فاصله بین لیزر موهای زائد

 

فاصله بین لیزر موهای زائد به تفکیک محل مد نظر برای لیزر

صورت و گردن: 6-8 جلسه | 4-6 هفته فاصله

بیکینی: 5-10 جلسه | 4-6 هفته فاصله

زیر بغل: 6-8 جلسه | 4-6 هفته فاصله

پاها: 3-6 جلسه | 4-6 هفته فاصله

پشت کمر: 5-7 جلسه درمان | 4-6 هفته فاصله

پیامدهای عدم رعایت فاصله بین لیزر موهای زائد

اگر فاصله بین لیزر موهای زائد زیاد شود، فولیکول‌ های مو آنقدر آسیب نمی ‌بینند که رشد مو را متوقف کند. رشد مجددا موی طبیعی دوباره از سر گرفته می شود.

لیزر موهای زائد چگونه کار می کند

لیزرها با ارسال پرتوی از انرژی نور به فولیکول هایی که در واقع موهای شما را رشد می دهند، کار می کنند. این نور گرما تولید می‌کند و گرما به فولیکول ‌ها آسیب می ‌زند

چه تعداد جلسه لیزر نیاز دارم؟

بهتر است بین چهار تا هشت هفته بین هر جلسه صبر کنید و ما به طور کلی شش جلسه را برای نتایج مطلوب توصیه می کنیم

مراحل رشد مو

فاز رشد (آناژن)

فاز انتقال (کاتاژن)

فاز استراحت (تلوژن)

 

ناحیه

مبلغ

کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه

1.100.000 تومان

کل بدن شات نامحدود

1.300.000 تومان

لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل

899 هزار تومان

کل پا

599 هزار تومان

کل دست

599 هزار تومان

بیکینی

249 هزار تومان

زیر بغل

249 هزار تومان

ساعد

379 هزار تومان

صورت

249 هزار تومان

ساق

399 هزار تومان

پشت لب

99 هزار تومان

خط ناف

99 هزار تومان

دور سینه

99 هزار تومان

گودی کمر

249 هزار تومان

شکم

249 هزار تومان

باسن

249 هزار تومان

بازو

389 هزار تومان

ران

499 هزار تومان

پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل

949 هزار تومان

پکیج کل دست، کل پا

999 هزار تومان

ناحیه

مبلغ

فول بادی

2.490.000 تومان

آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت

590 هزار تومان

ساعد

700 هزار تومان

بازو

800 هزار تومان

کل دست

999 هزار تومان

ساق پا

800 هزار تومان

ران

900 هزار تومان

کل پا

999 هزار تومان

سینه و شکم

1.200.000 تومان

زیر بغل

299 هزار تومان

کل پشت

1.200.000 تومان

فهرست مطالب

فاصله بین لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد درمانی است که توسط متخصصان معتبر انجام می شود. این درمان یک راه حل طولانی مدت برای توقف کامل رشد مو است. افراد می توانند این کار را از طریق استفاده از دستگاهی انجام دهند که پرتویی از انرژی نور تولید می کند که به فولیکول های مو در ریشه آسیب می رساند، بنابراین رشد مو دیگر در ناحیه تحت درمان اتفاق نمی افتد. برای اینکه درمان کاملاً مؤثر باشد و به نتایج مطلوب برسید، باید چندین جلسه لیزر انجام دهید و بین هر جلسه مدت زمان مناسبی صبر کنید.

در ادامه با ما و لیزر مروارید همراه باشید تا کلیه نکات مهمی که در خصوص فاصله بین لیزر موهای زائد باید بدانید را برای شما شرح دهیم.

فاصله بین لیزر موهای زائد به تفکیک محل مد نظر برای لیزر

عوامل مختلفی بر فاصله بین لیزر موهای زائد و تعداد جلسات لازم برای لیزر تاثیر می گذارد. در ادامه به طور کلی به فاصله بین لیزر موهای زائد به تفکیک محل مد نظر برای لیزر خواهیم پرداخت:

 • فاصله بین لیزر موهای زائد برای نواحی صورت و گردن

6-8 جلسه| 4-6 هفته فاصله

صورت و گردن یکی از رایج ترین نواحی برای لیزر موهای زائد هستند. مردان و زنان به طور یکسان علاقه مند به انجام لیزر در این نواحی هستند زیرا موهای زائد در این نواحی از بدن کاملاً قابل مشاهده است. اگر مدتی است که صورت خود را اپیلاسیون یا اصلاح کرده اید، احتمال زیادی وجود دارد که قبلاً به فولیکول های مو در این ناحیه آسیب وارد کرده باشید. این بدان معنی است که هنگام شروع فرآیند لیزر موهای زائد، احتمالاً به جلسات کمتری نیاز خواهید داشت.

در اینجا یک عامل کلیدی دیگر وجود دارد که به تعداد جلسات لیزر و طول مدتی که باید بین هر جلسه صبر کنید کمک می کند: صورت و گردن نواحی هورمونی بدن هستند.

نواحی هورمونی بدن اغلب به جلسات بیشتری نسبت به نواحی غیر هورمونی بدن (مانند پاها) نیاز دارند. می توانید انتظار داشته باشید که ناحیه صورت خود را حدود شش تا هشت بار قبل از اینکه فولیکول های مو دیگر مو تولید نکنند، لیزر کنید. همچنین باید حدود چهار تا شش هفته بین هر جلسه صبر کنید.

ما می ‌دانیم که این امر ممکن است یک فرآیند نسبتاً طولانی به نظر برسد، اما مهم است که فولیکول‌ های موی شما در بین درمان‌ ها کمی رشد کنند تا در صورت آسیب دیدن توسط لیزر در مرحله ایده‌آل رشد باشند. این روند طولانی نتایج طولانی مدت به شما می دهد، اما مهم است که به خاطر داشته باشید که ممکن است برای اطمینان از همکاری فولیکول ها، یک یا دو بار در سال نیاز به درمان های بعدی داشته باشید. یعنی شما به جلسات شارژ سالانه نیاز دارید.

 • فاصله بین لیزر موهای زائد برای نواحی بیکینی

5-10 جلسه | 4-6 هفته فاصله

بسیاری از افراد به دنبال لیزر موهای زائد برای هدف قرار دادن موهای زائد در ناحیه بیکینی هستند. این قسمت از بدن یک ناحیه هورمونی دیگر است. این بدان معناست که شما به تعداد جلسات بیشتری نسبت به یک ناحیه غیر هورمونی بدن برای لیزر موهای زائد نیاز خواهید داشت.

شما می توانید انتظار داشته باشید که قبل از دستیابی به نتایجی که می خواهید ببینید، حدود پنج تا ده جلسه لیزر انجام دهید. باید به خاطر داشته باشید که بین درمان های این ناحیه از بدن نیز باید حدود چهار تا شش هفته صبر کنید.

بدترین حالت این است که تقریباً یک سال زمان لازم باشد تا موهای زائد بیکینی به طول کامل از بین برود. خبر خوب این است: دیگر نیازی به نگرانی در مورد ناراحتی و درد ناشی از تیغ کشیدن نخواهید داشت. برای اطمینان از اینکه فولیکول ‌های موی شما موهای زائد دیگری تولید نمی‌کنند، باید در جلسات شارژ سالانه شرکت کنید.

 • فاصله بین لیزر موهای زائد برای ناحیه زیر بغل

6-8 جلسه | 4-6 هفته فاصله

آیا از تراشیدن هر روز زیر بغل خود خسته شده اید؟ لیزر موهای زائد این مشکل را برای شما از بین می برد با انجام لیزر موهای زیر بغل هر زمان که تاپ می پوشید دیگر نیازی به نگرانی در مورد موهای  زیر بغل خود نخواهید داشت.

زیر بغل نیز یکی دیگر از بخش‌ های هورمونی بدن است زیرا موها پس از بلوغ تولید می‌ شوند، بنابراین می ‌توانید انتظار داشته باشید که هر شش هفته یکبار حدود شش تا هشت جلسه لیزر را قبل از مشاهده نتایج مطلوب داشته باشید. این بازه ‌های زمانی ممکن است برای شما دلهره ‌آور به نظر برسد، اما نگران نباشید زیرا جلسات لیز زیر بغل فقط حدود ده دقیقه یا کمتر طول می‌کشند.

 • فاصله بین لیزر موهای زائد برای نواحی پاها

3-6 جلسه | 4-6 هفته فاصله

ما در نهایت به نقطه‌ای رسیده ‌ایم که دیگر نواحی هورمونی در بدن برای لیزر وجود ندارد – این بدان معناست که بقیه مناطق در ادامه به درمان‌ های کمتری نیاز دارند. شما به طور بالقوه می توانید با سه جلسه لیزر به نتایج دلخواه خود برسید.

شنیدن اینکه افرادی به شش جلسه یا بیشتر به لیزر نیاز دارند نیز غیرمعمول نیست. این به این دلیل است که اثربخشی لیزر موهای زائد به نوع پوست، سن و سایر عوامل مؤثر بستگی دارد. کمبود هورمون در این ناحیه از بدن تاثیری بر زمان انتظار ندارد. شما همچنان باید بین هر جلسه تقریباً چهار تا شش هفته صبر کنید.

 • فاصله بین لیزر موهای زائد برای نواحی پشت کمر

5-7 جلسه درمان | 4-6 هفته فاصله

مردان معمولاً به دلیل موهای زائد که ظاهراً بیش از حد رشد می کنند، از لیزر موهای زائد در پشت کمر خود استقبال می کنند. مردان معمولاً به حدود پنج تا هفت جلسه برای از بین بردن مؤثر موهای پشت کمر نیاز دارند. زنانی که مایلند لیزر موهای زائد پشت کمر را انجام دهند، باید فقط چند جلسه لیزر انجام دهند. توجه به این نکته مهم است که تعداد جلسات مورد نیاز به میزان موهایی که در پشت کمر دارید بستگی دارد. در حالی که تعداد جلسات لیزر ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد، هر فرد باید توجه داشته باشد که بین هر جلسه باید حدود چهار تا شش هفته صبر کند.

لیزر موهای زائد برای مردان و زنانی که از رویارویی با مشکلات دائمی اپیلاسیون و اصلاح خسته شده ‌اند، گزینه مناسبی است. این فرآیند مطلوب است زیرا پس از اتمام جلسات لیزر خود فقط به یک جلسه شارژ سالانه نیاز خواهید داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

اگر فاصله بین لیزر موهای زائد زیاد شود چه اتفاقی می افتد؟​

اگر فاصله بین لیزر موهای زائد زیاد شود چه اتفاقی می افتد؟

خلاصه: هیچی و مشکل همینه!

اگر فاصله بین لیزر موهای زائد زیاد شود، فولیکول‌ های مو آنقدر آسیب نمی ‌بینند که رشد مو را متوقف کند. شما یک نازک شدن اولیه مو را مشاهده خواهید کرد، اما نتایج شما آنگونه که باید پیش نمی رود و مدت زیادی طول نخواهد کشید که به رشد طبیعی مو برگردید.

از سوی دیگر، اگر دوره کامل لیزر موهای زائد خود را تمام کنید و بین آن‌ ها زیاد منتظر نمانید، می‌ توانید انتظار کاهش طولانی ‌مدت مو و حتی تا تغییر دائمی را داشته باشید. برای درک اینکه چرا پایبندی به برنامه لیزر مهم است، باید بدانید لیزر موهای زائد چگونه کار می کند و موهای شما چگونه رشد می کنند.

لیزر موهای زائد چگونه کار می کند

لیزرها با ارسال پرتوی از انرژی نور به فولیکول هایی که در واقع موهای شما را رشد می دهند، کار می کنند. این نور گرما تولید می‌کند و گرما به فولیکول ‌ها آسیب می ‌زند و توانایی آن‌ ها برای رشد مجدد هر مو را به خطر می‌ اندازد. به دلیل روشی که لیزر ملانین موهای شما را هدف قرار می دهد، انرژی به سمت پوست هدف قرار نمی گیرد، بنابراین هیچ آسیبی به اپیدرم وارد نمی شود.

پس از هر جلسه، فولیکول ها آسیب بیشتری می بینند. رفته رفته شما متوجه رشد آهسته ‌تر و نازک ‌تر در ناحیه مورد نظر خود خواهید شد و با ادامه چرخه درمان ‌ها، فولیکول‌ ها آسیب بیشتری خواهند دید و رشد مو حتی بیشتر کاهش می ‌یابد. این یکی از دلایل مهم این است که چرخه کامل لیزر خود را ادامه دهید.

برخی از فولیکول ‌ها دیگر هرگز قادر به رشد مو نیستند و برخی دیگر تنها در چند ماه آینده قادر به رشد موهای نازک‌ تر خواهند بود. این رشد نازک به راحتی با جلسه شارژ در آن زمان هدف قرار می گیرد.

چگونه مو رشد می کند

در چرخه رشد فعال، موهای شما رنگدانه ای را تولید می کند که به آن رنگ می دهد و این رنگدانه همان چیزی است که لیزر هدف قرار می دهد.

به همین دلیل، لیزر درمانی بر روی فولیکول هایی که در مرحله فعال هستند بیشترین تاثیر را دارد. انرژی لیزر به فولیکول هایی که در حال ریزش یا خاموش هستند آسیب زیادی وارد نمی کند. همانطور که بین هر درمان چند هفته صبر می کنید، موهای بیشتری از حالت خوابیده یا ریزش شده و به مرحله رشد فعال می روند و به درمان بعدی شما اجازه می دهد به طور موثر آن ها را هدف قرار دهد.

با این حال، اگر بیش از حد صبر کنید، این موها ممکن است به مراحلی برگردند که نتوان آن ها را به طور موثر هدف قرار داد و نتایج شما را به خطر انداخت.

چه تعداد جلسه لیزر نیاز دارم؟

بهتر است بین چهار تا هشت هفته بین هر جلسه صبر کنید و ما به طور کلی شش جلسه را برای نتایج مطلوب توصیه می کنیم. زمانی که برای مشاوره به ما مراجعه می کنید، به شما کمک می کنیم تا برنامه درمانی شخصی خود را تعیین کنید.

عوامل مختلفی در تعیین برنامه شما نقش دارند، از جمله سرعت کلی رشد مو، ناحیه ای که تحت درمان قرار گرفته اید و رنگ پوست و مو.

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

آیا لیزر موهای زائد ارزشش را دارد؟

لیزر موهای زائد جایگزین مناسب و موثری برای تمام روش‌ های رفع موهای زائد است که وقت شما را می‌گیرد و نتایج کوتاه ‌مدتی را به همراه دارد. نتایج لیزر درمانی طولانی مدت است و پوستی صاف را برای ماه ها به شما می دهد.

برای برخی، نتایج حتی می‌تواند دائمی باشد، اما حتی اگر موهای شما دوباره رشد کند، روشن ‌تر و نازک ‌تر از همیشه خواهد بود و فقط به جلسات شارژ نیاز خواهد داشت.

لیزر موهای زائد از اواخر دهه 1990 در دسترس بوده است و از آن زمان تاکنون این فناوری پیشرفت کرده است. اکنون می‌توان رنگ ‌های بیشتر مو و انواع پوست‌ های بیشتری را به‌طور مؤثر درمان کرد و لیزرهای دقیق امروزی می‌ توانند موها را در هر نقطه از بدن، از جمله پاها، ناحیه بیکینی، پشت کمر، سینه، صورت و زیر بغل هدف قرار دهند.

آیا لیزر موهای زائد برای من مناسب است؟

همه افراد متفاوت هستند، بنابراین نتایج همیشه برای شما منحصر به فرد است، اما اکثر مردم نتایج عالی را از لیزر موهای زائد مشاهده خواهند کرد. موهای شما نازک ‌تر و نازک ‌تر می ‌شوند، حتی اگر دوباره برگردند، و از نتایج آن برای ماه‌ ها و سال ها لذت خواهید برد.

بعلاوه، هر زمان که بخواهید می توانید یک جلسه شارژ داشته باشید – لازم نیست منتظر بمانید تا موها تا یک طول مشخص بالای پوست رشد کنند.

هر چه موهای شما نسبت به رنگ پوست تیره تر باشد، درمان شما سریعتر خواهد بود. با این حال، گزینه های لیزر ما به ما امکان می دهد حتی اگر پوست تیره یا موهای روشن تری دارید، شما را لیزر کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

مراحل رشد مو

رشد مو سه مرحله دارد و لیزر موهای زائد فقط روی موها در مرحله اول رشد موثر است.

 • فاز رشد (آناژن)
 • فاز انتقال (کاتاژن)
 • فاز استراحت (تلوژن)

آناژن مرحله رشد فعال فولیکول های مو است. در این زمان، سلول های ریشه مو به سرعت تقسیم می شوند، بنابراین مو در حال رشد است و تا ساقه مو گسترش می یابد. در مرحله آناژن، فولیکول‌ های مو بیشترین پذیرش را در برابر نور لیزر دارند زیرا سرشار از پروتئین (کراتین) و ملانین هستند. لیزرها با هدف قرار دادن ملانین (رنگ) مو کار می کنند. فاز آناژن برای فولیکول مو به طور ژنتیکی تعیین می شود و از فردی به فرد دیگر متفاوت است، اما حدود 85 درصد از فولیکول های مو در بدن ما در هر زمان در فاز آناژن هستند.

در پایان مرحله آناژن، زمانی که رشد مو متوقف می شود، فولیکول وارد فاز کاتاژن می شود. این مرحله فقط 2-3 هفته طول می کشد. حدود پنج درصد از موهای ما در هر زمان در این مرحله هستند.

مرحله آخر تلوژن است. در این زمان، مو شروع به ریختن می کند و فولیکول برای شروع یک چرخه جدید تحریک می شود. طول این مرحله برای فولیکول های سالم روی پوست سر حدود 100 روز است، اما سایر نواحی بدن می توانند به طور قابل توجهی متفاوت باشند. حدود 10 درصد از فولیکول های مو در هر زمان در فاز تلوژن هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

مراحل رشد مو ​

هزینه لیزر موهای زائد چقدر است؟

عوامل و فاکتورهای زیادی می تواند در تعیین هزینه های موهای زائد موثر باشند که در زیر به مهمترین آن ها می پردازیم:

آیا بین جلسات لیزر موهای زائد 8 هفته زمان زیادی است؟

پاسخ به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله ناحیه تحت درمان. چرخه رشد موی فرد و تعداد درمان هایی که در ناحیه خاص انجام داده اید اهمیت زیادی در این امر دارد.

رشد مو به صورت چرخه ای اتفاق می افتد و لیزر موهای زائد در مرحله آناژن موثرتر است. زمانی که مو به طور فعال در حال رشد است. از آنجایی که همه فولیکول های مو به طور همزمان در این مرحله نیستند، چندین جلسه برای هدف قرار دادن موثر تمام فولیکول های مو مورد نیاز است.

عوامل تاثیرگذار در افزایش تعداد جلسات لیزر

فاصله ایده آل بین درمان ها چیست؟

به طور معمول، فاصله درمان ها برای صورت 4-5 هفته و برای نواحی روی بدن 5-6 هفته است. این زمان با چرخه رشد طبیعی مو هماهنگ است و درمان ها را موثرتر می کند. مخصوصاً اگر در زمینه لیزر موهای زائد تازه کار هستید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

فواید لیزر موهای زائد

 

به جدول زیر در خصوص فواید لیزر موهای زائد توجه کنید:

غیر تهاجمی بودن

اگرچه این درمان در مورد هدف قرار دادن فولیکول های موهای زائد بسیار موثر است، اما غیر تهاجمی نیز هست. همچنین به معنای زمان بهبودی سریع تر و خطرات کمتری است.

امنیت بالا

استفاده از لیزر بر روی پوست ممکن است در وهله اول خطرناک به نظر برسد، اما این شکل از حذف موهای زائد در واقع زمانی که توسط یک تکنسین آموزش دیده و با تجربه انجام شود، بسیار ایمن است.

 این روش همچنین احتمال بریدگی پوست یا واکنش به یک ماده شیمیایی بد را از بین می برد.

کاهش شدید رشد مو

کلینیک های لیزر موهای زائد از شما می خواهند که یک یا دو روز قبل از جلسه اصلاح کنید تا از سوزاندن موهای سطحی شما جلوگیری شود. این در نهایت به این معنی است که در حالی که بین هر جلسه صبر می کنید تا این روش کار کند، همچنین می توانید بدون مو باقی بمانید، برخلاف روشی مانند اپیلاسیون که در آن باید منتظر بمانید تا موها به طول مناسب برسند.

تعداد جلسات شارژ خیلی کم

شما با لیزر موهای زائد، فقط سالی 1 بار یا 6 ماه یک بار به جلسات شارژ بعد از اتمام دوره لیزر خود نیاز دارید.

مقرون به صرفه

پس از شروع جلسات لیزر موهای زائد، دیگر نگران صرف هزینه برای محصولاتی مانند کرم‌ های موبر، تیغ، درمان‌ های گران ‌قیمت موم یا هر روش دیگری که قبلاً برای از بین بردن موهای خود استفاده کرده ‌اید، نباشید.

هزینه قبلی ممکن است بیشتر باشد، اما وقتی بی‌ مویی را برای چندین ماه یا حتی سال‌ ها در یک زمان مقایسه می‌کنید، می ‌توانید مقدار قابل ‌توجهی در هزینه صرفه ‌جویی کنید، زمانی که برای روش ‌های معمولی که زمانی پول خود را صرف آن کرده ‌اید، پرداخت نمی‌کنید. شما همچنین می توانید مقدار زیادی از زمان با ارزش خود را که برای اپیلاسیون یا اصلاح صرف می کردید، صرفه جویی کنید.

حداقل عوارض جانبی برای لیزر موهای زائد

عوارض جانبی بسیار کمی وجود دارد که در بیشتر موارد در حذف موهای زائد با لیزر بسیار کم است. عوارض جانبی که رخ می دهند معمولاً فقط برای چند روز باقی می مانند.

 یک تکنیک قابل اعتماد برای از بین بردن موهای زائد

بسیاری از مشتریان کاهش بوی بدن را به ‌عنوان وجود مو در اعماق فولیکول گزارش می‌کنند  زیرا لیزر درمانی فولیکول ‌ها را در ریشه تخریب می‌کند.

تعطیلات بی دغدغه و بدون مو

لیزر موهای زائد یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای تعطیلات در ماه های تابستان انجام دهید. زمانی که می دانید دیگر نیازی به نگرانی در مورد موهای ناخواسته ندارید، راهی را برای شما فراهم می کند تا استراحت کنید و واقعاً از زمان استراحت خود لذت ببرید.

 با این حال، اگر قصد دارید قبل از تعطیلات بعدی خود، لیزر موهای زائد را انجام دهید، مطمئن شوید که چند ماه قبل از زمان آن را انجام داده اید زیرا قرار گرفتن در معرض نور خورشید پس از لیزر موهای زائد توصیه نمی شود.

اعتماد به نفس خود را افزایش دهید

نظافت بی عیب و نقص به طور طبیعی باعث می شود همه احساس بهتری نسبت به ظاهر و احساس خود داشته باشند. وقتی دیگر لازم نیست نگران رشد مجدد ناخوشایند باشید، به طور خودکار نسبت به ظاهر خود اطمینان بیشتری خواهید داشت.

پوشیدن لباس های دلخواه

وقتی یک رویداد مهم در راه است دیگر لازم نیست نگران آن اصلاح ‌های لحظه آخری و اغلب دردناک باشید. به عنوان مثال، می توانید تاپ های بند دار یا بدون آستین مورد علاقه خود را بپوشید و نگران رشد بیش از حد موهای بدن خود نباشید.

روشی بدون درد

لیزرها در طول سال ها جهش های پیشرفته ای داشته اند و این فناوری همچنان در حال پیشرفت است. به عنوان مثال، بیشتر دستگاه های لیزر دارای سیستم خنک کننده منحصر به فرد خود است که در طول لیزر، نهایت راحتی را فراهم می کند. در واقع، با جدیدترین لیزرها، در پایان درمان هیچ درد یا ناراحتی طولانی مدتی را تجربه نخواهید کرد، به این معنی که می توانید بدون درد و با احساس رضایت تا پایان دوره درمان خود جلسات را ادامه دهید.

روشی بسار دقیق

به شرطی که موهای خود را توسط یک تکنسین مجرب و آموزش دیده لیزر کرده باشید، پرتوهای نور هنگام هدف قرار دادن موهای لیزر شما دقیق عمل می کنند. یک درمان حرفه ای همچنین به این معنی است که پوستی که فولیکول مو را احاطه کرده است دست نخورده و بدون آسیب باقی می ماند.

انواع روش‌ های رفع موهای زائد

انواع دیگر از بین بردن موهای زائد مانند اپیلاسیون، اصلاح و کرم های رفع موهای زائد، اگرچه راحت است، اما می تواند زمان بر باشد، نتایج ماندگاری نداشته باشد و رشد مجدد می تواند خارش داشته باشد. همچنین برداشتن موهای نواحی بزرگ بدن، مانند پشت، ممکن است دشوارتر باشد، بنابراین لیزر موهای زائد ساده ترین و موثرترین گزینه است. رشد مجدد حداقل است، موها تا 90٪ کاهش می یابد و اگر به موقع رشد مجدد را تجربه کنید، موها بسیار نرم تر، ظریف تر و روشن تر از قبل می شوند.

انواع روش‌ های رفع موهای زائد​

آیا انتخاب پکیج ‌های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه ‌های لیزر موهای زائدموثر است؟

وقتی صحبت از لیزر کل بدن می شود منظور ما کل نواحی بدن است که شامل نواحی زیر است:

با این حال برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

از طرفی پیکیج هایی که برای آقایان در نظر گرفته می شود نیز شامل نواحی گونه و ریش، گردن و کمر است. این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.

بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد

بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد کلینیکی است که اولا در جلسه مشاوره با شما صادقانه صحبت کند و اگر شما کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستید این موضوع را با شما در میان بگذارد. همچنین موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائداهمیت دارد:

سوالات متداول درباره فاصله بین لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد برای همه رنگ پوست و مویی جوابدهی دارد اما در کل، کاندیدهایی که موهای روشن تری دارند، نسبت به افرادی که موهای تیره تری دارند، دیرتر جواب می گیرند. در جلسه مشاوره خواسته های خود را با پرسنل مطرح کنید تا آن ها به طور کامل شما در خصوص دستگاهی که برای لیزر استفاده می کنند راهنمایی کنند و اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند.

هنگامی که اپراتور روی پوست شما شات می زند، ممکن است یه گرمای خیلی سریع و آنی را حس کنید که خیلی زود رفع می شود چرا که شات ها پشت سر هم صورت می گیرد و اپراتور سریع به قسمت دیگر بدن می رود.

لیزر موهای زائد با هدف قرار دادن ملانین موجود در فولیکول مو برای آسیب رساندن به آن و جلوگیری از رشد مجدد آن عمل می کند.

قبل از درمان، ناحیه مورد درمان تمیز می شود. برخی از مشتریان ژل بی حس کننده دریافت می کنند. زمانی که ناحیه کوچکی تحت درمان قرار می گیرد و پوست بسیار حساس است، بی حس کردن ناحیه مورد درمان کمک می کند. حدود 30 تا 60 دقیقه طول می کشد تا ژل بی حس کننده عمل کند.

لیزردرمانی در اتاقی که به طور خاص برای لیزر درمانی ایجاد شده است انجام می شود. همه افراد حاضر در اتاق باید در طول عمل از عینک محافظ استفاده کنند. برای انجام این روش، پوست کشیده می شود و پوست با لیزر درمان می شود. بسیاری از مشتریان می گویند که پالس های لیزر مانند سوزن سوزن های گرم روی پوست هستند.

برای جلوگیری از عوارض احتمالی، همه افراد باید از پوست خود در برابر نور خورشید محافظت کنند. پس از لیزر موهای زائد باید:

 • از برخورد نور مستقیم خورشید به پوست درمان شده خودداری کنید.
 • از تخت برنزه کننده، یا هر وسیله برنزه کننده دیگری استفاده نکنید.
 • دستورالعمل های مراقبت های بعد از متخصص پوست را دنبال کنید.

بعد از درمان مقداری قرمزی و تورم خواهید دید. این اغلب شبیه آفتاب سوختگی خفیف به نظر می رسد. استفاده از کمپرس خنک می تواند به کاهش ناراحتی شما کمک کند.

خیر، لیزر موهای زائد به طور کلی نیازی به زمان نقاهت ندارد. بلافاصله پس از انجام لیزر موهای زائد، پوست درمان شده شما قرمز و متورم می شود. با وجود این، اکثر مردم به فعالیت های روزمره خود باز می گردند.

پاسخ بله است. سازمان غذا و داروی ایالات متحده در سال 1997 آن را به عنوان روشی ایمن برای رفع موهای زائد تأیید کرد. با این حال، لیزر موهای زائد تنها زمانی ایمن است که یک تکنسین با مهارت این روش را انجام دهد.

احتمالاً بلافاصله پس از درمان نتایج را خواهید دید. نتایج از فردی به فرد دیگر متفاوت است. رنگ و ضخامت موهای شما، ناحیه تحت درمان، نوع لیزر استفاده شده و رنگ پوست شما همگی بر روی نتایج تاثیر می گذارند. شما می توانید انتظار کاهش 10 تا 25 درصدی مو را پس از اولین جلسه لیزر داشته باشید.

برای از بین بردن موهای زائد، اکثر افراد به 2 تا 6 لیزر درمانی نیاز دارند. پس از اتمام درمان ها، اکثر افراد برای چندین ماه یا حتی سال ها هیچ مویی روی پوست تحت درمان مشاهده نمی کنند. وقتی موها دوباره رشد می‌کنند، کمتر می‌ شوند. موها نیز کمتر اند و رنگ روشن ‌تری دارند.

بسته به دستگاهی که برای شما استفاده می شود، نوع پوست شما و دیگر عوامل، ممکن است نتایج مختلفی را بگیرید.

لیزر موهای زائد با هدف قرار دادن ملانین موجود در فولیکول مو برای آسیب رساندن به آن و جلوگیری از رشد مجدد آن عمل می کند.

قبل از درمان، ناحیه مورد درمان تمیز می شود. برخی از مشتریان ژل بی حس کننده دریافت می کنند. زمانی که ناحیه کوچکی تحت درمان قرار می گیرد و پوست بسیار حساس است، بی حس کردن ناحیه مورد درمان کمک می کند. حدود 30 تا 60 دقیقه طول می کشد تا ژل بی حس کننده عمل کند.

لیزردرمانی در اتاقی که به طور خاص برای لیزر درمانی ایجاد شده است انجام می شود. همه افراد حاضر در اتاق باید در طول عمل از عینک محافظ استفاده کنند. برای انجام این روش، پوست کشیده می شود و پوست با لیزر درمان می شود. بسیاری از مشتریان می گویند که پالس های لیزر مانند سوزن سوزن های گرم روی پوست هستند.

برای جلوگیری از عوارض احتمالی، همه افراد باید از پوست خود در برابر نور خورشید محافظت کنند. پس از لیزر موهای زائد باید:

 • از برخورد نور مستقیم خورشید به پوست درمان شده خودداری کنید.
 • از تخت برنزه کننده، یا هر وسیله برنزه کننده دیگری استفاده نکنید.
 • دستورالعمل های مراقبت های بعد از متخصص پوست را دنبال کنید.

بعد از درمان مقداری قرمزی و تورم خواهید دید. این اغلب شبیه آفتاب سوختگی خفیف به نظر می رسد. استفاده از کمپرس خنک می تواند به کاهش ناراحتی شما کمک کند.

حتی اگر پوست حساسی دارید، لیزر موهای زائد ما فولیکول های موی شما را بدون آسیب رساندن به نواحی اطراف هدف قرار می دهد. این بدان معنی است که ما می توانیم به شما در خداحافظی با مو در مناطق های زیر کمک کنیم:

 • زیر بغل
 • پاها
 • بیکینی
 • پشت کمر
 • شانه
 • قفسه سینه
 • پشت لب
 • صورت

با انتخاب لیزر موهای زائد، هم مردان و هم زنان می توانند زمان کمتری را برای خلاص شدن از شر موهای زائد صرف کنند.

احتمالاً بلافاصله پس از درمان نتایج را خواهید دید. نتایج از فردی به فرد دیگر متفاوت است. رنگ و ضخامت موهای شما، ناحیه تحت درمان، نوع لیزر استفاده شده و رنگ پوست شما همگی بر روی نتایج تاثیر می گذارند. شما می توانید انتظار کاهش 10 تا 25 درصدی مو را پس از اولین جلسه لیزر داشته باشید.

برای از بین بردن موهای زائد، اکثر افراد به 2 تا 6 لیزر درمانی نیاز دارند. پس از اتمام درمان ها، اکثر افراد برای چندین ماه یا حتی سال ها هیچ مویی روی پوست تحت درمان مشاهده نمی کنند. وقتی موها دوباره رشد می‌کنند، کمتر می‌ شوند. موها نیز کمتر اند و رنگ روشن ‌تری دارند.

آدرس لیزر مروارید

تهران - سعادت آباد - میدان کاج - خیابان سرو غربی - نبش خیابان مروارید - مجتمع مروارید سعادت - واحد ۳
لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *