راکوتان و لیزر موهای زائد

اثر راکوتان و ایزر موهای زائد

 

التهاب پیدا کردن پوست به دلیل عفونت

سردرد شدید

کاهش توانایی پوست در التیام زخم های پوستی

قرمزی پوست

سوزش پوست

پوسته پوسته شدن پوست

خارش پوست

امکان تشکیل توده های غیر عادی و عجیب روی پوست

التهاب چشم و لب ها

امکان افزایش حساسیت های پوستی و تحریکات پوستی

احتمال بروز زخم ها و اسکارهای شدید بعد از اتمام لیزر

داروهای ممنوعه برای دوره لیزر موهای زائد

ضد جوش های خوراکی

قرص های ضد تورم و التهاب

مکمل های ویتامین A

داروهای هورمونی

مصرف آنتی بیوتیک ها

راکوتان و داروهایی حاوی ایزوترتینوئین

عوارض خطرناک راکوتان و لیزر موهای زائد

روند بهبود زخم ها را کند می کند.

منجر به تضعیف قابلیت بهبود خودکار زخم می شود.

منجر به تخریب شدن بافت پوست می شود.

باعث خشکی پوست می شود.

چه مدت بعد از مصرف راکوتان می توان لیزر موهای زائد را انجام داد

6 ماه بعد

راکوتان برای چه افرادی تجویز می شود؟

این دارو بیشتر برای افرادی تجویز می شود که آکنه های شدید را تجربه می کنند و روش های درمانی دیگر برای آن ها موثر نبوده است

چرا باید قبل از لیزر موهای زائد از مصرف برخی داروها و مکمل ها خودداری کرد؟

زیرا ممکن است اثربخشی درمان را کاهش دهند یا احتمال عوارض جانبی را افزایش دهند.

لیزر موهای زائد، می تواند منجر به کاهش 90 درصدی موهای زائد شود به همین دلیل یکی از بهترین روش های رفع موهای زائد به شمار می رود. در نظر داشته باشید که مصرف راکوتان و انجام لیزر موهای زائد با هم تداخل دارد و حتی می تواند عوارض جانبی شدیدی را ایجاد کند. با ما در لیزر مروارید همراه باشید تا هر آن چه در خصوص راکوتان و لیزر موهای زائد نیاز است بدانید را برای شما شرح دهیم.

راکوتان و لیزر موهای زائد

ناحیه

مبلغ

کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه

1.100.000 تومان

کل بدن شات نامحدود

1.300.000 تومان

لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل

899 هزار تومان

کل پا

599 هزار تومان

کل دست

599 هزار تومان

بیکینی

249 هزار تومان

زیر بغل

249 هزار تومان

ساعد

379 هزار تومان

صورت

249 هزار تومان

ساق

399 هزار تومان

پشت لب

99 هزار تومان

خط ناف

99 هزار تومان

دور سینه

99 هزار تومان

گودی کمر

249 هزار تومان

شکم

249 هزار تومان

باسن

249 هزار تومان

بازو

389 هزار تومان

ران

499 هزار تومان

پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل

949 هزار تومان

پکیج کل دست، کل پا

999 هزار تومان

ناحیه

مبلغ

فول بادی

2.490.000 تومان

آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت

590 هزار تومان

ساعد

700 هزار تومان

بازو

800 هزار تومان

کل دست

999 هزار تومان

ساق پا

800 هزار تومان

ران

900 هزار تومان

کل پا

999 هزار تومان

سینه و شکم

1.200.000 تومان

زیر بغل

299 هزار تومان

کل پشت

1.200.000 تومان

فهرست مطالب

آیا امکان مصرف راکوتان و انجام لیزر وجود دارد؟

خیر. راکوتان و لیزر موهای زائد با هم سازگاری ندارند چرا که مصرف راکوتان منجر به تقویت فولیکول مو و تقویت مو می شود این در حالی است که هدف از لیزر موهای زائد، کاهش موهای زائد بدن است. به همین دلیل فردی که راکوتان مصرف می کند و لیزر انجام می دهد، اثرات لیزر برای او هم خنثی می شود و هم مشکلات و عوارض جدی برای او به وجود می آید. برای همین گفته می شود که در دوره مصرف قرص راکوتان، از انجام لیزر پرهیز کنید.

وقتی شما راکوتان مصرف کنید و همزمان لیزر انجام دهید، لیزر می تواند به پوست شما آسیب های جدی وارد کند. بروز عوارض ناشی از راکوتان و لیزر موهای زائد، در بدن افراد متفاوت خواهد بود و پوست ممکن است واکنش متفاوتی از خود نشان دهد.

اثر راکوتان و ایزر موهای زائد

برخی از عوارض شدید راکوتان و لیزر موهای زائد در زیر آورده شده است:

داروهای ممنوعه برای دوره لیزر موهای زائد

مصرف برخی از داروها در طول دوره لیزر برای افراد ممنوع است چرا که می تواند منجر به بروز عوارض جدی در فرد شود. برخی از این داروها در زیر آورده شده است:

ضد جوش های خوراکی

در صورت مصرف ضدجوش های خوراکی، پروسه لیزر شما طولانی می شود چرا که این داروها با ریزش مو مقابله می کند.

قرص های ضد تورم و التهاب

در صورتی که در هنگام لیزر اسکارهای خیلی کوچکی روی پوست شما ایجاد شود، مصرف این نوع داروها موجب جلوگیری از ترمیم اسکارها می شود.

مکمل های ویتامین A

مکمل های ویتامین A باعث افزایش حساسیت های پوستی و همچنین افزایش درد و سوزش پوست می شود.

داروهای هورمونی

داروهای هورمونی به دلیل ایجاد تداخل در چرخه رشد مو منجر به کاهش بازدهی لیزر می شود به همین دلیل مصرف آن ها در زول دوره لیزر توصیه می شود.

مصرف آنتی بیوتیک ها

مصرف آنتی بیوتیک منجر به تشکیل لکه های تیره روی پوست بعد از لیزر می شود.

راکوتان و داروهایی حاوی ایزوترتینوئین

مصرف راکوتان و داروهایی حاوی ایزوترتینوئین موجب تشدید زخم ها و اسکارهای پوستی می شوند.

عوارض خطرناک راکوتان و لیزر موهای زائد

راکوتان و لیزر موهای زائد می تواند خطرات زیادی برای فرد داشته باشد که در زیر به برخی از این عوارض و خطرات اشاره می کنیم:

چه مدت بعد از مصرف راکوتان می توان لیزر موهای زائد را انجام داد؟

بسیاری از پزشکان می گویند که برای انجام لیزر بعد از مصرف راکوتان، باید حداقل 6 ماه صبر کنید تا عوارض ناشی از لیزر برای شما به وجود نیاید.

راکوتان برای چه افرادی تجویز می شود؟

این دارو بیشتر برای افرادی تجویز می شود که آکنه های شدید را تجربه می کنند و روش های درمانی دیگر برای آن ها موثر نبوده است. موارد منع مصرف داروی راکوتان، خانم های باردار، کودکان و افرادی است که چند روز آینده می خواهند خون اهدا کنند.

هزینه لیزر مو

مکمل هایی که قبل از لیزر موهای زائد باید از مصرف آن ها اجتناب کنید

قبل از لیزر موهای زائد علاوه بر داروها، باید از برخی مکمل ها اجتناب کرد. این مکمل ها ممکن است بر نحوه عملکرد لیزر تأثیر بگذارند یا احتمال عوارض جانبی منفی را افزایش دهند. معمولی ترین مکمل هایی که باید از آن ها دوری کرد عبارتند از:

 

ویتامین A : ویتامین A یک ویتامین محلول در چربی است که از سیستم ایمنی، پوست و سلامت بینایی حمایت می کند. با این حال، دوزهای بالای ویتامین A ممکن است حساسیت پوست به نور و احتمال آسیب پوست را در طول لیزر موهای زائد افزایش دهد. قبل از انجام لیزر موهای زائد، توصیه می شود حداقل دو هفته قبل از مصرف قرص های ویتامین A خودداری کنید.

ویتامین E: ویتامین E یک ویتامین محلول در چربی است که از سیستم ایمنی بدن و سلامت پوست حمایت می کند. با این حال، دوزهای بالای ویتامین E می تواند خطر خونریزی و کبودی پس از لیزر موهای زائد را افزایش دهد. قبل از انجام لیزر موهای زائد، توصیه می شود حداقل دو هفته قبل از مصرف قرص های ویتامین E خودداری کنید.

اسیدهای چرب امگا 3: این اسیدهای چرب ضروری برای پیشگیری از بیماری قلبی و کاهش التهاب بسیار مهم هستند. مصرف بیش از حد اسیدهای چرب امگا 3 می تواند خطر خونریزی و کبودی در طول لیزر موهای زائد را افزایش دهد. قبل از انجام لیزر موهای زائد، توصیه می شود که مصرف مکمل های اسید چرب امگا 3 را حداقل دو هفته قبل متوقف کنید.

سیر: سیر برای استفاده های آشپزی و درمانی محبوب است، سیر یک گیاه محبوب است. اما، استفاده زیاد از سیر می تواند لیزر موهای زائد را به احتمال زیاد منجر به خونریزی و کبودی کند. توصیه می شود حداقل دو هفته قبل از لیزر موهای زائد، مصرف مکمل های حاوی سیر را متوقف کنید.

جینکو بیلوبا: این مکمل گیاهی به دلیل مزایای آن برای مغز و سیستم عروقی استفاده می شود. با این حال، جینکو بیلوبا می‌تواند با حساس ‌تر کردن پوست به نور، خطر آسیب پوست را پس از لیزر موهای زائد افزایش دهد. توصیه می شود حداقل دو هفته قبل از لیزر موهای زائد، مصرف مکمل های حاوی جینکو بیلوبا را متوقف کنید.

چرا باید قبل از لیزر موهای زائد از مصرف برخی داروها و مکمل ها خودداری کرد؟

قبل از لیزر موهای زائد باید از مصرف برخی داروها و مکمل های غذایی خودداری کرد زیرا ممکن است اثربخشی درمان را کاهش دهند یا احتمال عوارض جانبی را افزایش دهند. به عنوان مثال، آنتی بیوتیک ها و آکوتان می توانند حساسیت پوست به نور و خطر آسیب پوست را پس از لیزر موهای زائد افزایش دهند. علاوه بر این، رتین-A می تواند احتمال آسیب پوست را افزایش دهد و پوست را به نور حساس تر کند. رقیق‌کننده ‌های خون، مکمل ‌های گیاهی و برخی ویتامین‌ ها می‌توانند منجر به خونریزی و کبودی شوند.

لیزری که برای لیزر موهای زائد استفاده می شود، رنگدانه ها را از فولیکول های مو حذف می کند. این نشان می دهد که لیزر رنگدانه پوست را نیز هدف قرار می دهد. اگر پوست انرژی لیزر بیشتری را به دلیل افزایش حساسیت به نور جذب کند، ممکن است آسیب پوستی ایجاد شود.

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

قبل از لیزر موهای زائد

پروسه لیزر موهای زائد شما با یک مشاوره شروع می شود. این جلسه مشاوره می تواند از 10 تا 20 دقیقه طول بکشد. در طول این مدت، پزشک یا اپراتور سابقه پزشکی شما را بررسی می کند و نحوه عملکرد درمان را توضیح می دهد.

لیزر موهای زائد برای افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند بسیار موفقیت آمیز است زیرا این کنتراست به لیزر کمک می کند فولیکول و ملانین پوست را تشخیص دهد. این بدان معنا نیست که اگر موهای بور یا پوست تیره دارید نمی توانید تحت درمان قرار بگیرید. در طول مشاوره، پزشک به شما کمک خواهد کرد که خطرات آن را در مقابل فواید آن برای نوع پوست و مو خود بسنجید.

هنگامی که آماده شروع درمان هستید، نکات زیر به حداکثر رساندن نتایج شما کمک می کند. البته، اگر توصیه های پزشکتان با این دستورالعمل ها متفاوت است، آن ها را دنبال کنید.

همیشه قبل از انجام یک درمان برای مشاوره حضوری به مرکز مراجعه کنید. یک اپراتور با تجربه می تواند کاندیداتوری شما را ارزیابی کند و تعداد جلسه هایی را که ممکن است به آن نیاز داشته باشید تخمین بزند.

در طول مشاوره در مورد انواع داروهایی که در حال حاضر مصرف می کنید صحبت کنید. برخی از نسخه های دارویی می توانند باعث حساسیت به نور شوند که می تواند منجر به سوختگی پوست شود.

استفاده از محصولات مراقبت از پوست مانند رتینوئیدها، اسید سالیسیلیک، هیدروکسی اسید و بنزوئیل پراکسید را متوقف کنید.

اگر پاهای شما سفید باشد، درمان شما موفقیت آمیزتر خواهد بود. کنتراست بیشتر بین پوست و فولیکول های مو نتایج بهتری را به همراه دارد. از تمام اشکال برنزه کردن (مانند برنزه شدن در برابر نور خورشید، تخت های برنزه، اسپری برنزه کننده ها و محصولات برنزه کننده) به مدت 6 هفته قبل از درمان خودداری کنید. لیزر درمانی بر روی پوست برنزه می تواند منجر به مشکلات رنگدانه طولانی مدت شود.

از کندن، اپیلاسیون یا سفید کردن موهای خود به مدت 6 هفته قبل از لیزر خودداری کنید زیرا کندن مو از ریشه باعث کاهش اثربخشی لیزر درمانی شما می شود.

یک روز قبل از لیزر اصلاح کنید (طبق دستور اپراتور). اصلاح فولیکول مو را تشویق می‌کند تا وارد مرحله رشد فعال خود شود که مرحله ایده‌آل برای هدف‌گیری لیزری است. ظرف 24 ساعت پس از قرار ملاقات، ناحیه(های) مورد درمان را اصلاح کنید. موم یا کندن مو را امتحان نکنید. اصلاح موهای بلندتر را از بین می برد و در عین حال ریشه را دست نخورده نگه می دارد. این ریشه موهایی است که لیزر هدف قرار می دهد، بنابراین ریشه باید وجود داشته باشد تا درمان شما بهترین نتیجه را داشته باشد.

درست قبل از جلسه لیزر خود دوش بگیرید و ناحیه درمان را تمیز کنید و مطمئن شوید که آلودگی و چربی از روی پوست پاک شده است. پس از پاکسازی پوست از استفاده از محصولات مراقبت از پوست (از جمله مرطوب کننده) خودداری کنید.

قبل از لیزر از لوسیون ها، روغن ها و دئودورانت ها خودداری کنید. با پوست تمیز و خشک به جلسه لیزر خود برسید. مرطوب‌کننده ‌ها، کرم ‌ها، لوسیون‌ ها یا روغن ‌ها می ‌توانند از دسترسی لیزر به ریشه جلوگیری کنند، مانند عرق یا سایر مواد زائد. اگر زیر بغل خود را لیزر می کنید، تا بعد از جلسه لیزر از استفاده از دئودورانت خودداری کنید.

دستورات پزشک یا اپراتور خود را دنبال کنید و داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین، داروهای ضد التهابی یا آنتی بیوتیک ها را قبل از لیزر قطع کنید. اگر از زمان مشاوره خود داروی جدیدی مصرف کرده اید، به پزشک یا اپراتور خود اطلاع دهید.

حداقل دو هفته قبل از لیزر، از بوتاکس و پرکننده های پوستی خودداری کنید. همچنین از درمان هایی که حساسیت پوست را افزایش می دهد مانند میکرودرم ابریژن یا لایه برداری شیمیایی خودداری کنید. در هفته قبل از درمان، استفاده از محصولاتی که باعث حساسیت به نور می شوند را قطع کنید.

در طول درمان لیزر موهای زائد شما

ناحیه مد نظر تمیز و آماده می شود. هرکسی حس لیزر موهای زائد را متفاوت تجربه می کند. اکثراً این احساس را شبیه به کوبیدن نوار لاستیکی بر روی پوست شما توصیف می کنند. اگر درد برای شما مشکل ساز باشد، پزشک ممکن است ناحیه را با یک کرم بی حس کننده آماده کند.

در حالی که نواحی تحت درمان باید در معرض دید قرار گیرند، تمام نواحی دیگر بدن شما با لباس یا ملحفه های مخصوص پوشیده می شود، مانند ماساژ. در طول درمان، شما و اپراتور از لباس های محافظ چشم استفاده می کنید.

بعد از لیزر موهای زائد

شایع ترین و در عین حال کوتاه مدت ترین عارضه جانبی لیزر موهای زائد، تورم و قرمزی در ناحیه درمان است. در چند ساعت اول، حتی ممکن است احساس کنید که آفتاب سوختگی خفیفی دارید. تورم و قرمزی باید ظرف 1-3 روز کاهش یابد. در این مدت، استفاده از آلوئه ورا یا کرم های خنک کننده موضعی برای کاهش ناراحتی بی خطر است.

موهای شما بلافاصله در طول درمان نمی ریزند، اما در چند هفته بعد به آرامی می ریزند. از آن جا که هر یک از فولیکول ‌های موی ما در چرخه ‌های رشد جداگانه ‌ای قرار دارند، طبیعی است که رشد مجدد تکه ‌ای را تجربه کنیم. این نواحی در جلسه های بعدی لیزر خواهند شد تا زمانی که رشد مجدد از بین برود.

پس از جلسه لیزر موهای زائد، حتما این نکات را رعایت کنید:

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

نتایج لیزر موهای زائد

آیا انتخاب پکیج ‌های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه ‌های لیزر موهای زائد موثر است؟

 وقتی صحبت از لیزر کل بدن می شود منظور ما کل نواحی بدن است که شامل نواحی زیر است:

با این حال برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

از طرفی پیکیج هایی که برای آقایان در نظر گرفته می شود نیز شامل نواحی گونه و ریش، گردن و کمر است. این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.

بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد

بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد، کلینیکی است که اولا در جلسه مشاوره با شما صادقانه صحبت کند و اگر شما کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستید این موضوع را با شما در میان بگذارد. همچنین موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد اهمیت دارد:

لیزر مروارید، یکی از بهترین مراکزی است که می توانید برای لیزر انتخاب کنید چرا که این مرکز، با داشتن همه ویژگی های ذکر شده و دیگر ویژگی ها، بالاترین درصد رضایت را در میان مشتریان دارد. همچنین این مرکز، از اپراتورهای کاملا با تجربه برای لیزر مو استفاده می کند.

آدرس لیزر مروارید:

تهران – سعادت آباد – میدان کاج – خیابان سرو غربی – نبش خیابان مروارید – مجتمع مروارید سعادت – واحد ۳

 

پرسش های متداول

بله. از این رو مهم است که در مورد حساسیت های پزشکی خود با پزشک خود صادق باشید تا بتوانیم اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از چنین مواردی انجام دهیم.

برای جلوگیری از عوارض احتمالی، همه افراد باید از پوست خود در برابر نور خورشید محافظت کنند. پس از لیزر موهای زائد باید:

  • از برخورد نور مستقیم خورشید به پوست درمان شده خودداری کنید.
  • از تخت برنزه کننده، یا هر وسیله برنزه کننده دیگری استفاده نکنید.
  • دستورالعمل های مراقبت های بعد از متخصص پوست را دنبال کنید.

بعد از درمان مقداری قرمزی و تورم خواهید دید. این اغلب شبیه آفتاب سوختگی خفیف به نظر می رسد. استفاده از کمپرس خنک می تواند به کاهش ناراحتی شما کمک کند.

در طول درمان، یک سیستم مبتنی بر نور، فلاش ‌های روشنی از نور را در پوستی که موهای ناخواسته در آن قرار دارند منتشر می‌کند. فولیکول های مو انرژی نور را جذب می کنند، گرم می شوند و آسیب می بینند. هر پالس انرژی نور چند ثانیه طول می کشد و چندین مو را به طور همزمان درمان می کند و این روش را بسیار سریع و آسان می کند. بسته به اندازه ناحیه تحت درمان، درمان می تواند بین 10 تا 30 دقیقه طول بکشد..

از آنجایی که مو در مراحل مختلف رشد می کند، جلسات متعددی برای هدف قرار دادن فولیکول های مو در مرحله رشد مورد نیاز است. اکثر افراد برای مشاهده نتایج دائمی و طولانی مدت به حداقل 4 تا 6 درمان نیاز دارند. ممکن است به مرور زمان نیاز به جلسه شارژ داشته باشند. افراد باید پس از اولین جلسه نتایج را ببینند – موهای آن ها ظریف تر و ضعیف تر می شوند و پوست صاف تر می شود. نتایج با هر جلسه اضافی قابل توجه تر و چشمگیرتر می شود تا زمانی که تمام فولیکول ها از بین بروند و با موفقیت رشد مداوم مو را متوقف کنند.

به منظور حصول اطمینان از نتایج بهینه از لیزر موهای زائد خود، حتما این دستورالعمل های مراقبتی قبل از درمان را دنبال کنید:

  • ناحیه ای را که در آن لیزر موهای زائد انجام می دهید را در روز جلسه اصلاح کنید.
  • 7 روز قبل از درمان از محصولات برنزه کننده بدون آفتاب خودداری کنید.
  • از هر گونه فعالیت بدنی که باعث افزایش دمای بدن یا فشار خون می شود در 2 ساعت قبل و بعد از درمان خودداری کنید.
  • در صورت انجام لیزر موهای زائد رو صورت، در روز جلسه از آرایش کردن خودداری کنید.
  • اپیلاسیون، موچین و اپیلاسیون را 3 هفته قبل از درمان متوقف کنید.
  • در صورت انجام لیزر موهای زائد زیر بغل از استفاده از دئودورانت یا ضد تعریق خودداری کنید.
  • دو هفته قبل از درمان از برنزه کردن یا سپری کردن زمان زیادی در آفتاب خودداری کنید.

 

 

لیزر موهای زائد یک راه حل مطمئن و موثر برای رفع موهای زائد دائمی است. با هدایت پالس های نور لیزر به ناحیه مورد نظر عمل می کند. گرمای ناشی از آن نور فولیکول ‌های مو را از کار می‌اندازد، که باعث ریزش مو و جلوگیری از رشد آینده می‌شود. اگرچه ممکن است احساس سوزن سوزن شدن یا سوزش خفیفی داشته باشید، اما این عوارض معمولاً خفیف هستند و باید به خودی خود کاهش یابند. بعلاوه، لیزر موهای زائد یک روش کم تهاجمی است بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که بلافاصله پس از جلسه، فعالیت های عادی روزانه خود را از سر بگیرید.

سیستم های لیزر موهای زائد امروزی طوری طراحی شده اند که شما هیچ آسیبی نبینید. اکثر مراجعه کنندگان ما این فرآیند را نسبتاً بدون درد توصیف می کنند، اما این به حساسیت فردی شما بستگی دارد. اگر حساسیت خاصی دارید، می‌توانیم قبل از جلسه از یک بی‌حسی موضعی استفاده کنیم تا راحت ‌تر باشید.

احساساتی که ممکن است احساس کنید تا حد زیادی به ناحیه تحت درمان بستگی دارد. اکثر کاندیدای ما احساس سوزن سوزن شدن را توصیف می کنند. پس از لیزر، ممکن است پوست شما کمی قرمز شود، اما به سرعت خود به خود از بین می رود.

زنان و مردان به طور یکسان. بیشتر زنان به دنبال حذف موهای زیر بغل، بیکینی و پاهای خود هستند، در حالی که مردان بیشتر به لیزر موهای پشت و گردن خود علاقه دارند.

از آنجایی که لیزر انرژی گرمایی زیادی را به پوست منتقل می کند، باید از هر چیزی که پوست را بیشتر گرم می کند مانند سونا و ورزش حداقل تا 48 ساعت بعد از جلسه لیزر خودداری کنید. این کار به پوست شما اجازه می دهد تا روند بهبود را بدون وقفه ادامه دهد.

پاسخ بله است. سازمان غذا و داروی ایالات متحده در سال 1997 آن را به عنوان روشی ایمن برای رفع موهای زائد تأیید کرد. با این حال، لیزر موهای زائد تنها زمانی ایمن است که یک تکنسین با مهارت این روش را انجام دهد.

برخی از افراد نتایج دائمی را مشاهده می کنند، در حالی که برخی از افراد ممکن است هر شش تا دوازده ماه یک بار نیاز به یک جلسه شارژ داشته باشند. نتایج بسته به نوع مو و نوع پوست شما متفاوت است. آماده ‌سازی مناسب و مراقبت ‌های بعدی نیز می‌ تواند بر مدت زمان ماندگاری نتایج تأثیر بگذارد.

لیزر موهای زائد برای همه رنگ پوست و مویی جوابدهی دارد اما در کل، افرادی که موهای روشن تری دارند، نسبت به افرادی که موهای تیره تری دارند، دیرتر جواب می گیرند. در جلسه مشاوره خواسته های خود را با پرسنل مطرح کنید تا آن ها به طور کامل شما در خصوص دستگاهی که برای لیزر استفاده می کنند راهنمایی کنند و اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند.

هنگامی که اپراتور روی پوست شما شات می زند، ممکن است یه گرمای خیلی سریع و آنی را حس کنید که خیلی زود رفع می شود چرا که شات ها پشت سر هم صورت می گیرد و اپراتور سریع به قسمت دیگر بدن می رود.

لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *