لیزر موهای کمر مردان در تهران

موارد استفاده از  لیزر موهای کمر مردان

لیزر کردن موهای کمر مردان

نکات کلیدی قبل از انجام لیزر موهای کمر مردان

عدم استفاده از اپیلاسیون

عدم مصرف داروهای رقیق کننده خون

عدم استفاده از مواد برنزه کننده پوست

اصلاح ناحیه کمر با تیغ یا ژیلت 12 تا 24 ساعت قبل از جلسه لیزر

مزایای لیزر موهای کمر مردان

اصلاح راحت تر و کاهش موهای زیر پوستی

کم شدن موهای زائد روی کمر

رعایت بهداشت بهتر

لیزر موهای کمر مردان

به دلیل داشتن کولینگ در لیزر، دردی ندارد.

عوارض احتمالی لیزر موهای کمر مردان

درد و سوزش خیلی خفیف در کمر

قرمزی و التهاب پوست

پوسته پوسته شدن پوست

اسکار و زخم در صورت انتخاب یک کلینیک غیر معتبر

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای کمر مردان

بین 6 تا 8 جلسه یا بیشتر بسته به ضخامت مو متفاوت است.

سن مناسب یا توصیه شده

14 سال به بالا

احتمال موفقیت

زیاد

قیمت لیزر موهای زائد مردان

ناحیهمبلغ
فول بادی2.590.000 تومان
نیم پشت و جلو، سرشانه ها1.999.000 تومان
آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت747 هزار تومان
ساعد700 هزار تومان
گوش299 هزار تومان
گونه399 هزار تومان
کل دست1.200.000 تومان
ساق پا800 هزار تومان
جلو گردن399 هزار تومان
پشت گردن399 هزار تومان
کل پا1.200.000 تومان
سینه و شکم1.200.000 تومان
زیر بغل399 هزار تومان
کل پشت1.200.000 تومان

 

همه ما آرزو داریم که پوست سر پرمو اما بدنی صاف و بدون مو داشته باشیم. زیرا ممکن است رشد مو در مناطقی که به زیبایی مربوط می شود و شما را از پوشیدن لباس های انتخابی خود باز می دارد، ناخوشایند باشد. موهای کمر که هم در مردان و هم در زنان دیده می شود، قطعا چیزی نیست که فردی آرزوی داشتنش را داشته باشد. اگرچه ضخامت مو در مردان بیشتر از زنان است، اما هیچ کدام از آن ها در واقع داشتن آن ها را ترجیح نمی دهند. خواه فقط چند تار مو روی کمر باشد یا موهای کمر شما خیلی باشد، باید بدانید که چگونه موهای کمر را به طور موثر و بدون ایجاد ناراحتی از بین ببرید.

لیزر موهای کمر، راه حلی مطمئن و ایمنی است که بار و بارها ثابت کرده است که بهترین روش برای رفع موهای کمر چه در خانم ها و چه در آقایان است. سایر روش ها برای رفع موهای کمر، به صورت موقتی هستند و شما مجددا هفته بعد باید آن ها را برای رفع موهای کمر خود به کار گیرید.

ما در لیزر مروارید، همه تلاش خود را می کنیم تا بهترین خدمات را برای مراجعه کنندگان خود داشته باشیم.

لیزر موهای کمر مردان

آیا لیزر موهای کمر تنها مختص به خانم‌ ها است؟

زنان تنها کسانی نیستند که از لیزر موهای کمر سود می برند. ما به هزاران مشتری مرد کمک کرده ایم تا از شر موهای زائد در کلینیک ما خلاص شوند. لیزر موهای کمر، یک گزینه عالی برای آقایان است زیرا می‌ تواند موهای کمر را بدون ایجاد موهای زائد درونی یا سوزش ناشی از اصلاح یا درد اپیلاسیون درمان کند. این کار باعث می شود به راحتی از شر موها خلاص شوید. اگر نگران موهای زائد کمر هستید، لیزر موهای زائد می تواند برای شما مفید باشد.

لیزر موهای کمر مردان برای کدام قسمت ‌ها انجام می‌شود؟

لیزر موهای کمر آقایان، شامل لیزر موهای زائد پشت گردن تا بالای باسن می‌شود. بسیاری از افراد ممکن است ترجیح بدهند که لیزر موهای زائد را فقط در ناحیه کمر انجام دهند و برخی دیگر ترجیح می دهند که لیزر موهای زائد را در نواحی دیگر مانند خط ریش یا سینه هم انجام دهند.

بهترین کاندید لیزر موهای کمر مردان

 کاندید خوب برای لیزر موهای کمر مردان، افرادی با موهای تیره، درشت و پوست روشن هستند. این به این دلیل است که انرژی لیزر ملانین (رنگدانه) در ساقه مو را هدف قرار می دهد و افرادی که موهای تیره دارند ملانین بیشتری نسبت به افرادی که موهای روشن دارند دارند و این باعث می شود که این ملانین موثرتر باشد. افرادی که پوست تیره دارند نیز ملانین بیشتری در پوست خود دارند که می تواند اثربخشی این روش را کاهش دهد و خطر عوارض جانبی مانند تغییر رنگ پوست را افزایش دهد.

علاوه بر این، لیزر موهای زائد برای افرادی که شرایط پزشکی خاصی مانند اختلالات پوستی، داروهای خاص یا برنزه شدن برنزه دارند، توصیه نمی شود.

مهم است که در مورد لیزر با یک پزشک واجد شرایط و با تجربه صحبت کنید تا تعیین کنید که آیا لیزر موهای زائد گزینه مناسبی برای شما است یا خیر. آن ها می توانند نوع پوست و موی شما را ارزیابی کنند و بهترین روش درمانی را توصیه کنند. با این حال، پیشرفت های اخیر در فناوری لیزر این امکان را برای افرادی که پوست تیره و موهای روشن دارند، با لیزر موهای زائد درمان می شوند. در حال حاضر دستگاه های لیزری وجود دارند که به طور ویژه برای هدف قرار دادن ساقه مو و در عین حال به حداقل رساندن جذب انرژی لیزر در پوست اطراف طراحی شده اند که برای افراد دارای پوست تیره ایمن و موثر هستند.

فواید لیزر موهای کمر مردان

فواید لیزر موهای کمر مردان

لیست مزایایی که مراجعه کنندگان، پس از لیزر موهای کمر مردان تجربه می کنند، گسترده است و برخی از مزایای آن بیشتر از سایرین شناخته شده است. آقایان اغلب از افزایش اعتماد به نفس، عدم نگرانی در مورد موهای بدن در تعطیلات و پوست صاف و یکدست خود راضی هستند. آن ها همچنین گزارش داده‌ اند که پوست آن ها بهتر به نظر می ‌رسد و بوی بدن آن ها کاهش یافته است. برخی از مزایای برجسته لیزر موهای کمر مردان شامل موارد زیر است:

عدم نیاز به دوره نقاهت بعد از لیزر موهای کمر آقایان

یکی از مزایای اصلی که به طور مداوم توسط کاندیدای لیزر مورد ستایش قرار می گیرد این است که لیزر موهای زائد نیاز به گذراندن دوره نقاهت ندارد. در طول دوره درمانی خود، نیازی به انجام هیچ کاری برای حفظ نتایج بین جلسات ندارید، اما در صورت تمایل می توانید اصلاح کنید. اگرچه، اکثر افراد پس از اولین جلسه خود شاهد کاهش قابل توجهی در رشد مو هستند و به ندرت نیاز به اصلاح بین جلسات درمانی را احساس می کنند. (در خصوص امکان اصلاح موهای زائد با اپراتور خود مشورت کنید)

هنگامی که دوره لیزر شما کامل شد، رشد مجدد مو را تجربه نمی کنید یا رشد مجدد بسیار کمی را تجربه خواهید کرد. برای حفظ پوست صاف و رفع هر گونه رشد مجدد مو، درمان های کوتاه مدت سالانه یا 6 ماهه برای داشتن پوستی بدون مو کافی است.

مقرون به صرفه بودن هزینه لیزر موهای کمر مردان

در نگاه اول، لیزر موهای کمر مردان، ممکن است روشی پرهزینه‌ تر از روش‌ های دیگر مانند اپیلاسیون، استفاده از کرم ‌های موبر یا اصلاح به نظر برسد. با این حال، رفع موهای زائد بدن با لیزر، یک بار برای همیشه موهای زائد را از بین می برد و از نظر هزینه، مقرون به صرفه است.

 

لیزر موهای کمر آقایان تحریک پوست را کاهش می دهد

بر خلاف اپیلاسیون و اصلاح، لیزر موهای زائد احتمال ابتلا به تحریکات پوستی، مانند موهای زیر پوستی و سوختگی با تیغ را کاهش می دهد. روش‌ هایی مانند اپیلاسیون می‌توانند موها را در جهت مخالف فولیکول مو بیرون بکشند که احتمال رشد موهای درونی را افزایش می ‌دهد. از آن جایی که لیزر درمانی به رشد مو در ریشه می پردازد، خطر ایجاد موهای زائد دردناک و تحریک کننده را افزایش نمی دهد.

لیزر موهای کمر مردان منبع رشد موهای زائد را به طور کامل از بین می برد

مزیت اصلی که افراد را به سمت حذف موهای زائد با لیزر می کشاند این است که نه تنها موهای زائدی را که قبلا داشتید برطرف می کند، بلکه منبع مو را نیز برطرف می کند و رشد مو در آینده را کاهش می دهد. برخلاف سایر روش ‌های حذف موهای زائد که فقط موهای موجود در بالای سطح پوست را از بین می برد، لیزر موهای زائد سرمایه‌ ای است که در زمان و هزینه شما برای از بین بردن موهای زائد در آینده صرفه‌جویی می‌کند.

 

لیزر موهای کمر مردان عملا بدون درد است

افراد ممکن است در طول جلسات لیزر موهای زائد خود، به خصوص در نواحی حساس، احساس ناراحتی جزئی داشته باشند، اما درد در مقایسه با سایر روش‌های حذف موهای زائد کمتر است. هر گونه ناراحتی را می توان با کرم بی حس کننده موضعی کنترل کرد، اما اکثر افراد گزارش می دهند که احساس درد لیزر در مقایسه با اپیلاسیون و کندن چیزی نیست.

لیزر موهای زائد روشی مورد تایید FDA ، ایمن و کم خطر است

درمان های لیزر موهای زائد عوارض جانبی بسیار کمی دارند. بیشتر عوارض جانبی جزئی هستند، می‌توان آن را با درمان ‌های خانگی ساده مدیریت کرد و به سرعت فروکش کرد. لیزر درمانی نیز کاملاً مورد تأیید FDA است و برای از بین بردن مؤثر موهای زائد بدن ایمن تلقی می شود.

لیزر موهای کمر مخصوصا برای افرادی که موهای زائد زیادی دارند مفید است

جلوگیری از رشد بیش از حد مداوم موهای زائد می تواند خسته کننده باشد. با این حال، لیزر موهای زائد یک جایگزین طولانی مدت و موثر است.

عوارض لیزر موهای کمر مردان

برخی از عوارض جانبی طبیعی ممکن است پس از درمان های لیزر موهای زائد رخ دهد، از جمله خارش، پوست صورتی، قرمزی و تورم در اطراف ناحیه درمان یا تورم فولیکول ها (ادم فولیکولی). این عوارض به ندرت بیش از دو یا سه روز طول می کشد. هر گونه عوارض جانبی باید به پزشک خود گزارش شود.

اگر از روش های سنتی رفع موهای زائد مانند اصلاح خسته شده اید، ممکن است به لیزر موهای زائد علاقه مند باشید. درمان‌ های لیزری مو که توسط متخصص پوست یا سایر متخصصان واجد شرایط و آموزش دیده ارائه می‌ شوند، با جلوگیری از رشد موهای جدید فولیکول‌ ها عمل می‌کنند. برای اکثر افراد، لیزر موهای زائد بی خطر است. این روش همچنین با عوارض جانبی طولانی مدت مرتبط نیست.

با این حال، بحث در مورد عوارض جانبی لیزر موهای زائد زیاد است. اگرچه عوارض جانبی موقت و جزئی ممکن است بعد از لیزر رخ دهد، سایر عوارض نادر هستند.

لیزر موهای کمر مردان با استفاده از لیزرهای کوچک و با حرارت بالا کار می کند. لیزر ممکن است بلافاصله پس از عمل عوارض جانبی موقتی ایجاد کند. تحریک پوست و تغییرات رنگدانه، شایع ترین عوارض جانبی هستند.

قرمزی و تحریک پوست، از عوارض لیزر موهای کمر مردان

حذف موهای کمر مردان از طریق لیزر می تواند باعث تحریک پوست موقت شود. همچنین ممکن است متوجه قرمزی و تورم خفیف در ناحیه تحت درمان شوید. با این حال، این اثرات جزئی هستند. آن ها اغلب همان اثراتی هستند که ممکن است بعد از سایر انواع از بین بردن مو، مانند اپیلاسیون، متوجه شوید.

متخصص پوست شما ممکن است قبل از لیزر از بی حسی موضعی استفاده کند تا این اثرات را به حداقل برساند.

سوزش کلی باید ظرف چند ساعت پس از لیزر از بین برود. سعی کنید از کمپرس یخ برای کمک به کاهش تورم و هرگونه درد استفاده کنید. اگر علائمی فراتر از تحریک جزئی پوست را تجربه کردید یا اگر عوارض جانبی بدتر شد، باید با پزشک خود تماس بگیرید.

تغییر رنگدانه های پوست از عوارض لیزر موهای کمر مردان

پس از لیزر موهای کمر مردان، ممکن است پوست کمی تیره تر یا روشن تر شود. اگر پوست روشنی دارید، به احتمال زیاد لکه های تیره تری در لیزر موهای زائد خواهید داشت. عکس این موضوع در مورد افرادی با پوست تیره که ممکن است لکه های روشن تری داشته باشند صادق است. با این حال، مانند تحریک پوست، این تغییرات موقتی هستند و معمولاً دلیلی برای نگرانی نیستند.

عوارض لیزر موی روی کمر مردان

عوارض جانبی شدید لیزر موهای کمر مردان نادر است

به ندرت، لیزر موهای کمر مردان می تواند منجر به عوارض جانبی شدیدتری شود. در صورتی که مرکزی را برای لیزر انتخاب کنید که موارد بهداشتی رعایت نمی شود یا اپراتور، تجربه، مهارت و دقت کافی را برای لیزر نداشته باشد، امکان شدید بودن عوارض لیزر موهای کمرمردان وجود دارد.

عوارض نادر لیزر موهای زائد عبارتند از:

این عوارض جانبی را با پزشک خود در میان بگذارید. اگرچه آن ها بسیار غیر معمول هستند، اما آگاهی از آن ها ایده خوبی است. در صورت بروز هر یک از این علائم پس از لیزر موهای زائد با پزشک خود تماس بگیرید.

طول درمان لیزر موهای کمر مردان

مو باید در مرحله خاصی از چرخه رشد خود هدف قرار گیرد تا آن را مختل کند. با شروع دوره درمان، موهای شما در مراحل مختلف این چرخه خواهند بود. این بدان معناست که برای هدف قرار دادن موها در مرحله بهینه رشد، به جلسات درمانی متعددی نیاز خواهید داشت. برای به دست آوردن اثرات طولانی مدت، ما به طور معمول 8 تا 12 درمان حذف موهای زائد را با فاصله 4 تا 6 هفته، بسته به ناحیه ای از بدن که تصمیم گرفته اید هدف قرار دهید، توصیه می کنیم.

در طول مشاوره شما با یکی از پزشکان یا اپراتورهای بسیار آموزش دیده ما، آن ها قادر خواهند بود یک برنامه درمانی سفارشی برای شما بسازند تا به شما در دستیابی به نتایج دلخواهتان کمک کنند.

هزینه لیزر موهای کمر مردان

هزینه لیزر موهای کمر آقایان، بسته به عوامل مختلفی متفاوت است. برخی از این عوامل در زیر آورده شده است:

دستگاه مناسب لیزر موهای کمر مردان

امروزه انواع مختلفی از دستگاه ها و سیستم های لیزر موهای زائد مورد استفاده قرار می گیرند. همه آن ها متفاوت هستند، اما با اصول یکسانی کار می کنند. هنگامی که پوست نور را جذب می کند، این انرژی نور به گرما تبدیل می شود. این تبدیل گرما اثر لیزر را ایجاد می کند. لیزرهای هر سیستم در طول موج نور خاصی کار می کنند. این طول موج نور اجازه می دهد تا نور توسط فولیکول های مو جذب شود و نه بافت های اطراف، که انرژی لیزر را به هدف خاص خود متمرکز می کند.

به طور کلی نمی توان گفت که کدام دستگاه برای لیزر موهای کمر مردان مناسب است زیرا جوابدهی آقایان برای لیزر، به عوامل مختلفی مانند رنگ پوست، رنگ و ضخمامت مو و … بستگی دارد.

3 نوع طول موج الکساندرایت ، دایود و اندیاگ برای رفع موهای زائد وجود دارد. در میان این سه طول موج:

از آن جایی که آقایان پوست تیره دارند، به انرژی بیشتری برای لیزر موهای کمر نیاز دارند. ما در ادامه به برخی از بهترین مدل ها برای لیزر برای لیزر موهای کمر مردان می پردازیم:

لیزر کندلا (لیزر الکساندرایت) برای لیزر موهای کمر مردان

یکی از دلایل محبوبیت این مدل لیزر برای لیزر موهای کمر مردان، توان و قدرت بالای این دستگاه است که بارها و بارها ثابت شده است. این دستگاه دارای دو طول موج الکساندرایت و اندیاگ برای از بین بردن موهای زائد است. این دستگاه لیزر، تائیدیه FDA آمریکا و CE اروپا را دارد و یکی از معتبرترین دستگاه های لیزر به شمار می رود.

از دیگر دلایلی که این دستگاه برای لیزر کمر مردان استفاده می شود، کولینگ کرایوژنی و نیتروژنی قدرتمند آن است که باعث شده مشتریان آقا، از این دستگاه لیزر راضی باشند چرا که هیچ درد و سوختگی را حس نمی کنند.

در توضیحات این دستگاه آورده شده است که 100 میلیون شات دارد و این به معنای عمر بسیار بالای دستگاه است. جالب است بدانید که دستگاه لیزر کندلا علاوه بر رفع موهای زائد، به درمان های پوستی نیز می پردازد چرا که طول موج بسیار قدرتمندی دارد.

برخی از مزایای استفاده از دستگاه لیزر کندلا به جز لیزر موهای کمر مردان، در زیر آورده شده است:

دستگاه لیزر تیتانیوم برای لیزر موهای کمر مردان

دستگاه لیزر تیتانیوم برای لیزر موهای کمر مردان

دستگاه لیزر تیتانیوم از دیگر دستگاه های محبوبی است که برای لیزر موهای کمر مردان و سایر نواحی بدن آن ها استفاده می شود. این دستگاه دارای سه طول موج الکساندرایت، دایود و ان دی یاگ است که می تواند لیزر را برای انواع پوست های روشن و تیره انجام دهد. لیزربار و ماژول بار آمریکایی اورجینال (کمپانی( USA COHERENT LASER  و سیستم کولینگ(خنک کنندگی) این دستگاه باعث شده است که مشتری در هنگام لیزر شدن هیچ دردی را حس نکند.

از مزایای بی نظیر این دستگاه، می توان به این موضوع اشاره کرد که قابل استفاده برای دو نفر به صورت همزمان است. همچنین این دستگاه نسبت به سایر دستگاه های لیزر، هم کیفیت خوبی دارد و هم ارزان تر است و کار با آن برای اپراتور هم راحت تر است.

به طور کلی دستگاه لیزر تیتانیوم برای لیزر کمر مردان مردان بسیار عالی است و می تواند یک گزینه مناسب برای همه انواع پوست ها باشد. 

لیزر پلاتیوم برای لیزر موهای کمر مردان

لیزر پلاتیوم برای لیزر موهای کمر مردان، در واقع جزء نسخه های قدیم همان لیزر تیتانیوم است که همچنان به دلیل قدرت بالای دستگاه، جزء بهترین دستگاه ها برای لیزر موهای کمر مردان به شمار می رود. این دستگاه لیزر، با پشتیبانی هر 3 طول موج الکساندرایت ، دایود و ان دی یاگ، می تواند برای انواع پوست مخصوصا پوست تیره آقایان مناسب باشد.

در بخش خصوصیات دستگاه پلاتیوم برای لیزر موهای کمر مردان ذکر شده که این دستگاه دارای  30 میلیون شات است و سیستم کولینگ(خنک کنندگی) ترکیبی TEC با قابلیت خنک کنندگی تا -17 درجه این دستگاه می تواند خیال شما را بابت عدم سوختگی با دستگاه، راحت کند. همچنین قیمت این دستگاه بسیار مناسب است و این یکی از مزایای بی نظیر دستگاه به شمار می رود.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

نتایج لیزر موهای کمر مردان

در روزهای پس از لیزر موهای کمر مردان، می توانید انتظار داشته باشید که بیشتر فعالیت های عادی خود را از سر بگیرید، اگرچه باید از ورزش و قرار گرفتن در معرض مستقیم خورشید خودداری کنید.

ممکن است بین 2 تا 3 هفته طول بکشد تا شما تفاوت محسوسی در رشد مو مشاهده کنید و ممکن است چندین جلسه طول بکشد تا نتایج کامل را ببینید. نتایج باید دائمی باشند، اگرچه احتمالاً به یک قرار ملاقات سالانه برای جلسه شارژ نیاز خواهید داشت.

پس از جلسه اول لیزر موهای کمر مردان چه تغییراتی مشاهده خواهید کرد؟

زمان بهبودی پس از لیزر موهای کمر، حداقل است و بیشتر افراد می توانند مستقیماً پس از آن به زندگی عادی بازگردند.  شما می توانید انتظار داشته باشید که بلافاصله پس از لیزر موهای کمر، شاهد کاهش تعداد موها در ناحیه تحت درمان باشید. دو تا هشت هفته پس از لیزر موهای زائد، ممکن است متوجه افزایش رشد مو در ناحیه تحت درمان شوید. دلیل این امر این است که همه فولیکول های مو به یک اندازه به لیزر پاسخ نمی دهند. اکثر افراد پس از اولین درمان شاهد کاهش 10 تا 25 درصدی مو هستند. معمولا بین سه تا هشت جلسه برای ریزش موی دائمی نیاز است. یک جلسه مشاوره با اپراتور خود قبل از لیزر، به شما ایده بهتری در مورد تعداد جلسات درمانی می دهد که ممکن است نیاز داشته باشید دارد. همچنین، احتمالاً برای حفظ اثر به یک جلسه شارژ سالیانه نیاز خواهید داشت.

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

نکات مراقبتی قبل یا بعد از لیز موهای کمر مردان

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

درد لیزر موهای کمر مردان

درد لیزر موهای کمر مردان

لیزر موهای زائد یک روش زیبایی رایج است که برای از بین بردن موهای زائد به مدت طولانی انجام می شود. این کار با غیرفعال کردن موقت فولیکول های مو از تولید رشته های جدید مو عمل می کند.

در حالی که این روش حذف موهای زائد کاملاً دائمی نیست، نتایج لیزر درمانی می تواند چندین هفته باقی بماند. این درمان همچنین ممکن است برای مناطقی از بدن که اصلاح یا اپیلاسیون آنها دشوار است ایده آل باشد.

با این حال، مزایای لیزر موهای زائد را نمی توان بدون سطحی از ناراحتی به دست آورد. این درمان می‌تواند بر اساس ناحیه ‌ای که تحت درمان قرار می‌دهید و همچنین تحمل درد شما دردناک باشد. هر گونه نگرانی را با اپراتور لیزر خود در میان بگذارید.

درد لیزر موهای کمر، به اندازه انواع روش های دیگر رفع موهای زائد نیست و خیلی سریع و گذراست.

انواع روش ‌های رفع موهای زائد کمر

روش های دیگر حذف موهای زائد در زیر آورده شده است:

اصلاح

تراشیدن شاید کم دردترین روش حذف موهای زائد باشد. با استفاده از کرم یا ژل موبر روی پوست مرطوب مراقبت بیشتری داشته باشید تا احتمال سوختگی با تیغ را کاهش دهید.

هنگامی که اصلاح درست انجام شود، تراشیدن آنچنان عوارض جانبی ایجاد نمی کند، اما نتایج آن مدت زیادی دوام نمی آورد زیرا شما فقط موها را از سطح پوست از بین می برید.

اپیلاسیون

اپیلاسیون از نظر درد می تواند شبیه لیزر موهای زائد باشد، اما دوام زیادی ندارد. این روش از بین بردن موهای زائد می تواند برای چند هفته دوام بیاورد – بسیار بیشتر از اصلاح، اما نه به اندازه درمان های لیزر. بثورات خفیف و تحریک پس از درمان ممکن است.

مواد موبر

این روش ها در اصل شبیه اپیلاسیون هستند، اما در عوض آن ها را به صورت کرم یا ژل استفاده می کنید. مواد موبر مبتنی بر مواد شیمیایی هستند، بنابراین بیشترین عوارض جانبی را دارند. تاول، بثورات و سوختگی ممکن است، و ممکن است درد خفیفی از ماهیت اسیدی این محصولات احساس کنید.

کندن

در حالی که زمان بر است، کندن موهای شما می تواند کمی بیشتر از هر یک از روش های حذف موهای بالا دوام بیاورد. مهم است که در جهت رشد مو برداشته شود، نه در جهت مخالف – این به کاهش تحریک پوست کمک می کند.

الکترولیز

مانند لیزر موهای زائد، الکترولیز یک روش درمانی در درجه پزشکی است که نتایج دائمی تری ایجاد می کند. با از بین بردن فولیکول های مو از طریق فرکانس های رادیویی کار می کند. اگرچه دردناک نیست، برخی از عوارض جانبی ممکن است شامل تورم و بثورات پوستی باشد.

آیا انتخاب پکیج‌ های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه ‌های لیزر موهای کمر مردان موثر است؟

وقتی صحبت از لیزر کل بدن می شود منظور ما کل نواحی بدن است که شامل نواحی زیر است:

با این حال برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

از طرفی پیکیج هایی که برای آقایان در نظر گرفته می شود نیز شامل نواحی گونه و ریش، گردن و کمر است. این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟

برخی از داروهایی که قبل از لیزر نباید مصرف کرد در زیر آورده شده است.

بهترین کلینیک برای لیزر موهای کمر مردان

بهترین کلینیک برای لیزر موهای کمر مردان، کلینیکی است که اولا در جلسه مشاوره با شما صادقانه صحبت کند و اگر شما کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستید این موضوع را با شما در میان بگذارد. همچنین موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر موهای کمر مردان اهمیت دارد:

لیزر مروارید، یکی از بهترین مراکزی است که می توانید برای لیزر انتخاب کنید چرا که این مرکز، با داشتن همه ویژگی های ذکر شده و دیگر ویژگی ها، بالاترین درصد رضایت را در میان مشتریان دارد. همچنین این مرکز، از اپراتورهای کاملا با تجربه برای لیزر مو استفاده می کند.

آدرس لیزر مروارید:

تهران – سعادت آباد – میدان کاج – خیابان سرو غربی – نبش خیابان مروارید – مجتمع مروارید سعادت – واحد ۳

پرسش های متداول

لیزر موهای زائد برای همه رنگ پوست و مویی جوابدهی دارد اما در کل، کاندیدهایی که موهای روشن تری دارند، نسبت به کاندیدهایی که موهای تیره تری دارند، دیرتر جواب می گیرند. در جلسه مشاوره خواسته های خود را با پرسنل مطرح کنید تا آن ها به طور کامل شما را در خصوص دستگاهی که برای لیزر استفاده می کنند راهنمایی کنند و اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند.

هنگامی که اپراتور روی پوست شما شات می زند، ممکن است یه گرمای خیلی سریع و آنی را حس کنید که خیلی زود رفع می شود چرا که شات ها پشت سر هم صورت می گیرد و اپراتور سریع به قسمت دیگر بدن می رود.

بسته به دستگاهی که برای شما استفاده می شود، نوع پوست شما و دیگر عوامل، ممکن است نتایج مختلفی را بگیرید.

خبر خوب این است که لیزر موهای زائد تقریباً در تمام قسمت های بدن قابل استفاده است.

حتی اگر پوست حساسی دارید، لیزر موهای زائد ما فولیکول های موی شما را بدون آسیب رساندن به نواحی اطراف هدف قرار می دهد. این بدان معنی است که ما می توانیم به شما در خداحافظی با مو در مناطق های زیر کمک کنیم:

 • زیر بغل
 • پاها
 • بیکینی
 • پشت کمر
 • شانه
 • قفسه سینه
 • پشت لب
 • صورت

با انتخاب لیزر موهای زائد، هم مردان و هم زنان می توانند زمان کمتری را برای خلاص شدن از شر موهای زائد صرف کنند.

 

 

در واقع، لیزر را می توان در هر ناحیه ای از بدن به جز پلک ها انجام داد. محبوب ترین مناطق درمانی پاها، ران، پشت، بازوها، سینه، پشت لب، زیر بغل و ناحیه بیکینی هستند. شما همچنین می توانید لیزر موهای زائد را بر روی گوش ها، بینی، پیشانی، بالای ابروها و سایر قسمت های صورت، شانه و پشت کمر خود خود انجام دهید.

نکته ای که مهم است این است که لیزر باید توسط یک اپراتور مرجب و با سابقه انجام شود تا مشکلی برای شما به وجود نیاید.

لیزر موهای زائد شامل استفاده از پالس های لیزر است. این پالس ها، نوری را به پوست ساطع می کنند که ریشه و فولیکول مو را از بین می برد. وقتی ریشه و فولیکول از بین می روند، مو دیگر نمی تواند رشد کند.

برای اینکه این فرآیند کار کند، موها باید در مرحله رشد فعال هدف قرار گیرند. با این حال، موهای فردی معمولا با سرعت های متفاوتی رشد می کنند. بنابراین، چندین جلسه درمانی طول می کشد تا هر مو در مرحله رشد را جذب کند و نتایج مطلوب را به دست آورد.

حداقل سن خاصی وجود ندارد، اما مهم است که صبر کنید تا دوران بلوغ خود را طی کنید تا لیزر درمانی را شروع کنید. خانم‌ ها نباید درمان را شروع کنند، مگر اینکه چرخه قاعدگی خود را شروع کرده باشند. به طور کلی، چهارده سالگی اولین سنی است که افراد می توانند لیزر موهای کمر را شروع کنند. در این خصوص با اپراتور لیزر خود مشورت کنید تا اطلاعات بیشتری به دست آورید.

 

لایه بالایی پوست نیز حاوی ملانین است و هنگامی که پوست در معرض اشعه ماوراء بنفش قرار می گیرد غلظت آن افزایش می یابد، بنابراین برای جلوگیری از ایجاد گرما و ناراحتی لازم است افراد تیره پوست با انرژی کمتری درمان شوند. توصیه می کنیم از برنزه شدن در طول درمان خودداری شود. در این افراد، ممکن است لیزر درمانی انجام شود، اما درمان کمتر کارآمد خواهد بود و در تنظیمات پایین ‌تر ایجاد می ‌شود تا ایمن باشد.

برای جلوگیری از عوارض احتمالی، همه افراد باید از پوست خود در برابر نور خورشید محافظت کنند. پس از لیزر موهای زائد باید:

 • از برخورد نور مستقیم خورشید به پوست درمان شده خودداری کنید.
 • از تخت برنزه کننده، یا هر وسیله برنزه کننده دیگری استفاده نکنید.
 • دستورالعمل های مراقبت های بعد از متخصص پوست را دنبال کنید.

بعد از درمان مقداری قرمزی و تورم خواهید دید. این اغلب شبیه آفتاب سوختگی خفیف به نظر می رسد. استفاده از کمپرس خنک می تواند به کاهش ناراحتی شما کمک کند

 

از آنجایی که لیزر انرژی گرمایی زیادی را به پوست منتقل می کند، باید از هر چیزی که پوست را بیشتر گرم می کند مانند سونا و ورزش حداقل تا 48 ساعت بعد از جلسه لیزر خودداری کنید. این کار به پوست شما اجازه می دهد تا روند بهبود را بدون وقفه ادامه دهد.

لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *