لیزر موهای پا در تهران

مزایای لیزر موهای پا کدام است؟

حذف دائمی موهای زائد پا

روشی راحت برای حذف موهای زائد پا

لیزر مهای پا  روشی آسان و با دوام است

موهای زائد را با خیال راحت از بین ببرید

معایب لیزر موهای پا کدام است؟

قرمزی و تحریک بعد از لیزر موهای پا

پوسته پوسته شدن پوست بعد از لیزر موهای پا

تغییر در رنگ پوست بعد از لیزر موهای پا

خطر عفونت پوست بعد از لیزر موهای پا

آمادگی برای لیزر موهای پا کدام است؟

اجتناب از آفتاب گرفتن

از استفاده از محصولات شیمیایی حذف موهای زائد خودداری کنید

اصلاح پاها

وقت ملاقات بگیرید

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟

داروهای سرطانی

داروهایی که برای بیماران هورمونی تجویز می شود.

داروهای ضد افسردگی

داروهای ضد التهاب یا همان NSAID

داروهایی که برای درمان آکنه هستند.

داروهای ضد حساسیت یا آنتی هیستامین ها

لیزر موهای پاها روشی برای از بین بردن موهای زائد روی پاها با استفاده از لیزر است. لیزر فولیکول ‌های مو را هدف قرار می ‌دهد و ریشه ‌های مو را از بین می‌ برد و منجر به کاهش 90 درصدی موهای زائد پا می شود.

به همین دلیل است که لیزر موهای زائد یک انتخاب محبوب برای افرادی است که به دنبال راهی مطمئن برای از بین بردن موهای زائد روی پاهای خود هستند. در ادامه با ما و لیزر مروارید همراه باشید تا هر آن چه در خصوص لیزر موهای پا نیاز دارید بدانید را برای شما شرح دهیم.

لیزر موهای پا

ناحیه

مبلغ

کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه

1.100.000 تومان

کل بدن شات نامحدود

1.300.000 تومان

لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل

899 هزار تومان

کل پا

599 هزار تومان

کل دست

599 هزار تومان

بیکینی

249 هزار تومان

زیر بغل

249 هزار تومان

ساعد

379 هزار تومان

صورت

249 هزار تومان

ساق

399 هزار تومان

پشت لب

99 هزار تومان

خط ناف

99 هزار تومان

دور سینه

99 هزار تومان

گودی کمر

249 هزار تومان

شکم

249 هزار تومان

باسن

249 هزار تومان

بازو

389 هزار تومان

ران

499 هزار تومان

پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل

949 هزار تومان

پکیج کل دست، کل پا

999 هزار تومان

ناحیه

مبلغ

فول بادی

2.490.000 تومان

آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت

590 هزار تومان

ساعد

700 هزار تومان

بازو

800 هزار تومان

کل دست

999 هزار تومان

ساق پا

800 هزار تومان

ران

900 هزار تومان

کل پا

999 هزار تومان

سینه و شکم

1.200.000 تومان

زیر بغل

299 هزار تومان

کل پشت

1.200.000 تومان

فهرست مطالب

آیا لیزر موهای پا تنها مختص به خانم‌ ها است؟

در لیزر مروارید ما به هزاران مشتری مرد کمک کرده ایم تا موهای زائد را با لیزر حذف کنند. لیزر موهای پا مردان، یک راه حل ایده آل برای رفع موهای زائد برای آقایان است، زیرا ما می توانیم موهای پاها را برای کاهش دائمی موهای زائد بدون نگرانی از رشد موهای زائد یا بثورات درمان کنیم. اگر موهای پا شما به اندازه کافی تیره است، لیزر درمانی موثرترین روش حذف موهای زائد است.

لیزر موهای پا مردان، یک راه حل کاهش دائمی مو برای یک مشکل مداوم است. پس طبیعتا، لیزر فقط برای زنان نیست، مردان نیز دارای مشکلات مداوم رشد مو در صورت، پاها، پشت کمر و سینه خود هستند. آن ها باید هر چند روز یکبار اصلاح کنند. بسیاری از مردان لیزر موهای زائد را انجام می دهند و کاملا طبیعی است.

لیزر موهای زائد هم برای آقایان و هم برای خانم ‌ها امکان‌پذیر است، زیرا لیزر، موهای زائد را از ریشه می سوزاند، به طوری که امکان رشد مجدد آن کمتر است.

لیزر موهای زائد به مردان و زنان این شانس را می دهد که پوست سالم تری داشته باشند. پوست ما هنگام تراشیدن بسیار سالم تر، ابریشمی تر و صاف تر به نظر می رسد. اغلب هنگامی که تراشیده نشده است، مرطوب نمی شود و خشک و نامرتب به نظر می رسد. با توجه به تمرکز جامعه امروزی بر ظاهر به هر طرف که نگاه می کنیم، هرگز دور از ذهن نیست، به خصوص در تابستان، که نیاز به داشتن پوستی عالی داشته باشید.

برای بسیاری از مردان و زنان، خرج کردن پول برای تیغ زدن هر چند هفته یکبار آزاردهنده است به همین دلیل لیزر موهای پا مردان، راه حل دائمی تر و ارزشمندتر و بسیار سودمندتر خواهد بود.

برای اینکه این روش اثر کامل داشته باشد، باید در تعدادی از جلسات لیزر موهای زائد شرکت کنید که بستگی به ناحیه تحت درمان دارد. این لیزر ممکن است با یک جلسه یک بار در ماه تا شش ماه طول بکشد، یا ممکن است هر دو هفته یک بار باشد.

این درمان بدون درد است. یک عارضه جانبی رایج لیزر موهای زائد شامل قرمز شدن ناحیه بعد از آن است، اما در عرض چند ساعت برطرف می‌ شود و می‌ توانید در کمترین زمان به فعالیت‌ های عادی خود بازگردید.

لیزر موهای زائد چگونه کار می کند؟

در طول درمان لیزر موهای زائد برای پاهای شما، یک پرتو لیزر به سمت پوست هدایت می شود و فولیکول های مو را هدف قرار می دهد. لیزر فولیکول‌ های مو را گرم می‌کند و ریشه ‌های مو را از بین می ‌برد و منجر به توقف تولید مو می شود.

برخی از لیزرها روی موهای تیره و پوست روشن بهتر عمل می کنند، در حالی که لیزرهای دیگر روی موهای روشن و پوست تیره بهتر عمل می کنند. در کلینیک لیزر مروارید، ما از آخرین تکنولوژی لیزر استفاده می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که می توانیم بهترین نتایج ممکن را برای مراجعه کنندگان خود به دست آوریم.

آیا لیزر موهای پا دردناک است؟

بسیاری از مردم سوال می کنند که آیا لیزر موهای زائد ضرر دارد یا خیر. خوب، در بیشتر موارد آنقدرها هم بد نیست. مراجعه کنندگان ما گزارش می دهند که درمان فقط کمی ناراحت کننده است.
آنچه در حین لیزر موها پای خود احساس می کنید را می توان با یک نوار لاستیکی که روی پاهای شما کشیده میشود مقایسه کرد. برخی دیگر احساسی را که در طول درمان با لیزر تجربه می کنند به عنوان یک احساس سوزن سوزن شدن یا سوزش خفیف توصیف می کنند.
برای اطمینان از اینکه درمان تا حد ممکن راحت است، ما در کلینیک لیزر مروارید چندین گزینه مدیریت درد مانند ژل های خنک کننده و کرم های بی حس کننده را ارائه می دهیم. به این ترتیب می ‌توانیم پاهای شما را بدون درد زیاد اپیلاسیون کنیم.

هزینه لیزر موهای پا

لیزر موهای پاهای شما چقدر طول می کشد؟

مدت زمان لیزر موهای زائد پاهای شما می تواند متفاوت باشد. اینکه چه مدت طول می کشد عمدتاً به ناحیه ای که باید لیزر شود بستگی دارد. اگر ناحیه تحت درمان بسیار بزرگ باشد، درمان بیشتر طول می کشد.

به عنوان مثال، اگر فقط ساق پا را لیزر می کنید، لیزر درمانی زمان کمتری می برد اما اگر قصد لیزر کل موهای پاهای خود را دارید، لیزر درمانی بیشتر زمان می برد.

متوسط جلسه لیزر بین سی دقیقه تا یک ساعت و نیم طول می کشد. اپراتورهای مجرب ما در لیزر مروارید می توانند در جلسه مشاوره اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

مزایای لیزر موهای پا کدام است؟

برخی از مهمترین مزایای لیزر موهای پا در زیر آورده شده است:

حذف دائمی موهای زائد پا

یکی از بزرگترین مزایای لیزر موهای پا این است که منجر به از بین بردن دائمی موهای زائد می شود. از نظر علمی ثابت شده است که لیزر موهای زائد موثرترین روش برای خلاص شدن طولانی مدت از شر موهای زائد است. پس از چند جلسه لیزر، متوجه رشد مجدد موهای نازک در پاهای خود خواهید شد و در برخی موارد، رشد مو به طور کامل از بین می رود.

این بدان معنی است که شما باید زمان کمتری را برای لیزر پاهای خود اختصاص دهید و می توانید پاهای خود را برای مدت طولانی تری صاف و بدون مو نگه دارید. با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که هرگز نمی توانید موهای زائد را 100 در 100 حذف کنید. لیزر موهای زائد می تواند کاهش 90 تا 95 درصدی موهای زائد را برای شما داشته باشد.

روشی راحت برای حذف موهای زائد پا

بسیاری از افراد در حین لیزر موهای پاهای خود درد بسیار کمی را تجربه می کنند. علاوه بر این، در کلینیک لیزر مروارید، ما چندین گزینه مدیریت درد ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل شود که درمان تا حد امکان راحت است.

لیزر مهای پا  روشی آسان و با دوام است

لیزر موهای زائد یک راه آسان برای از بین بردن موهای زائد روی پاها است. این به این دلیل است که بعد از درمان نیازی به صرف اصلاح و اپیلاسیون پاهای خود ندارید.

موهای زائد را با خیال راحت از بین ببرید

لیزر موهای زائد روشی مطمئن برای از بین بردن موهای زائد روی پاها است. ما در کلینیک لیزر مروارید از آخرین تکنولوژی لیزر استفاده می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که می توانیم بهترین نتایج ممکن را برای متقاضیان خود به دست آوریم.

علاوه بر این، ما بالاترین استانداردهای بهداشتی و ایمنی را حفظ می کنیم، بنابراین می توانیم بهترین نتایج را برای شما تضمین کنیم. همه اعضای تیم ما دارای سابقه پزشکی-زیبایی و سال ها تجربه هستند.

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

معایب لیزر موهای پا کدام است؟

حذف دائمی موهای زائد با لیزر معایب کمی دارد. با این حال، اغلب می شنویم که برخی افراد متوجه می شوند که لیزر کردن پاهای خود هزینه زیادی دارد.

در کوتاه مدت، لیزر موهای زائد واقعاً گرانتر از اصلاح، اپیلاسیون یا موچین خواهد بود. با این حال، در دراز مدت، نوعی پس انداز است. به هر حال، مجبور نخواهید بود پول بیشتر برای تیغ یا جلسات اپیلاسیون خرج کنید.

هر کسی که عوارض جانبی طولانی مدت را برای لیزر موهای پا تجربه می کند باید به پزشک خود مراجعه کند.

قرمزی و تحریک بعد از لیزر موهای پا

قرار گرفتن مو در معرض تابش لیزر باعث می شود که فولیکول های موهای هدف آسیب ببینند. بدن به این موضوع واکنش نشان می دهد و بسیاری از افراد قرمزی و ناراحتی را در پا تجربه می کنند. پوست ممکن است گزگز یا زخم شود و ممکن است به نظر برسد که کمی متورم شده است.

عوارض لیزر موهای پا، به طور کلی مختصر و کم هستند. گاهی اوقات اپراتورها از یک بی حس کننده موضعی برای به حداقل رساندن واکنش پوست فرد به لیزر استفاده می کنند.

پس از واکنش اولیه که معمولاً در عرض چند ساعت بروز می کند، تحریک باید فروکش کند. کمپرس یخ یا حمام خنک ممکن است به تورم و قرمزی کمک کند.

پوسته پوسته شدن پوست بعد از لیزر موهای پا

گاهی اوقات، افراد ممکن است احساس پوسته پوستگی در پا داشته باشند. این معمولاً یک مشکل جزئی است، اما ممکن است ناراحت کننده باشد. برای جلوگیری از هر گونه مشکل طولانی مدت در نتیجه این درمان، از مرطوب کننده برای بهبودی ناحیه تحت درمان پس از لیزر استفاده کنید، مانند استفاده مستقیم از آن روی پوست.

تغییر در رنگ پوست بعد از لیزر موهای پا

تغییرات رنگ جزئی در پوست لیزر شده امکان پذیر است. پس از لیزر موهای زائد، پوست ممکن است تا حدودی تیره تر یا روشن تر شود.

بر اساس یک مطالعه اخیر، افرادی که پوست روشن‌ تری دارند، بیشتر در معرض تغییرات رنگدانه تیره ‌تر هستند. افرادی که رنگ پوست تیره ‌تری دارند ممکن است بیشتر مستعد تغییرات ظریف در رنگ باشند. این تغییرات معمولاً با گذشت زمان از بین می روند و پوست به حالت عادی باز می گردد.

خطر عفونت پوست بعد از لیزر موهای پا

مانند سایر روش های رفع موهای زائد، لیزر درمانی ممکن است خطر عفونت را ایجاد کند. افرادی که علائم عفونت را تجربه می کنند باید به متخصص پوست مراجعه کنند.

عوارض نادر لیزر موهای پا

در زیر برخی از عوارض جانبی کمتر معمولی که ممکن است بعد از لیزر موهای پا رخ دهد، آورده شده است:

سوختگی و تاول بعد از لیزر موهای پا

اگر لیزر موهای زائد توسط اپراتور مجرب انجام نشود، خطر سوختگی و تاول وجود دارد. در واقع، سوختگی ها و تاول ها زمانی غیرمعمول هستند که یک متخصص غیر ماهر این تکنیک را انجام دهد. سوختگی و تاول زمانی صورت می گیرد که از لیزرهای با حرارت بالا در لیزر موهای زائد استفاده می شود.

اسکار بعد از لیزر موهای پا

اسکارهای ناشی از لیزر موهای زائد معمولا دیده نمی شوند. با این حال، اگر این روش توسط یک فرد غیرحرفه ای انجام شود، ممکن است جای زخم ایجاد شود.

همچنین اگر افراد پس از لیزر به درستی از ناحیه تحت درمان مراقبت نکنند، ممکن است اسکار ایجاد شود.

طول درمان لیزر موهای پا

اپراتورهای مجرب ما در لیزر مروارید، نواحی مد نظر شما را  برای لیزر بررسی و ارزیابی می کنند تا اولا سلامت کلی شما را تعیین کنند، دوما به شما اطلاع دهند که با توجه به ضخامت مو، تراکم و حجم مو، به چند جلسه لیزر درمانی نیاز دارید.

در کل باید بدانید که لیزر موهای زائد، روشی نیست که فقط با یک بار انجام شدن نتیجه بگیرید. لیزر فقط موهایی را مورد هدف قرار می دهد که در مرحله آناژن باشند به همین دلیل تقریبا بین 8 تا 12 جلسه لیزر نیاز دارید تا لیزر موهای زائد برای شما نتیجه دلخواه را رقم بزند.

هنگامی که کل جلسات لیزر موهای پا را پشت سر گذاشتید، وقت آن است که تنها سالی 1 بار یا 6 ماه یک بار، در جلسات شارژ شرکت کنید و از نتایج طولانی مدت لیزر، لذت ببرید.

عواملی که طول دوره لیزر موهای پا را تعیین می کنند، شامل موارد زیر است:

هزینه لیزر موهای پا

به طور کلی، هزینه لیزر مو به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر به برخی از مهمترین آن ها خواهیم پرداخت:

دستگاه لیزر مورد استفاده برای لیزر موهای پا

دستگاه لیزری که مرکز انتخابی شما تهیه کرده است، ممکن است جدیدترین و به روز ترین دستگاه لیزر باشد و هزینه بیشتری نسبت به دستگاه های مراکز دیگر برای آن پرداخت شده باشد. به همین دلیل،، نوع دستگاه در هزینه لیزر موهای پا اهمیت زیادی دارد.

موقعیت جغرافیایی مرکز لیزر موهای زائد

موقعیت جغرافیایی مرکز لیزری که انتخاب می کنید در هزینه موهای زائد نیز موثر است چرا که بعضی مراکز به دلیل موقعیت جغرافیایی خود باید کرایه بیشتری برای اجاره پرداخت کنند.

تعداد جلسات مورد نیاز برای رفع موهای زائد پا

بسته به شرایط پوست و موی شما، ممکن است به تعداد جلسات بیشتر یا کمتر از 8 تا 12 جلسه نیاز داشته باشید که این موضوع بر هزینه لیزر موهای پا شما می افزاید.

میزان حجم و ترکم مو برای لیزر موهای پا

هر چقدر که ضخامت و تراکم موهای زائد بیشتر باشد، به تعداد جلسات بیشتری برای رفع موهای زائد پا خود نیاز دارید.

رنگ پوست و رنگ موی شما برای لیزر موهای پا

افرادی که دارای موی روشن و یا پوست تیره هستند، به تعداد جلسات بیشتری برای از بین بردن مو‌های زائد نیاز دارند و این موضوع در هزینه لیزر موثر است.

مراقبت های بعد از لیزر موهای پا

نتایج حاصل از لیزر موهای پا کدام است؟

نتایج ایزر موهای پا بسته به عوامل مختلفی مانند ضخامت و رنگ (رنگدانه) مو و نوع پوست فرد می تواند متفاوت باشد.

به طور کلی، اکثر افراد پس از چند جلسه لیزر متوجه کاهش قابل توجهی در رشد موهای خود در پاها می شوند. با این حال، به خاطر داشته باشید که ممکن است برای رسیدن به نتایج مورد نظر زمان کافی بگذارید.

پس انتظار نداشته باشید که بعد از یک جلسه تا آخر عمر کاملاً بدون مو باشید. از آن جایی که موهای ما در چرخه های مختلف رشد می کنند، چندین جلسه برای هدف قرار دادن موها در هر مرحله لازم است.

نباید انتظار داشته باشید که بعد از جلسات کاملاً بدون مو باشید. اصلاح مجدد مو به میزان 100٪ غیرممکن است.

نتایج لیزر موهای زائد برای پاهای شما چقدر ماندگار است؟

به طور کلی، نتایج لیزر موهای زائد دائمی است. این بدان معناست که پس از چند جلسه لیزر موهای پا، موهای کمتری روی پاهای خود خواهید داشت. بدانید که این امکان وجود دارد که با گذشت زمان مقداری مو روی پاهای خود داشته باشید. با این حال، این هرگز به نسبتی که قبل از لیزر بوده، نخواهد بود. اگر می خواهید نتایج لیزر موهای زائد برای پاهایتان تا حد ممکن باقی بماند، مهم است که از پوست خود به خوبی مراقبت کنید و با تکرار درمان به موقع موهای زائد جدید را درمان کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

آیا همه می توانند لیزر موهای پا را انجام دهند؟

لیزر موهای زائد روی پاها اساسا برای همه مناسب است، اما برخی از افراد بهتر از دیگران به درمان پاسخ می‌ دهند. به طور کلی لیزرها روی موهای تیره و پوست های روشن بهتر عمل می کنند، البته لیزرهایی هستند که روی موهای روشن و پوست های تیره بهتر عمل می کنند.

آمادگی برای لیزر موهای پا کدام است؟

هنگام آماده شدن برای لیزر موهای زائد پا باید به چند نکته توجه کرد:

اجتناب از آفتاب گرفتن: مهم است که قبل و بعد از لیزر از قرار گرفتن پوست در معرض نور خورشید خودداری کنید. این به این دلیل است که نور خورشید می تواند باعث شود درمان کمتر موثر باشد. علاوه بر این، نور خورشید می تواند باعث تحریک پوست نیز شود. استفاده از SPF بالا برای محافظت از پوست بسیار مهم است.

از استفاده از محصولات شیمیایی حذف موهای زائد خودداری کنید: اجتناب از استفاده از محصولات شیمیایی موهای زائد قبل و بعد از درمان ضروری است. چنین محصولاتی می توانند باعث شوند که درمان کمتر موثر باشد و اغلب منجر به تحریک پوست شود.

اصلاح پاها: مهم است که قبل از انجام لیزر، پاهای خود را اصلاح کنید. اگر این کار را نکنید، لیزر نمی تواند به اندازه کافی ریشه مو را هدف قرار دهد،که باعث می شود درمان کمتر موثر باشد.

وقت ملاقات بگیرید: همانطور که برای لیزر موهای زائد پاهای خود آماده می شوید، مهم است که در کلینیک لیزر مروارید وقت بگیرید. در طول جلسه، ما می ‌توانیم درباره درمان بیشتر به شما بگوییم و به رشد پوست و موی شما نگاه کنیم تا مشخص کنیم چه چیزی برای شما بهتر است.

بهبودی بعد از لیزر موهای زائد برای پاهای شما چگونه است؟

بهبودی پس از لیزر موهای پاهای شما معمولاً سریع و آسان است. بسیاری از افراد بعد از درمان قرمزی یا تورم را تجربه نمی‌کنند. با این حال، باید مراقب باشید که پس از لیزر موهای زائد از نور خورشید دوری کنید. این به این دلیل است که این درمان پوست شما را نسبت به آفتاب حساس‌ تر می‌کند و باعث می‌ شود پوست شما بسوزد.

مراقبت های بعد از لیزر موهای پا

بلافاصله پس از درمان، این ناحیه ممکن است قرمزی و مقداری تورم در اطراف فولیکول‌ ها را نشان دهد که کاملا طبیعی هستند است. حدود 2 یا 3 هفته پس از لیزر موهای زائد، 10 تا 20 درصد از موهای درمان شده می ریزند. در مرحله بهبودی، ناحیه باید با ظرافت درمان شود. آن را مالش یا خراش ندهید. اگر یک پوسته ایجاد شد، بگذارید خود به خود بیفتد. یک لایه نازک از پماد آلوئه ورا را چندین بار در روز روی ناحیه تحت درمان قرار دهید تا مرطوب بماند. ناحیه را خشک کنید. در صورت تورم یا پوسته پوسته شدن آن ناحیه را نتراشید.

هنگام بروز تورم یخ بزنید. یخ را در یک پارچه نرم تمیز بپیچید. ناراحتی یا سوزش ممکن است با پاراستامول برطرف شود. ایبوپروفن یا آسپرین مصرف نکنید زیرا ممکن است این داروها به نور لیزر واکنش نشان دهند. اگر نیاز به آرایش روی ناحیه دارید، باید آن را با ظرافت پاک کنید. تا دو روز پس از لیزر موهای زائد از ورزش شدید خودداری کنید. اگرچه پیاده روی تشویق می شود.

از حمام های خیلی داغ، دوش گرفتن، حمام بخار یا سونا پرهیز کنید و به مدت دو یا سه روز در آب قوی کلردار شنا نکنید. به مدت 24 تا 48 ساعت از کرم های سفید کننده یا محصولات عطری استفاده نکنید. به مدت یک هفته از استفاده از لایه بردار خودداری کنید. سعی کنید دو یا سه روز از پوشیدن لباس های تنگ خودداری کنید. و اگر علائم عفونت مانند چرک، حساسیت یا تب وجود دارد، با کلینیک تماس بگیرید. دستورالعمل های مراقبت از پوست پس از درمان باید برای جلوگیری از هر گونه عارضه رعایت شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

به چند جلسه لیزر موهای پا نیاز دارم؟

برای کاهش رشد مو تا حد ممکن، چندین جلسه لیزر مورد نیاز است. تعداد استاندارد درمان از فردی به فرد دیگر متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. اپراتورهای ما در لیزر مرواریدر در این خصوص شما را راهنمایی خواهند کرد.

به هر حال متوجه خواهید شد که پس از هر درمان، رشد موی شما کاهش می یابد. ممکن است چندین هفته تا چند ماه طول بکشد تا نتایج نهایی را بعد از لیزر موهای زائد روی پاهای خود مشاهده کنید

آیا انتخاب پکیج‌های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه‌های لیزر پا موثر است؟

وقتی صحبت از لیزر کل بدن می شود منظور ما کل نواحی بدن است که شامل نواحی زیر است:

با این حال برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

از طرفی پیکیج هایی که برای آقایان در نظر گرفته می شود نیز شامل نواحی گونه و ریش، گردن و کمر است. این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟

برخی از داروهایی که قبل از لیزر نباید مصرف کرد در زیر آورده شده است.

پس از جلسه اول لیزر موهای پا چه تغییراتی مشاهده خواهید کرد؟

هفته 1: درمان اول

گفته می شود که اولین درمان بیشترین تأثیرات را دارد زیرا با درمان فولیکول ها را شوکه می کند. گرمای ناشی از لیزر فولیکول مو را ضعیف می کند یا کاملاً از بین می برد. بلافاصله پس از آن، ممکن است پوست قرمز و متورم شود – مراجعین می توانند “احساس آفتاب سوختگی” را تجربه کنند که طبیعی است و پس از چند ساعت فروکش می کند.

5-19 روز پس از اولین درمان

فولیکول های تخریب شده مو در نهایت از بین می روند و مو شروع به ریزش و ریزش می کند. مشتریان می توانند انتظار مشاهده نازک شدن مو را داشته باشند. حتی ممکن است برخی از نواحی کاملاً بدون مو به نظر برسند.

هفته 6-8: درمان دوم

درمان دوم با گذراندن چرخه استراحت و رشد موهای بدن نتایج بیشتری می ‌بیند، به همین دلیل است که یک سری درمان ‌های بعدی بر این اساس برنامه ‌ریزی می ‌شوند.

5-19 روز پس از درمان دوم

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 12-16: سومین درمان

رشد مو اکنون به طور قابل توجهی کاهش یافته است، اما مهم است که در جلسات درمانی خود شرکت کنید! اگرچه ممکن است به نظر نمی رسد که شما نیازی به این کار داشته باشید، اما حیاتی است و همه بخشی از فرآیند است.

5-19 روز پس از سومین درمان

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 18-24: درمان چهارم

بین جلسات، می ‌توانید موهایی که دوباره رشد کرده ‌اند را اصلاح کنید.

5-19 روز پس از درمان چهارم

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 24-32: درمان پنجم

می توانید انتظار داشته باشید که ناحیه صاف و بدون مو به نظر برسد!

5-19 روز پس از درمان پنجم

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 30-40: ششمین و آخرین درمان

پس از شرکت در یک دوره کامل، می توانید انتظار هر چیزی را از 80٪ + کاهش رشد مو داشته باشید.

5-19 روز پس از درمان ششم

پس از اتمام دوره، ناحیه تحت درمان با کاهش دائمی رشد مو احساس صافی خواهد داشت.

به طور معمول حداقل 6 لیزر درمانی برای زنان و 8 مورد برای مردان توصیه می شود. بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که دوره خود را بعد از 6-9 ماه کامل کنید.

اقدامات قبل از لیزر موهای پا

اقدامات قبل از لیزر موهای پا

برای بهترین نتایج و راحت‌ ترین درمان، پیروی از توصیه ‌های پزشک مهم است. به این ترتیب می توانید به بهترین شکل ممکن برای لیزر درمانی خود آماده شوید.

پزشک به شما توصیه می کند:

آیا لیزر موهای پا سرطان ‌زا است؟

هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد لیزر موهای زائد باعث سرطان پوست می شود. مهم است که مطمئن شوید فردی که لیزر موهای زائد شما را انجام می دهد با تجربه و دارای صلاحیت مناسب است. از آن جایی که لیزر از نور استفاده می کند، ممکن است از خود بپرسید که آیا اصلاً می تواند باعث سرطان پوست شود یا خیر. سرطان پوست با قرار گرفتن در معرض انواع خاصی از نورهای UV مرتبط است.

 قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش از نور مستقیم خورشید یا سایر منابع نور مصنوعی مانند تخت های آفتاب می آید. این یک طول موج انرژی بالا است که می تواند باعث آسیب به مواد ژنتیکی داخل سلول های شما شود. اگر DNA آسیب ببیند و ساختار آن تغییر کند، سلول های پوست ممکن است سرطانی شوند.

اگرچه لیزر موهای زائد از انرژی نور استفاده می کند، اما هیچ گونه نور UV را شامل نمی شود. طول موج مورد استفاده در لیزرها انرژی کمتری دارد، بنابراین آسیبی به مواد ژنتیکی داخل سلول‌های شما وارد نمی‌کند. به این معنی که خطر ابتلا به سرطان پوست در اثر لیزر موهای زائد افزایش نمی یابد.

لیزر موهای پا در دوران بارداری

لیزر موهای زائد رنگدانه های تیره مو را هدف قرار می دهد و باعث آسیب حرارتی و/یا مکانیکی به فولیکول مو می شود. هیچ مطالعه ای وجود ندارد که ایمنی لیزر موهای زائد را در دوران بارداری ارزیابی کند. بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی توصیه می کنند از لیزر موهای زائد در دوران بارداری خودداری کنید زیرا اطلاعات کافی در مورد تأثیر آن بر جنین وجود ندارد.

اگر تصمیم به انجام الکترولیز دارید، در سه ماهه آخر باید از انجام آن روی سینه ها اجتناب کنید، به خصوص اگر قصد شیردهی دارید. در هفته های پایانی بارداری، باید از انجام آن دوری کنید زیرا بسیار حساس است و در این مرحله از بارداری برای شما بسیار ناراحت کننده خواهد بود.

الکترولیز

هیچ مطالعه ای وجود ندارد که ایمنی الکترولیز را در دوران بارداری ارزیابی کند. بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی توصیه می کنند از الکترولیز در دوران بارداری خودداری کنید زیرا اطلاعات کافی در مورد تأثیر آن بر جنین وجود ندارد.

اپیلاسیون

ممکن است متوجه شوید که واکنش پوست شما به اپیلاسیون در دوران بارداری متفاوت است. پوست شما ممکن است حساس تر باشد. استفاده از لوسیون ضد عفونی کننده قبل و بعد از اپیلاسیون ممکن است سوزش را کاهش دهد. همچنین ممکن است از عفونت جلوگیری کند، تحریک را کاهش دهد و قرمزی را که اپیلاسیون ممکن است ایجاد کند کاهش دهد.

همیشه بهتر است قبل از اپیلاسیون با پزشک خود مشورت کنید. ممکن است دلیل خاصی وجود داشته باشد که اپیلاسیون در دوران بارداری برای شما توصیه نمی شود. برخی از زنان باردار اپیلاسیون را آسان ‌تر و موثرتر از کرم ‌ها یا موبرها می‌دانند.

کرم‌ها و موبرها

نگرانی اصلی مواد موبر در دوران بارداری، مواد فعال پودر سولفید باریم و تیوگلیکولات کلسیم است. هیچ مدرکی مبنی بر مضر بودن آن ها در دوران بارداری وجود ندارد، اما هیچ مطالعه ای وجود ندارد که ثابت کند آن ها بی خطر هستند.

مانند هر لوازم آرایشی، باید تکه ای از پوست را امتحان کنید تا ببینید چه واکنشی نشان می دهید. مواد شیمیایی پس از قرار گرفتن در معرض اکسیژن، بوی مشخصی از خود به جا می‌گذارند که ممکن است برای شما بسیار ناخوشایند باشد و در موارد نادری باعث واکنش آلرژیک می‌شود.

اصلاح

اگرچه ساده ترین گزینه در دوران بارداری نیست، تراشیدن همیشه ارزان ترین و راحت ترین گزینه است. روزانه از یک مرطوب کننده خوب استفاده کنید تا هنگام اصلاح پوستتان نرم و لطیف شود. مرطوب‌کننده ‌های حاوی ویتامین E به برخی از خانم‌ ها کمک کرده ‌اند که کمتر اذیت شوند.

بهترین کلینیک برای لیزر موهای پا

بهترین کلینیک برای لیزر موهای پا، کلینیکی است که اولا در جلسه مشاوره با شما صادقانه صحبت کند و اگر شما کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستید این موضوع را با شما در میان بگذارد. همچنین موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر موهای پا اهمیت دارد:

لیزر مروارید، یکی از بهترین مراکزی است که می توانید برای لیزر انتخاب کنید چرا که این مرکز، با داشتن همه ویژگی های ذکر شده و دیگر ویژگی ها، بالاترین درصد رضایت را در میان مشتریان دارد. همچنین این مرکز، از اپراتورهای کاملا با تجربه برای لیزر مو استفاده می کند.

آدرس لیزر مروارید:

تهران – سعادت آباد – میدان کاج – خیابان سرو غربی – نبش خیابان مروارید – مجتمع مروارید سعادت – واحد ۳

پرسش های متداول

برای انتقال صحیح انرژی لیزر از طریق مو به فولیکول مو حداقل به 1 میلی متر طول مو نیاز داریم. موهای شما در واقع منبع انرژی هستند.

لیزر موهای زائد در واقع برای مردان عالی است زیرا مردان می توانند چندین ناحیه از صورت و بدن را بدون ایجاد بثورات اصلاح و موهای زیر پوستی درمان کنند.

از آنجایی که لیزر نور را مستقیماً به رنگدانه مو می ‌تاباند، برخلاف IPL که از ژل شیمیایی برای انجام درمان استفاده می‌کند، می‌تواند نواحی حساس مردان را درمان کند. اما در کلینیک پالس لایت، نواحی تناسلی را درمان نمی کنیم.

بسیاری از مشتریان احساس لیزر موهای زائد را مانند یک ضربه یا سوزش خیلی خیلی خفیف که چند بار روی پوست زده می شود، توصیف می کنند که این احساس قابل تحمل است. اگر نواحی وجود دارد که مشتری احساس می کند غیرقابل تحمل است، می توان از کرم بی حس کننده استفاده کرد.

رفع موهای زائد صورت معروف ترین روش برای راه حل دائمی رفع موهای زائد است. مردان به دنبال درمان‌ های بیشتری برای بهبود پوست خود هستند و لیزر موهای زائد پوستی صاف‌ تر را بدون جوش ‌های ناشی از موهای زیر پوستی و رنگ ناهموار پوست ارائه می ‌دهد. علاوه بر این، این یک روش مقرون به صرفه برای داشتن پوست نرم صورت است که برای مدت طولانی دوام می آورد.

بسته به ناحیه ای که تحت درمان لیزر قرار می گیرد، درمان می تواند از 15 دقیقه شروع شود و در صورت انجام یک درمان کامل بدن می تواند تا 2.5 ساعت طول بکشد.

لیزر موهای زائد با هدف قرار دادن ملانین موجود در فولیکول مو برای آسیب رساندن به آن و جلوگیری از رشد مجدد آن عمل می کند.

قبل از درمان، ناحیه مورد درمان تمیز می شود. برخی از مشتریان ژل بی حس کننده دریافت می کنند. زمانی که ناحیه کوچکی تحت درمان قرار می گیرد و پوست بسیار حساس است، بی حس کردن ناحیه مورد درمان کمک می کند. حدود 30 تا 60 دقیقه طول می کشد تا ژل بی حس کننده عمل کند.

لیزردرمانی در اتاقی که به طور خاص برای لیزر درمانی ایجاد شده است انجام می شود. همه افراد حاضر در اتاق باید در طول عمل از عینک محافظ استفاده کنند. برای انجام این روش، پوست کشیده می شود و پوست با لیزر درمان می شود. بسیاری از مشتریان می گویند که پالس های لیزر مانند سوزن سوزن های گرم روی پوست هستند.

برای جلوگیری از عوارض احتمالی، همه افراد باید از پوست خود در برابر نور خورشید محافظت کنند. پس از لیزر موهای زائد باید:

 • از برخورد نور مستقیم خورشید به پوست درمان شده خودداری کنید.
 • از تخت برنزه کننده، یا هر وسیله برنزه کننده دیگری استفاده نکنید.
 • دستورالعمل های مراقبت های بعد از متخصص پوست را دنبال کنید.

بعد از درمان مقداری قرمزی و تورم خواهید دید. این اغلب شبیه آفتاب سوختگی خفیف به نظر می رسد. استفاده از کمپرس خنک می تواند به کاهش ناراحتی شما کمک کند.

خیر، لیزر موهای زائد به طور کلی نیازی به زمان نقاهت ندارد. بلافاصله پس از انجام لیزر موهای زائد، پوست درمان شده شما قرمز و متورم می شود. با وجود این، اکثر مردم به فعالیت های روزمره خود باز می گردند.

احتمالاً بلافاصله پس از درمان نتایج را خواهید دید. نتایج از فردی به فرد دیگر متفاوت است. رنگ و ضخامت موهای شما، ناحیه تحت درمان، نوع لیزر استفاده شده و رنگ پوست شما همگی بر روی نتایج تاثیر می گذارند. شما می توانید انتظار کاهش 10 تا 25 درصدی مو را پس از اولین جلسه لیزر داشته باشید.

برای از بین بردن موهای زائد، اکثر افراد به 2 تا 6 لیزر درمانی نیاز دارند. پس از اتمام درمان ها، اکثر افراد برای چندین ماه یا حتی سال ها هیچ مویی روی پوست تحت درمان مشاهده نمی کنند. وقتی موها دوباره رشد می‌کنند، کمتر می‌ شوند. موها نیز کمتر اند و رنگ روشن ‌تری دارند.

اکثر افراد برای ماه ها یا حتی سال ها بدون مو می مانند. هنگامی که برخی از موها دوباره رشد می کنند، احتمالا کمتر قابل توجه خواهند بود. برای اینکه ناحیه عاری از مو باشد، فرد ممکن است به جلسات شارژ نیاز داشته باشد.

شایع ترین عوارض جانبی جزئی است و 1 تا 3 روز طول می کشد. این عوارض جانبی عبارتند از:

 • درد و ناراحتی
 • تورم
 • قرمزی

سایر عوارض جانبی احتمالی زمانی که لیزر موهای زائد توسط متخصص پوست یا تحت نظارت مستقیم متخصص پوست انجام شود، نادر است. سایر عوارض جانبی احتمالی عبارتند از:

 • تاول زدن
 • زخم سرد
 • عفونت ها
 • جای زخم
 • روشن یا تیره شدن پوست

با گذشت زمان، رنگ پوست تمایل به بازگشت به حالت عادی دارد. با این حال، برخی از تغییرات در رنگ پوست دائمی هستند. به همین دلیل است که مراجعه به پزشک متخصص در درمان های لیزری و دانش عمیق پوست بسیار مهم است.

پیروی از دستورالعمل های متخصص پوست نیز مهم است. پیروی از دستورالعمل های قبل از درمان و دستورالعمل های بعد از درمان، خطر عوارض جانبی را تا حد زیادی کاهش می دهد.

این موضوع از فرد به فرد دیگر متفاوت است. از بین بردن موها اغلب به یک سری لیزر درمانی نیاز دارد. اکثر افراد می توانند هر 4 تا 6 هفته یک بار لیزر موهای زائد را انجام دهند. متخصص پوست به شما می گوید چه زمانی درمان دیگری بی خطر است.

اکثر افراد مقداری رشد مجدد مو را مشاهده می کنند. متخصص پوست شما می تواند به شما بگوید که چه زمانی می توانید با خیال راحت از لیزر درمانی برای حفظ نتایج استفاده کنید.

لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *