لیزر موهای اطراف چشم در تهران

 

خطرات لیزر موهای اطراف چشم

پرتوهای پرقدرت لیزر موهای زائد، می‌توانند باعث آسیب دیدگی شبکیه چشم شوند و آسیب های دائمی و جدی برای چشم به همراه داشته باشد

 

آیا امکان لیزر موهای اطراف چشم وجود دارد؟

بسیاری از متخصصان پوست توصیه می کنند که از لیزر موهای اطراف چشم خودداری کنید

 

مواردی که تضمین می کند لیزر موهای اطراف چشم با موفقیت انجام می شود

میزان تابش لیزر برای لیزر موهای اطراف چشم

بررسی مدت زمان تابش لیزر به پوست برای جلوگیری از سوختگی پوست

بررسی اندازه پرتوهای وارد شده به پوست

 

اثر  لیزر موهای اطراف چشم

بهترین نتیجه را کسانی می گیرند که دارای رنگ موی تیره و پوست روشن دارند.

 

ناحیه

مبلغ

کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه

1.100.000 تومان

کل بدن شات نامحدود

1.300.000 تومان

لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل

899 هزار تومان

کل پا

599 هزار تومان

کل دست

599 هزار تومان

بیکینی

249 هزار تومان

زیر بغل

249 هزار تومان

ساعد

379 هزار تومان

صورت

249 هزار تومان

ساق

399 هزار تومان

پشت لب

99 هزار تومان

خط ناف

99 هزار تومان

دور سینه

99 هزار تومان

گودی کمر

249 هزار تومان

شکم

249 هزار تومان

باسن

249 هزار تومان

بازو

389 هزار تومان

ران

499 هزار تومان

پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل

949 هزار تومان

پکیج کل دست، کل پا

999 هزار تومان

ناحیه

مبلغ

فول بادی

2.490.000 تومان

آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت

590 هزار تومان

ساعد

700 هزار تومان

بازو

800 هزار تومان

کل دست

999 هزار تومان

ساق پا

800 هزار تومان

ران

900 هزار تومان

کل پا

999 هزار تومان

سینه و شکم

1.200.000 تومان

زیر بغل

299 هزار تومان

کل پشت

1.200.000 تومان

فهرست مطالب

لیزر موهای اطراف چشم

لیزر موهای زائد، یکی از روش هایی است که برای از بین بردن موهای زائد و کاهش 90 درصدی موهای زائد استفاده می شود. افرادی که تصمیم به انجام لیزر موهای زائد می گیرند ممکن است با سوالات زیادی در این باره مواجه شوند. یکی از سوالاتی که برای مراجعین ما پیش می آید این است که آیا لیزر موهای اطراف چشم مثلا بالای گونه ها، وسط ابرو، زیر ابروها و … وجود دارد یا خیر.

برای اینکه به این سوال و دیگر سوالات در این باره جواب دهیم، با ما در لیزر مروارید همراه باشید تا تمامی جوانب لیزر موهای اطراف چشم را بررسی کنیم.

خطرات لیزر موهای اطراف چشم

پرتو نوری که در لیزر موهای زائد استفاده می شود، یک پرتو پر قدرت است که برای استفاده در روش رفع موهای زائد به کمک لیزر استفاده می شود. این پرتوهای نوری، با نفوذ به فولیکول های مو، آن ها را می سوزانند و از روند تولید مو جلوگیری می کنند.

لیزرها، پرتوهای قدرتمندی دارند که به طور کلی برای پوست آسیب زا نیستند اما اگر به درستی مورد استفاده قرار نگیرند می توانند منجر به صدمات زیادی شوند. یعنی استفاده از لیزر موهای زائد برای اطراف چشم، احتمال آسیب دیدگی چشم را افزایش می دهند به همین دلیل بهتر است از لیزر موهای اطراف چشم خودداری شود.

پرتوهای پرقدرت لیزر موهای زائد، می‌توانند باعث آسیب دیدگی شبکیه چشم شوند و آسیب های دائمی و جدی برای چشم به همراه داشته باشد. همچنین اگر اپراتور لیزر، در لیزر موهای اطراف چشم دچار خطا شود، احتمال زخم و اسکار همیشگی در اطراف چشم وجود خواهد داشت.

آیا امکان لیزر موهای اطراف چشم وجود دارد؟

بسیاری از مراجعینی که به کلینیک لیزر مروارید مراجعه می کنند از ما میپرسند که آیا امکان لیزر موهای اطراف چشم وجود دارد یا خیر؟ در واقع بسیاری از متخصصان پوست توصیه می کنند که از لیزر موهای اطراف چشم خودداری کنید و سعی کنید انواع دیگر روش های رفع موهای زائد را برای از بین بردن موهای اطراف چشم انتخاب کنید.

برخی از مهمترین روش هایی که می توانید برای از بین بردن موهای اطراف چشم استفاده کنید، اپیلاسیون و بند انداختن هستند که ریسک کمتری نسبت به لیزر موهای اطراف چشم دارد.

با این حال اگر مرکز مد نظر شما تضمین می کند که می تواند لیزر موهای اطراف چشم را بدون هیچ نگرانی برای شما انجام دهد، حتما نکات ایمنی زیر را برای اطمینان از سلامتی چشمان و پوست خود بررسی کنید:

میزان تابش لیزر برای لیزر موهای اطراف چشم

بررسی مدت زمان تابش لیزر به پوست برای جلوگیری از سوختگی پوست

بررسی اندازه پرتوهای وارد شده به پوست

اگر پرتوهای لیزر موهای زائد متناسب با رنگ پوست و رنگ موی شما انتخاب نشود، ممکن است آسیب پوستی شدید را روی پوست اطراف چشم و حتی خود چشم تجربه کنید. به همین دلیل بهتر است قبل از انجام خدماتی مانند لیزر موهای زائد، اول با یک متخصص مشورت کنید تا شرایط شما را بررسی کند. شاید شما اصلا کاندیدای خوبی برای لیزر موهای زائد نباشید.

چه بخواهید لیزر موهای صورت را انجام دهید چه بخواهید لیزر موهای بدن را انجام دهید، به شما یک عینک مخصوص برای محافظت از چشم داده می شود که باید حتما از آن استفاده کنید تا از بروز بسیاری از آسیب های چشمی جلوگیری شود. هم شما به عنوان مراجعه کننده و هم اپراتور لیزر، از عینک مخصوص استفاده خواهید کرد.

گفتیم که بهتر است لیزر موهای اطراف چشم انجام نشود اما برخی از کلینیک ها آن را انجام می دهند. سوالی که ممکن است برای شما به وجود آید این است که اثر لیزر موهای اطراف چشم نسبت به سایر نواحی بدن کدام است؟

لیزر موهای زائد به این گونه است که لیزر قرار است رنگدانه های فولیکول را مورد هدف قرار دهد. این کار باعث می شود تا فولیکول بسوزد و روند تولید مو متوقف شود. برای همین بهترین نتیجه را کسانی می گیرند که دارای رنگ موی تیره و پوست روشن دارند. اگر شما جزء این درسته افراد نیستید، روش های دیگری را برای رفع موهای زائد انتخاب کنید.

اگر چه لیزر موهای زائد روشی محبوب برای از بین بردن موهای زائد است اما بهتر است لیزر موهای اطراف چشم انجام نشود. با این حال  اگر قرار است لیزر موهای اطراف چشم را انجام دهید، این کار باید در یک کلینیک معتبر و توسط یک فرد حرفه ای انجام شود.

خطرات و عوارض جانبی لیزر موهای زائد چیست؟

آیا در مورد خطرات رایج و عوارض جانبی لیزر موهای زائد اطلاعاتی دارید؟ عوارض جانبی جدی لیزر موهای زائد نادر است، اما چند خطر جزئی برای آن وجود دارد.

در این جا چند مورد از رایج ترین اتفاقاتی که ممکن است بعد از لیزر موهای زائد شما رخ دهد آورده شده است:

تحریک پوست – برخی از تحریکات جزئی پوست یکی از عوارض جانبی رایج لیزر موهای زائد است. به فولیکول های موی هدف آسیب می رساند که منجر به پاسخ التهابی می شود. کرم های موضعی می توانند به این امر کمک کنند و مصرف آنتی هیستامین قبل و بعد از درمان نیز ممکن است به کاهش تحریک و التهاب کمک کند.

تغییرات رنگدانه – برای مدتی پس از لیزر موهای زائد، افرادی که پوست روشن دارند ممکن است متوجه شوند که پوستشان در ناحیه تحت درمان کمی تیره تر به نظر می رسد. عکس آن در مورد کسانی که پوست تیره دارند صادق است – ناحیه لیزر شده روشن تر به نظر می رسد. این طبیعی است. پوست به مرور زمان به رنگ طبیعی خود باز می گردد.

مشکلات چشمی/تاری دید (اگر از عینک محافظ چشم استفاده نشود) – اگر به متخصص پوست مراجعه کنید این عارضه نگران کننده نیست، زیرا از محافظ های چشمی استفاده می کنید که از چشمان شما در برابر لیزر محافظت می کند. اما اگر کلینیک پوست شما محافظت مناسبی از چشم شما ارائه نمی دهد، لیزر مورد استفاده برای از بین بردن موهای زائد می تواند به چشمان شما آسیب برساند، به خصوص اگر موهای صورت خود را بردارید.

پوسته پوسته شدن، تاول و اسکار – در موارد نادر، پوست ممکن است پوسته پوسته شود یا بعد از درمان تاول ایجاد کند. اگر این اتفاق افتاد، دستورالعمل های کلینیک خود را برای درمان مشکل دنبال کنید. اگر این کار را نکنید، این دلمه و تاول می تواند منجر به زخم شود.

عفونت – در موارد بسیار نادر، فولیکول ‌های مو آسیب دیده ممکن است عفونی شوند و ممکن است نیاز به درمان با کرم ‌های آنتی ‌بیوتیک و سایر درمان‌ های مشابه داشته باشند.

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

کارهایی که نباید بعد از لیزر موهای زائد انجام داد

برای جلوگیری از عوارض جانبی رایج لیزر موهای زائد و اطمینان از بهبود سریع، چند کار وجود دارد که می توانید انجام دهید.

 • از ورزش بپرهیزید – پوست شما به گرما بسیار حساس خواهد بود، بنابراین ورزش های سنگین برای حدود 48 ساعت پس از درمان توصیه نمی شود.
 • تا 48 ساعت دوش نگیرید – پوست شما پس از درمان بسیار حساس است. دوش آب گرم و محصولات حمام معطر و معطر می تواند آن را تحریک کند، بنابراین باید 24 تا 48 ساعت پس از درمان از دوش گرفتن خودداری کنید.
 • از قرار گرفتن در معرض نور خورشید اجتناب کنید – لیزرهای قدرتمندی که روی پوست شما استفاده می شود آن را به اشعه UV خورشید حساس می کند. قرار گرفتن در معرض نور خورشید (و آفتاب سوختگی) می تواند روند بهبودی را پیچیده کند و حتی باعث افزایش رنگدانه (تغییر رنگ پوست) شود. تمام تلاش خود را بکنید تا 2 تا 4 هفته قبل و بعد از درمان از قرار گرفتن در معرض آفتاب بیش از حد خودداری کنید.

آیا لیزر موهای زائد سرطان ‌زا است؟

هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد لیزر موهای زائد باعث سرطان پوست می شود. مهم است که مطمئن شوید فردی که لیزر موهای زائد شما را انجام می دهد با تجربه و دارای صلاحیت مناسب است. از آن جایی که لیزر از نور استفاده می کند، ممکن است از خود بپرسید که آیا اصلاً می تواند باعث سرطان پوست شود یا خیر. سرطان پوست با قرار گرفتن در معرض انواع خاصی از نورهای UV مرتبط است.

 قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش از نور مستقیم خورشید یا سایر منابع نور مصنوعی مانند تخت های آفتاب می آید. این یک طول موج انرژی بالا است که می تواند باعث آسیب به مواد ژنتیکی داخل سلول های شما شود. اگر DNA آسیب ببیند و ساختار آن تغییر کند، سلول های پوست ممکن است سرطانی شوند.

اگرچه لیزر موهای زائد از انرژی نور استفاده می کند، اما هیچ گونه نور UV را شامل نمی شود. طول موج مورد استفاده در لیزرها انرژی کمتری دارد، بنابراین آسیبی به مواد ژنتیکی داخل سلول‌های شما وارد نمی‌کند. به این معنی که خطر ابتلا به سرطان پوست در اثر لیزر موهای زائد افزایش نمی یابد.

انواع روش ‌های رفع موهای زائد

انواع روش ‌های رفع موهای زائد

انواع دیگر از بین بردن موهای زائد مانند اپیلاسیون، اصلاح و کرم های رفع موهای زائد، اگرچه راحت است، اما می تواند زمان بر باشد، نتایج ماندگاری نداشته باشد و رشد مجدد می تواند خارش داشته باشد. همچنین برداشتن موهای نواحی بزرگ بدن، مانند پشت، ممکن است دشوارتر باشد، بنابراین لیزر موهای زائد ساده ترین و موثرترین گزینه است. رشد مجدد حداقل است، موها تا 90٪ کاهش می یابد و اگر به موقع رشد مجدد را تجربه کنید، موها بسیار نرم تر، ظریف تر و روشن تر از قبل می شوند.

روش های حذف موقت موهای زائد نه تنها دردناک هستند، بلکه زمان بر هستند. آن ها همچنین ممکن است باعث واکنش های پوستی شوند که می تواند منجر به عفونت نیز شود. برخی از روش های موقت برای رفع موهای زائد عبارتند از:

 • اصلاح: این سریع ترین راه برای داشتن یک بدن بدون مو است. با استفاده از تیغ می توانید قسمت قابل مشاهده مو را که روی سطح پوست قرار دارد اصلاح کنید. این روش، موهای زائد را برای همیشه از بین نمی برد (بر خلاف لیزر موهای زائد که موهای زائد را نیز از بین می برد) همچنین ممکن است باعث سوختگی، کبودی، بریدگی و جراحت روی پوست شود.
 • اپیلاسیون: موهای رشد کرده را از بین نمی برد و به دلیل کنده شدن هر مو بسیار دردناک است. اپیلاسیون نیز زمان بر است و باید هر چند هفته یکبار انجام شود.
 • موچین: برای کندن هر تار مو به صورت جداگانه از موچین استفاده می شود. این کار را فقط زمانی می توان انجام داد که رشد مو کمتر باشد و موهای نازک وجود داشته باشد زیرا می تواند بسیار دردناک باشد و باعث کبودی شود. از آن جایی که مو از ریشه جدا نمی شود، فقط برای چند هفته برای شما جواب می دهد.
 • کرم های موبر: کرم های موبر به راحتی در دسترس هستند و می توان از آن ها برای از بین بردن موقت موهای بدن استفاده کرد. فقط دستورالعمل های داده شده روی بسته بندی را دنبال کنید و همچنین مطمئن شوید که ابتدا یک تست روی پوست انجام دهید تا مطمئن شوید که پوست شما هیچ واکنش آلرژیکی به آن ندارد. مواد شیمیایی موجود در این کرم ها می تواند به پوست شما آسیب برساند.

همیشه بهتر است یک راه حل دائمی را انتخاب کنید تا یک راه حل موقت. همانطور که تمام روش‌ های موقتی که در بالا ذکر شد، حدود 3 تا 4 هفته به شما جواب می دهند و پس از آن باید دوباره با موهای زائد بدن مقابله کنید. همچنین دردناک هستند و می توانند منجر به واکنش های نامطلوب و عفونت شوند.

از آنجایی که لیزر موهای زائد سریع، بدون درد، ایمن و مقرون به صرفه است. این یک روش بسیار محبوب در تمام کلینیک های پوست است.

اقدامات قبل از لیزر

اقدامات احتیاطی قبل از شروع لیزر موهای زائد

 • اولین مشاوره: مرحله اساسی که در طی آن اپراتور ابتدا تعیین می کند که آیا فرد آینده کاندید لیزر موهای زائد است یا خیر. این رنگ مو است که این موضوع را تعیین می کند و سپس اپراتور دستگاه را با توجه به فتوتیپ فرد انتخاب می کند. آن ها همچنین باید مطمئن شوند که پوست برنزه نشده است: لیزر موهای زائد در صورت برنزه شدن پوست، پوست را می سوزاند زیرا غلظت ملانین بالایی دارد. در نهایت مناطق مد نظر را برای رفع موهای زائد انتخاب کرده و هزینه آن ها را به شما می گوید.
 • تراشیدن ناحیه برای رفع موهای زائد: شب قبل از اولین جلسه، فرد باید ناحیه مورد نظر را اصلاح کند. اگر ناحیه مورد نظر تراشیده نشود، پوست شما در هنگام لیزر می سوزد.
 • موها را نچینید: از همه مهمتر، فرد نباید قبل از جلسه موها را با موم یا موچین کنده کند. در واقع برای از بین بردن موها، لیزر باید ریشه مو را بسوزاند. اگر موها با موم از ناحیه برداشته شدند، قبل از شروع درمان، باید صبر کنید تا همه موها دوباره رشد کنند.
 • برنزه نکنید: برنزه کردن (آفتاب یا اشعه ماوراء بنفش) یکی از مهم ترین موارد منع مصرف لیزر برای حذف موهای زائد است، زیرا پوست در تماس با پرتو لیزر ممکن است بسوزد و رنگدانه شود.
 • از دئودورانت استفاده نکنید: این احتیاط مربوط به ناحیه زیر بغل است که موها از آنجا برداشته می شوند. دئودورانت در واقع می تواند پوست را در تماس با لیزر تحریک کند.

از هر گونه درمان دارویی حساس به نور اجتناب کنید: به عنوان مثال. کورتیزون، روآکوتان و … این نوع داروها در صورت استفاده از لیزر می توانند واکنش های پوستی شدیدی ایجاد کنند.

آیا انتخاب پکیج‌ های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه‌های لیزر موهای زائد موثر است؟

آیا انتخاب پکیج‌ های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه‌های لیزر موهای زائد موثر است؟

وقتی صحبت از لیزر کل بدن می شود منظور ما کل نواحی بدن است که شامل نواحی زیر است:

با این حال برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

از طرفی پیکیج هایی که برای آقایان در نظر گرفته می شود نیز شامل نواحی گونه و ریش، گردن و کمر است. این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟

برخی از داروهایی که قبل از لیزر نباید مصرف کرد در زیر آورده شده است.

بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد

بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد کلینیکی است که اولا در جلسه مشاوره با شما صادقانه صحبت کند و اگر شما کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستید این موضوع را با شما در میان بگذارد. همچنین موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد اهمیت دارد:

سوالات متداول درباره لیزر موهای اطراف چشم

لیزر موهای زائد برای همه رنگ پوست و مویی جوابدهی دارد اما در کل، آقایانی که موهای روشن تری دارند، نسبت به آقایانی که موهای تیره تری دارند، دیرتر جواب می گیرند. در جلسه مشاوره خواسته های خود را با پرسنل مطرح کنید تا آن ها به طور کامل شما در خصوص دستگاهی که برای لیزر استفاده می کنند راهنمایی کنند و اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند.

هنگامی که اپراتور روی پوست شما شات می زند، ممکن است یه گرمای خیلی سریع و آنی را حس کنید که خیلی زود رفع می شود چرا که شات ها پشت سر هم صورت می گیرد و اپراتور سریع به قسمت دیگر بدن می رود.

هر کسی بدون در نظر گرفتن رنگ پوست یا نوع مو می تواند لیزر موهای زائد را انجام دهد. با این حال، افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند، نسبت به افرادی که موهای روشن یا رنگ پوست تیره دارند، نتایج سریعتر و بهتری می بینند. هر مرد یا زنی می‌ تواند این درمان ‌ها را انجام دهد، اگرچه زنان باردار باید برای شروع جلسات خود تا پس از زایمان صبر کنند.

در زمانی که لیزر موهای زائد را انجام می دهید، به غیر از اصلاح از هیچ روش دیگری برای حذف موهای زائد استفاده نکنید، زیرا این کار باید ظرف 24 ساعت قبل از هر جلسه انجام شود. موهای ناحیه تحت درمان را اپیلاسیون نکنید. این روش ها می توانند پوست و فولیکول های مو را از بین ببرند.

با در نظر گرفتن انتظارات واقع بینانه، لیزر موهای زائد می تواند راهی فوق العاده موثر و تغییر دهنده زندگی باشد تا اطمینان حاصل شود که پوست شما برای سال های آینده صاف و بدون مو باقی می ماند.

بنابراین، اگر به دنبال لیزر موهای زائد هستید، حتما ابتدا یک مشاوره رزرو کنید تا مطمئن شوید که کاندیدای مناسب هستید و می‌توانید به نتایج مطلوب برسید.

مانند بسیاری از موارد، شما باید به احساس لیزر موهای زائد عادت کنید و هر چه جلسات بیشتری داشته باشید بهتر آن را تحمل کنید. اگر درد غیر قابل تحمل ‌تر است، پزشک می ‌تواند کرم بی‌حس‌کننده را روی ناحیه تحت درمان بمالد.

 شما باید تا 30 دقیقه صبر کنید تا پوست بی حس شود. اگر پریود هستید، پریود می تواند پوست شما را نسبت به لیزر حساس تر کند، بنابراین ممکن است در این مدت بیشتر آسیب ببیند.

از آنجایی که لیزر انرژی گرمایی زیادی را به پوست منتقل می کند، باید از هر چیزی که پوست را بیشتر گرم می کند مانند سونا و ورزش حداقل تا 48 ساعت بعد از جلسه لیزر خودداری کنید. این کار به پوست شما اجازه می دهد تا روند بهبود را بدون وقفه ادامه دهد.

پاسخ بله است. سازمان غذا و داروی ایالات متحده در سال 1997 آن را به عنوان روشی ایمن برای رفع موهای زائد تأیید کرد. با این حال، لیزر موهای زائد تنها زمانی ایمن است که یک تکنسین با مهارت این روش را انجام دهد.

لیزر موهای زائد شامل استفاده از پالس های لیزر است. این پالس ها، نوری را به پوست ساطع می کنند که ریشه و فولیکول مو را از بین می برد. وقتی ریشه و فولیکول از بین می روند، مو دیگر نمی تواند رشد کند.

برای اینکه این فرآیند کار کند، موها باید در مرحله رشد فعال هدف قرار گیرند. با این حال، موهای فردی معمولا با سرعت های متفاوتی رشد می کنند. بنابراین، چندین جلسه درمانی طول می کشد تا هر مو در مرحله رشد را جذب کند و نتایج مطلوب را به دست آورد.

بسته به دستگاهی که برای شما استفاده می شود، نوع پوست شما و دیگر عوامل، ممکن است نتایج مختلفی را بگیرید.

در حالی که لیزر موهای زائد و الکترولیز هر دو در از بین بردن موهای زائد موثر هستند، لیزر موهای زائد برای نواحی بزرگتر مانند پاها، قفسه سینه و پشت کمر کارآمدتر است، زیرا چندین منطقه پر مو را در یک زمان هدف قرار می دهد.

با این حال، الکترولیز فقط یک مو را در یک زمان درمان می کند و آن را برای مناطق کوچکتر مناسب تر می کند.

خیر هم خانم ها و هم اقایان می توانند لیزر موهای زائد را انجام دهند.

آدرس لیزر مروارید

تهران - سعادت آباد - میدان کاج - خیابان سرو غربی - نبش خیابان مروارید - مجتمع مروارید سعادت - واحد ۳
لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *