لیزر موهای شانه در تهران

 

موارد استفاده از لیزر موهای شانه

رفع موهای زائد روی شانه

هزینه لیزر موهای شانه

به عوامل زیر بستگی دارد:

نام دستگاه لیزر

مرکزی که برای لیزر انتخاب می کنید.

موقعیت جغرافیایی لیزر

تعداد جلسات درمانی مد نظر

تجربه و مهارت اپراتور

 

اقدامات قبل از لیزر موهای شانه

ناحیه درمان باید حداقل 12 ساعت قبل از درمان تراشیده شود.

در روز جلسه لیزر، لباس های گشاد بپوشید.

شب قبل و روز درمان از مصرف الکل یا سیگار خودداری کنید.

روز قبل و روز درمان حداقل 1 لیتر آب بنوشید – این به بدن شما کمک می کند تا دمای خود را تنظیم کند.

زودتر به مرکز لیزر برسید تا آرامش داشته باشید.

قبل از درمان ورزش نکنید.

از استفاده از هر گونه محصول آرایشی بهداشتی در نواحی درمان خودداری کنید، قبل از درمان آن را خشک و تمیز نگه دارید.

به مدت 8 هفته قبل از درمان، پوست را در معرض اشعه ماوراء بنفش (نور خورشید یا تخت آفتاب) قرار ندهید یا از محصولات خود برنزه استفاده نکنید.

مزایای لیزر موهای شانه

از بین بردن همیشگی موهای شانه

عوارض احتمالی لیزر موهای شانه

التهاب و قرمزی که موقتی است و ظرف چند ساعت از بین می رود.

سن مناسب یا توصیه شده

14 به بالا

مدت زمان لیزر

5 دقیقه

احتمال موفقیت

بالا

ناحیه

مبلغ

کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه

1.100.000 تومان

کل بدن شات نامحدود

1.300.000 تومان

لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل

899 هزار تومان

کل پا

599 هزار تومان

کل دست

599 هزار تومان

بیکینی

249 هزار تومان

زیر بغل

249 هزار تومان

ساعد

379 هزار تومان

صورت

249 هزار تومان

ساق

399 هزار تومان

پشت لب

99 هزار تومان

خط ناف

99 هزار تومان

دور سینه

99 هزار تومان

گودی کمر

249 هزار تومان

شکم

249 هزار تومان

باسن

249 هزار تومان

بازو

389 هزار تومان

ران

499 هزار تومان

پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل

949 هزار تومان

پکیج کل دست، کل پا

999 هزار تومان

ناحیه

مبلغ

فول بادی

2.490.000 تومان

آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت

590 هزار تومان

ساعد

700 هزار تومان

بازو

800 هزار تومان

کل دست

999 هزار تومان

ساق پا

800 هزار تومان

ران

900 هزار تومان

کل پا

999 هزار تومان

سینه و شکم

1.200.000 تومان

زیر بغل

299 هزار تومان

کل پشت

1.200.000 تومان

فهرست مطالب

لیزر موهای شانه

آیا لیزر موهای شانه تنها مختص به خانم‌ ها است؟

خیر. اتفاقا آقایان به دلیل اینکه موی زیادی در قسمت پشت کمر و روی شانه ها دارند، از لیزر موهای شانه به شدت استقبال می کنند. در واقع، لیزر موهای شانه و لیزر موی پشت کمر معمولا با هم انجام می شود مگر اینکه فرد بخواهد فقط لیزر موهای شانه را انجام دهد.

در خانم ها نیز به دلیل پوشیدن انواع لباس مجلسی و تاپ ها، ترجیح می دهند که شانه های بدون مو داشته باشند. بنابراین لیزر موهای شانه، هم در خانم ها و هم در آقایان محبوب است.

ما در لیزر مروارید، تمامی تلاش خود را می کنیم تا شما بهترین نتیجه را از لیزر بگیرید.

لیزر موهای شانه برای کدام قسمت‌ ها انجام می ‌شود؟

موهای سر شانه و پشت کمر به دلیل غیر قابل دسترسی بودن، از محبوب ترین مناطق برای لیزر به شمار می روند. این لیزر، شامل از بین بردن موهای روی سر شانه است.

بهترین کاندید لیزر موهای شانه

لیزر موهای زائد به روشی محبوب برای دستیابی به کاهش موهای زائد برای طولانی مدت تبدیل شده است. در حالی که می تواند راه حل موثری برای بسیاری از افراد باشد، همه کاندیدای مناسبی برای درمان نیستند. در این بخش، بهترین کاندیدها برای لیزر موهای شانه آورده شده اند:

افرادی با موهای تیره و پوست روشن

کاندیدای ایده آل برای لیزر موهای شانه، موهای تیره و پوست روشن دارد. این به این دلیل است که لیزر، رنگدانه‌ های مو را هدف قرار می ‌دهد و وقتی تضاد قابل توجهی در رنگ وجود دارد، لیزر راحت‌ تر مو را از پوست تشخیص می‌ دهد. این نوع ترکیب مو و پوست امکان درمان موثرتر با خطرات کمتر عوارض جانبی را فراهم می کند.

کسانی که خواهان کاهش مو در دراز مدت هستند

لیزر موهای زائد، در مقایسه با روش های سنتی رفع موهای زائد مانند اصلاح و اپیلاسیون نتایج طولانی مدتی را ارائه می دهد. اگر از اصلاح مداوم یا اپیلاسیون خسته شده اید و می خواهید راه حل دائمی تری داشته باشید، لیزر موهای شانه ممکن است گزینه خوبی برای شما باشد. در حالی که ممکن است برای دستیابی به نتایج مورد نظر به جلسات متعدد نیاز داشته باشد، اثرات آن ماندگار است و تا 90 درصد کاهش مو به دنبال دارد.

لیزر موهای شانه، لیزر موهای زائد

افراد دارای موهای ناخواسته در مناطق خاص

لیزر موهای زائد، برای افرادی که موهای زائد در نواحی خاصی مانند صورت، پاها، زیر بغل و سر شانه و پشت کمر دارند، مناسب است. همچنین یک راه حل موثر برای افراد مبتلا به عدم تعادل هورمونی است که می تواند منجر به رشد بیش از حد مو شود. لیزر موهای زائد می تواند درمان هدفمندی را برای نواحی خاص ارائه دهد، رشد مو را در این نواحی کاهش دهد و ظاهر کلی و اعتماد به نفس را بهبود بخشد.

کسانی که می توانند به برنامه درمانی متعهد شوند

لیزر موهای شانه، برای دستیابی به نتایج مطلوب به جلسات متعددی نیاز دارد که معمولاً با فاصله 4 تا 6 هفته از هم قرار دارند. مهم است که به برنامه درمانی متعهد شوید تا اطمینان حاصل شود که فولیکول های مو در مرحله رشد فعال خود درمان می شوند. افرادی که مایل به تعهد به برنامه درمانی و پیروی از دستورالعمل های مراقبت های پس از آن هستند، بهترین کاندیدها برای لیزر موهای زائد هستند.

لیزر موهای زائد شانه

افراد سالم

در حالی که لیزر موهای زائد به طور کلی بی خطر است، برای به حداقل رساندن خطر عوارض جانبی، داشتن سلامتی بسیار مهم است. افرادی که دارای بیماری های زمینه ای مانند دیابت یا بیماری های پوستی هستند، ممکن است کاندیدای خوبی برای لیزر موهای شانه نباشند. برای تعیین اینکه آیا لیزر موهای شانه یک گزینه ایمن و مناسب است یا خیر، مشورت با یک تکنسین با تجربه، مهم است.

در نتیجه، بهترین کاندیدها برای لیزر موهای شانه، کسانی هستند که موهای تیره و پوست روشن دارند و می خواهند موهای زائد در نواحی خاص را به مدت طولانی کاهش دهند، مایل به انجام برنامه درمانی هستند و از سلامت خوبی برخوردار هستند. با این حال، مهم است که با یک اپراتور با مهارت مشورت کنید تا مشخص شود آیا لیزر موهای زائد برای نیازهای فردی شما ایمن و مناسب است یا خیر. لیزر موهای زائد می تواند یک راه حل موثر و راحت برای دستیابی به پوستی صاف و بدون مو باشد.

فواید لیزر موهای شانه

موهای ناخوشایند بدن، مسئله ای است که هم مردان و هم زنان آن را تجربه می کنند. موها خیلی سریع رشد می کنند؛ حتی اصلاح و موچین روزانه نیز همیشه کافی نیست. این امر به ویژه اگر موهای تیره تری دارید صادق است. در ناامیدی برای راه حلی طولانی تر، بسیاری به اپیلاسیون دردناک یا مواد شیمیایی روی می آورند. خوشبختانه، لیزر موهای زائد راه حلی بسیار کم تهاجمی را ارائه می دهد که امکان رفع دائمی بسیاری از موهای ناخواسته را فراهم می کند.

ما در ادامه، به برخی از مزایای بی نظیر لیزر موهای شانه خواهیم پرداخت:

ماندگاری بالای نتایج لیزر موهای شانه

بر خلاف اصلاح و اپیلاسیون، لیزر موهای زائد حذف دائمی موهای زائد را ارائه می دهد. بسته به تیرگی و رشد موهای ناخواسته، متخصص زیبایی به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید که برای بهترین نتیجه به چه تعداد درمان نیاز دارید. در طول هر درمان، فولیکول های مو بیشتر و بیشتر از بین می روند و از بازگشت موها جلوگیری می کنند.

بدون درد

تقریباً همه با سوختگی موم داغ یا تیغ آشنا هستند. خود را از این ناراحتی های روزمره نجات دهید و روی لیزر موهای زائد سرمایه گذاری کنید. برخلاف روش‌ های سنتی حذف موهای زائد، اغلب مشتریان  از بی‌درد بودن آن متعجب می‌کند.

امنیت بالای لیزر موهای شانه

تیغ ها، مواد شیمیایی حذف مو و حتی موم، خطر آسیب رساندن به پوست یا ایجاد سوزش دردناک و آشکار را دارند. آن ها مو را از بین می برند، اما پوست به طور جدی با جوش های ناخوشایند تحریک می شود. لیزر موهای زائد خود فولیکول های مو را هدف قرار می دهد و پوست را ایمن و بدون آسیب می گذارد. FDA این سیستم را به عنوان یک درمان ایمن برای رفع موهای زائد با حداقل خطرات تایید کرده است.

قیمت مقرون به صرفه

روش های زیبایی مانند حذف موهای زائد اغلب قیمت های بالایی دارند. این در حالی است که شما برای لیزر موهای شانه، فقط یک بار هزینه می کنید و برای همیشه از شر موهای زائد خلاص می شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

عوارض لیزر موهای شانه

عوارض جانبی لیزر موهای شانه بسیار کم است. با این حال، قبل از انتخاب لیزر درمانی باید همه این موارد را بدانید. ممکن است بعد از لیزر موهای زائد با عوارض جانبی جزئی مواجه شوید. اکثر این ها موقتی هستند. با این حال، در صورت تشدید این عوارض، با متخصص پوست خود مشورت کنید.

عوارض لیزر موهای شانه​

قرمزی و تحریک پوست بعد از لیزر موهای شانه

قرمزی و تحریک پوست از عوارض شایع لیزر موهای شانه است. این قرمزی و تحریک، اگر لیزر در موهای ناحیه حساسی از بدنتان انجام شود، احتمال بیشتری دارد. ممکن است پوست حساس باشد و ممکن است قرمزی، سوزش و ادم (تورم) را مشاهده کنید.

این اثرات مشابه چیزی است که پس از اپیلاسیون یا سایر روش های حذف موهای زائد متوجه می شوید. سوزش معمولا در عرض یک ساعت پس از لیزر فروکش می کند. برای تسریع بهبودی می توانید از کیسه یخ استفاده کنید. پیروی از روش های مناسب مراقبت های بعدی می تواند به کاهش برخی از عوارض جانبی کمک کند.

تغییر در رنگدانه های پوست بعد از لیزر موهای شانه

همچنین ممکن است پس از لیزر، متوجه تغییرات رنگدانه ای شوید. در حالی که افرادی که رنگ پوست روشن‌ تری دارند ممکن است متوجه لکه ‌های تیره روی پوست خود شوند، افرادی که رنگ پوست تیره‌ تری دارند ممکن است متوجه لکه‌ های روشن‌ تر شوند. هایپرپیگمانتاسیون و هیپوپیگمانتاسیون عوارض جانبی شایع بعد از لیزر هستند. اگرچه این تغییرات موقتی هستند، اگر خیلی شدید به نظر می رسند با پزشک خود صحبت کنید.

پوسته پوسته شدن پوست بعد از لیزر موهای شانه

برخی از افراد ممکن است پوسته پوسته شدن ناحیه شانه (به دلیل سوختگی های سطحی) را تجربه کنند. اگرچه این مشکل جزئی است، اما ممکن است باعث ایجاد زخم یا دلمه شود. پوسته پوسته شدن اغلب در صورتی اتفاق می افتد که پوست خشک باشد و نوک پروب لیزر به اندازه کافی سرد نباشد تا از سوختگی های سطحی جلوگیری شود. استفاده از مرطوب کننده در ناحیه آسیب دیده ممکن است به جلوگیری از این مشکل کمک کند.

طول درمان لیزر موهای شانه

همانند لیزر در بقیه قسمت های بدن، از بین بردن موهای شانه، نیاز به تعدادی جلسه مرتب و منظم دارد. در مردان، به دلیل ضخیم بودن موهای پشت کمر و شانه هایشان، احتمال اینکه نیاز به گذراندن جلسات بیشتر داشته باشند، بیشتر است و تقریبا 12 جلسه لیزر لازم است.

همانطور که گفته شد، این عوارض معمولا جزئی و موقتی هستند. در موارد نادر، فرد ممکن است عوارض جانبی جدی خاصی را نیز تجربه کند

طول درمان لیزر موهای شانه​

هزینه لیزر موهای شانه

هزینه لیزر موهای شانه به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر به برخی از مهمترین این عوامل خواهیم پرداخت:

دستگاه مناسب لیزر موهای شانه

در جدول زیر، به برخی از بهترین دستگاه های لیزر موهای شانه خواهیم پرداخت:

 

نام دستگاهتوضیحات
دستگاه لیزر مو IPL

دستگاه لیزر مو IPL، از برترین دستگاه های رفع موهای شانه به شمار می رود که برای افرادی با تیپ‌ های پوستی 1 و 2 و 3 مناسب است.

این دستگاه حتی برای افرادی که موهای بور و سفیدی دارند نیز مناسب است. همچنین یکی از بهترین ویژگی های این دستگاه، روشن شدن و شفافیت پوست است.

دستگاه لیزر لادادستگاه لیزر لادا، دارای قدرت خروجی 200 وات است. این دستگاه، ساخت کشور آلمان است و یک کولینگ خیلی قوی دارد که باعث می شود مراجعه کننده، هیچ دردی را حس نکند.
دستگاه لیزر مو الکساندرایت

دستگاه لیزر مو الکساندرایت، از شناخته شده ترین و محبوب ترین دستگاه لیزرهای موجود به شمار می رود. از برترین ویژگی های این دستگاه، قابلیت تنظیم طول موج و انرژی نسبت به پوست و موی افراد مختلف است.

همچنین این دستگاه، دارای کولینگ بسیار قوی است و کارایی های دیگری به جز رفع موهای زائد دارد که در زیر برخی از آن ها آورده شده است:

·        درمان لک های مادرزادی عروقی

·        رفع تتو

·        درمان رگ های عنکبوتی

·        درمان لکه های پیری

دستگاه لیزر اسکلپیوندستگاه لیزر اسکلپیون، سازگاری خوبی با پوست دارد و یکی از بهترین و مجهزترین دستگاه ‌های حال حاضر دنیا محسوب می‌ شود.
دستگاه های لیزر مو  ICE PLATINA PLUS و ICE PLATINUM

برخی از مزایای این دستگاه عبارت اند از:

·        نداشتن عوارض جانبی مانند سوختگی و درد

·        کوتاه بودن طول مدت درمان

·        عدم نیاز به بی حسی

·        استفاده همزمان از سه طول موج برای تاثیرگذاری بیشتر.

 

نتایج لیزر موهای شانه

اکثر افراد 3 تا 5 روز پس از لیزر موهای شانه، ریزش موهای خود را مشاهده می کنند. فولیکول های مو در نواحی مورد نظر با هر پالس لیزر آسیب می بینند. هنگامی که فولیکول ‌های مو آسیب می‌ بینند، موهایی را که در حال رشد بودند آزاد می‌کنند و دیگر نمی‌توانند موهای خود را رشد دهند. تعداد جلسات مورد نیاز به نوع پوست، رنگ مو و ضخامت فرد بستگی دارد.

هر چه موها تیره ‌تر و پوست روشن ‌تر باشد، جلسات کمتری نیاز خواهد بود. با این حال، باید در نظر داشته باشید که قطعاً به چندین جلسه در هر ناحیه مورد نظر نیاز خواهید داشت زیرا لیزر فقط می تواند فولیکول های مو را در مرحله رشد فعال از بین ببرد. متأسفانه، فولیکول های مو در همان ناحیه درمان در همان زمان در مراحل مختلف هستند. به همین دلیل است که برای نتایج طولانی مدت به چهار تا شش جلسه نیاز دارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

نتایج لیزر موهای شانه​

پس از جلسه اول لیزر موهای شانه چه تغییراتی مشاهده خواهید کرد؟

• هفته یک: درمان اول

گفته می شود که اولین درمان اولیه بیشترین تأثیرات را دارد زیرا با درمان فولیکول ها را شوکه می کند. گرمای ناشی از لیزر فولیکول مو را ضعیف می کند یا کاملاً از بین می برد. بلافاصله پس از آن، ممکن است پوست قرمز و متورم شود – مراجعین می توانند «احساس آفتاب سوختگی» را تجربه کنند که طبیعی است و پس از چند ساعت فروکش می کند.

۵-۱۹ روز پس از اولین درمان

فولیکول های تخریب شده مو در نهایت از بین می روند و مو شروع به ریزش و ریزش می کند. مراجعه کنندگان می توانند انتظار مشاهده نازک شدن و کم تر شدن مو را داشته باشند. حتی ممکن است برخی از نواحی کاملاً بدون مو به نظر برسند.

هفته ۶-۸: درمان دوم

درمان دوم با گذراندن چرخه استراحت و رشد موهای بدن نتایج بیشتری می‌ بیند، به همین دلیل است که یک سری درمان ‌های بعدی بر این اساس برنامه ‌ریزی می‌ شوند.

۵-۱۹ روز پس از درمان دوم

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته ۱۲-۱۶: سومین درمان

رشد مو اکنون به طور قابل توجهی کاهش یافته است، اما مهم است که در جلسات درمانی خود شرکت کنید! اگرچه ممکن است به نظر نمی رسد که شما نیازی به این کار داشته باشید، اما شرکت در جلسات بعدی حیاتی است و همه بخشی از فرآیند لیزر موهای شانه است.

۵-۱۹ روز پس از سومین درمان

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته ۱۸-۲۴: درمان چهارم

بین جلسات، می‌توانید موهایی که دوباره رشد کرده ‌اند را اصلاح کنید، موهایی که درآمده اند بسیار کم هستند.

5-19 روز پس از درمان چهارم

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته ۲۴-۳۲: درمان پنجم

می توانید انتظار داشته باشید که ناحیه شانه صاف و بدون مو به نظر برسد!

۵-۱۹ روز پس از درمان پنجم

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته ۳۰-۴۰: ششمین و آخرین درمان

پس از شرکت در یک دوره کامل، می توانید انتظار هر چیزی را از 80٪ + کاهش رشد مو داشته باشید.

مراحل لیزر موهای شانه

• ۵-۱۹ روز پس از درمان ششم

پس از اتمام دوره، ناحیه تحت درمان با کاهش دائمی رشد مو احساس صافی خواهد داشت.

به طور معمول حداقل 6 لیزر درمانی برای زنان و 8 جلسه برای مردان توصیه می شود. بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که دوره خود را بعد از 6-9 ماه کامل کنید.

هنگامی که ناحیه تحت درمان توسط پزشک شما ارزیابی شد و او از اینکه شما به نتایج مطلوبی دست یافته اید خوشحال است، او شما را به سمت شرکت در جلسات شارژ سوق می دهد. جلسات شارژ احتمالا هر 6 ماه یک بار یا سالی یک بار است. این کار برای طولانی شدن اثرات لیزر موهای زائد و تضمین پوستی صاف و ابریشمی است.

توجه به این نکته مهم است که مواردی وجود دارد که باعث تولید مجدد رشد مو می شود، از جمله بارداری، انواع هورمون های یک فرد، وراثت و شرایط پزشکی او.

اقدامات قبل از لیزر موهای شانه

در نظر گرفتن نکات زیر، می تواند برای لیزر موهای شانه مهم باشد:

مراقبت های بعد از لیزر موهای شانه

و در این جا اقداماتی است که باید بعد از درمان و بین جلسات انجام دهید

اگرچه بسیار نادر است، اما ممکن است بلافاصله پس از لیزر عوارض جانبی وجود داشته باشد، مانند:

درد لیزر موهای شانه

به دلیل نوع پوستی که روی سر شانه و پشت کمر خود دارید، در طول لیزر موهای شانه ممکن است کمی درد حس کنید که خیلی گذراست و زود برطرف می شود. هر چه موهای پرتر و ضخیم تری روی شانه داشته باشید، احتمال اینکه درد بیشتری حس کنید بیشتر است.

البته این درد به پای استفاده از وکس و موم نمی رسد. پس خیالتان بابت انجام آن راحت باشد چرا که برای استفاده از بیشتر دستگاه های لیزر، از ژل خنک کننده استفاده می شود.

آیا لیزر موهای شانه سرطان‌زا است؟​

آیا لیزر موهای شانه سرطان‌زا است؟

بسیاری از افراد به دلایل زیبایی، روش های حذف موهای زائد را در خانه انتخاب می کنند، مانند اپیلاسیون، اصلاح و کرم ها. با این حال، روش دیگری وجود دارد، اما نیاز به کمک افراد حرفه ای دارد و آن چیزی نیست جز کاهش موهای زائد با لیزر. این یک روش غیر تهاجمی برای از بین بردن موهای زائد از بدن شما است.

محبوبیت این روش از بین بردن موهای زائد در حال افزایش است و در حالی که اینترنت منبع خوبی برای دانستن بیشتر در مورد آن است، همچنین مملو از اطلاعات نادرست است. به این ترتیب، ما اینجا هستیم تا به رفع هرگونه شک و تردیدی که ممکن است داشته باشید کمک کنیم.

اثرات ناشی از لیزر موهای شانه به صورت 100 در 100 است:

واقعیت امر این است که لیزر موهای شانه، کاهش طولانی مدت مو را فراهم می کند، اما ممکن است به جلسات شارژ نیاز داشته باشید.

به جای از بین بردن کامل تمام موها، لیزر موهای زائد اغلب به عنوان کاهش طولانی مدت رشد مو تعریف می شود. برخی از فولیکول های مو ممکن است در نهایت بهبود یافته و با گذشت زمان موهای جدید تولید کنند.

لیزر موهای شانه به شدت دردناک است:

واقعیت این است که نه، ممکن است هیچ یا حداقل گرما یا سوزش را تجربه کنید. لیزر معمولاً خیلی دردناک نیست. ممکن است گرما را در نواحی خاصی مانند پشت لب، زیر بغل یا ناحیه بیکینی احساس کنید، اما در مناطق دیگر ممکن است حتی آن را حتی احساس نکنید. با این حال، تجربه درد یا ناراحتی جزئی به حساسیت فرد بستگی دارد.

لیزر موهای شانه، هنگامی که توسط متخصصان آموزش دیده با استفاده از ابزارها و فرآیندهای مناسب انجام شود، به طور کلی ایمن در نظر گرفته می شود.

لیزر روی همه انواع مو به یک اندازه جواب می دهد

واقعیت این است که لیزر، روی موهای سفید کار نمی کند زیرا هیچ رنگدانه ای برای هدف قرار دادن ندارد. همچنین اگر تحریکات هورمونی فعال مانند سندرم تخمدان پلی کیستیک داشته باشید، ممکن است روی موهای صورت جواب ندهد.

افرادی با موهای تیره و موهای ضخیم با رنگ پوست روشن‌ تر به خوبی از لیزر موهایشانه جواب می گیرند. این به این دلیل است که لیزر به رنگدانه (ملانین) در فولیکول ‌های مو آسیب می ‌زند و تفاوت بین رنگ پوست و مو باعث می‌ شود لیزر دقیقاً فولیکول‌ های مو را هدف قرار دهد و به آن آسیب برساند.

در افرادی که دارای موهای بسیار روشن یا سفید (که فاقد ملانین کافی هستند) یا پوست بسیار تیره (که ملانین بیشتری دارد و می تواند انرژی لیزر بیشتری را جذب کند، به طور بالقوه باعث آسیب پوستی می شود)، کاهش موهای زائد با لیزر ممکن است موفقیت کمتری داشته باشد.

لیزر موهای شانه خطرناک است

واقعیت این است که اگر توسط یک اپراتور لیزر تایید شده انجام شود، کاملا بی خطر است.

لیزر موهای شانه باعث سرطان می شود

واقعیت ای است که نه! لیزر حاوی اشعه یونیزان نیست. دارای تشعشعات غیر یونیزه است که باعث ایجاد سرطان نمی شود. این اشعه های کاملاً نور هستند که فقط روی ریشه مو در پوست شما تأثیر می گذارد.

این فقط یک افسانه است که لیزر باعث سرطان می شود. این روش فقط فولیکول های مو را هدف قرار می دهد و از پوست اطراف در برابر آسیب محافظت می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید

چند جلسه شارژ پس از تکمیل دوره لیزر شانه لازم است؟

بسته به عوامل مختلفی ممکن است به 6 ماه یک بار جلسه شارژ یا سالی یک بار جلسه شارژ نیاز داشته باشید.

انواع روش‌های رفع موهای زائد شانه

روش های حذف موقت موهای زائد برای موهای شانه نه تنها دردناک هستند، بلکه زمان بر هستند. آن ها همچنین ممکن است باعث واکنش های پوستی شوند که می تواند منجر به عفونت نیز شود. برخی از روش های موقت برای رفع موهای زائد شانه عبارتند از:

 • اصلاح: این سریع ترین راه برای داشتن شانه و کمری بدون مو است. با استفاده از تیغ می توانید قسمت قابل مشاهده مو را که روی سطح پوست قرار دارد اصلاح کنید. این روش، موهای زائد را برای همیشه از بین نمی برد (بر خلاف لیزر موهای زائد که موهای زائد را برای مدت طولانی از بین می برد) همچنین ممکن است باعث سوختگی، کبودی، بریدگی و جراحت روی پوست شود.
 • اپیلاسیون: موهای رشد کرده را از بین نمی برد و به دلیل کنده شدن هر مو بسیار دردناک است. اپیلاسیون نیز زمان بر است و باید هر چند هفته یکبار انجام شود.
 • موچین: برای کندن هر تار مو به صورت جداگانه از موچین استفاده می شود. این کار را فقط زمانی می توان انجام داد که رشد مو کمتر باشد و موهای نازک وجود داشته باشد زیرا می تواند بسیار دردناک باشد و باعث کبودی شود. از آن جایی که مو از ریشه جدا نمی شود، فقط برای چند هفته برای شما جواب می دهد.
 • کرم های موبر: کرم های موبر به راحتی در دسترس هستند و می توان از آن ها برای از بین بردن موقت موهای شانه استفاده کرد. فقط دستورالعمل های داده شده روی بسته بندی را دنبال کنید و همچنین مطمئن شوید که ابتدا یک تست روی پوست انجام دهید تا مطمئن شوید که پوست شما هیچ واکنش آلرژیکی به آن ندارد. مواد شیمیایی موجود در این کرم ها می تواند به پوست شما آسیب برساند.

به یاد داشته باشید

همیشه بهتر است یک راه حل دائمی را انتخاب کنید تا یک راه حل موقت. همانطور که گفتیم، تمام روش‌ های موقتی که در بالا ذکر شد، حدود 3 تا 4 هفته به شما جواب می دهند و پس از آن باید دوباره با موهای زائد شانه مقابله کنید. همچنین دردناک هستند و می توانند منجر به واکنش های نامطلوب و عفونت شوند.

اما هنگامی که با لیزر موهای شانه، از شر موهای شانه خلاص شوید، لازم نیست نگران باشید و می توانید با اطمینان در هر کجا و هر زمان که بخواهید، شانه های بدون مو خود را به رخ بکشید. از آنجایی که لیزر موهای زائد سریع، بدون درد، ایمن و مقرون به صرفه است. این یک روش بسیار محبوب در تمام کلینیک های پوست است.

انواع روش‌های رفع موهای زائد شانه​

آیا انتخاب پکیج‌های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه‌های لیزر شانه موثر است؟

وقتی صحبت از لیزر کل بدن می شود منظور ما کل نواحی بدن است که شامل نواحی زیر است:

با این حال برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

از طرفی پیکیج هایی که برای آقایان در نظر گرفته می شود نیز شامل نواحی گونه و ریش، گردن و کمر است. این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟

برخی از داروهایی که قبل از لیزر نباید مصرف کرد در زیر آورده شده است.

لیزر موهای شانه در دوران بارداری

هنگام حمل کودک در رحم، بدن زنان باردار دستخوش تغییرات زیادی می شود. و یکی از این تغییرات هورمونی رشد موهای ناخواسته است.

وقتی باردار هستید، احساس می کنید که انگار خودتان نیستید. برخی از زنان به مدت 9 ماه از هیجان و شادی می درخشند، در حالی که برخی دیگر از تغییراتی که در بدنشان می شود راضی نیستند.

در دوران بارداری، هورمون ‌های شما در بالاترین حد خود فعالیت می‌کنند که بر چرخه طبیعی رشد مو تأثیر می‌گذارد. در طول این نه ماه، بسیاری از زنان شروع به رشد مو در مکان های ناخواسته مانند صورت، گردن، شکم و سینه یا سرشانه می کنند. بسیاری از پزشکان توصیه می کنند که در دوران بارداری لیزر موهای زائد انجام ندهید.

لیزر موهای زائد بی خطر است، اما در حال حاضر هیچ مطالعه طولانی مدتی وجود ندارد که اثرات لیزر موهای زائد را بر روی کودکان متولد نشده تجزیه و تحلیل کند. به همین دلیل، بهتر است آن را انجام ندهید.  برای شروع درمان لیزر موهای زائد تا بعد از زایمان صبر کنید.

 

پس قرار است با این همه مو چه کار کنید؟ هنگامی که باردار هستید، بهتر است که احتیاط کنید و به اصلاح بپردازید. اپیلاسیون، کرم های موبر و سایر روش های رفع موهای زائد نیز برای زنان باردار توصیه نمی شود. اگر نگران رشد مو هستید، با پزشک خود مشورت کنید.

اگر شاهد رشد موهای ضخیم ‌تر هستید یا موها در مکان ‌های جدید رشد می‌کنند، نگران نباشید. پس از کاهش هورمون های بارداری، موهای شما باید حدود شش ماه پس از زایمان به چرخه رشد طبیعی خود بازگردند.

لیزر موهای شانه در دوران شیردهی

متخصصان پزشکی به طور کلی می پذیرند که لیزر موهای زائد در دوران شیردهی بی خطر است، اما برخی از متخصصان توصیه می کنند که از انجام لیزر روی سینه خودداری شود. قبل از انجام لیزر موهای زائد در دوران شیردهی، با پزشک خود مشورت کنید.

بهترین کلینیک برای لیزر موهای شانه

بهترین کلینیک برای لیزر موهای شانه، کلینیکی است که اولا در جلسه مشاوره با شما صادقانه صحبت کند و اگر شما کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستید این موضوع را با شما در میان بگذارد. همچنین موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر موهای شانه اهمیت دارد:

بهترین کلینیک برای لیزر موهای شانه ​

سوالات متداول درباره لیزر موهای شانه

به منظور حصول اطمینان از نتایج بهینه از لیزر موهای زائد خود، حتما این دستورالعمل های مراقبتی قبل از جلسه لیزر را دنبال کنید:

 • ناحیه ای را که در آن لیزر موهای زائد انجام می دهید را در روز جلسه لیزر اصلاح کنید.
 • دو هفته قبل از درمان از برنزه کردن یا سپری کردن زمان زیادی در آفتاب خودداری کنید.
 • 7 روز قبل از درمان از محصولات برنزه کننده خودداری کنید.
 • از استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی، عطرها و لوسیون ها خودداری کنید.
 • استفاده از موچین و اپیلاسیون را 3 هفته قبل از درمان متوقف کنید.
 • از هر گونه فعالیت بدنی که باعث افزایش دمای بدن یا فشار خون می شود در 2 ساعت قبل و بعد از درمان خودداری کنید

هنگامی که اپراتور روی پوست شما شات می زند، ممکن است یه گرمای خیلی سریع و آنی را حس کنید که خیلی زود رفع می شود چرا که شات ها پشت سر هم صورت می گیرد و اپراتور سریع به قسمت دیگر بدن می رود.

بسته به دستگاهی که برای شما استفاده می شود، نوع پوست شما و دیگر عوامل، ممکن است نتایج مختلفی را بگیرید.

لیزر را می توان در هر ناحیه ای از بدن به جز پلک ها انجام داد. محبوب ترین مناطق درمانی پاها، پشت، بازوها، سینه، پشت لب، زیر بغل و ناحیه بیکینی هستند.

شما همچنین می توانید لیزر موهای زائد را بر روی گوش ها، بینی، پیشانی، بالای ابروها و سایر قسمت های صورت، شانه و پشت کمر خود خود انجام دهید.

هر کسی بدون در نظر گرفتن رنگ پوست یا نوع مو می تواند لیزر موهای زائد را انجام دهد. با این حال، افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند، نسبت به افرادی که موهای روشن یا رنگ پوست تیره دارند، نتایج سریعتر و بهتری می بینند. هر مرد یا زنی می‌ تواند این درمان ‌ها را انجام دهد، اگرچه زنان باردار باید برای شروع جلسات خود تا پس از زایمان صبر کنند.

با در نظر گرفتن انتظارات واقع بینانه، لیزر موهای زائد می تواند راهی فوق العاده موثر و تغییر دهنده زندگی باشد تا اطمینان حاصل شود که پوست شما برای سال های آینده صاف و بدون مو باقی می ماند.

بنابراین، اگر به دنبال لیزر موهای شانه هستید، حتما ابتدا یک مشاوره رزرو کنید تا مطمئن شوید که کاندیدای مناسب هستید و می‌توانید به نتایج مطلوب برسید.

مانند بسیاری از موارد، شما باید به احساس لیزر موهای زائد عادت کنید و هر چه جلسات بیشتری داشته باشید بهتر آن را تحمل کنید. اگر درد غیر قابل تحمل ‌تر است، پزشک می ‌تواند کرم بی‌حس‌کننده را روی ناحیه تحت درمان بمالد.

 شما باید تا 30 دقیقه صبر کنید تا پوست بی حس شود. اگر پریود هستید، پریود می تواند پوست شما را نسبت به لیزر حساس تر کند، بنابراین ممکن است در این مدت بیشتر آسیب ببیند.

این موضوع از فرد به فرد دیگر متفاوت است. از بین بردن موها اغلب به یک سری لیزر درمانی نیاز دارد. اکثر افراد می توانند هر 4 تا 6 هفته یک بار لیزر موهای زائد را انجام دهند. متخصص پوست به شما می گوید چه زمانی درمان دیگری بی خطر است.

اکثر افراد مقداری رشد مجدد مو را مشاهده می کنند. متخصص پوست شما می تواند به شما بگوید که چه زمانی می توانید با خیال راحت از لیزر درمانی برای حفظ نتایج استفاده کنید.

خیر، لیزر موهای زائد به طور کلی نیازی به زمان نقاهت ندارد. بلافاصله پس از انجام لیزر موهای زائد، پوست درمان شده شما قرمز و متورم می شود. با وجود این، اکثر مردم به فعالیت های روزمره خود باز می گردند.

بسیاری از مشتریان احساس لیزر موهای زائد را مانند یک ضربه یا سوزش خیلی خیلی خفیف که چند بار روی پوست زده می شود، توصیف می کنند که این احساس قابل تحمل است. اگر نواحی وجود دارد که مشتری احساس می کند غیرقابل تحمل است، می توان از کرم بی حس کننده استفاده کرد.

احتمالاً بلافاصله پس از درمان نتایج را خواهید دید. نتایج از فردی به فرد دیگر متفاوت است. رنگ و ضخامت موهای شما، ناحیه تحت درمان، نوع لیزر استفاده شده و رنگ پوست شما همگی بر روی نتایج تاثیر می گذارند. شما می توانید انتظار کاهش 10 تا 25 درصدی مو را پس از اولین جلسه لیزر داشته باشید.

برای از بین بردن موهای زائد، اکثر افراد به 2 تا 6 لیزر درمانی نیاز دارند. پس از اتمام درمان ها، اکثر افراد برای چندین ماه یا حتی سال ها هیچ مویی روی پوست تحت درمان مشاهده نمی کنند. وقتی موها دوباره رشد می‌کنند، کمتر می‌ شوند. موها نیز کمتر اند و رنگ روشن ‌تری دارند.

از آنجایی که لیزر انرژی گرمایی زیادی را به پوست منتقل می کند، باید از هر چیزی که پوست را بیشتر گرم می کند مانند سونا و ورزش حداقل تا 48 ساعت بعد از جلسه لیزر خودداری کنید. این کار به پوست شما اجازه می دهد تا روند بهبود را بدون وقفه ادامه دهد.

نور مرئی کاملاً ایمن است بنابراین به غیر از استفاده از عینک نیازی به اقدامات احتیاطی خاصی نیست. پوست برخی از افراد بلافاصله پس از درمان کاملا قرمز می شود. با این حال، اکثر کاندیدها هیچ عارضه جانبی را تجربه نمی کنند و واکنش های پوستی توصیف شده معمولا در عرض چند ساعت تا چند روز ناپدید می شوند. به ندرت ممکن است روشن شدن یا تیره شدن موقت پوست رخ دهد

بله. از این رو مهم است که در مورد حساسیت های پزشکی خود با پزشک خود صادق باشید تا بتوانیم اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از چنین مواردی انجام دهیم.

شایع ترین عوارض جانبی جزئی است و 1 تا 3 روز طول می کشد. این عوارض جانبی عبارتند از:

 • درد و ناراحتی
 • تورم
 • قرمزی

پیروی از دستورالعمل های متخصص پوست نیز مهم است. پیروی از دستورالعمل های قبل از درمان و دستورالعمل های بعد از درمان، خطر عوارض جانبی را تا حد زیادی کاهش می دهد. سایر عوارض جانبی احتمالی زمانی که لیزر موهای زائد توسط متخصص پوست یا تحت نظارت مستقیم متخصص پوست انجام شود، نادر است. سایر عوارض جانبی احتمالی عبارتند از:

 • تاول زدن
 • زخم سرد
 • عفونت ها
 • جای زخم
 • روشن یا تیره شدن پوست

پاسخ بله است. سازمان غذا و داروی ایالات متحده در سال 1997 آن را به عنوان روشی ایمن برای رفع موهای زائد تأیید کرد. با این حال، لیزر موهای زائد تنها زمانی ایمن است که یک تکنسین با مهارت این روش را انجام دهد.

بله، در برخی موارد موها در حین درمان می‌سوزند. این بدان معنا نیست که اگر موهای سوخته ای وجود نداشته باشد، درمان موثر نبوده است.

هزینه لیزر موهای شانه، بسته به ناحیه ای از بدن که می خواهید درمان کنید و تعداد جلساتی که نیاز دارید متفاوت است. هر چه محل تحت درمان بزرگ تر باشد، زمان بیشتری نیاز دارید تا نتیجه بگیرید. مدت زمان تعیین کننده قیمت دقیق درمان است.

ریش تراش ها، کرم های موبر و موم ها موها را از بدن شما برطرف می کنند، اما برای همیشه از شر آن خلاص نمی شوید.

لیزر درمانی موثرترین راه برای از بین بردن موهای زائد بدن است و فواید زیادی دارد. این روش بدون درد است و تنها چند دقیقه طول می‌کشد تا رشد مو را کاهش دهد و حتی موهای زائد را در نواحی بزرگ بدن از بین ببرد.

خبر خوب این است که لیزر موهای زائد تقریباً در تمام قسمت های بدن قابل استفاده است.

حتی اگر پوست حساسی دارید، لیزر موهای زائد ما فولیکول های موی شما را بدون آسیب رساندن به نواحی اطراف هدف قرار می دهد. این بدان معنی است که ما می توانیم به شما در خداحافظی با مو در مناطق های زیر کمک کنیم:

 • زیر بغل
 • پاها
 • بیکینی
 • پشت کمر
 • شانه
 • قفسه سینه
 • پشت لب
 • صورت

با انتخاب لیزر موهای زائد، هم مردان و هم زنان می توانند زمان کمتری را برای خلاص شدن از شر موهای زائد صرف کنند.

لیزر موهای زائد شامل استفاده از پالس های لیزر است. این پالس ها، نوری را به پوست ساطع می کنند که ریشه و فولیکول مو را از بین می برد. وقتی ریشه و فولیکول از بین می روند، مو دیگر نمی تواند رشد کند.

برای اینکه این فرآیند کار کند، موها باید در مرحله رشد فعال هدف قرار گیرند. با این حال، موهای فردی معمولا با سرعت های متفاوتی رشد می کنند. بنابراین، چندین جلسه درمانی طول می کشد تا هر مو در مرحله رشد را جذب کند و نتایج مطلوب را به دست آورد.

حداقل سن خاصی وجود ندارد، اما مهم است که صبر کنید تا دوران بلوغ خود را طی کنید تا لیزر درمانی را شروع کنید. خانم‌ ها نباید درمان را شروع کنند، مگر اینکه چرخه قاعدگی خود را شروع کرده باشند. به طور کلی، چهارده سالگی اولین سنی است که افراد می توانند لیزر موهای شانه را شروع کنند.

لایه بالایی پوست نیز حاوی ملانین است و هنگامی که پوست در معرض اشعه ماوراء بنفش قرار می گیرد غلظت آن افزایش می یابد، بنابراین برای جلوگیری از ایجاد گرما و ناراحتی لازم است افراد تیره پوست با انرژی کمتری درمان شوند. توصیه می کنیم از برنزه شدن در طول درمان خودداری شود. در این افراد، ممکن است لیزر درمانی انجام شود، اما درمان کمتر کارآمد خواهد بود و در تنظیمات پایین ‌تر ایجاد می ‌شود تا ایمن باشد.

ما فقط می توانیم موهای حاوی ملانین را دستکاری کنیم. موهای سفید، قرمز و بلوند هیچ ملانین درون خود ندارند، بنابراین لیزر موهای زائد برای آن ها جواب نمی دهد.

کاندیدای ایده آل سالم است، سبک زندگی متعادلی دارد، رنگ پوست آن ها طبیعی است (برنزه نشده) و موهای تیره دارند. اگرچه ما می توانیم انواع مو و پوست را لیزر کنیم.

گاهی. لیزر موهای زائد فولیکول های موهای شما را هدف قرار داده و غیرفعال می کند و رشد موهای جدید را متوقف می کند. بنابراین اکثر مراجعین ما پس از لیزر موهای زائد، رشد موهای جدید را تجربه نمی کنند. با این حال، تغییرات در هورمون ها می تواند منجر به افزایش تولید مو شود. معمولاً برای نتایج دائمی تر به جلسات شارژ نیاز دارید.

حتی در موارد رشد مجدد، موهای جدید به طور معمول صاف تر و نازک تر از قبل از درمان هستند. تیم متخصصان پزشکی ما سابقه سلامتی شما را ارزیابی می‌کنند تا به شما کمک کنند تا تعیین کنید که آیا لیزر موهای زائد بر اساس نیازهای فردی شما نتایج دائمی ارائه می‌دهد یا خیر.

لیزر مروارید، یکی از بهترین مراکزی است که می توانید برای لیزر انتخاب کنید چرا که این مرکز، با داشتن همه ویژگی های ذکر شده و دیگر ویژگی ها، بالاترین درصد رضایت را در میان مشتریان دارد. همچنین این مرکز، از اپراتورهای کاملا با تجربه برای لیزر مو استفاده می کند.

آدرس لیزر مروارید

تهران - سعادت آباد - میدان کاج - خیابان سرو غربی - نبش خیابان مروارید - مجتمع مروارید سعادت - واحد ۳
لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *