لیزر موهای زائد بعد از لابیاپلاستی در تهران

آیا امکان لیزر موهای زائد بعد از لابیاپلاستی وجود دارد؟

تقریبا بعد از 2 ماه می توانید لیزرموهای زائد بعد از لابیاپلاستی را انجام دهید.

اگر وسط جلسات لیزر تصمیم به لابیاپلاستی گرفتم چه کار کنم؟

لیزر موهای زائد باید به بعد از بهبودی شما موکول شود.

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی برای انجام لیزر سریع تر

از ماندن طولانی ماندن در حمام و شنا کردن خودداری کنید

دوش های کوتاه داشته

لابیا باید به آرامی زخم خود را تمیز و خشک شود

پانسمان روزانه تمیز همراه با شستشو با آب گرم توصیه می شود

حداقل 6-8 هفته پس از جراحی از رابطه جنسی خودداری کنند.

خطرات ناشی از لابیاپلاستی

عدم تقارن لابیا، شکل غیر طبیعی یا بی نظمی در بافت پوست باشد. در موارد نادر، این روش ممکن است منجر به ظاهری حتی بدتر از قبل از لابیا شود.

مزایای لابیاپلاستی

کاهش ناراحتی و درد

بهبود رضایت جنسی

افزایش اعتماد به نفس

آمادگی برای لیزر موهای زائد بعد از لابیاپلاستی

قبل از جلسه لیزر پوست خود را تمیز کنید.

از انجام اپیلاسیون قبل از لیزر موهای زائد خودداری کنید.

ناحیه درمان را اصلاح کنید.

از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید.

از داروها با احتیاط استفاده کنید.

از محصولات پوستی با احتیاط استفاده کنید.

از نوشیدن قهوه خودداری کنید.

از لیزر موهای زائد بعد از بوتاکس و پرکننده های پوستی خودداری کنید.

لابیاپلاستی یک روش جراحی برای کاهش یا افزایش اندازه لابیا است. افراد معمولاً این روش را برای کاهش ناراحتی فیزیکی یا به عنوان بخشی از جراحی تغییر جنسیت انجام می دهند. گاهی اوقات، ممکن است به دلایل زیبایی افراد دت به انجام این عمل بزنند. سوالی که ممکن است برای بسیاری از مراجعه کنندگان به وجود بیاید این است که آیا لیزر موهای زائد بعد از لابیاپلاستی امکان پذیر است؟

در ادامه با ما همراه باشید تا هر نکته ای که در خصوص لیزر موهای زائد بعد از لابیاپلاستی باید بدانید را برای شما شرح دهیم.

لیزر موهای زائد بعد از لابیاپلاستی

فهرست مطالب

قیمت لیزر موهای زائد زنان

ناحیهمبلغ
کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه1.447.000 تومان
کل بدن شات نامحدود (از پیشانی تا نوک انگشتان پا)1.667.000 تومان
لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل1.197.000 تومان
کل پا699 هزار تومان
کل دست599 هزار تومان
بیکینی325 هزار تومان
زیر بغل325 هزار تومان
ساعد399 هزار تومان
صورت325 هزار تومان
ساق497 هزار تومان
پشت لب99 هزار تومان
خط ناف99 هزار تومان
گودی کمر325 هزار تومان
شکم325 هزار تومان
گردن280 هزار تومان
باسن325 هزار تومان
بازو399 هزار تومان
ران599 هزار تومان
چانه99 هزار تومان
پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل1.247.000 تومان
پکیج کل دست، کل پا1.297.000 تومان

 

آیا امکان لیزر موهای زائد بعد از لابیاپلاستی وجود دارد؟

دقت داشته باشید که انجام لابیاپلاستی روی لابیا مینور صورت می گیرد یعنی جایی که مویی رشد نکرده است اما جراحان متخصص توصیه می کنند که باید جوانب احتیاط را رعایت کرد و انجام لیزر موهای زائد را به بعد از دوره بهبودی موکول کنید.

لابیا ماژور بخشی از واژن خانم هاست که رویش مو  در آن وجود دارد. با انجام لیزر موهای زائد می توانید موهای این قسمت و دیگر قسمت های بیکینی را لیزر کنید و برای همیشه آن را از بین ببرید.

لیزر موهای زائد می تواند به قسمت مینور آسیب وارد کند هر چند انجام لیزر توسط یک اپراتور باتجربه، شما را از تمامی خطرات احتمالی دور می کند اما به هر حال بهتر است که ریسک نکنید و تا اتمام بهبودی لیزر نکنید.

شرایط بدنی هر فرد و زمان بهبودی متفاوت است اما به طور کلی زمان نقاهت لابیاپلاستی 2 ماه است و بعد از آن فرد می تواند اکثر فعالیت های عادی را از سر بگیرد. یعنی شما تقریبا بعد از 2 ماه می توانید لیزرموهای زائد بعد از لابیاپلاستی را انجام دهید.

اگر وسط جلسات لیزر تصمیم به لابیاپلاستی گرفتم چه کار کنم؟

فرض بگیرید که شما سه یا چهار جلسه لیزر موهای زائد را گذرانده اید و سپس تصمیم به لابیاپلاستی گرفته اید. آیا می توانید فورا بعد از عمل لابیاپلاستی، لیزر موهای زائد را انجام دهید؟ خیر. چه تاکنون لیزر موهای زائد را انجام نداده اید، چه وسط جلسات لیزر خود تصمیم به لابیاپلاستی گرفته اید، لیزر موهای زائد باید به بعد از بهبودی شما موکول شود.

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی برای انجام لیزر سریع تر

هر چه بعد از لابیاپلاستی بیشتر از خود مراقبت کنید، زودتر بهبود پیدا می کنید در نتیجه لیزر موهای زائد بعد از لابیاپلاستی را سریع تر انجام می دهید. به نکات زیر در این باره توجه کنید:

در بیشتر موارد، به خانم ها توصیه می شود از ماندن طولانی ماندن در حمام و شنا کردن خودداری کنند و به جای آن دوش های کوتاه داشته باشند. لابیا باید به آرامی زخم خود را تمیز و خشک شود و پانسمان روزانه تمیز همراه با شستشو با آب گرم توصیه می شود. شستشو باید بعد از هر بار رفتن به توالت انجام شود. برای بهبود به موقع، به حداقل رساندن جای زخم و جلوگیری از عفونت، به مراجعه کنندگان توصیه می شود که حداقل 6-8 هفته پس از جراحی از رابطه جنسی خودداری کنند.

درد معمولاً بعد از لابیاپلاستی وجود دارد و در صورت لزوم معمولاً داروهای ضد التهابی تجویز می شود. استفاده از کمپرس یخ برای کاهش درد، تورم و التهاب نیز مفید است. به غیر از یک پد پانسمان استریل، برای جلوگیری از اصطکاک، فقط باید لباس زیر گشاد به مدت یک ماه پس از عمل پوشیده شود.

پس از جراحی، اکثر افراد به مدت یک روز برای تحت نظر بودن و تسکین درد در کلینیک می مانند. در صورت لزوم، اقداماتی برای جلوگیری از ترومبوآمبولی انجام می شود. استراحت برای بهینه سازی گردش خون در محل عمل مهم است. اگر فرد بنشیند، این کار مستقیماً روی زخم فشار می آورد، بنابراین توصیه می شود به جای آن به پشت دراز بکشید.

باید به فرد توصیه شود که حداقل یک هفته استراحت کند و از کار معمولی مرخصی بگیرد تا بهبودی به درستی آغاز شود.

در حالی که پیاده روی مختصر هر چند ساعت یکبار به جلوگیری از لخته شدن خون بعد از عمل در رگ ها کمک می کند، از راه رفتن زیاد، نشستن و کار شدید باید حداقل تا یک ماه پس از عمل اجتناب شود تا فشار بر روی محل عمل به حداقل برسد و چسبندگی بهبود یابد. زور زدن، بلند کردن وزنه های سنگین یا دویدن ممکن است به شما فشار وارد کند و باعث باز شدن زخم شود. رانندگی باید تنها زمانی از سر گرفته شود که درد آنقدر خفیف باشد که برای کنترل آن نیازی به دارویی نباشد.

استعمال دخانیات اغلب روند بهبودی را کند می‌کنند و لیزر موهای زائد بعد از لابیاپلاستی را به تعویق می اندازد. حداقل به مدت 8 هفته نباید از آن ها استفاده کرد. تب خفیف ممکن است وجود داشته باشد و باید با داروهای ضد تب مانند استامینوفن کنترل شود.

برای جلوگیری از یبوست که ممکن است باعث درد در ناحیه زخم شود، یک رژیم غذایی با فیبر بالا با مقدار زیادی میوه و سبزیجات تازه و همچنین آب فراوان توصیه می شود.

خطرات ناشی از لابیاپلاستی

لابیاپلاستی به طور کلی یک روش ایمن در نظر گرفته می شود، اما مهم است که از خطرات احتمالی مرتبط با آن آگاه باشید. شایع ترین خطرات مرتبط با لابیاپلاستی شامل عفونت، خونریزی و درد است. اگر باکتری در حین جراحی به ناحیه وارد شود یا بعد از آن ناحیه تمیز نشود، عفونت می تواند در نتیجه عمل رخ دهد.

جای زخم یکی دیگر از خطرات بالقوه است، زیرا ممکن است لابیا آنطور که انتظار می رود بهبود نیابد و آثاری بر روی پوست باقی بماند. خونریزی می تواند در حین و بعد از عمل اتفاق بیفتد و در طول فرآیند بهبودی باید انتظار درد داشت. جدا از خطرات فوق، خطرات زیبایی شناختی بالقوه ای نیز در ارتباط با این روش وجود دارد.

این موارد می تواند شامل عدم تقارن لابیا، شکل غیر طبیعی یا بی نظمی در بافت پوست باشد. در موارد نادر، این روش ممکن است منجر به ظاهری حتی بدتر از قبل از لابیا شود.

در نهایت، لابیاپلاستی می تواند یک روش گران قیمت باشد و آگاهی از هزینه های احتمالی مرتبط با آن بسیار مهم است. قبل از انجام عمل جراحی، ضروری است که با پزشک مشورت کنید تا خطرات و هزینه های احتمالی مربوط به عمل را به طور کامل مورد بحث قرار دهید.

خلاصه: شایع ترین خطرات مرتبط با لابیاپلاستی شامل خونریزی، عفونت، جای زخم، عدم تقارن، تغییر حس و آسیب عصبی است. علاوه بر این، این روش ممکن است نتایج مطلوب را ارائه ندهد و ممکن است نیاز به تجدید نظر باشد.

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

چه مدت بعد از لابیاپلاستی می توان درمان لیزر موهای زائد را شروع کرد؟

وقتی شما لابیاپلاستی را انجام می دهید، تا زمانی که بهبود پیدا نکنید، از انجام برخی از فعالیت ها باید دوری کنید چرا که ممکن است به زخم شما فشار وارد کند و زخم باز شود. شما تا زمانی که زخمتان تازه است نباید رانندگی کنید، رابطه جنسی داشته باشید، پیاده روی طولانی داشته باشید و لیزر موهای زائد بعد از لابیاپلاستی را بلافاصله از سر بگیرید.

اگر بدون توجه به این موارد همچنان به فعالیت های سنگین ادامه دهید، درد و سوزش زیادی را تجربه می کنید. 48 ساعت اول بعد از لابیاپلاستی، بازه زمانی بسیار مهمی برای مراقبت از خود است. شما در این بازه فقط و فقط باید استراحت کنید و مجاز به فعالیت های دیگر نیستید چه برسد به لیزر موهای زائد.

شما باید حداقل یک هفته از محل کار خود مرخصی بگیرید و اگر کار سختی دارید، می توانید زمان بیشتری را به استراحت اختصاص دهید. اگر چه لابیاپلاستی روی لابیا مینور انجام می شود و هیچ موی زائدی روی این قسمت برای لیزر نیست اما شما تا دو ماه باید تمامی جوانب احتیاط را رعایت کنید و حداقل تا دوماه بعد از عمل به فکر لیزر موهای زائد بعد از لابیاپلاستی نباشید.

فواید لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یک عمل زیبایی (جراحی) است که عمدتا برای تغییر یا ایجاد تغییرات در شکل و/یا اندازه لابیا مینور طراحی شده است. این روش می تواند به کاهش اندازه لابیا مینور کمک کند و ظاهری متقارن تر در ناحیه واژن ایجاد کند. نتیجه می تواند از نظر زیبایی شناختی دلپذیرتر باشد و در نتیجه اعتماد به نفس بهتری داشته باشد.

برخی دیگر از  مزایای لابیاپلاستی عبارتند از:

کاهش ناراحتی:

 لابیاپلاستی می تواند به کاهش ناراحتی در ناحیه واژن کمک کند. هنگامی که یک زن لباس های تنگ می پوشد یا در حین انجام برخی فعالیت های بدنی، لب های کوچک و بزرگ می تواند باعث چروکیدگی، تحریک و ناراحتی شود. لابیاپلاستی می تواند به کاهش اندازه لابیا مینور و متقارن شدن آن ها کمک کند که می تواند ناراحتی ناشی از آن ها را کاهش دهد.

بهبود رضایت جنسی:

 لابیاپلاستی می تواند برای کسانی که به دنبال افزایش رضایت جنسی خود هستند واقعاً مفید باشد. با تغییر شکل و کاهش اندازه لب های کوچک، این روش می تواند آن ها را متقارن تر کند و تجربه لذت بخش تری را در طول فعالیت های جنسی ایجاد کند. این می تواند منجر به افزایش رضایت و لذت برای افرادی شود که قبلاً تجربه لذت را به دلیل بزرگی لابیاهای کوچک دشوار می دانستند.

افزایش اعتماد به نفس:

 این جراحی می تواند به بهبود اعتماد به نفس نیز کمک کند. داشتن ظاهری زیبا در ناحیه واژن می تواند به افزایش اعتماد به نفس فرد کمک کند و احساس راحتی بیشتری با بدن خود داشته باشد.

خلاصه: لابیاپلاستی می تواند با کاهش اندازه لابیاهایی که ممکن است نامتقارن یا بیش از حد بزرگ باشند، اعتماد به نفس و راحتی در بدن زن را بهبود بخشد. این روش می تواند به کاهش درد و ناراحتی مرتبط با فعالیت های بدنی، از جمله مقاربت جنسی کمک کند. همچنین، می تواند منجر به بهبود بهداشت شود، زیرا تمیز نگه داشتن بیش از حد لب ها می تواند دشوار باشد.

انجام لابیاپلاستی موفقیت آمیز

اگر لابیاپلاستی شما با موفقیت تمام شود، دوره بهبودی شما نیز کوتاه تر خواهد بود و سریع تر می توانید به فعالیت های مد نظر خود برسید. همچنین لیزر موهای زائد بعد از لابیاپلاستی نیز می تواند دو ماه بعد از لابیاپلاستی انجام شود. در نظر گرفتن نکات مهم زیر برای آمادگی قبل از لابیاپلاستی اهمیت دارد:

آماده شدن برای عمل لابیاپلاستی بخش مهمی از فرآیند عمل است. درک این نکته ضروری است که انجام عمل جراحی انتخابی یک تصمیم جدی است و باید با آن مهربانانه رفتار کرد. قبل از تصمیم گیری برای انجام این عمل، مهم است که با یک پزشک مشورت کنید تا مشخص شود آیا شما کاندید مناسبی برای جراحی هستید یا خیر.

پزشک شما باید تاریخچه پزشکی شما و شرایط فعلی پزشکی یا داروهایی را که مصرف می‌کنید، بداند.

آن ها همچنین باید یک معاینه فیزیکی انجام دهند و در مورد خطرات احتمالی مرتبط با این روش صحبت کنند. هنگامی که تصمیم گرفتید که این عمل را انجام دهید، ضروری است که برای آن به خوبی آماده شوید. این امر می تواند شامل درک روش، فرآیند بهبود و خطرات احتمالی مرتبط با این روش باشد.

برای داشتن یک روش ایمن و موفقیت آمیز، رعایت دستورالعمل های ارائه شده توسط پزشک ضروری است. این دستورالعمل‌ ها ممکن است شامل تنظیم داروها یا مکمل‌ ها قبل از عمل، ناشتا بودن قبل از عمل و پرهیز از برخی فعالیت ‌ها یا عدم مصرف برخی غذاها برای مدتی بعد از عمل باشد.

باید برای استراحت، مدتی از کار خود مرخصی بگیرید. همچنین مهم است که از قبل هر گونه لوازم ضروری مانند گاز و ضدعفونی کننده را تهیه کنید.

همچنین باید از هر گونه فعالیتی که ممکن است باعث تعریق شود، مانند ورزش شدید یا حمام آب گرم، حداقل تا دو هفته قبل از عمل اجتناب کنید. در نهایت، مهم است که به بدن خود گوش دهید و اگر در حین آماده شدن برای انجام هر گونه علائم یا ناراحتی غیرمعمول تجربه کردید، به پزشک مراجعه کنید.

آمادگی برای لیزر موهای زائد بعد از لابیاپلاستی

آمادگی برای لیزر موهای زائد بعد از لابیاپلاستی

آمادگی برای لیزر موهای زائد بعد از لابیاپلاستی، اهمیت زیادی دارد. به نکات زیر در این باره توجه کنید:

قبل از جلسه لیزر پوست خود را تمیز کنید

هنگامی که برای لیزر به سالن یا مرکز لیزر انتخابی خود می‌آیید، مطمئن شوید که بیکینی شما تمیز است. لوسیون ها، کثیفی ها و سایر ناخالصی های روی پوست می توانند اثربخشی لیزر را کاهش دهند. پوست تمیز به لیزر اجازه می دهد تا مستقیماً به فولیکول مو برود.

از انجام اپیلاسیون قبل از لیزر موهای زائد خودداری کنید

روش های رفع موهای زائد مانند اپیلاسیون و کندن موها را از ریشه خارج می کند. اگر موهای خود را قبل از لیزر اپیلاسیون می کنید، دستگاه لیزر نمی تواند رنگدانه مو را هدف قرار دهد زیرا موها برداشته شده است. به مدت شش هفته قبل از لیزر درمانی از روش های رفع موهای زائد که موها را ریشه کن می کنند خودداری کنید.

ناحیه درمان را اصلاح کنید

برخلاف اپیلاسیون و کندن موهای زائد، اصلاح یک یا دو روز قبل از لیزر موهای زائد یک مرحله ضروری است. اصلاح موها را از ریشه جدا نمی کند بنابراین لیزر می تواند رنگدانه مو را هدف قرار دهد. در عین حال، اصلاح شما را از شر موهای سطح پوست خلاص می کند و احتمال سوختگی توسط لیزر را کاهش می دهد.

از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید

برنزه کردن احتمال سوختگی با لیزر را افزایش می دهد زیرا لیزرهای سنتی به تضاد رنگی واضح بین پوست و مو نیاز دارند تا رنگدانه مو را با موفقیت هدف قرار دهند. اگر پوست تیره ‌تر باشد، لیزر می ‌تواند به اشتباه به جای مو، ملانین پوست را هدف قرار دهد. چند هفته قبل از درمان از ساحل و سولاریوم خودداری کنید.

همچنین باید حداقل دو هفته قبل از لیزر درمانی از استفاده از لوسیون ها و اسپری های برنزه کننده خودداری کنید تا لیزر بتواند فولیکول مو را به جای پوست برنزه هدف قرار دهد. این نیز احتمال سوختن پوست را کاهش می دهد.

این موارد همچنین می تواند منجر به آسیب دیدن لابیا و عفونت یا سوختگی شوند. شما باید حواستان به اسکار لابیا نیز باشد.

از داروها با احتیاط استفاده کنید

برخی از داروها با لیزر موهای زائد تداخل دارند زیرا پوست را حساس ‌تر می‌کنند و احتمال عوارض جانبی را افزایش می ‌دهند. مانند:

اگر از هر یک از داروهای ذکر شده در بالا استفاده می کنید، قبل از انجام لیزر موهای زائد با پزشک خود در مورد خطرات احتمالی مشورت کنید.

از محصولات پوستی با احتیاط استفاده کنید

با پزشک یا اپراتور خود در مورد اینکه کدام محصولات برای استفاده قبل از لیزر موهای زائد بی خطر هستند، مشورت کنید. برخی از مواد تشکیل دهنده محصولات مراقبت از پوست می توانند پوست را در برابر درد آسیب پذیرتر کرده و احتمال تغییر رنگ، قرمزی و سایر عوارض جانبی را افزایش دهند.

پزشک شما ممکن است توصیه کند که این محصولات مراقبت از پوست را برای یک یا دو هفته قبل از درمان قطع کنید:

از نوشیدن قهوه خودداری کنید

حداقل چند ساعت قبل از لیزر درمانی از مصرف قهوه خودداری کنید. قهوه پوست را حساس تر می کند و ممکن است مانند الکل باعث ناراحتی یا درد شود.

از لیزر موهای زائد بعد از بوتاکس و پرکننده های پوستی خودداری کنید

دو هفته پس از درمان بوتاکس یا پرکننده پوست خود صبر کنید تا بتوانید لیزر موهای زائد را انجام دهید. لیزر درمانی می تواند اثرات درمان زیبایی را مختل کرده و باعث تورم و قرمزی شود.

همچنین نکات زیر را در نظر بگیرید:

هزینه لیزر موهای زائد

آمادگی برای لیزر موهای زائد بعد از لابیاپلاستی

بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد

بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد، کلینیکی است که اولا در جلسه مشاوره با شما صادقانه صحبت کند و اگر شما کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستید این موضوع را با شما در میان بگذارد. همچنین موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد اهمیت دارد:

لیزر مروارید، یکی از بهترین مراکزی است که می توانید برای لیزر انتخاب کنید چرا که این مرکز، با داشتن همه ویژگی های ذکر شده و دیگر ویژگی ها، بالاترین درصد رضایت را در میان مشتریان دارد. همچنین این مرکز، از اپراتورهای کاملا با تجربه برای لیزر مو استفاده می کند.

آدرس لیزر مروارید:

تهران – سعادت آباد – میدان کاج – خیابان سرو غربی – نبش خیابان مروارید – مجتمع مروارید سعادت – واحد ۳

پرسش های متداول

جراحی لابیاپلاستی برای تغییر اندازه و شکل لابیا طراحی شده است. جراحی بر روی اندام تناسلی زنان به دلایل زیبایی ممکن است در نقاط خاصی از جهان بحث برانگیز تلقی شود. با این حال، ما معتقدیم که زنان باید قدرت انتخاب خود را داشته باشند و اگر می‌خواهند ظاهر لابیاها را بهبود بخشند، باید بتوانند بدون قضاوت دیگران این کار را انجام دهند.

زنان معمولاً به دلایل مختلفی از جمله عفونت های مکرر، مقاربت جنسی دردناک یا صرفاً ناراضی بودن از ظاهر لابیا درخواست جراحی لابیاپلاستی می کنند. از جراحی لابیاپلاستی می توان برای رفع هر یک از این شرایط استفاده کرد.

کاندیدای ایده آل سالم است، سبک زندگی متعادلی دارد، رنگ پوست آن ها طبیعی است (برنزه نشده) و موهای تیره دارند. اگرچه ما می توانیم انواع مو و پوست را لیزر کنیم.

اکثر مشتریان این حس را متوسط و قابل قبول تجربه می کنند و آن را با کشیدن یک نوار لاستیکی به پوست مشابه می دانند. میزان درد متغیر و مختص فرد است. با توجه به تجربه ما، برخی افراد می گویند که بسته به ناحیه و تحمل درد طبیعی آن ها “مثل درد خیلی خفیف یا سوزن خفیف” است. توجه: حساسیت را نمی توان با مقایسه با سایر محرک های تجربه شده توسط یک فرد از قبل تعیین کرد.

این بسته به مراجعه کننده، حساسیت آن ها و ناحیه تحت درمان متفاوت است.

فقط موهایی که در مرحله رشد هستند قابل درمان هستند. تعداد موها در این مرحله از 10 تا 70 درصد متغیر است. طول چرخه رشد نیز متفاوت است. پس از اولین درمان، اکثر افراد کاهش قابل توجهی در تراکم مو دارند. جلسات درمانی هر 4 تا 12 هفته توصیه می شود (این در طول مشاوره شما مشخص می شود). تعداد جلسات مورد نیاز متفاوت است، اما معمولاً تعداد جلسات به طور متوسط 8-10 است.

 

ابتدا باید با یک جراح متخصص در منطقه خود مشورت کنید. در جلسه مشاوره، از نظر بالینی مورد ارزیابی قرار می گیرید تا مناسب بودن شما مشخص شود. اگر مناسب هستید و انتظارات واقع بینانه دارید، از شما دعوت می شود تا تاریخ مناسبی را برای جراحی رزرو کنید.

 

اگر از ظاهر آن ناراضی هستید یا در حین رابطه جنسی احساس درد و ناراحتی می کنید، جراحی لابیاپلاستی مناسب است.

برای انجام مشاوره یا عمل در مرکز جراحی، بیماران باید حداقل 18 سال سن داشته باشند.

توصیه می کنیم در دوران بارداری از انجام لابیاپلاستی خودداری کنید. انجام عمل لابیاپلاستی شش ماه پس از اتمام شیردهی توصیه می شود.

از کرم ‌های موبر نیز می‌ توان استفاده کرد، اما نه 48 ساعت قبل از درمان – این برای این است که پوست بیش از حد حساس نشود. اگرچه این روش جایگزینی برای حذف موهای زائد نیست، ما توصیه می کنیم. همچنین توصیه می کنیم که اگر قبلا از این روش ها استفاده نکرده اید، از آن استفاده نکنید.

بله، در برخی موارد موها در حین درمان می‌سوزند. این بدان معنا نیست که اگر موهای سوخته ای وجود نداشته باشد، درمان موثر نبوده است.

از آنجایی که لیزر انرژی گرمایی زیادی را به پوست منتقل می کند، باید از هر چیزی که پوست را بیشتر گرم می کند مانند سونا و ورزش حداقل تا 48 ساعت بعد از جلسه لیزر خودداری کنید. این کار به پوست شما اجازه می دهد تا روند بهبود را بدون وقفه ادامه دهد.

نور مرئی کاملاً ایمن است بنابراین به غیر از استفاده از عینک نیازی به اقدامات احتیاطی خاصی نیست. پوست برخی از افراد بلافاصله پس از درمان کاملا قرمز می شود. با این حال، اکثر کاندیدها هیچ عارضه جانبی را تجربه نمی کنند و واکنش های پوستی توصیف شده معمولا در عرض چند ساعت تا چند روز ناپدید می شوند. به ندرت ممکن است روشن شدن یا تیره شدن موقت پوست رخ دهد.

بله. از این رو مهم است که در مورد حساسیت های پزشکی خود با پزشک خود صادق باشید تا بتوانیم اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از چنین مواردی انجام دهیم.

در بیشتر موارد، بین شش تا دوازده درمان نیاز دارید. این درمان ها به فاصله 4 تا 8 هفته انجام می شود. دوره انتظار

لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *