لیزر موهای قرمز در تهران

 

لیزر موهای زائد چگونه کار می کند؟

هنگامی که ملانین انرژی را جذب کرد، انرژی به سمت فولیکول مو حرکت می کند و در آنجا به انرژی حرارتی تبدیل می شود. گرما به فولیکول مو آسیب می رساند و رشد مو را برای همیشه متوقف می کند.

 

چرا لیزر درمانی ممکن است روی موهای قرمز اثر نکند؟

دستگاه های لیزر موهای زائد به دنبال کنتراست هستند و نواحی رنگ روشن را نادیده می گیرند.

 

دستگاه های مناسب لیزر موهای قرمز

لیزر های ND: YAG و دیود

 

مدت زمان لیزر موهای قرمز

مو قرمزها احتمالاً نسبت به افرادی که موهای تیره تری دارند به درمان های بیشتری نیاز دارند تا به طور دائم موهای زائد را کاهش دهند

 

ناحیه

مبلغ

کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه

1.100.000 تومان

کل بدن شات نامحدود

1.300.000 تومان

لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل

899 هزار تومان

کل پا

599 هزار تومان

کل دست

599 هزار تومان

بیکینی

249 هزار تومان

زیر بغل

249 هزار تومان

ساعد

379 هزار تومان

صورت

249 هزار تومان

ساق

399 هزار تومان

پشت لب

99 هزار تومان

خط ناف

99 هزار تومان

دور سینه

99 هزار تومان

گودی کمر

249 هزار تومان

شکم

249 هزار تومان

باسن

249 هزار تومان

بازو

389 هزار تومان

ران

499 هزار تومان

پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل

949 هزار تومان

پکیج کل دست، کل پا

999 هزار تومان

ناحیه

مبلغ

فول بادی

2.490.000 تومان

آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت

590 هزار تومان

ساعد

700 هزار تومان

بازو

800 هزار تومان

کل دست

999 هزار تومان

ساق پا

800 هزار تومان

ران

900 هزار تومان

کل پا

999 هزار تومان

سینه و شکم

1.200.000 تومان

زیر بغل

299 هزار تومان

کل پشت

1.200.000 تومان

فهرست مطالب

لیزر موهای قرمز

برای مدت طولانی، لیزر موهای زائد فقط بر روی افرادی که موهای تیره و پوست روشن داشتند، نتیجه داشت. در واقع، این روش برای کارآمدی نیاز به تضاد مو با پوست داشت. با این حال، تکنولوژی جدید عملکرد لیزر را تغییر داده است.

روش های لیزر روی افرادی با پوست تیره و موهای تیره و همچنین موهای روشن و پوست روشن کار می کنند. اما این مسئله در مورد افرادی که موهای قرمز دارند به چه صورت است؟ آیا امکان لیزر موهای قرمز وجود دارد؟

موهای قرمز در طیف موهای بلوند هستند. اگرچه لیزر موهای زائد روی موهای روشن کار می کند، اما روی همه موهای روشن کارایی ندارد. آیا حذف دائمی موهای زائد یک گزینه مطمئن برای موهای قرمز است؟ آیا حذف دائمی موهای زائد قرمز اصلا  امکان پذیر است؟

زنان و مردان به طور یکسان علاقه مند به انجام یک روش دائمی کاهش مو هستند تا از زمان و دردسر اختصاص داده شده به حذف موهای زائد خود بکاهند. به عنوان یک مو قرمز، ممکن است به دنبال روش دائمی تری برای از بین بردن موهای زائد بدن باشید.

در ادامه با ما و لیزر مروارید همراه باشید تا هر آن چه در خصوص لیزر موهای قرمز باید بدانید توضیح دهیم.

لیزر موهای زائد چگونه کار می کند؟

لیزر موهای زائد یک گزینه نسبتاً جدید حذف موهای زائد است. این یک درمان کاهش رشد مو است و 95 درصد موهای زائد را برای همیشه از بین می برد.

این روش تایید شده توسط  است FDA و هنوز به عنوان یک روش حذف دائمی موهای زائد به شمار نمی رود. با این حال، بسیاری از افراد در واقع کاهش دائمی مو را تجربه می کنند.

پرتو لیزر برای هدف قرار دادن یک جسم خاص بدون آسیب رساندن به بافت های اطراف استفاده می شود. در زمینه روش لیزر درمانی، آن هدف رنگدانه در مو است. انرژی نوری تولید شده توسط لیزر، رنگدانه های رنگی مو را هدف قرار می دهد.

هنگامی که ملانین انرژی را جذب کرد، انرژی به سمت فولیکول مو حرکت می کند و در آنجا به انرژی حرارتی تبدیل می شود. گرما به فولیکول مو آسیب می رساند و رشد مو را برای همیشه متوقف می کند. با این حال، درمان فقط روی موهای بدن که در مرحله آناژن رشد هستند، کار می کند.

در واقع، این تنها زمانی است که مو به فولیکول متصل می شود. هر مو یک چرخه رشد منحصر به فرد دارد. بنابراین، تنها 20 درصد از تمام موهای بدن در هر نقطه از زمان در فاز آناژن خواهند بود. بنابراین، یک جلسه لیزر تنها می تواند 10٪ تا 20٪ از موها را به طور همزمان هدف قرار دهد.

این امر توضیح می دهد که چرا افراد نیاز به لیزر موهای زائد متعدد دارند. اثر تجمعی هر جلسه منجر به حذف دائمی موهای زائد می شود. هر جلسه باید شش هفته فاصله داشته باشد تا موها بتوانند به فاز رشد مناسب بروند.

آیا لیزر موهای زائد دائمی است؟ وقتی افراد می پرسند آیا لیزر موهای زائد برای همیشه ماندگار است، پاسخ مثبت است! بعد از بین 5 تا 6 جلسه، بسته به ناحیه درمان، از آن به بعد در آن ناحیه بدون مو خواهید بود. لیزر موهای زائد با تخریب فولیکول مو زمانی که در مرحله رشد است عمل می کند.

لیزر موهای زائد چگونه کار می کند؟

چرا لیزر درمانی ممکن است روی موهای قرمز اثر نکند؟

دستگاه های لیزر موهای زائد به دنبال کنتراست هستند و نواحی رنگ روشن را نادیده می گیرند. البته این روش برای افرادی که پوست روشن و موهای تیره بدن دارند کاملاً مفید است. اما به این معنی است که این روش به طور کلی برای افرادی که پوست تیره دارند توصیه نمی شود زیرا این احتمال وجود دارد که پوست اطراف با هدف قرار گرفتن ناخواسته توسط لیزر آسیب ببیند.

درمان لیزر موهای زائد در زمانی که دو شرط وجود داشته باشد بیشترین تاثیر را دارد. ابتدا باید تضاد رنگی بین مو و پوست وجود داشته باشد. دوم، در طول جلسه باید از تنظیمات صحیح دستگاه لیزر مناسب استفاده شود. هر رنگ پوست و رنگ مو به نوع لیزر یا طول موج متفاوتی نیاز دارد. لیزر موهای زائد با تخریب فولیکول مو زمانی که در مرحله رشد است عمل می کند. در ناحیه درمان، تمام فولیکول ‌های مو به طور همزمان در مرحله رشد قرار نخواهند داشت، به همین دلیل است که برای داشتن صافی و بی‌ مویی دائمی روی پوست خود به چندین درمان نیاز خواهید داشت.

برخی از افراد موهای قرمز طبیعی، موهای بلوند یا قرمز روشن دارند. بنابراین، برداشتن موها از روی پوست برای لیزر دشوارتر می شود. این می تواند قابلیت های دقیق لیزر را از بین ببرد.

لیزر ممکن است همیشه نتواند موها را با رنگدانه های بسیار کمی انتخاب کند. علاوه بر این، ملانین ممکن است قادر به جذب انرژی نباشد. خوشبختانه، این بدان معنا نیست که حذف موهای زائد امکان پذیر نیست.

دستگاه های لیزر موهای زائد با موهای ضخیم بهترین نتیجه را خواهند داشت که نشانه ای به نفع بسیاری از مو قرمزها است. با توجه به اینکه بسیاری از مو قرمزها به طور طبیعی موهای ضخیم دارند، این کار می‌تواند عملکرد لیزر موهای زائد را آسان ‌تر کند. به طور مشابه، نواحی بدن با پوست ضخیم ‌تر (مانند چانه و پشت کمر) نسبت به نواحی با پوست نازک‌ تر و حساس‌ تر (مانند ناحیه بیکینی و زیر بغل) به لیزر موهای زائد پاسخ بهتری می‌دهند.

عوارض لیزر موهای قرمز

عوارض جانبی خیلی خفیف لیزر موهای قرمز، شامل قرمزی و سوزش پوست است. این عوارض جانبی بسته به نحوه ادامه جلسات لیزر می تواند متفاوت باشد و این عوارض موقتی هستند و باید ظرف چند روز ناپدید شوند.

در زیر به برخی از عوارض لیزر موهای قرمز خواهیم پرداخت:

  • قرمزی و تحریک پوست بعد از لیزر موهای قرمز

در طول لیزر موهای قرمز  ، یک تکنسین لیزر از نور لیزر برای رسیدن به پوست نزدیک  استفاده می کند. نور توسط پوست جذب می شود که به انرژی گرمایی تبدیل می شود. گرما می تواند به لوله های فولیکول موی اپیدرم آسیب برساند که به نوبه خود انرژی گرمایی ایجاد می کند. این کار با تضعیف ریشه ها باعث ریزش موی ناحیه تناسلی می شود. گرما می تواند باعث تحریک و قرمزی پوست شود.

اپراتور لیزر ممکن است از لوسیون موضعی یا بی حس کننده برای کمک به کاهش درد و تحریک استفاده کند. بسته به اینکه پوست شما چقدر حساس است، ممکن است احساس سوزن سوزن شدن یا حساسیت داشته باشید و درد معمولا در عرض چند ساعت ناپدید می شود.

  • پوسته پوسته شدن و تاول زدن پوست بعد از لیزر موهای قرمز

پوست شما می تواند تمام رطوبت خود را در اثر گرمای لیزر از دست بدهد. گرمای لیزر می تواند پوست شما را خشک کرده و باعث پوسته پوسته شدن یا ترک خوردن پوست شود که در نهایت منجر به ایجاد پوسته پوسته می شود. پوسته شدن طبیعی است.

پس از جلسه لیزر، تکنسین لیزر شما یک مرطوب کننده توصیه یا ارائه خواهد کرد. ناحیه لیزر شده را نخراشید یا نخارانید زیرا ممکن است باعث آسیب پوست شود.

  • سوختگی پوست بعد از لیزر موهای قرمز

به دلیل حساس بودن و تیره تر بودن پوست در برخی از نواحی بدن، اگر لیزر به درستی استفاده نشود، می تواند باعث سوختگی شدید شود که ممکن است تا سه روز طول بکشد تا بهبود یابد.

  • خطر عفونت پوست بعد از لیزر موهای قرمز  

لیزرها روشی تهاجمی در نظر گرفته نمی شوند، اما می توانند پوست اطراف ناحیه مد نظر برای لیزر شما را خشک کنند، که می تواند باعث ایجاد پوسته پوسته شود.

لیزر موهای زائد برای موهای قرمز

لیزر موهای زائد فقط روی افرادی با موهای تیره و پوست روشن کار می کند.

این افسانه ای است که قبلا درست بود اما دیگر درست نیست. چرا؟ صرفاً به این دلیل که برای مدت طولانی، تکنولوژی مناسب برای لیزر موهای روشن یا افرادی با موهای قرمز وجود نداشت.

چرا لیزر موهای زائد ممکن است برای موهای قرمز موثر نباشد؟ لیزر موهای زائد استاندارد طلایی برای افرادی است که می خواهند موهای زائد خود را کاهش دهند. متأسفانه، لیزر موهای زائد به طور ناخواسته برای افرادی که پوست تیره یا موهای بسیار روشن دارند خیلی جواب نمی دهد. این به این دلیل است که این فرآیند با مکان یابی و هدف قرار دادن رنگدانه در پایه فولیکول مو کار می کند.

از این گذشته، موی قرمز رنگدانه بسیار کمی دارد و ملانین آن قوی نیست. درست مانند موهای بلوند، لیزر موهای قرمز دشوارتر است. ما خبر خوبی برای موهای قرمز داریم: لیزر موهای زائد روی موهای قرمز موثر است. فقط کمی بیشتر طول می کشد.

لیزر های ND: YAG و دیود بازی را تغییر داده اند. این درمان در حال حاضر در تمام رنگ های پوست و رنگ مو موثر است.

بنابراین، راز کار آمد بودن لیزر موهای قرمز، طول موج آن است. لیزر های ND: YAG و لیزرهای دایود هر دو می توانند از طول موج 755 نانومتر استفاده کنند. این طول موج ها برای رسیدن به فولیکول زیاد به ملانین متکی نیست. همانطور که انرژی ملانین را دور می زند تا به مقصد برسد، دیگر نیازی به تضاد شدید مو با پوست نیست.

به خاطر داشته باشید که موهای قسمت های مختلف بدن رنگ های متفاوتی خواهند داشت. افرادی که موهای قرمز دارند ممکن است در واقع موهایی در طیف های رنگی مختلف قرمز داشته باشند.

در واقع، آن ها حتی موهای بلوند تیره یا موهای قهوه ای روشن دارند. یا موهای قرمز تیره مانند قرمز گیلاسی یا قهوه ای قرمز. صرف نظر از این، دستگاه های لیزر موهای زائد مدرن اکنون قادر به برداشتن موهای روشن هستند.

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

از لیزر درمانی چه انتظاری باید داشت؟

موی قرمز مانعی برای درمان لیزر موهای زائد نیست. دستگاه های لیزر موهای زائد با موهای ضخیم یا تیره بهتر عمل می کنند. مو قرمزهای طبیعی معمولا موهای ضخیم تری دارند، بنابراین به نفع آن ها عمل می کند.

علاوه بر این، افراد دارای موهای قرمز ممکن است رنگ موی متفاوتی را در قسمت ‌های مختلف بدن خود داشته باشند. موهای ناحیه بیکینی و زیر بغل معمولا تیره تر هستند. بنابراین، آن ها قطعا توسط لیزر به روشی بسیار موثر درمان می شوند.

تنها چیزی که باید در نظر داشت این است که موهای قرمز همچنان موهای روشن هستند. بنابراین، لیزر ممکن است هنوز برای برداشتن موها دشوارتر باشد. درمان در واقع به آسانی موهای تیره روی پوست روشن نیست.

بنابراین، ممکن است به جلسات لیزر اضافی نیاز داشته باشید. لیزر مروارید همیشه حداقل 6 تا 8 جلسه را برای دستیابی به نتایج خوب توصیه می کند. با این حال، اگر موهای روشن دارید، ممکن است تا 12 جلسه نیاز داشته باشید. ما همچنین توصیه می کنیم که یک مشاوره رایگان را برای بحث در مورد درمان خود با یک تکنسین تعیین کنید.

لیزر موهای زائد یک روش دردناک نیست. مثل نیشگون گرفتن است. این حس همچنین شبیه به کوبیدن نوار لاستیکی بسیار سریع روی پوست است.

آیا انتخاب پکیج ‌های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه ‌های لیزر موهای قرمز موثر است؟

آمادگی برای لیزر موهای قرمز

لیزر موهای زائد یک روش بسیار ساده است. طول جلسه بر اساس ناحیه ای که درمان می کنید متفاوت است. داشتن موهای قرمز تاثیری در طول مدت هر قرار ملاقات نخواهد داشت. اما چیزی که باید به آن توجه کنید آمادگی قبل از جلسه است.

چون موهای قرمز رنگدانه کمتری دارند، انرژی کمتری جذب می‌کنند و آسیب فولیکولی کمتری پیدا می‌کنند. مو قرمزها احتمالاً نسبت به افرادی که موهای تیره تری دارند به درمان های بیشتری نیاز دارند تا به طور دائم موهای زائد را کاهش دهند. اگر شما یک مو قرمز طبیعی هستید که رنگ موهای قرمز تیره تری دارید یا موهای ضخیم تری دارید، لیزر موهای زائد موثر خواهد بود.

از قرار گرفتن در معرض نور خورشید در ده روز قبل از جلسه خودداری کنید. اگر قرار گرفتن در زیر نور خورشید اجتناب ناپذیر است، از یک ضد آفتاب با SPF 50 استفاده کنید. برنزه شدن مصنوعی پوست را در حالت متفاوت قرار می دهد که می تواند در درمان اختلال ایجاد کند.

بسیار مراقب باشید تا از آفتاب سوختگی جلوگیری کنید. پوست آسیب دیده از نور خورشید پوست سوخته  به شمار می رود و لیزر آن ممکن نیست. افراد مبتلا به آفتاب سوختگی در هیچ شرایطی نمی توانند لیزر موهای زائد را در ناحیه آسیب دیده انجام دهند. در این حالت لیزر ممکن است منجر به آسیب جبران ناپذیر شود.

هم قبل از لیزر موهای زائد و هم بلافاصله بعد از درمان باید از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کرد.

شب قبل از جلسه لیزر خود اصلاح کنید تا پوست زبر نباشد و به راحتی فولیکول را هدف قرار داد. پوست خود را از هرگونه لوسیون، کرم یا مرطوب کننده پاک کنید. اگر زیر بغل خود را لیزر می کنید، دئودورانت نزنید.

پس از اتمام جلسه، حداقل ده روز از نور خورشید دور بمانید. همیشه وقتی بیرون از خانه هستید از ضد آفتاب استفاده کنید. از هرگونه فعالیتی که باعث تعریق می شود مانند ورزش، سونا و دوش آب گرم خودداری کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

نتایج لیزر موهای قرمز

واکنش بدن هر فردی به لیزر موهای زائد متفاوت است. برخی از افراد عوارض جانبی جزئی را گزارش می کنند، اما اکثر عوارض جانبی در عرض چند ساعت پس از درمان فروکش می کنند. متورم شدن یا قرمز شدن پوست در چند ساعت اول بعد از یک جلسه معمول است. آلوئه ورا معمولاً تمام چیزی است که برای تسکین و آرامش پوست نیاز دارید.

برخی از افراد نیز ممکن است در ساعات اول پس از جلسه لیزر دچار خارش جزئی شوند. آلوئه ورا نیز می تواند در این مورد کمک کند.

در مورد نتایج، هر کس متفاوت است. انتظار نداشته باشید که پس از اولین جلسه، نتایج فوری را ببینید. معمولا روزها (و گاهی اوقات حتی هفته ها) طول می کشد تا ریزش مو شروع شود. در واقع، ممکن است قبل از اینکه اصلاً نتیجه ای را مشاهده کنید، ممکن است نیاز به چندین جلسه درمانی داشته باشید.

برای به حداقل رساندن عوارض جانبی، باید برنامه مراقبت های بعدی مناسب را دنبال کنید. افرادی که به مراقبت ناحیه لیزر شده اهمیتی نمی دهند ممکن است عوارض جانبی شدیدتری مانند جای زخم و تاول را تجربه کنند.

اول از همه، اجتناب از قرار گرفتن در معرض نور خورشید ضروری است. در روزهای بعد از لیزر، باید لباس های گشاد بپوشید. همچنین باید از رفتن به استخرها، جکوزی ها، اتاق های بخار و سایر فعالیت هایی که ممکن است باعث تعریق بیش از حد می شوند خودداری کنید. برای شروع هر جلسه باید به آرامی پوست را لایه برداری کنید و از آب بسیار داغ یا سرد خودداری کنید. حتماً قبل از جلسه لیزر با تکنسین خود در مورد برنامه مراقبت های بعد از خود صحبت کنید تا بدانید باید چه کار کنید.

آیا انتخاب پکیج ‌های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه ‌های لیزر موهای قرمز موثر است؟

وقتی صحبت از لیزر کل بدن می شود منظور ما کل نواحی بدن است که شامل نواحی زیر است:

با این حال برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.

لیزر موهای قرمز

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟

به جدول زیر در این خصوص توجه کنید:

مشکلات استفاده از داروهای ممنوعه قبل از لیزر

واکنش بدن به لیزر با بروز التهاب و احساس سوزش در پوست

ایجاد لکه های تیره روی پوست به دلیل واکنش فتوتوکسیک

داروهایی که نباید همزمان با لیزر مصرف کرد

داروهایی که می تواند منجر به حساسیت شما به نور لیزر می شود.

داروهای ممنوعه برای لیزر

قرص های ضد تورم

داروهای درمان آکنه

داروهای هورمونی

لیزر موهای قرمز در دوران بارداری

در دوران بارداری، سطح هورمون ها تغییر می کند و رشد موهای زائد معمولی است، اما این بدان معنا نیست که باید برای درمان لیزر موهای زائد سختی های زیادی را تحمل کنید.

لیزر موهای زائد بی خطر است، اما تحقیقات کافی برای دانستن اینکه آیا برای نوزاد متولد نشده بی خطر است یا خیر وجود ندارد. زنان باردار باید از لیزر درمانی تا پس از زایمان خودداری کنند. اگر با موهای ناخواسته صورت سر و کار دارید، از روش های سنتی رفع موهای زائد مانند اصلاح استفاده کنید. از کرم های رفع موهای زائد و درمان های لیزری پوست برای از بین بردن خطر اثرات منفی خودداری کنید. وقتی باردار هستید، تمرکز اصلی شما باید روی سلامت خود و کودکتان باشد.

بهترین کلینیک برای لیزر موهای قرمز

بهترین کلینیک برای لیزر موهای قرمز ، کلینیکی است که اولا در جلسه مشاوره با شما صادقانه صحبت کند و اگر شما کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستید این موضوع را با شما در میان بگذارد. همچنین موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر موهای قرمز اهمیت دارد:

سوالات متداول درباره لیزر موهای قرمز

سیستم مورد استفاده یک منبع نور پالسی شدید است. انرژی نور توسط ملانین (رنگدانه پروتئینی در مو) جذب می شود. هنگامی که ملانین نور را جذب می کند، انرژی نور به انرژی گرمایی تبدیل می شود. حذف مو با تولید این گرما انجام می شود و سپس به فولیکول مو منتقل می شود. این منجر به تخریب ساقه و سلول های مجاور مسئول رشد مجدد مو می شود.

موهای تیره به دلیل غلظت زیاد ملانین موجود در این نوع مو به راحتی درمان می شوند. موهای روشن ملانین کمتری برای جذب انرژی نور دارند، بنابراین معمولاً برای از بین بردن دائمی مو به درمان‌های بیشتری نیاز است.

لایه بالایی پوست نیز حاوی ملانین است و هنگامی که پوست در معرض اشعه ماوراء بنفش قرار می گیرد غلظت آن افزایش می یابد، بنابراین برای جلوگیری از ایجاد گرما و ناراحتی لازم است افراد تیره پوست با انرژی کمتری درمان شوند. توصیه می کنیم از برنزه شدن در طول درمان خودداری شود. در این افراد، ممکن است لیزر درمانی انجام شود، اما درمان کمتر کارآمد خواهد بود و در تنظیمات پایین ‌تر ایجاد می ‌شود تا ایمن باشد.

اکثر مشتریان این حس را متوسط و قابل قبول تجربه می کنند و آن را با کشیدن یک نوار لاستیکی به پوست مشابه می دانند. میزان درد متغیر و مختص فرد است. با توجه به تجربه ما، برخی افراد می گویند که بسته به ناحیه و تحمل درد طبیعی آن ها “مثل درد خیلی خفیف یا سوزن خفیف” است. توجه: حساسیت را نمی توان با مقایسه با سایر محرک های تجربه شده توسط یک فرد از قبل تعیین کرد.

ممکن است موها قبل از درمان تراشیده شوند. اگرچه همیشه لازم نیست و در مشاوره شما در مورد آن صحبت خواهد شد.

تعداد دقیق جلسات از فردی به فرد دیگر متفاوت است، اما معمولاً 6 تا 10 جلسه برای نتایج بهینه مورد نیاز است، به این معنی که چند ماه طول می کشد تا نتایج کامل مشاهده شود.

کندن مو و اپیلاسیون نباید انجام شود. همچنین باید از این روش ها 4-8 هفته قبل از درمان اجتناب شود. اگر نگرانی دارید، لطفاً در مشاوره خود در مورد آن صحبت کنید. این به این دلیل است که ما اطمینان حاصل کنیم که تا حد ممکن فولیکول های بیشتری وجود دارد و هر موی بالقوه موجود هدف قرار می گیرد.

عوارض جانبی برای لیزر موهای قرمز کمر حداقل است. این یکی از مزایای اصلی لیزر موهای قرمز است. برخی از افراد بلافاصله پس از درمان قرمزی، خارش و تورم پوست را تجربه می کنند. این عوارض معمولاً در عرض چند ساعت از بین می‌ روند و بیشتر آن ها را می ‌توان با استفاده از آلوئه ورا در ناحیه تحت درمان تسکین داد.

در موارد نادر، برخی از افراد ممکن است اسکار، سوختگی یا تاول ببینند. اما این عوارض معمولا فقط در افرادی رخ می دهد که از برنامه مراقبت های بعدی مناسب پیروی نمی کنند.

مانند بسیاری از موارد، شما باید به احساس لیزر موهای زائد عادت کنید و هر چه جلسات بیشتری داشته باشید بهتر آن را تحمل کنید. اگر درد غیر قابل تحمل ‌تر است، پزشک می ‌تواند کرم بی‌حس‌کننده را روی ناحیه تحت درمان بمالد.

 شما باید تا 30 دقیقه صبر کنید تا پوست بی حس شود. اگر پریود هستید، پریود می تواند پوست شما را نسبت به لیزر حساس تر کند، بنابراین ممکن است در این مدت بیشتر آسیب ببیند.

آدرس لیزر مروارید

تهران - سعادت آباد - میدان کاج - خیابان سرو غربی - نبش خیابان مروارید - مجتمع مروارید سعادت - واحد ۳
لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *