیرا لیزر درمانی فولیکول ‌ها را در ریشه تخریب می‌کند.

یک تکنیک قابل اعتماد برای از بین بردن موهای دست

لیزر موهای زائد اغلب یک راه حل عالی برای افرادی است که مقادیر زیادی مو دارند و از آن خجالت می کشند. این موشوع بیشتر شامل زنانی می شود که مشکلات تخمدان پلی کیستیک دارند، یا افرادی با عدم تعادل هورمونی و مردانی که موهای دستشان بسیار بیشتر از چیزی است که انتظار دارند. برای افرادی که چنین مشکلاتی دارند، درمان های مداوم می تواند گران و طاقت فرسا باشد. از طرف دیگر، لیزر موهای دست، نتایج دائمی و همیشگی را برای شما ارائه می دهد.

حداقل عوارض جانبی برای لیزر موهای دست

عوارض جانبی بسیار کمی وجود دارد که در بیشتر موارد در حذف موهای زائد با لیزر بسیار کم است. عوارض جانبی که رخ می دهند معمولاً فقط برای چند روز باقی می مانند.

مقرون به صرفه

پس از شروع جلسات لیزر موهای دست، دیگر نگران صرف هزینه برای محصولاتی مانند کرم‌ های موبر، تیغ، درمان‌ های گران ‌قیمت موم یا هر روش دیگری که قبلاً برای از بین بردن موهای خود استفاده کرده ‌اید، نباشید. هزینه قبلی ممکن است بیشتر باشد، اما وقتی بی‌ مویی را برای چندین ماه یا حتی سال‌ ها در یک زمان مقایسه می‌کنید، می ‌توانید مقدار قابل ‌توجهی در هزینه صرفه ‌جویی کنید، زمانی که برای روش ‌های معمولی که زمانی پول خود را صرف آن کرده ‌اید، پرداخت نمی‌کنید. شما همچنین می توانید مقدار زیادی از زمان با ارزش خود را که برای اپیلاسیون یا اصلاح صرف می کردید، صرفه جویی کنید.

تعداد جلسات شارژ خیلی کم

شما با لیزر موهای دست، فقط سالی 1 بار یا 6 ماه یک بار به جلسات شارژ بعد از اتمام دوره لیزر خود نیاز دارید.

دیگر موهای زیر روییده وجود ندارد

برخلاف اپیلاسیون و بند انداختن، دیگر نگران موهای زائد ناخوشایند و اغلب دردناک نخواهید بود. همچنین مجبور به مقابله با سوزش تیغ یا سوختگی نیستید. حتی اعتقاد بر این است که لیزر موهای زائد باعث بهبود وضعیت دردناک موهای زیر پوستی می شود.

دیگر منتظر رشد مو نباشید

کلینیک ها از شما می خواهند که یک یا دو روز قبل از جلسه اصلاح کنید تا از سوزاندن موهای سطحی شما جلوگیری شود. این در نهایت به این معنی است که در حالی که بین هر جلسه صبر می کنید تا این روش کار کند، همچنین می توانید بدون مو باقی بمانید، برخلاف روشی مانند اپیلاسیون که در آن باید منتظر بمانید تا موها به طول مناسب برسند.

امنیت بالا برای لیزر موهای دست

استفاده از لیزر بر روی پوست ممکن است در وهله اول خطرناک به نظر برسد، اما این شکل از حذف موهای زائد در واقع زمانی که توسط یک تکنسین آموزش دیده و با تجربه انجام شود، بسیار ایمن است. این روش همچنین احتمال بریدگی پوست یا واکنش به یک ماده شیمیایی بد را از بین می برد.

غیر تهاجمی بودن روش لیزر موهای دست

اگرچه این درمان در مورد هدف قرار دادن فولیکول های موهای ناخواسته بسیار موثر است، اما غیر تهاجمی نیز هست. همچنین به معنای زمان بهبودی سریع تر و خطرات کمتری است.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

عوارض لیزر موهای دست

شایع ترین عوارض جانبی جزئی است و 1 تا 3 روز طول می کشد. این عوارض جانبی عبارتند از:

 • درد و ناراحتی
 • تورم
 • قرمزی موقت پوست

 

سایر عوارض جانبی احتمالی زمانی که لیزر موهای زائد توسط متخصص پوست یا تحت نظارت مستقیم متخصص پوست انجام شود، نادر است. سایر عوارض جانبی احتمالی عبارتند از:

 • تاول زدن
 • شیوع هرپس سیمپلکس (زخم سرد).
 • عفونت ها
 • جای زخم
 • روشن شدن یا تیره شدن پوست

 

با گذشت زمان، رنگ پوست تمایل به بازگشت به حالت عادی دارد. با این حال، برخی از تغییرات در رنگ پوست دائمی هستند. به همین دلیل است که مراجعه به یک مرکز معتبر در درمان های لیزری بسیار مهم است.

پیروی از دستورالعمل های اپراتور نیز مهم است. پیروی از دستورالعمل های قبل از درمان و دستورالعمل های بعد از درمان، خطر عوارض جانبی را تا حد زیادی کاهش می دهد.

طول درمان لیزر موهای دست

ما همیشه به مشتریان توصیه می کنیم که با 6 جلسه و با فاصله زمانی 4 تا 8 هفته شروع کنند. پس از اولین سری از جلسات، می توانید ارزیابی کنید که آیا نتایج خود را دوست دارید یا می خواهید دوره دیگری را بگذرانید.

پیش بینی دقیق اینکه هر فرد به چند جلسه نیاز دارد دشوار است. چرخه رشد مو تحت تأثیر عوامل فردی زیادی است. به عنوان مثال، فقط فولیکول هایی که در مرحله رشد خود هستند تحت تاثیر لیزر قرار می گیرند. از آن جایی که فقط برخی از موهای شما به طور همزمان در این مرحله هستند، ما باید در طول چند ماه بارها و بارها به همان ناحیه برویم تا رشد مو در سراسر دست به طور دائم کاهش یابد.

هزینه لیزر موهای دست

هزینه لیزر موهای دست بسته به عوامل مختلفی متفاوت است. در زیر به برخی از مهمترین این عوامل خواهیم پرداخت:

دستگاه مناسب لیزر موهای دست

در جدول زیر، به برخی از بهترین دستگاه های لیزر موهای دست خواهیم پرداخت:

نام دستگاه

توضیحات

دستگاه لیزر مو IPL

دستگاه لیزر مو IPL، از برترین دستگاه های رفع موهای دست به شمار می رود که برای افرادی با تیپ‌ های پوستی 1 و 2 و 3 مناسب است. این دستگاه حتی برای افرادی که موهای بور و سفیدی دارند نیز مناسب است. همچنین یکی از بهترین ویژگی های این دستگاه، روشن شدن و شفافیت پوست است.

دستگاه لیزر لادا

دستگاه لیزر لادا، دارای قدرت خروجی 200 وات است. این دستگاه، ساخت کشور آلمان است و یک کولینگ خیلی قوی دارد که باعث می شود مراجعه کننده، هیچ دردی را حس نکند.

دستگاه لیزر مو الکساندرایت

دستگاه لیزر مو الکساندرایت، از شناخته شده ترین و محبوب ترین دستگاه لیزرهای موجود به شمار می رود. از برترین ویژگی های این دستگاه، قابلیت تنظیم طول موج و انرژی نسبت به پوست و موی افراد مختلف است.

همچنین این دستگاه، دارای کولینگ بسیار قوی است و کارایی های دیگری به جز رفع موهای زائد دارد که در زیر برخی از آن ها آورده شده است:

 •  درمان لک های مادرزادی عروقی
 • رفع تتو
 •  درمان رگ های عنکبوتی
 • درمان لکه های پیری

دستگاه لیزر اسکلپیون

دستگاه لیزر اسکلپیون، سازگاری خوبی با پوست دارد و یکی از بهترین و مجهزترین دستگاه ‌های حال حاضر دنیا محسوب می‌ شود.

دستگاه های لیزر مو  ICE PLATINA PLUS و ICE PLATINUM

برخی از مزایای این دستگاه عبارت اند از:

 •  نداشتن عوارض جانبی مانند سوختگی و درد
 • کوتاه بودن طول مدت درمان
 • عدم نیاز به بی حسی
 • استفاده همزمان از سه طول موج برای تاثیرگذاری بیشتر.

نتایج لیزر موهای دست

احتمالاً بلافاصله پس از درمان نتایج را خواهید دید. نتایج از فردی به فرد دیگر متفاوت است. رنگ و ضخامت موهای شما، ناحیه تحت درمان، نوع لیزر استفاده شده و رنگ پوست شما همگی بر روی نتایج تاثیر می گذارند. شما می توانید انتظار کاهش 10 تا 25 درصدی مو را پس از اولین درمان داشته باشید.

برای از بین بردن موهای زائد، اکثر افراد به 2 تا 6 لیزر درمانی نیاز دارند. پس از اتمام درمان ها، اکثر افراد برای چندین ماه یا حتی سال ها هیچ مویی روی پوست تحت درمان مشاهده نمی کنند. وقتی موها دوباره رشد می‌کنند، کمتر می‌شوند. موها نیز ریزتر هستند و رنگ روشن ‌تری دارند.

نتایج لیزر موهای دست ​

پس از جلسه اول لیزر موهای دست چه تغییراتی مشاهده خواهید کرد؟

اکثر افراد 3 تا 5 روز پس از لیزر موهای زائد ریزش موهای خود را مشاهده می کنند. فولیکول های مو در نواحی مورد نظر آسیب می بینند. هنگامی که فولیکول‌ های مو آسیب می ‌بینند، موهایی را که در حال رشد بودند آزاد می‌کنند و دیگر نمی ‌توانند موهای خود را رشد دهند. تعداد جلسات مورد نیاز به نوع پوست، رنگ مو و ضخامت فرد بستگی دارد.

هر چه موها تیره‌ تر و پوست روشن‌ تر باشد، جلسات کمتری نیاز خواهد بود. با این حال، باید در نظر داشته باشید که قطعاً به چندین جلسه در هر ناحیه مورد نظر نیاز خواهید داشت زیرا لیزر فقط می تواند فولیکول های مو را در مرحله رشد فعال از بین ببرد. متأسفانه، فولیکول های مو در همان ناحیه درمان در همان زمان در مراحل مختلف هستند. به همین دلیل است که برای نتایج طولانی مدت به چهار تا شش جلسه نیاز دارید.

محدودیت هایی وجود دارد که باید بعد از درمان از آن ها آگاه باشید. ابتدا باید تا چند هفته پس از درمان از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید. این به این دلیل است که لیزر می تواند باعث حساسیت پوست و افزایش آسیب های ناشی از نور خورشید شود. علاوه بر این، حداقل تا یک هفته پس از درمان باید از استفاده از سایر روش‌های حذف موهای زائد مانند اپیلاسیون خودداری کنید.

 

همچنین بسیار مهم است که در روزهای بعد از لیزر آب فراوان بنوشید. آب بهترین راه برای هیدراته ماندن است. با این حال، می توانید مایعات دیگری مانند آب میوه، چای و قهوه را نیز بنوشید تا به اهداف هیدراتاسیون خود برسید. توصیه می شود که مردان روزانه حدود 3.7 لیتر آب بنوشند. همچنین توصیه می شود خانم ها روزانه 2.7 لیتر آب بنوشند.

اقدامات قبل از لیزر دست

برای بهترین نتایج و راحت ‌ترین درمان، پیروی از توصیه‌ های اپراتور مهم است. به این ترتیب می توانید به بهترین شکل ممکن برای لیزر درمانی خود آماده شوید.

اپراتور به شما توصیه می کند:

 • از هرگونه برنزه شدن اجتناب کنید: برنزه شدن و آفتاب گرفتن خطرناک هستند. اگر پوست شما برنزه باشد، لیزر می تواند سطح پوست دست شما را بسوزاند. حداقل از 4 هفته قبل از لیزر درمانی خود برنزه شدن را ترک کنید.
 • قبل از لیزر دست، از مصرف آنتی بیوتیک پرهیز کنید: استفاده از آنتی بیوتیک قبل از لیزر را نیز باید متوقف کنید.
 • قبل از لیزر موهای زائد از اپیلاسیون یا کندن موهای زائد خودداری کنید: از آن جایی که این گزینه‌ ها چرخه رشد مو را تغییر می‌ دهند، لیزر نمی ‌تواند فولیکول‌ های مو را در مرحله مناسب بگیرد و نمی‌تواند موها را کاهش دهد.
 • ناحیه درمان را قبل از جلسه لیزر خود تمیز کنید: قبل از جلسه از هیچ کرم آرایشی استفاده نکنید. اطمینان حاصل کنید که بین 4 تا 6 هفته قبل از اولین جلسه، رشد کامل مو دارید.
 • 24 ساعت قبل از قرار ملاقات لیزر خود اصلاح کنید نه در روز درمان
 • برای ناحیه بیکینی خود یک محصول اصلاح بدون عطر انتخاب کنید: در غیر این صورت ممکن است باعث تحریک شود.
 • برای جلسه لیزر خود لباس های گشاد بپوشید: مطمئن شوید که لباس زیرتان خیلی تنگ نباشد.
 • از مصرف کافئین در روز جلسه لیزر بپرهیزید: مصرف کافئین می تواند حساسیت شما را افزایش دهد.

همچنین:

اگر آستانه درد پایینی دارید، می توانید قبل از جلسه خود یک مسکن خفیف (نه ایبوپروفن) مصرف کنید.

برخی از مشتریان ما جویدن آدامس را در طول درمان مفید می دانند.

سعی کنید درمان را هفته قبل یا هفته بعد از قاعدگی خود برنامه ریزی کنید

مراقبت های بعد از لیزر دست ​

مراقبت های بعد از لیزر دست

 • قرمزی و برآمدگی پوست بعد از لیزر موهای دست طبیعی است:

بلافاصله پس از درمان، قرمزی و برآمدگی در ناحیه درمان شایع است. این عوارض ممکن است تا 2 ساعت یا بیشتر طول بکشد. طبیعی است که ناحیه تحت درمان برای چند ساعت احساس آفتاب سوختگی داشته باشد. اگر حساسیت ادامه داشت باید از کمپرس سرد استفاده کنید. در صورت وجود پوسته روی دست، از کرم آنتی بیوتیک استفاده کنید. پوست تیره رنگ ممکن است ناراحتی بیشتری نسبت به پوست روشن داشته باشد و ممکن است مدت بیشتری اثر عوارض باقی بماند.

 • ناحیه تحت درمان را به آرامی تمیز کنید:

ناحیه تحت درمان را می توان به آرامی با یک صابون مناسب شستشو داد. پوست باید در 48 ساعت اول خشک باشد و مالش داده نشود.

 • لوسیون / مرطوب کننده / در 24 ساعت اول استفاده نشود

ناحیه دست را تمیز و خشک نگه دارید، اگر قرمزی یا تحریک بیشتر ادامه داشت، از مرطوب کننده خودداری کنید تا زمانی که سوزش برطرف شود.

 • موهای مرده 5 تا 30 روز پس از درمان شروع به ریزش می کنند.

موهای مرده ریخته شده از فولیکول مو، ظرف 30-5 روز از تاریخ درمان می ریزند.

 • برای تسریع در ریزش مو لایه برداری کنید.

از 5 تا 30 روز پس از درمان، ممکن است ریزش مو رخ دهد و این ممکن است به عنوان رشد موهای جدید ظاهر شود. این رشد موهای جدید نیست، بلکه موهای مرده راه خود را از فولیکول خارج می کنند.

 • از آفتاب دوری کنید.

برای کاهش احتمال لکه های تیره یا روشن به مدت 2 ماه از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید.

 • از خاراندن پوست درمان شده خودداری کنید.

 در طول دوره لیزر درمانی از هیچ روش یا محصول دیگری به غیر از اصلاح روی ناحیه تحت درمان استفاده نکنید، زیرا از دستیابی به بهترین نتیجه جلوگیری می کند.

درد لیزر موهای دست

ممکن است پس از لیزر، ناراحتی خفیفی مانند قرمزی و سوزش مشابه آفتاب سوختگی خفیف را تجربه کنید.

این روش همچنین ممکن است تا حد بسیار کمی دردناک باشد. میزان درد بستگی به قسمتی از بدن دارد که تحت لیزر موهای زائد است. هرچه پوست حساس تر باشد، احتمالاً دردناک تر خواهد بود.

برای به حداقل رساندن درد، اپراتور ممکن است قبل از انجام لیزر، یک کرم بی‌ حس کننده را روی پوست شما بمالد. بسته به قسمت بدن و تحمل درد شما، ممکن است اصلاً نیازی به کرم بی حس کننده نداشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

انواع روش‌های رفع موهای دست

انواع روش‌های رفع موهای دست​

انواع دیگر از بین بردن موهای زائد مانند اپیلاسیون، اصلاح و کرم های رفع موهای زائد، اگرچه راحت است، اما می تواند زمان بر باشد، نتایج ماندگاری نداشته باشد و رشد مجدد می تواند خارش داشته باشد. همچنین برداشتن موهای نواحی بزرگ بدن، مانند پشت، ممکن است دشوارتر باشد، بنابراین لیزر موهای زائد ساده ترین و موثرترین گزینه است. رشد مجدد حداقل است، موها تا 90٪ کاهش می یابد و اگر به موقع رشد مجدد را تجربه کنید، موها بسیار نرم تر، ظریف تر و روشن تر از قبل می شوند.

آیا انتخاب پکیج‌های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه‌های لیزر دست موثر است؟

وقتی صحبت از لیزر کل بدن می شود منظور ما کل نواحی بدن است که شامل نواحی زیر است:

با این حال برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

از طرفی پیکیج هایی که برای آقایان در نظر گرفته می شود نیز شامل نواحی گونه و ریش، گردن و کمر است. این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟

برخی از داروهایی که قبل از لیزر نباید مصرف کرد در زیر آورده شده است.

بهترین کلینیک برای لیزر موهای دست

بهترین کلینیک برای لیزر موهای دست، کلینیکی است که اولا در جلسه مشاوره با شما صادقانه صحبت کند و اگر شما کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستید این موضوع را با شما در میان بگذارد. همچنین موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر موهای دست اهمیت دارد:

انواع روش‌های رفع موهای دست​

سوالات متداول درباره لیزر موهای دست

لیزر موهای زائد برای همه رنگ پوست و مویی جوابدهی دارد اما در کل، افرادی که موهای روشن تری دارند، نسبت به افرادی که موهای تیره تری دارند، دیرتر جواب می گیرند. در جلسه مشاوره خواسته های خود را با پرسنل مطرح کنید تا آن ها به طور کامل شما در خصوص دستگاهی که برای لیزر استفاده می کنند راهنمایی کنند و اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند

هنگامی که اپراتور روی پوست شما شات می زند، ممکن است یه گرمای خیلی سریع و آنی را حس کنید که خیلی زود رفع می شود چرا که شات ها پشت سر هم صورت می گیرد و اپراتور سریع به قسمت دیگر بدن می رود.

بسته به دستگاهی که برای شما استفاده می شود، نوع پوست شما و دیگر عوامل، ممکن است نتایج مختلفی را بگیرید.

لایه بالایی پوست نیز حاوی ملانین است و هنگامی که پوست در معرض اشعه ماوراء بنفش قرار می گیرد غلظت آن افزایش می یابد، بنابراین برای جلوگیری از ایجاد گرما و ناراحتی لازم است افراد تیره پوست با انرژی کمتری درمان شوند. توصیه می کنیم از برنزه شدن در طول درمان خودداری شود. در این افراد، ممکن است لیزر درمانی انجام شود، اما درمان کمتر کارآمد خواهد بود و در تنظیمات پایین ‌تر ایجاد می ‌شود تا ایمن باشد.

موهای تیره به دلیل غلظت زیاد ملانین موجود در این نوع مو به راحتی درمان می شوند. موهای روشن ملانین کمتری برای جذب انرژی نور دارند، بنابراین معمولاً برای از بین بردن دائمی مو به درمان‌های بیشتری نیاز است.

این بسته به مراجعه کننده، حساسیت آن ها و ناحیه تحت درمان متفاوت است.

فقط موهایی که در مرحله رشد هستند قابل درمان هستند. تعداد موها در این مرحله از 10 تا 70 درصد متغیر است. طول چرخه رشد نیز متفاوت است. پس از اولین درمان، اکثر افراد کاهش قابل توجهی در تراکم مو دارند. جلسات درمانی هر 4 تا 12 هفته توصیه می شود (این در طول مشاوره شما مشخص می شود). تعداد جلسات مورد نیاز متفاوت است، اما معمولاً تعداد جلسات به طور متوسط 8-10 است

ما فقط می توانیم موهای حاوی ملانین را دستکاری کنیم. موهای سفید، قرمز و بلوند هیچ ملانین درون خود ندارند، بنابراین لیزر موهای زائد برای آن ها جواب نمی دهد.

کاندیدای ایده آل سالم است، سبک زندگی متعادلی دارد، رنگ پوست آن ها طبیعی است (برنزه نشده) و موهای تیره دارند. اگرچه ما می توانیم انواع مو و پوست را لیزر کنیم.

ممکن است موها قبل از درمان تراشیده شوند. اگرچه همیشه لازم نیست و در مشاوره شما در مورد آن صحبت خواهد شد.

کندن مو و اپیلاسیون نباید انجام شود. همچنین باید از این روش ها 4-8 هفته قبل از درمان اجتناب شود. اگر نگرانی دارید، لطفاً در مشاوره خود در مورد آن صحبت کنید. این به این دلیل است که ما اطمینان حاصل کنیم که تا حد ممکن فولیکول های بیشتری وجود دارد و هر موی بالقوه موجود هدف قرار می گیرد.

از کرم ‌های موبر نیز می‌ توان استفاده کرد، اما نه 48 ساعت قبل از درمان – این برای این است که پوست بیش از حد حساس نشود. اگرچه این روش جایگزینی برای حذف موهای زائد نیست، ما توصیه می کنیم. همچنین توصیه می کنیم که اگر قبلا از این روش ها استفاده نکرده اید، از آن استفاده نکنید.

بله، در برخی موارد موها در حین درمان می‌سوزند. این بدان معنا نیست که اگر موهای سوخته ای وجود نداشته باشد، درمان موثر نبوده است.

از آنجایی که لیزر انرژی گرمایی زیادی را به پوست منتقل می کند، باید از هر چیزی که پوست را بیشتر گرم می کند مانند سونا و ورزش حداقل تا 48 ساعت بعد از جلسه لیزر خودداری کنید. این کار به پوست شما اجازه می دهد تا روند بهبود را بدون وقفه ادامه دهد.

نور مرئی کاملاً ایمن است بنابراین به غیر از استفاده از عینک نیازی به اقدامات احتیاطی خاصی نیست. پوست برخی از افراد بلافاصله پس از درمان کاملا قرمز می شود. با این حال، اکثر کاندیدها هیچ عارضه جانبی را تجربه نمی کنند و واکنش های پوستی توصیف شده معمولا در عرض چند ساعت تا چند روز ناپدید می شوند. به ندرت ممکن است روشن شدن یا تیره شدن موقت پوست رخ دهد .

اکثر مشتریان این حس را متوسط و قابل قبول تجربه می کنند و آن را با کشیدن یک نوار لاستیکی به پوست مشابه می دانند. میزان درد متغیر و مختص فرد است. با توجه به تجربه ما، برخی افراد می گویند که بسته به ناحیه و تحمل درد طبیعی آن ها “مثل درد خیلی خفیف یا سوزن خفیف” است. توجه: حساسیت را نمی توان با مقایسه با سایر محرک های تجربه شده توسط یک فرد از قبل تعیین کرد.

بله. از این رو مهم است که در مورد حساسیت های پزشکی خود با پزشک خود صادق باشید تا بتوانیم اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از چنین مواردی انجام دهیم.

در بیشتر موارد، بین شش تا دوازده درمان نیاز دارید. این درمان ها به فاصله 4 تا 8 هفته انجام می شود. دوره انتظار برای هدف قرار دادن هر فولیکول مو در حالی که در مرحله فعال چرخه رشد است ضروری است.

لیزر را می توان در هر ناحیه ای از بدن به جز پلک ها انجام داد. محبوب ترین مناطق درمانی پاها، پشت، بازوها، سینه، پشت لب، زیر بغل و ناحیه بیکینی هستند.

شما همچنین می توانید لیزر موهای زائد را بر روی گوش ها، بینی، پیشانی، بالای ابروها و سایر قسمت های صورت خود انجام دهید.

آدرس لیزر مروارید

تهران - سعادت آباد - میدان کاج - خیابان سرو غربی - نبش خیابان مروارید - مجتمع مروارید سعادت - واحد ۳
لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *