لیزر مو در دوران پریود

آیا می توانم در دوره پریود لیزر موهای زائد انجام دهم؟

پاسخ کوتاه، بله. در دوران پریود می توانید لیزر موهای زائد را انجام دهید. پاسخ طولانی، خوب، این به شما بستگی دارد. هیچ منعی برای لیزر موهای زائد در دوره قاعدگی وجود ندارد.

آیا چرخه قاعدگی من در درمان اختلال ایجاد می کند؟

وقتی پریود می شوید، سطح هورمون ها افزایش می یابد. بدن شما تغییراتی را تجربه می کند به خصوص از طریق رشد مو

لیزر موهای زائد در دوران قاعدگی امکان پذیر است؟

قاعدگی یک منع پزشکی برای درمان لیزر نیست. با این حال، ممکن است ناراحت‌کننده ‌تر باشد

آیا لیزر در دوران پریود منجر به درد می شود؟

برخی از مراجعین ما گزارش می دهند که لیزر موهای زائد درست قبل از پریود یا در دوران پریود درد بیشتری دارد.

لیزر موهای زائد، یکی از روش هایی است که از طریق آن می توانید رشد موهای زائد را تا 90 درصد کاهش دهید. سایر روش های حذف موهای زائد دائمی نیستند و چند روز بعد مجددا باید آن روش را تکرار کنید به همین دلیل این روش هم از نظر FDA تائید شده است و هم یکی از بهترین روش ها برای حذف موهای زائد به شمار می رود.

سوالی که برای برخی ممکن است به وجود آید این است که آیا لیزر مو در دوران پریود امکان پذیر است یا خیر. در ادامه با ما و لیزر مروارید همراه باشید تا هر آن چه در این باره لازم است بدانید را برای شما شرح دهیم.

لیزر مو در دوران پریود

ناحیه

مبلغ

کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه

1.100.000 تومان

کل بدن شات نامحدود

1.300.000 تومان

لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل

899 هزار تومان

کل پا

599 هزار تومان

کل دست

599 هزار تومان

بیکینی

249 هزار تومان

زیر بغل

249 هزار تومان

ساعد

379 هزار تومان

صورت

249 هزار تومان

ساق

399 هزار تومان

پشت لب

99 هزار تومان

خط ناف

99 هزار تومان

دور سینه

99 هزار تومان

گودی کمر

249 هزار تومان

شکم

249 هزار تومان

باسن

249 هزار تومان

بازو

389 هزار تومان

ران

499 هزار تومان

پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل

949 هزار تومان

پکیج کل دست، کل پا

999 هزار تومان

ناحیه

مبلغ

فول بادی

2.490.000 تومان

آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت

590 هزار تومان

ساعد

700 هزار تومان

بازو

800 هزار تومان

کل دست

999 هزار تومان

ساق پا

800 هزار تومان

ران

900 هزار تومان

کل پا

999 هزار تومان

سینه و شکم

1.200.000 تومان

زیر بغل

299 هزار تومان

کل پشت

1.200.000 تومان

فهرست مطالب

لیزر موهای زائد چگونه کار می کند؟

لیزر موهای زائد یک روش بلند مدت کاهش رشد مو است. از نظر سازمان غذا و داروی آمریکا، این یک روش حذف دائمی موهای زائد نیست. لیزر درمانی رشد مو را تا 95 درصد کاهش می دهد. با این حال، بسیاری از  افراد در واقع حذف دائمی موهای زائد را تجربه می کنند. البته عواملی مانند ژنتیک، رنگ مو، سابقه حذف موهای زائد قبلی، چرخه رشد مو نیز در این امر نقش دارند.

این روش بر فتوترمولیز انتخابی متکی است. استفاده از پالس های کوتاه نور برای درمان بیماری های پوستی است. این روش نسبت به لیزرهای پرتو پیوسته آسیب کمتری به بافت طبیعی وارد می کند.

در طول یک جلسه، یک پرتو نور تولید می شود. رنگدانه های موجود در مو را هدف قرار می دهد. هنگامی که ملانین انرژی را جذب کرد، دومی به سمت فولیکول مو حرکت می کند. در آنجا به انرژی حرارتی تبدیل می شود.

گرما بیش از حد به فولیکول مو آسیب می رساند و از رشد بیشتر جلوگیری می کند. برای اینکه لیزر درمانی موثر واقع شود، موها باید در مرحله آناژن رشد باشند. در واقع این تنها زمانی است که مو و فولیکول به هم متصل می شوند.

از آنجایی که تنها 20 درصد از موها در هر نقطه از زمان در فاز مناسب هستند، یک جلسه فقط می تواند تعداد زیادی مو را درمان کند. به همین دلیل است که درمان ها همیشه شامل شش جلسه با فاصله شش هفته است. به طوری که می توانید تمام موهای زائد بدن را بدون توجه به چرخه رشد مو درمان کنید.

آیا می توانم در دوره پریود لیزر موهای زائد انجام دهم؟

پاسخ کوتاه، بله. در دوران پریود می توانید لیزر موهای زائد را انجام دهید. پاسخ طولانی، خوب، این به شما بستگی دارد. هیچ منعی برای لیزر موهای زائد در دوره قاعدگی وجود ندارد.

 

به خصوص اگر قصد ندارید ناحیه نزدیک بیکینی خود را لیزر کنید، لیزر هیچ مشکلی ندارد. قاعدگی شما هیچ تاثیری بر روی نتایج شما نخواهد داشت.

اگر برای لیزر بیکینی در دوران پریود به کلینیک ما مراجعه می کنید، ممکن است اوضاع کمی متفاوت باشد. ما از شما می خواهیم تامپون داشته باشید. در غیر این صورت نمی توانیم لیزر موهای زائد را برای شما انجام دهیم. همچنین باید ناحیه مورد نظر را اصلاح کنید. در واقع، پریود بودن ممکن است تحمل شما را نسبت به درد کاهش دهد.

آیا چرخه قاعدگی من در درمان اختلال ایجاد می کند؟

چرخه قاعدگی شما در واقع می تواند در درمان اختلال ایجاد کند. وقتی پریود می شوید، سطح هورمون ها افزایش می یابد. بدن شما تغییراتی را تجربه می کند به خصوص از طریق رشد مو. در واقع، چرخه رشد مو توسط هورمون ها آغاز می شود. سطوح بالاتر هورمون ناشی از قاعدگی ممکن است فولیکول های مو قوی تری تولید کند که درمان آن ها سخت تر است. رشد موهای شما نیز ممکن است قوی تر باشد.

همچنین ممکن است متوجه شده باشید که ناحیه بیکینی شما در دوران پریود حساس تر است. بنابراین، لیزر درمانی شما ممکن است دردناک تر از حد معمول باشد.

به همین دلیل است که باید به تکنسین لیزر خود اطلاع دهید که پریود هستید. با دانستن اینکه در حین قاعدگی تحت لیزر موهای زائد هستید، آن ها می توانند درمان را برای شما به صورت متفاوت تنظیم کنند. در واقع، آن ها می توانند تنظیمات دستگاه را تغییر دهند تا درد زیادی را تحمل نکنید. آنها می توانند شدت لیزر را کاهش دهند تا برای شما راحت تر باشد.

لیزر موهای زائد در دوران قاعدگی

خبر خوب این است که قاعدگی یک منع پزشکی برای درمان لیزر نیست. با این حال، ممکن است ناراحت‌کننده ‌تر باشد و ترجیح دهید زمانی لیزر را انجام دهید که در آن احساس بهتری داشته باشید و درد نکشید.

بدن ما همه بسیار متفاوت است و در حالی که برخی از خانم ها در این چند روز هیچ ناراحتی را تجربه نمی کنند، برخی دیگر ممکن است از نفخ یا خونریزی شدید رنج ببرند. بنابراین اگر در دسته دوم هستید، آخرین چیزی که به ذهن شما می رسد این است که لیزر موهای زائد را در این دوران انجام دهید. بنابراین این به ترجیحات شخصی شما و آنچه احساس راحتی می کنید بستگی دارد.

آیا لیزر در دوران پریود منجر به درد می شود؟

برخی از مراجعین ما گزارش می دهند که لیزر موهای زائد درست قبل از پریود یا در دوران پریود درد بیشتری دارد. با این حال، نوع لیزر می‌تواند تأثیر زیادی بر حس درد داشته باشد، زیرا اکنون می ‌توانید لیزرهایی با درد کمتر را انتخاب کنید.

گاهی اوقات متوجه می ‌شویم که پوست در دوران قاعدگی شما حساس‌ تر است. عوارض جانبی لیزر، مانند قرمزی و تورم فولیکول ‌ها در این دوران می ‌تواند کمی بیشتر طول بکشد، اما نه همیشه.

عوارض لیزر در دوران پریود

چرا باید به برنامه لیزر خود پایبند باشم

چرخه قاعدگی شما مطلقاً هیچ تأثیری بر هر درمانی که به بیکینی شما مربوط نیست نخواهد داشت. لیزر موهای زائد بیکینی ممکن است در طول چرخه شما دردناک تر باشد. در واقع، بیکینی در آن زمان از ماه بسیار حساس تر است. تکنسین می تواند شدت لیزر را کاهش دهد تا درمان قابل تحمل تر شود.

اگر شما تامپون داشته باشید، ما شما را لیزر می کنیم. لیزر موهای زائد به خودتان بستگی دارد. ردیابی چرخه رشد مو ممکن است سخت باشد. گاهی اوقات برخی از فولیکول های مو برای آسیب دائمی نیاز به چندین درمان دارند.

به همین دلیل است که باید هر شش هفته یک بار برای یک جلسه لیزر مراجعه کنید. برای اینکه مطمئن شویم تمام موهای زائد بدن را در مرحله رشد مناسب می گیریم. و اینکه فولیکول های مو زمان لازم برای بازسازی را ندارند.

چگونه برای لیزر مو در دوران پریود آماده شوم؟

انجام لیزر موهای زائد در دوران پریود نیازی به آمادگی اضافی ندارد. به خصوص اگر قصد لیزر کامل پاها یا زیر بغل خود را دارید. چرخه قاعدگی شما فقط بر درمان ناحیه بیکینی شما تأثیر می گذارد. طبق معمول، روز قبل باید اصلاح کنید. به پوست خود کمی زمان دهید تا بهبود یابد و پس از اصلاح بهبود یابد. پوست خود را تمیز کنید و از کرم ها یا لوسیون استفاده نکنید.

اگر در پریود هستید، از تامپون استفاده کنید. به همین سادگی است. هیچ چیز بیشتری لازم نیست. پس از اتمام جلسه، 24 ساعت صبر کنید تا ورزش کنید یا دوش آب گرم بگیرید.

از پوشیدن لباس های تنگ خودداری کنید. ناحیه بیکینی در طول سیکل قاعدگی شما حساس است. در پایان باید گفت می ‌توانید در حین پریود، تحت لیزر موهای زائد قرار بگیرید. فقط بدانید که درمان ممکن است کمی دردناک تر باشد.

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

چند باور غلط در مورد لیزر موهای زائد

محبوبیت لیزر موهای زائد همچنان در حال افزایش است زیرا سریع است، نتایج طولانی مدت است و به بهترین نتایج را به همراه دارد. با وجود این، هنوز برخی تصورات غلط رایج در مورد درمان وجود دارد. در اینجا، ما به این افسانه ها می پردازیم و حقیقت را فاش می کنیم تا بتوانید خودتان ببینید که چرا بهترین گزینه لیزر موهای زائد موجود است.

لیزر موهای زائد فقط برای خانم هاست

برخلاف این گفته، مردان بیشتر و بیشتری تحت انجام لیزر قرار می گیرند و کاملاً درست است. لیزر موهای زائد را می توان در بیشتر قسمت های بدن از جمله پاها، زیر بغل، شانه، سینه و پشت استفاده کرد.

لیزر موهای زائد دردناک است

ما دروغ نمی گوییم، لیزر موهای زائد بدون کمی ناراحتی نیست و کسانی که پوست حساسی دارند آن را بیشتر احساس می کنند، اما آیا لیزر موهای زائد ضرر دارد؟ نه واقعا. حس لیزر موهای زائد شبیه به کشیدن یک باند الاستیک از روی پوست شما است و هر چه بیشتر این کار را انجام دهید قابل تحمل تر می شود. این واقعیت که لیزر همیشه در حال حرکت و رد شن سریع است، این ناراحتی را به حداقل می رساند.

وقتی با درد اپیلاسیون مقایسه می‌شود، بسیار قابل تحمل است. نکته دیگر این است که قبل از درمان از چیزهایی که پوست شما را حساس ‌تر می‌کند، مانند کافئین اجتناب کنید. همچنین نکات و محصولات عالی برای مراقبت های بعد از درمان وجود دارد.

لیزر موهای زائد تمام موها را از بین می برد

اثربخشی درمان تا حد زیادی به شخص – سرعت رشد مو و نوع پوست او بستگی دارد. از آنجایی که لیزر موهای زائد را در یک نقطه خاص از چرخه رشد هدف قرار می دهد و موها در زمان های مختلف در این نقطه از چرخه قرار دارند، خلاص شدن از شر همه آن ها چند جلسه طول می کشد، به همین دلیل است که درمان ها در یک دوره انجام می شود. نکته خوب این است که لیزر موهای زائد نسبت به سایر روش های حذف موهای زائد به نتیجه طولانی تری می رسد و باید منجر به کاهش رشد کلی موهای زائد (تا 90٪) شود و آن را به بهترین درمان حذف موهای زائد تبدیل کند.

لیزر موهای زائد برای همه است

گفته می ‌شود که لیزر موهای زائد بر روی افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند بهتر عمل می‌کند، اما این بدان معنا نیست که برای سایر رنگ ‌ها، انواع پوست و رنگ ‌های پوست کارایی ندارد. ما می گوییم که تنها راه برای تعیین اینکه آیا برای شما مناسب است یا خیر این است که با یک متخصص صحبت کنید و یک مشاوره رایگان در مورد اهداف، مناسب بودن و گزینه های درمانی داشته باشید.

لیزر موهای زائد خیلی وقت می گیره

بله، شما به بیش از یک جلسه نیاز خواهید داشت، اما هر درمان تقریباً 30 تا 45 دقیقه طول می‌کشد (که کمتر از یک قسمت از برنامه تلویزیونی مورد علاقه شما است.) لیزر موهای زائد یک درمان دائمی برای رفع موهای زائد است. همانطور که قبلاً گفتیم، نتایج بلندمدت دارد.

آیا لیزر موهای زائد سرطان ‌زا است؟

هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد لیزر موهای زائد باعث سرطان پوست می شود. مهم است که مطمئن شوید فردی که لیزر موهای زائد شما را انجام می دهد با تجربه و دارای صلاحیت مناسب است. از آن جایی که لیزر از نور استفاده می کند، ممکن است از خود بپرسید که آیا اصلاً می تواند باعث سرطان پوست شود یا خیر. سرطان پوست با قرار گرفتن در معرض انواع خاصی از نورهای UV مرتبط است.

 قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش از نور مستقیم خورشید یا سایر منابع نور مصنوعی مانند تخت های آفتاب می آید. این یک طول موج انرژی بالا است که می تواند باعث آسیب به مواد ژنتیکی داخل سلول های شما شود. اگر DNA آسیب ببیند و ساختار آن تغییر کند، سلول های پوست ممکن است سرطانی شوند.

اگرچه لیزر موهای زائد از انرژی نور استفاده می کند، اما هیچ گونه نور UV را شامل نمی شود. طول موج مورد استفاده در لیزرها انرژی کمتری دارد، بنابراین آسیبی به مواد ژنتیکی داخل سلول‌های شما وارد نمی‌کند. به این معنی که خطر ابتلا به سرطان پوست در اثر لیزر موهای زائد افزایش نمی یابد.

انواع روش ‌های رفع موهای زائد

انواع دیگر از بین بردن موهای زائد مانند اپیلاسیون، اصلاح و کرم های رفع موهای زائد، اگرچه راحت است، اما می تواند زمان بر باشد، نتایج ماندگاری نداشته باشد و رشد مجدد می تواند خارش داشته باشد. همچنین برداشتن موهای نواحی بزرگ بدن، مانند پشت، ممکن است دشوارتر باشد، بنابراین لیزر موهای زائد ساده ترین و موثرترین گزینه است. رشد مجدد حداقل است، موها تا 90٪ کاهش می یابد و اگر به موقع رشد مجدد را تجربه کنید، موها بسیار نرم تر، ظریف تر و روشن تر از قبل می شوند.

روش های حذف موقت موهای زائد نه تنها دردناک هستند، بلکه زمان بر هستند. آن ها همچنین ممکن است باعث واکنش های پوستی شوند که می تواند منجر به عفونت نیز شود. برخی از روش های موقت برای رفع موهای زائد عبارتند از:

اصلاح: این سریع ترین راه برای داشتن یک بدن بدون مو است. با استفاده از تیغ می توانید قسمت قابل مشاهده مو را که روی سطح پوست قرار دارد اصلاح کنید. این روش، موهای زائد را برای همیشه از بین نمی برد (بر خلاف لیزر موهای زائد که موهای زائد را نیز از بین می برد) همچنین ممکن است باعث سوختگی، کبودی، بریدگی و جراحت روی پوست شود.

اپیلاسیون: موهای رشد کرده را از بین نمی برد و به دلیل کنده شدن هر مو بسیار دردناک است. اپیلاسیون نیز زمان بر است و باید هر چند هفته یکبار انجام شود.

موچین: برای کندن هر تار مو به صورت جداگانه از موچین استفاده می شود. این کار را فقط زمانی می توان انجام داد که رشد مو کمتر باشد و موهای نازک وجود داشته باشد زیرا می تواند بسیار دردناک باشد و باعث کبودی شود. از آن جایی که مو از ریشه جدا نمی شود، فقط برای چند هفته برای شما جواب می دهد. 

کرم های موبر: کرم های موبر به راحتی در دسترس هستند و می توان از آن ها برای از بین بردن موقت موهای بدن استفاده کرد. فقط دستورالعمل های داده شده روی بسته بندی را دنبال کنید و همچنین مطمئن شوید که ابتدا یک تست روی پوست انجام دهید تا مطمئن شوید که پوست شما هیچ واکنش آلرژیکی به آن ندارد. مواد شیمیایی موجود در این کرم ها می تواند به پوست شما آسیب برساند.

همیشه بهتر است یک راه حل دائمی را انتخاب کنید تا یک راه حل موقت. همانطور که تمام روش‌ های موقتی که در بالا ذکر شد، حدود 3 تا 4 هفته به شما جواب می دهند و پس از آن باید دوباره با موهای زائد بدن مقابله کنید. همچنین دردناک هستند و می توانند منجر به واکنش های نامطلوب و عفونت شوند.

از آنجایی که لیزر موهای زائد سریع، بدون درد، ایمن و مقرون به صرفه است. این یک روش بسیار محبوب در تمام کلینیک های پوست است.

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد

آیا انتخاب پکیج‌ های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه‌های لیزر موهای زائد موثر است؟

وقتی صحبت از لیزر کل بدن می شود منظور ما کل نواحی بدن است که شامل نواحی زیر است:

با این حال برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

از طرفی پیکیج هایی که برای آقایان در نظر گرفته می شود نیز شامل نواحی گونه و ریش، گردن و کمر است. این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟

برخی از داروهایی که قبل از لیزر نباید مصرف کرد در زیر آورده شده است.

بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد

بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد کلینیکی است که اولا در جلسه مشاوره با شما صادقانه صحبت کند و اگر شما کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستید این موضوع را با شما در میان بگذارد. همچنین موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد اهمیت دارد:

لیزر مروارید، یکی از بهترین مراکزی است که می توانید برای لیزر انتخاب کنید چرا که این مرکز، با داشتن همه ویژگی های ذکر شده و دیگر ویژگی ها، بالاترین درصد رضایت را در میان مشتریان دارد. همچنین این مرکز، از اپراتورهای کاملا با تجربه برای لیزر مو استفاده می کند.

آدرس لیزر مروارید:

تهران – سعادت آباد – میدان کاج – خیابان سرو غربی – نبش خیابان مروارید – مجتمع مروارید سعادت – واحد ۳

پرسش های متداول

بسته به دستگاهی که برای شما استفاده می شود، نوع پوست شما و دیگر عوامل، ممکن است نتایج مختلفی را بگیرید.

 

بسیاری از مشتریان احساس لیزر موهای زائد را مانند یک ضربه یا سوزش خیلی خیلی خفیف که چند بار روی پوست زده می شود، توصیف می کنند که این احساس قابل تحمل است. اگر نواحی وجود دارد که مشتری احساس می کند غیرقابل تحمل است، می توان از کرم بی حس کننده استفاده کرد.

 

رفع موهای زائد صورت معروف ترین روش برای راه حل دائمی رفع موهای زائد است. مردان به دنبال درمان‌ های بیشتری برای بهبود پوست خود هستند و لیزر موهای زائد پوستی صاف‌ تر را بدون جوش ‌های ناشی از موهای زیر پوستی و رنگ ناهموار پوست ارائه می ‌دهد. علاوه بر این، این یک روش مقرون به صرفه برای داشتن پوست نرم صورت است که برای مدت طولانی دوام می آورد.

 

برای جلوگیری از عوارض احتمالی، همه افراد باید از پوست خود در برابر نور خورشید محافظت کنند. پس از لیزر موهای زائد باید:

 • از برخورد نور مستقیم خورشید به پوست درمان شده خودداری کنید.
 • از تخت برنزه کننده، یا هر وسیله برنزه کننده دیگری استفاده نکنید.
 • دستورالعمل های مراقبت های بعد از متخصص پوست را دنبال کنید.

بعد از درمان مقداری قرمزی و تورم خواهید دید. این اغلب شبیه آفتاب سوختگی خفیف به نظر می رسد. استفاده از کمپرس خنک می تواند به کاهش ناراحتی شما کمک کند.

بسته به ناحیه ای که تحت درمان لیزر قرار می گیرد، درمان می تواند از 15 دقیقه شروع شود و در صورت انجام یک درمان کامل بدن می تواند تا 2.5 ساعت طول بکشد.

لیزر موهای زائد با هدف قرار دادن ملانین موجود در فولیکول مو برای آسیب رساندن به آن و جلوگیری از رشد مجدد آن عمل می کند.

شایع ترین عوارض جانبی جزئی است و 1 تا 3 روز طول می کشد. این عوارض جانبی عبارتند از:

 • درد و ناراحتی
 • تورم
 • قرمزی

سایر عوارض جانبی احتمالی زمانی که لیزر موهای زائد توسط متخصص پوست یا تحت نظارت مستقیم متخصص پوست انجام شود، نادر است. سایر عوارض جانبی احتمالی عبارتند از:

 • تاول زدن
 • زخم سرد
 • عفونت ها
 • جای زخم
 • روشن یا تیره شدن پوست

با گذشت زمان، رنگ پوست تمایل به بازگشت به حالت عادی دارد. با این حال، برخی از تغییرات در رنگ پوست دائمی هستند. به همین دلیل است که مراجعه به پزشک متخصص در درمان های لیزری و دانش عمیق پوست بسیار مهم است.

پیروی از دستورالعمل های متخصص پوست نیز مهم است. پیروی از دستورالعمل های قبل از درمان و دستورالعمل های بعد از درمان، خطر عوارض جانبی را تا حد زیادی کاهش می دهد

قبل از درمان، ناحیه مورد درمان تمیز می شود. برخی از مشتریان ژل بی حس کننده دریافت می کنند. زمانی که ناحیه کوچکی تحت درمان قرار می گیرد و پوست بسیار حساس است، بی حس کردن ناحیه مورد درمان کمک می کند. حدود 30 تا 60 دقیقه طول می کشد تا ژل بی حس کننده عمل کند.

لیزردرمانی در اتاقی که به طور خاص برای لیزر درمانی ایجاد شده است انجام می شود. همه افراد حاضر در اتاق باید در طول عمل از عینک محافظ استفاده کنند. برای انجام این روش، پوست کشیده می شود و پوست با لیزر درمان می شود. بسیاری از مشتریان می گویند که پالس های لیزر مانند سوزن سوزن های گرم روی پوست هستند.

لیزر موهای زائد در واقع برای مردان عالی است زیرا مردان می توانند چندین ناحیه از صورت و بدن را بدون ایجاد بثورات اصلاح و موهای زیر پوستی درمان کنند.

از آنجایی که لیزر نور را مستقیماً به رنگدانه مو می ‌تاباند، برخلاف IPL که از ژل شیمیایی برای انجام درمان استفاده می‌کند، می‌تواند نواحی حساس مردان را درمان کند. اما در کلینیک پالس لایت، نواحی تناسلی را درمان نمی کنیم.

خیر، لیزر موهای زائد به طور کلی نیازی به زمان نقاهت ندارد. بلافاصله پس از انجام لیزر موهای زائد، پوست درمان شده شما قرمز و متورم می شود. با وجود این، اکثر مردم به فعالیت های روزمره خود باز می گردند.

احتمالاً بلافاصله پس از درمان نتایج را خواهید دید. نتایج از فردی به فرد دیگر متفاوت است. رنگ و ضخامت موهای شما، ناحیه تحت درمان، نوع لیزر استفاده شده و رنگ پوست شما همگی بر روی نتایج تاثیر می گذارند. شما می توانید انتظار کاهش 10 تا 25 درصدی مو را پس از اولین جلسه لیزر داشته باشید.

برای از بین بردن موهای زائد، اکثر افراد به 2 تا 6 لیزر درمانی نیاز دارند. پس از اتمام درمان ها، اکثر افراد برای چندین ماه یا حتی سال ها هیچ مویی روی پوست تحت درمان مشاهده نمی کنند. وقتی موها دوباره رشد می‌کنند، کمتر می‌ شوند. موها نیز کمتر اند و رنگ روشن ‌تری دارند.

این موضوع از فرد به فرد دیگر متفاوت است. از بین بردن موها اغلب به یک سری لیزر درمانی نیاز دارد. اکثر افراد می توانند هر 4 تا 6 هفته یک بار لیزر موهای زائد را انجام دهند. متخصص پوست به شما می گوید چه زمانی درمان دیگری بی خطر است.

اکثر افراد مقداری رشد مجدد مو را مشاهده می کنند. متخصص پوست شما می تواند به شما بگوید که چه زمانی می توانید با خیال راحت از لیزر درمانی برای حفظ نتایج استفاده کنید.

اکثر افراد برای ماه ها یا حتی سال ها بدون مو می مانند. هنگامی که برخی از موها دوباره رشد می کنند، احتمالا کمتر قابل توجه خواهند بود. برای اینکه ناحیه عاری از مو باشد، فرد ممکن است به جلسات شارژ نیاز داشته باشد.

لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *