لیزر موهای پشت بدن در تهران

 

ضرورت لیزر موهای پشت بدن

زیبایی و داشتن پوستی صاف و یک دست در ناحیه پشت بدن

مزایای لیزر موهای پشت بدن

پوستی صاف، درخشان، نرم و بدون وجود منافذ باز پوستی

افزایش اعتماد به نفس

از بین بردن تیرگی پوست تا حد زیادی

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای پشت بدن

بسته به عوامل زیر متفاوت است:

جنس موهای شما

رنگ پوست

رنگ موهای زائد

مراقبت های قبل از لیزر موهای پشت بدن

قبل از لیزر موهای پشت بدن از موچین، وکس، بند، اپیلاسیون استفاده نشود.

بدن را در معرض نور خورشید قرار ندهید.

از دو هفته قبل از لیزر از برنز شدن خودداری کنید.

اصلاح موهای زائد را فقط با ژیلت و تیغ انجام دهید.

مراقبت های بعد از لیزر موهای پشت بدن

دوش آب داغ نگیرید

تا 48 ساعت، به اتاق خار، سونا، جکوزی و … نروید

مدت زمان لیزر

نیم ساعت الی 40 دقیقه

احتمال موفقیت

در صورتی که یک مرکز لیزر درست را انتخاب کنید، احتمال موفقیت زیاد است.

ناحیه

مبلغ

کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه

1.100.000 تومان

کل بدن شات نامحدود

1.300.000 تومان

لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل

899 هزار تومان

کل پا

599 هزار تومان

کل دست

599 هزار تومان

بیکینی

249 هزار تومان

زیر بغل

249 هزار تومان

ساعد

379 هزار تومان

صورت

249 هزار تومان

ساق

399 هزار تومان

پشت لب

99 هزار تومان

خط ناف

99 هزار تومان

دور سینه

99 هزار تومان

گودی کمر

249 هزار تومان

شکم

249 هزار تومان

باسن

249 هزار تومان

بازو

389 هزار تومان

ران

499 هزار تومان

پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل

949 هزار تومان

پکیج کل دست، کل پا

999 هزار تومان

ناحیه

مبلغ

فول بادی

2.490.000 تومان

آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت

590 هزار تومان

ساعد

700 هزار تومان

بازو

800 هزار تومان

کل دست

999 هزار تومان

ساق پا

800 هزار تومان

ران

900 هزار تومان

کل پا

999 هزار تومان

سینه و شکم

1.200.000 تومان

زیر بغل

299 هزار تومان

کل پشت

1.200.000 تومان

فهرست مطالب

آیا لیزر موهای پشت بدن تنها مختص به خانم‌ ها است؟

با تجربه های قبلی از اصلاح موهای پشت بدن، می دانید که اپیلاسیون و اصلاح خسته کننده و سخت است. همچنین تراشیدن موهای پشت بدن دشوار است. اپیلاسیون دردناک است و کرم ها نیز اثری کوتاه دارند. همچنین، خطر آسیب رساندن به رنگدانه های پوست با کرم ها وجود دارد.

اگر در نهایت موفق شوید که با چنین روش هایی اصلاح کنید، شما باید دوباره چند هفته بعد این روش را تکرار کنید.

خانم‌ ها سال ‌هاست که از جادوی لیزر موهای زائد خوشحال هستند، اما اگر فکر می‌کنید لیزر موهای زائد فقط مخصوص خانم‌ ها است، سخت در اشتباهید. در لیزر مروارید، مراجعین ما از هر 5 نفر، 1 نفر آقاست. این میزان 20 درصد است، به این معنی که صدها مرد هر ماه از نتایج عالی لیزر موهای زائد لذت می برند.

نیازی به ترس، خجالت، به تعویق انداختن لیزر یا اینکه فکر کنید کلینیک های لیزر منحصراً برای زنان هستند وجود ندارد.

اگر می‌خواهید تمام موهای بدنتان از بین برود، ما می‌توانیم این کار را برای شما انجام دهیم. لیزر مروارید در خدمت شماست تا بهترین نتایج را برای شما رقم بزند. در ادامه با ما همراه باشید تا نکاتی که در خصوص لیزر موهای پشت بدن باید بدانید را برای شما شرح دهیم.

آیا لیزر موهای پشت بدن تنها مختص به خانم‌ ها است؟

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

منظور از لیزر موهای پشت بدن چیست؟

با انتخاب لیزر موهای پشت بدن، باید از بهترین اثرات آن خیالتان راحت باشد. این روش در مورد مردان با موهای ضخیم و تیره بسیار موثر است. علاوه بر این، برداشتن مو از ناحیه پشت بدن نباید هر ماه شما را به دردسر بیندازد. مطمئن باشید که قرار گرفتن در معرض لیزر کاملاً بدون درد و بی خطر است. لیزر موهای پشت بدن، یک درمان ایده ال برای شماست. موهای زائد در پشت بدن اغلب باعث کاهش اعتماد به نفس می شود. زمانی که ناحیه بین گردن و بالای باسن با موهای ضخیم پوشیده شود، مشکل بهداشتی و زیبایی ایجاد می کند. موهای پشت بدن به طور عمده به مردانی نسبت داده می شود که میزان تستوسترون بالایی دارند، اما گاهی اوقات در زنان نیز ظاهر می شود.

حذف موهای این ناحیه اغلب توسط مشتریانی که موهای تیره دارند به کار گرفته می شود. روش‌ های سنتی که معمولاً مورد استفاده قرار می‌گیرند، زمان زیادی می ‌برند، زیرا این ناحیه بزرگ است و اغلب غیر قابل دسترس است.

برخی از روش ها ممکن است در صورت انجام بر روی موهای تیره و ضخیم عوارض جانبی ایجاد کنند که آزاردهنده است. لیزر موهای زائد، روشی تقریباً بدون درد برای از بین بردن کامل موهای ناحیه بدن بدون ایجاد تحریک پوستی است. مزیت اصلی لیزر موهای زائد، اثر طولانی مدت آن است که به اثربخشی و کارایی بالا به ویژه در مقایسه با روش های دیگر تبدیل می شود. این بدان معنی است که لیزر موهای پشت بدن، به شما امکان می دهد تا موهای این قسمت از بدن را به طور کامل از بین ببرید، بدون اینکه امکان رشد مجدد موها را داشته باشید.

به همین دلیل است که لیزر موهای زائد، بهترین سرمایه گذاری نه تنها از نظر اعتماد به نفس و ظاهر، بلکه راحتی در زندگی روزمره است. از بین بردن موهای زائد ناحیه پشت بدن با استفاده از لیزر به دلایل اقتصادی نیز مفید است، چندین جلسه درمان کافی است تا یک بار برای همیشه و بدون نیاز به استفاده از هیچ روش دیگری از مشکل موهای زائد خلاص شوید. به عبارت دیگر لیزر موهای زائد یک سرمایه گذاری است که بازدهی سریع را به همراه خواهد داشت و در طول سال ها حتی صرفه جویی قابل توجهی را به همراه خواهد داشت.

لیزر موهای پشت بدن برای کدام قسمت ‌ها انجام می ‌شود؟

منظور از لیزر موهای پشت بدن، لیزر موهای زائد از قسمت پشت گردن تا بالای باسن است که توسط اپراتور لیزر مجرب و آموزش دیده انجام می شود.

لیزر موهای پشت بدن

بهترین کاندید لیزر موهای پشت بدن

عوامل متعددی باعث می شود که فردی به عنوان کاندیدای مناسب برای لیزر موهای پشت بدن تبدیل شود. برای درک این عوامل، مهم است که بدانید لیزرها در هنگام هدف قرار دادن موها چگونه کار می کنند. لیزر، نوعی نور پالسی است که بسیار شدید است. این نور ملانین موجود در مو را هدف قرار می دهد که همان چیزی است که به مو رنگ می دهد. لیزر با هدف قرار دادن ملانین قادر است فولیکول مو در انتهای موهای زیر پوست را بدون آسیب رساندن به پوست تجزیه کند. با در نظر گرفتن این موضوع، انواع مو و پوست خاص شما در اثربخشی لیزر موهای زائد تفاوت ایجاد می کند.

نوع مو و پوست – نوع موی ایده آل برای لیزر موهای زائد، تیره و ضخیم است. با این حال، با تغییرات تکنولوژی، لیزر موهای زائد می ‌تواند روی برخی از انواع موهای روشن‌ تر عمل کند. بهترین کاندیدها برای از بین بردن موهای زائد کسانی هستند که پوست روشن و موهای تیره دارند. تضاد بین پوست روشن و موهای تیره باعث می شود تا ملانین به راحتی مورد هدف قرار گیرد. موهای بور و ظریف را نمی توان هدف لیزر قرار داد و بنابراین با این روش نمی توان آن ها را از بین برد مگر اینکه از دستگاه لیزرهایی استفاده شود که در ویژگی های آن ذکر شده که برای موهای پرزی مناسب اند.

 اپیلاسیون برای موهای رنگ روشن انتخاب بهتری است. افرادی که رنگ پوست تیره ‌تری دارند، ممکن است به سختی از لیزر موهای زائد نتیجه بگیرند. این به این معنی نیست که گزینه لیزر برای این افراد وجود ندارد. فناوری لیزر موهای زائد جدیدتر می تواند موهایی با کنتراست کمتر نسبت به رنگ پوست را هدف قرار دهد.

ناحیه درمان – نکته هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه آیا لیزر موهای پشت بدن برای شما مناسب است یا خیر، این است که ناحیه درمان را در نظر بگیرید. لیزر موهای زائد برای نواحی بزرگ تر پوست مانند زیر بغل، پاها، بازوها و پشت بدن بسیار عالی است. با این حال، موهای صورت مانند پشت لب و چانه یا ناحیه بیکینی نیز همگی نتایج خوبی از لیزر می بینند.

متخصص مراقبت از پوست شما می تواند تشخیص دهد که آیا این درمان برای شما مناسب است یا خیر. کاندیدهای ایده آل رنگ پوست روشن تر و موهای تیره تری دارند، اما این بدان معنا نیست که اگر موهای روشن یا پوست تیره تری دارید، کاندید نباشید. پرسنل ما در لیزر مروارید، در جلسه مشاوره، صادقانه با شما در خصوص این موضوع صحبت می کند.

لیزر موهای پشت بدن

فواید لیزر موهای پشت بدن

لیزر موهای پشت بدن، به دلایل مختلف می تواند طیف گسترده ای از مزایای بی شماری را داشته باشد. در اینجا ده مورد از بهترین فواید لیزر موهای پشت بدن آورده شده است:

1- راه حل بلند مدت برای لیزر موهای پشت بدن

زمانی که فولیکول های مو از بین بروند، دیگر رشد نخواهند کرد. این بدان معنی است که می توانید برای همیشه با موهای زائد خداحافظی کنید و نتایج ماندگاری کسب کنید.

2- راه حل دائمی

لیزر موهای پشت بدن، یک سرمایه گذاری عاقلانه برای کسانی است که به دنبال راه حلی دائمی برای رفع موهای زائد هستند.

3- حداقل عوارض جانبی برای لیزر موهای پشت بدن

با پیشرفت ‌هایی که در درمان‌ های لیزری صورت گرفته، تعداد عوارض جانبی کاهش می‌ یابد. شایع ترین عارضه جانبی، قرمزی است که ظرف چند ساعت برطرف می شود.

4- روشی سریع برای لیزر موهای پشت بدن

طول مدت جلسات لیزر موهای زائد کوتاه است. نواحی کوچک بدن (لب، زیر بغل، بیکینی) فقط 15 دقیقه طول می کشد تا لیزر شود! حتی مناطق بزرگ تر مانند پشت کمر نیز چندان طول نمی کشد تا لیزر شود.

5- کاهش موهای زیر پوستی

لیزر موهای زائد، موهای زائد را از بین می برد و خطر التهاب، برآمدگی و خارش را به حداقل می رساند.

6- کمتر دردناک است

لیزر موهای زائد در مقایسه با روش های دیگر از بین بردن موهای زائد از جمله اپیلاسیون، موچین و …، گزینه کمتر دردناکی است.

7- ایمن بودن لیزر موهای پشت بدن

به لطف پیشرفت ‌های جدید در فناوری لیزر موهای زائد، افرادی که رنگ پوست تیره دارند، اکنون از همان سطح ایمنی با افرادی که پوست روشن‌ تری دارند، برخوردار هستند و دیگر می‌ توانید با تیغ ها که می‌تواند منجر به زخم ‌های ناخوشایند شود، خداحافظی کنید.

8- از بین بردن موهای زائد با لیزر موهای پشت بدن دقیق است

از بین بردن موهای پشت کمر، به صورت دقیق انجام می شود. البته به شرطی که اپراتور با تجربه ای برای این کار انتخاب کنید. اپراتورهای ما در لیزر مروارید، دوره های تخصصی لیزر را پشت سر گذاشته اند و سال ها تجربه و مهارت در خصوص لیزر دارند.

9- باعث زیبایی پوست می شود

علاوه بر کاهش مو، لیزر درمانی می تواند دفعات و شدت جوش های آکنه را کاهش دهد. همچنین می تواند از تحریک پوست جلوگیری کند و به بهبود بافت پوست کمک کند.

10- راحت بودن لیزر موهای پشت بدن

لیزر موهای زائد در زمان زیادی صرفه جویی می کند.

عوارض لیزر موهای پشت بدن

تجربه نشان می دهد که لیزر موهای پشت بدن، عوارض جانبی خاصی ندارد اما ممکن است کمی قرمزی پوست را بعد از لیزر تجربه کنید که موقت هستند و به زودی برطرف می شوند. البته در برخی از مشتریان دیده شده که به دلیل مراجعه به مرکزی که پرسنل مجرب نداشته اند، سوختگی پوست را تجربه کرده اند.

برخی از عوامل وجود دارد که می تواند نقش مهمی در کاهش عوارض لیزر موهای پشت بدن داشته باشد که در زیر آورده شده است:

لیزر موهای پشت بدن

اگر یکی از 4 مورد بالا وجود ندارد، انتظار نتایج خوبی را نداشته باشید. جدیدترین فناوری بدون یک پزشک مجرب اتلاف وقت است. لغو جلسات لیزر نیز بر نتایج تأثیر می گذارد.

طول درمان لیزر موهای پشت بدن

اگر به قرارهای خود پایبند بوده اید و در هر جلسه نتایج خود را با پزشک خود در میان گذاشته اید، می توانید انتظار داشته باشید که 90 درصد کاهش دائمی مو داشته باشید.

انتخاب پزشک مناسب و صحبت با او در مورد پیشرفت خود در هر جلسه کلیدی مطمئن برای داشتن بهترین نتایج است.

اگر به آخرین جلسه خود رسیدید و از نتایج خود راضی نیستید، ممکن است به این معنی باشد که به جلسات اضافی نیاز دارید. آن جلسات اضافی باید آخرین موهای باقیمانده را حذف کنند.

سپس نتایج لیزر موهای پشت، دائمی هستند. هر سال نیازی به گذراندن 6-8 جلسه دیگر نخواهید داشت. کاری که ممکن است لازم باشد انجام دهید این است که 1 یا 2 جلسه شارژ هر 6 ما یا یک سال داشته باشید.

این موضوع را با لیزر نکردن و ناراحتی و دردی که هر چند روز یا چند هفته متحمل می شوید مقایسه کنید. می بینید که تغییرات چشمگیر هستند.

لیزر موهای پشت کمر، با فاصله 6 تا 8 هفته انجام می شوند و بسیار مهم است که به آن ها پایبند باشید. اگر 3 تا 4 ماه فاصله زیادی بین درمان ‌ها ایجاد شود، فقط وقت و پول خود را تلف می‌کنید.

این به این دلیل است که لیزر با چرخه موهای شما کار می کند و همگام می شود. تقریباً 6 هفته طول می کشد تا یک مو چرخه رشد را در اکثر افراد کامل کند. لیزر فقط می تواند موها را در مرحله رشد به نام فاز آناژن از بین ببرد.

در اولین جلسه شما فقط موهای فاز رشد آناژن از بین می روند. از این رو به جلسات متعددی نیاز است تا تمام موها در مرحله رشد از بین بروند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

هزینه لیزر موهای پشت بدن

عوامل متعددی بر هزینه لیزر موهای پشت کمر تاثیر می گذارند که عبارت اند از:

نوع پوست و تراکم، رنگ، ضخامت و طول مو نیز هنگام تعیین هزینه جلسه بسیار مورد توجه قرار می گیرد. درمان لیزر موهای زائد زمانی که موهای ضخیم تر و بلندتری دارید هزینه بیشتری دارد. از آن جایی که زمان حذف موهای زائد نیز بیشتر است، هزینه بیشتری از شما دریافت می شود. صحبت در مورد انواع پوست (خشک، چرب و غیره) یا رنگ مو و پوست، روش حذف موهای زائد، همگی در جلسه مشاوره انجام می شود. بنابراین، افرادی که پوست و موهای تیره‌ تری دارند، زمان بیشتری را برای از بین بردن موهای زائد خود صرف می‌کنند.

لیزر موهای پشت بدن

دستگاه مناسب لیزر موهای پشت بدن

در زیر، به معرفی برخی از بهترین دستگاه ها برای لیزر موهای پشت بدن، می پردازیم:

نام دستگاه

توضیحات

دستگاه لیزر الکساندرایت

گفته شده که این دستگاه، جزء یکی از بهترین دستگاه های موجود برای لیزر موهای پشت کمر و لیزر کل بدن است که قابلیت تنظیم برای رفع موهای زائد را دارد. همچنین کولینگ بسیار قوی دارد که از سوختگی پوست جلوگیری می کند.

دستگاه لیزر ICE Platina Plus و ICE Platinum

این دو دستگاه لیزر نیز برای لیزر موهای پشت بدن بسیار عالی و کاربردی هستند و سه طول موج دارند. از آن جایی که فرکانس این دو دستگاه قابل تنظیم است، می تواند برای هر نوع پوست و رنگ پوستی مناسب باشد.

دستگاه لیزر دایود

دستگاه لیزر دایود، عمق نفوذ زیادی در پوست دارد و یکی از بهترین دستگاه ها برای لیزر موهای پشت بدن و کل بدن است. با توجه به ویژگی ها و ساختاری که این دستگاه لیزر دارد، گفته می شود که با پوست ایرانی ها سازگاری زیادی دارد. این دستگاه برای کاندیدهایی که پوست تیره دارند نیز جوابدهی دارد.

دستگاه IPL

در توضیحات این دستگاه آورده شده است که برای هم موهای روشن و هم موهای تیره عالی است. همچنین برای لیزر موهای پشت بدن یک گزینه فوق العاده است چرا که یکی از کم خطرترین دستگاه لیزرهاست و هیچ سوختگی را تجربه نمی کنید.

لیزر Nd:YAG

اگر دوست دارید لیزر موهای پشت بدن را انجام دهید اما به دلیل تیره بودن پوست خود، نگران این موضوع هستید، لیزر Nd:YAG، بهترین گزینه برای شماست. این دستگاه روی ملانین ها تاثیری ندارد و فقط فولیکول های مو را مورد هدف قرار می دهد.

نتایج لیزر موهای پشت بدن

لیزر موهای زائد نمی تواند 100 درصد موهای زائد را از بین ببرد. چیزی که می توانید انتظار داشته باشید کاهش 85 تا 90 درصدی مو است. موهایی که دوباره رشد می‌کنند بسیار نازک ‌تر خواهند بود.

پس از جلسه اول لیزر موهای پشت بدن چه تغییراتی مشاهده خواهید کرد؟

خطرات و عوارض جانبی با نوع پوست، رنگ مو، برنامه درمانی و رعایت مراقبت های قبل و بعد از درمان متفاوت است. شایع ترین عوارض لیزر موهای زائد عبارتند از:

تحریک پوست: ناراحتی موقت، قرمزی و تورم پس از لیزر موهای پشت بدن ممکن است. هر گونه علائم و نشانه ها معمولا در عرض چند ساعت ناپدید می شوند.

تغییرات رنگدانه: لیزر موهای زائد ممکن است پوست آسیب دیده را تیره یا روشن کند. این تغییرات ممکن است موقت یا دائمی باشند. روشن شدن پوست در درجه اول افرادی را که قبل یا بعد از درمان از قرار گرفتن در معرض نور خورشید اجتناب نمی کنند و کسانی که پوست تیره تری دارند، تحت تاثیر قرار می دهد.

لیزر پشت بدن

هفته 1: جلسه اول

گفته می شود که جلسه اولیه بیشترین تأثیرات را دارد زیرا با درمان فولیکول ها را شوکه می کند. گرمای ناشی از لیزر، فولیکول مو را ضعیف کرده یا کاملاً از بین می برد. بلافاصله پس از آن، ممکن است پوست قرمز و متورم شود. مراجعین می توانند “احساس آفتاب سوختگی” را تجربه کنند که طبیعی است و پس از چند ساعت فروکش می کند.

 

5-19 روز پس از اولین درمان

فولیکول های تخریب شده مو در نهایت از بین می روند و مو شروع به ریزش و ریزش می کند. مراجعه کنندگان می توانند انتظار مشاهده نازک شدن مو را داشته باشند. حتی ممکن است برخی از نواحی کاملاً بدون مو به نظر برسند.

هفته 6-8: جلسه دوم

جلسه دوم با گذراندن چرخه استراحت و رشد موهای بدن نتایج بیشتری می‌ بیند، به همین دلیل است که یک سری درمان ‌های بعدی بر این اساس برنامه ‌ریزی می ‌شوند.

5-19 روز پس از جلسه دوم

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 12-16: سومین جلسه

رشد مو اکنون به طور قابل توجهی کاهش یافته است، اما مهم است که در جلسات درمانی خود شرکت کنید! اگرچه ممکن است به نظر نمی رسد که شما نیازی به این کار داشته باشید، اما حیاتی است و همه بخشی از فرآیند است.

5-19 روز پس از سومین جلسه

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 24-32: جلسه پنجم

می توانید انتظار داشته باشید که ناحیه پشت کمر صاف و بدون مو به نظر برسد!

5-19 روز پس از جلسه پنجم

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 30-40: ششمین و آخرین جلسه

پس از شرکت در یک دوره کامل، می توانید انتظار هر چیزی را از 80٪ + کاهش رشد مو داشته باشید.

5-19 روز پس از جلسه ششم

پس از اتمام دوره، ناحیه تحت درمان با کاهش دائمی رشد مو احساس صافی خواهد داشت.

به طور معمول حداقل 6 لیزر درمانی برای زنان و 8 مورد برای مردان توصیه می شود. بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که دوره خود را بعد از 6-9 ماه کامل کنید.

توجه به این نکته مهم است که مواردی وجود دارد که باعث تولید مجدد رشد مو می شود، از جمله بارداری، بهم خوردن هورمون ها، انواع ارثی و شرایط پزشکی او.

دستگاه مناسب لیزر موهای پشت بدن

اقدامات قبل از لیزر پشت بدن

در کلینیک ها از شما می خواهند قبل از جلسه لیزر، کمر خود را بتراشید. اکثر کلینیک ها این خدمات را با هزینه اندکی برای شما ارائه می دهند. تراشیدن ناحیه، لیزر درمانی را موثرتر می کند.

اگر اصلاح نکنید، لیزر انرژی را هدر می دهد و به جای ریشه، به موهای خارج از پوست حمله می کند. در صورت تراشیدن، لیزر می تواند روی رفتن مستقیم به ریشه مو تمرکز کند، آن را از بین ببرد و از رشد مجدد آن جلوگیری کند.

همچنین هیچ کلینیک معتبر لیزری روی کمری که تراشیده نشده لیزر انجام نمی دهد زیرا این کار باعث اتلاف وقت می شود.

اولین قدم برای انجام لیزر موهای زائد، مشورت با یک تکنسین حرفه ای و دارای مجوز است. در طول مشاوره، دقیقاً یاد خواهید گرفت که فرآیند چگونه کار می کند، احتمالاً به چه تعداد درمان نیاز دارید و قبل و بعد از هر جلسه چه کاری باید انجام دهید.

آماده شدن برای لیزر موهای پشت کمر آسان است. برای چندین هفته قبل از اولین درمان، باید از نور خورشید دوری کنید و از هر نوع برنزه شدن خودداری کنید.

در روزهای منتهی به اولین جلسه، باید از مصرف برخی داروها و اپیلاسیون یا کندن موها خودداری کنید. شما می توانید اصلاح کنید، اما برای اینکه لیزر موثر باشد باید مقداری رشد مو وجود داشته باشد.

مراقبت های بعد از لیزر پشت بدن

مشاهده پوست قرمز یا متورم بلافاصله پس از جلسه برای بسیاری از افراد معمول است. این موضوع طبیعی است و این عوارض جانبی جزئی را معمولاً می توان به سادگی با استفاده از مرطوب کننده یا لوسیون همراه با آلوئه ورا از بین برد.

پس از درمان، همچنین باید از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید. تنها زمانی که جلسات شما کامل شد، قرار گرفتن پوست در معرض نور خورشید بی خطر خواهد بود.

همچنین باید لباس‌ های گشاد بپوشید و از فعالیت‌ هایی که باعث تعریق شما می‌ شود، مانند ورزش کردن یا گذراندن وقت در جکوزی یا اتاق بخار اجتناب کنید.

به خاطر داشته باشید که بسته به نوع پوست و نوع موی خود، ممکن است نتایج 100% دائمی را مشاهده نکنید. برخی از افراد پس از چند ماه یا چند سال نیاز به درمان های بعدی دارند.

درد لیزر پشت بدن

اگر تا به حال اپیلاسیون کرده اید بدانید که لیزر، به اندازه اپیلاسیون دردناک نیست. از آنجایی که پشت کمر ناحیه وسیعی است، لیزر موهای زائد پشت بدن می تواند کمی دردناک باشد.

درد همچنین به فرد و نحوه تحمل آن بستگی دارد.

همه کلینیک ‌ها قبل از هر لیزر درمانی یک تست انجام می ‌دهند، بنابراین شما حس لیزر را درک می کنید. اگر مشخص شد که حساس هستید، می‌توانید از کرم بی‌حس کننده روی ناحیه استفاده کنید که درد را کاهش دهد.

آیا لیزر موهای پشت بدن سرطان‌زا است؟

اثرات طولانی مدت لیزر درمانی، از جمله احتمال افزایش خطر سرطان، مورد مطالعه قرار نگرفته است. برخی از محققان تغییراتی را در خال های غیر معمول پس از لیزر موهای زائد مشاهده کرده اند. بنابراین، آن ها توصیه می کنند در استفاده از لیزر درمانی زیبایی برای افرادی که سابقه شخصی یا خانوادگی سرطان پوست یا خال های غیر معمول دارند، احتیاط شود، تا زمانی که تحقیقات بیشتر مشخص کند که آیا این تغییرات ممکن است بدخیم باشند یا خیر.

لیزر درمانی از تابش غیر یونیزه به شکل منبع نور متمرکز استفاده می کند که یک پرتو لیزر بسیار ظریف تولید می کند. در مورد لیزر موهای زائد، پرتو لیزر برای از بین بردن فولیکول‌های مو (سلول‌هایی که مو رشد می‌کنند) استفاده می‌شود و در نتیجه رشد مو از آن فولیکول ‌ها از بین می‌ رود. لیزردرمانی از طول موج‌ های فرا بنفش (UV) یکسانی که در نور خورشید یافت می‌ شود (یعنی UVA و UVB) استفاده نمی‌کند که به DNA سلول ‌ها آسیب می‌ رساند و باعث سرطان پوست می ‌شود.

تشعشعات غیریونیزان نیز با پرتوهای یونیزه کننده (مثلاً پرتوهای هسته ای، اشعه ایکس) متفاوت است که به عنوان عامل سرطان نیز شناخته شده است. علاوه بر حذف موهای زائد، از لیزر درمانی برای موارد زیر استفاده می شود: سایر روش های زیبایی (مانند حذف خالکوبی) و دندانپزشکی. برای درمان واریس؛ برای جراحی پروستات، پوست و چشم و برای دفع سنگ کلیه همچنین به طور گسترده برای درمان سرطان از جمله سرطان پوست استفاده می شود.

چند جلسه شارژ پس از تکمیل دوره لیزر موهای پشت بدن لازم است؟

پس از پایان دوره کامل لیزر خود، هر 6 ماه یا سالی یک بار لیزر برای لیزر موهای پشت بدن خود باید به کلینیک برگردید.

انواع روش‌ های رفع موهای زائد پشت بدن

ریش تراش ها، کرم های موبر و موم ها موها را از پشت بدن شما برطرف می کنند، اما برای همیشه از شر آن خلاص نمی شوید.

لیزر درمانی موثرترین راه برای از بین بردن موهای پشت بدن است و فواید زیادی دارد. این روش بدون درد است و تنها چند دقیقه طول می‌کشد تا رشد مو را کاهش دهد و حتی موهای زائد را در نواحی بزرگ بدن از بین ببرد.

آیا انتخاب پکیج ‌های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه ‌های لیزر پشت بدن موثر است؟

وقتی صحبت از لیزر کل بدن می شود منظور ما کل نواحی بدن است که شامل نواحی زیر است:

با این حال برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟

به جدول زیر در این خصوص توجه کنید:

مشکلات استفاده از داروهای ممنوعه قبل از لیزر

·        واکنش بدن به لیزر با بروز التهاب و احساس سوزش در پوست

·        ایجاد لکه های تیره روی پوست به دلیل واکنش فتوتوکسیک

داروهایی که نباید همزمان با لیزر مصرف کرد

داروهایی که می تواند منجر به حساسیت شما به نور لیزر می شود.

داروهای ممنوعه برای لیزر

·        قرص های ضد تورم

·        داروهای درمان آکنه

·        داروهای هورمونی

لیزر موهای پشت بدن در دوران بارداری

در دوران بارداری، سطح هورمون ها تغییر می کند و رشد موهای زائد معمولی است، اما این بدان معنا نیست که باید برای درمان لیزر موهای زائد سختی های زیادی را تحمل کنید.

لیزر موهای زائد بی خطر است، اما تحقیقات کافی برای دانستن اینکه آیا برای نوزاد متولد نشده بی خطر است یا خیر وجود ندارد. زنان باردار باید از لیزر درمانی تا پس از زایمان خودداری کنند. اگر با موهای ناخواسته صورت سر و کار دارید، از روش های سنتی رفع موهای زائد مانند اصلاح استفاده کنید. از کرم های رفع موهای زائد و درمان های لیزری پوست برای از بین بردن خطر اثرات منفی خودداری کنید.

وقتی باردار هستید، تمرکز اصلی شما باید روی سلامت خود و کودکتان باشد.

لیزر موهای پشت بدن

بهترین کلینیک برای لیزر موهای پشت بدن

بهترین کلینیک برای لیزر موهای پشت بدن، کلینیکی است که اولا در جلسه مشاوره با شما صادقانه صحبت کند و اگر شما کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستید این موضوع را با شما در میان بگذارد.

همچنین موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر موهای پشت بدن اهمیت دارد:

سوالات متداول درباره لیزر موهای پشت بدن

لیزر موهای زائد برای همه رنگ پوست و مویی جوابدهی دارد اما در کل، کاندیدهایی که موهای روشن تری دارند، نسبت به کاندیدهایی که موهای تیره تری دارند، دیرتر جواب می گیرند. در جلسه مشاوره خواسته های خود را با پرسنل مطرح کنید تا آن ها به طور کامل شما را در خصوص دستگاهی که برای لیزر استفاده می کنند راهنمایی کنند و اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند.

هنگامی که اپراتور روی پوست شما شات می زند، ممکن است یه گرمای خیلی سریع و آنی را حس کنید که خیلی زود رفع می شود چرا که شات ها پشت سر هم صورت می گیرد و اپراتور سریع به قسمت دیگر بدن می رود.

بسته به دستگاهی که برای شما استفاده می شود، نوع پوست شما و دیگر عوامل، ممکن است نتایج مختلفی را بگیرید.

سیستم مورد استفاده یک منبع نور پالسی شدید است. انرژی نور توسط ملانین (رنگدانه پروتئینی در مو) جذب می شود. هنگامی که ملانین نور را جذب می کند، انرژی نور به انرژی گرمایی تبدیل می شود. حذف مو با تولید این گرما انجام می شود و سپس به فولیکول مو منتقل می شود. این منجر به تخریب ساقه و سلول های مجاور مسئول رشد مجدد مو می شود.

موهای تیره به دلیل غلظت زیاد ملانین موجود در این نوع مو به راحتی درمان می شوند. موهای روشن ملانین کمتری برای جذب انرژی نور دارند، بنابراین معمولاً برای از بین بردن دائمی مو به درمان‌های بیشتری نیاز است.

لایه بالایی پوست نیز حاوی ملانین است و هنگامی که پوست در معرض اشعه ماوراء بنفش قرار می گیرد غلظت آن افزایش می یابد، بنابراین برای جلوگیری از ایجاد گرما و ناراحتی لازم است افراد تیره پوست با انرژی کمتری درمان شوند. توصیه می کنیم از برنزه شدن در طول درمان خودداری شود. در این افراد، ممکن است لیزر درمانی انجام شود، اما درمان کمتر کارآمد خواهد بود و در تنظیمات پایین ‌تر ایجاد می ‌شود تا ایمن باشد.

ما فقط می توانیم موهای حاوی ملانین را دستکاری کنیم. موهای سفید، قرمز و بلوند هیچ ملانین درون خود ندارند، بنابراین لیزر موهای زائد برای آن ها جواب نمی دهد.

کاندیدای ایده آل سالم است، سبک زندگی متعادلی دارد، رنگ پوست آن ها طبیعی است (برنزه نشده) و موهای تیره دارند. اگرچه ما می توانیم انواع مو و پوست را لیزر کنیم.

اکثر مشتریان این حس را متوسط و قابل قبول تجربه می کنند و آن را با کشیدن یک نوار لاستیکی به پوست مشابه می دانند. میزان درد متغیر و مختص فرد است. با توجه به تجربه ما، برخی افراد می گویند که بسته به ناحیه و تحمل درد طبیعی آن ها “مثل درد خیلی خفیف یا سوزن خفیف” است. توجه: حساسیت را نمی توان با مقایسه با سایر محرک های تجربه شده توسط یک فرد از قبل تعیین کرد.

ممکن است موها قبل از درمان تراشیده شوند. اگرچه همیشه لازم نیست و در مشاوره شما در مورد آن صحبت خواهد شد.

کندن مو و اپیلاسیون نباید انجام شود. همچنین باید از این روش ها 4-8 هفته قبل از درمان اجتناب شود. اگر نگرانی دارید، لطفاً در مشاوره خود در مورد آن صحبت کنید. این به این دلیل است که ما اطمینان حاصل کنیم که تا حد ممکن فولیکول های بیشتری وجود دارد و هر موی بالقوه موجود هدف قرار می گیرد.

از کرم ‌های موبر نیز می‌ توان استفاده کرد، اما نه 48 ساعت قبل از درمان – این برای این است که پوست بیش از حد حساس نشود. اگرچه این روش جایگزینی برای حذف موهای زائد نیست، ما توصیه می کنیم. همچنین توصیه می کنیم که اگر قبلا از این روش ها استفاده نکرده اید، از آن استفاده نکنید.

بله، در برخی موارد موها در حین درمان می‌سوزند. این بدان معنا نیست که اگر موهای سوخته ای وجود نداشته باشد، درمان موثر نبوده است.

از آنجایی که لیزر انرژی گرمایی زیادی را به پوست منتقل می کند، باید از هر چیزی که پوست را بیشتر گرم می کند مانند سونا و ورزش حداقل تا 48 ساعت بعد از جلسه لیزر خودداری کنید. این کار به پوست شما اجازه می دهد تا روند بهبود را بدون وقفه ادامه دهد.

نور مرئی کاملاً ایمن است بنابراین به غیر از استفاده از عینک نیازی به اقدامات احتیاطی خاصی نیست. پوست برخی از افراد بلافاصله پس از درمان کاملا قرمز می شود. با این حال، اکثر کاندیدها هیچ عارضه جانبی را تجربه نمی کنند و واکنش های پوستی توصیف شده معمولا در عرض چند ساعت تا چند روز ناپدید می شوند. به ندرت ممکن است روشن شدن یا تیره شدن موقت پوست رخ دهد

بله. از این رو مهم است که در مورد حساسیت های پزشکی خود با پزشک خود صادق باشید تا بتوانیم اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از چنین مواردی انجام دهیم.

در بیشتر موارد، بین شش تا دوازده درمان نیاز دارید. این درمان ها به فاصله 4 تا 8 هفته انجام می شود. دوره انتظار برای هدف قرار دادن هر فولیکول مو در حالی که در مرحله فعال چرخه رشد است ضروری است.

این بسته به مراجعه کننده، حساسیت آن ها و ناحیه تحت درمان متفاوت است.

فقط موهایی که در مرحله رشد هستند قابل درمان هستند. تعداد موها در این مرحله از 10 تا 70 درصد متغیر است. طول چرخه رشد نیز متفاوت است. پس از اولین درمان، اکثر افراد کاهش قابل توجهی در تراکم مو دارند. جلسات درمانی هر 4 تا 12 هفته توصیه می شود (این در طول مشاوره شما مشخص می شود). تعداد جلسات مورد نیاز متفاوت است، اما معمولاً تعداد جلسات به طور متوسط 8-10 است.

برای آماده شدن برای لیزر موهای پشت کمر، شش هفته قبل از اولین درمان از کندن، اپیلاسیون و برنزه کردن موهای زائد خودداری کنید. در روزهای قبل از درمان، از مصرف داروهایی مانند رقیق کننده های خون، NSAID ها و مسکن ها خودداری کنید. درست قبل از درمان دوش بگیرید و اصلاح کنید، اما هیچ گونه لوسیون، مرطوب کننده یا کرم ضد آفتاب را روی پوست نزنید.

شما باید در دوره بارداری، سلامت خود را در اولویت قرار دهید و از لیزر موهای زائد خودداری کنید. هیچ مدرکی مبنی بر ناامن بودن آن وجود ندارد، اما احتیاط شرط عقل است. برای محافظت از جنین خود، برای شروع درمان لیزر موهای پشت کمر تا پس از زایمان صبر کنید.

لیزر را می توان در هر ناحیه ای از بدن به جز پلک ها انجام داد. محبوب ترین مناطق درمانی پاها، پشت، بازوها، سینه، پشت لب، زیر بغل و ناحیه بیکینی هستند.

شما همچنین می توانید لیزر موهای زائد را بر روی گوش ها، بینی، پیشانی، بالای ابروها و سایر قسمت های صورت خود انجام دهید.

هر کسی بدون در نظر گرفتن رنگ پوست یا نوع مو می تواند لیزر موهای زائد را انجام دهد. با این حال، افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند، نسبت به افرادی که موهای روشن یا رنگ پوست تیره دارند، نتایج سریعتر و بهتری می بینند. هر مرد یا زنی می‌ تواند این درمان ‌ها را انجام دهد، اگرچه زنان باردار باید برای شروع جلسات خود تا پس از زایمان صبر کنند.

عوارض جانبی برای لیزر موهای پشت کمر حداقل است. این یکی از مزایای اصلی لیزر موهای پشت کمر است. برخی از افراد بلافاصله پس از درمان قرمزی، خارش و تورم پوست را تجربه می کنند. این عوارض معمولاً در عرض چند ساعت از بین می‌ روند و بیشتر آن ها را می ‌توان با استفاده از آلوئه ورا در ناحیه تحت درمان تسکین داد.

در موارد نادر، برخی از افراد ممکن است اسکار، سوختگی یا تاول ببینند. اما این عوارض معمولا فقط در افرادی رخ می دهد که از برنامه مراقبت های بعدی مناسب پیروی نمی کنند.

مانند بسیاری از موارد، شما باید به احساس لیزر موهای زائد عادت کنید و هر چه جلسات بیشتری داشته باشید بهتر آن را تحمل کنید. اگر درد غیر قابل تحمل ‌تر است، پزشک می ‌تواند کرم بی‌حس‌کننده را روی ناحیه تحت درمان بمالد.

 شما باید تا 30 دقیقه صبر کنید تا پوست بی حس شود. اگر پریود هستید، پریود می تواند پوست شما را نسبت به لیزر حساس تر کند، بنابراین ممکن است در این مدت بیشتر آسیب ببیند.

لیزر مروارید، یکی از بهترین مراکزی است که می توانید برای لیزر انتخاب کنید چرا که این مرکز، با داشتن همه ویژگی های ذکر شده و دیگر ویژگی ها، بالاترین درصد رضایت را در میان مشتریان دارد. همچنین این مرکز، از اپراتورهای کاملا با تجربه برای لیزر مو استفاده می کند.

آدرس لیزر مروارید

تهران - سعادت آباد - میدان کاج - خیابان سرو غربی - نبش خیابان مروارید - مجتمع مروارید سعادت - واحد ۳

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *