لیزر مو یا اپیلاسیون

 

میزان ماندگاری لیزر مو یا اپیلاسیون بهتر است؟

میزان ماندگاری نتایج حاصل از لیزر موهای زائد بسیار بیشتر از اپیلاسیون است چرا که لیزر مستقیما فولیکول های مو را مورد هدف قرار می دهد اما اپیلاسیون فولیکول ها را از ریشه می کند

میزان درد لیزر مو یا اپیلاسیون بیشتر است؟

اپیلاسیون بسیار دردناک توصیف شده است، زیرا شما به سرعت موها را از فولیکول بیرون می آورد و این درمان باید هر چند هفته یکبار تکرار شود

نتایج لیزر مو یا اپیلاسیون بیشتر است؟

نتایج حاصل از لیزر موهای زائد برای سالیان سال باقی می ماند اما نتایج در اپیلاسیون فقط برای چند هفته ماندگاری دارد

تاثیر بر بافت مجاور لیزر مو و اپیلاسیون به چه صورت است؟

لیزر بر بافت های مجاور تاثیری ندارد اما اپیلاسیون به دلیل کشیده شدن پوست، ممکن است با کبودی، خونریزی اندک و پاره شدن مویرگ ها همراه باشد.

ناحیه

مبلغ

کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه

1.100.000 تومان

کل بدن شات نامحدود

1.300.000 تومان

لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل

899 هزار تومان

کل پا

599 هزار تومان

کل دست

599 هزار تومان

بیکینی

249 هزار تومان

زیر بغل

249 هزار تومان

ساعد

379 هزار تومان

صورت

249 هزار تومان

ساق

399 هزار تومان

پشت لب

99 هزار تومان

خط ناف

99 هزار تومان

دور سینه

99 هزار تومان

گودی کمر

249 هزار تومان

شکم

249 هزار تومان

باسن

249 هزار تومان

بازو

389 هزار تومان

ران

499 هزار تومان

پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل

949 هزار تومان

پکیج کل دست، کل پا

999 هزار تومان

ناحیه

مبلغ

فول بادی

2.490.000 تومان

آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت

590 هزار تومان

ساعد

700 هزار تومان

بازو

800 هزار تومان

کل دست

999 هزار تومان

ساق پا

800 هزار تومان

ران

900 هزار تومان

کل پا

999 هزار تومان

سینه و شکم

1.200.000 تومان

زیر بغل

299 هزار تومان

کل پشت

1.200.000 تومان

فهرست مطالب

لیزر مو یا اپیلاسیون

موهای زائد برای بسیاری یک مشکل بسیار واقعی است، چه پشت لب، چانه، خط فک، سینه، بازوها و پاها، پشت بدن یا سایر نواحی بدن. روش های مختلفی برای رفع موهای زائد وجود دارد. برخی از آن ها مزایای سهولت استفاده را ارائه می دهند، در حالی که برخی دیگر دردناک تر هستند. برخی از معروف ترین روش هایرفع موهای زائد عبارتند از اصلاح، کرم های موبر، لیزر و اپیلاسیون. اپیلاسیون از دیرباز یک روش رایج برای خلاص شدن از شر موهای زائد بدن بوده است.

 از طرف دیگر، لیزر موهای زائد به عنوان یک روش موثر و طولانی مدت برای از بین بردن موهای زائد در حال افزایش است. اپیلاسیون و لیزر موهای زائد هر دو در مقابله با مشکل موهای زائد بدن موثر هستند. با این حال، هنگام مقایسه اپیلاسیون با لیزر موهای زائد، هر دو در مورد فرآیند و سطح درد و همچنین نتایج، تفاوت زیادی دارند.

سوالی که برای بسیاری از افراد ممکن است به وجود آید این است که لیزر مو بهتر است یا اپیلاسیون؟ با ما در لیزر مروارید همراه باشید تا هر آن چه در این باره باید بدانید را برای شما شرح دهیم.

اپیلاسیون چگونه کار می کند؟

اپیلاسیون یک محلول رفع موهای زائد مناسب برای خانم ها و آقایان است. در این روش موها از ریشه جدا می شوند. این روش، با استفاده از موم چسبنده روی پوست انجام می شود. موم، همراه با مو، معمولا با یک تکه کاغذ مانند کنده می شود. از آن جایی که اپیلاسیون به خلاص شدن از ریشه موهای زائد بدن کمک می کند، پوست را برای مدت طولانی تری بدون مو و صاف نگه می دارد. همچنین به جلوگیری از احتمال بریدگی یا جراحت که در اصلاح رایج است کمک می کند.

اپیلاسیون همچنین به از بین بردن سلول های مرده پوست کمک می کند. اپیلاسیون با استفاده از موم گرم یا سرد انجام می شود. افرادی که پوست بیش از حد حساس، هموفیلی یا دیابت دارند و همچنین کسانی که آفتاب سوختگی، بثورات پوستی یا هر بیماری پوستی مسری دارند، باید از اپیلاسیون اجتناب کنند.

دقت داشته باشید که اپیلاسیون فقط برای چند هفته جواب می دهد و بعد از چند هفته ناچارا باید آن را انجام دهید.

لیزر موهای زائد چگونه کار می کند؟

لیزر موهای زائد برای کاهش موهای زائد در نقاطی مانند پاها، زیر بغل، پشت لب، چانه و خط بیکینی استفاده می شود. در این روش از پرتوی متمرکز نور (لیزر) برای از بین بردن موهای زائد استفاده می شود. نوری که توسط لیزر ساطع می شود توسط رنگدانه (ملانین) مو جذب می شود. همانطور که این انرژی نور به گرما تبدیل می‌شود، به فولیکول ‌های مو که کیسه ‌های لوله ‌ای شکل درون پوست هستند که مو تولید می‌کنند، آسیب می‌رساند.

 این آسیب رشد مو در آینده را مهار یا به تاخیر می اندازد. لیزر موهای زائد رشد مو را برای مدت طولانی به تاخیر می اندازد. ممکن است چندین درمان لیزر موهای زائد برای حذف اولیه موهای زائد و به دنبال آن جلسات شارژ مورد نیاز باشد. در طول فرآیند لیزر، پالس های نور در ناحیه مد نظر برای لیزر ارسال می شود. ممکن است ناراحتی جزئی احساس شود.

لیزر موهای زائد چگونه کار می کند؟

مزایا و معایب اپیلاسیون

 • مزایای اپیلاسیون مو

هزینه یک جلسه اپیلاسیون به مراتب کمتر از لیزر موهای زائد است. با این حال، در طول سال ‌ها، هزینه درمان‌ های اپیلاسیون می ‌تواند گران ‌تر از درمان با لیزر باشد. اپیلاسیون به طور کلی بر روی انواع مو، انواع پوست و رنگ پوست نتیجه می دهد. رنگ یا بافت پوست یا مو هیچ تفاوتی ندارد. بنابراین اپیلاسیون را برای کسانی که لیزر موهای زائد برای آن ها موثر نیست، گزینه خوبی می کند.

 • معایب اپیلاسیون مو

اپیلاسیون درد زیادی دارد. وقتی موها به ویژه از نواحی حساس کنده می شوند، فرد درد زیادی را حس می کند. در اپیلاسیون ریشه مو از بین نمی رود بلکه از فولیکول مو بیرون کشیده می شود. موها دوباره رشد می کنند و می تواند منجر به رشد موهای درونی شود. اپیلاسیون همیشه پوستی بدون مو را ارائه نمی دهد، زیرا فقط روی موهایی با طول یک چهارم اینچ قابل انجام است. اپیلاسیون همچنین می‌ تواند زمان ‌بر باشد و هر چند هفته یک بار نیاز به اپیلاسیون در همان ناحیه داشته باشد. اپیلاسیون می تواند به پوست حساس آسیب برساند.

مزایا و معایب لیزر موهای زائد

 • مزایای لیزر مو

لیزر موهای زائد با نتایج بلند مدت همراه است. جلسات لیزر موهای زائد سریع و آسان است. درمان بی خطر است و هیچ آسیب طولانی مدتی به پوست وارد نمی کند. حتی افرادی که پوست حساسی دارند نیز می توانند از این درمان حذف موهای زائد استفاده کنند. می توان آن را در هر قسمت از بدن به جز ناحیه نزدیک چشم انجام داد. همچنین درد بسیار کمتری نسبت به اپیلاسیون دارد.

برخی دیگر از مزایای لیزر مو در زیر آورده شده است:

 • جلسات لیزر موهای زائد سریع است.
 • نتایج حاصل از لیزر موهای زائد طولانی است.
 • عدم نیاز به از بین بردن موهای خود همیشه زمان بیشتری را برای شما آزاد می کند.
 • هیچ اثری از ناراحتی یا درد مرتبط با اپیلاسیون نیست.
 • اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.
 • روشی بسیار دقیق است.
 • پوستی شاداب، صاف یکدست خواهید داشت.
 • در دراز مدت مقرون به صرفه است.
 • یک تکنیک قابل اعتماد برای از بین بردن موهای زائد
 • کاهش بوی بدن
 • امنیت بالا
 • معایب لیزر مو

لیزر موهای زائد، در افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند بیشترین تاثیر را دارد. کسانی که پوست تیره یا موهای روشن دارند ممکن است به نتایج مطلوب دست پیدا نکنند. لیزر موهای زائد نیز بسیار گرانتر از یک جلسه اپیلاسیون است. با این حال، از آنجایی که این یک روش حذف موهای زائد طولانی مدت است، هزینه ها می تواند در طول زمان کمتر شود. این درمان همچنین نیاز به چندین درمان برای از بین بردن فولیکول مو دارد. موها باید در مرحله خاصی از رشد باشند تا فرآیند انجام شود.

برخی دیگر از معایب لیزر در زیر آورده شده است:

 • پوسته پوسته شدن پوست بعد از لیزر
 • ایجاد لکه های پوستی بعد از لیزر
 • خطر سوختگی و تاول
 • سوزشی و قرمزی پوست

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

چرا لیزر موهای زائد بهتر از اپیلاسیون است؟

اپیلاسیون در مقابل لیزر موهای زائد یا لیزر در مقابل اپیلاسیون – نبرد ادامه دارد! اپیلاسیون و لیزر موهای زائد هر دو به روش خود در مقابله با موهای ناخواسته بدن موثر هستند. وقتی صحبت از لیزر موهای زائد در مقابل اپیلاسیون می شود، مزایای لیزر موهای زائد نسبت به مزایای اپیلاسیون امتیاز بیشتری دارد. در انتخاب بین لیزر و اپیلاسیون، لیزر انتخاب بهتری است زیرا نه تنها یک راه حل طولانی مدت برای مشکل موهای زائد بدن است، بلکه درد بسیار کمتری نسبت به اپیلاسیون دارد. لیزر موهای زائد نیز مشکل رشد موهای زائد را از بین می برد، زیرا فولیکول مو را کاملا از بین می برد. واضح است که وقتی لیزر موهای زائد با اپیلاسیون مقایسه شود، لیزر برنده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

فرآیند اپیلاسیون مو نسبتاً ساده است. با مقداری موم داغ، اپلیکاتور و نوار پارچه‌ای، می‌توانید در عرض چند ثانیه موها را از هر نقطه از بدن خود پاک کنید.

از اپلیکاتور برای اعمال موم روی پوست در جهت رشد مو استفاده می شود. سپس یک نوار پارچه مانند موسلین روی آن قرار داده می شود و در همان جهتی که موها رویش دارند صاف می شود. مرحله آخر شامل کشیدن نوار موسلین از روی پوست در جهت مخالف رشد مو است.

با تکنیک مناسب، اپیلاسیون موها را از فولیکول بیرون می کشد. نتیجه، پوستی صاف و بدون موهای قابل مشاهده روی سطح است. با این حال، فولیکول در لایه درم پوست دست نخورده باقی می ماند.

اپیلاسیون معمولاً پوست را برای چند هفته صاف می کند، در این مرحله باید دوباره همان ناحیه را اپیلاسیون کنید تا موهای جدید از بین بروند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

چرا لیزر موهای زائد بهتر از اپیلاسیون است؟

جدول مقایسه لیزر مو و اپیلاسیون

 

به جدول زیر در خصوص مقایسه لیزر مو و اپیلاسیون توجه کنید:

میزان ماندگاری

میزان ماندگاری نتایج حاصل از لیزر موهای زائد بسیار بیشتر از اپیلاسیون است چرا که لیزر مستقیما فولیکول های مو را مورد هدف قرار می دهد و باعث می شود رشد مو متوقف شود اما اپیلاسیون فولیکول ها را از ریشه می کند و بعد از چند هفته فولیکول دوباره رشد می کند و تولید مو از سر گرفته می شود.

میزان درد

درد بالای اپیلاسیون همواره در لیست معایب اپیلاسیون دیده می شود و بسیاری از افراد نمی توانند آن را تحمل کنند. این در حالی است که لیزر موهای زائد درد بسیار کمی دارد و با وجود کولینگ های موجود در سر دستگاه لیزر، این درد حتی کمتر نیز می شود.

اپیلاسیون بسیار دردناک توصیف شده است، زیرا شما به سرعت موها را از فولیکول بیرون می آورد و این درمان باید هر چند هفته یکبار تکرار شود. درمان‌ های لیزر موهای زائد گاهی اوقات با مواد بی‌حس‌کننده انجام می ‌شوند، اما معمولاً به عنوان روش دردناک توصیف نمی ‌شوند – بیشتر یک احساس سریع و گرما حس می شود. جلسات فقط پس از اولین لیزر درمانی آسان تر می شوند.

نتایج

نتایج حاصل از لیزر موهای زائد برای سالیان سال باقی می ماند و بعد از پایان دوره لیزر خود شما با کاهش 90 درصدی رشد موهای زائد رو به رو هستید.

نتایج در اپیلاسیون فقط برای چند هفته ماندگاری دارد و بعد از چند هفته مجددا باید اپیلاسیون را انجام دهید.

اپیلاسیون پوست شما را صاف می کند، اما فقط برای چند هفته. درمان‌ های لیزر موهای زائد نتایج دائمی ‌تری را ارائه می‌ دهند و تنها به 5-8 جلسه نیاز دارند.

تاثیر بر بافت مجاور

لیزر موهای زائد مستقیما فولیکول های موهای زائد را مورد هدف قرار می دهد و آسیبی به پوست یا بافت های مجاور وارد نمی کند اما اپیلاسیون به دلیل کشیده شدن پوست، ممکن است با کبودی، خونریزی اندک و پاره شدن مویرگ ها همراه باشد.

سطح آسیب به پوست

مشاهده قرمزی پوست بعد از اپیلاسیون معمول است و معمولاً بعد از چند ساعت برطرف می‌شود – اما اگر موم شما را بسوزاند یا چسب را به آرامی، اشتباه یا با زاویه نامناسب بکشید، اپیلاسیون می‌تواند در طولانی مدت به پوست آسیب برساند. لیزر موهای زائد هرگز به پوست آسیب نمی رساند و در واقع یک درمان ایده آل برای کسانی است که پوست حساسی دارند.

سرعت بهبودی

نتایج حاصل از اپیلاسیون فوری است و با استفاده از لوسیون تسکین دهنده، قرمزی در عرض چند ساعت کاهش می یابد. لیزر موهای زائد در 5 تا 8 جلسه به فاصله یک ماه انجام می شود و توصیه می شود در دوران نقاهت زیر نور مستقیم آفتاب بیرون نروید. با این حال، شما مجاز به انجام هر کار دیگری هستید – بنابراین سرعت بهبودی  اپیلاسیون سریع ‌تر است. در هر صورت، حتما از SPF استفاده کنید!

موهای زیر پوستی

اپیلاسیون اغلب می ‌تواند باعث رشد موهای زائد شود، زیرا اگرچه از شر مو خلاص می ‌شوید، اما به فولیکول آسیب نمی ‌رساند، بنابراین رشد مجدد رخ می‌ دهد اما می‌ تواند دردناک/تحریک‌کننده باشد. موهای رشد کرده زمانی اتفاق می‌افتند که مو در جهت اشتباه رشد می‌کند یا سطح پوست را خراش نمی دهد. لیزر موهای زائد هرگز باعث ایجاد موهای زیر پوستی نمی شود زیرا به فولیکول تا حدی آسیب می رساند که بر مسیر رشد مو تأثیر نمی گذارد.

هزینه

اپیلاسیون ممکن است در کوتاه مدت هزینه کمتری داشته باشد، اما این واقعیت که لیزر موهای زائد یک راه حل دائمی است باید در نظر گرفته شود. اپیلاسیون ارزان ‌تر از لیزر موهای زائد برای یک درمان است، اما اپیلاسیون همچنین درمان‌ های ثابتی را ارائه می‌کند که هیچ پایانی در آن دیده نمی‌شود. لیزر موهای زائد هزینه های اولیه بالاتری دارد اما  شما در طولانی مدت در هزینه ها صرفه جویی می کنید.

آیا انتخاب پکیج ‌های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه ‌های لیزر موثر است؟

آیا انتخاب پکیج ‌های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه ‌های لیزر موثر است؟

وقتی صحبت از لیزر کل بدن می شود منظور ما کل نواحی بدن است که شامل نواحی زیر است:

با این حال برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟

به جدول زیر در این خصوص توجه کنید:

مشکلات استفاده از داروهای ممنوعه قبل از لیزر

واکنش بدن به لیزر با بروز التهاب و احساس سوزش در پوست

ایجاد لکه های تیره روی پوست به دلیل واکنش فتوتوکسیک

داروهایی که نباید همزمان با لیزر مصرف کرد

داروهایی که می تواند منجر به حساسیت شما به نور لیزر می شود.

داروهای ممنوعه برای لیزر

قرص های ضد تورم

داروهای درمان آکنه

داروهای هورمونی

 

بهترین کلینیک برای لیزر

بهترین کلینیک برای لیزر ، کلینیکی است که اولا در جلسه مشاوره با شما صادقانه صحبت کند و اگر شما کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستید این موضوع را با شما در میان بگذارد. همچنین موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر اهمیت دارد:

سوالات متداول درباره لیزر مو یا اپیلاسیون

این موضوع عمدتا به لیزری که برای درمان موهای زائد انتخاب می کنید، علاوه بر نوع و رنگ پوست شما بستگی دارد. اگر رنگ پوست شما تیره ‌تر است، ممکن است در مقایسه با پوست رنگ روشن ‌تر با هزینه ‌های بیشتری مواجه شوید، زیرا رنگ تیره ‌تر درمان و مقابله با رنگدانه ‌ها را دشوار می‌کند. همچنین بستگی به اندازه ناحیه درمان دارد.

بسته به نوع پوست و چرخه رشد مو، دفعات انجام لیزر موهای زائد ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. به طور معمول این درمان را هر چهار تا شش هفته یک بار انجام دهید. با این حال، متخصص پوست با توجه به شرایط خاص شما می تواند بهتر به شما بگوید که این موضوع به چه صورت است.

این موضوع همیشه به کیفیت محصول اپیلاسیونی که برای رفع موهای زائد استفاده می کنید بستگی دارد. استفاده از محصولات باکیفیت و کمک گرفتن از متخصصین احتمال ایجاد هایپرپیگمانتاسیون را که باعث تیرگی پوست می شود به حداقل می رساند.

اپیلاسیون در طول درمان‌ های لیزر موهای زائد توصیه نمی‌ شود زیرا می ‌تواند فولیکول ‌های مو را مختل کند و لیزر را کم‌ ثر کند و این امر می‌تواند رشد مو را افزایش دهد.

توصیه می شود تا جلسه بعدی لیزر موهای زائد از اپیلاسیون یا کندن موهای زائد خودداری کنید. با این حال، اصلاح قابل قبول است.

برای جلوگیری از عوارض احتمالی، همه افراد باید از پوست خود در برابر نور خورشید محافظت کنند. پس از لیزر موهای زائد باید:

 • از برخورد نور مستقیم خورشید به پوست درمان شده خودداری کنید.
 • از تخت برنزه کننده یا هر وسیله برنزه کننده دیگری استفاده نکنید.
 • دستورالعمل های مراقبت های بعد از متخصص پوست را دنبال کنید.

بعد از درمان مقداری قرمزی و تورم خواهید دید. این اغلب شبیه آفتاب سوختگی خفیف به نظر می رسد. استفاده از کمپرس خنک می تواند به کاهش ناراحتی شما کمک کند.

خیر، لیزر موهای زائد به طور کلی نیازی به زمان نقاهت ندارد. بلافاصله پس از انجام لیزر موهای زائد، پوست درمان شده شما قرمز و متورم می شود. با وجود این، اکثر مردم به فعالیت های روزمره خود باز می گردند.

در واقع، لیزر را می توان در هر ناحیه ای از بدن به جز پلک ها انجام داد. محبوب ترین مناطق درمانی پاها، ران، پشت، بازوها، سینه، پشت لب، زیر بغل و ناحیه بیکینی هستند. شما همچنین می توانید لیزر موهای زائد را بر روی گوش ها، بینی، پیشانی، بالای ابروها و سایر قسمت های صورت، شانه و پشت کمر خود خود انجام دهید.

نکته ای که مهم است این است که لیزر باید توسط یک اپراتور مرجب و با سابقه انجام شود تا مشکلی برای شما به وجود نیاید.

ما فقط می توانیم موهای حاوی ملانین را دستکاری کنیم. موهای سفید، قرمز و بلوند هیچ ملانین درون خود ندارند، بنابراین لیزر موهای زائد برای آن ها جواب نمی دهد.

لایه بالایی پوست نیز حاوی ملانین است و هنگامی که پوست در معرض اشعه ماوراء بنفش قرار می گیرد غلظت آن افزایش می یابد، بنابراین برای جلوگیری از ایجاد گرما و ناراحتی لازم است افراد تیره پوست با انرژی کمتری درمان شوند. توصیه می کنیم از برنزه شدن در طول درمان خودداری شود. در این افراد، ممکن است لیزر درمانی انجام شود، اما درمان کمتر کارآمد خواهد بود و در تنظیمات پایین ‌تر ایجاد می ‌شود تا ایمن باشد.

قبل از شروع جلسه لیزر، ناحیه مورد درمان تمیز می شود. برخی از افراد ژل بی حس کننده دریافت می کنند. زمانی که ناحیه کوچکی تحت درمان قرار می گیرد و پوست بسیار حساس است، بی حس کردن ناحیه مورد درمان کمک می کند. حدود 30 تا 60 دقیقه طول می کشد تا ژل بی حس کننده عمل کند.

لیزردرمانی در اتاقی که به طور خاص برای لیزر درمانی ایجاد شده است انجام می شود. همه افراد حاضر در اتاق باید در طول عمل از عینک محافظ استفاده کنند. برای انجام این روش، پوست کشیده می شود و پوست با لیزر درمان می شود. بسیاری از افراد می گویند که پالس های لیزر مانند سوزن سوزن های گرم یا احساس نشگون گرفتگی هستند.  لیزر با تبخیر موها را از بین می برد. این باعث ایجاد دودهای کوچکی می شود که بویی شبیه گوگرد دارند که کاملا طبیعی است.

مدت زمان درمان شما به اندازه ناحیه تحت درمان بستگی دارد. درمان پشت لب شما چند دقیقه طول می کشد. اگر ناحیه بزرگی مانند کمر یا پاها را می خواهید لیزر کنید، ممکن است درمان شما بیش از یک ساعت طول بکشد.

آدرس لیزر مروارید

تهران - سعادت آباد - میدان کاج - خیابان سرو غربی - نبش خیابان مروارید - مجتمع مروارید سعادت - واحد ۳
لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *