لیزر موهای زائد روی جوش در تهران

 

موارد استفاده از لیزر موهای زائد روی جوش 

جوش روی صورت و بدن

مزایای لیزر موهای زائد روی جوش

با استفاده از روش لیزر موهای زائد روی جوش، از بروز مجدد جوش روی موهای زائد جلوگیری می شود.

منجر به شفافیت پوست می شود.

می تواند باعث نرمی و لطافت پوست شود.

شاهد چین و چروک دیر تر از معمول خواهید بود

عوارض احتمالی لیزر موهای زائد روی جوش

التهاب پوست

قرمزی و تورم پوست

آسیب رسیدن به پوست

تغییر پیدا کردن رنگ پوست

عفونت

سن مناسب یا توصیه شده

14 به بالا

مدت زمان لیزر

بسته به نواحی لیزر متفاوت است

احتمال موفقیت

بالا

ناحیه

مبلغ

کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه

1.100.000 تومان

کل بدن شات نامحدود

1.300.000 تومان

لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل

899 هزار تومان

کل پا

599 هزار تومان

کل دست

599 هزار تومان

بیکینی

249 هزار تومان

زیر بغل

249 هزار تومان

ساعد

379 هزار تومان

صورت

249 هزار تومان

ساق

399 هزار تومان

پشت لب

99 هزار تومان

خط ناف

99 هزار تومان

دور سینه

99 هزار تومان

گودی کمر

249 هزار تومان

شکم

249 هزار تومان

باسن

249 هزار تومان

بازو

389 هزار تومان

ران

499 هزار تومان

پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل

949 هزار تومان

پکیج کل دست، کل پا

999 هزار تومان

ناحیه

مبلغ

فول بادی

2.490.000 تومان

آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت

590 هزار تومان

ساعد

700 هزار تومان

بازو

800 هزار تومان

کل دست

999 هزار تومان

ساق پا

800 هزار تومان

ران

900 هزار تومان

کل پا

999 هزار تومان

سینه و شکم

1.200.000 تومان

زیر بغل

299 هزار تومان

کل پشت

1.200.000 تومان

فهرست مطالب

از موضوعات مهمی که امروزه در میان زنان و مردان بسیار پر طرفدار شده است، لیزر موهای زائد بدن است چرا که رشد موهای صورت و بدن به طور همیشه ادامه دارد و شما باید همیشه زمانی را به شیو کردن یا اصلاح کردن این موها بپردازید.

لیزر موهای زائد روی جوش

دستگاه های لیزر، در سال های جدید این مشکل را برطرف کرده اند و شما را برای همیشه از شر موهای زائد بدن خلاص می کند. با این حال، فری که تصمیم به انجام لیزر موهای زائد می گیرد، ممکن است شرایط خاصی داشته باشد مثلا اینکه روی برخی از نواحی صورت یا بدن خود جوش داشته باشد. در این حالت آیا فرد می تواند لیزر موهای زائد روی جوش انجام دهد یا خیر؟ در ادامه ما با در لیزر مروارید همراه باشید تا کلیه نکاتی که در خصوص لیزر موهای زائد روی جوش باید بدانید را برای شما شرح دهیم.

توضیحاتی کلی در خصوص لیزر موهای زائد روی جوش

یکی از رایج ترین سوالاتی که مراجعین از ما می پرسند این است که منظور از جوش بدن یا صورت چیست؟ در واقع موهای زیرپوستی به عنوان جوش شناخته می شوند. وقتی یک مو یا چند مو در هم تنیده می شود و به جای خروج از پوست، به رشد خود در زیر پوست ادامه دهند، آن قسمت از بدن دچار برجستگی و التهاب می شود که در بیشتر مواقع با درد همراه است.

این جوش ها در خانم ها در نواحی رو به رو بیشتر دیده می شوند: زیر بغل، ناحیه بیکینی، پاها

این جوش ها در آقایان در نواحی رو به رو بیشتر دیده می شوند: روی سر، گونه، گردن و چانه

خطر لیزر موهای زائد روی جوش

خطر لیزر موهای زائد روی جوش

اگر لیزر موهای زائد، موضوعی است که ذهن شما را درگیر کرده است، حتما مهمترین سوالی که برای شما به وجود می آید این است که آیا لیزر موهای زائد روی جوش خطرناک است یا خیر؟ در واقع لیزر، بهترین راه برای رفع این جوش هاست چرا که در این روش، فولیکول های مو به طور کامل از ریشه سوزانده می شوند و مجددا رشد نمی کنند. بنابراین لیزر موهای زائد روی جوش نه تنها خطری ندارد بلکه احتمال عفونت و چرک موجود در محل جوش نیز به حداقل رسیده یا حتی صفر می شود.

لیزر موهای زائد روی جوش صورت

وقتی شما از روش های مختلفی مانند تیغ، ژیلت یا کرم های مو بر برای رفع موهای زائد استفاده می کنید، جوش های ریز زیر پوستی روش نواحی مختلف بدن خود مثل صورت مشاهده می کنید. لیزر موهای زائد روش جوش صورت، یکی از بهترین روش هایی است که می توانید در آن به راحتی طی چندین جلسه لیزر درمانی، از وجود این جوش ها خلاص شوید.

در واقع لیزر باعث می شود تا فولیکول های مو مستقیما مورد هدف قرار گیرند و ضعیف شوند و رفته رفته شما در طی چند هفته و چند ماه آینده، شاهد کاهش تراکم آن ها خواهید بود. خوشبختانه این روش باعث می شودا حتمال بروز جوش های جدید نیز کاهش پیدا کند.

فواید لیزر موهای زائد روش جوش

فواید لیزر موهای زائد روش جوش

عوارض لیزر موهای زائد روش جوش

برخی از پزشکان معتقداند بهتر است بگذارید جوش های ملتهب و فعال خوب شوند، سپس لیزر موهای زائد روی جوش را انجام دهید. رسیدگی به جوش های فعال و سپس لیزر کردن آن ها می تواند نتیجه بهتری به شما بدهند. اگر این جوش ها روی صورت شما هستند، حداقل از یک ماه قبل از لیزر درمانی باید از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

به جدول زیر در خصوص عوارض لیزر موهای زائد روش جوش توجه کنید

عوارض لیزر موهای زائد روش جوش

توضیحات

التهاب پوست

اگر اپراتور شما مجرب نباشد، لیزر موهای زائد روش جوش، می تواند باعث التهاب پوست شما شود.

قرمزی و تورم پوست

پوست بعد از لیزر می تواند قرمز شود و تورم پیدا کند.بروز این عارضه تا رفع آن، از چند ساعت تا چند روز طول می کشد.

آسیب رسیدن به پوست

اگر اپراتور شما، مهارت و تجربه کافی برای لیزر موهای زائد روش جوش نداشته باشد، ممکن است پوست شما دچار سوختگی شود.

تغییر پیدا کردن رنگ پوست

تغییر پیدا کردن رنگ پوست، در پی لیزر موهای زائد روی جوش نیز توسط اپراتور بی تجربه امکان پذیر است. این عارضه هم می تواند بلند مدت باشد و هم کوتاه مدت.

عفونت

اگر استانداردهای بهداشتی در مرکز لیزر رعایت نشود یا خودتان نکات مراقبتی را انجام ندهید، ممکن است پوست شما دچار عفونت شود.

ماندن جای جوش روی پوست بعد از لیزر موهای زائد روی جوش

ماندن جای جوش روی پوست بعد از لیزر موهای زائد روی جوش

اگر بعد از لیزر موهای زائد روی جوش، شاهد جوش های زیر پوستی بودید، این التهابات معمولا بعد از 7 تا 10 روز از بین می روند و هیچ رد و نشانی از آن ها باقی نمی ماند. اگر بعد از لیزر موهای زائد روی جوش، شاهد جوش روی پوست خود بودید، بدانید که این جوش ها به دلیل لیزر درمانی نیست و علت این است که شما نکات مراقبتی و بهداشتی که اپراتور یا پزشک به شما توصیه کرده است را جدی نگرفته اید.

در صورت برزو مجدد جوش های روی بدن یا صورت، احتمالا پزشک برای شما پمادهای ضد التهاب و ضد اکنه و داروهای مخصوصی را تجویز می کند. به یاد داشته باشید که از درمان های خود سرانه و خانگی برای رفع جوش ها استفاده نکنید چرا که احتمال بدتر شدن جوش ها افزایش می یابد.

آیا کاندیدی که جوش های ریز زیادی دارد می تواند لیزر کند؟

اگر روی جوش های خود موی زائد دارید، احتمال تحریک پوست و ملتهب شدن پوست بعد از لیزر وجود دارد. احتمالا در این حالت شما شاهد افزایش یافتن جوش های صورت یا بدن هستید اما اصلا جای نگرانی نیست. درمان شما قرار نیست در یک جلسه به پایان برسد. این مشکل بعد از دو سه جلسه رفع می شود و جوش های سطح پوست از بین می روند.

اگر التهاب شدید پوست را بعد از اولین جلسه لیزر موهای زائد روی جوش داشتید، حتما به پزشک خود مراجعه کنید تا شما را معاینه کند و داروی مناسبی برایتان تجویز شود. در این حالت، استفاده از کمپرس آب سرد نیز می تواند به کاهش التهاب پوست شما نیز کمک کند.

اگر شما فردی هستید که از روش هایی مانند تیغ، موبر یا اپیلاسیون برای رفع موهای زائد استفاده می کنید، حتما متوجه وجود جوش های زیر پوستی خود شده اید. به همین دلیل بهترین انتخاب برای رفع موهای زائد، لیزر است تا هم موهای زائد را از بین ببرد و هم مشکل موهای زیر پوستی را از بین ببرد.

کاربرد لیزر موهای زائد روی جوش

کاربرد لیزر موهای زائد روی جوش

بیشترین کاربرد لیزر موهای زائد روی جوش، برای صورت است. موهای زائد روی صورت گاهی می توانند روی جوش ها یا اطراف جوش ها رشد کنند و باعث التهاب و درد شود. لیزر موهای زائد روی جوش، یکی از بهترین روش هایی است که می توانید با استفاده از آن، از شر موهای زائد روی جوش خلاص شوید.

دستگاه لیزر تنها در چند جلسه درمانی می تواند فولیکول های مو را تضعیف کرده و سپس طی جلسات بعدی، رشد و تراکم موها را کاهش دهد.

ما در لیزر مروارید، به دلیل داشتن اپراتورهای با تجربه و آموزش دیده در این خصوص، تمامی تلاش خود را می کنیم تا بهترین نتیجه را برای شما رقم بزنیم. در واقع اگر این روش، توسط یک فرد با مهارت انجام شود، منطقه جوش دارد کمتر تحریک می شود و از آسیب رسیدن بیشتر به پوست کاملا جلوگیری می شود.

همچنین ما جوش های شما را بررسی می کنیم و صاقانه به شما می گوییم که آیا استفاده از لیزر در منطقه جوش دار شما امکان‌ پذیر و مناسب است یا خیر چرا که سلامتی شما در اولویت ماست.

مزایای لیزر موهای زائد روش جوش

در بخش های پیشین، به طور کلی در خصوص فواید لیزر موهای زائد روی جوش صحبت کردیم. در ادامه به این مزایا بیشتر خواهیم پرداخت:

مزایای لیزر موهای زائد روش جوش

توضیحات

رفع موهای زائد

بارزترین فایده لیزر موهای زائد روی جوش، رفع موهای زائد است که شما را به طور همیشگی و دائم از شر موهای زائد خلاص می کند.

این موهای زائد، روی جوش یا اطراف جوش رشد کرده اند و می توانند منجر به التهاب و درد بیشتر جوش ها شوند.

کاهش التهاب

رفع موهای زائد روی جوش، می تواند التهاب و تحریک جوش ها را کاهش دهد. در صورتی که از لیزر موهای زائد روش جوش استفاده کنید، فرصت بهبودی پوست و کاهش التهاب برای پوست فراهم می شود.

کاهش عفونت

با به کارگیری روش لیزر برای رفع موهای زائد، احتمال ورود باکتری و عفونت به بدن از طریق جوش به حداقل می رسد. کیفیت پوست نیز افزایش پیدا می کند.

آسان شدن درمان جوش

وقتی موهای زائد روش جوش یا اطراف جوش از بین می روند، درمان جوش ها بهتر اتفاق می افتد. یعنی پزشک بهتر می تواند نتیجه دلخواه را برای شما رقم بزند وقتی که موی زائدی روی جوش یا اطراف جوش نباشد.

کاهش جای جوش بعد از لیزر موهای زائد روی جوش

یکی از اصلی ترین اهداف لیزر موهای زائد روی جوش، کاهش التهاب و تحریک پوست در اطراف جوش است. در واقع لیزر درمانی می تواند التهاب و تحریک را در اطراف جوش از بین ببرد نه اینکه منجر به از بین رفتن خود جوش ها شود.

لیزر نمی تواند خود جوش ها را درمان کند. ممکن است بعد از لیزر، شاهد التهابات پوستی باشید که به صورت موقتی هستند و تا 10 روز آینده از بین می روند. این التهابات به دلیل استفاده از لیزر درمانی نیستند و به دلیل عدم رعایت توصیه های بهداشتی و عدم مراقبت های بعد از لیزر هستند.

لیزر موهای زائد روی جوش

در زیر به برخی از نکات برای جلوگیری از جوش زدن بعد از لیزر موهای زائد خواهیم پرداخت:

پوست خود را تمیز نگه دارید

شما باید حتما بعد از لیزر موهای زائد، پوست را تمیز نگه دارید تا عفونت پوست را تجربه نکنید. هر آلودگی روی پوست بعد از لزر می تواند منجر به افزایش جوش ها و التهاب و عفونت شود.

می توانید بعد از لیزر درمانی خود از پماد آلوئه ورا استفاده کنید که ضد التهاب است و جوش ها را التیام می بخشد. مورد دیگر ستفاده از روغن درخت چای است که خاصیت ضد التهابی و ضد حساسیت دارد.

عدم استفاده از کرم ها و پمادهای سنگین

پوست شما بعد از لیزر باید نفس بکشد به همین دلیل استفاده از کرم های سنگین و چرب می تواند منجر به التهاب پوست شما شود. شما باید کارهایی را انجام دهید که منجر به التهاب پوست نشود و یکی از این موارد، استراحت به پوست با عدم استفاده از کرم های سنگین است.

پوست خود را لمس نکنید

از دست زدن روی پوستی که جای زخم، سوختگی، تاول و جوش دارد خودداری کنید.

قرار نگرفتن در محیط های گرم

از مواردی که می تواند التهاب جوش ها را بعد از لیزر بیشتر کند، قرار گرفتن در محیط گرم مانند نور مستقیم خورشید است. این موضوع به این دلیل است که تعریق باعث می شود زمینه رشد باکتری ها فراهم شود. بعد از لیزر درمانی، از رفتن به حمام آب گرم، سونا و حمام بخار جلوگیری کنید.

از لوازم بهداشتی خوب استفاده کنید

از محصولاتی که موجب تحریک پوست می شوند استفاده نکنید. این محصولات باید شامل محصولات غیر کومدون زا باشد.

سوالات متداول درباره لیزر موهای زائد روی جوش

سیستم های لیزر موهای زائد امروزی طوری طراحی شده اند که شما مشکلی نداشته باشید. اکثر مراجعین ما این فرآیند را نسبتاً بدون درد توصیف می کنند، اما این موضوع به حساسیت فردی شما بستگی دارد. اگر حساسیت خاصی دارید، می‌ توانیم قبل از درمان از یک بی‌ حسی موضعی استفاده کنیم تا راحت ‌تر باشید.

احساساتی که ممکن است داشته باشید تا حد زیادی به ناحیه تحت درمان بستگی دارد. اکثر کاندیدهای ما احساس سوزن سوزن شدن را توصیف می کنند. پس از درمان، ممکن است پوست شما کمی قرمز شود، اما به سرعت خود به خود از بین می رود.

خبر خوب این است که لیزر موهای زائد تقریباً در تمام قسمت های بدن قابل استفاده است.

حتی اگر پوست حساسی دارید، لیزر موهای زائد ما فولیکول های موی شما را بدون آسیب رساندن به نواحی اطراف هدف قرار می دهد. این بدان معنی است که ما می توانیم به شما در خداحافظی با مو در مناطق های زیر کمک کنیم:

  • زیر بغل
  • پاها
  • بیکینی
  • پشت کمر
  • قفسه سینه
  • پشت لب
  • صورت

با انتخاب لیزر موهای زائد، هم مردان و هم زنان می توانند زمان کمتری را برای خلاص شدن از شر موهای زائد صرف کنند.

گاهی. لیزر موهای زائد فولیکول های موهای شما را هدف قرار داده و غیرفعال می کند و رشد موهای جدید را متوقف می کند. بنابراین اکثر مراجعین ما پس از لیزر موهای زائد، رشد موهای جدید را تجربه نمی کنند. با این حال، تغییرات در هورمون ها می تواند منجر به افزایش تولید مو شود. معمولاً برای نتایج دائمی تر به جلسات شارژ نیاز دارید.

حتی در موارد رشد مجدد، موهای جدید به طور معمول صاف تر و نازک تر از قبل از درمان هستند. تیم متخصصان پزشکی ما سابقه سلامتی شما را ارزیابی می‌کنند تا به شما کمک کنند تا تعیین کنید که آیا لیزر موهای زائد بر اساس نیازهای فردی شما نتایج دائمی ارائه می‌دهد یا خیر.

بله، این روش زمانی ایمن است که توسط متخصصان ماهر و با تجهیزات مناسب انجام شود. لیزر انرژی نوری ساطع می کند که به طور خاص فولیکول مو را هدف قرار می دهد. موها را از بین می برد در حالی که پوست اطراف آسیبی نمی بیند.

بهترین نتایج برای لیزر موهای زائد شامل مو با رنگدانه است. درمان موهای بور روشن و خاکستری دشوار است. این به این دلیل است که لیزر، رنگدانه موجود در فولیکول مو را هدف قرار می دهد اگر موهای شما روشن باشد، تشخیص رنگدانه توسط لیزر برای لیزر دشوارتر خواهد بود و به طور موثر فولیکول مو را از کار می اندازد.

لیزر به طور دائم میزان رشد مو را کاهش می دهد. برخی از نواحی بدن حذف دائمی موها را تجربه خواهند کرد، در حالی که سایر نواحی ممکن است هر از گاهی نیاز به مراقبت داشته باشند. پس از هر بار مراجعه، رشد مو کاهش بیشتری پیدا می کند و به جلسات کمتری نیاز خواهید داشت.

طول یک جلسه به اندازه ناحیه تحت درمان بستگی دارد. لیزر پشت لب ممکن است 30 ثانیه طول بکشد، در حالی که یک ناحیه بزرگتر مانند پاها ممکن است 60 تا 90 دقیقه طول بکشد.

تعداد درمان هایی که شما نیاز دارید، بستگی به ناحیه ای دارد که باید درمان شود. پاها، بیکینی، زیر بغل می توانند 6 جلسه درمان نیاز داشته باشد. سایر نواحی هورمونی بیشتر ممکن است به 8 درمان نیاز داشته باشند. افراد معمولاً 4-6 هفته فاصله دارند تا به طور موثر رشد مو را کاهش دهند.

شما باید در دوره بارداری، سلامت خود را در اولویت قرار دهید و از لیزر موهای زائد خودداری کنید. هیچ مدرکی مبنی بر ناامن بودن آن وجود ندارد، اما احتیاط شرط عقل است.  برای محافظت از جنین خود، برای شروع درمان لیزر موهای پرزی تا پس از زایمان صبر کنید.

لیزر را می توان در هر ناحیه ای از بدن به جز پلک ها انجام داد. محبوب ترین مناطق درمانی پاها، پشت، بازوها، سینه، پشت لب، زیر بغل و ناحیه بیکینی هستند.

شما همچنین می توانید لیزر موهای زائد را بر روی گوش ها، بینی، پیشانی، بالای ابروها و سایر قسمت های صورت خود انجام دهید.

هر کسی بدون در نظر گرفتن رنگ پوست یا نوع مو می تواند لیزر موهای زائد را انجام دهد. با این حال، افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند، نسبت به افرادی که موهای روشن یا رنگ پوست تیره دارند، نتایج سریع تر و بهتری می بینند. هر مرد یا زنی می‌ تواند این درمان ‌ها را انجام دهد، اگرچه زنان باردار باید برای شروع جلسات خود تا پس از زایمان صبر کنند.

عوارض جانبی برای لیزر موهای زائد حداقل است. این یکی از مزایای اصلی لیزر موهای زائد است. برخی از افراد بلافاصله پس از درمان، قرمزی، خارش و تورم پوست را تجربه می کنند. این عوارض معمولاً در عرض چند ساعت از بین می‌ روند و بیشتر آن ها را می ‌توان با استفاده از آلوئه ورا در ناحیه تحت درمان تسکین داد.

ریش تراش ها، کرم های موبر و موم ها موها را از بدن شما برطرف می کنند، اما برای همیشه از شر آن خلاص نمی شوید.

لیزر درمانی موثرترین راه برای از بین بردن موهای زائد بدن است و فواید زیادی دارد. این روش بدون درد است و تنها چند دقیقه طول می‌کشد تا رشد مو را کاهش دهد و حتی موهای زائد را در نواحی بزرگ بدن از بین ببرد.

لیزر مروارید، یکی از بهترین مراکزی است که می توانید برای لیزر انتخاب کنید چرا که این مرکز، با داشتن همه ویژگی های ذکر شده و دیگر ویژگی ها، بالاترین درصد رضایت را در میان مشتریان دارد. همچنین این مرکز، از اپراتورهای کاملا با تجربه برای لیزر مو استفاده می کند.

آدرس لیزر مروارید

تهران - سعادت آباد - میدان کاج - خیابان سرو غربی - نبش خیابان مروارید - مجتمع مروارید سعادت - واحد ۳
لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *