لیزر موهای پشت گردن در تهران

ضرورت لیزر موهای پشت گردن

زیبایی و داشتن پوستی صاف و یک دست در ناحیه گردن

مزایای لیزر موهای پشت گردن

پوستی صاف، درخشان، نرم و بدون وجود منافذ باز پوستی

افزایش اعتماد به نفس

از بین بردن تیرگی پوست تا حد زیادی

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای پشت گردن

بسته به عوامل زیر متفاوت است:

جنس موهای شما

رنگ پوست

رنگ موهای زائد

مراقبت های قبل از لیزر موهای پشت گردن

قبل از لیزر موهای گردن از موچین، وکس، بند، اپیلاسیون استفاده نشود.

بدن را در معرض نور خورشید قرار ندهید.

از دو هفته قبل از لیزر از برنز شدن خودداری کنید.

اصلاح موهای زائد را فقط با ژیلت و تیغ انجام دهید.

مراقبت های بعد از لیزر موهای پشت گردن

دوش آب داغ نگیرید.

تا 48 ساعت، به اتاق خار، سونا، جکوزی و … نروید.

مدت زمان لیزر

15 الی 20 دقیقه دقیقه

احتمال موفقیت

در صورتی که یک مرکز لیزر درست را انتخاب کنید، احتمال موفقیت زیاد است.

یکی از روش هایی که می تواند برای همیشه شما را از شر موهای زائد خلاص کند، لیزر موهای زائد است. این روش هم برای خانم ها و هم برای آقایان کاربرد دارد و نسبت به روش های دیگر بسیار ماندگاری بالایی دارد. یکی از قسمت هایی که می تواند لیزر موهای زائد را انجام داد پشت گردن است.

در ادامه با ما و لیزر مروارید همراه باشید تا هر آن چه در خصوص لیزر موهای پشت گردن باید بدانید را برای شما توضیح دهیم.

لیزر موهای پشت گردن

ناحیه

مبلغ

کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه

1.100.000 تومان

کل بدن شات نامحدود

1.300.000 تومان

لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل

899 هزار تومان

کل پا

599 هزار تومان

کل دست

599 هزار تومان

بیکینی

249 هزار تومان

زیر بغل

249 هزار تومان

ساعد

379 هزار تومان

صورت

249 هزار تومان

ساق

399 هزار تومان

پشت لب

99 هزار تومان

خط ناف

99 هزار تومان

دور سینه

99 هزار تومان

گودی کمر

249 هزار تومان

شکم

249 هزار تومان

باسن

249 هزار تومان

بازو

389 هزار تومان

ران

499 هزار تومان

پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل

949 هزار تومان

پکیج کل دست، کل پا

999 هزار تومان

ناحیه

مبلغ

فول بادی

2.490.000 تومان

آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت

590 هزار تومان

ساعد

700 هزار تومان

بازو

800 هزار تومان

کل دست

999 هزار تومان

ساق پا

800 هزار تومان

ران

900 هزار تومان

کل پا

999 هزار تومان

سینه و شکم

1.200.000 تومان

زیر بغل

299 هزار تومان

کل پشت

1.200.000 تومان

فهرست مطالب

جلسات لیزر موهای پشت گردن چقدر است؟

هم خانم ها و هم آقایان می توانند لیزر موهای پشت گردن را انجام دهند. لیزر موهای زائد پشت گردن تقریبا 15 دقیقه تا 20 دقیق طول می کشند و شما برای اینکه بهترین نتایج را از لیزر موهای پشت گردن بگیرید، به حداقل 6 جلسه لیزر موهای پشت گردن نیاز دارید.

معمولا فاصله بین جلسات لیزر موهای پشت گردن 4 هفته است اما بسته به شرایط مختلفی می تواند 5 هفته یا حتی 7 هفته هم طول بکشد. چیزی که اهمیت دارد این است که شرایط بدنی هر فرد و رنگ پوست و موی همه افراد با هم متفاوت است به همین دلیل جلسات بین 6 الی 15 متغیر هستند.

بعد از پایان جلسات لیزر موهای پشت گردن، کاهش 80 الی 95 درصدی رشد موهای پشت گردن را خواهید داشت که این درصد نیز در افراد مختلف، متفاوت خواهد بود.

بهترین کاندیدها برای لیزر موهای پشت گردن

اگر چه بیشتر افرادی که تمایل به از بین بردن موهای زائد خود با لیزر را دارند، کاندیدای خوبی برای لیزر موهای پشت گردن هستند اما مصرف برخی از داروها و داشتن برخی از بیماری ها باعث می شود که فرد، گزینه مناسبی برای لیزر موهای پشت گردن نباشد. به همین دلیل بهتر است اطلاعات کلی در خصوص بهترین افراد برای لیزر موهای پشت گردن داشته باشید.

بهترین کاندیدها برای لیزر موهای پشت گردن افرادی هستند که تضاد زیادی بین رنگ پوست و موی خود داشته باشند. یعنی کاندیدایی با داشتن موهای تیره و پوست روشن، به دلیل دارا بودن مقدار زیادی ملانین در موی خود بیشترین نتیجه را از لیزر موهای پشت گردن می گیرند. از طرفی افرادی که دارای رنگ موهای قرمز، سفید، بلوند و خاکستری هستند یا افرادی که پوست تیره ای دارند، گزینه خوبی برای لیزر موهای پشت گردن نیستند.

افرادی که پوست روشنی دارند، می توانند یکی از بهترین گزینه ها برای لیزر موهای زائد باشند چرا که در صورت داشتن پوست روشن، ملانین کمی در پوست خود خواهید داشت و دستگاه لیزر به راحتی می تواند رنگدانه های موجود در مو را تشخیص دهد و فولیکول را بسوزاند و از رشد موها جلوگیری کند.

افرادی هستند که دارای پوست تیره هستند. این تیرگی پوست یا به طور طبیعی است یا با استفاده از سولار اینگونه شده است. دستگاه های لیزر خاصی وجود دارد که می تواند لیزر موهای زائد را برای افرادی با پوست تیره انجام شود.

اگر شما یک فرد با موهای روشن و پوست روشن هستید، گزینه خوبی برای لیزر موهای گردن نیستید چرا که رنگدانه کافی برای تشخیص لیزر وجود ندارد.

 در نهایت باید بدانید که همه چیز صرفا به رنگ پوست و موی شما بستگی ندارد. شما باید تحقیقات زیادی در خصوص مرکز لیزری که قصد لیزر موهای پشت گردن را دارید، انجام دهید تا بتوانیدبا خیال راحت از خدماتی که نیاز دارید بهره مند شوید.

همچنین اگر می خواهید کاندیدای ایده آلی برای لیزر موهای پشت گردن باشید، باید به کلیه مراقبت های قبل و بعد از لیزر که اپراتور در اختیار شما قرار می دهد پایبند باشید.

خطرات لیزر موهای پشت گردن

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که آیا لیزر موهای زائد پشت گردن با خطراتی همراه است یا خیر؟ باید بگوییم که لیزر موهای زائد به طور کلی هیچ مشکلی برای فرد نخواهد داشت و این یک روش کاملا تائید شده توسط FDA است که ایمنی آن تضمین شده است.

تحقیقات و تجربیات افراد مختلف نشان می دهد که لیزر موهای زائد و لیزر موهای گردن کاملا ایمن است و درد قابل تحملی دارد که موقتی است چرا که دستگاه لیزر به سرعت از روی پوست شما عبور می کند. با این حال لیزر موهای گردن باید در یک کلینیک بهداشتی و توسط یک اپراتور حرفه ای انجام شود تا هیچ مشکل پوستی برای شما به وجود نیاد.

برخی از افراد ممکن سات عوارض جانبی جزئی را بعد از لیزر موهای پشت گردن تجربه کنند که اکثر آن ها موقتی است و خیلی زود از برطرف می شود.

عوارض لیزر موهای پشت گردن

چند عارضه جانبی رایج وجود دارد که ممکن است بعد از لیزر موهای پشت گردن ظاهر شود. بیشتر این اثرات جزئی و موقتی هستند، اما عبارتند از:

قرمزی یا تحریک پوست:

از آن جایی که لیزر موهای پشت گردن، با آسیب رساندن به فولیکول موی موهای پشت گردن عمل می کند، بسیاری از افراد دچار گزگز، قرمزی یا تحریک پوست کوتاه مدت خواهند شد. ممکن است پوست کمی متورم شود. این گونه تحریکات باید در عرض چند ساعت پس از درمان کاهش یابد.

پوسته پوسته شدن:

برخی از افراد ممکن است پوسته پوسته شدن را در ناحیه تحت درمان تجربه کنند، یکی دیگر از اثرات جزئی که باید به سرعت از بین برود. با مراقبت از ناحیه، با استفاده از مرطوب کننده، می توانید از هر گونه پوسته پوسته شدنی که می تواند منجر به جای زخم شود، جلوگیری کنید.

تغییر در رنگ پوست:

برخی افراد ممکن است دچار هیپرپیگمانتاسیون یا هیپوپیگمانتاسیون شوند، به این معنی که ممکن است پوست ناحیه مورد نظر تیره یا روشن تر شود. دوباره این تغییرات به مرور زمان محو می شوند و رنگ طبیعی پوست باز می گردد.

اینها عوارض جانبی رایج هستند و معمولا جزئی و موقت هستند. اگر هر یک از این علائم ادامه یافت، مهم است که با متخصص پوست خود مشورت کنید.

مانند هر روش دیگری برای رفع موهای زائد، همیشه خطر عفونت وجود دارد. اگر علائم عفونت را تجربه کردید، فوراً با متخصص پوست خود تماس بگیرید یا به پزشک عمومی خود مراجعه کنید.

از آنجایی که در این فرآیند از لیزرهای قدرتمندی استفاده می شود، ممکن است در مورد عوارض جانبی لیزر موهای زائد روی صورت نگران باشید. هنگامی که یک پزشک در نزدیکی چشم کار می کند، به طور بالقوه خطر آسیب چشم وجود دارد، بنابراین هنگام انجام آن باید از تجهیزات محافظ چشم استفاده کنید. در غیر این صورت، این فرآیند برای صورت بی خطر است و فقط خطرات عادی و کوچکتر عوارض جانبی ذکر شده در بالا را به همراه دارد.

عوارض جانبی شدید نادر هستند و در صورت عدم انجام درمان توسط یک متخصص آموزش دیده و دارای گواهی، خطر آن ها افزایش می یابد. این ها می تواند شامل رشد بیش از حد مو در ناحیه مورد نظر باشد. تغییر در بافت پوست شما و جای زخم یا تاول نیز می تواند از عوارض لیزر موهای پشت گردن باشد.

افراد کمی هستند که یا باید از درمان لیزر موهای زائد اجتناب کنند یا مراقبت های خاصی را انجام دهند:

مزایای لیزر موهای پشت گردن

مزایای لیزر موهای پشت گردن

لیزر موهای پشت گردن باعث کاهش 80 تا 95 درصدی موهای جدید می شود و موهای جدیدی که رشد می کنند ظریف تر خواهند بود و از بین بردن آن ها نیز ساده تر است. در ادامه به برخی از مزایای بی نظیر لیزر موهای پشت گردن  اشاره می کنیم:

جلسات کوتاه مدت با انجام لیزر موهای پشت گردن

انجام لیزر موهای پشت گردن تنها 15 الی 20 دقیقه زمان می برد تا به طور کامل انجام شود. به همین دلیل شما بعد از آن می توانید سریعا به محل کار خود بروید یا سایر فعالیت های روزمره خود را انجام دهید.

در درازمدت پول پس انداز خواهید کرد

هنگامی که لیزر موهای پشت گردن را انجام می دهید، نیاز به تعداد بی پایان تیغ، کرم موبر، جلسات اپیلاسیون و غیره را از بین می برید. لیزر موهای زائد از نظر مالی هوشمندتر است، زمان کمتری می برد و در مجموع نتیجه طولانی تری به شما می دهد.

لیزر موهای پشت گردن کمتر دردناک است

لیزر موهای زائد در مقایسه با روش های دیگر از بین بردن موهای زائد از جمله اپیلاسیون، گزینه کمتر دردناکی است.

ایمن بودن روش لیزر موهای پشت گردن 

به لطف پیشرفت ‌های جدید در فناوری لیزر موهای زائد، افرادی که رنگ پوست تیره دارند، اکنون از همان سطح ایمنی با افرادی که پوست روشن‌ تری دارند، برخوردار هستند. بنابراین وقت آن رسیده است که با تیغ و ژیلت ها برای همیشه خداحافظی کنید.

رفع دقیق موهای زائد با انجام لیزر موهای پشت گردن 

دقت لیزر موهای زائد، آن را برای از بین بردن موهای خاص، مانند موهای ناحیه ای خاص یا بخش کوچکی از پوست، ایده آل می کند.

باعث زیبایی پوست می شود

علاوه بر کاهش مو، لیزر درمانی می تواند دفعات و شدت جوش های آکنه را کاهش دهد. همچنین می تواند از علائمی که منجر به تحریک پوست هستند جلوگیری کند و به بهبود تن و بافت پوست بدن کمک کند.

راحت بودن روش لیزر موهای پشت گردن

لیزر موهای زائد در زمان زیادی صرفه جویی می کند و شما یک بار برای همیشه با موهای زائد خداحافظی خواهید کرد.

از بین بردن موهای زیر پوستی با انجام لیزر موهای پشت گردن

شما می توانید با لیزر موهای پشت گردن از رشد موهای زائد جلوگیری کرده و آن ها را از بین ببرید. لیزر موهای پشت گردن نیز برای افرادی که پوست حساسی دارند و پس از اصلاح یا اپیلاسیون دچار سوزش پوست می شوند، گزینه بسیار خوبی است.

لیزر موهای پشت گردن در زمان صرفه جویی می کند

به تمام مواقعی فکر کنید که مجبور شده اید ده یا پانزده دقیقه اضافی را برای اصلاح وقت بگذرانید و سپس متوجه شوید که بخش هایی از پوست خود را شیو نکرده اید و نیاز به شیو کردن مجددا دارید مخصوصا گردن که اصلا قابل دسترسی نیست. با لیزر موهای زائد، دیگر نیازی به صرف زمان برای اصلاح یا رفتن به قرار ملاقات برای اپیلاسیون مو ندارید. همچنین دیگر لازم نیست نگران اشتباه کردن و از دست دادن نقاطی از بدن برای شیو کردن باشید. بدون دردسر اصلاح یا اپیلاسیون پوستی تمیز خواهید داشت.

نکاتی برای بهترین نتیجه از لیزر موهای پشت گردن

از مصرف آنتی بیوتیک و سایر داروهای حساس به نور اجتناب کنید. اگر دارو مصرف می کنید و قرار است لیزر موهای پشت گردن را انجام دهید، به کلینیک لیزر اطلاع دهید و اطمینان حاصل کنید که آیا دارو به نور حساس است یا خیر. اگر دارو حساس به نور است، جلسه لیزر خود را در زمانی که دیگر از داروهای حساس به نور استفاده نمی کنید، برنامه ریزی کنید. اگر در حین مصرف داروهای حساس به نور، لیزر درمانی داشته باشید، ممکن است دچار سوختگی یا تاول روی پوست شوید.

از وجود قرمزی (اریتم) و تورم (ادم) روی پوست گردن نگران نباشید. این یک واکنش طبیعی و رایج است.

پس از انجام لیزر از کمپرس سرد روی محل گردن استفاده کنید. بلافاصله پس از لیزر موهای زائد، تکنسین لیزر باید از کمپرس سرد (و ژل آلوئه ورا) استفاده کند و پس از رسیدن به خانه می توانید استفاده از کمپرس سرد را ادامه دهید. کمپرس سرد به کاهش تورم و قرمزی کمک می کند.

چه مواردی را باید قبل از لیزر موهای پشت گردن بدانم؟

لیزر موهای زائد ممکن است عوارض جانبی داشته باشد، محدودیت هایی دارد و ممکن است گران باشد. به نکات زیر توجه کنید:

ایمنی بودن لیزر موهای پشت گردن:

لیزر موهای زائد بی خطر است، اما گاهی اوقات می تواند عوارض جانبی مانند درد و ناراحتی و قرمزی پوست را ایجاد کند که ممکن است مدتی طول بکشد. هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد لیزر موهای زائد و لیزر موهای پشت گردن باعث سرطان پوست می شود.

مهم است که مطمئن شوید فردی که لیزر موهای گردن شما را انجام می دهد با تجربه و دارای صلاحیت مناسب است.

دائمی نبودن 100 در 100 لیزر موهای پشت گردن

برای جلوگیری از رشد مجدد مو به جلسات منظم نیاز دارید. تعداد جلسات مورد نیاز برای هر فرد متفاوت است. به عنوان مثال، ممکن است هر 4 هفته یک بار برای گردن و برای موهای بدن هر 6 تا 8 هفته یک جلسه نیاز داشته باشید.

هیچ تضمینی وجود ندارد که لیزر موهای زائد از شر تمام موهای زائد خلاص شود. همچنین روی پوست های تیره به خوبی جواب نمی دهد. لیزر موهای پشت گردن، روی افرادی که پوست رنگ پریده و موهای تیره دارند بهتر عمل می کند. لیزر روی پوست برنزه موثر نیست.

آیا لیزر موهای پشت سرطان‌زا است؟

یکی از نگرانی هایی که ممکن است در مورد لیزر درمانی داشته باشید این است که آیا این نوع نور می تواند خطر ابتلا به سرطان پوست را افزایش دهد یا خیر. سرطان پوست با قرار گرفتن در معرض انواع خاصی از نور در محدوده UV مرتبط است. ما در معرض اشعه ماوراء بنفش نور خورشید و برخی منابع نور مصنوعی مانند تخت ‌های برنزه هستیم.

 این یک طول موج با انرژی بالا است که فراتر از محدوده دید انسان است.

نور فرابنفش آنقدر قدرتمند است که می تواند به مواد ژنتیکی داخل سلول های ما آسیب برساند. اگر قسمت اشتباهی از DNA آسیب ببیند، می تواند باعث سرطانی شدن سلول های پوست شود. معمولاً سالها قرار گرفتن در معرض نور خورشید یا سایر انواع اشعه ماوراء بنفش طول می کشد تا این اتفاق بیفتد. همین نوع آسیب نیز مسئول بسیاری از علائم پیری مانند چین و چروک است.

اگرچه لیزر موهای زائد از انرژی نور استفاده می کند، اما هیچ گونه نور UV را شامل نمی شود. طول موج هایی که برای هدف قرار دادن فولیکول های مو استفاده می شوند، طول موج بیشتری دارند و انرژی کمتری دارند. هیچ خطری وجود ندارد که آن ها به مواد ژنتیکی سلول های شما آسیب برسانند، بنابراین لیزر موهای زائد خطر ابتلا به سرطان پوست را افزایش نمی دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

درد لیزر موهای پشت گردن

لیزر موهای زائد یک روش زیبایی رایج است که برای از بین بردن موهای زائد به مدت طولانی انجام می شود. این کار با غیرفعال کردن موقت فولیکول های مو از تولید رشته های جدید مو عمل می کند. در حالی که این روش حذف موهای زائد کاملاً دائمی نیست، نتایج لیزر درمانی می تواند چندین هفته باقی بماند. این درمان همچنین ممکن است برای مناطقی از بدن که اصلاح یا اپیلاسیون آنها دشوار است ایده آل باشد.

با این حال، مزایای لیزر موهای زائد را نمی توان بدون سطحی از ناراحتی به دست آورد. این درمان می‌تواند بر اساس ناحیه ‌ای که تحت درمان قرار می‌دهید و همچنین تحمل درد شما دردناک باشد. هر گونه نگرانی را با اپراتور لیزر خود در میان بگذارید.

درد لیزر موهای کمر، به اندازه انواع روش های دیگر رفع موهای زائد نیست و خیلی سریع و گذراست.

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

نتایج حاصل از لیزر موهای پشت گردن

یک هفته بعد

یک هفته بعد از قرار ملاقات لیزر موهای زائد، افراد متوجه ریزش مو می شوند. این کاملا طبیعی است و نباید با رشد مجدد اشتباه گرفته شود. افراد نباید اپیلاسیون، کندن یا موچین را انجام دهند.

3 تا 4 هفته بعد

بعد از اولین جلسه لیزر موهای زائد ناحیه تحت درمان حدود چهار تا شش هفته صاف خواهد بود. پس از این بازه زمانی، افراد باید متوجه رشد مجدد موهای ریز کمی شوند. باید از موچین یا اپیلاسیون این موها اجتناب شود. در واقع، آنها در طول درمان بعدی مورد هدف قرار خواهند گرفت، که باید در همین زمان انجام شود.

در عرض 3 ماه

در این مرحله افراد باید قبلاً دو درمان را انجام داده باشند. پاها، گردن، ناحیه بیکینی، پشت، قفسه سینه، ناحیه صورت، زیر بغل و بازوها حداقل 50 درصد از موها را از بین خواهند برد. نتایج بسته به نوع پوست فرد متفاوت خواهد بود، اما می توان تصور کرد که در این زمان شاهد کاهش چشمگیر مو خواهند بود.

در عرض 6 ماه

افراد باید پس از یک سال یا هشت ماه بسته به ناحیه تحت درمان، لیزر خود را به کلینیک لیزر موهای زائد تکمیل کنند. حالا موهایشان برای همیشه از بین خواهد رفت.

نواحی هورمونی مانند صورت و بیکینی نیاز به زمان بیشتری برای درمان دارند. این به این دلیل است که رشد مو توسط هورمون ها تحریک می شود.

مراقبت های قبل و بعد از درمان قبل و بعد از هر جلسه یکسان باقی می ماند. همچنین افراد باید قبل از جلسه خود اصلاح کنند و پوست گردن خود را از لوسیون ها، کرم ها و مرطوب کننده ها بشویند. در صورت قرار گرفتن در معرض آفتاب، چه قبل و چه بعد از جلسه، باید همیشه از ضد آفتاب استفاده کنند.

انواع روش ‌های رفع موهای پشت کمر

روش های دیگر حذف موهای زائد در زیر آورده شده است:

اصلاح

تراشیدن شاید کم دردترین روش حذف موهای زائد باشد. با استفاده از کرم یا ژل موبر روی پوست مرطوب مراقبت بیشتری داشته باشید تا احتمال سوختگی با تیغ را کاهش دهید.

هنگامی که اصلاح درست انجام شود، تراشیدن آنچنان عوارض جانبی ایجاد نمی کند، اما نتایج آن مدت زیادی دوام نمی آورد زیرا شما فقط موها را از سطح پوست از بین می برید.

اپیلاسیون

اپیلاسیون از نظر درد می تواند شبیه لیزر موهای زائد باشد، اما دوام زیادی ندارد. این روش از بین بردن موهای زائد می تواند برای چند هفته دوام بیاورد – بسیار بیشتر از اصلاح، اما نه به اندازه درمان های لیزر. بثورات خفیف و تحریک پس از درمان ممکن است.

مواد موبر

این روش ها در اصل شبیه اپیلاسیون هستند، اما در عوض آن ها را به صورت کرم یا ژل استفاده می کنید. مواد موبر مبتنی بر مواد شیمیایی هستند، بنابراین بیشترین عوارض جانبی را دارند. تاول، بثورات و سوختگی ممکن است، و ممکن است درد خفیفی از ماهیت اسیدی این محصولات احساس کنید.

کندن

در حالی که زمان بر است، کندن موهای شما می تواند کمی بیشتر از هر یک از روش های حذف موهای بالا دوام بیاورد. مهم است که در جهت رشد مو برداشته شود، نه در جهت مخالف – این به کاهش تحریک پوست کمک می کند.

الکترولیز

مانند لیزر موهای زائد، الکترولیز یک روش درمانی در درجه پزشکی است که نتایج دائمی تری ایجاد می کند. با از بین بردن فولیکول های مو از طریق فرکانس های رادیویی کار می کند. اگرچه دردناک نیست، برخی از عوارض جانبی ممکن است شامل تورم و بثورات پوستی باشد.

چرا لیزر موهای زائد برای گردن و پشت گردن بهترین است؟

گردن ناحیه بسیار حساسی است که مستعد  تحریک و رشد موهای زیر پوستی است. بزرگترین مزیت لیزر موهای گردن این است که با گذشت زمان می تواند به بهبودی پوست و صاف شدن فوق العاده ای پوست کمک کند.

در مقایسه با سایر گزینه های حذف موهای زائد، مزایای زیادی برای لیزر موهای گردن وجود دارد.

اول از همه، بر خلاف اصلاح یا اپیلاسیون، لیزر موهای گردن، یک راه حل طولانی مدت است. هرگز لازم نیست قبل از خروج از خانه یا برنامه ریزی مداوم برای جلسات حذف موهای گردن، موهای گردن خود را دوباره شیو کنید.

در نهایت، در حالی که لیزر موهای زائد گردن کمی ناراحت کننده است، یک جلسه کمتر از 5 دقیقه طول می کشد. این روش بسیار سریع ‌تر و قابل تحمل ‌تر از الکترولیز است، که تنها گزینه طولانی‌ مدت رفع موهای زائد است.

اقدامات قبل از لیزر موهای پشت گردن

اقدامات زیر، نکاتی کلیدی قبل از لیزر موهای پشت گردن هستند:

اگر می خواهید بهترین نتیجه را از لیزر موهای پشت گردن بگیرید باید به توصیه های اپراتور خود گوش دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

مراقبت های بعد از لیزر موهای پشت گردن

قرمزی و برآمدگی پوست بعد از لیزر طبیعی است

بلافاصله پس از درمان، قرمزی و برآمدگی در ناحیه درمان شایع است. این قرمزی ممکن است تا 2 ساعت یا بیشتر طول بکشد. طبیعی است که ناحیه تحت درمان برای چند ساعت احساس آفتاب سوختگی داشته باشد. اگر حساسیت ادامه داشت باید از کمپرس سرد استفاده کنید. در صورت وجود پوسته پوسته شدگی روی ناحیه لیزر شده، از کرم آنتی بیوتیک استفاده کنید. پوست تیره رنگ ممکن است ناراحتی بیشتری نسبت به پوست روشن داشته باشد و ممکن است مدت بیشتری باقی بماند.

ناحیه تحت درمان را به آرامی تمیز کنید:

ناحیه تحت درمان را می توان به آرامی با یک صابون ملایم شستشو داد. پوست باید در 48 ساعت اول خشک باشد و مالش داده نشود.

در 24 ساعت اول از کرم های آرایشی و مواد و محصولات بهداشتی روی پوست استفاده نشود

ناحیه تحت درمان را تمیز و خشک نگه دارید.

آیا انتخاب پکیج‌های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه‌های لیزر موهای پشت گردن موثر است؟

وقتی صحبت از لیزر کل بدن می شود منظور ما کل نواحی بدن است که شامل نواحی زیر است:

با این حال برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

از طرفی پیکیج هایی که برای آقایان در نظر گرفته می شود نیز شامل نواحی گونه و ریش، گردن و کمر است. این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟

برخی از داروهایی که قبل از لیزر نباید مصرف کرد در زیر آورده شده است.

بهترین کلینیک برای لیزر موهای پشت گردن

بهترین کلینیک برای لیزر موهای پشت گردن، کلینیکی است که دارای ویژگی های زیر باشد:

لیزر مروارید، یکی از بهترین مراکزی است که می توانید برای لیزر انتخاب کنید چرا که این مرکز، با داشتن همه ویژگی های ذکر شده و دیگر ویژگی ها، بالاترین درصد رضایت را در میان مشتریان دارد. همچنین این مرکز، از اپراتورهای کاملا با تجربه برای لیزر مو استفاده می کند.

آدرس لیزر مروارید:

تهران – سعادت آباد – میدان کاج – خیابان سرو غربی – نبش خیابان مروارید – مجتمع مروارید سعادت – واحد ۳

پرسش های متداول

لیزر را می توان در هر ناحیه ای از بدن به جز پلک ها انجام داد. محبوب ترین مناطق درمانی پاها، پشت، بازوها، سینه، پشت لب، زیر بغل و ناحیه بیکینی هستند.

شما همچنین می توانید لیزر موهای زائد را بر روی گوش ها، بینی، پیشانی، بالای ابروها و سایر قسمت های صورت خود انجام دهید.

اکثر افراد برای ماه ها یا حتی سال ها بدون مو می مانند. هنگامی که برخی از موها دوباره رشد می کنند، احتمالا کمتر قابل توجه خواهند بود. برای اینکه ناحیه عاری از مو باشد، فرد ممکن است به جلسات شارژ نیاز داشته باشد.

 

شایع ترین عوارض جانبی جزئی است و 1 تا 3 روز طول می کشد. این عوارض جانبی عبارتند از:

 • درد و ناراحتی
 • تورم
 • سرخی

سایر عوارض جانبی احتمالی عبارتند از:

 • تاول زدن
 • شیوع هرپس سیمپلکس (زخم سرد).
 • عفونت ها
 • جای زخم
 • روشن شدن یا تیره شدن پوست

با گذشت زمان، رنگ پوست تمایل به بازگشت به حالت عادی دارد. با این حال، برخی از تغییرات در رنگ پوست دائمی هستند. به همین دلیل است که مراجعه به پزشک متخصص در درمان های لیزری و دانش عمیق پوست بسیار مهم است.

پیروی از دستورالعمل های متخصص پوست نیز مهم است. پیروی از دستورالعمل های قبل از درمان و دستورالعمل های بعد از درمان، خطر عوارض جانبی را تا حد زیادی کاهش می دهد.

برای جلوگیری از عوارض احتمالی، همه کاندیدها باید از پوست خود در برابر نور خورشید محافظت کنند. پس از لیزر موهای زائد باید:

 • از برخورد نور مستقیم خورشید به پوست درمان شده خودداری کنید.
 • از تخت برنزه کننده یا هر وسیله برنزه کننده دیگری استفاده نکنید.
 • دستورالعمل های مراقبت های بعد از متخصص پوست را دنبال کنید.

بعد از درمان مقداری قرمزی و تورم خواهید دید. این اغلب شبیه آفتاب سوختگی خفیف به نظر می رسد. استفاده از کمپرس خنک می تواند به کاهش ناراحتی شما کمک کند.

خیر، لیزر موهای زائد به طور کلی نیازی به زمان استراحت ندارد. بلافاصله پس از انجام لیزر موهای زائد، پوست درمان شده شما قرمز و متورم می شود. با وجود این، اکثر مردم به فعالیت های روزمره خود باز می گردند.

احتمالاً بلافاصله پس از درمان نتایج را خواهید دید. نتایج از فرد به فرد دیگر متفاوت است. رنگ و ضخامت موهای شما، ناحیه تحت درمان، نوع لیزر استفاده شده و رنگ پوست شما همگی بر روی نتایج تاثیر می گذارند. شما می توانید انتظار کاهش 10 تا 25 درصدی مو را پس از اولین درمان داشته باشید.

برای از بین بردن موهای زائد، اکثر افراد به 2 تا 6 لیزر درمانی نیاز دارند. پس از اتمام درمان ها، اکثر افراد برای چندین ماه یا حتی سال ها هیچ مویی روی پوست تحت درمان مشاهده نمی کنند. وقتی موها دوباره رشد می‌کنند، کمتر می‌شوند. موها نیز ریزتر و رنگ روشن‌تری دارند.

لیزر موهای زائد اولین بار در سال 1997 توسط FDA تایید شد و در بیش از 20 سال گذشته به میلیون ها انسان کمک کرده است موهای زائد را از بین ببرند.

به منظور حصول اطمینان از نتایج بهینه از لیزر موهای زائد خود، حتما این دستورالعمل های مراقبتی قبل از درمان را دنبال کنید:

 • ناحیه ای را که در آن لیزر موهای زائد انجام می دهید را در روز جلسه اصلاح کنید
 • دو هفته قبل از درمان از برنزه کردن یا سپری کردن زمان زیادی در آفتاب خودداری کنید
 • 7 روز قبل از درمان از محصولات برنزه کننده بدون آفتاب خودداری کنید
 • اپیلاسیون، موچین و اپیلاسیون را 3 هفته قبل از درمان متوقف کنید
 • از هر گونه فعالیت بدنی که باعث افزایش دمای بدن یا فشار خون می شود در 2 ساعت قبل و بعد از درمان خودداری کنید

هر کسی بدون در نظر گرفتن رنگ پوست یا نوع مو می تواند لیزر موهای زائد را انجام دهد. با این حال، افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند، نسبت به افرادی که موهای روشن یا رنگ پوست تیره دارند، نتایج سریعتر و بهتری می بینند. هر مرد یا زنی می‌ تواند این درمان ‌ها را انجام دهد.

لیزر انرژی گرمایی زیادی را به پوست منتقل می کند، باید از هر چیزی که پوست را بیشتر گرم می کند مانند سونا و ورزش حداقل تا 48 ساعت بعد از جلسه لیزر خودداری کنید. این کار به پوست شما اجازه می دهد تا روند بهبود را بدون وقفه ادامه دهد.

لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *