عوارض لیزر مو  

عوارض جانبی جزئی لیزر مو

قرمزی و تحریک پوست بعد از لیزر موهای زائد

تغییر رنگدانه پوست بعد از لیزر موهای زائد

سوزش پوست

عوارض جانبی شدید لیزر موهای زائد

رشد بیش از حد مو در ناحیه درمان

تغییرات در بافت کلی پوست

جای زخم

تاول و پوسته پوسته شدن پوست

عوارض لیزر مو از دید کلینیک لیزر مروارید

قرمزی یا تحریک پوست

پوسته پوسته شدن

تغییر در رنگ پوست

باورهای غلط رایج در مورد لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد باعث سرطان پوست می شود.

لیزر موهای زائد باعث ناباروری می شود.

لیزر موهای زائد به طور کلی بی خطر است. اگر از روش های سنتی رفع موهای زائد مانند اصلاح خسته شده اید، ممکن است به لیزر موهای زائد علاقه مند باشید. درمان‌ های لیزری مو که توسط متخصص پوست یا سایر متخصصان واجد شرایط و آموزش دیده ارائه می ‌شوند، با جلوگیری از رشد موهای جدید فولیکول‌ ها عمل می‌کنند. برای اکثر افراد، لیزر موهای زائد بی خطر است. این روش همچنین عوارض جانبی طولانی مدت ندارد و شما خیالتان بابت عوارض لیزر مو می تواند راحت باشد.

با این حال، بحث در مورد عوارض جانبی لیزر موهای زائد زیاد است. اگرچه عوارض جانبی موقت و جزئی ممکن است بعد از لیزر رخ دهد، سایر عوارض نادر هستند. در ادامه با ما و لیزر مروارید همراه باشید تا هر آن چه در خصوص عوارض لیزر مو نیاز دارید بدانید را برای شما شرح دهیم.

عوارض لیزر مو

ناحیه

مبلغ

کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه

1.100.000 تومان

کل بدن شات نامحدود

1.300.000 تومان

لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل

899 هزار تومان

کل پا

599 هزار تومان

کل دست

599 هزار تومان

بیکینی

249 هزار تومان

زیر بغل

249 هزار تومان

ساعد

379 هزار تومان

صورت

249 هزار تومان

ساق

399 هزار تومان

پشت لب

99 هزار تومان

خط ناف

99 هزار تومان

دور سینه

99 هزار تومان

گودی کمر

249 هزار تومان

شکم

249 هزار تومان

باسن

249 هزار تومان

بازو

389 هزار تومان

ران

499 هزار تومان

پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل

949 هزار تومان

پکیج کل دست، کل پا

999 هزار تومان

ناحیه

مبلغ

فول بادی

2.490.000 تومان

آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت

590 هزار تومان

ساعد

700 هزار تومان

بازو

800 هزار تومان

کل دست

999 هزار تومان

ساق پا

800 هزار تومان

ران

900 هزار تومان

کل پا

999 هزار تومان

سینه و شکم

1.200.000 تومان

زیر بغل

299 هزار تومان

کل پشت

1.200.000 تومان

فهرست مطالب

عوارض جانبی جزئی لیزر مو شایع است

لیزر موهای زائد با استفاده از لیزرهای کوچک و با حرارت بالا کار می کند. لیزر ممکن است بلافاصله پس از جلسه لیزر عوارض جانبی موقتی ایجاد کند. تحریک پوست و تغییرات رنگدانه شایع ترین عوارض جانبی هستند. به برخی از عوارض جانبی جزئی لیزر مو در زیر اشاره می کنیم:

قرمزی و تحریک پوست بعد از لیزر موهای زائد

حذف موهای زائد از طریق لیزر می تواند باعث تحریک موقت پوست شود. همچنین ممکن است متوجه قرمزی و تورم خفیف در ناحیه تحت درمان شوید. با این حال، این اثرات جزئی هستند. آن ها اغلب همان اثراتی هستند که ممکن است بعد از سایر انواع روش های حذف مو، مانند اپیلاسیون، متوجه شوید و کاملا طبیعی هستند.  متخصص پوست شما یا اپراتور لیزر ممکن است قبل از لیزر از بی حسی موضعی استفاده کند تا این اثرات را به حداقل برساند.

سوزش کلی پوست باید ظرف چند ساعت پس از لیزر از بین برود. سعی کنید از کمپرس یخ برای کمک به کاهش تورم و هرگونه درد استفاده کنید. اگر علائمی فراتر از تحریک جزئی پوست را تجربه کردید یا اگر عوارض جانبی بدتر شد، باید با پزشک خود تماس بگیرید.

تغییر رنگدانه پوست بعد از لیزر موهای زائد

پس از لیزر، ممکن است پوست کمی تیره تر یا روشن تر شود. اگر پوست روشنی دارید، به احتمال زیاد لکه های تیره تری در لیزر موهای زائد خواهید داشت. عکس این موضوع در مورد افرادی با پوست تیره که ممکن است لکه های روشن تری از این روش داشته باشند صادق است. با این حال، مانند تحریک پوست، این تغییرات موقتی هستند و معمولاً دلیلی برای نگرانی نیستند.

عوارض جانبی شدید لیزر موهای زائد

به طور کلی باید بدانید که عوارض جانبی شدید لیزر موهای زائد نادر است.  به ندرت، لیزر موهای زائد می تواند منجر به عوارض جانبی شدیدتری شود. اگر اپراتور شما با تجربه و آموزش دیده نباشد، احتمالا عوارض شدیدتری را تجربه خواهید کرد.

عوارض نادر لیزر موهای زائد عبارتند از:

این عوارض جانبی را با پزشک خود در میان بگذارید. اگرچه آن ها بسیار غیر معمول هستند، اما آگاهی از آن ها ایده خوبی تا بهتر با آن ها برخورد کنید. در صورت بروز هر یک از این علائم پس از لیزر موهای زائد با پزشک خود تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

عوارض لیزر مو از دید کلینیک لیزر مروارید چیست؟

چند عارضه جانبی رایج وجود دارد که ممکن است بعد از لیزر موهای زائد ظاهر شود. بیشتر این اثرات جزئی و موقتی هستند، اما عبارتند از:

اینها عوارض جانبی رایج هستند و معمولا جزئی و موقت هستند. اگر هر یک از این علائم ادامه یافت، مهم است که با متخصص پوست خود مشورت کنید.

مانند هر روش دیگری برای رفع موهای زائد، همیشه خطر عفونت وجود دارد. اگر علائم عفونت را تجربه کردید، فوراً با متخصص پوست خود تماس بگیرید یا به پزشک عمومی خود مراجعه کنید.

از آنجایی که در این فرآیند از لیزرهای قدرتمندی استفاده می شود، ممکن است در مورد عوارض جانبی لیزر موهای زائد روی صورت نگران باشید. هنگامی که یک پزشک در نزدیکی چشم کار می کند، به طور بالقوه خطر آسیب چشم وجود دارد، بنابراین هنگام انجام لیزر باید از تجهیزات محافظ چشم استفاده کنید. در غیر این صورت، این فرآیند برای صورت بی خطر است و فقط خطرات عادی و کوچکتر عوارض جانبی ذکر شده در بالا را به همراه دارد.

عوارض جانبی شدید نادر هستند و در صورت عدم انجام لیزر توسط یک متخصص آموزش دیده و دارای تجربه، خطر آن ها افزایش می یابد. این ها می تواند شامل رشد بیش از حد مو در ناحیه مورد نظر باشد. تغییر در بافت پوست شما یا حتی جای زخم و تاول.

معایب لیزر مو

باورهای غلط رایج در مورد لیزر موهای زائد

ممکن است چیزهای ترسناکی در مورد لیزر موهای زائد شنیده باشید. اینها معمولاً افسانه های بی اساس هستند. در زیر به برخی از این باورهای غلط می پردازیم:

لیزر موهای زائد باعث سرطان پوست می‌شود:

 این افسانه نادرست است. لیزرها به طور دقیق و آزمایش شده، برای عبور از سلول های پوست طراحی شده اند و فقط فولیکول های مو را هدف قرار می دهند. اگرچه آن ها مقدار بسیار کمی تابش ساطع می کنند، اما اثبات نشده است که مضر باشد و هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد لیزر موهای زائد باعث سرطان پوست می شود.

لیزر موهای زائد باعث ناباروری می‌شود:

 از آن جایی که لیزرها فقط به پوست نفوذ می کنند و به هیچ اندام دیگری نمی رسند یا روی آن تأثیر نمی گذارند، امکان ندارد لیزر بر باروری تأثیر بگذارد، حتی در صورت استفاده در ناحیه شرمگاهی.

لیزر موهای زائد یک روش ایمن و موثر برای رفع موهای زائد برای اکثر افراد است. با این حال، افراد خاصی هستند که باید از آن اجتناب کنند. در ادامه به جزئیات بیشتری در این خصوص خواهیم پرداخت.

چه کسانی نباید لیزر موهای زائد را انجام دهند؟

افراد کمی هستند که یا باید از درمان لیزر موهای زائد اجتناب کنند. در زیر به برخی از این شرایط خواهیم پرداخت:

بارداری: لیزر موهای زائد برای افرادی که باردار هستند توصیه نمی شود. این به این دلیل است که هیچ مطالعه علمی انجام نشده است که بی خطر بودن آن را ثابت کند. باید صبر کنید تا بعد از زایمان هورمون های شما به حالت عادی بازگردد.

حساسیت به نور: هر فردی که به نور حساس است نباید لیزر موهای زائد را انجام دهد. برخی از داروها حساسیت به نور را افزایش می دهند، به عنوان مثال، برخی از داروهای ضد افسردگی، ضد انعقاد یا داروهای ضد التهابی. مهم است که با متخصص پوست خود در مورد داروهایی مصرف می کنید صحبت کنید.

اسکار کلوئید: اگر اسکارهای کلوئیدی دارید، یا اگر مشکلات ترمیم پوست مانند اسکار هیپرتروفیک دارید، ممکن است لازم باشد از لیزر موهای زائد در آن ناحیه اجتناب کنید. دوباره متخصص پوست شما می تواند به شما در این خصوص مشاوره دهد.

چه مدت طول می کشد تا به نتیجه برسید؟

از آنجایی که لیزر موهای زائد ریشه مو را در زیر سطح پوست هدف قرار می دهد، باید مو را در مرحله خاصی از چرخه رشد آن از بین ببرد. موهای افراد همیشه در نقطه متفاوتی از این چرخه هستند، بنابراین برای دریافت طولانی ‌ترین نتایج حاصل از لیزر موهای زائد به جلسات متعدد نیاز خواهید داشت. ما معمولاً 6 تا 8 جلسه با فاصله 4 تا 6 هفته را توصیه می کنیم. اما بسته به شرایط مختلفی ممکن است به تعداد جلسات کمتر یا بیشتر نیاز داشته باشید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

آیا لیزر موهای زائد بی خطر است؟

اکثر افرادی که از آن استفاده می کنند متوجه می شوند که لیزر موهای زائد ایمن و قابل تحمل است. به نظر نمی رسد که این روش در درازمدت خطرات سلامتی داشته باشد.

با این حال، برخی از افراد ممکن است عوارض جانبی جزئی را پس از لیزر موهای زائد تجربه کنند. افراد باید از متخصص پوست خود بخواهند که قبل از انجام این درمان روی ناحیه بزرگتری از پوست، نحوه واکنش بخش کوچکی از پوست به لیزر را آزمایش کند. افرادی که مایل به انجام لیزر موهای زائد هستند باید همیشه از یک پزشک مجرب استفاده کنند.

آیا لیزر موهای زائد دردناک است؟

تا چند روز پس از درمان، پوست آسیب دیده ممکن است قرمز و حساس شود. بسیاری از مردم این حس را شبیه به آفتاب سوختگی توصیف می کنند. با این حال، خود این فرآیند معمولاً دردناک نیست.

آیا لیزر موهای زائد جواب می دهد؟

لیزر موهای زائد موثر است، اما به ندرت به حذف دائمی موهای زائد می رسید. با این وجود لیزر درمانی می تواند رشد مو را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. لیزر موهای زائد می تواند رشد مو را تا 90 درصد کاهش دهد. موهایی که در نهایت دوباره رشد می‌کنند، اغلب ریزتر، روشن‌تر و کمتر از قبل دیده می‌شوند.

بسیاری از افراد برای دستیابی به یک راه حل دائمی یا رضایت بخش تر برای موهای زائد، به جلسات متعدد نیاز دارند. ممکن است با هر جلسه بعدی، موها دوباره روشن تر و نازک تر شوند. پس از جلسات کافی، ممکن است رشد مجدد آن به طور کلی متوقف شود.

لیزر موهای زائد نیز ممکن است روی موهای تیره موثرتر باشد. افرادی که موهای بلوند، قرمز یا خاکستری دارند، ممکن است تغییر چندانی را متوجه نشوند، زیرا نورهای لیزر جذب موهای تیره می شوند و اغلب در موهای روشن موفق نیستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

خطرات سلامتی لیزر موهای زائد

برخی از افرادی که تحت لیزر موهای زائد قرار می‌گیرند ممکن است متوجه برخی عوارض جانبی در نتیجه این روش شوند. این ها معمولاً در ناحیه درمان مانند قرمزی و التهاب پوست موضعی هستند. سایر خطرات سلامتی، مانند آسیب جدی چشم، منجر به منع مصرف لیزر موهای زائد در نواحی خاصی از بدن می شود.

برخی از افراد، مانند افرادی که پوست تیره‌ تری دارند، بیشتر احتمال دارد که عوارض را تجربه کنند، زیرا برای موثر بودن این روش، انواع خاصی از لیزر مورد نیاز است. برای همه می توان انتظار تغییر موقتی در ظاهر پوست را داشت. در نهایت، مهم است که مزایا و خطرات این روش را برای هر فرد در نظر بگیرید تا بهترین تصمیم درمانی را اتخاذ کنید.

لیزر موهای زائد 100% برای رفع موهای زائد دائمی برای همه افراد موثر نیست. برای برخی از افراد، موهای نواحی خاصی از بدن ممکن است در برابر لیزر مقاوم باشند یا ممکن است پس از درمان دوباره رشد کنند.

اگرچه رشد مجدد موها اغلب سبک تر یا ظریف تر از قبل از درمان است، بسیاری از افراد برای حفظ نتایج مایل به ادامه درمان هستند. به دلیل قرار گرفتن مداوم در معرض نور لیزر، این خطرات مداوم را به همراه خواهد داشت.

پس از لیزر موهای زائد باید مقداری سوزش پوست در ناحیه تحت درمان را انتظار داشت. این ممکن است شامل درد، ناراحتی، قرمزی و تورم باشد. در بیشتر موارد، این مشکل در عرض 24 ساعت پس از درمان برطرف می شود.

سایر اثرات روی پوست ممکن است شامل موارد زیر باشد:

لیزر موهای زائد می تواند بر روی رنگدانه های پوست در ناحیه لیزر شده تأثیر بگذارد و ممکن است رنگ پوست تیره یا روشن تر شود. این به احتمال زیاد بر افرادی که پوست تیره‌ تری دارند، تأثیر می‌گذارد، به ‌ویژه زمانی که از یک نوع لیزر نامناسب در طول درمان استفاده می ‌شود. معمولاً یک اثر موقتی است.

لیزر موهای زائد در برخی از نواحی بدن به دلیل افزایش خطر عوارض جانبی که ممکن است منجر شود توصیه نمی شود. به عنوان مثال، این روش معمولاً در اطراف چشم توصیه نمی شود، زیرا خطر آسیب دیدگی چشم ممکن است در صورت عدم انجام صحیح لیزر رخ دهد.

مزایای لیزر موی زائد

ایجاد تعادل بین مزایا و عوارض لیزر مو

هنگام تصمیم گیری برای شروع درمان لیزر موهای زائد، مهم است که مزایا و خطرات خاص را برای فرد در نظر بگیرید.

مزیت اصلی لیزر موهای زائد حذف و کاهش رشد موهای زائد در ناحیه مورد نظر بدن است. این ممکن است برای یک وضعیت پزشکی مرتبط با رشد بیش از حد مو، یا به دلایل زیبایی اگر فرد مایل به حذف موهای بدن باشد، به کار گرفته شود.

خطرات لیزر موهای زائد را می توان با استفاده صحیح از تنظیمات لیزر در هنگام انجام درمان و همچنین مراقبت های کافی قبل و بعد از لیزر به حداقل رساند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

انواع روش‌ های رفع موهای زائد

روش های حذف موقت موهای زائد نه تنها دردناک هستند، بلکه زمان بر هستند. آن ها همچنین ممکن است باعث واکنش های پوستی شوند که می تواند منجر به عفونت نیز شود. برخی از روش های موقت برای رفع موهای زائد عبارتند از:

همیشه بهتر است یک راه حل دائمی را انتخاب کنید تا یک راه حل موقت. همانطور که تمام روش‌ های موقتی که در بالا ذکر شد، حدود 3 تا 4 هفته به شما جواب می دهند و پس از آن باید دوباره با موهای زائد بدن مقابله کنید. همچنین دردناک هستند و می توانند منجر به واکنش های نامطلوب و عفونت شوند.

از آنجایی که لیزر موهای زائد سریع، بدون درد، ایمن و مقرون به صرفه است. این یک روش بسیار محبوب در تمام کلینیک های پوست است.

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

آیا انتخاب پکیج‌های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه‌های لیزر زائد موثر است؟

 وقتی صحبت از لیزر کل بدن می شود منظور ما کل نواحی بدن است که شامل نواحی زیر است:

با این حال برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

از طرفی پیکیج هایی که برای آقایان در نظر گرفته می شود نیز شامل نواحی گونه و ریش، گردن و کمر است. این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.

پس از جلسه اول لیزر موهای زائد چه تغییراتی مشاهده خواهید کرد؟

هفته 1: درمان اول

گفته می شود که اولین درمان بیشترین تأثیرات را دارد زیرا با درمان فولیکول ها را شوکه می کند. گرمای ناشی از لیزر فولیکول مو را ضعیف می کند یا کاملاً از بین می برد. بلافاصله پس از آن، ممکن است پوست قرمز و متورم شود – مراجعین می توانند “احساس آفتاب سوختگی” را تجربه کنند که طبیعی است و پس از چند ساعت فروکش می کند.

5-19 روز پس از اولین درمان

فولیکول های تخریب شده مو در نهایت از بین می روند و مو شروع به ریزش و ریزش می کند. مراجعه کنندگان می توانند انتظار مشاهده نازک شدن مو را داشته باشند. حتی ممکن است برخی از نواحی کاملاً بدون مو به نظر برسند.

هفته 6-8: درمان دوم

درمان دوم با گذراندن چرخه استراحت و رشد موهای بدن نتایج بیشتری می ‌بیند، به همین دلیل است که یک سری درمان ‌های بعدی بر این اساس برنامه ‌ریزی می ‌شوند.

5-19 روز پس از درمان دوم

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 12-16: سومین درمان

رشد مو اکنون به طور قابل توجهی کاهش یافته است، اما مهم است که در جلسات درمانی خود شرکت کنید! اگرچه ممکن است به نظر نمی رسد که شما نیازی به این کار داشته باشید، اما حیاتی است و همه بخشی از فرآیند است.

5-19 روز پس از سومین درمان

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 18-24: درمان چهارم

بین جلسات، می ‌توانید موهایی که دوباره رشد کرده ‌اند را اصلاح کنید.

5-19 روز پس از درمان چهارم

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 24-32: درمان پنجم

می توانید انتظار داشته باشید که ناحیه صاف و بدون مو به نظر برسد!

5-19 روز پس از درمان پنجم

این روند تکرار می شود و موها از نواحی جدید شروع به ریزش می کنند.

هفته 30-40: ششمین و آخرین درمان

پس از شرکت در یک دوره کامل، می توانید انتظار هر چیزی را از 80٪ + کاهش رشد مو داشته باشید.

5-19 روز پس از درمان ششم

پس از اتمام دوره، ناحیه تحت درمان با کاهش دائمی رشد مو احساس صافی خواهد داشت.

به طور معمول حداقل 6 لیزر درمانی برای زنان و 8 مورد برای مردان توصیه می شود. بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که دوره خود را بعد از 6-9 ماه کامل کنید

مراقبت های بعد از لیزر مو

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟

برخی از داروهایی که قبل از لیزر نباید مصرف کرد در زیر آورده شده است.

بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد

بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد، ، کلینیکی است که اولا در جلسه مشاوره با شما صادقانه صحبت کند و اگر شما کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستید این موضوع را با شما در میان بگذارد. همچنین موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد اهمیت دارد:

لیزر مروارید، یکی از بهترین مراکزی است که می توانید برای لیزر انتخاب کنید چرا که این مرکز، با داشتن همه ویژگی های ذکر شده و دیگر ویژگی ها، بالاترین درصد رضایت را در میان مشتریان دارد. همچنین این مرکز، از اپراتورهای کاملا با تجربه برای لیزر مو استفاده می کند.

آدرس لیزر مروارید:

تهران – سعادت آباد – میدان کاج – خیابان سرو غربی – نبش خیابان مروارید – مجتمع مروارید سعادت – واحد ۳

پرسش های متداول

لیزر موهای زائد برای همه رنگ پوست و مویی جوابدهی دارد اما در کل، کاندیدهایی که موهای روشن تری دارند، نسبت به افرادی که موهای تیره تری دارند، دیرتر جواب می گیرند. در جلسه مشاوره خواسته های خود را با پرسنل مطرح کنید تا آن ها به طور کامل شما در خصوص دستگاهی که برای لیزر استفاده می کنند راهنمایی کنند و اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند.

هنگامی که اپراتور روی پوست شما شات می زند، ممکن است یه گرمای خیلی سریع و آنی را حس کنید که خیلی زود رفع می شود چرا که شات ها پشت سر هم صورت می گیرد و اپراتور سریع به قسمت دیگر بدن می رود.

بسته به دستگاهی که برای شما استفاده می شود، نوع پوست شما و دیگر عوامل، ممکن است نتایج مختلفی را بگیرید.

لیزر موهای زائد با ارسال پرتوهای نور لیزر به گروهی از فولیکول ‌های مو با قدرت کافی برای تخریب ریشه کار می‌کند، اما به اندازه کافی برای آسیب رساندن به پوست اطراف نیست. فناوری لیزر برای گرم کردن انتخابی فولیکول های مو در حالی که بافت اطراف آن دست نخورده باقی می ماند در نظر گرفته شده است. فولیکول های موی آسیب ‌دیده دیگر موهای بیشتری تولید نمی‌کنند، بنابراین هنگامی که موهای موجود می ‌ریزند، شما بدون مو هستید.

هر فولیکول مو لزوماً در یک جلسه از بین نمی رود، بنابراین چندین جلسه برای از بین بردن همه موها و آسیب کافی به آن ها لازم است تا دیگر موهای بیشتری تولید نشوند.

 

 

تعداد دقیق جلسات از فردی به فرد دیگر متفاوت است، اما معمولاً 6 تا 10 جلسه برای نتایج بهینه مورد نیاز است، به این معنی که چند ماه طول می کشد تا نتایج کامل مشاهده شود.

برای تمام موهای زائد بدن، 6 هفته فاصله بین جلسات لازم است.

از دو هفته قبل از شروع جلسه لیزر و در طول فرآیند لیزر موهای زائد باید از قرار گرفتن در معرض نور خورشید اجتناب شود.

شایع ترین عوارض جانبی جزئی است و 1 تا 3 روز طول می کشد. این عوارض جانبی عبارتند از:

  • درد و ناراحتی
  • تورم
  • سرخی

 

سایر عوارض جانبی احتمالی زمانی که لیزر موهای زائد توسط متخصص پوست یا تحت نظارت مستقیم متخصص پوست انجام شود، نادر است. سایر عوارض جانبی احتمالی عبارتند از:

  • تاول زدن
  • شیوع هرپس سیمپلکس (زخم سرد).
  • عفونت ها
  • جای زخم
  • روشن شدن یا تیره شدن پوست

 

لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *