لیزر موهای زائد غبغب در تهران

 

عوامل موثر بر انتخاب یک کلینیک خوب برای لیزر موهای زائد غبغب

راه های ارتباطی آسان با مشتریان و در دسترس بودن سریع

امکان پرسش و پاسخ آنلاین مشتریان با مرکز

داشتن دستگاه لیزر از یک برند خوب

داشتن پرسنل خوب و با اخلاق (مشتری مداری)

تخفیف گذاشتن روی پیکیج های لیزر

داشتن اپراتورهای مجرب

رفتار خوب پرسنل

داشتن پزشک با تجربه

داشتن محیطی ایمن و بهداشتی برای کار

 

مدت زمان انجام لیزر موهای زائد غبغب

لیزر موهای کل صورت معمولا کمتر از 10 دقیقه طول می کشد.

چگونه برای لیزر موهای زائد غبغب آماده شویم

6 هفته قبل از درمان، کندن، اپیلاسیون و الکترولیز را متوقف کنید

قبل از لیزر از مصرف هر گونه داروی رقیق کننده خون خودداری کنید

همچنین باید 6 هفته قبل و بعد از لیزر از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید

مزایای لیزر موهای زائد غبغب

کاهش رشد مو

یک فرآیند بدون درد است

یک روش سریع برای حذف موهای زائد است

 

عوامل موثر بر هزینه لیزر موهای زائد غبغب

نواحی که به جز غبغب قصد لیزر کردن آن را دارید.

مرکزی که برای لیزر موهای زائد غبغب انتخاب می کنید.

اپراتور و تجربه و مهارت اپراتور

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد غبغب

 

ناحیه

مبلغ

کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه

1.100.000 تومان

کل بدن شات نامحدود

1.300.000 تومان

لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل

899 هزار تومان

کل پا

599 هزار تومان

کل دست

599 هزار تومان

بیکینی

249 هزار تومان

زیر بغل

249 هزار تومان

ساعد

379 هزار تومان

صورت

249 هزار تومان

ساق

399 هزار تومان

پشت لب

99 هزار تومان

خط ناف

99 هزار تومان

دور سینه

99 هزار تومان

گودی کمر

249 هزار تومان

شکم

249 هزار تومان

باسن

249 هزار تومان

بازو

389 هزار تومان

ران

499 هزار تومان

پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل

949 هزار تومان

پکیج کل دست، کل پا

999 هزار تومان

ناحیه

مبلغ

فول بادی

2.490.000 تومان

آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت

590 هزار تومان

ساعد

700 هزار تومان

بازو

800 هزار تومان

کل دست

999 هزار تومان

ساق پا

800 هزار تومان

ران

900 هزار تومان

کل پا

999 هزار تومان

سینه و شکم

1.200.000 تومان

زیر بغل

299 هزار تومان

کل پشت

1.200.000 تومان

فهرست مطالب

لیزر موهای زائد غبغب

لیزر می تواند موهای زائد را به طور موثر و ایمن از بین ببرد، به شرطی که موها به اندازه کافی تیره و ضخیم باشند. پس از هر جلسه لیزر، موها کمتر و نازک تر می شوند. بسته به مو و پوست، به طور متوسط 8 جلسه مورد نیاز است. فاصله بین جلسات معمولا بین 6 تا 8 هفته است.

این امکان وجود دارد که در طول سال ها تحت تأثیر هورمون ها، از جمله موارد دیگر، موهای جدید رشد کنند. برای خلاص شدن از شر آن ها نیز به یک جلسه شارژ نیاز خواهید داشت. لیزر موهای غبغب، جزء لیزر موهای صورت به شمار می رود اما می تواند به صورت جداگانه انجام شود. ما در لیزر مروارید، بسته به اهداف مراجعه کنندگان، لیزر موهای زائد غبغب یا کل صورت را انجام می دهیم.

دقت داشته باشید که ما اپیلاسیون یا استفاده از موبر را از شش هفته قبل از لیزر موهای زائد غبغب توصیه نمی کنیم. اصلاح با تیغ یا ژیلت، قبل از لیزر ضروری است. از 4 تا 6 هفته قبل از لیزر، نباید آفتاب بگیرید. همچنین از محصولات برنزه کننده استفاده نکنید.

در طول لیزر موهای زائد غبغب

برای لیزر موهای زائد غبغب، ناحیه غبغب باید تراشیده شود. این کار برای توزیع خوب گرما در فولیکول مو و جلوگیری از تشکیل گرمای بیش از حد روی سطح پوست ضروری است. پس از آن، یک ژل روی غبغب اعمال می شود و یک عینک مخصوص به شما داده می شود. سر لیزر روی ناحیه پوستی که قرار است لیزر شود قرار می گیرد. انرژی لیزر به طور دقیق توسط رنگدانه موجود در مو به فولیکول مو ارسال می شود. در طول جلسه با لیزر، هنگامی که موها از بین می روند، احساس کمی سوزش می کنید. مدت زمان درمان بستگی به اندازه ناحیه برای لیزر دارد. ممکن است شما بخواهید نواحی دیگر بدن خود را نیز لیزر کنید.

پس از لیزر، پوست لیزر شده ممکن است قرمز و متورم باشد. به همین دلیل است که ناحیه لیزر شده پس از لیزر را خنک می کنند. در برخی موارد، ممکن است تاول در غبغب ظاهر شود. این عوارض معمولاً در عرض چند ساعت ناپدید می شوند.

لیزر موهای زائد غبغب چگونه انجام می شود؟

لیزر موهای زائد غبغب، بر اساس فتوترمولیز انتخابی است. این یک روش دقیق برای رفع موهای زائد است. در این روش، بافت را در یک منطقه خاص هدف قرار می دهند. این تکنیک با طول موج خاص نور مطابقت دارد و بافت را گرم می کند و با لیزر فولیکول آن را از بین می برد. همه این ها بدون تأثیر یا آسیب رساندن به بافت اطراف غبغب انجام می شود.

در طی یک جلسه لیزر موهای زائد غبغب، یک پرتو نور تولید می شود. انرژی نور رنگدانه های مو را هدف قرار می دهد. هنگامی که ملانین نور را جذب کرد، به فولیکول مو می رسد. در آن جا به انرژی حرارتی تبدیل می شود. گرما به فولیکول آسیب می رساند. به این ترتیب از رشد بیشتر موها جلوگیری می کند.

یکی دیگر از مواردی که لیزر موهای زائد غبغب به آن متکی است چرخه رشد مو است. این روش فقط زمانی کار می کند که مو در مرحله آناژن رشد باشد. در واقع، این تنها زمانی است که مو و فولیکول به هم متصل می شوند. در هیچ مرحله دیگری، انرژی نمی تواند به مقصد برسد. مسئله این است که تنها 20 درصد از موهای بدن در مرحله رشد مناسب هستند. بنابراین، یک جلسه می تواند تا 20 درصد از موها را درمان کند.

هنگامی که اپلیکاتور لیزر روی نواحی غبغب شما اعمال می شود، انرژی به لایه بیرونی پوست شما نفوذ می کند تا فولیکول های موی رنگدانه شده زیر آن را هدف قرار دهد. این فولیکول ها تا دمایی گرم می شوند که قادر به رشد مو نیستند. شما به جلسات متعدد نیاز دارید زیرا موها در چرخه رشد می کنند و لیزر موهای زائد زمانی موثرتر است که مو در فاز رشد فعال باشد.

به همین دلیل است که جلسات شش هفته فاصله دارند. به طوری که لیزر این شانس را پیدا می کند که تک تک موها را هدف قرار دهد. این موضوع بدون توجه به چرخه رشد مو است. این بازه زمانی همچنین به موها اجازه می دهد تا به مرحله رشد مناسب بروند.

لیزر موهای زائد غبغب بر روی انواع پوست از روشن تا تیره کار می کند و برای اکثر رنگ ها و انواع مو، از موهای ریز، بلوند تا موهای ضخیم و تیره، ایمن و موثر است.

آیا لیزر موهای زائد غبغب بی خطر است؟

در حالت کلی، لیزر موهای زائد را می توان در هر نقطه از صورت مانند پشت لب و چانه انجام داد. اما هنگام برداشتن موهای اطراف پلک ها و نواحی اطراف باید از لیزر موهای زائد اجتناب کنید.

پس از لیزر موهای زائد غبغب نیازی به استراحت یا گذراندن دوره نقاهت ندارید، اما باید تا چند هفته پس از جلسه لیزر، از قرار گرفتن در معرض نور خورشید اجتناب کنید، زیرا پوست شما به طور موقت نسبت به اشعه ماوراء بنفش بسیار حساس است. اگر از هر گونه اسکراب، اسید گلیکولیک یا کرم رتینول روی پوست خود استفاده می کنید، دو روز قبل و بعد از جلسه لیزر از مصرف آن ها خودداری کنید.

روش انجام لیزر موهای زائد غبغب

قبل از شروع لیزر موهای زائد غبغب و صورت، صورت شما تمیز می شود و ممکن است یک ژل بی حس کننده روی ناحیه مد نظر برای لیزر اعمال شود. به شما عینک مخصوص برای محافظت از چشم داده می شود و موهای سر شما با کلاه پوشانده می شود. از قرار گرفتن در معرض نور خورشید در روزهای قبل از جلسه لیزر خودداری کنید، زیرا لیزر موهای زائد غبغب روی پوست برنزه کارایی خوبی ندارد. از لایه برداری یا سایر درمان های شیمیایی در هفته منتهی به لیزر خودداری کنید، چرا که ممکن است باعث تحریک پوست شود. اپراتور لیزر به شما می گوید که یک روز قبل از جلسه لیزر، صورت و غبغب خود را با تیغ یا ژیلت تمیز کنید.

اپراتور لیزر، لیزر را در ناحیه خاصی هدف قرار می دهد. اکثر مراجعه کنندگان می‌گویند که این روش مانند یک آفتاب سوختگی خیلی خفیف و گذراست است. شاید بتوانید در طول جلسه لیزر، بوی موهای سوخته را استشمام کنید.

به دلیل اینکه ناحیه صورت کوچک تر از سایر قسمت های بدن است. لیزر موهای زائد غبغب، معمولاً بسیار سریع است. لیزر کل صورت گاهی اوقات، در کمتر از 20 دقیقه انجام می شود.

هزینه لیزر موهای زائد غبغب

برخی از عواملی که در تعیین لیزر موهای زائد موثر هستند در زیر آورده شده است:

 • نواحی که به جز غبغب قصد لیزر کردن آن را دارید.
 • مرکزی که برای لیزر موهای زائد غبغب انتخاب می کنید.
 • اپراتور و تجربه و مهارت اپراتور
 • تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد غبغب
هزینه لیزر موهای زائد غبغب ​

عوارض جانبی لیزر موهای زائد غبغب

یکی دیگر از معایب لیزر موهای زائد غبغب، برخی عوارض جانبی آن است. این عوارض نادر هستند اما وجود دارند. درست مانند هر روش دیگر حذف موهای زائد.

کاندیدها ممکن است قرمزی و تحریک پوست را تجربه کنند. به هر حال، لیزر انرژی زیادی به پوست می فرستد. این یک واکنش نادر و در عین حال طبیعی است که بعد از چند ساعت محو می شود.

پوسته شدن پوست نیز ممکن است رخ دهد. اگرچه یک مشکل جزئی است، اما ممکن است ناراحت کننده باشد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی چانه خود دست نکشید و آن را نخارانید.

تغییر رنگ پوست نیز یک عارضه جانبی است. برخی از افراد ممکن است متوجه تغییرات جزئی رنگ شوند. این تغییرات به مرور زمان محو می شوند.

مزایای لیزر موهای زائد غبغب

برخی از مزایای لیزر موهای زائد غبغب در زیر آورده شده است:

 • کاهش رشد مو

یکی از مزایای بزرگ لیزر موهای زائد غبغب، کاهش رشد موهای ناخواسته است. بله، بسیاری از افراد بعد از پایان دوره درمان خود، به حذف دائمی موهای زائد دست می یابند.

حتی پس از اولین جلسه خود تفاوت قابل توجهی را مشاهده خواهید کرد. موها یک هفته بعد شروع به ریزش می کنند. پس از چهار جلسه، می توانید حداقل 50 درصد کاهش رشد مو را انتظار داشته باشید. چقدر این حس شگفت انگیز خواهد بود؟! دیگر لازم نیست نگران حذف موهای زائد غبغب باشید!

 • یک فرآیند بدون درد است

درد درمان های لیزری موهای زائد مانند نیشگون گرفتن است. یا مانند یک نوار لاستیکی که در یک لحظه روی پوست کشیده می شود و می‌ رود.  درمان های لیزری راحت ترین روش برای حذف موهای زائد غبغب هستند.

 • یک روش سریع برای حذف موهای زائد است

لیزر موهای زائد نیاز به آمادگی زیادی ندارد. شما قبل از جلسه لیزر خود اصلاح می کنید و از چند هفته قبل، از قرار گرفتن در معرض آفتاب دوری می کنید. اگر دارو مصرف می کنید، به تکنسین خود بگویید چرا که مصرف برخی از داروها با انجام لیزر، تداخل دارد.

یک جلسه برای لیزر یک ناحیه کوچک ماند غبغب تا ده دقیقه طول می کشد. حتی یک ناحیه بزرگ مانند پاها نسبتاً سریع انجام می شود، حدود 30 تا 35 دقیقه.

مزایای لیزر موهای زائد غبغب ​

چگونه برای لیزر موهای زائد غبغب آماده شویم

اگر قصد انجام لیزر موهای زائد غبغب را دارید، باید 6 هفته قبل از درمان، کندن، اپیلاسیون و الکترولیز را متوقف کنید. دلیل آن این است که لیزر ریشه موها را هدف قرار می دهد که به طور موقت با اپیلاسیون یا کندن از بین می روند.

همچنین باید 6 هفته قبل و بعد از لیزر از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید. قرار گرفتن در معرض نور خورشید باعث می شود لیزر موهای زائد کمتر موثر باشد و احتمال بروز عوارض بعد از درمان را افزایش دهد.

قبل از لیزر از مصرف هر گونه داروی رقیق کننده خون خودداری کنید. در مورد مصرف داروهای ضدالتهاب یا مصرف آسپرین با پزشک خود مشورت کنید.

در طول لیزر موهای زائد غبغب چه انتظاری داریم؟

در طول این روش، رنگدانه موجود در موهای شما پرتو نور لیزر را جذب می کند. نور به گرما تبدیل می شود و به فولیکول مو آسیب می رساند. به دلیل این آسیب، رشد مو متوقف می شود. این کار در دو تا شش جلسه انجام می شود.

قبل از لیزر موهای زائد غبغب

درست قبل از شروع لیزر ، موهایی که تحت درمان قرار می گیرند تا چند میلی متر بالاتر از سطح پوست کوتاه و شیو می شوند. معمولاً تکنسین 20 تا 30 دقیقه قبل از لیزر از یک داروی بی حس کننده موضعی استفاده می کند تا به کاهش درد پالس های لیزر کمک کند. آن ها همچنین تنظیمات لیزر را با توجه به رنگ، ضخامت و محل موهای مد نظر برای لیزر و همچنین رنگ پوست شما تنظیم می کنند.

شما و تکنسین باید از محافظ عینک چشم مناسب استفاده کنید. آن ها همچنین از یک ژل سرد استفاده می کنند یا از یک دستگاه خنک کننده مخصوص.

در طول لیزر موهای زائد غبغب

تکنسین به ناحیه غبغب یک پالس نور می دهد. آن ‌ها مطمئن می شوند از بهترین تنظیمات دستگاه استفاده می کنند تا بدن شما واکنش بدی نشان ندهد.

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

آیا لیزر موهای زائد غبغب دردناک است؟

ناراحتی موقت با کمی قرمزی و تورم بعد از لیزر ممکن است. مردم می گویند که لیزر، درد کمتری نسبت به سایر روش های حذف موهای زائد مانند اپیلاسیون یا بند انداختن دارد.

بعد از لیزر موهای زائد

تکنسین ممکن است به شما کیسه های یخ، کرم ها یا لوسیون های ضدالتهابی یا آب سرد بدهد تا هر گونه ناراحتی را کاهش دهید. برای قرار بعدی باید 4 تا 6 هفته صبر کنید. تا زمانی که رشد مو متوقف شود، تحت درمان قرار خواهید گرفت.

به طور کلی بروز تاول‌ ها نادر هستند، اما در افرادی که رنگ‌ پوست های تیره ‌تری دارند، احتمال بیشتری دارد که تاول را تجربه کنند. یکی دیگر از عوارض جانبی نادر، رشد موهای بیشتر در اطراف نواحی تحت درمان است مخصوصا اگر لیزر روی قسمت های پرزی بدن انجام شده باشد.

آیا انتخاب پکیج‌ های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه‌های لیزر موهای زیر بغل موثر است؟

برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.  

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟

 

مشکلات استفاده از داروهای ممنوعه قبل از لیزر

واکنش بدن به لیزر با بروز التهاب و احساس سوزش در پوست

ایجاد لکه های تیره روی پوست به دلیل واکنش فتوتوکسیک

داروهایی که نباید همزمان با لیزر مصرف کرد

داروهایی که می تواند منجر به حساسیت شما به نور لیزر می شود.

داروهای ممنوعه برای لیزر

قرص های ضد تورم

داروهای درمان آکنه

داروهای هورمونی

بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد غبغب​

بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد غبغب

بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد غبغب، کلینیکی است که اولا در جلسه مشاوره با شما صادقانه صحبت کند و اگر شما کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستید این موضوع را با شما در میان بگذارد. همچنین موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر اهمیت دارد:

سوالات متداول درباره لیزر موهای زائد غبغب

لیزر موهای زائد برای همه رنگ پوست و مویی جوابدهی دارد اما در کل، کاندیدهایی که موهای روشن تری دارند، نسبت به کاندیدهایی که موهای تیره تری دارند، دیرتر جواب می گیرند. در جلسه مشاوره خواسته های خود را با پرسنل مطرح کنید تا آن ها به طور کامل شما را در خصوص دستگاهی که برای لیزر استفاده می کنند راهنمایی کنند و اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند.

هنگامی که اپراتور روی پوست شما شات می زند، ممکن است یه گرمای خیلی سریع و آنی را حس کنید که خیلی زود رفع می شود چرا که شات ها پشت سر هم صورت می گیرد و اپراتور سریع به قسمت دیگر بدن می رود.

بسته به دستگاهی که برای شما استفاده می شود، نوع پوست شما و دیگر عوامل، ممکن است نتایج مختلفی را بگیرید.

حذف موهای صورت برای زنان اغلب شامل موهای چانه و غبغب نیز می شود. در طول درمان، لیزر فولیکول های موی زیر سطح پوست را هدف قرار داده و از بین می برد. با انجام این کار، رشد مو در آینده سرکوب می شود. این موضوع هم روی موهای چانه و هم روی موهای لب موثر است.

بله، لیزر موهای زائد برای پشت لب شما به طور موثر موهای زائد را از بین می برد. درست مانند لیزر موهای زائد غبغب، لیزر برای هدف قرار دادن فولیکول های مو از طریق انرژی نور تبدیل به گرما استفاده می شود. این فرآیند در طی چندین درمان به تدریج به فولیکول مو آسیب می رساند که از رشد مو در آینده جلوگیری می کند. به همین دلیل، لیزر موهای زائد پشت لب یک درمان بسیار مورد توجه است.

لیزر موهای غبغب برای اکثر افراد بی خطر است و می تواند طی یک جلسه بدون درد کامل شود. در واقع، ما از فناوری خاصی استفاده می کنیم که برای انواع پوست بدون درد طراحی شده است. ممکن است عوارض جانبی کوچکی مانند قرمزی، تورم یا تحریک پوست وجود داشته باشد، اما هر گونه عوارض شدید نادر است.

لیزر موهای زائد غبغب، از سریع‌ ترین درمان ‌ها هستند. هر جلسه حدود 10 دقیقه طول خواهد کشید. شما به 5-6 جلسه درمانی به فاصله چهار هفته نیاز دارید.

در حالی که بهترین نتایج شامل از بین بردن موهای تیره روی پوست روشن است، تنها راه برای دانستن این است که یک نوبت مشاوره با یکی از کارکنان آموزش دیده پزشکی ما در لیزر مروارید رزرو کنید.

اپیلاسیون و کندن مو را متوقف کنید، زیرا آن ها پایه فولیکول مو را که لیزر ما هدف قرار می دهد از بین می برد. برای بهترین نتیجه یک روز قبل از درمان، ناحیه تحت درمان را اصلاح کنید.

بلافاصله پس از درمان، ممکن است علائمی مانند موارد زیر را حس کنید:

 • سرخی
 • تورم
 • خارش
 • مور مور

اگر درمان توسط یک متخصص آموزش دیده و تایید شده انجام شود، لیزر موهای زائد به ندرت خطر جدی برای فرد ایجاد می کند یا منجر به عوارض جانبی شدیدتر می شود.

با این حال، در موارد نادر، عوارض جانبی شدیدتر لیزر موهای زائد می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • رشد بیش از حد مو در ناحیه درمان
 • تغییر در رنگ و بافت پوست
 • جای زخم
 • تاول زدن
 • ناحیه ای را که در آن لیزر موهای زائد انجام می دهید را در روز جلسه اصلاح کنید.
 • 7 روز قبل از درمان از محصولات برنزه کننده بدون آفتاب خودداری کنید.
 • از هر گونه فعالیت بدنی که باعث افزایش دمای بدن یا فشار خون می شود در 2 ساعت قبل و بعد از درمان خودداری کنید.
 • در صورت انجام لیزر موهای زائد رو صورت، در روز جلسه از آرایش کردن خودداری کنید.
 • اپیلاسیون، موچین و اپیلاسیون را 3 هفته قبل از درمان متوقف کنید.
 • در صورت انجام لیزر موهای زائد زیر بغل از استفاده از دئودورانت یا ضد تعریق خودداری کنید.
 • دو هفته قبل از درمان از برنزه کردن یا سپری کردن زمان زیادی در آفتاب خودداری کنید.

در طول درمان، یک سیستم مبتنی بر نور، فلاش ‌های روشنی از نور را در پوستی که موهای ناخواسته در آن قرار دارند منتشر می‌کند. فولیکول های مو انرژی نور را جذب می کنند، گرم می شوند و آسیب می بینند. هر پالس انرژی نور چند ثانیه طول می کشد و چندین مو را به طور همزمان درمان می کند و این روش را بسیار سریع و آسان می کند. بسته به اندازه ناحیه تحت درمان، درمان می تواند بین 10 تا 30 دقیقه طول بکشد..

از آنجایی که مو در مراحل مختلف رشد می کند، جلسات متعددی برای هدف قرار دادن فولیکول های مو در مرحله رشد مورد نیاز است. اکثر افراد برای مشاهده نتایج دائمی و طولانی مدت به حداقل 4 تا 6 درمان نیاز دارند. ممکن است به مرور زمان نیاز به جلسه شارژ داشته باشند. افراد باید پس از اولین جلسه نتایج را ببینند – موهای آن ها ظریف تر و ضعیف تر می شوند و پوست صاف تر می شود. نتایج با هر جلسه اضافی قابل توجه تر و چشمگیرتر می شود تا زمانی که تمام فولیکول ها از بین بروند و با موفقیت رشد مداوم مو را متوقف کنند

لیزر موهای زائد یک راه حل مطمئن و موثر برای رفع موهای زائد دائمی است. با هدایت پالس های نور لیزر به ناحیه مورد نظر عمل می کند. گرمای ناشی از آن نور فولیکول ‌های مو را از کار می‌اندازد، که باعث ریزش مو و جلوگیری از رشد آینده می‌شود. اگرچه ممکن است احساس سوزن سوزن شدن یا سوزش خفیفی داشته باشید، اما این عوارض معمولاً خفیف هستند و باید به خودی خود کاهش یابند. بعلاوه، لیزر موهای زائد یک روش کم تهاجمی است بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که بلافاصله پس از جلسه، فعالیت های عادی روزانه خود را از سر بگیرید.

پاسخ به این سوال به ناحیه ای که می خواهید لیزر کنید، میزان موی شما و سایر عوامل مرتبط مانند تضاد رنگ بین پوست و مو بستگی دارد. از آن جایی که مو در چرخه رشد می کند، لیزر کردن همه موها به یکباره غیرممکن است.

از آنجایی که لیزر موهای زائد با هدف قرار دادن مو در مرحله رشد فعال عمل می کند، جلسات متعددی برای درمان تمام فولیکول های ناحیه مورد نظر ضروری است. همه فولیکول های مو در هر لحظه به طور فعال رشد نمی کنند، بنابراین یک 4 تا 8 جلسه می تواند موثرترین نتایج را ارائه دهد.

ریش تراش ها، کرم های موبر و موم ها موها را از بدن شما برطرف می کنند، اما برای همیشه از شر آن خلاص نمی شوید. لیزر درمانی موثرترین راه برای از بین بردن موهای زائد بدن است و فواید زیادی دارد. این روش بدون درد است و تنها چند دقیقه طول می‌کشد تا رشد مو را کاهش دهد و حتی موهای زائد را در نواحی بزرگ بدن از بین ببرد.

زنان و مردان به طور یکسان. بیشتر زنان به دنبال حذف موهای زیر بغل، غبغب، بیکینی و پاهای خود هستند، در حالی که مردان بیشتر به لیزر موهای پشت و گردن خود علاقه دارند.

به طور کلی، لیزر موهای زائد در افرادی با پوست روشن ‌تر و موهای تیره ‌تر مؤثر بوده است. دلیل این امر این است که لیزر موهای زائد به این بستگی دارد که موهای تیره ‌تر نور را جذب کنند و پوست روشن‌ تر آن را منعکس کند. این بدان معناست که پوست تیره ‌تر در معرض جذب انرژی بیش از حد نور است و شما را مستعد سوختگی می‌کند. به طور مشابه، با موهای روشن تر، انرژی کافی برای از بین بردن فولیکول های مو جذب نمی شود.

ممکن است بعد از لیزر موهای زائد غبغب، متوجه موهای ریزتر یا کمتری شوید. به طور کلی، با توجه به مراحل رشد موی فردی، برای دستیابی به نتایج مورد نظر موهای زائد چانه سه تا چهار جلسه طول می کشد یا حتی بیشتر.  ممکن است هر 6 تا 12 ماه یک بار یا هر زمان که موها دوباره رشد می کنند به جلسات شارژ نیاز داشته باشید.

آدرس لیزر مروارید

تهران - سعادت آباد - میدان کاج - خیابان سرو غربی - نبش خیابان مروارید - مجتمع مروارید سعادت - واحد ۳
لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *