لیزر موهای ریز در تهران

 

موارد استفاده از لیزر موهای ریز

قسمت هایی از بدن که موی ریز دارد

مزایای لیزر موهای ریز

از بین رفتن موهای ریز بدن

عوارض احتمالی لیزر موهای ریز

سوختگی در صورت لیزر روی موهای غیر مشکی

سن مناسب یا توصیه شده 

14 به بالا

بیهوشی دارد یا خیر؟

خیر

مدت زمان لیزر

بستگی به نواحی که لیزر می کنید دارد.

احتمال موفقیت

بستگی به رنگ موی شما دارد

مدت دوران نقاهت

ندارد (رعایت برخی نکات ضروری است)

ناحیه

مبلغ

کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه

1.100.000 تومان

کل بدن شات نامحدود

1.300.000 تومان

لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل

899 هزار تومان

کل پا

599 هزار تومان

کل دست

599 هزار تومان

بیکینی

249 هزار تومان

زیر بغل

249 هزار تومان

ساعد

379 هزار تومان

صورت

249 هزار تومان

ساق

399 هزار تومان

پشت لب

99 هزار تومان

خط ناف

99 هزار تومان

دور سینه

99 هزار تومان

گودی کمر

249 هزار تومان

شکم

249 هزار تومان

باسن

249 هزار تومان

بازو

389 هزار تومان

ران

499 هزار تومان

پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل

949 هزار تومان

پکیج کل دست، کل پا

999 هزار تومان

ناحیه

مبلغ

فول بادی

2.490.000 تومان

آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت

590 هزار تومان

ساعد

700 هزار تومان

بازو

800 هزار تومان

کل دست

999 هزار تومان

ساق پا

800 هزار تومان

ران

900 هزار تومان

کل پا

999 هزار تومان

سینه و شکم

1.200.000 تومان

زیر بغل

299 هزار تومان

کل پشت

1.200.000 تومان

فهرست مطالب

لیزر موهای ریز

امروزه لیزر موهای زائد، به یکی از مطمئن ترین و موثرترین روش ها برای کاهش دائمی موهای زائد بدن و صورت تبدیل شده است. نحوه عملکرد لیزر به این گونه است که لیزر یک پرتو متمرکز از خود ساطع می کند که به فولیکول های مو می رسد، جایی که گرما به طور دائم ریشه مو را از بین می برد. اما برای اینکه درمان موثر باشد، این فولیکول ها باید در مرحله خاصی از رشد خود باشند. اما واقعیت این است که همه فولیکول های موی شما با سرعت یکسان رشد نمی کنند.

 بنابراین برای اثربخشی درمان، جلسات را در هر 4 تا 6 هفته تکرار کنید. این زمان معادل چرخه های رشد موهای شما است تا بتوانید فولیکول های جدید را پیدا کنید. اگر قبلاً لیزر موهای زائد را انجام نداده اید، حداقل 8 جلسه برای شروع به شما توصیه می کنیم، با این حال بسته به پاسخ موهای شما به درمان ممکن است به درمان های بیشتری نیاز باشد.

سوالی که برای بسیاری از مراجعه کنندگان ما به وجود می آید این است که آیا امکان لیزر موهای ریز وجود دارد یا خیر؟ ما در لیزر مروارید، تمامی تلاش خود را می کنیم تا موهای بدن شما را بررسی کنیم و صادقانه در خصوص این موضوع با شم صحبت کنیم.

لیزر موهای زائد را چگونه هدف قرار می دهد؟

لیزرها از پالس های نور برای گرم کردن فولیکول مو و تخریب ریشه های آن بدون آسیب رساندن به بافت یا پوست اطراف استفاده می کنند. با هدف قرار دادن فولیکول، درمان های لیزر موهای زائد از رشد مو در آینده جلوگیری می کند. هدف از لیزر موهای زائد کاهش قابل توجه دائمی تعداد موها در ناحیه درمان است. با این حال، باید توجه داشته باشید که در حالی که لیزر موهای زائد سرعت رشد مجدد را کاهش می دهد، بلافاصله تمام موها را از بین نمی برد و نباید انتظار داشته باشید که تمام موها بلافاصله “سوزانده شوند” یا برداشته شوند.

رشد موقت مو ممکن است پس از درمان رخ دهد. این مو ممکن است پس از چند هفته ریزش کند و پس از هر بار درمان، موهای کمتری دوباره رشد کنند. به طور معمول، رشد مجدد کمتر ضخیم و رنگ آن روشن تر است. برای از بین بردن موهایی که دوباره رشد می کنند می توان از تراشیدن یا کوتاه کردن استفاده کرد. موارد نادری، عمدتاً در کاندیدهایی که رنگ پوست تیره‌ تری دارند، وجود داشته است که دستگاه‌ های لیزر موهای زائد موهای بیشتری رشد می‌کنند.

روش های از بین مو برای موهای ریز

آیا لیزر موهای ریز تنها مختص به خانم ‌ها است؟

از بین بردن موهای ریز هم برای خانم ها و هم برای آقایان بسیار دشوار است. برخی از فاکتورها و عوامل می تواند باعث ایجاد موهای ریز و پرزی شود مانند وراثت، اختلالات هورمونی یا حتی ژنتیک. اگر قرار باشد روشی بتواند موهای ریز را از بین ببرد پس هم برای خانم ها جواب می دهد و هم برای آقایان.

روش های از بین مو برای موهای ریز

در طی سال های اخیر،  پیشرفت تکنولوژی و تجربه و مهارت پزشکان، باعث شده است که روش های کارآمد و موثری برای از بین بردن موهای ریز به وجود آیند. در زیر به مهمترین آن ها اشاره می کنیم:

 • از بین برن موهای ریز با استفاده از لیزر
 • کرم آمپولوریتین
 • الکترولیز

تحقیقات نشان می دهد که دستگاه الکسانداریت می تواند برای موهای ریز نیز استفاده شود اما نکته مهم این است که کار با این دستگاه برای موهای ریز باید توسط اپراتور آموزش دیده و با مهارت انجام شود. ما در لیزر مروارید شما را به درستی راهنمایی می کنیم تا در نهایت با خیالی آسوده تصمیم بگیرید که آیا می خواهید لیزر موهای ریز را انجام دهید یا خیر.

لیزر موهای ریز برای کدام قسمت‌ ها انجام می‌ شود؟

در اطراف لب ‌ها، پشت گوش، کف دست، کف پا، برخی از نواحی خارجی تناسلی، ناف، پشت بازو و … برخی از مکان هایی هستند که موهای ریز در آن ها وجود دارد.

بهترین کاندید لیزر موهای ریز

وقتی صحبت از لیزر موهای زائد بدن می شود، باید بدانید که موهای ضخیم و تیره بیشتر به لیزر جواب می دهند. با این حال، برخی از عوامل می تواند تعیین کنند که نتیجه لیزر چقدر می تواند برای شما اثر بخش باشد.

 برخی از این عوامل در زیر آورده شده است:

عوارض لیزر موهای ریز

موهای تیره بدن دارای ملانین هستند و این ملانین در هنگامی که دستگاه لیزر روی موی شما شات می زند، انرژی لیزر را به خود جذب می کند. به همین دلیل این روند، کاملا عادی و طبیعی طی می شود و شما تا پایان جلسات لیزر خود هیچ مشکلی نخواهید داشت.

در صورتی که موهای ریز شما دارای رنگدانه ای به جز رنگ مشکی باشد، یعنی بلوند، خاکستری و سفید باشد، احتمالا گزینه مناسبی برای لیزر موهای زائد نیستید.

اگر شما یک فردی با رنگدانه های سفید و روشن باشید، لیزر موهای ریز نه تنها برای شما نتیجه دلخواه ندارد، بلکه بعد از چند جلسه دچار سوختگی یا زخم دائم روی پوست می شوید.

طول درمان لیزر موهای ریز

لیزر موهای ریز، نسبت به لیزر موهای ضخیم و تیره، نیاز به جلسات بیشتری برای درمان دارند و معمولا مراجعه کنند باید روی 8 جلسه الی 12 جلسه، برای جوابدهی حساب باز کند. این طول درمان، فقط یک ایده کلی است و حتی ممکن است برخی از افراد، به تعداد جلسات بیشتری برای لیزر موهای ریز نیاز داشته باشند.

علت طولانی بودن دوره لیزر موهای ریز

وقتی می توان گفت فرد از لیزر نتیجه گرفته است که رنگدانه های مو او انرژی لیزر را به خود جذب کند. حال هر چه مو رنگدانه بیشتری داشته باشد، بیشتر می تواند انرژی لیزر را به خود جذب کند و در نتیجه پیاز مو تخریب می شود و مو از بین می رود. موهای شما هر چه تیره تر باشد، یعنی ملانین بیشتری دارد و این یعنی، توانایی جذب انرژی لیزر را دارد.

از طرفی، چون موهای ریز دارای ملانین کمتری هستند، ممکن است به تعداد جلسات بیشتری نیاز داشته باشید تا نتیجه بگیرید. البته موهای کرکی شما نیز باید دارای رنگ باشند در غیر این صورت نمی توانید لیزر انجام دهید.

دستگاه مناسب لیزر موهای ریز

که هر دستگاه لیزری نمی تواند موهای ریز را از بین ببرد. هر دستگاه لیزر، دارای خصوصیات و مشخصات خاص خودش است و ممکن است برخی از آن ها مناسب برای موهای ریز نباشند و به  پوست شما آسیب برساند. بیشتر دستگاه های لیزر، فقط روی موهای ضخیم و تیره اثر دارند.

برخی از موهای روشن یا نازک، انرژی لیزر را به خود جذب نمی کند و در نتیجه از بین نمی روند. اگر دستگاه لیزر از نوع معمولی باشد، فقط موهای ضخیم را از بین می برد. دستگاه های لیزر کندلا الکساندرایت 2019، یکی از دستگاه لیزرهایی است که روی موهای ریز هم جواب می دهد.

لیزر موهای ریز

تفاوت الکترولیز و لیزر برای از بین بردن موهای ریز

روش الکترولیز و لیزر هر دو روشی عالی برای از بین بردن موهای ریز بدن افراد هستند اما با هم تفاوت هایی دارند.

لیزر موهای زائد، روش مناسب برداشتن موهای زائد برای افرادی با پوست روشن و موی تیره است. وقتی لیزر به رنگدانه ها تابیده می شود می تواند منجر به سوختگی روی پوست های تیره شود به همین دلیل برای رنگ موهای روشن پیشنهاد نمی شود.

در کاندیدهایی که پوست روشن و موی تیره ندارند، از روش الکترولیز برای حذف موهای زائد استفاده می شود. این تکنولوژی ترکیبی از فرکانس رادیویی و لیزر است که با آن می توانید موهای ریز را از بین ببرید. در این روش، رنگدانه های مو هدف قرار نمی گیرند بلکه فولیکول مو هدف قرار می گیرد. پس در نتیجه رنگ موی شما اهمیتی ندارد.

پس از جلسه اول لیزر موهای ریز چه تغییراتی مشاهده خواهید کرد؟

حداکثر 24 تا 48 ساعت بعد از لیزر موهای ریز

لیزر، موهای زائد پوست را حساس و کمی تحریک می کند. افراد ممکن است قرمزی را تجربه کنند. بنابراین، بهتر است از هر گونه فعالیتی که ممکن است باعث تحریک بیشتر پوست شود، خودداری کنید. حداقل 24 ساعت پس از اولین جلسه لیزر موهای زائد، باید از دوش آب گرم، سونا و ورزش خودداری کنید. متقاضیان باید از دئودورانت، لوسیون بدن و خوشبو کننده ها اجتناب کنند. استفاده از ژل آلوئه ورا به تسکین پوست کمک می کند.

یک هفته بعد از لیزر موهای ریز

یک هفته بعد از قرار جلسه لیزر موهای ریز، کاندیدها متوجه ریزش مو می شوند. این کاملا طبیعی است و نباید با رشد مجدد اشتباه گرفته شود. مراجعه کندگان نباید اپیلاسیون یا کندن مو را انجام دهند.

3 تا 4 هفته بعد از لیزر موهای ریز

بعد از اولین جلسه لیزر موهای ریز، ناحیه تحت درمان حدود چهار تا شش هفته صاف خواهد بود. پس از این بازه زمانی، افراد باید متوجه رشد مجدد موهای ریز کمی شوند. باید از اپیلاسیون این موها اجتناب شود. در واقع، آن ها در طول درمان بعدی مورد هدف قرار خواهند گرفت، که باید در همین زمان انجام شود.

در عرض 3 ماه بعد از لیزر موهای ریز

در این مرحله افراد باید قبلاً دو درمان را انجام داده باشند. پاها، ناحیه بیکینی، قفسه سینه، ناحیه صورت، زیر بغل و بازوها حداقل 50 درصد از موها را از بین خواهند برد اما در این جلسات، هدف ما موهای ریز بدن است بنابراین نتایج بسته به نوع پوست فرد متفاوت خواهد بود، اما می توان تصور کرد که در این زمان شاهد کاهش چشمگیر مو خواهند بود.

در عرض 6 ماه بعد از لیزر موهای ریز

افراد باید پس از یک سال یا هشت ماه بسته به ناحیه تحت درمان، مجددا به کلینیک مراجعه کنند. حالا موهایشان برای همیشه از بین خواهد رفت.

در کل، نواحی مانند صورت و بیکینی نیاز به زمان بیشتری برای درمان دارند. این به این دلیل است که رشد مو توسط هورمون ها تحریک می شود.

مراقبت های قبل و بعد از درمان قبل و بعد از هر جلسه یکسان باقی می ماند. همچنین افراد باید قبل از جلسه لیزر، پوست را شیوم کنند و پوست خود را از لوسیون ها، کرم ها و مرطوب کننده ها بشویید. در صورت قرار گرفتن در معرض آفتاب، چه قبل و چه بعد از جلسه، باید همیشه از ضد آفتاب استفاده کنند.

انواع روش ‌های رفع موهای زائد

انواع دیگر از بین بردن موهای زائد مانند اپیلاسیون، اصلاح و کرم های رفع موهای زائد، اگرچه راحت است، اما می تواند زمان بر باشد، نتایج ماندگاری نداشته باشد و رشد مجدد می تواند خارش داشته باشد. همچنین برداشتن موهای نواحی بزرگ بدن، مانند پشت، ممکن است دشوارتر باشد، بنابراین لیزر موهای زائد ساده ترین و موثرترین گزینه است. رشد مجدد حداقل است، موها تا 90٪ کاهش می یابد و اگر به موقع رشد مجدد را تجربه کنید، موها بسیار نرم تر، ظریف تر و روشن تر از قبل می شوند.

بهترین کلینیک برای لیزر موهای ریز

بهترین کلینیک برای لیزر موهای ریز، کلینیکی است که اولا در جلسه مشاوره با شما صادقانه صحبت کند و اگر شما کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستید این موضوع را با شما در میان بگذارد. همچنین موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر موهای ریز اهمیت دارد:

سوالات متداول درباره لیزر موهای ریز

لیزر موهای زائد برای همه رنگ پوست و مویی جوابدهی دارد اما در کل، مشتریانی که موهای روشن تری دارند، نسبت به مشتریانی که موهای تیره تری دارند، دیرتر جواب می گیرند. در جلسه مشاوره خواسته های خود را با پرسنل مطرح کنید تا آن ها به طور کامل شما در خصوص دستگاهی که برای لیزر استفاده می کنند راهنمایی کنند و اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند.

هنگامی که اپراتور روی پوست شما شات می زند، ممکن است یه گرمای خیلی سریع و آنی را حس کنید که خیلی زود رفع می شود چرا که شات ها پشت سر هم صورت می گیرد و اپراتور سریع به قسمت دیگر بدن می رود.

بسته به دستگاهی که برای شما استفاده می شود، نوع پوست شما و دیگر عوامل، ممکن است نتایج مختلفی را بگیرید.

قبل از جلسه لیزر خود باید ناحیه مورد نظر را اصلاح کنید. هنگامی که در اتاق لیزر هستید، اپراتور لیزر شما همه چیز را در مورد لیزر و آن چه در طول درمان انتظار دارید را برای شما توضیح می دهد. یک عکس از محل درمان گرفته خواهد شد. اگر در جلسه مشاوره خود سؤالات بیشتری دارید با تکنسین لیزر خود صحبت کنید.

یک مشاوره برای تعیین مشخصات مورد نیاز برای رفع نیازهای موهای زائد شما ضروری است. تنظیمات دستگاه لیزر بسته به رنگ مو و پوست شما قابل تنظیم است. لیزر مروارید، جدیدترین تکنولوژی حذف موهای زائد را ارائه می دهد، بنابراین محدودیت ها حداقل هستند.

*توجه: اگر موهای بلوند یا قرمز دارید، لیزر به اندازه موهای تیره تر موثر نخواهد بود، زیرا لیزر کنتراست بین فولیکول مو و رنگدانه پوست را تشخیص می دهد. با موهای بلوند و قرمز، تضاد بین رنگدانه مو و پوست بسیار کم است.

در حین لیزر موهای زائد، افراد احساس یک سوزش خیلی سریع و جزئی می شوند. تعداد کمی از افراد خارش، قرمزی یا تورم جزئی در ناحیه درمان را گزارش می کنند که ظرف چند روز فروکش می کند.

فولیکول های مو مراحل مختلفی در چرخه رشد مو دارند، به این معنی که در یک زمان معین، برخی از موها به طور فعال رشد می کنند در حالی که برخی دیگر غیرفعال هستند. لیزر موهای زائد به درمان های متعددی نیاز دارد تا هر مو در مرحله رشد “فعال” قرار گیرد. تعداد درمان های لیزر موهای زائد لازم برای حذف کامل موهای زائد از فردی به فرد دیگر متفاوت است و بهتر است در طی مشاوره مشخص شود. اکثر کاندیدها نیاز به 6-8 درمان حذف مو دارند که بین 4-6 هفته بین هر جلسه فاصله است. 

بله کاملا! لیزر موهای زائد به همان اندازه که برای خانم ها موثر است برای آقایان نیز موثر است.

با این حال، از آنجایی که میزان رشد مو در این نواحی بسیار قابل توجه است، ممکن است برای از بین بردن کامل موها به درمان های بیشتری نیاز داشته باشید.

لیزر موهای زائد اولین بار در سال 1997 توسط FDA تایید شد و در بیش از 20 سال گذشته به میلیون ها انسان کمک کرده است موهای زائد را از بین ببرند.

در حالی که لیزر موهای زائد و الکترولیز هر دو در از بین بردن موهای زائد موثر هستند، لیزر موهای زائد برای نواحی بزرگتر مانند پاها، قفسه سینه و پشت کمر کارآمدتر است، زیرا چندین منطقه پر مو را در یک زمان هدف قرار می دهد.

با این حال، الکترولیز فقط یک مو را در یک زمان درمان می کند و آن را برای مناطق کوچکتر مناسب تر می کند.

بلافاصله پس از درمان، ممکن است علائمی مانند موارد زیر را حس کنید:

 • سرخی
 • تورم
 • خارش
 • مور مور

اگر درمان توسط یک متخصص آموزش دیده و تایید شده انجام شود، لیزر موهای زائد به ندرت خطر جدی برای فرد ایجاد می کند یا منجر به عوارض جانبی شدیدتر می شود.

با این حال، در موارد نادر، عوارض جانبی شدیدتر لیزر موهای زائد می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • رشد بیش از حد مو در ناحیه درمان
 • تغییر در رنگ و بافت پوست
 • جای زخم
 • تاول زدن

لیزر موهای زائد در دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی شود.

بلافاصله پس از درمان، ممکن است به نظر برسد که هنوز مو در ناحیه وجود دارد. این فقط باقیمانده موهایی است که قبل از درمان در ساقه مو بوده است. در عرض چند روز به طور طبیعی می ریزد و تا چند روز بدون مو خواهید ماند. وقتی موها دوباره رشد کردند، متوجه خواهید شد که نسبت به قبل نازک ‌تر و روشن ‌تر شده‌ اند.

پس از هر درمان، موهای شما به تدریج ظریف تر و روشن تر می شوند. بعد از یک سری درمان، موهای شما در نهایت آنقدر ظریف و روشن می شوند که به سختی متوجه آن می شوید!

بلافاصله پس از درمان، ممکن است به نظر برسد که هنوز مو در ناحیه وجود دارد. این فقط باقیمانده موهایی است که قبل از درمان در ساقه مو بوده است. در عرض چند روز به طور طبیعی می ریزد و تا چند روز بدون مو خواهید ماند. وقتی موها دوباره رشد کردند، متوجه خواهید شد که نسبت به قبل نازک ‌تر و روشن ‌تر شده‌ اند.

پس از هر درمان، موهای شما به تدریج ظریف تر و روشن تر می شوند. بعد از یک سری درمان، موهای شما در نهایت آنقدر ظریف و روشن می شوند که به سختی متوجه آن می شوید!

میزان دردی که از لیزر موهای زائد تجربه می کنید، به میزان تحمل درد شخصی شما و ناحیه ای که تحت درمان است بستگی دارد.

اکثر افراد می گویند که درمان لیزر موهای زائد درد کمتری نسبت به اپیلاسیون دارد. برخی افراد می گویند هر پالس لیزر مانند یک نوار لاستیکی کوچک است که به پوست برخورد می کند. برخی دیگر گزارش می دهند که فقط یک احساس سوزش خفیف را تجربه می کنند.

مناطقی که به لیزر موهای زائد حساس هستند عبارتند از: خط بیکینی، پشت شکم و زیر بغل.

از آن جایی که رشد مو در مراحل مختلف اتفاق می افتد و می تواند تحت تاثیر هورمون ها یا داروها باشد، نتایج حاصل از لیزر موهای زائد همیشه دائمی نیست و ممکن سالی یک بار یا 6 ماه یک بار، به جلسات شارژ نیاز داشته باشید.

از نظر تئوری، شما می توانید لیزر موهای زائد را در هر ناحیه ای از بدن به جز نزدیک چشم انجام دهید. با این حال، رایج ترین مناطق درمانی عبارتند از:

 • خط مایو
 • چانه
 • پشت لب
 • زیر بغل
 • پاها
 • شکم

لیزر موهای زائد برای همه مناسب نیست اگر یکی از شرایط زیر را دارید:

 • باردار هستید
 • بچه شیر می دهید
 • برخی داروهای خاصی را مصرف می کنید که با انجام لیزر تداخل دارد
 • آنتی بیوتیک مصرف می کنید
 • سن زیر 14 سال
 • صرع دارید

همچنین به خاطر داشته باشید که لیزر موهای زائد ممکن است برای افرادی که موهای بسیار روشن (بلوند، قرمز یا خاکستری) و پوست روشن دارند و افرادی که رنگ پوست تیره تر دارند، موثر نباشد.

به طور کلی، لیزر موهای زائد در افرادی با پوست روشن ‌تر و موهای تیره ‌تر مؤثر بوده است.

دلیل این امر این است که لیزر موهای زائد به این بستگی دارد که موهای تیره ‌تر نور را جذب کنند و پوست روشن‌ تر آن را منعکس کند. این بدان معناست که پوست تیره ‌تر در معرض جذب انرژی بیش از حد نور است و شما را مستعد سوختگی می‌کند.

به طور مشابه، با موهای روشن تر، انرژی کافی برای از بین بردن فولیکول های مو جذب نمی شود.

بله! در واقع، لیزر موهای زائد در افرادی که رنگ پوست روشن ‌تر و موهای تیره ‌تری دارند، مؤثرتر است.

لیزر موهای زائد در افرادی که پوست روشن ‌تر و موهای تیره‌ تری دارند، مؤثرتر است. برای پوست های تیره تر، این خطر وجود دارد که پوست بیش از حد انرژی نور لیزر را جذب کند و ممکن است باعث سوختگی شود. به همین دلیل لیزر موهای زائد برای پوست های خیلی تیره توصیه نمی شود. متخصص زیبایی شما می تواند به شما بگوید که آیا شما کاندیدای خوبی برای این روش هستید یا خیر.

بله، لیزر موهای زائد به طور کلی برای صورت بی خطر است. اما در نواحی نزدیک چشم باید از مصرف آن اجتناب کرد.

همچنین اگر جوش های آکنه فعال یا زخم های سرد روی صورت دارید، باید از مصرف آن اجتناب کنید.

کاملا! در واقع ناحیه بیکینی یکی از محبوب ترین مناطق برای لیزر موهای زائد است.

به منظور حصول اطمینان از نتایج بهینه از لیزر موهای زائد خود، حتما این دستورالعمل های مراقبتی قبل از درمان را دنبال کنید:

 • ناحیه ای را که در آن لیزر موهای زائد انجام می دهید را در روز جلسه اصلاح کنید
 • دو هفته قبل از درمان از برنزه کردن یا سپری کردن زمان زیادی در آفتاب خودداری کنید
 • 7 روز قبل از درمان از محصولات برنزه کننده بدون آفتاب خودداری کنید
 • در صورت انجام لیزر موهای زائد رو صورت، در روز جلسه از آرایش کردن خودداری کنید
 • اپیلاسیون، موچین و اپیلاسیون را 3 هفته قبل از درمان متوقف کنید
 • در صورت انجام لیزر موهای زائد زیر بغل از استفاده از دئودورانت یا ضد تعریق خودداری کنید
 • از هر گونه فعالیت بدنی که باعث افزایش دمای بدن یا فشار خون می شود در 2 ساعت قبل و بعد از درمان خودداری کنید

لیزر را می توان در هر ناحیه ای از بدن به جز پلک ها انجام داد. محبوب ترین مناطق درمانی پاها، پشت، بازوها، سینه، پشت لب، زیر بغل و ناحیه بیکینی هستند.

شما همچنین می توانید لیزر موهای زائد را بر روی گوش ها، بینی، پیشانی، بالای ابروها و سایر قسمت های صورت خود انجام دهید.

هر کسی بدون در نظر گرفتن رنگ پوست یا نوع مو می تواند لیزر موهای زائد را انجام دهد. با این حال، افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند، نسبت به افرادی که موهای روشن یا رنگ پوست تیره دارند، نتایج سریعتر و بهتری می بینند. هر مرد یا زنی می‌ تواند این درمان ‌ها را انجام دهد، اگرچه زنان باردار باید برای شروع جلسات خود تا پس از زایمان صبر کنند.

با در نظر گرفتن انتظارات واقع بینانه، لیزر موهای زائد می تواند راهی فوق العاده موثر و تغییر دهنده زندگی باشد تا اطمینان حاصل شود که پوست شما برای سال های آینده صاف و بدون مو باقی می ماند.

بنابراین، اگر به دنبال لیزر موهای زائد هستید، حتما ابتدا یک مشاوره رزرو کنید تا مطمئن شوید که کاندیدای مناسب هستید و می‌توانید به نتایج مطلوب برسید.

مانند بسیاری از موارد، شما باید به احساس لیزر موهای زائد عادت کنید و هر چه جلسات بیشتری داشته باشید بهتر آن را تحمل کنید. اگر درد غیر قابل تحمل ‌تر است، پزشک می ‌تواند کرم بی‌حس‌کننده را روی ناحیه تحت درمان بمالد.

 شما باید تا 30 دقیقه صبر کنید تا پوست بی حس شود. اگر پریود هستید، پریود می تواند پوست شما را نسبت به لیزر حساس تر کند، بنابراین ممکن است در این مدت بیشتر آسیب ببیند.

لیزر مروارید، یکی از بهترین مراکزی است که می توانید برای لیزر انتخاب کنید چرا که این مرکز، با داشتن همه ویژگی های ذکر شده و دیگر ویژگی ها، بالاترین درصد رضایت را در میان مشتریان دارد. همچنین این مرکز، از اپراتورهای کاملا با تجربه برای لیزر مو استفاده می کند.

آدرس لیزر مروارید

تهران - سعادت آباد - میدان کاج - خیابان سرو غربی - نبش خیابان مروارید - مجتمع مروارید سعادت - واحد ۳
لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *