لیزر موهای روی گونه مردان در تهران

موارد استفاده از لیزر موهای روی گونه آقایان

لیزر کردن موهای روی گونه آقایان

مزایای لیزر موهای روی گونه آقایان

حذف همیشگی موهای زائد روی گونه

عدم نیاز به اصلاح های همیشگی روی گونه

داشتن پوستی صاف و یکدست

عوارض احتمالی لیزر موهای روی گونه آقایان

قرمزی پوست

تورم

تحریک پوست

در موارد نادر، عوارض جانبی جدی تر لیزر موهای زائد عبارتند از:

عفونت

تغییرات دائمی در رنگ یا رنگ پوست

تاول

سوختگی

جای زخم

کاندیدای نامناسب برای رفع موهای زائد روی گونه آقایان

سابقه ملانوم

خال های برجسته

ضایعات مشکوک

تشکیل اسکار کلوئیدی

مشکلات درمانی

عفونت های فعال

زخم های باز

کندوها

تبخال

خالکوبی در ناحیه درمان

بیماری های خود ایمنی

سن مناسب یا توصیه شده

14 به بالا

قیمت لیزر موهای زائد مردان

ناحیهمبلغ
فول بادی2.590.000 تومان
نیم پشت و جلو، سرشانه ها1.999.000 تومان
آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت747 هزار تومان
ساعد700 هزار تومان
گوش299 هزار تومان
گونه399 هزار تومان
کل دست1.200.000 تومان
ساق پا800 هزار تومان
جلو گردن399 هزار تومان
پشت گردن399 هزار تومان
کل پا1.200.000 تومان
سینه و شکم1.200.000 تومان
زیر بغل399 هزار تومان
کل پشت1.200.000 تومان

 

حقایق کلی در خصوص لیزر موهای روی گونه آقایان

به نکات کلیدی زیر در خصوص لیزر موهای روی گونه توجه کنید:

لیزر موهای روی گونه آقایان چیست؟

ایمنی بودن روش لیزر موهای روی گونه آقایان

مدت زمان درمان لیزر موهای روی گونه مردان

اثر بخشی لیزر موهای روی گونه آقایان به چه صورت است؟

لیزر موهای روی گونه آقایان از لحاظ سلامتی و امنیت:

لیزر موهای روی گونه مردان چیست؟

انجام لیزر موهای روی گونه اقایان، یک روش پزشکی غیر تهاجمی است که از پرتو نور برای از بین بردن موهای زائد روی گونه و صورت مردان استفاده می کند. این روش را  می توان در سایر قسمت های بدن نیز انجام داد، مانند موهای گردن یا موهای سینه، اما در صورت عمدتاً در اطراف دهان، چانه یا گونه ها استفاده می شود.

زمانی بود که لیزر موهای زائد بر روی افرادی با موهای تیره و پوست روشن بهترین جواب را داشت، اما اکنون، به لطف پیشرفت ‌های فناوری لیزر، این روش برای هر کسی که موهای زائد دارد که می‌ خواهد آن را از بین ببرد، روشی مناسب است. این یک روش بسیار رایج است. داده های انجمن آمریکایی جراحی پلاستیک زیبایی نشان داد که در سال 2016، لیزر موهای زائد یکی از 5 روش برتر غیرجراحی در ایالات متحده بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

مزایای لیزر موهای روی گونه آفایان

آیا لیزر موهای روی گونه تنها مختص به خانم‌ ها است؟

لیزر موهای روی گونه، جزء لیزر موهای صورت به شمار می رود و از نواحی محبوب در آقایان برای لیزر به شمار می رود. در خانم ها نیز این روش انجام می شود چرا که خانم ها نیز نمی خواهند موی زائد روی گونه خود داشته باشند. بنابراین انجام لیزر موهای گونه، هم برای خانم ها و هم برای آقایان انجام می شود. اپراتورهای مجرب ما در لیزر مروارید می توانند شما را به طور کامل در این خصوص راهنمایی کنند.

لیزر موهای روی گونه آقایان چگونه انجام می شود؟

به طورکلی، لیزر موهای روی گونه آقایان به این صورت است که لیزر با ارسال نور به فولیکول مو که توسط رنگدانه یا ملانین موجود در مو جذب می ‌شود، عمل می‌کند. به همین دلیل است که در ابتدا بر روی افرادی که موهای تیره ‌تری دارند، بهترین کارایی را داشت.

هنگامی که نور توسط رنگدانه جذب می شود، به گرما تبدیل می شود، که در واقع به فولیکول آسیب می رساند. پس از اینکه لیزر به فولیکول مو آسیب می رساند، مو تبخیر می شود و یک دور کامل درمان بعداً رشد مو متوقف می شود. لیزر موهای زائد ممکن است به جلوگیری از رشد موهای زائد کمک کند و در زمان صرف اپیلاسیون یا اصلاح صرفه جویی کند.

روش انجام لیزر موهای روی گونه آقایان

پیش از شروع جلسه، صورت شما کاملا تمیز می شود و ممکن است یک ژل بی حس کننده روی ناحیه درمان اعمال شود. به شما عینک خصوصی داده می شود که بپوشید و موهای شما احتمالاً پوشیده می شود. اپراتور، لیزر را در ناحیه مشخص شده هدف قرار می دهد. اکثر افراد می گویند که این احساس مانند ضربه یک نوار لاستیکی به پوست به صورت خیلی سریع است. ممکن است بوی موهای سوخته را استشمام کنید.

از آنجایی که ناحیه صورت کوچک تر از سایر قسمت های بدن است، مانند قفسه سینه یا پاها، لیزر موهای زائد کل صورت معمولاً بسیار سریع است و گاهی اوقات در کمتر از 15 تا 20 دقیقه انجام می شود.

لیزر موهای صورت برای کدام قسمت‌ ها انجام می‌شود؟

شما می توانید لیزر موهای زائد را در هر نقطه از بدن انجام دهید و این کار برای اکثر افراد بی خطر است. با این حال، به افرادی که دارای بیماری پوستی هستند توصیه می شود که از هیچ نوع لیزر درمانی، استفاده نکنند.

لیزر موهای زائد را می توان در هر نقطه از صورت انجام داد از جمله:

معایب لیزر موهای روی گونه آقایان

بهترین کاندید لیزر موهای روی آقایان

به طور کلی، اکثر افرادی که به لیزر موهای روی گونه، صورت و کل بدن علاقه دارند واجد شرایط درمان هستند. انتخاب بهترین کاندید برای لیزر موهای روی گونه، عمدتاً به نوع پوست و مو، وضعیت سلامت کلی و روند رشد موهای روی گونه و سایر عوامل بستگی دارد.

به نکات زیر در خصوص بهترین کاندیدها برای لیزر موهای روی گونه آقایان توجه کنید:

کاندیدهایی با موهای تیره: دستگاه لیزر با هدف قرار دادن رنگدانه در فولیکول طبیعی مو کار می کند. لیزر موهای رنگی ‌تر مانند سفید، خاکستری یا بلوند روشن‌ نسبت به موهای تیره‌ تر که قرمز، قهوه‌ ای یا سیاه هستند دشوارتر است.

کاندیدهایی که پوست روشن تری دارند: پوست روشن ‌تر با موهای تیره ‌تر ایده آل ترین گزینه ها برای درمان است، اما این بدان معنا نیست که افراد با پوست عمیقاً رنگدانه‌ دار را رد می‌کند. فناوری مورد استفاده برای لیزر موهای زائد همچنان در حال بهبود است و آن را برای انواع پوست ایمن می کند.

افرادی که اخیراً برنزه نکرده اند یا نسوخته اند: افرادی که از تخت ‌های برنزه استفاده می‌کنند یا اخیراً برنزه شده‌ اند یا دچار آفتاب سوختگی شده ‌اند، باید قبل از لیزر موهای زائد، اجازه دهند پوست بهبود یابد. پوست شما باید رنگ طبیعی خود را داشته باشد تا تنظیمات صحیح روی دستگاه لیزر انجام شود.

درمان موفقیت آمیز معمولاً به 4-6 جلسه جداگانه به فاصله 3-6 هفته نیاز دارد. این به این دلیل است که مو دارای چرخه رشد است و لیزر فقط در برخی از مراحل فعال رشد موثر است. لیزر موهای زائد باعث کاهش موهای زائد می شود. یک پاسخ خوب به لیزر شامل نازک شدن مو و کاهش 80 درصدی رشد است. نتایج ممکن است دائمی نباشند و اغلب به جلسات شارژ نیاز دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

فواید لیزر موهای روی گونه

برخی از فواید بی نظیر لیزر موهای زائد روی گونه مردان در زیر آورده شده است:

لیزر موهای روی گونه مردان روشی سریع برای از بین بردن موهای زائد گونه است

لیزر موهای روی گونه آقایان، در واقع یک روش بسیار سریع است که جلسات آن بسیار کوتاه است و تنها در چند دقیقه می توانید مرکز لیزر را ترک کنید.

نتایج حاصل از لیزر موهای روی گونه مردان طولانی مدت است.

بر خلاف روش ‌های سنتی دیگر برای از بین بردن موهای زائد مانند اپیلاسیون، ژیلت کشیدن یا تراشیدن، که در آن موهای زائد طی چند روز یا چند هفته دوباره رشد می‌کنند، موهایی که به طور موثر با استفاده از لیزر برداشته می شوند، معمولاً برای چند ماه و گاهی حتی سال ها ظاهر نمی شوند. اگر مو دوباره رشد کند، موهای شما کمتر ضخیم، روشن تر و همچنین بسیار کمتر دیده می شود. برای برخی از افراد، موها برای همیشه از بین می‌ روند، به این معنی که هرگز دوباره رشد نمی‌کنند.

لیزر موهای روی گونه مردان روش بسیاری دقیقی برای از بین بردن موهای زائد است.

به شرطی که موهای زائد گونه خود را توسط یک تکنسین مجرب و آموزش دیده لیزر کرده باشید، پرتوهای نور هنگام هدف قرار دادن موهای زائد شما دقیق عمل می کنند. یک درمان حرفه ای همچنین به این معنی است که پوستی که فولیکول مو را احاطه کرده است دست نخورده و بدون آسیب باقی می ماند.

تعطیلات بی دغدغه و بدون مو بعد از لیزر موهای روی گونه اقایان را تجربه خواهید کرد.

لیزر موهای روی گونه یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای تعطیلات در ماه های تابستان انجام دهید. زمانی که می دانید دیگر نیازی به نگرانی در مورد موهای زائد روی گونه ندارید، راهی را برای شما فراهم می کند تا استراحت کنید و واقعاً از زمان استراحت خود لذت ببرید. با این حال، اگر قصد دارید قبل از تعطیلات بعدی خود، لیزر موهای زائد را انجام دهید، زود دست به کار شوید زیرا قرار گرفتن در معرض نور خورشید پس از لیزر توصیه نمی شود.

داشتن پوستی شاداب و صاف بعد از لیزر موهای روی گونه مردان

لیزر موهای روی گونه مردان، پوست شما را نرم تر و ابریشمی تر می کند. این روش همچنین در بهبود ظاهر پوست و در عین حال افزایش تون ماهیچه ای شما به خوبی عمل می کند.

یک تکنیک قابل اعتماد برای از بین بردن موهای روی گونه

لیزر موهای روی گونه آقایان اغلب یک خیال جمعی برای افرادی است که مقادیر زیادی مو روی گونه دارند و از آن خجالت می کشند. درمان های مداوم می تواند گران و طاقت فرسا باشد. از طرف دیگر، لیزر نتایج موثر و طولانی مدت ارائه می دهد.

حداقل عوارض جانبی

عوارض جانبی بسیار کمی وجود دارد که در بیشتر موارد در حذف موهای زائد با لیزر بسیار کم است. عوارض جانبی که رخ می دهند معمولاً فقط برای چند روز باقی می مانند.

مقرون به صرفه بودن لیزر موهای روی گونه مردان

پس از شروع جلسات لیزر موهای روی گونه مردان، دیگر نگران صرف هزینه برای محصولاتی مانند کرم های موبر، تیغ، درمان های گران قیمت موم یا هر روش دیگری که قبلا برای از بین بردن موهای خود استفاده کرده اید، نخواهید بود.

دیگر موهای زیر روییده وجود ندارد

برخلاف اپیلاسیون یا ژیلت، دیگر نگران موهای زائد ناخوشایند و اغلب دردناک نخواهید بود. همچنین می توانید فراموش کنید که مجبور به مقابله با سوزش تیغ یا سوختگی هستید. حتی اعتقاد بر این است که لیزر موهای زائد باعث بهبود وضعیت دردناک موهای زیر پوستی می شود.

امنیت بالای لیزر موهای روی گونه مردان

استفاده از لیزر روی پوست ممکن است در ابتدا خطرناک به نظر برسد، اما این شکل از حذف موهای زائد در واقع زمانی که توسط یک تکنسین آموزش دیده و با تجربه انجام شود، بسیار ایمن است. این روش همچنین احتمال بریدگی پوست یا واکنش به یک ماده شیمیایی بد را از بین می برد.

غیر تهاجمی بودن روش لیزر موهای روی گونه مردان

اگرچه این روش در مورد هدف قرار دادن فولیکول های موهای زائد بسیار موثر است، اما غیر تهاجمی نیز هست. همچنین به معنای زمان بهبودی سریع تر و خطرات کمتری است.

لیزر موهای روی گونه مردان تقریباً بدون درد است.

با جدیدترین لیزرها، هیچ درد یا ناراحتی طولانی مدتی را تجربه نخواهید کرد، به این معنی که می توانید بدون درد و احساس رضایت این روش را انجام دهید.

اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

نظافت بی عیب و نقص به طور طبیعی باعث می شود همه احساس بهتری نسبت به ظاهر و احساس خود داشته باشند. وقتی دیگر لازم نیست نگران رشد مجدد ناخوشایند موها باشید، به طور خودکار نسبت به ظاهر خود اطمینان بیشتری خواهید داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

عوارض لیزر موهای روی گونه مردان

لیزر موهای روی گونه با استفاده از لیزرهای کوچک و با حرارت بالا کار می کند. لیزر ممکن است بلافاصله پس از لیزر عوارض جانبی موقتی ایجاد کند. تحریک پوست و تغییرات رنگدانه شایع ترین عوارض جانبی هستند. برخی از عوارض جزئی لیزر موهای روی گونه مردان در زیر آورده شده است:

قرمزی و تحریک پوست بعد از لیزر موهای روی گونه مردان

حذف موهای زائد از طریق لیزر می تواند باعث تحریک موقت پوست شود. همچنین ممکن است متوجه قرمزی و تورم خفیف در ناحیه گونه شوید. با این حال، این اثرات جزئی هستند. آن ها اغلب همان اثراتی هستند که ممکن است بعد از سایر انواع حذف مو، مانند اپیلاسیون، متوجه شوید.

متخصص پوست شما ممکن است قبل از لیزر از بی حسی موضعی استفاده کند تا این اثرات را به حداقل برساند.

سوزش کلی باید ظرف چند ساعت پس از لیزر از بین برود. سعی کنید از کمپرس یخ برای کمک به کاهش تورم و هرگونه درد استفاده کنید. اگر علائمی فراتر از تحریک جزئی را تجربه کردید یا اگر عوارض جانبی بدتر شد، باید با پزشک خود تماس بگیرید.

تغییر رنگدانه پوست بعد از لیزر موهای روی گونه مردان

پس از لیزر موهای روی گونه مردان، ممکن است پوست کمی تیره تر یا روشن تر شود. اگر پوست روشنی دارید، به احتمال زیاد لکه های تیره تری در لیزر موهای زائد خواهید داشت. عکس این موضوع در مورد افرادی با پوست تیره که ممکن است لکه های روشن تری از این روش داشته باشند صادق است. با این حال، مانند تحریک پوست، این تغییرات موقتی هستند و معمولاً دلیلی برای نگرانی نیستند.

 

عوارض جانبی شدید لیزر موهای روی گونه مردان نادر است

به ندرت، لیزر موهای روی گونه مردان می تواند منجر به عوارض جانبی شدیدتری شود. در زیر به برخی از عوارض جانبی شدید لیزر موهای روی گونه مردان اشاره می کنیم.

عوارض نادر لیزر موهای روی گونه آقایان عبارتند از:

این عوارض جانبی را با پزشک خود در میان بگذارید. اگرچه آن ها بسیار غیر معمول هستند، اما آگاهی از آن ها ایده خوبی است که خیالتان راحت باشد. در صورت بروز هر یک از این علائم پس از لیزر موهای زائد با پزشک خود تماس بگیرید.

طول درمان لیزر موهای روی گونه آقایان

طول درمان لیزر موهای روی گونه مردان

لیزر موهای زائد یک روش غیرتهاجمی و زیبایی است که برای از بین بردن موهای زائد صورت و بدن انجام می شود. برای برخی از افراد، لیزر موهای زائد روی بدن نتایج دائمی یا تقریباً دائمی دارد. برخی دیگر ممکن است کاهش زیادی در مقدار و ضخامت موهایی که با گذشت زمان دوباره رشد می کنند، مشاهده کنند. نتایج متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. این موارد شامل نواحی تحت درمان و نوسان سطح هورمونی است.

روش لیزر موهای روی گونه مردان

قبل از شروع جلسه لیزر، یک اپراتور لیزر با تجربه، ناحیه درمان را تمیز می کند. اگر ناحیه حساسیت خاصی دارد، می توان از ژل بی حس کننده استفاده کرد. در طول جلسه، همه افراد حاضر در اتاق باید از عینک محافظ مخصوصی استفاده کنند تا از آسیب چشم ناشی از لیزر جلوگیری شود.

هنگامی که ژل بی حس کننده روی صورت اعمال می شود، اپراتور، پرتویی از نور پر انرژی را در ناحیه مورد نظر متمرکز می کند. هر چه ناحیه ای که می خواهید درمان شود بزرگ تر باشد، این لیزر بیشتر طول می کشد. نواحی کوچک ممکن است چند دقیقه طول بکشد در حالی که مناطق بزرگ تر مانند قفسه سینه ممکن است یک ساعت یا بیشتر طول بکشد.

برخی از مراجعه کنندگان، احساسی شبیه به آفتاب‌سوختگی را گزارش می‌کنند. همانطور که مو از انرژی لیزر تبخیر می شود، می تواند بوی گوگرد به مشام برسد.

هزینه لیزر موهای روی گونه مردان

هزینه لیزر موهای روی گونه مردان، بسته به عوامل مختلفی متفاوت است. برخی از این عوامل در زیر آورده شده است:

در طول لیزر موهای روی گونه مردان چه انتظاری داریم؟

روش لیزر موهای روی گونه مردان، یک روش بدون دردسر و راحت برای از بین بردن موهای زائد است. رشد مو را کاهش می دهد و کاهش موثر مو را در صورت انجام صحیح نشان می دهد. لیزر موهای زائد صورت با استفاده از یک پرتو نور که از لایه های پوست می گذرد و فولیکول مو را هدف قرار می دهد، انجام می شود. سپس گرمای پرتو نور فولیکول های مو را از بین می برد و مو را ضعیف می کند و سپس می ریزد. فولیکول موهای آسیب دیده توانایی خود را برای تولید موهای بیشتر برای مدت طولانی از دست می دهد و گاهی اوقات باعث کاهش دائمی مو می شود.

در اینجا چیزی است که می توانید در جلسه لیزر موهای زائد روی گونه مردان انتظار داشته باشید.

دستگاه مناسب لیزر موی روی گونه آقایان

دستگاه مناسب لیزر موهای روی گونه مردان

در زیر، به برخی از بهترین دستگاه های لیزر برای موهای روی گونه مردان و در کل موهای صورت خواهیم پرداخت:

فناوری لیزر الکساندرایت (Alexandrite)

فناوری لیزر الکساندرایت (Alexandrite)، دارای طول موج 755 نامومتر است و یکی از بهترین مکانسیم های لیزر برای رفع موهای زائد به شمار می رود.

گفته می شود که تکنولوژی این لیزر به گونه ای است که منحصرا برای هدف قرار دادن فولیکول های موهای روی صورت کاربرد دارد.

همچنین این لیزر، برای افرادی که موهای روشن دارند نیز مناسب است.

فناوری لیزر دایود (Diode)

طول موج این دستگاه لیزر، 808 نانومتر است. این تکنولوژی نیز برای انواع پوست ها مناسب است. همچنین جلسه لیزر به دلیل اینکه هر شات می تواند منطقه وسیعی را لیزر کند، بسیار کوتاه است.

فناوری لیزر اندیگ (ND:Yag)

فناوری لیزر اندیگ (ND:Yag) دارای طول موج 1064 نانومتر، پرتویی با مادون قرمز بیشتر است. این فناوری منحصرا برای افرادی با پوست های تیره است.

نتایج لیزر موهای روی گونه مردان

در روزهای پس از لیزر موهای روی گونه مردان، می توانید انتظار داشته باشید که بیشتر فعالیت های عادی خود را از سر بگیرید، اگرچه باید از ورزش و قرار گرفتن در معرض مستقیم خورشید خودداری کنید. ممکن است بین 2 تا 3 هفته طول بکشد تا شما تفاوت محسوسی در رشد مو مشاهده کنید و ممکن است چندین جلسه طول بکشد تا نتایج کامل را ببینید. نتایج باید دائمی باشند، اگرچه احتمالاً به یک قرار ملاقات سالانه برای شارژ نیاز خواهید داشت.

آیا نتایج حاصل از لیزر موهای روی گونه مردان واقعا دائمی است؟

لیزر موهای زائد با گرم کردن فولیکول های مو برای جلوگیری از رشد موهای جدید عمل می کند. این کار فولیکول ‌های مو را برای مدت طولانی در حالت خواب قرار می ‌دهد – بسیار طولانی ‌تر از اصلاح و اپیلاسیون. وقتی موها دوباره رشد کردند، سبک ‌تر، ظریف ‌تر و تعدادشان کمتر می ‌شود.

اگرچه این روش اغلب به عنوان نوعی روش از بین بردن موهای زائد دائمی معرفی می شود، لیزر درمانی فقط تعداد موهای ناخواسته را در یک منطقه خاص کاهش می دهد. به طور کامل از شر موهای زائد خلاص نمی شود.

طبق گفته لیزر مروارید، این گزینه حذف موهای زائد در افرادی که دارای رنگ پوست روشن و موهای تیره‌ تر هستند، بهتر عمل می‌کند. همچنین، برای بهترین نتایج، باید این کار توسط یک اپراتور مجرب انجام شود.

پس از جلسه اول لیزر موهای روی گونه مردان چه تغییراتی مشاهده خواهید کرد؟

زمان بهبودی پس از لیزر موهای روی گونه، حداقل است و بیشتر افراد می توانند مستقیماً پس از آن به زندگی عادی بازگردند. همانطور که استفاده از ضد آفتاب قبل از لیزر مهم است، استفاده از آن بعد از لیزر نیز مهم است. این کار به جلوگیری از تحریک بیشتر کمک می کند.

شما می توانید انتظار داشته باشید که بلافاصله پس از لیزر موهای روی گونه، شاهد کاهش تعداد موها در ناحیه تحت درمان باشید. دو تا هشت هفته پس از لیزر موهای زائد، ممکن است متوجه افزایش رشد مو در ناحیه تحت درمان شوید. دلیل این امر این است که همه فولیکول های مو به یک اندازه به لیزر پاسخ نمی دهند. اکثر افراد پس از اولین درمان شاهد کاهش 10 تا 25 درصدی مو هستند. معمولا بین سه تا هشت جلسه برای ریزش موی دائمی نیاز است.

 یک جلسه مشاوره با اپراتور خود قبل از لیزر، به شما ایده بهتری در مورد تعداد جلسات درمانی می دهد که ممکن است نیاز داشته باشید دارد. همچنین، احتمالاً برای حفظ اثر به یک جلسه شارژ سالیانه نیاز خواهید داشت.

نتایج لیزر روی گونه آقایان

هفته 1: جلسه اول

گفته می شود که جلسه اولیه بیشترین تأثیرات را دارد زیرا با درمان فولیکول ها را شوکه می کند. گرمای ناشی از لیزر، فولیکول مو را ضعیف کرده یا کاملاً از بین می برد. بلافاصله پس از آن، ممکن است پوست قرمز و متورم شود. مراجعین می توانند احساس آفتاب سوختگی را تجربه کنند که طبیعی است و پس از چند ساعت فروکش می کند.

5-19 روز پس از اولین درمان

فولیکول های تخریب شده مو در نهایت از بین می روند و مو شروع به ریزش و ریزش می کند. مراجعه کنندگان می توانند انتظار مشاهده نازک شدن مو را داشته باشند. حتی ممکن است برخی از نواحی کاملاً بدون مو به نظر برسند.

هفته 6-8: جلسه دوم

جلسه دوم با گذراندن چرخه استراحت و رشد موهای بدن نتایج بیشتری می‌ بیند، به همین دلیل است که یک سری درمان ‌های بعدی بر این اساس برنامه ‌ریزی می ‌شوند.

5-19 روز پس از جلسه دوم

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 12-16: سومین جلسه

رشد مو اکنون به طور قابل توجهی کاهش یافته است، اما مهم است که در جلسات درمانی خود شرکت کنید! اگرچه ممکن است به نظر نمی رسد که شما نیازی به این کار داشته باشید، اما حیاتی است و همه بخشی از فرآیند است.

5-19 روز پس از سومین جلسه

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 18-24: جلسه چهارم

بین جلسات، می ‌توانید موهایی که دوباره رشد کرده‌ اند را اصلاح کنید، اما مقدار آن ها بسیار کم شده است.

5-19 روز پس از جلسه چهارم

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 24-32: جلسه پنجم

می توانید انتظار داشته باشید که ناحیه پشت کمر صاف و بدون مو به نظر برسد!

5-19 روز پس از جلسه پنجم

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 30-40: ششمین و آخرین جلسه

پس از شرکت در یک دوره کامل، می توانید انتظار هر چیزی را از 80٪ + کاهش رشد مو داشته باشید.

5-19 روز پس از جلسه ششم

پس از اتمام دوره، ناحیه تحت درمان با کاهش دائمی رشد مو احساس صافی خواهد داشت.

به طور معمول حداقل 6 لیزر درمانی برای زنان و 8 مورد برای مردان توصیه می شود. بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که دوره خود را بعد از 6-9 ماه کامل کنید.

توجه به این نکته مهم است که مواردی وجود دارد که باعث تولید مجدد رشد مو می شود، از جمله بهم خوردن هورمون ها، انواع شرایط ارثی و شرایط پزشکی او.

اقدامات قبل از لیزر روی گونه مردان

اپراتور باید از قبل به شما بگوید که دقیقاً چگونه باید برای درمان لیزر موهای زائد آماده شوید، اما در اینجا چند دستورالعمل کلی وجود دارد که باید دنبال کنید:

از اپیلاسیون و کندن موها خودداری کنید.

لیزر موهای زائد با هدف قرار دادن ریشه ‌های مو کار می‌کند، بنابراین نباید چهار هفته قبل از جلسه لیزر، اپیلاسیون یا کندن مو را انجام دهید. در عوض، می‌توانید ناحیه درمان را حداقل 12 تا 24 ساعت قبل از روز درمان بتراشید تا رنگدانه در فولیکول ‌های مو حفظ شود.

از قرار گرفتن در معرض مستقیم خورشید خودداری کنید.

قبل از لیزر موهای روی گونه مردان، از قرار گرفتن در معرض نور خورشید دوری کنید. از قرار دادن ناحیه مورد نظر برای درمان از دو هفته قبل از لیزر خودداری کنید و همیشه پوست خود را با ضد آفتاب محافظت کنید. همچنین باید از برنزه کردن یا محصولات برنزه کننده بدون آفتاب برای جلوگیری از خطرات به وجود آمده روی پوست و سایر عوارض جانبی خودداری کنید. اگر برنزه شده ‌اید، قبل از برنامه ‌ریزی درمان، مطمئن شوید که هیچ اثری از برنزه طبیعی یا مصنوعی روی پوست وجود ندارد.

مراقبت از پوست خود را حتما جدی بگیرید.

حمام کردن قبل از جلسه لیزر توصیه می شود اما از کرم های موضعی مانند مرطوب کننده، سرم یا عطر استفاده نکنید. این مواد می توانند پوست را بپوشانند و توانایی لیزر برای هدف قرار دادن فولیکول های مو را مسدود کنند. شما همچنین باید حداقل چهار هفته قبل از درمان از لایه برداری شیمیایی خودداری کنید.

پوست خود را شیو کنید

حتماً در روز جلسه لیزر موهای زائد پوست را برای درمان تمیز کنید.

با یک کلینیک قابل اعتماد مشورت کنید.

در نهایت، یک کلینیک مورد اعتماد را برای لیزر موهای روی گونه مردان انتخاب کنید. با مشاوره با یک کلینیک مجرب و قابل اعتماد از بروز هرگونه عارضه یا تحریک پوستی به خصوص اگر پوست حساسی دارید جلوگیری می کنید.

نحوه عملکرد روش های لیزر موهای زائد صورت را بدانید: همیشه بهتر است بدانید که این روش چگونه کار می کند و در جلسه لیزر درمانی چه انتظاراتی باید داشته باشید تا آمادگی داشته باشید و بتوانید در طول عمل به خوبی همکاری کنید.

به دنبال یک کلینیک حرفه ای  باشید: از آن جایی که پرتو لیزر از لایه های پوست عبور می کند، ممکن است باعث آسیب به پوست شود. به همین دلیل است که همیشه توصیه می شود لیزر موهای زائد صورت را در یک کلینیک معتبر و حرفه ای انجام دهید.

رنگ پوست و رنگ موهای خود را تجزیه و تحلیل کنید: لیزر موهای زائد صورت معمولاً با پوست روشن ‌تر که موهای تیره‌ تری دارد بهترین اثر را دارد زیرا پرتو لیزر احتمالاً توسط رنگدانه ملانین جذب می‌شود. مقدار بیشتری ملانین در موهای تیره تر انرژی نور بیشتری را جذب کرده و فولیکول مو را از بین می برد. شما باید این ذهنیت را داشته باشید تا بر اساس رنگ پوست صورت و رنگ موهایتان آماده پذیرش نتیجه لیزر درمانی باشید.

محافظت از چشم: نورهای لیزری که در طی لیزر موهای زائد صورت استفاده می شود می تواند برای چشم ها بسیار خطرناک باشد و از این رو باید از محافظ چشم مناسب استفاده کنید.

تاریخچه پزشکی خود را مورد بحث قرار دهید و اگر دارویی مصرف می کنید که ممکن است در فرآیند اختلال ایجاد کند، فاش کنید.

برای جلسه خود وقت بگذارید: لیزر موهای روی گونه، ممکن است چند دقیقه طول بکشد در حالی که حذف موهای زائد ممکن است چند ساعت طول بکشد.

مدتی برای بهبودی وقت داشته باشید: پوست صورت شما باید برای چند روز یا حتی هفته در مقابل نور خورشید محافظت شود. از قبل، استفاده از کرم ضد آفتاب و سایر اقدامات محافظتی در برابر آفتاب را انجام دهید.

قبل از شروع درمان از خود عکس بگیرید تا بتوانید تا بعد از اتمام درمان نتایج را مرور کنید.

مراقبت های بعد از لیزر روی گونه

لیزر موهای زائد صورت بدون شک روشی موثر و راحت برای کاهش موهای زائد است. با این حال، بهتر است قبل از تصمیم گیری در مورد این درمان حذف موهای صورت، یک بررسی واقعی انجام دهید.

در اینجا مواردی که باید اجتناب کنید، آورده شده است:

و در این جا اقداماتی است که باید بعد از درمان و بین جلسات انجام دهید:

اگرچه بسیار نادر است، اما ممکن است بلافاصله پس از لیزر عوارض جانبی وجود داشته باشد، مانند:

درد لیزر موهای روی گونه مردان

لیزر موهای زائد یک روش زیبایی رایج است که برای از بین بردن موهای زائد به مدت طولانی انجام می شود. این کار با غیرفعال کردن موقت فولیکول های مو از تولید رشته های جدید مو عمل می کند. در حالی که این روش حذف موهای زائد کاملاً دائمی نیست، نتایج لیزر درمانی می تواند چندین هفته باقی بماند. این درمان همچنین ممکن است برای مناطقی از بدن که اصلاح یا اپیلاسیون آنها دشوار است ایده آل باشد.

با این حال، مزایای لیزر موهای زائد را نمی توان بدون سطحی از ناراحتی به دست آورد. این درمان می‌تواند بر اساس ناحیه‌ای که تحت درمان قرار می‌دهید و همچنین تحمل درد شما دردناک باشد. هر گونه نگرانی را با ارائه دهنده خود در میان بگذارید. درد لیزر موهای روی گونه مردان، به اندازه انواع روش های رفع موهای زائد نیست و خیلی سریع و گذراست.

انواع روش‌های رفع موهای روی گونه مردان

انواع دیگر از بین بردن موهای زائد مانند اپیلاسیون، اصلاح و کرم های رفع موهای زائد، اگرچه راحت است، اما می تواند زمان بر باشد، نتایج ماندگاری نداشته باشد و رشد مجدد می تواند خارش داشته باشد. همچنین برداشتن موهای نواحی بزرگ بدن، مانند پشت، ممکن است دشوارتر باشد، بنابراین لیزر موهای زائد ساده ترین و موثرترین گزینه است. رشد مجدد حداقل است، موها تا 90٪ کاهش می یابد و اگر به موقع رشد مجدد را تجربه کنید، موها بسیار نرم تر، ظریف تر و روشن تر از قبل می شوند.

آیا انتخاب پکیج‌های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه‌های لیزر موهای روی گونه مردان موثر است؟

وقتی صحبت از لیزر کل بدن می شود منظور ما کل نواحی بدن است که شامل نواحی زیر است:

با این حال برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

از طرفی پیکیج هایی که برای آقایان در نظر گرفته می شود نیز شامل نواحی گونه و ریش، گردن و کمر است. این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟

برخی از داروهایی که قبل از لیزر نباید مصرف کرد در زیر آورده شده است.

در این باره با اپراتور خود صحبت کنید. ممکن است داروهای بیشتری باشد که حتما باید از مصرف آن ها قبل از لیزر اجتباب کرد. مشورت با اپراتور را دست کم نگیرید.

آیا لیزر موهای روی گونه مردان سرطان‌زا است؟

یکی از نگرانی هایی که ممکن است در مورد لیزر درمانی داشته باشید این است که آیا این نوع نور می تواند خطر ابتلا به سرطان پوست را افزایش دهد یا خیر. سرطان پوست با قرار گرفتن در معرض انواع خاصی از نور در محدوده UV مرتبط است. ما در معرض اشعه ماوراء بنفش نور خورشید و برخی منابع نور مصنوعی مانند تخت ‌های برنزه هستیم.  این یک طول موج با انرژی بالا است که فراتر از محدوده دید انسان است.

نور فرابنفش آنقدر قدرتمند است که می تواند به مواد ژنتیکی داخل سلول های ما آسیب برساند. اگر قسمت اشتباهی از DNA آسیب ببیند، می تواند باعث سرطانی شدن سلول های پوست شود. معمولاً سالها قرار گرفتن در معرض نور خورشید یا سایر انواع اشعه ماوراء بنفش طول می کشد تا این اتفاق بیفتد. همین نوع آسیب نیز مسئول بسیاری از علائم پیری مانند چین و چروک است.

اگرچه لیزر موهای زائد از انرژی نور استفاده می کند، اما هیچ گونه نور UV را شامل نمی شود. طول موج هایی که برای هدف قرار دادن فولیکول های مو استفاده می شوند، طول موج بیشتری دارند و انرژی کمتری دارند. هیچ خطری وجود ندارد که آن ها به مواد ژنتیکی سلول های شما آسیب برسانند، بنابراین لیزر موهای زائد خطر ابتلا به سرطان پوست را افزایش نمی دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

بهترین کلینیک برای لیزر موهای روی گونه مردان

بهترین کلینیک برای لیزر موهای روی گونه، کلینیکی است که اولا در جلسه مشاوره با شما صادقانه صحبت کند و اگر شما کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستید این موضوع را با شما در میان بگذارد. همچنین موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر موهای روی گونه مردان اهمیت دارد:

لیزر مروارید، یکی از بهترین مراکزی است که می توانید برای لیزر انتخاب کنید چرا که این مرکز، با داشتن همه ویژگی های ذکر شده و دیگر ویژگی ها، بالاترین درصد رضایت را در میان مشتریان دارد. همچنین این مرکز، از اپراتورهای کاملا با تجربه برای لیزر مو استفاده می کند.

آدرس لیزر مروارید:

تهران – سعادت آباد – میدان کاج – خیابان سرو غربی – نبش خیابان مروارید – مجتمع مروارید سعادت – واحد ۳

پرسش های متداول

لیزر موهای زائد برای همه رنگ پوست و مویی جوابدهی دارد اما در کل، افرادی که موهای روشن تری دارند، نسبت به افرادی که موهای تیره تری دارند، دیرتر جواب می گیرند. در جلسه مشاوره خواسته های خود را با پرسنل مطرح کنید تا آن ها به طور کامل شما در خصوص دستگاهی که برای لیزر استفاده می کنند راهنمایی کنند و اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند.

هنگامی که اپراتور روی پوست شما شات می زند، ممکن است یه گرمای خیلی سریع و آنی را حس کنید که خیلی زود رفع می شود چرا که شات ها پشت سر هم صورت می گیرد و اپراتور سریع به قسمت دیگر بدن می رود.

بسته به دستگاهی که برای شما استفاده می شود، نوع پوست شما و دیگر عوامل، ممکن است نتایج مختلفی را بگیرید.

قبل از درمان، ناحیه مورد درمان تمیز می شود. برخی از مشتریان ژل بی حس کننده دریافت می کنند. زمانی که ناحیه کوچکی تحت درمان قرار می گیرد و پوست بسیار حساس است، بی حس کردن ناحیه مورد درمان کمک می کند. حدود 30 تا 60 دقیقه طول می کشد تا ژل بی حس کننده عمل کند.

لیزردرمانی در اتاقی که به طور خاص برای لیزر درمانی ایجاد شده است انجام می شود. همه افراد حاضر در اتاق باید در طول عمل از عینک محافظ استفاده کنند. برای انجام این روش، پوست کشیده می شود و پوست با لیزر درمان می شود. بسیاری از مشتریان می گویند که پالس های لیزر مانند سوزن سوزن های گرم روی پوست هستند.

 

 

کاهش موهای زائد با لیزر فرآیندی است که هم از طرف متخصص پوست و هم از طرف فرد نیاز به مراقبت دارد. قبل از انجام لیزر، باید حداقل 4-6 هفته قبل از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید.

طبق توصیه متخصص پوست از پمادهای بعد از مراقبت استفاده کنید و به طور مرتب از ضد آفتاب با حداقل SPF30 استفاده کنید. توصیه می شود قبل از انجام یک جلسه لیزر موهای زائد، اصلاح کنید. این تضمین می کند که هیچ مویی در بالای پوست وجود نداشته باشد که دستگاه لیزر انتخاب می کند. دستگاه لیزر تمایل دارد موهای بالای / زیر پوست را هدف قرار دهد. تراشیدن باعث می شود که هیچ مویی در بالای پوست وجود نداشته باشد که دستگاه لیزر آن را هدف قرار دهد، بنابراین از سوختگی احتمالی جلوگیری می کند.

گاهی. لیزر موهای زائد فولیکول های موهای شما را هدف قرار داده و غیرفعال می کند و رشد موهای جدید را متوقف می کند. بنابراین اکثر مراجعین ما پس از لیزر موهای زائد، رشد موهای جدید را تجربه نمی کنند. با این حال، تغییرات در هورمون ها می تواند منجر به افزایش تولید مو شود. معمولاً برای نتایج دائمی تر به جلسات شارژ نیاز دارید.

حتی در موارد رشد مجدد، موهای جدید به طور معمول صاف تر و نازک تر از قبل از درمان هستند. تیم متخصصان پزشکی ما سابقه سلامتی شما را ارزیابی می‌کنند تا به شما کمک کنند تا تعیین کنید که آیا لیزر موهای زائد بر اساس نیازهای فردی شما نتایج دائمی ارائه می‌دهد یا خیر.

 

شایع ترین عوارض جانبی جزئی است و 1 تا 3 روز طول می کشد. این عوارض جانبی شامل ناراحتی، تورم، قرمزی است. سایر عوارض جانبی احتمالی زمانی که لیزر موهای زائد توسط متخصص پوست یا تحت نظارت مستقیم متخصص پوست انجام شود نادر است و شامل تاول، شیوع تبخال (زخم سرد)، عفونت، زخم، روشن شدن یا تیره شدن پوست است.

خیر، لیزر موهای زائد به طور کلی نیازی به زمان نقاهت ندارد. بلافاصله پس از انجام لیزر موهای زائد، پوست درمان شده شما قرمز و متورم می شود. با وجود این، اکثر مردم به فعالیت های روزمره خود باز می گردند.

هر کسی بدون در نظر گرفتن رنگ پوست یا نوع مو می تواند لیزر موهای زائد را انجام دهد. با این حال، افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند، نسبت به افرادی که موهای روشن یا رنگ پوست تیره دارند، نتایج سریعتر و بهتری می بینند. هر مرد یا زنی می‌ تواند این درمان ‌ها را انجام دهد.

لیزر انرژی گرمایی زیادی را به پوست منتقل می کند، باید از هر چیزی که پوست را بیشتر گرم می کند مانند سونا و ورزش حداقل تا 48 ساعت بعد از جلسه لیزر خودداری کنید. این کار به پوست شما اجازه می دهد تا روند بهبود را بدون وقفه ادامه دهد.

مانند بسیاری از موارد، شما باید به احساس لیزر موهای زائد عادت کنید و هر چه جلسات بیشتری داشته باشید بهتر آن را تحمل کنید. اگر درد غیر قابل تحمل ‌تر است، پزشک می ‌تواند کرم بی‌حس‌کننده را روی ناحیه تحت درمان بمالد.

از بین بردن موها اغلب به یک سری لیزر درمانی نیاز دارد. اکثر افراد می توانند هر 4 تا 6 هفته یک بار لیزر موهای زائد را انجام دهند. متخصص پوست به شما می گوید چه زمانی درمان دیگری بی خطر است.

اکثر افراد مقداری رشد مجدد مو را مشاهده می کنند. متخصص پوست شما می تواند به شما بگوید که چه زمانی می توانید با خیال راحت از لیزر درمانی برای حفظ نتایج استفاده کنید.

احتمالاً بلافاصله پس از درمان نتایج را خواهید دید. نتایج از فردی به فرد دیگر متفاوت است. رنگ و ضخامت موهای شما، ناحیه تحت درمان، نوع لیزر استفاده شده و رنگ پوست شما همگی بر روی نتایج تاثیر می گذارند. شما می توانید انتظار کاهش 10 تا 25 درصدی مو را پس از اولین جلسه لیزر داشته باشید.

برای از بین بردن موهای زائد، اکثر افراد به 2 تا 6 لیزر درمانی نیاز دارند. پس از اتمام درمان ها، اکثر افراد برای چندین ماه یا حتی سال ها هیچ مویی روی پوست تحت درمان مشاهده نمی کنند. وقتی موها دوباره رشد می‌کنند، کمتر می‌ شوند. موها نیز کمتر اند و رنگ روشن ‌تری دارند.

بسیاری از مشتریان احساس لیزر موهای زائد را مانند یک ضربه یا سوزش خیلی خیلی خفیف که چند بار روی پوست زده می شود، توصیف می کنند که این احساس قابل تحمل است. اگر نواحی وجود دارد که مشتری احساس می کند غیرقابل تحمل است، می توان از کرم بی حس کننده استفاده کرد.

لیزر موهای زائد با ارسال پرتوهای نور لیزر به گروهی از فولیکول ‌های مو با قدرت کافی برای تخریب ریشه کار می‌کند، اما به اندازه کافی برای آسیب رساندن به پوست اطراف نیست. فناوری لیزر برای گرم کردن انتخابی فولیکول های مو در حالی که بافت اطراف آن دست نخورده باقی می ماند در نظر گرفته شده است. فولیکول های موی آسیب ‌دیده دیگر موهای بیشتری تولید نمی‌کنند، بنابراین هنگامی که موهای موجود می ‌ریزند، شما بدون مو هستید.

هر فولیکول مو لزوماً در یک جلسه از بین نمی رود، بنابراین چندین جلسه برای از بین بردن همه موها و آسیب کافی به آن ها لازم است تا دیگر موهای بیشتری تولید نشوند.

موهای تیره به دلیل غلظت زیاد ملانین موجود در این نوع مو به راحتی درمان می شوند. موهای روشن ملانین کمتری برای جذب انرژی نور دارند، بنابراین معمولاً برای از بین بردن دائمی مو به درمان‌های بیشتری نیاز است.

ما فقط می توانیم موهای حاوی ملانین را دستکاری کنیم. موهای سفید، قرمز و بلوند هیچ ملانین درون خود ندارند، بنابراین لیزر موهای زائد برای آن ها جواب نمی دهد.

لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *