لیزر موهای ساعد مردان در تهران

 

ضرورت لیزر موهای ساعد مردان

زیبایی و داشتن پوستی صاف و یک دست در ساعد

صرفه جویی در وقت

صرفه جویی در هزینه اصلاح

مزایای لیزر موهای ساعد مردان

داشتن پوستی صاف، درخشان، نرم و بدون وجود منافذ باز پوستی

افزایش اعتماد به نفس

از بین بردن تیرگی دست ها تا حد زیادی

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای ساعد مردان

بسته به عوامل زیر متفاوت است:

جنس موهای شما

رنگ پوست

رنگ موهای زائد روی دست

مراقبت های قبل از لیزر موهای ساعد مردان

قبل از لیزر از موچین، وکس، بند، اپیلاسیون استفاده نشود.

دست را در معرض نور خورشید قرار ندهید.

از دو هفته قبل از لیزر موهای ساعد مردان از برنز شدن خودداری کنید.

اصلاح موهای زائد دست را قط با ژیلت و تیغ انجام دهید.

مراقبت های بعد از لیزر موهای ساعد مردان

دوش آب داغ نگیرید

تا 48 ساعت، به اتاق خار، سونا، جکوزی و … نروید

روی دست های خود از ضد آفتاب استفاده کنید.

سن مناسب یا توصیه شده

14 به بالا

مدت زمان لیزر

کمتر از 20 دقیقه است

احتمال موفقیت

در صورتی که یک مرکز لیزر درست را انتخاب کنید، احتمال موفقیت زیاد است.

ملاحظات

فرد می تواند سریع به روال عادی زندگی برگردد.

قیمت لیزر موهای زائد مردان

ناحیهمبلغ
فول بادی2.590.000 تومان
نیم پشت و جلو، سرشانه ها1.999.000 تومان
آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت747 هزار تومان
ساعد700 هزار تومان
گوش299 هزار تومان
گونه399 هزار تومان
کل دست1.200.000 تومان
ساق پا800 هزار تومان
جلو گردن399 هزار تومان
پشت گردن399 هزار تومان
کل پا1.200.000 تومان
سینه و شکم1.200.000 تومان
زیر بغل399 هزار تومان
کل پشت1.200.000 تومان

 

فهرست مطالب

لیزر موهای ساعد مردان

آیا لیزر موهای ساعد تنها مختص به خانم‌ ها است؟

خیر در واقع لیزر موهای ساعد، تنها مختص به خانم ها نیست و بسیاری از آقایان نیز دلشان می خواهد پوستی، صاف و یکدست در ناحیه دست ها و ساعد خود داشته باشند و به روش هایی مانند لیزر موهای دست روی می آورند.

بارزترین تفاوت میان لیزر موهای ساعد خانم ها و لیزر موهای ساعد آقایان در تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر است. یعنی آقایان به دلیل اینکه موهای ضخیم تر و بیشتری دارند، به تعداد جلسات بیشتری برای لیزر موهای دست نیاز دارند.

آقایان ممکن است به دلایل مختلفی بخواهند لیزر موهای ساعد را انجام دهند که در زیر به مهمترین آن ها اشاره می کنیم:

 • کاهش رشد موهای ساعد دست: ممکن است آقایان فقط انتظار کاهش موهای دست خود را داشته باشند. در این حالت، مراجعه کننده دوره لیزر کوتاه تری را انتخاب می کند که تعداد جلسات کمتری دارد و باعث می شود موهای روییده شده بسیار کمتر و نازک تر باشند.
 • عملکرد بهتر در ورزش: اگر شما یک ورزشکار حرفه ای یا غیر حرفه ای باشید، موهای زیاد بدن باعث عرق کردن زیاد می شود. همچنین در هنگام پوشیدن جوراب یا لباس های تنگ مخصوص برخی از ورزش ها، پوست شما دچار اصطکاک و تحریک می شود.
 • از بین بردن موهای ضخیم و زیر پوستی: با لیزر موهای ساعد، برای همیشه از شر تحریکات ناشی از اصلاح و موهای زیر پوستی خلاص می شوید. همه این واکنش ها از اصلاح و اپیلاسیون رخ می دهد اما با لیزر موهای ساعد، یک بار برای همیشه از شر موها خلاص می شوید.

هدف ما در لیزر مروارید این است که همه مراجعه کنندگان ما از اینکه مرکز ما را برای لیزر انتخاب کرده اند، راضی باشند. ما همه تلاش خود را می کنیم تا شما عزیزان بهترین نتیجه را از لیزر موهای ساعد خود بگیرید.

بهترین کاندید لیزر موهای ساعد مردان

لیزر موهای ساعد مردان، یکی از محبوب ترین روش های مدرن حذف موهای زائد از ناحیه دست است، اما جالب است بدانید که این روش برای همه مناسب نیست.

در ادامه لیستی از مواردی را برای شما آورده ایم که باید در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که کاندیدای خوبی برای لیزر موهای ساعد اقایان هستید:

آگاهید که نتایج لیزر از فردی به فرد دیگر متفاوت است

لیزر موهای ساعد مردان، در درجه اول برای افرادی با موهای تیره و پوست روشن مفید است. با این حال، مطالعات نشان داده است که در تعداد کمی از موارد، حتی افرادی که به نظر می رسد مو و پوست عالی دارند، درمان لیزر موهای ساعد، برایشان اثربخش نبوده است. با وجود تحقیقات زیاد در این زمینه، هنوز دلیل این امر را نمی دانیم. علاوه بر این، مطالعات علمی در این حوزه دقیقاً قطعی نیستند.

یعنی یک کاندید با داشتن موی تیره و پوست روشن ممکن است جواب نگیرد اما یک کاندید با پوست تیره و موی روشن بهتر جواب بگیرد. همه چیز امکان پذیر است.

تحقیقات کافی در خصوص مرکز لیزر و اپراتورهای لیزر را انجام داده اید

باید بدانید که لیزر موهای ساعد آقایان باید توسط یک اپراتور مجرب در یک مرکز معتبر انجام شود وگرنه شما نتیجه دلخواه خود را از لیزر نخواهید گرفت. انتخاب یک مرکز لیزر اشتباه می تواند ضررهای جبران ناپذیری برای شما داشته باشد.

پوست روشن و موهای تیره دارید

لیزر موهای ساعد، با هدف قرار دادن ماده ای به نام ملالین که هم در موهای تیره و هم در پوست تیره وجود دارد، عمل می کند. بنابراین بهترین کاندیدها برای لیزر موهای زائد کسانی هستند که پوست روشن و موهای تیره دارند. این بدان معنا نیست که لیزر موهای زائد قطعاً برای شما مفید خواهد بود اما به این معنی است که احتمال بسیار زیادی وجود دارد که لیزر موهای زائد برای شما بیشتر موثر باشد.

شما می خواهید نتایج طولانی مدت حذف موهای زائد داشته باشید

لیزر موهای ساعد ، برای افرادی که از استفاده از روش‌ های کوتاه ‌مدت حذف موهای زائد (مانند اپیلاسیون و اصلاح) خسته شده ‌اند و ترجیح می‌ دهند نتایج طولانی ‌تری داشته باشند، عالی است.

به دنبال یک روش سریع برای حذف موهای زائد ساعد هستید

لیزر موهای زائد را می توان در مناطق بزرگ بدن استفاده کرد زیرا این روش سریع است.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

مزایای لیزر موهای ساعد مردان

در زیر لیستی از مهمترین مزایای لیزر موهای ساعد آورده شده است:

لیزر موهای ساعد، روشی بسیار سریع برای حذف موهای زائد در ناحیه دست است

لیزر یک روش بسیار سریع است که جلسات نواحی کوچک آن کمتر از 20 دقیقه طول می کشد. مدت زمانی که طول می کشد تا حد زیادی به اندازه منطقه مورد هدف بستگی دارد. همچنین ممکن است به جز دست، بخواهید نواحی دیگری از بدن خود را لیزر کنید که این موضوع هم به مدت زمان جلسه می افزاید.

نتایج حاصل از لیزر موهای ساعد مردان طولانی مدت هستند

بر خلاف روش‌ های سنتی دیگر برای از بین بردن موها مانند اپیلاسیون یا تراشیدن، که در آن موها طی چند روز یا چند هفته دوباره رشد می‌کنند. موهایی که به طور موثر با استفاده از لیزر برداشته می شوند، معمولاً برای چند ماه و گاهی حتی سال ها ظاهر نمی شوند.

اگر مو دوباره رشد کند، موهای شما کمتر ضخیم، روشن تر و همچنین بسیار کمتر دیده می شود. برای بیشتر از افراد، موها برای همیشه از بین می‌ روند، به این معنی که هرگز دوباره رشد نمی‌کنند.

انجام لیزر موهای ساعد مردان روشی بسیار دقیق است

به شرطی که موهای ساعد خود را توسط یک تکنسین مجرب و آموزش دیده لیزر کرده باشید، پرتوهای نور هنگام هدف قرار دادن موهای لیزر شما دقیق عمل می کنند. یک درمان حرفه ای همچنین به این معنی است که پوستی که فولیکول مو را احاطه کرده است دست نخورده و بدون آسیب باقی می ماند.

خبری از هیچ یک از ناراحتی یا درد مرتبط با بند یا اپیلاسیون نیست

لیزری که از روی پوست شما می گذرد، قبل از اینکه لیزر روی ناحیه جدیدی حرکت کند، مانند یک ضربه سریع و داغ است. این نوع درمان در مقایسه با کنده شدن موها از ریشه، اصلا دردی ندارد.

لیزر موهای زائد بدن تقریباً بدون درد است

لیزرها در طول سال ها جهش های پیشرفته ای داشته اند و این فناوری همچنان در حال پیشرفت است. به عنوان مثال، بیشتر دستگاه های لیزر دارای سیستم خنک کننده منحصر به فرد خود است که در طول لیزر، نهایت راحتی را فراهم می کند. در واقع، با جدیدترین لیزرها، در پایان درمان هیچ درد یا ناراحتی طولانی مدتی را تجربه نخواهید کرد، به این معنی که می توانید بدون درد و با احساس رضایت تا پایان دوره درمان خود جلسات را ادامه دهید.

آزادی پوشیدن آن چه دوست دارید

وقتی یک رویداد مهم در راه است دیگر لازم نیست نگران آن اصلاح ‌های لحظه آخری و اغلب دردناک باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

مزایای لیزر موهای ساعد مردان​

عوارض لیزر موهای ساعد مردان

شایع ترین عوارض جانبی جزئی است و 1 تا 3 روز طول می کشد. این عوارض جانبی عبارتند از:

 • درد و ناراحتی
 • تورم
 • قرمزی موقت پوست

 

سایر عوارض جانبی احتمالی زمانی که لیزر موهای زائد توسط متخصص پوست یا تحت نظارت مستقیم متخصص پوست انجام شود، نادر است. سایر عوارض جانبی احتمالی عبارتند از:

 • تاول زدن
 • شیوع هرپس سیمپلکس (زخم سرد).
 • عفونت ها
 • جای زخم
 • روشن شدن یا تیره شدن پوست

 

با گذشت زمان، رنگ پوست تمایل به بازگشت به حالت عادی دارد. با این حال، برخی از تغییرات در رنگ پوست دائمی هستند. به همین دلیل است که مراجعه به یک مرکز معتبر در درمان های لیزری بسیار مهم است.

پیروی از دستورالعمل های اپراتور نیز مهم است. پیروی از دستورالعمل های قبل از درمان و دستورالعمل های بعد از درمان، خطر عوارض جانبی را تا حد زیادی کاهش می دهد.

طول درمان لیزر موهای ساعد مردان

ما همیشه به مشتریان توصیه می کنیم که با 6 جلسه و با فاصله زمانی 4 تا 8 هفته شروع کنند. پس از اولین سری از جلسات، می توانید ارزیابی کنید که آیا نتایج خود را دوست دارید یا می خواهید دوره دیگری را بگذرانید.  پیش بینی دقیق اینکه هر فرد به چند جلسه نیاز دارد دشوار است. چرخه رشد مو تحت تأثیر عوامل فردی زیادی است. به عنوان مثال، فقط فولیکول هایی که در مرحله رشد خود هستند تحت تاثیر لیزر قرار می گیرند. از آن جایی که فقط برخی از موهای شما به طور همزمان در این مرحله هستند، ما باید در طول چند ماه بارها و بارها به همان ناحیه برویم تا رشد مو در سراسر دست و ساعد به طور دائم کاهش یابد.

هزینه لیزر موهای ساعد مردان

هزینه لیزر موهای ساعد مردان بسته به عوامل مختلفی متفاوت است. در زیر به برخی از مهمترین این عوامل خواهیم پرداخت:

دستگاه مناسب لیزر موهای ساعد مردان

در جدول زیر، به برخی از بهترین دستگاه های لیزر موهای ساعد مردان خواهیم پرداخت:

3 نوع طول موج الکساندرایت، دایود و اندیاگ برای رفع موهای زائد وجود دارد. در میان این سه طول موج:

 • طول موج الکساندرایت، یا 755 نانومتر مناسب افراد با پوستی روشن و سفید، موهای نازک و کرکی می باشد.
 • طول موج دایود یا 808 نانومتر ، برای افرادی با پوستی سبزه و تیره و موهای ضخیم مناسب است.
 • طول موج اندیاگ یا 1064 نانومتر برای افراد سیاه پوست و بسیار تیره مناسب است.

از آن جایی که آقایان پوست تیره دارند، به انرژی بیشتری برای لیزر موهای ساعد نیاز دارند. ما در ادامه به برخی از بهترین مدل ها برای لیزر برای لیزر مردان پردازیم:  

لیزر کندلا (لیزر الکساندرایت) برای لیزر موهای ساعد مردان

یکی از دلایل محبوبیت این مدل لیزر برای لیزر موهای ساعد مردان، توان و قدرت بالای این دستگاه است که بارها و بارها ثابت شده است. این دستگاه دارای دو طول موج الکساندرایت و اندیاگ برای از بین بردن موهای زائد است. این دستگاه لیزر، تائیدیه FDA آمریکا و CE اروپا را دارد و یکی از معتبرترین دستگاه های لیزر به شمار می رود. 

از دیگر دلایلی که این دستگاه برای لیزر موهای ساعد مردان مردان استفاده می شود، کولینگ کرایوژنی و نیتروژنی قدرتمند آن است که باعث شده مشتریان آقا، از این دستگاه لیزر راضی باشند چرا که هیچ درد و سوختگی را حس نمی کنند.

در توضیحات این دستگاه آورده شده است که 100 میلیون شات دارد و این به معنای عمر بسیار بالای دستگاه است. جالب است بدانید که دستگاه لیزر کندلا علاوه بر رفع موهای زائد، به درمان های پوستی نیز می پردازد چرا که طول موج بسیار قدرتمندی دارد.

برخی از مزایای استفاده از دستگاه لیزر کندلا به جز لیزر موهای ساعد مردان، در زیر آورده شده است:

 • رفع موهای زائد کل بدن
 • درمان قارچ ناخن
 • امکان برداشتن کراتوزهایی که خوش خیم هستند.
 • امکان جوانسازی بخش های آسیب دیده پوست.
 • استحکام پوست
 • سفتی پوست

لیزر پلاتیوم برای لیزر موهای ساعد مردان

لیزر پلاتیوم برای لیزر موهای ساعد مردان در واقع جزء نسخه های قدیم همان لیزر تیتانیوم است که همچنان به دلیل قدرت بالای دستگاه، جزء بهترین دستگاه ها برای موهای ساعد مردان به شمار می رود. این دستگاه لیزر، با پشتیبانی هر 3 طول موج الکساندرایت ، دایود و ان دی یاگ، می تواند برای انواع پوست مخصوصا پوست تیره آقایان مناسب باشد.

در بخش خصوصیات دستگاه پلاتیوم برای لیزر موهای ساعد مردان ذکر شده که این دستگاه دارای  30 میلیون شات است و سیستم کولینگ(خنک کنندگی) ترکیبی TEC با قابلیت خنک کنندگی تا -17 درجه این دستگاه می تواند خیال شما را بابت عدم سوختگی با دستگاه، راحت کند. همچنین قیمت این دستگاه بسیار مناسب است و این یکی از مزایای بی نظیر دستگاه به شمار می رود.

دستگاه لیزر تیتانیوم برای لیزر موهای ساعد مردان

دستگاه لیزر تیتانیوم از دیگر دستگاه های محبوبی است که برای لیزر موهای ساعد مردان و سایر نواحی بدن آن ها استفاده می شود. این دستگاه دارای سه طول موج الکساندرایت، دایود و ان دی یاگ است که می تواند لیزر را برای انواع پوست های روشن و تیره انجام دهد. لیزربار و ماژول بار آمریکایی اورجینال کمپانی USA COHERENT LASER  و سیستم کولینگ(خنک کنندگی) این دستگاه باعث شده است که مشتری در هنگام لیزر شدن هیچ دردی را حس نکند.

از مزایای بی نظیر این دستگاه، می توان به این موضوع اشاره کرد که قابل استفاده برای دو نفر به صورت همزمان است. همچنین این دستگاه نسبت به سایر دستگاه های لیزر، هم کیفیت خوبی دارد و هم ارزان تر است و کار با آن برای اپراتور هم راحت تر است.

به طور کلی دستگاه لیزر تیتانیوم برای لیزر موهای ساعد مردان بسیار عالی است و می تواند یک گزینه مناسب برای همه انواع پوست ها باشد. 

نتایج لیزر موهای ساعد مردان

نتایج لیزر موهای ساعد مردان

احتمالاً بلافاصله پس از درمان نتایج را خواهید دید. نتایج از فردی به فرد دیگر متفاوت است. رنگ و ضخامت موهای شما، ناحیه تحت درمان، نوع لیزر استفاده شده و رنگ پوست شما همگی بر روی نتایج تاثیر می گذارند. شما می توانید انتظار کاهش 10 تا 25 درصدی مو را پس از اولین درمان داشته باشید.

برای از بین بردن موهای زائد، اکثر افراد به 2 تا 6 لیزر درمانی نیاز دارند. پس از اتمام درمان ها، اکثر افراد برای چندین ماه یا حتی سال ها هیچ مویی روی پوست تحت درمان مشاهده نمی کنند. وقتی موها دوباره رشد می‌کنند، کمتر می‌شوند. موها نیز ریزتر هستند و رنگ روشن ‌تری دارند.

اقدامات قبل از لیزر موهای ساعد مردان

برای بهترین نتایج و راحت ‌ترین درمان، پیروی از توصیه‌ های اپراتور مهم است. به این ترتیب می توانید به بهترین شکل ممکن برای لیزر درمانی خود آماده شوید.

اپراتور به شما توصیه می کند:

از اپیلاسیون و کندن موهای ساعد خود خودداری کنید

لیزر موهای زائد با هدف قرار دادن ریشه ‌های مو کار می‌کند، بنابراین نباید چهار هفته قبل از جلسه لیزر، اپیلاسیون یا کندن مو را انجام دهید.

می‌توانید ناحیه درمان را حداقل 12 تا 24 ساعت قبل از روز درمان بتراشید تا رنگدانه در فولیکول ‌های مو حفظ شود.

از قرار گرفتن در معرض مستقیم خورشید خودداری کنید

قبل از لیزز ، از قرار گرفتن در معرض نور خورشید دوری کنید. از قرار دادن ناحیه مورد نظر برای درمان از دو هفته قبل از لیزر خودداری کنید و همیشه پوست خود را با ضد آفتاب محافظت کنید. همچنین باید از برنزه کردن یا محصولات برنزه کننده بدون آفتاب برای جلوگیری از خطرات به وجود آمده روی پوست و سایر عوارض جانبی خودداری کنید. اگر برنزه شده ‌اید، قبل از برنامه ‌ریزی درمان، مطمئن شوید که هیچ اثری از برنزه طبیعی یا مصنوعی روی پوست وجود ندارد.

مراقبت از پوست خود را نادیده نگیرید

حمام کردن قبل از جلسه لیزر توصیه می شود اما از کرم های موضعی مانند مرطوب کننده، سرم یا عطر استفاده نکنید. این مواد می توانند پوست را بپوشانند و توانایی لیزر برای هدف قرار دادن فولیکول های مو را مسدود کنند. شما همچنین باید حداقل چهار هفته قبل از درمان از لایه برداری شیمیایی خودداری کنید.

پوست خود را شیو کنید

حتماً در روز جلسه لیزر موهای زائد پوست را برای درمان تمیز کنید.

لباس راحت بپوشید

از پوشیدن لباس های تنگ خودداری کنید زیرا ممکن است بعد از لیزر موهای زائد احساس ناراحتی کنید. مطمئن شوید که لباس های گشاد و راحت بپوشید.

با یک کلینیک قابل اعتماد مشورت کنید

در نهایت، یک کلینیک مورد اعتماد را برای لیزر انتخاب کنید. با مشاوره با یک کلینیک مجرب و قابل اعتماد از بروز هرگونه عارضه یا تحریک پوستی به خصوص اگر پوست حساسی دارید جلوگیری می کنید.

مراقبت های بعد از لیزر موهای ساعد مردان

 • موهای ناحیه تحت درمان را نچینید یا با موم نکنید. این می تواند روند درمان را مختل کند و فولیکول مو را تحریک کند و منجر به رشد مجدد شود.
 • در صورت بروز هرگونه رنگدانه یا تغییر رنگ، از کرم یا روغن ویتامین E استفاده کنید. این به تسکین پوست کمک می کند.
 • هنگامی که قرمزی فروکش کرد، ناحیه را لایه برداری کنید. این موضوع تقریباً یک تا دو هفته پس از قرار ملاقات شما خواهد بود.
 • خارش از عوارض نادر لیزر موهای زائد است. با این حال، اگر این اتفاق بیفتد، مهم است که ناحیه را خراش ندهید، زیرا می‌تواند منجر به آسیب رسیدن به پوست شود و باعث ایجاد دلمه شود که می ‌تواند منجر به زخم شود.
 • از حمام های بسیار داغ، دوش ها یا اتاق های بخار برای حداقل 48 ساعت پس از لیزر خودداری کنید.
 • حداقل دو تا چهار هفته پس از درمان از نور مستقیم خورشید اجتناب کنید.
 • اجتناب از ورزش بیش از حد تا 48 ساعت پس از درمان، هرگونه تحریک را به حداقل می رساند.

پزشک دستورالعمل های خاصی را برای مراقبت از پوست پس از لیزر درمانی به شما می دهد. به طور کلی، برای کمک به بهبود پوست و جلوگیری از عوارض جانبی باید موارد زیر را انجام دهید.

از کمپرس های خنک استفاده کنید

یک دستمال تمیز و نرم را با آب خنک خیس کنید و هر بار چند دقیقه روی ناحیه تحت درمان قرار دهید. همچنین می توانید از کیسه یخ که در یک دستمال کاغذی پیچیده شده استفاده کنید. این روش به کاهش تورم و درد موقت پس از لیزر موهای زائد کمک می کند.

کرم های تجویزی را طبق دستور استفاده کنید

اپراتور یا پزشک شما ممکن است یک کرم استروئیدی برای کمک به به حداقل رساندن هر گونه درد و ناراحتی پس از درمان شما تجویز کند. همچنین ممکن است از استامینوفن (تیلنول) یا داروهای ضد التهابی برای تسکین درد استفاده کنید.

از پوست خود در برابر نور خورشید محافظت کنید

از آنجایی که پوست شما پس از لیزر موهای زائد حساس می شود، اپراتور توصیه می کند که از قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید خودداری کنید. از 1 ماه قبل از لیزر تا 1 ماه بعد از لیزر باید از آفتاب دوری کنید. پس از این مدت، هر روز به محل درمان ضد آفتاب بزنید.

درد لیزر موهای ساعد مردان

با فناوری جدید لیزری که اکنون در دسترس است، این درمان بسیار کمتر از اپیلاسیون دردناک است. اکثر مردم می گویند که دردناک نیست، اما برخی گزارش می دهند که این احساس مانند یک سوزش خیلی سریع و جزئی است.  لیزرهای ما مجهز به یک دستگاه خنک کننده مخصوص هستند که به راحتی در طول درمان کمک می کند، به خصوص در هنگام درمان نواحی حساس.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

انواع روش‌های رفع موهای ساعد

انواع دیگر از بین بردن موهای زائد مانند اپیلاسیون، اصلاح و کرم های رفع موهای زائد، اگرچه راحت است، اما می تواند زمان بر باشد، نتایج ماندگاری نداشته باشد و رشد مجدد می تواند خارش داشته باشد. همچنین برداشتن موهای نواحی بزرگ بدن، مانند پشت، ممکن است دشوارتر باشد، بنابراین لیزر موهای زائد ساده ترین و موثرترین گزینه است. رشد مجدد حداقل است، موها تا 90٪ کاهش می یابد و اگر به موقع رشد مجدد را تجربه کنید، موها بسیار نرم تر، ظریف تر و روشن تر از قبل می شوند.

آیا انتخاب پکیج‌های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه‌های لیزر موهای ساعد موثر است؟

لیزر موی ساعد مردان

وقتی صحبت از لیزر کل بدن می شود منظور ما کل نواحی بدن است که شامل نواحی زیر است:

با این حال برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

از طرفی پیکیج هایی که برای آقایان در نظر گرفته می شود نیز شامل نواحی گونه و ریش، گردن و کمر است. این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟

برخی از داروهایی که قبل از لیزر نباید مصرف کرد در زیر آورده شده است.

بهترین کلینیک برای لیزر موهای ساعد مردان

بهترین کلینیک برای لیزر موهای ساعد مردان، کلینیکی است که اولا در جلسه مشاوره با شما صادقانه صحبت کند و اگر شما کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستید این موضوع را با شما در میان بگذارد. همچنین موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر موهای ساعد مردان اهمیت دارد:

سوالات متداول درباره لیزر موهای ساعد مردان

لیزر موهای زائد برای همه رنگ پوست و مویی جوابدهی دارد اما در کل، افرادی که موهای روشن تری دارند، نسبت به افرادی که موهای تیره تری دارند، دیرتر جواب می گیرند. در جلسه مشاوره خواسته های خود را با پرسنل مطرح کنید تا آن ها به طور کامل شما در خصوص دستگاهی که برای لیزر استفاده می کنند راهنمایی کنند و اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند

هنگامی که اپراتور روی پوست شما شات می زند، ممکن است یه گرمای خیلی سریع و آنی را حس کنید که خیلی زود رفع می شود چرا که شات ها پشت سر هم صورت می گیرد و اپراتور سریع به قسمت دیگر بدن می رود.

بسته به دستگاهی که برای شما استفاده می شود، نوع پوست شما و دیگر عوامل، ممکن است نتایج مختلفی را بگیرید.

بسته به دستگاهی که برای شما استفاده می شود، نوع پوست شما و دیگر عوامل، ممکن است نتایج مختلفی را بگیرید.

لیزر موهای زائد یک روش پزشکی غیر تهاجمی برای کاهش دائمی رشد مو است. در طول جلسه حذف موهای زائد، پرتو لیزر از طریق پوست به فولیکول های مو منتقل می شود.

گرمای شدید لیزر فولیکول‌ ها را هدف قرار می ‌دهد و به آن آسیب می ‌رساند و از رشد مو در آینده در ناحیه درمان جلوگیری می‌کند.

پاسخ بله است. سازمان غذا و داروی ایالات متحده در سال 1997 آن را به عنوان روشی ایمن برای رفع موهای زائد تأیید کرد. با این حال، لیزر موهای زائد تنها زمانی ایمن است که یک تکنسین با مهارت این روش را انجام دهد.

شایع ترین عوارض جانبی جزئی است و 1 تا 3 روز طول می کشد. این عوارض جانبی عبارتند از:

 • درد و ناراحتی
 • تورم
 • قرمزی

سایر عوارض جانبی احتمالی زمانی که لیزر موهای زائد توسط متخصص پوست یا تحت نظارت مستقیم متخصص پوست انجام شود، نادر است. سایر عوارض جانبی احتمالی عبارتند از:

 • تاول زدن
 • زخم سرد
 • عفونت ها
 • جای زخم
 • روشن یا تیره شدن پوست

با گذشت زمان، رنگ پوست تمایل به بازگشت به حالت عادی دارد. با این حال، برخی از تغییرات در رنگ پوست دائمی هستند. به همین دلیل است که مراجعه به پزشک متخصص در درمان های لیزری و دانش عمیق پوست بسیار مهم است.

پیروی از دستورالعمل های متخصص پوست نیز مهم است. پیروی از دستورالعمل های قبل از درمان و دستورالعمل های بعد از درمان، خطر عوارض جانبی را تا حد زیادی کاهش می دهد.

طبق توصیه متخصص پوست از پمادهای بعد از مراقبت استفاده کنید و به طور مرتب از ضد آفتاب با حداقل SPF30 استفاده کنید. توصیه می شود قبل از انجام یک جلسه لیزر موهای زائد، اصلاح کنید. 

دستگاه لیزر تمایل دارد موهای بالای / زیر پوست را هدف قرار دهد. تراشیدن باعث می شود که هیچ مویی در بالای پوست وجود نداشته باشد که دستگاه لیزر آن را هدف قرار دهد، بنابراین از سوختگی احتمالی جلوگیری می کند.

 • شایع ترین عوارض جانبی جزئی است و 1 تا 3 روز طول می کشد. این عوارض جانبی شامل ناراحتی، تورم، قرمزی است. سایر عوارض جانبی احتمالی زمانی که لیزر موهای زائد توسط متخصص پوست یا تحت نظارت مستقیم متخصص پوست انجام شود نادر است و شامل تاول، شیوع تبخال (زخم سرد)، عفونت، زخم، روشن شدن یا تیره شدن پوست است.

احتمالاً بلافاصله پس از درمان نتایج را خواهید دید. نتایج از فرد به فرد دیگر متفاوت است و به رنگ و ضخامت موهای شما، ناحیه تحت درمان، نوع لیزر مورد استفاده و رنگ پوست شما بستگی دارد. شما می توانید انتظار کاهش 10 تا 25 درصدی مو را پس از اولین درمان داشته باشید. برای برداشتن کامل موهای زائد و بهترین نتیجه، باید حدود 6 جلسه انجام دهید که پس از آن اکثر افراد برای چندین ماه یا حتی سال ها هیچ مویی روی پوست تحت درمان مشاهده نمی کنند. هنگامی که موها دوباره رشد می کنند، رنگ آن ها ظریف تر و روشن تر می شود.

لیزر موهای زائد در افرادی که پوست روشن ‌تر و موهای تیره‌ تری دارند، مؤثرتر است. برای پوست های تیره تر، این خطر وجود دارد که پوست بیش از حد انرژی نور لیزر را جذب کند و ممکن است باعث سوختگی شود. به همین دلیل لیزر موهای زائد برای پوست های خیلی تیره توصیه نمی شود. متخصص زیبایی شما می تواند به شما بگوید که آیا شما کاندیدای خوبی برای این روش هستید یا خیر.

عوارض جانبی طولانی مدت ندارد. تمام عوارض جانبی موقتی هستند. در طول عمل، چشمان شما برای محافظت از نور لیزر توسط عینک پوشیده می شود. پیروی از دستورالعمل های متخصص پوست بسیار مهم است. پیروی از دستورالعمل های قبل از درمان و دستورالعمل های بعد از درمان، خطر عوارض جانبی را تا حد زیادی کاهش می دهد.

بسته به ناحیه ای که تحت درمان لیزر قرار می گیرد، درمان می تواند از 15 دقیقه شروع شود و در صورت انجام یک درمان کامل بدن می تواند تا 2.5 ساعت طول بکشد.

اکثر افراد برای ماه ها یا حتی سال ها بدون مو می مانند. هنگامی که برخی از موها دوباره رشد می کنند، احتمالا کمتر قابل توجه خواهند بود. برای اینکه ناحیه عاری از مو باشد، فرد ممکن است به جلسات شارژ نیاز داشته باشد.

هر کسی بدون در نظر گرفتن رنگ پوست یا نوع مو می تواند لیزر موهای زائد را انجام دهد. با این حال، افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند، نسبت به افرادی که موهای روشن یا رنگ پوست تیره دارند، نتایج سریعتر و بهتری می بینند.

لیزر موهای زائد فولیکول های موهای شما را هدف قرار داده و غیرفعال می کند و رشد موهای جدید را متوقف می کند. بنابراین اکثر مراجعین ما پس از لیزر موهای زائد، رشد موهای جدید را تجربه نمی کنند. با این حال، تغییرات در هورمون ها می تواند منجر به افزایش تولید مو شود. معمولاً برای نتایج دائمی تر به جلسات شارژ نیاز دارید.

حتی در موارد رشد مجدد، موهای جدید به طور معمول صاف تر و نازک تر از قبل از درمان هستند. تیم متخصصان پزشکی ما سابقه سلامتی شما را ارزیابی می‌کنند تا به شما کمک کنند تا تعیین کنید که آیا لیزر موهای زائد بر اساس نیازهای فردی شما نتایج دائمی ارائه می‌دهد یا خیر.

ما فقط می توانیم موهای حاوی ملانین را دستکاری کنیم. موهای سفید، قرمز و بلوند هیچ ملانین درون خود ندارند، بنابراین لیزر موهای زائد برای این افراد خیلی جواب نمی دهد.

آدرس لیزر مروارید

تهران - سعادت آباد - میدان کاج - خیابان سرو غربی - نبش خیابان مروارید - مجتمع مروارید سعادت - واحد ۳

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *