لیزر فول بادی زنان در تهران

 

نواحی لیزر فول بادی زنان

لیزر موهای صورت

لیزر موهای پشت کمر

لیزر موهای شکم

لیزر بازوها

لیزر پاها

لیزر باسن

لیزر قفسه سینه

لیزر دست ها

لیزر بیکینی

لیزر زیر بغل

موارد منع لیزر فول بادی زنان

عفونت های پوستی

بیماری های پوستی

حساسیت به نور

رنگ پوست خیلی تیره

ویژگی های یک دستگاه لیزر خوب برای لیزر موهای زائد زنان

دستگاه لیزر دارای قدرت نفوذ بالا باشد

بدون درد باشد

جوانسازی پوست

بالا بودن سرعت دستگاه

امکان لیزر همه انواع پوست و مو

مزایای لیزر فول بادی زنان

از بین بردن موهای زائد در نواحی مد نظر

بهبود رنگ پوست

بهبود بافت پوست

کاهش چین و چروک های ظریف

عوارض احتمالی لیزر فول بادی زنان

درد

قرمزی

تورم

تغییر رنگ پوست

عفونت

عوامل موثر بر هزینه لیزر فول بادی زنان

موقعیت جغرافیایی مرکز لیزر

تجربه اپراتور

نام دستگاه لیزر مورد استفاده

قیمت لیزر موهای زائد زنان

ناحیهمبلغ
کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه1.447.000 تومان
کل بدن شات نامحدود (از پیشانی تا نوک انگشتان پا)1.667.000 تومان
لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل1.197.000 تومان
کل پا699 هزار تومان
کل دست599 هزار تومان
بیکینی325 هزار تومان
زیر بغل325 هزار تومان
ساعد399 هزار تومان
صورت325 هزار تومان
ساق497 هزار تومان
پشت لب99 هزار تومان
خط ناف99 هزار تومان
گودی کمر325 هزار تومان
شکم325 هزار تومان
گردن280 هزار تومان
باسن325 هزار تومان
بازو399 هزار تومان
ران599 هزار تومان
چانه99 هزار تومان
پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل1.247.000 تومان
پکیج کل دست، کل پا1.297.000 تومان

 

فهرست مطالب

لیزر فول بادی زنان

لیزر فول بادی زنان یک روش زیبایی است که از انرژی لیزر برای تخریب فولیکول های مو و جلوگیری از رشد مو در آینده استفاده می کند. این یک روش کاهش دائمی مو در نظر گرفته می شود زیرا می تواند رشد مو را در نواحی تحت درمان به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

فناوری لیزر به متخصصان این امکان را می دهد که موها را با پالس های نور اعمال شده روی پوست هدف قرار دهند. نور لیزر توسط رنگدانه مو جذب می شود و از ساقه به سمت فولیکول مو حرکت می کند. در فولیکول است که نور به گرما تبدیل می شود.

گرما زمانی که فولیکول در مرحله رشد فعال است، آن را مختل کرده و از بین می برد. هنگامی که این فولیکول ها از بین می روند، دیگر نمی توانند مو رشد کنند و نتایج دائمی هستند.

لیزر فول بادی زنان برای کدام قسمت ‌ها انجام می‌ شود؟

به طور کلی، لیزر فول بادی زنان در بیشتر کلینیک ها، شامل قسمت های زیر است اما برخی کلینیک ها ممکن است قسمت ها از پیکیج خود کم یا زیاد کنند و این فقط یک قاعده کلی است:

بهترین کاندید لیزر فول بادی زنان

یک جلسه مشاوره با اپراتور لیزر یا متخصص پوست می تواند تعیین کند که آیا شما کاندیدای مناسبی برای لیزر فول بادی زنان هستید یا خیر. اما به طور کلی، افرادی با شرایط زیر، ایده آل ترین شرایط را برای لیزر فول بادی خانم ها دارند:

 • خانم ها بالغ با موهای زائد: بهترین کاندیدها، زنان بالای 18 سال هستند.
 • خانم هایی با موهای تیره:دستگاه لیزر با هدف قرار دادن رنگدانه در فولیکول طبیعی مو کار می کند. لیزر موهای رنگی مانند سفید، خاکستری یا بلوند که روشن ‌تر از موهای تیره‌ تر که شامل قرمز، قهوه ‌ای یا سیاه هستند دشوارتر است.
 • خانم هایی با پوست روشن تر: شرایطی مانند داشتن پوست روشن ‌تر با موهای تیره ‌تر، بهترین مورد برای لیزر است، اما این بدان معنا نیست که افرادی که پوست تیره و موی روشن دارند، از انجام لیزر محروم اند. این روزها، فناوری مورد استفاده برای لیزر موهای زائد همچنان در حال بهبود است و آن را برای انواع پوست مناسب می کند.
 • خانم هایی که اخیرا برنزه نشده اند: خام هایی که از تخت ‌های برنزه استفاده می‌کنند یا اخیراً برنزه شده ‌اند یا دچار آفتاب سوختگی شده‌ اند، باید قبل از لیزر موهای زائد، اجازه دهند پوست بهبود یابد. پوست شما باید رنگ طبیعی خود را داشته باشد تا عملکرد صحیح روی دستگاه لیزر انجام شود.
 • زنانی که باردار نیستند یا قصد باردار شدن ندارند: اگر قصد بچه دار شدن در آینده خیلی نزدیک را دارید، باید لیزر فول بادی را به زمان دیگری موکول کنید.

خوشبختانه اکثر افرادی که به لیزر فول بادی خانم ها علاقه دارند واجد شرایط انجام لیزر هستند. این معیارها عمدتاً به نوع پوست و مو، وضعیت سلامت کلی بدن بستگی دارد.

به عوامل و فاکتورهای زیر در خصوص تعیین بهترین کاندید برای لیزر فول بادی زنان توجه کنید:

 • رنگدانه مو قابلیت انجام لیزر را تعیین می کند:

کلید حذف موفقیت آمیز موهای زائد ملانین است! از آن جایی که لیزر به طور خاص به دنبال رنگدانه است، هر چه مو تیره تر باشد، درمان موثرتر خواهد بود. اگر ملانین زیادی در موهای خود داشته باشید، به راحتی واجد شرایط خواهید بود.

 • رنگ مو برای لیزر فول بادی زنان

موها باید به اندازه کافی تیره باشند تا لیزر رنگدانه را هدف قرار دهد. بدون وجود ملانین در فولیکول های مو، بلوندهای طبیعی، سفید، خاکستری و مو قرمز طبیعی از لیزر موهای زائد سود زیادی نخواهند برد.

 • رنگ پوست برای لیزر فول بادی زنان

در گذشته، فناوری لیزر موهای زائد با رنگ‌ های پوست روشن‌ تر و موهای تیره بهترین کارایی و نتیجه را داشت و برای افرادی با رنگ پوست تیره ‌تر و افرادی که پوست سیاه‌ پوست داشتند، به دلیل نگرانی از تغییر رنگ پوست، جای زخم و خطرات انواع آسیب‌ های پوستی توصیه نمی‌ شد. برای اینکه لیزر موهای زائد موثر باشد، تضاد بین رنگ پوست و رنگ مو لازم بود، در غیر این صورت، خطر این بود که رنگدانه های طبیعی پوست را هدف قرار دهد و منجر به سوزش و سوختگی پوست شود.

خوشبختانه با توجه به پیشرفت تکنولوژی لیزر، حذف موهای زائد در حال حاضر گزینه ای مطمئن برای افراد با هر رنگ پوستی است. لیزر موهای زائد اکنون با تنظیماتی روانه بازار شده است که بسته به هر نوع پوست و ترکیب رنگ طبیعی مو قابل تنظیم است.

موهای زبر بهتر از موهای نازک برای لیزرمناسب است. اگر موهای نازک ‌تری دارید، واقعاً اهمیتی ندارد، لیزر به دنبال رنگدانه است، نه تراکم فولیکول مو.

 • ملاحظات وضعیت سلامتی برای لیزر فول بادی زنان

هنگام شروع دوره لیزر موهای زائد، سلامتی همیشه یک مزیت مهم برای کاندید بودن است. پزشک یا اپراتور باید از درمان‌ ها، داروها یا تغییرات قبلی که ممکن است بر درمان‌ های شما تأثیر منفی بگذارد آگاه شوند. هر یک از شرایط زیر ممکن است باعث شود، فرد مناسبی برای لیزر فول بادی زنان نباشید:

 • واکنش به حذف موقت موهای زائد

شرایطی مانند موهای زیر پوستی، سوختگی با تیغ، سوختگی های شیمیایی یا تحریک ناشی از مواد موبر ممکن است نشان دهنده نیاز به دوره درمان لیزر موهای زائد به عنوان راهی برای محافظت از پوست باشد.

 • قرارگیری در معرض نور خورشید

اگر عاشق برنزه کردن پوست هستید، ممکن است واجد شرایط لیزر فول بادی زنان نباشید. مگر اینکه دو هفته قبل و دو هفته بعد از لیزر موهای زائد از قرار گرفتن در معرض نور خورشید و برنزه شدن خودداری کنید! مشکل این است که نور خورشید پوست را نسبت به گرما حساس ‌تر می‌کند و استفاده از لیزر بر روی پوست ‌های حساس به گرما می‌تواند باعث افزایش رنگدانه، سوختگی و حتی زخم شود. استفاده از ضد آفتاب کاملا ضروری است!

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

فواید لیزر فول بادی زنان

لیزر فول بادی زنان، یک روش موفق برای خلاص شدن از شر موهای زائد بدن است و امروزه به دلیل کارایی و راحتی آن بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. می توان آن را در سراسر بدن، جایی که رشد موهای زائد را تجربه می کنید، انجام داد. در این جا به برخی از مزایای لیزر فول بادی زنان اشاره می کنیم:

 • حداقل عوارض جانبی برای لیر فول بادی زنان: بزرگ ترین ترس مردم در مورد کاهش موهای زائد با لیزر، عوارض جانبی است که می تواند رخ دهد. به طور دقیق، این فناوری بیش از 20 سال است که آزمایش شده است و هیچ مشکلی برای سلامتی شما نخواهد داشت. به این نکته توجه داشته باشید که لیزر فول بادی زنان، حداقل عوارض جانبی مانند قرمزی و سوزش خفیف پوست را به همراه دارد که مدت زیادی دوام نمی آورد و خیلی زود همه چیز به حالت اول برمی گردد.
 • ارزان ترین روش رفع موهای زائد: در ابتدا، ممکن است احساس کنید کاهش موهای زائد با لیزر پرهزینه است، اما در مقایسه با روش ‌های سنتی، فقط یک هزینه یکباره است. زیرا در این روش، لازم نیست به طور مرتب برای رفع موهای زائد، موم، کرم یا تیغ پول خرج کنید. در واقع، در درازمدت در هزینه و همچنین زمانی که صرف اپیلاسیون یا اصلاح می‌کردید، صرفه‌ جویی خواهید کرد.
 • لیزر فول بادی زنان روشی دقیق برای حذف موهای زائد است: چند بار هنگام اپیلاسیون یا اصلاح فراموش کرده اید بخشی از موهای بدن را اصلاح کنید که برای آن مجبور بودید کل روش را تکرار کنید؟ با لیزر موهای زائد، این عملا امکان پذیر نیست زیرا متخصصان آموزش دیده از روش دقیقی پیروی می کنند. در هر شات لیزر، پرتو نور به طور خاص موهای ناخواسته تیره و ضخیم را هدف قرار می دهد که پوست اطراف آسیب نبیند.
 • سرعت بالای فناوری لیزر: لیزرها از نظر فنی پیشرفته و فوق العاده مفید و سریع هستند. آن ها می توانند منطقه ای خاص از مو را فقط در کسری از ثانیه حذف کنند. لیزر نواحی کوچک ‌تر مانند پشت لب کمتر از یک دقیقه طول می‌کشد، در حالی که یک ناحیه بزرگ ‌تر مانند پشت کمر یا پا ممکن است یک ساعت طول بکشد.
 • عدم رشد موهای زائد: در حین اپیلاسیون یا تراشیدن موها، ما فقط موهای سطح بالایی را قطع می کنیم که باعث ایجاد موهای زائد دردناک می شود. اما فناوری لیزر موها را درست از فولیکول – نقطه ای که مو در آن رشد می کند – حذف می کند. این به این معنی است که 0٪ احتمال رشد موهای زیر پوستی وجود دارد. این روش نیز بهترین گزینه برای کسانی است که پوست حساسی دارند و مستعد تحریک پوست هستند.
 • نتایج دائمی با انجام لیزر موهای زائد: بر خلاف روش های سنتی، که در آن مو طی چند روز یا چند هفته دوباره رشد می کند، موهایی که با لیزر برداشته می شوند، ماه ها یا سال ها رشد نمی کنند. در برخی موارد، مو برای همیشه از بین می رود. برای برخی افراد، اگر مو رشد کند، روشن تر است و حتی قابل توجه نیست.
 • داشتن پوست صاف و یکدست با لیزر فول بادی زنان: روش های سنتی از بین بردن موهای زائد پوست ما را زبر می کند. اما لیزر موهای زائد پوست شما را فوق العاده نرم و ابریشمی می کند. همچنین ظاهر پوست را بهبود می بخشد و تون عضلات شما را افزایش می دهد.
 • باعث صرفه جویی در زمان می شود: این سریع ترین راه برای خلاص شدن از شر موهای زائد است. بسته به ناحیه درمان، زمان انجام لیزر می تواند از چند دقیقه تا یک ساعت متغیر باشد.
 • اثرات طولانی مدت لیزر موهای زائد: لیزر موهای زائد فولیکول های موهای در حال رشد را از بین می برد. بازسازی این فولیکول ها در اکثر قسمت های بدن مانند زیر بغل، بیکینی یا ساق پا دشوار است. بنابراین اکثر مردم نتایج دائمی و ماندگار یا حداقل کاهش قابل توجهی در رشد مو می بینند.

فولیکول های مو باید در مرحله رشد خود باشند تا به طور کامل از بین بروند – در غیر این صورت مو به رشد خود ادامه خواهد داد. بنابراین، ممکن است به هشت جلسه یا بیشتر نیاز داشته باشید تا تمام فولیکول‌ های مو را در حالی که در مرحله رشد هستند هدف قرار دهید.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

 

عوارض لیزر فول بادی زنان ​

عوارض لیزر فول بادی زنان

لیزر فول بادی زنان، اگر توسط یک اپراتور مجرب و آموزش دیده انجام شود، عوارض جانبی دائمی نادری دارد. برخی از افراد قرمزی، تورم، تغییر رنگدانه پوست، تاول و کبودی در ناحیه لیزر شده را تجربه می کنند  اما این عوارض جانبی بیش از چند روز پس از درمان دوام نمی آورند. در زیر به برخی از عوارض لیزر فول بادی خانم ها اشاره می کنیم:

 • قرمزی و تحریک بعد از لیزر فول بادی زنان

ممکن است پوست شما حساس باشد و حتی ممکن است بعد از لیزر موهای زائد متوجه تورم خفیفی شوید. در بیشتر موارد، ناحیه لیزر شده، شبیه پوستی است که اپیلاسیون شده است. اما، این علائم موقتی هستند و ظرف چند ساعت پس از لیزر فروکش می‌کنند.

یک کمپرس خنک می تواند برای راحتی بیشتر به پوست شما پس از لیزر استفاده شود. همچنین می توانید برای تسکین پوست خود حمام آب سرد بگیرید.

 • تغییر رنگدانه پوست بعد از لیزر فول بادی زنان

برخی از افراد ممکن است پس از لیزر موهای زائد متوجه تغییرات رنگ جزئی در ناحیه تحت درمان شوند. اگر پوست روشن‌ تری دارید، احتمالاً رنگدانه ‌های تیره‌ تری را تجربه خواهید کرد و اگر پوست تیره‌ تری دارید، بیشتر مستعد رنگدانه‌ های روشن ‌تر هستید.

خوشبختانه این تغییرات با گذشت زمان از بین می روند و پوست شما به حالت عادی باز می گردد.

 • عفونت پوست بعد از لیزر فول بادی زنان

اکثر افرادی که لیزر موهای زائد را انتخاب می کنند، آن را بی خطر و بدون دردسر می دانند. اما، مانند هر روش دیگر زیبایی موهای زائد، آسیب رساندن به فولیکول های مو با لیزر می تواند خطر عفونت را افزایش دهد.

تمام اقدامات احتیاطی قبل و بعد از درمان را رعایت کنید و در حین بهبودی، ناحیه لیزر شده را مانند آفتاب سوختگی درمان کنید. در صورت مشاهده هر گونه علائم عفونت، فورا به متخصص پوست خود اطلاع دهید. از کرم آنتی بیوتیک بدون نسخه در ناحیه لیزر شده استفاده نکنید.

دقت داشته باشید که لیزر موهای زائد، روشی مطمئن و تاکید شده از طرف FDA برای حذف موهای زائد است و عوارض بالا فقط در صورتی رخ می دهد که فرد دارای شرایط خاص مانند مشکل پزشکی باشد، داروهای خاصی مصرف می کند، پوست حساسی دارد یا یک مرکز لیزر غیر معتبر را برای لیزر انتخاب می کنند. اپراتورهای مجرب ما در لیزر مروارید، تمامی تلاش خود را می کنند تا بهترین خدمات را به شما عزیران ارائه دهند.

طول درمان لیزر فول بادی زنان

در حالی که بعد از اولین جلسه لیزر، پوست صاف و بدون مو را خواهید دید، برای دائمی شدن اثرات به چندین جلسه لیزر نیاز دارید.

 علاوه بر این، در حالی که ممکن است پس از جلسه اول، موها مانند قبل رشد کنند، پس از پایان سه ماهگی شاهد کاهش چشمگیر رشد فولیکول های موهای ناخواسته خود خواهید بود و پس از آن تفاوت های بیشتری را مشاهده خواهید کرد.

به طور مشابه، پس از جلسات دیگر، شاهد بازگشت موهای کمتر و کمتری خواهید بود، بنابراین اتمام کل مجموعه جلسات لیزر برای دستیابی به بالاترین درجه کاهش دائمی مو بسیار مهم است.

طول درمان لیزر فول بادی زنان بسته به عواملی مانند موارد زیر متفاوت است:

به طور متوسط، نواحی بزرگ‌ تر بدن مانند پشت کمر، سینه، شانه ‌ها یا پاها می ‌تواند نیم ساعت یا بیشتر طول بکشد، در حالی که نواحی کوچک ‌تر مانند خط بیکینی، پشت لب، چانه یا زیر بغل می‌توانند کمتر از پنج دقیقه طول بکشد.

تعداد جلسات درمانی و فاصله بین آن ها نیز به عوامل متعددی بستگی دارد:

به طور کلی اکثر خانم ها حداقل به 4-6 جلسه لیزر نیاز دارند. مدت زمان بین 2 جلسه بین 6 تا 10 هفته فاصله خواهد داشت. این امر به کاهش 70 تا 90 درصدی مو کمک می کند.

با جلسات بعدی، شاهد رشد موهای کمتر و کمتری خواهید بود تا زمانی که پوست صاف و بدون مو را در تمام طول سال تجربه کنید. حتی در مواردی که تعداد کمی از موها دوباره رشد می کنند، به سختی قابل توجه هستند.

چرا یک نفر به جلسات متعدد نیاز دارد؟

گذراندن یک دوره کامل جسلات لیزر برای اطمینان از کاهش دائمی مو ضروری است. این به این دلیل است که مو در چهار مرحله رشد می کند: آناژن (مرحله رشد)، تلوژن (انتقالی) و کاتاژن (مرحله استراحت).

لیزر فقط روی موهایی که در مرحله آناژن هستند می تواند عمل کند، زیرا این زمانی است که مو حاوی ملانین فراوان است که برای جذب تابش لیزر که می تواند فولیکول را از کار بیاندازد، ضروری است.

بنابراین یک سری درمان برای حمله به هر یک از فولیکول های موی موجود در ناحیه درمان در طول مرحله رشد آن ها بسیار مهم است.

هزینه لیزر فول بادی زنان ​

هزینه لیزر فول بادی زنان

هزینه لیزر فول بادی زنان تحت تأثیر عوامل متعددی قرار دارد، از جمله:

 • کلینیک انتخابی شما برای لیزر فول بادی خانم ها: قیمت ها بسته به شهرت کلینیک، مکان و تکنولوژی مورد استفاده کلینیک می تواند بسیار متفاوت باشد.
 • فناوری لیزر مورد استفاده: فناوری های لیزر مختلف، هزینه های متفاوتی دارند و برخی ممکن است موثرتر از سایرین باشند.
 • تعداد جلسات مورد نیاز: هزینه لیزر فول بادی زنان، بسته به تعداد جلسات مورد نیاز می تواند افزایش یابد.
 • نوع پوست و موی فرد: برخی از انواع پوست و مو ممکن است به جلسات بیشتری نسبت به سایرین نیاز داشته باشند.

آیا لیزر فول بادی زنان بی خطر است؟

لیزر فول بادی خانم ها زمانی که توسط یک اپراتور متخصص و آموزش دیده انجام شود به طور کلی ایمن در نظر گرفته می شود. با این حال، توجه به این نکته مهم است که برخی از عوارض جانبی بالقوه مانند قرمزی، تورم و ناراحتی در ناحیه تحت درمان وجود دارد. همچنین مهم است که یک کلینیک معتبر را انتخاب کنید و قبل از انجام این روش هر گونه نگرانی را با پزشک خود در میان بگذارید.

دستگاه مناسب لیزر فول بادی زنان

شما وقتی می توانید بگویید یک دستگاه، بهترین دستگاه لیزر برای زنان است که دارای ویژگی های زیر باشد:

 • دستگاه لیزر دارای قدرت نفوذ بالا باشد

حتی اگر موهای بدن شما خیلی ضخیم نباشد، در بدن شما چند تار موی ضخیم پیدا می شود. بهترین دستگاه لیزر برای لیزر فول بادی زنان، دستگاهی است که بتواند حتی همین چند تار موی ضخیم را در بدن از بین ببرد.

 • بدون درد باشد

برخی از مراجعه کنندگان می گویند به مرکز لیزری مراجعه کرده اند که هنگام لیزر، درد خیلی زیادی را متحمل شده اند. دستگاه لیزر نامناسب علاوه بر دردی که در حین لیزر دارد، می تواند باعث سوختگی پوست شود. حتما تحقیقات کافی را در خصوص دستگاه لیزرهای مختلف کلینیک های لیزر مو انجام دهید.

 • جوانسازی پوست

اولی دستگاه لیزرهایی که روانه بازار شدند، این چنین بودند که فرد بعد از لیزر احساس خشکی در پوست می کرد اما تکنولوژی جدید دستگاه لیزرهای امروزی به گونه ای است که این مشکل دیگر وجود ندارد.

 • بالا بودن سرعت دستگاه

یک دستگاه لیزر خود برای لیزر موهای زائد، دستگاهی است که سرعت بالای آن باعث شود لیزر فول بادی نهایتا 1 ساعت طول بکشد.

 • امکان لیزر همه انواع پوست و مو

بسیاری از دستگاه لیزرهای جدیدی که به تازگی وارد بازار شده اند، می توانند همه رنگ پوست و مویی را لیزر کنند.

نکاتی در خصوص لیزر فول بادی زنان

نکات زیر برای لیزر فول بادی زنان اهمیت زیادی دارند:

1. ناحیه باید ظرف 24 ساعت قبل از شروع جلسه لیزر تمیز شود.

2. از موچین، اپیلاسیون یا کندن ناحیه تحت درمان در بین جلسات یا قبل از آن خودداری کنید. فقط ناحیه مورد نظر را اصلاح کنید.

3. ناحیه درمان باید فاقد آرایش، لوسیون، دئودورانت و کرم ضد آفتاب باشد- در صورت نیاز به دستمال مرطوب، قبل از شروع جلسه به پزشک یا اپراتور اطلاع دهید.

4. اگر ناحیه 4 هفته قبل از درمان در معرض آفتاب قرار گرفته باشد قابل لیزر نیست.

5. محصولات برنزه کننده تقلبی را نمی توان 3-4 هفته قبل از لیزر استفاده کرد.

6 . لیزر در واقع یک فرآیند بسیار سریع است.

7. بسته به نواحی انتخابی برای لیزر، مدت جلسه لیزر هم متغیر است.

8. بعد از لیزر به مدت 24 ساعت نمی توانید به باشگاه بروید

9. مهم است به یاد داشته باشید که گرمای لیزر به مدت 24 ساعت در پوست شما باقی می ماند. یعنی باشگاه، سونا یا دوش آب گرم برای شما مناسب نیست. اگر این کار را انجام دهید، در معرض خطر ایجاد یک محیط گرم و دوست ‌داشتنی برای تکثیر باکتری ‌ها و در نتیجه ایجاد لکه‌ های پوستی و سوزش هستید.

10. از پوست خود در برابر نور خورشید مراقبت کنید.

11. متخصص پوست به شما توصیه می کند که رعایت چه مواردی برای شما بهتر است، اما ممکن است لازم باشد تا حد امکان از آفتاب گرفتن و قرار گرفتن در معرض نور خورشید قبل و بعد از لیزر خودداری کنید.

اقدامات قبل از لیزر فول بادی زنان ​

اقدامات قبل از لیزر فول بادی زنان

قبل از انجام لیزر فول بادی زنان، چندین نکته مهم وجود دارد که باید بدانید تا مطمئن شوید که درمان برای شما ایمن و موثر است. این عوامل همچنین بر هزینه لیزر موهای زائد کل بدن تأثیر می گذارد. در اینجا چند نکته کلیدی وجود دارد:

 • اطمینان از اینکه اپراتوری که لیزر موهای زائد را انجام می دهد، به درستی آموزش دیده و دارای مجوز برای انجام این روش است.
 • قبل از لیزر، باید استفاده از روش هایی مانند اپیلاسیون، موچین و الکترولیز را متوقف کنید. این روش ‌ها می‌توانند با فولیکول‌ های مو تداخل داشته باشند و لیزر موهای زائد را کمتر مؤثر کنند.
 • قبل از جلسه لیزر موهای زائد، ناحیه یا نواحی مد نظر برای لیزر را بتراشید تا پوست برای لیزر آماده شود. همچنین ممکن است به شما توصیه شود از قرار گرفتن در معرض نور خورشید یا استفاده از برخی محصولات مراقبت از پوست در روزهای منتهی به جلسه لیزر خودداری کنید.
 • در حالی که به طور کلی لیزر موهای زائد نسبت به سایر روش های حذف موهای زائد کمتر دردناک است، درد و ناراحتی با لیزر موهای زائد تمام بدن همچنان ممکن است وجود داشته باشد، اپراتور لیزر ممکن است برای به حداقل رساندن ناراحتی، کرم بی حس کننده را روی ناحیه درمان اعمال کند.
 • در حالی که لیزر موهای زائد می تواند برای بسیاری از افراد بسیار موثر باشد، مهم است که به خاطر داشته باشید که نتایج می تواند بسته به عواملی مانند رنگ پوست و رنگ مو متفاوت باشد. در برخی موارد، ممکن است برای دستیابی به سطح مطلوب کاهش مو، به جلسات لیزر اضافی نیاز باشید.
 • لیزر موهای زائد یک راه حل یک بار نیست. برای دستیابی به نتایج مطلوب به چندین جلسه در طول زمان نیاز دارد. تعداد دقیق درمان های مورد نیاز می تواند بسته به عواملی مانند رنگ پوست، رنگ مو و اندازه ناحیه درمان متفاوت باشد.

آیا لیزر فول بادی زنان بی خطر است؟

لیزر موهای زائد زمانی می تواند بی خطر باشد که یک اپراتور لیزر با تجربه از تجهیزات و تکنیک های مناسب برای لیزر استفاده کند. لیزر مورد استفاده برای حذف موهای زائد برای هدف قرار دادن ملانین در فولیکول مو بدون آسیب رساندن به پوست اطراف طراحی شده است.

با این حال، مانند هر روش پزشکی یا زیبایی، لیزر موهای زائد با خطراتی همراه است. عوارض جانبی احتمالی لیزر موهای فول بادی زنان می تواند شامل قرمزی، تورم، تحریک و خارش در ناحیه تحت درمان باشد. در برخی موارد، تاول یا تغییر در رنگدانه های پوست نیز ممکن است رخ دهد. این عوامل همچنین بر هزینه لیزر موهای زائد کل بدن تأثیر می گذارد.

برای به حداقل رساندن خطر عوارض جانبی، مهم است که با یک اپراتور لیزر و با تجربه کار کنید که می تواند نوع پوست و رنگ موی شما را ارزیابی کند و پارامترهای درمانی را بر اساس آن تنظیم کند. پیروی از دستورالعمل‌ های قبل و بعد از درمان که متخصص پوست ارائه می‌دهد، مانند پرهیز از قرار گرفتن در معرض نور خورشید قبل و بعد از درمان و استفاده از کرم‌ های ضد آفتاب برای محافظت از پوست نیز مهم است.

همچنین باید با متخصص پوست خود در مورد هر گونه شرایط پزشکی یا دارویی که مصرف می کنید و می تواند بر درمان تأثیر بگذارد، صحبت کنید.

مراقبت های بعد از لیزر فول بادی زنان

در زیر، به برخی از مراقبت های مهم بعد از لیزر فول بادی زنان خواهیم پرداخت:

 • همیشه از ضد آفتاب با SPF 30 و بالاتر استفاده کنید زیرا پوست لیزر در برابر نور خورشید آسیب پذیر است.
 • حداقل 1-2 روز پس از لیزر از دوش آب گرم، سونا یا بخار آب گرم خودداری کنید.
 • دو هفته قبل از جلسه لیزر مصرف داروهای آنتی بیوتیک را قطع کنید.
 • قبل از جلسه رفع موهای زائد زیر بغل از استفاده از عطر یا دئودورانت خودداری کنید.

قبل از جلسه رفع موهای زائد صورت هیچ گونه کرم یا لوسیونی را روی صورت نمالید.

چند جلسه شارژ پس از تکمیل دوره لیزر فول بادی زنان لازم است؟

بسته به عوامل مختلف ممکن است به سالی یک بار یا 6 ماه یک بار جلسه شارژ نیاز داشته باشید.

انواع روش‌ های رفع موهای زائد بدن زنان​

انواع روش‌ های رفع موهای زائد بدن زنان

اکثر ما روزانه سعی می کنیم موهای زائد را از بین ببریم. بسته به روش حذف ترجیحی ما، این روش ها ممکن است زمان‌ بر و حتی دردناک باشد. اصلاح، اپیلاسیون و کندن همگی راهکاری موقتی و بیهوده هستند، مخصوصا اگر بخواهیم موها را به طور کامل از بین ببریم. تنها راه دائمی برای از بین بردن موهای زائد، لیزر فول بادی است. انواع دیگر از بین بردن موهای زائد مانند اپیلاسیون، اصلاح و کرم های رفع موهای زائد، اگرچه راحت است، اما می تواند زمان بر باشد، نتایج ماندگاری نداشته باشد و رشد مجدد می تواند خارش داشته باشد.

همچنین برداشتن موهای نواحی بزرگ بدن، مانند پشت، ممکن است دشوارتر باشد، بنابراین لیزر موهای زائد ساده ترین و موثرترین گزینه است. رشد مجدد حداقل است، موها تا 90٪ کاهش می یابد و اگر به موقع رشد مجدد را تجربه کنید، موها بسیار نرم تر، ظریف تر و روشن تر از قبل می شوند.

آیا انتخاب پکیج‌ های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه ‌های لیزر فول بادی زنان موثر است؟

وقتی صحبت از لیزر کل بدن می شود منظور ما کل نواحی بدن است که شامل نواحی زیر است:

با این حال برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

از طرفی پیکیج هایی که برای آقایان در نظر گرفته می شود نیز شامل نواحی گونه و ریش، گردن و کمر است. این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟

برخی از داروهایی که قبل از لیزر نباید مصرف کرد در زیر آورده شده است.

لیزر فول بادی زنان در دوران بارداری

وقتی باردار هستید، بدن شما مملو از هورمون است. سطوح بالاتر استروژن و آندروژن می تواند باعث رشد مو در مکان هایی شود که قبلاً هرگز ظاهر نشده بودند، به خصوص در سه ماهه سوم.

شما می توانید ناگهان متوجه موهای زائد روی شکم، صورت، گردن، سینه ها و بازوهای خود شوید. خبر خوب این است که این رشد مو کاملاً رایج است و معمولاً پس از تولد نوزاد خود به خود از بین می رود.

هورمون های بارداری نه تنها روی محل جوانه زدن ناگهانی مو و میزان آن تاثیر می گذارند، بلکه چرخه رشد موهای شما را نیز تغییر می دهند.

موهای سر و بدن شما همگی دارای یک مرحله رشد فعال هستند که آناژن نامیده می شود. زمانی که مو به طور کامل رشد کرد، وارد حالت استراحت به نام تلوژن می شود و پس از آن می ریزد.

هورمون های بارداری مرحله “ریزش” را به تاخیر می اندازند، به همین دلیل است که متوجه موهای ضخیم تر و پرتر می شوید.  حدود سه تا شش ماه پس از تولد نوزاد و عادی شدن هورمون های شما، موهای اضافی می ریزند.

هیچ مدرکی وجود ندارد که لیزر موهای زائد بر شانس باردار شدن شما تأثیر بگذارد. اگر قصد بارداری دارید، قبل از شروع درمان لیزر موهای زائد با پزشک خود مشورت کنید.

پس از جلسه اول لیزر فول بادی زنان چه تغییراتی مشاهده خواهید کرد؟

زمان بهبودی پس از لیزر موهای زائد، حداقل است و بیشتر افراد می توانند مستقیماً پس از آن به زندگی عادی بازگردند. همانطور که استفاده از ضد آفتاب قبل از لیزر مهم است، استفاده از آن بعد از لیزر نیز مهم است. این کار به جلوگیری از تحریک بیشتر کمک می کند.

شما می توانید انتظار داشته باشید که بلافاصله پس از لیزر، شاهد کاهش تعداد موها در ناحیه لیزر شده باشید. دو تا هشت هفته پس از لیزر موهای زائد، ممکن است متوجه افزایش رشد مو در ناحیه تحت درمان شوید. دلیل این امر این است که همه فولیکول های مو به یک اندازه به لیزر پاسخ نمی دهند. اکثر افراد پس از اولین درمان شاهد کاهش 10 تا 25 درصدی مو هستند. معمولا بین سه تا هشت جلسه برای ریزش موی دائمی نیاز است. یک جلسه مشاوره با اپراتور خود قبل از لیزر، به شما ایده بهتری در مورد تعداد جلسات درمانی می دهد که ممکن است نیاز داشته باشید دارد. همچنین، احتمالاً برای حفظ اثر به یک جلسه شارژ سالیانه نیاز خواهید داشت.

بهترین کلینیک برای لیزر فول بادی زنان ​

بهترین کلینیک برای لیزر فول بادی زنان

بهترین کلینیک برای لیزر موهای فول بادی، کلینیکی است که دارای ویژگی های زیر باشد:

سوالات متداول درباره لیزر فول بادی زنان

لیزر موهای زائد برای همه رنگ پوست و مویی جوابدهی دارد اما در کل، افرادی که موهای روشن تری دارند، نسبت بهافرادی  که موهای تیره تری دارند، دیرتر جواب می گیرند. در جلسه مشاوره خواسته های خود را با پرسنل مطرح کنید تا آن ها به طور کامل شما در خصوص دستگاهی که برای لیزر استفاده می کنند راهنمایی کنند و اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند.

هنگامی که اپراتور روی پوست شما شات می زند، ممکن است یه گرمای خیلی سریع و آنی را حس کنید که خیلی زود رفع می شود چرا که شات ها پشت سر هم صورت می گیرد و اپراتور سریع به قسمت دیگر بدن می رود.

بسته به دستگاهی که برای شما استفاده می شود، نوع پوست شما و دیگر عوامل، ممکن است نتایج مختلفی را بگیرید.

فرآیند لیزر درمانی با تخریب فولیکول های مو عمل می کند. در این روش، فولیکول های مو برای همیشه از بین می روند. سایر فولیکول های مو همچنان به رشد خود ادامه می دهند اما با سرعت کمتری.

هرکسی که احساس می کند روی بدنش رشد بیش از حد مو دارد، می تواند تحت لیزر موهای زائد قرار گیرد. برای کسانی که موهای تیره تری دارند بیشتر ترجیح داده می شود.

می توان انتظار کاهش قابل توجهی در رشد مو داشت. فولیکول های مو برای همیشه می سوزند. موهایی که رشد می کنند پس از لیزر روشن تر و نازک تر می شوند.

موهای ما در چند مرحله رشد می کنند. در هر صورت، لیزر درمانی تنها می تواند فولیکول های مو را تحت تاثیر قرار دهد که در حال حاضر به طور فعال در حال رشد هستند. به همین دلیل است که چندین جلسه مورد نیاز است.

در مقایسه با روش اپیلاسیون، درد کمتری دارد. برای کاهش درد می توان از کرم های بی حس کننده استفاده کرد.

پاسخ بله است. سازمان غذا و داروی ایالات متحده در سال 1997 آن را به عنوان روشی ایمن برای رفع موهای زائد تأیید کرد. با این حال، لیزر موهای زائد تنها زمانی ایمن است که یک تکنسین با مهارت این روش را انجام دهد.

بله، در برخی موارد موها در حین درمان می‌سوزند. این بدان معنا نیست که اگر موهای سوخته ای وجود نداشته باشد، درمان موثر نبوده است.

لیزر فقط می تواند  70 تا 90 درصد رشد مو را کاهش دهد.

شایع ترین عوارض جانبی شامل ناراحتی، قرمزی و تورم در ناحیه لیزر شده است. اما این عوارض در 1-3 روز از بین می رود.

ریش تراش ها، کرم های موبر و موم ها موها را از بدن شما برطرف می کنند، اما برای همیشه از شر آن خلاص نمی شوید.

لیزر درمانی موثرترین راه برای از بین بردن موهای زائد بدن است و فواید زیادی دارد. این روش بدون درد است و تنها چند دقیقه طول می‌کشد تا رشد مو را کاهش دهد و حتی موهای زائد را در نواحی بزرگ بدن از بین ببرد.

خبر خوب این است که لیزر موهای زائد تقریباً در تمام قسمت های بدن قابل استفاده است.

حتی اگر پوست حساسی دارید، لیزر موهای زائد ما فولیکول های موی شما را بدون آسیب رساندن به نواحی اطراف هدف قرار می دهد. این بدان معنی است که ما می توانیم به شما در خداحافظی با مو در مناطق های زیر کمک کنیم:

 • زیر بغل
 • پاها
 • بیکینی
 • پشت کمر
 • شانه
 • قفسه سینه
 • پشت لب
 • صورت

با انتخاب لیزر موهای زائد، هم مردان و هم زنان می توانند زمان کمتری را برای خلاص شدن از شر موهای زائد صرف کنند.

نور مرئی کاملاً ایمن است بنابراین به غیر از استفاده از عینک نیازی به اقدامات احتیاطی خاصی نیست. پوست برخی از افراد بلافاصله پس از درمان کاملا قرمز می شود. با این حال، اکثر کاندیدها هیچ عارضه جانبی را تجربه نمی کنند و واکنش های پوستی توصیف شده معمولا در عرض چند ساعت تا چند روز ناپدید می شوند. به ندرت ممکن است روشن شدن یا تیره شدن موقت پوست رخ دهد .

عوارض جانبی بعد از لیزر، در افرادی دیده می شود که به یک مرکز غیر معتبر مراجعه می کنند و اپراتور آن ها بی تجربه است.

از بین بردن موها اغلب به یک سری لیزر درمانی نیاز دارد. اکثر افراد می توانند هر 4 تا 6 هفته یک بار لیزر موهای زائد را انجام دهند. متخصص پوست به شما می گوید چه زمانی درمان دیگری بی خطر است.

اکثر افراد مقداری رشد مجدد مو را مشاهده می کنند. متخصص پوست شما می تواند به شما بگوید که چه زمانی می توانید با خیال راحت از لیزر درمانی برای حفظ نتایج استفاده کنید.

احتمالاً بلافاصله پس از درمان نتایج را خواهید دید. نتایج از فردی به فرد دیگر متفاوت است. رنگ و ضخامت موهای شما، ناحیه تحت درمان، نوع لیزر استفاده شده و رنگ پوست شما همگی بر روی نتایج تاثیر می گذارند. شما می توانید انتظار کاهش 10 تا 25 درصدی مو را پس از اولین جلسه لیزر داشته باشید.

برای از بین بردن موهای زائد، اکثر افراد به 2 تا 6 لیزر درمانی نیاز دارند. پس از اتمام درمان ها، اکثر افراد برای چندین ماه یا حتی سال ها هیچ مویی روی پوست تحت درمان مشاهده نمی کنند. وقتی موها دوباره رشد می‌کنند، کمتر می‌ شوند. موها نیز کمتر اند و رنگ روشن ‌تری دارند.

گاهی. لیزر موهای زائد فولیکول های موهای شما را هدف قرار داده و غیرفعال می کند و رشد موهای جدید را متوقف می کند. بنابراین اکثر مراجعین ما پس از لیزر موهای زائد، رشد موهای جدید را تجربه نمی کنند. با این حال، تغییرات در هورمون ها می تواند منجر به افزایش تولید مو شود. معمولاً برای نتایج دائمی تر به جلسات شارژ نیاز دارید. حتی در موارد رشد مجدد، موهای جدید به طور معمول صاف تر و نازک تر از قبل از درمان هستند. تیم متخصصان پزشکی ما سابقه سلامتی شما را ارزیابی می‌کنند تا به شما کمک کنند تا تعیین کنید که آیا لیزر موهای زائد بر اساس نیازهای فردی شما نتایج دائمی ارائه می‌دهد یا خیر.

برای اکثر افراد، لیزر موهای زائد ضرری ندارد. با این حال، همه چیز به آستانه درد شما بستگی دارد. اکثر مردم می گویند که احساس می شود یک کش لاستیکی روی پوست کوبیده می شود. اما اگر بیش از حد به درد حساس هستید، ممکن است ناراحتی جزئی را تجربه کنید.

خوشبختانه راه هایی برای کاهش ناراحتی وجود دارد. به نکات مراقبتی قبل از لیزر توجه کنید و یک برنامه مراقبت پس از آن را دنبال کنید. این کار درد را کاهش می دهد و موثرترین نتایج را ارائه می دهد.

هزینه لیزر موهای زائد بسته به ناحیه ای از بدن که می خواهید لیزر کنید و تعداد جلساتی که نیاز دارید متفاوت است. هر چه منطقه بزرگتر باشد، زمان بیشتری نیاز دارد. مدت زمان تعیین کننده قیمت دقیق درمان است.

برخی از افراد نتایج دائمی را مشاهده می کنند، در حالی که برخی از افراد ممکن است هر شش تا دوازده ماه یک بار نیاز به یک جلسه شارژ داشته باشند. نتایج بسته به نوع مو و نوع پوست شما متفاوت است. آماده‌ شدن خوب مناسب و مراقبت ‌های بعدی نیز می‌تواند بر مدت زمان ماندگاری نتایج تأثیر بگذارد.

حداقل سن خاصی وجود ندارد، اما مهم است که صبر کنید تا دوران بلوغ خود را طی کنید تا لیزر درمانی را شروع کنید. خانم ‌ها نباید درمان را شروع کنند، مگر اینکه چرخه قاعدگی خود را شروع کرده باشند. به طور کلی، چهارده سالگی اولین سنی است که افراد می توانند لیزر موهای زائد را شروع کنند.

بهتر است در دوران بارداری مراقب خود باشید و از لیزر موهای زائد خودداری کنید. هیچ مدرکی مبنی بر ناامن بودن آن وجود ندارد، اما مطالعات طولانی مدتی برای تجزیه و تحلیل تأثیر لیزر بر روی جنین در شکم مادر انجام نشده است. برای محافظت از نوزاد، برای شروع درمان لیزر موهای زائد تا پس از زایمان صبر کنید.

هر کسی بدون در نظر گرفتن رنگ پوست یا نوع مو می تواند لیزر موهای زائد را انجام دهد. با این حال، افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند، نسبت به افرادی که موهای روشن یا رنگ پوست تیره دارند، نتایج سریعتر و بهتری می بینند. هر مرد یا زنی می‌تواند این روش را انجام دهد، اگرچه زنان باردار باید برای شروع جلسات خود تا پس از زایمان صبر کنند.

کاندیدای ایده آل سالم است، سبک زندگی متعادلی دارد، رنگ پوست آن ها طبیعی است (برنزه نشده) و موهای تیره دارند. اگرچه ما می توانیم انواع مو و پوست را لیزر کنیم.

ممکن است موها قبل از درمان تراشیده شوند. اگرچه همیشه لازم نیست و در مشاوره شما در مورد آن صحبت خواهد شد.

از کرم ‌های موبر نیز می‌ توان استفاده کرد، اما نه 48 ساعت قبل از درمان – این برای این است که پوست بیش از حد حساس نشود. اگرچه این روش جایگزینی برای حذف موهای زائد نیست، ما توصیه می کنیم. همچنین توصیه می کنیم که اگر قبلا از این روش ها استفاده نکرده اید، از آن استفاده نکنید.

 • از قرار گرفتن در معرض نور خورشید در روزهای قبل از درمان خودداری کنید، زیرا لیزر موهای زائد روی پوست برنزه به خوبی عمل نمی کند.
 • از لایه برداری یا سایر درمان های شیمیایی در هفته منتهی به لیزر خودداری کنید که ممکن است باعث تحریک پوست شود.
 • ممکن است به شما گفته شود که ناحیه مورد نظر را از قبل بتراشید.
 • با پوست تمیز و بدون آرایش در قرار ملاقات خود حاضر شوید.
 • از آسپرین یا سایر داروهای ضدالتهابی یا داروهای گیاهی که ممکن است خونریزی را افزایش دهند خودداری کنید.
 • اگر تبخال یا بریدگی باز دیگری روی صورت خود دارید، جلسه لیزر را به روز دیگری موکول کنید

آدرس لیزر مروارید

تهران - سعادت آباد - میدان کاج - خیابان سرو غربی - نبش خیابان مروارید - مجتمع مروارید سعادت - واحد ۳

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *