لیزر موهای ضخیم صورت در تهران

مزایای لیزر موهای ضخیم صورت

نازک شدن موها حتی بعد از رشد موها روی صورت

سرعت بالای رفع موهای زائد صورت در روش لیزر موهای ضخیم صورت

ماندگاری نتایج تا سال ها

کسب نتایج رضایت بخش

بالا بودن دقت روش لیزر موهای ضخیم صورت

بدون درد و بدون عوارض

ویژگی های دستگاه لیزر موهای ضخیم صورت

سرعت بالای شات دستگاه لیزر

بدون درد بودن دستگاه های لیزر موهای ضخیم صورت نیز

مجهز به کولینگ

مناسب برای همه قسمت های بدن باشد نه مثلا فقط صورت

بهترین دستگاه ها برای لیزر موهای ضخیم صورت

دستگاه لیزر الکساندرایت برای لیزر موهای ضخیم صورت و بدن

دستگاه لیزر دایو برای لیزر موهای ضخیم صورت و بدن

دستگاه لیزر ان دی یاگ برای لیزر موهای ضخیم صورت و بدن

اثرات جانبی ناشی از لیزر موهای ضخیم صورت

قرمزی صورت

آسیب چشم

جای زخم

عفونت

مشکلات مربوط به تغییرات رنگدانه پوست

ناراحتی جزئی

لیزر موهای ضخیم، یکی از روش های حذف موهای زائد است که علاوه بر داشتن تاثیرات زیاد در زیبایی، یکی از بهترین روش های نظافت و از بین بردن موهای ضخیم صورت به شمار می رود. امروزه کلینیک های زیبایی مختلفی هستند که می توانند به راحتی موهای ضخیم صورت را با دستگاه های لیزر پیشرفته از بین ببرند.

در روش لیزر موهای ضخیم صورت، پرتوهای نور دستگاه لیزر به فولیکول های مو برخورد می کنند. این کار باعث می شود تا فولیکول از بین برود و در نتیجه تولید و رشد موهای زائد متوقف می شود.

در ادامه با ما و لیزر مروارید همراه باشید تا هر آن چه در خصوص لیزر موهای ضخیم صورت باید بدانید را برای شما شرح دهیم.

لیزر موهای ضخیم صورت

قیمت لیزر موهای زائد زنان

ناحیهمبلغ
کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه1.447.000 تومان
کل بدن شات نامحدود (از پیشانی تا نوک انگشتان پا)1.667.000 تومان
لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل1.197.000 تومان
کل پا699 هزار تومان
کل دست599 هزار تومان
بیکینی325 هزار تومان
زیر بغل325 هزار تومان
ساعد399 هزار تومان
صورت325 هزار تومان
ساق497 هزار تومان
پشت لب99 هزار تومان
خط ناف99 هزار تومان
گودی کمر325 هزار تومان
شکم325 هزار تومان
گردن280 هزار تومان
باسن325 هزار تومان
بازو399 هزار تومان
ران599 هزار تومان
چانه99 هزار تومان
پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل1.247.000 تومان
پکیج کل دست، کل پا1.297.000 تومان

 

فهرست مطالب

مزایای لیزر موهای ضخیم صورت

بیشتر دستگاه های لیزر موهای زائد، می توانند بهترین نتیجه را برای موهای ضخیم صورت داشته باشند. علاوه بر آن، امکان از بین بردن موهای ضخیم سایر قسمت های بدن از جمله زیر بغل، سینه یا بیکینی نیز وجود دارد. لیزر موهای ضخیم صورت، نسبت به بسیاری از روش های دیگر حذف موهای زائد، مزایای بیشماری دارد که در زیر به مهمترین آن ها اشاره می کنیم:

ویژگی های دستگاه لیزر موهای ضخیم صورت

آشنایی با ویژگی های بهترین دستگاه های لیزر موهای ضخیم صورت باعث می شود تا با دید بازتری بتوانید لیزر را انجام دهید و نتایج بهتری بگیرید. اگر با ویژگی های دستگاه های لیزر موهای ضخیم صورت آشنا شوید، می توانید با توجه به رنگ مو و پوست خود، بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

اولین کاری که بعد از مراجعه به یک مرکز زیبایی انجام می دهید این است که باید اسم و برنده سازنده دستگاه لیزری که در آن کلینیک استفاده می شود را بپرسید. سپس شما باید سازگاری این دستگاه لیزر را با رنگ مو و پوست خود تطبیق دهید چرا که در صورت عدم همخوانی دستگاه لیزر با رنگ پوست و رنگ موی شما، نتیجه خوبی از لیزر موهای ضخیم صورت نخواهید گرفت.

بسیاری از برندهای معتبر تولید کننده دستگاه های لیزر موهای زائد، به گونه ای طراحی شده اند که طول موج های متفاوتی را تولید می کنند به همین دلیل برای موهای ضخیم صورت نیز مناسب هستند.

برخی از مهمترین ویژگی های دستگاه لیزر موهای ضخیم صورت در زیر آورده شده است:

بهترین دستگاه ها برای لیزر موهای ضخیم صورت

حال که به توضیحات مهمی در خصوص لیزر موهای ضخیم صورت پرداختیم، بیاید برخی از بهترین دسگاه ها برای لیزر موهای ضخیم صورت را معرفی کنیم:

دستگاه لیزر الکساندرایت برای لیزر موهای ضحیم صورت و بدن

دستگاه لیزر الکساندرایت، یکی از کاربردی‌ترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد است و جزء بهترین دستگاه ها برای لیزر موهای ضخیم صورت و بدن به شمار می رود. پرتوهای تولیدی دستگاه لیزر الکساندرایت، دارای طول موج کمتر از 755 است و با هدف قرار دادن ملانین و فولیکول، از تولید و رشد مو جلوگیری می کند. این دستگاه، جزء بهترین دستگاه های لیزر شناخته شده برای پوست های روشن و موهای ضخیم است.

جالب است بدانید دستگاه الکساندرایت، علاوه بر این که به عنوان بهترین دستگاه لیزر برای موهای ضخیم صورت و بدن به شمار می رود، یکی از سریع ترین دستگاه ها نیز است چرا که می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن بیشترین سطح را لیزر کند.

دستگاه لیزر دایو برای لیزر موهای ضخیم صورت و بدن

دستگاه لیزر دایو برای لیزر موهای ضخیم صورت و بدن، یکی از جدیدترین دستگاه های لیزر موهای زائد به شمار می رود. دستگاه لیزر دایو، پرتوهایی با طول موج 800 الی 810 است به همین دلیل جزء دستگاه هایی است که برای لیزر موهای ضخیم صورت بسیار مناسب است.

از آنجایی که دستگاه دایو برای لیزر موهای ضخیم در پوست های تیره مناسب است، در لیست بررسی ما برای بهترین دستگاه ها برای لیزر موهای ضخیم صورت قرار می گیرد. همچنین دستگاه لیزر دایو برای افرادی که دارای موهای ضخیم در پشت کمر و سینه خود هستند مناسب است.

دستگاه لیزر  ان دی یاگ برای لیزر موهای ضخیم صورت و بدن

یکی دیگر از قوی ترین دستگاه ها برای لیزرموهای ضخیم صورت، دستگاه لیزر ان دی یاگ است که طول موجی نزدیک به طول موج مادون قرمز دارد. این دستگاه لیزر به دلیل تولید پرتوهای قدرتمند، قابلیت نفوذ در عمق پوست را دارد به همین دلیل برای از بین بردن موهای ضخیم بسیار اهمیت دارد.

از دیگر ویژگی های مهم دستگاه ان دی یاگ این است که برای از بین بردن جای خالکوبی، کک و مک و لکه هاسی پوستی به کار می رود.

آماده شدن برای انجام لیزر موهای ضخیم صورت

اولین قدم برای آماده شدن به منظور لیزر موهای ضخیم صورت، انتخاب یک مرکز لیزر معتبر و یک اپراتور ماهر است. در خصوص لیزر موهای ضخیم صورت به خوبی تحقیق کنید، نظرات مراجعین پیشین را در خصوص مرکز مد نظر برای لیزر بپرسید و در انتخاب اپراتور برای لیزر موهای ضخیم صورت دقت کنید چرا که اگر لیزر موهای زائد را توسط افراد آموزش ندیده انجام دهید، ممکن است دچار سوختگی روی پوست و جای زخم یا بدتر از آن شوید.

مراحل زیر، آمادگی برای لیزر موهای ضخیم صورت را نشان می دهد:

در طول روش لیزر موهای ضخیم صورت

مرحله اولیه این است که ناحیه صورت به بخش هایی تقسیم شود تا اپراتور مطمئن شود لیزر قرار است کل قسمت ها را پوشش دهد.

ژل‌های مخصوص روی صورت قرار می‌گیرند که به عنوان سپر بین پوست و لیزر شما عمل می‌کنند. بر اساس دستگاهی که توسط متخصص لیزر موهای زائد استفاده می شود، به هیچ وجه احساس گرما یا سوزش وجود نخواهد داشت، زیرا برخی از دستگاه ها دارای کولینگ است.

این درمان اساساً یک تجربه ماساژ مانند است و دستگاه در حالی که پرتوهای نور لیزر به فولیکول‌ های مو نفوذ می‌کند به صورت مالیده می‌ شود. لیزر پست لب را می توان در عرض چند دقیقه کامل کرد، در حالی که لیزر کامل صورت می تواند بین 15 تا 20 دقیقه طول بکشد.

اثرات جانبی ناشی از لیزر موهای ضخیم صورت

لیست کامل اثرات نامطلوب ناشی از لیزر موهای ضخیم صورت عبارتند از:

بسیاری از این اثرات نامطلوب تنها زمانی امکان پذیر است که یک اپراتور بی تجربه را برای لیزر موهای زائد انتخاب کنید که از روش های نامطلوب استفاده کند یا با فناوری لیزر قدیمی همراه باشد. برای اطمینان از ایمنی خود، انتخاب مرکز لیزری که انتخاب می کنید بسیار مهم است.

مراقبت های بعد از لیزر موهای ضخیم صورت

بیش از حد روی صورت خود آرایش نکنید. آن را به حداقل محدود کنید. برای به حداقل رساندن قرمزی پوست، ممکن است لارم باشد بعد از لیزر از آرایش سبک تری استفاده کنید. با این حال، اگر در اطراف پوست خود متوجه تاول یا پوسته شدید، آرایش نکنید وگرنه ممکن است مستعد واکنش آلرژیک باشید.

هر بار که باید بیرون بروید، ضد آفتاب SPF50+ بزنید. همچنین هنگام دوش گرفتن یا شستن صورت حتما از آب ولرم استفاده کنید. تمیز کردن صورت بلافاصله پس از لیزر موهای ضخیم صورت توصیه نمی شود. پوست را حداقل برای یک روز یا حداقل 6-8 ساعت تمیز نگه دارید.

بیش از حد به صورت دست نزنید، زیرا باعث تحریک پوست می شود. اگر مجبورید برای کاهش تورم از پماد یا کرم استفاده کنید، اصلا به صورت خود دست نزنید.

چرا بعد از لیزر موهای ضخیم صورت نتیجه نمی گیرم؟

اگر لیزر موهای ضخیم صورت را انجام می دهید اما نتایج قابل توجه یا حتی جزئی نمی بینید، ممکن است دلایل مختلفی پشت این کار وجود داشته باشد. لیزر موهای ضخیم صورت ممکن است بر روی صورت شما موثر نباشد زیرا:

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

مزایای لیزر موهای صخیم صورت

پس از جلسه اول لیزر موهای ضخیم صورت چه تغییراتی مشاهده خواهید کرد؟

هفته 1 : درمان اول

گفته می شود که اولین درمان بیشترین تأثیرات را دارد زیرا با درمان فولیکول ها را شوکه می کند. گرمای ناشی از لیزر فولیکول مو را ضعیف می کند یا کاملاً از بین می برد. بلافاصله پس از آن، ممکن است پوست قرمز و متورم شود – مراجعین می توانند “احساس آفتاب سوختگی” را تجربه کنند که طبیعی است و پس از چند ساعت فروکش می کند.

5-19 روز پس از اولین درمان

فولیکول های تخریب شده مو در نهایت از بین می روند و مو شروع به ریزش و ریزش می کند. مشتریان می توانند انتظار مشاهده نازک شدن مو را داشته باشند. حتی ممکن است برخی از نواحی کاملاً بدون مو به نظر برسند.

هفته 6-8 : درمان دوم 

درمان دوم با گذراندن چرخه استراحت و رشد موهای بدن نتایج بیشتری می ‌بیند، به همین دلیل است که یک سری درمان ‌های بعدی بر این اساس برنامه ‌ریزی می ‌شوند.

5-19 روز پس از درمان دوم 

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 12-16 : سومین درمان

رشد مو اکنون به طور قابل توجهی کاهش یافته است، اما مهم است که در جلسات درمانی خود شرکت کنید! اگرچه ممکن است به نظر نمی رسد که شما نیازی به این کار داشته باشید، اما حیاتی است و همه بخشی از فرآیند است.

5-19 روز پس از سومین درمان

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 18-24 : درمان چهارم

بین جلسات، می ‌توانید موهایی که دوباره رشد کرده ‌اند را اصلاح کنید.

5-19 روز پس از درمان چهارم

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 24-32: درمان پنجم

می توانید انتظار داشته باشید که ناحیه صاف و بدون مو به نظر برسد!

5-19 روز پس از درمان پنجم

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 30 تا 40: ششمین و اخرین درمان

پس از شرکت در یک دوره کامل، می توانید انتظار هر چیزی را از 80٪ + کاهش رشد مو داشته باشید.

5-19 روز پس از درمان ششم

پس از اتمام دوره، ناحیه تحت درمان با کاهش دائمی رشد مو احساس صافی خواهد داشت.

به طور معمول حداقل 6 لیزر درمانی برای زنان و 8 مورد برای مردان توصیه می شود. بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که دوره خود را بعد از 6-9 ماه کامل کنید. 

انواع روش‌های رفع موهای ضخیم صورت

روش های دیگر حذف موهای ضخیم صورت در زیر آورده شده است:

اصلاح برای رفع موهای ضخیم صورت

اصلاح با تیغ یا ژیلت شاید کم دردترین روش حذف موهای زائد باشد. با استفاده از کرم یا ژل موبر روی پوست مرطوب مراقبت بیشتری داشته باشید تا احتمال سوختگی با تیغ را کاهش دهید.

هنگامی که اصلاح درست انجام شود، تراشیدن آنچنان عوارض جانبی ایجاد نمی کند، اما نتایج آن مدت زیادی دوام نمی آورد زیرا شما فقط موها را از سطح پوست از بین می برید. پس یک روش دائمی برای رفع موهای ضخیم صورت به شمار نمی رود.

اپیلاسیون برای رفع موهای ضخیم صورت

اپیلاسیون از نظر درد می تواند شبیه لیزر موهای زائد باشد، اما دوام زیادی ندارد. این روش از بین بردن موهای زائد می تواند برای چند هفته دوام بیاورد – بسیار بیشتر از اصلاح، اما نه به اندازه درمان های لیزر. بثورات خفیف و تحریک پس از درمان ممکن است.

مواد موبر برای رفع موهای ضخیم صورت

این روش ها در اصل شبیه اپیلاسیون هستند، اما در عوض آن ها را به صورت کرم یا ژل استفاده می کنید. مواد موبر مبتنی بر مواد شیمیایی هستند، بنابراین بیشترین عوارض جانبی را دارند. تاول، بثورات و سوختگی ممکن است، و ممکن است درد خفیفی از ماهیت اسیدی این محصولات احساس کنید.

کندن موهای ضخیم صورت

در حالی که زمان بر است، کندن موهای شما می تواند کمی بیشتر از هر یک از روش های حذف موهای بالا دوام بیاورد. مهم است که در جهت رشد مو برداشته شود، نه در جهت مخالف – این به کاهش تحریک پوست کمک می کند.

الکترولیز برای رفع موهای ضخیم صورت

مانند لیزر موهای زائد، الکترولیز یک روش درمانی در درجه پزشکی است که نتایج دائمی تری ایجاد می کند. با از بین بردن فولیکول های مو از طریق فرکانس های رادیویی کار می کند. اگرچه دردناک نیست، برخی از عوارض جانبی ممکن است شامل تورم و بثورات پوستی باشد.

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

آیا انتخاب پکیج‌های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه‌های لیزر موهای روی صورت موثر است؟

وقتی صحبت از لیزر کل بدن می شود منظور ما کل نواحی بدن است که شامل نواحی زیر است:

با این حال برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

از طرفی پیکیج هایی که برای آقایان در نظر گرفته می شود نیز شامل نواحی گونه و ریش، گردن و کمر است. این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟

برخی از داروهایی که قبل از لیزر نباید مصرف کرد در زیر آورده شده است.

در این باره با اپراتور خود صحبت کنید. ممکن است داروهای بیشتری باشد که حتما باید از مصرف آن ها قبل از لیزر اجتباب کرد. مشورت با اپراتور را دست کم نگیرید.

آیا لیزر موهای روی صورت سرطان‌زا است؟

یکی از نگرانی هایی که ممکن است در مورد لیزر درمانی داشته باشید این است که آیا این نوع نور می تواند خطر ابتلا به سرطان پوست را افزایش دهد یا خیر. سرطان پوست با قرار گرفتن در معرض انواع خاصی از نور در محدوده UV مرتبط است. ما در معرض اشعه ماوراء بنفش نور خورشید و برخی منابع نور مصنوعی مانند تخت ‌های برنزه هستیم.  این یک طول موج با انرژی بالا است که فراتر از محدوده دید انسان است.

نور فرابنفش آنقدر قدرتمند است که می تواند به مواد ژنتیکی داخل سلول های ما آسیب برساند. اگر قسمت اشتباهی از DNA آسیب ببیند، می تواند باعث سرطانی شدن سلول های پوست شود. معمولاً سالها قرار گرفتن در معرض نور خورشید یا سایر انواع اشعه ماوراء بنفش طول می کشد تا این اتفاق بیفتد. همین نوع آسیب نیز مسئول بسیاری از علائم پیری مانند چین و چروک است.

اگرچه لیزر موهای زائد از انرژی نور استفاده می کند، اما هیچ گونه نور UV را شامل نمی شود. طول موج هایی که برای هدف قرار دادن فولیکول های مو استفاده می شوند، طول موج بیشتری دارند و انرژی کمتری دارند. هیچ خطری وجود ندارد که آن ها به مواد ژنتیکی سلول های شما آسیب برسانند، بنابراین لیزر موهای زائد خطر ابتلا به سرطان پوست را افزایش نمی دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

بهترین کلینیک برای لیزر موهای ضخیم صورت

بهترین کلینیک برای لیزر موهای ضخیم صورت، کلینیکی است که اولا در جلسه مشاوره با شما صادقانه صحبت کند و اگر شما کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستید این موضوع را با شما در میان بگذارد. همچنین موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر موهای ضخیم صورت اهمیت دارد:

لیزر مروارید، یکی از بهترین مراکزی است که می توانید برای لیزر انتخاب کنید چرا که این مرکز، با داشتن همه ویژگی های ذکر شده و دیگر ویژگی ها، بالاترین درصد رضایت را در میان مشتریان دارد. همچنین این مرکز، از اپراتورهای کاملا با تجربه برای لیزر مو استفاده می کند.

آدرس لیزر مروارید:

تهران – سعادت آباد – میدان کاج – خیابان سرو غربی – نبش خیابان مروارید – مجتمع مروارید سعادت – واحد ۳

 

سوالات متداول

خیر. ضخیم شدن موها به دلیل تراشیدن نادرست است.

یک درمان کامل لیزر موهای زائد صورت می تواند شامل خط فک پیشانی، گونه ها، بالای ابروها و پشت لب باشد. افراد می توانند این درمان را برای از بین بردن نواحی خاصی از صورت خود در صورت تمایل انجام دهند.

پزشکان و کلینیک های متعددی پیشنهاد می کنند که از لیزر موهای زائد در دوران بارداری جلوگیری شود. اگرچه هیچ گونه عوارض جانبی عمده ای برای زنان وجود ندارد، اما عواقب آن (در صورت وجود) برای جنین به طور کلی مشخص نیست.

انرژی لیزر می تواند پوست را در حین درمان فولیکول های مو تحریک کند. معمولا قرمزی در عرض 1 تا 6 ساعت برطرف می شود. گاهی اوقات قرمزی و سوزش می تواند تا چند روز پس از جلسه حذف موهای زائد ادامه یابد. از قرار گرفتن در معرض نور خورشید باید اجتناب شود. از لباس های تنگ که می تواند ناحیه را تحریک کند، خودداری کنید. برای خارش، ممکن است از کمپرس سرد استفاده شود.

هر کسی بدون در نظر گرفتن رنگ پوست یا نوع مو می تواند لیزر موهای زائد را انجام دهد. با این حال، افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند، نسبت به افرادی که موهای روشن یا رنگ پوست تیره دارند، نتایج سریعتر و بهتری می بینند. هر مرد یا زنی می‌ تواند این درمان ‌ها را انجام دهد، اگرچه زنان باردار باید برای شروع جلسات خود تا پس از زایمان صبر کنند.

 

با در نظر گرفتن انتظارات واقع بینانه، لیزر موهای زائد می تواند راهی فوق العاده موثر و تغییر دهنده زندگی باشد تا اطمینان حاصل شود که پوست شما برای سال های آینده صاف و بدون مو باقی می ماند.

بنابراین، اگر به دنبال لیزر موهای زائد هستید، حتما ابتدا یک مشاوره رزرو کنید تا مطمئن شوید که کاندیدای مناسب هستید و می‌توانید به نتایج مطلوب برسید.

بله، بعد از لیزر موهای زائد نیازی به ماندن در خانه نیست. شما باید به برنامه منظم روزانه خود ادامه دهید. بهتر است از لباس های تنگ که می تواند پوست را پس از لیزر تحریک کند، خودداری کنید. پس از جلسه لیزر خود از قرار گرفتن در معرض مستقیم آفتاب خودداری کنید. اگر قرمزی پوست دارید، از ورزش، سونا یا دوش آب گرم تا زمانی که قرمزی یا تورم به حالت عادی بازگردد، خودداری کنید.

قبل از درمان، ناحیه مورد درمان تمیز می شود. برخی از مشتریان ژل بی حس کننده دریافت می کنند. زمانی که ناحیه کوچکی تحت درمان قرار می گیرد و پوست بسیار حساس است، بی حس کردن ناحیه مورد درمان کمک می کند. حدود 30 تا 60 دقیقه طول می کشد تا ژل بی حس کننده عمل کند.

لیزردرمانی در اتاقی که به طور خاص برای لیزر درمانی ایجاد شده است انجام می شود. همه افراد حاضر در اتاق باید در طول عمل از عینک محافظ استفاده کنند. برای انجام این روش، پوست کشیده می شود و پوست با لیزر درمان می شود. بسیاری از مشتریان می گویند که پالس های لیزر مانند سوزن سوزن های گرم روی پوست هستند.

پاسخ کوتاه این است که خیر، انجام لیزر موهای زائد روی یک خالکوبی بی خطر است – حتی اگر قصد داشتید آن خالکوبی را پاک کنید. دستگاه های لیزر موهای زائد برای پاک کردن خالکوبی طراحی نشده اند و می تواند منجر به سوختگی، تاول یا آسیب پوست شود.

بهترین اقدام این است که از قبل برنامه ریزی کنید و یک دوره کامل لیزر موهای زائد را در ناحیه ای که می خواهید خالکوبی خود را قرار دهید دریافت کنید. این نه تنها ایمن ترین و راحت ترین گزینه است، بلکه خالکوبی شما بر روی یک پوست صاف حتی بهتر به نظر می رسد!

ما فقط می توانیم موهای حاوی ملانین را دستکاری کنیم. موهای سفید، قرمز و بلوند هیچ ملانین درون خود ندارند، بنابراین لیزر موهای زائد برای آن ها جواب نمی دهد.

خیر، لیزر موهای زائد به طور کلی نیازی به زمان نقاهت ندارد. بلافاصله پس از انجام لیزر موهای زائد، پوست درمان شده شما قرمز و متورم می شود. با وجود این، اکثر مردم به فعالیت های روزمره خود باز می گردند.

هر کسی بدون در نظر گرفتن رنگ پوست یا نوع مو می تواند لیزر موهای زائد را انجام دهد. با این حال، افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند، نسبت به افرادی که موهای روشن یا رنگ پوست تیره دارند، نتایج سریعتر و بهتری می بینند. هر مرد یا زنی می‌ تواند این درمان ‌ها را انجام دهد.

لیزر انرژی گرمایی زیادی را به پوست منتقل می کند، باید از هر چیزی که پوست را بیشتر گرم می کند مانند سونا و ورزش حداقل تا 48 ساعت بعد از جلسه لیزر خودداری کنید. این کار به پوست شما اجازه می دهد تا روند بهبود را بدون وقفه ادامه دهد.

برای جلوگیری از عوارض احتمالی، همه افراد باید از پوست خود در برابر نور خورشید محافظت کنند. پس از لیزر موهای زائد باید:

  • از برخورد نور مستقیم خورشید به پوست درمان شده خودداری کنید.
  • از تخت برنزه کننده، یا هر وسیله برنزه کننده دیگری استفاده نکنید.
  • دستورالعمل های مراقبت های بعد از متخصص پوست را دنبال کنید.

بعد از درمان مقداری قرمزی و تورم خواهید دید. این اغلب شبیه آفتاب سوختگی خفیف به نظر می رسد. استفاده از کمپرس خنک می تواند به کاهش ناراحتی شما کمک کند.

قبل از انجام لیزر موهای زائد با پزشک خود صحبت کنید. ممکن است لازم باشد از این روش اجتناب کنید اگر:

  • باردار هستید.
  • داروهای خاصی مانند درمان آکنه مصرف می کنید.
  • مبتلا به تبخال تناسلی (HSV-2) یا مستعد ابتلا به تبخال هستید.
  • اسکارهای کلوئیدی (اسکار برجسته) داشته باشید.
  • سرطان پوست دارید یا داشته اید.

احتمالاً بلافاصله پس از درمان نتایج را خواهید دید. نتایج از فردی به فرد دیگر متفاوت است. رنگ و ضخامت موهای شما، ناحیه تحت درمان، نوع لیزر استفاده شده و رنگ پوست شما همگی بر روی نتایج تاثیر می گذارند. شما می توانید انتظار کاهش 10 تا 25 درصدی مو را پس از اولین جلسه لیزر داشته باشید.

برای از بین بردن موهای زائد، اکثر افراد به 2 تا 6 لیزر درمانی نیاز دارند. پس از اتمام درمان ها، اکثر افراد برای چندین ماه یا حتی سال ها هیچ مویی روی پوست تحت درمان مشاهده نمی کنند. وقتی موها دوباره رشد می‌کنند، کمتر می‌ شوند. موها نیز کمتر اند و رنگ روشن ‌تری دارند.

بسیاری از مشتریان احساس لیزر موهای زائد را مانند یک ضربه یا سوزش خیلی خیلی خفیف که چند بار روی پوست زده می شود، توصیف می کنند که این احساس قابل تحمل است. اگر نواحی وجود دارد که مشتری احساس می کند غیرقابل تحمل است، می توان از کرم بی حس کننده استفاده کرد.

احتمالاً بلافاصله پس از درمان نتایج را خواهید دید. نتایج از فردی به فرد دیگر متفاوت است. رنگ و ضخامت موهای شما، ناحیه تحت درمان، نوع لیزر استفاده شده و رنگ پوست شما همگی بر روی نتایج تاثیر می گذارند. شما می توانید انتظار کاهش 10 تا 25 درصدی مو را پس از اولین جلسه لیزر داشته باشید.

برای از بین بردن موهای زائد، اکثر افراد به 2 تا 6 لیزر درمانی نیاز دارند. پس از اتمام درمان ها، اکثر افراد برای چندین ماه یا حتی سال ها هیچ مویی روی پوست تحت درمان مشاهده نمی کنند. وقتی موها دوباره رشد می‌کنند، کمتر می‌ شوند. موها نیز کمتر اند و رنگ روشن ‌تری دارند.

لیزر موهای زائد برای همه رنگ پوست و مویی جوابدهی دارد اما در کل، کاندیدهایی که موهای روشن تری دارند، نسبت به افرادی که موهای تیره تری دارند، دیرتر جواب می گیرند. در جلسه مشاوره خواسته های خود را با پرسنل مطرح کنید تا آن ها به طور کامل شما در خصوص دستگاهی که برای لیزر استفاده می کنند راهنمایی کنند و اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند.

هنگامی که اپراتور روی پوست شما شات می زند، ممکن است یه گرمای خیلی سریع و آنی را حس کنید که خیلی زود رفع می شود چرا که شات ها پشت سر هم صورت می گیرد و اپراتور سریع به قسمت دیگر بدن می رود.

بسته به دستگاهی که برای شما استفاده می شود، نوع پوست شما و دیگر عوامل، ممکن است نتایج مختلفی را بگیرید.

لیزر موهای زائد اولین بار در سال 1997 توسط FDA تایید شد و در بیش از 20 سال گذشته به میلیون ها انسان کمک کرده است موهای زائد را از بین ببرند.

خیر، لیزر موهای زائد به طور کلی نیازی به زمان استراحت ندارد. بلافاصله پس از انجام لیزر موهای زائد، پوست درمان شده شما قرمز و متورم می شود. با وجود این، اکثر مردم به فعالیت های روزمره خود باز می گردند

لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *