لیزر موهای کرکی در تهران

 

بهترین دستگاه برای لیزر موهای کرکی

دستگاه لیزر دکا با طول موج الکساندرایت 2019

تکنولوژی دستگاه لیزر دکا با طول موج الکساندرایت 2019

دستگاه های به روز لیزر الکس به سیستم  Q-Switched مجهز هستند

لیزر موهای کرکی یا روش الکترولیز ؟

لیزرالکس فقط روی موهایی نتیجه می دهد که کاندید مد نظر، موهای تیره اما پوست روشنی داشته باشد

الکترولیز، تلفیقی از فرکانس رادیویی و لیزر است که تفاوت آن با لیزر در این است که به دنبال رنگدانه مو نیست و سلول های موجود در فولیکول مو را مورد هدف قرار می دهد

عوامل موثر بر هزینه لیزر موهای کرکی

دستگاه لیزر مورد استفاده

نواحی که به جز گونه قصد لیزر را دارید

موقعیت جغرافیایی مرکز لیزر

تجربه و مهارت اپراتور

محبوبیت مرکز لیزر

 

انواع روش‌های رفع موهای کرکی

اصلاح

اپیلاسیون

مواد موبر

کندن

الکترولیز

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟

داروهای سرطانی

داروهایی که برای بیماران هورمونی تجویز می شود.

داروهای ضد افسردگی

داروهای ضد التهاب یا همان NSAID

داروهایی که برای درمان آکنه هستند.

داروهای ضد حساسیت یا آنتی هیستامین ها

 

ناحیه

مبلغ

کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه

1.100.000 تومان

کل بدن شات نامحدود

1.300.000 تومان

لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل

899 هزار تومان

کل پا

599 هزار تومان

کل دست

599 هزار تومان

بیکینی

249 هزار تومان

زیر بغل

249 هزار تومان

ساعد

379 هزار تومان

صورت

249 هزار تومان

ساق

399 هزار تومان

پشت لب

99 هزار تومان

خط ناف

99 هزار تومان

دور سینه

99 هزار تومان

گودی کمر

249 هزار تومان

شکم

249 هزار تومان

باسن

249 هزار تومان

بازو

389 هزار تومان

ران

499 هزار تومان

پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل

949 هزار تومان

پکیج کل دست، کل پا

999 هزار تومان

ناحیه

مبلغ

فول بادی

2.490.000 تومان

آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت

590 هزار تومان

ساعد

700 هزار تومان

بازو

800 هزار تومان

کل دست

999 هزار تومان

ساق پا

800 هزار تومان

ران

900 هزار تومان

کل پا

999 هزار تومان

سینه و شکم

1.200.000 تومان

زیر بغل

299 هزار تومان

کل پشت

1.200.000 تومان

فهرست مطالب

لیزر موهای کرکی

اکثر پزشکان بر این باوراند که از بین بردن موهای کرکی، کار ساده ای نیست. عوامل مختلفی می تواند منجر به رشد موهای کرکی روی بدن شوند از جمله وراثت، ژنتیک، اختلالات هورمونی و … . روش هایی که برای از بین بردن موهای زائد بدن وجود دارند، معمولا روی موهای کرکی اثری ندارند و گفته می شود که موهای کرکی را نمی توان از بین برد.

اگر قصد انجام لیزر موهای کرکی را دارید یا می خواهید بدانید آیا لیزر موهای کرکی کار درستی است یا خیر، با لیزر مروارید همراه شوید تا نکات مهمی را در این خصوص برای شما شرح دهیم.

موی کرکی چیست؟

موهای کرکی، ظاهری نامرتب و طبیعی دارند که رنگ آن ها نسبت به سایر موهای زائد بدن کمرنگ تر است. این موها در کل بدن به یک صورت نیستند و شاید در یک قسمت بدن روشن تر و در قسمت دیگر بدن تیره تر باشند.

لیزر موهای کرکی صورت و بدن

امروزه، به دلیل پیشرفت تکنولوژی و تکنیک های مختلفی که وجود دارد، روش هایی به کار گرفته می شود که برای از بین بردن موهای کرکی مناسب هستند. لیزر، الکترولیز و کرم آمپولوریتین، سه روش مهم و کاربردی برای از بین بردن موهای کرکی صورت و بدن هستند.

لیزر موهای زائد با تکنولوژی الکساندریت در دستگاه دکا، یکی از بهترین روش های از بین بردن موهای کرکی است که هم برای موهای کرکی صورت و هم برای موهای کرکی بدن مناسب است. هر چه موی شما تیره تر و ضخیم تر باشد، احتمال موفقیت شما در انجام لیزر نسبت به افرادی که موی روشن و نازک کرکی دارند، بیشتر است.

لیزرهای کندلا الکساندرایت و ND-YAG، گزینه های مناسبی برای حذف موهای زائد تیره و ضخیم صورت و بدن است چرا که انرژی لیزر برای موهای تیره می تواند به خوبی جذب ملانین پوست شود و با تاثیر گذاشتن روی فولیکول مو، ریشه فولیکول را بسوزاند و از تولید مو جلوگیری کند.

لیز موهای کرکی، جواب قطعی به مراجعه کننده نمی دهد اما در میان بسیاری از روش های موجود برای رفع موهای زائد، یکی از بهترین روش ها برای انتخاب است. برای از بین بردن موهای زائد کرکی با لیزر الکس به تعداد جلسات بیشتری برای لیزر موهای کرکی نیاز دارید.

دقت داشته باشید که لیزر موهای کرکی باید حتما توسط متخصص انجام شود چرا که اپراتور لیزر باید به تنظیمات و شدت فرکانس مورد نیاز دستگاه لیزر برای لیزر موهای کرکی، مسلط باشد.

لیزر موهای کرکی صورت و بدن ​

بهترین دستگاه برای لیزر موهای کرکی

تکنولوژی دستگاه های لیزر موهای زائد، به گونه ای است که همه آن ها روی موهای کرکی جواب نمی دهند و هر دستگاهی نمی تواند منجر به از بین بردن موهای کرکی شود. بسیاری از دستگاه ها فقط اثر بخشی شدیدی روی موهای تیره و ضخیم دارند و به گونه ای هستند که موهای روشن و نازک نمی توانند انرژی آن ها را جذب کنند.

دستگاه لیزر دکا با طول موج الکساندرایت 2019، یکی از بهترین دستگاه لیزرهای موجود برای از بین بردن موهای کرکی است. دستگاه های به روز لیزر الکس به سیستم  Q-Switched مجهز هستند. یعنی تنظیمات این دستگاه و تکنولوژی موجود این دستگاه به گونه ای است که از سیستم Q-Switched، پالس های بسیار سریع و کوتاهی از انرژی تولید می کند و برای لیزر موهای کرکی کاملا مناسب است. تکنولوژی مورد استفاده در این دستگاه از انرژی Photo Acoustic استفاده می کند. یعنی برای لیزر موهای کرکی، پالس های نور به صورت کوتاه به فولیکول برخورد کرده و آن را از بین می برد تا جلوی رشد مجدد موهای کرکی گرفته شود. در طول جلسات لیزر، موهایی که رشد می کنند بسیار نازک و روشن هستند تا اینکه سرانجام در پایان دوره لیزر خود متوجه می شوید که همه این موها میریزند.

لیزر الکس، نیم تواند همه موهای کرکی را به صورت 100 در 100 از بین ببرد اما لیزر موهای کرکی با این روش می تواند حجم موهای کرکی را به شدت کاهش دهد به گونه ای که موهایی که رشد می کنند اصلا قابل مشاهده نباشند و رنگ آن ها روشن باشد.

بسیاری از مراجعه کنندگان، در خصوص درد لیزر موهای کرکی با دستگاه لیزر الکس نگران هستند اما باید بدانید که لیزر موهای کرکی با لیزر الکس دردی ندارد و این فرایند با امنیت کامل و بدون درد انجام می شود. ممکن است کمی گزگز یا سوزن سوزن شدن را در کمتر از یک لحظه روی پوست خود حس کنید که کاملا قابل تحمل است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

لیزر موهای کرکی یا روش الکترولیز ؟

هم لیزر موهای کرکی با دستگاه مناسب و هم الکترولیز، هر دو می توانند برای از بین بردن موهای کرکی مناسب باشند. بیایید به تفاوت این دو روش بپردازیم:

از نظر جوابدهی به انجام روش، می توان گفت که لیزرالکس فقط روی موهایی نتیجه می دهد که کاندید مد نظر، موهای تیره اما پوست روشنی داشته باشد چرا که وقتی انرژی لیزر روی پوست تیره تابیده می شود، این احتمال وجود دارد که پوست بسوزد. بنابراین انجام لیزر موهای کرکی با دستگاه الکس برای افرادی با پوست تیره و موی روشن، روش مناسبی نیست.

حال این سوال ممکن است به وجود بیاید که اگر فردی دارای پوست تیره و رنگ موی روشن باشد و بخواهد موهای کرکی خود را از بین ببرد باید چه کار کند؟ امروزه به دلیل پیشرفت در تکنولوژی در روشی به نام الکترولیز، می تواند برای همیشه از شر موهای کرکی خود خلاص شوید و نگرانی در این خصوص نداشته باشید.

الکترولیز، تلفیقی از فرکانس رادیویی و لیزر است که تفاوت آن با لیزر در این است که به دنبال رنگدانه مو نیست و سلول های موجود در فولیکول مو را مورد هدف قرار می دهد. به همین دلیل مهم نیست که رنگ مو و پوست شما به چه صورت است و با خیال راحت با هر رنگ مو و پوستی می توانید این روش را استفاده کنید.

مهمترین مزیت لیزر موهای کرکی نسبت به الکترولیز این است که لیزر موهای کرکی، به سرعت انجام می شود و جلسات لیزر شما بسیار کوتاه خواهد بود اما الکترولیز خیلی طولانی است و ناحیه ای که با لیزر مثلا می تواند 1 دقیقه طول بکشد، با الکترولیز، یک ساعت طول می کشد.

هزینه لیزر موهای کرکی

هزینه لیزر موهای روی کرکی، بسته به عوامل مختلفی متفاوت است. برخی از این عوامل در زیر آورده شده است:

انواع روش‌های رفع موهای کرکی ​

انواع روش‌های رفع موهای کرکی

روش های دیگر حذف موهای زائد در زیر آورده شده است:

 • اصلاح

تراشیدن شاید کم دردترین روش حذف موهای زائد باشد. با استفاده از کرم یا ژل موبر روی پوست مرطوب مراقبت بیشتری داشته باشید تا احتمال سوختگی با تیغ را کاهش دهید.

هنگامی که اصلاح درست انجام شود، تراشیدن آنچنان عوارض جانبی ایجاد نمی کند، اما نتایج آن مدت زیادی دوام نمی آورد زیرا شما فقط موها را از سطح پوست از بین می برید.

 • اپیلاسیون

اپیلاسیون از نظر درد می تواند شبیه لیزر موهای زائد باشد، اما دوام زیادی ندارد. این روش از بین بردن موهای زائد می تواند برای چند هفته دوام بیاورد – بسیار بیشتر از اصلاح، اما نه به اندازه درمان های لیزر. بثورات خفیف و تحریک پس از درمان ممکن است.

 • مواد موبر

این روش ها در اصل شبیه اپیلاسیون هستند، اما در عوض آن ها را به صورت کرم یا ژل استفاده می کنید. مواد موبر مبتنی بر مواد شیمیایی هستند، بنابراین بیشترین عوارض جانبی را دارند. تاول، بثورات و سوختگی ممکن است، و ممکن است درد خفیفی از ماهیت اسیدی این محصولات احساس کنید.

 • کندن

در حالی که زمان بر است، کندن موهای شما می تواند کمی بیشتر از هر یک از روش های حذف موهای بالا دوام بیاورد. مهم است که در جهت رشد مو برداشته شود، نه در جهت مخالف – این به کاهش تحریک پوست کمک می کند.

 • الکترولیز

مانند لیزر موهای زائد، الکترولیز یک روش درمانی در درجه پزشکی است که نتایج دائمی تری ایجاد می کند. با از بین بردن فولیکول های مو از طریق فرکانس های رادیویی کار می کند. اگرچه دردناک نیست، برخی از عوارض جانبی ممکن است شامل تورم و بثورات پوستی باشد.

عوارض لیزر موهای کرکی

موهای تیره می توانند انرژی لیز را به سرعت جذب کنند به همین دلیل تاثیر بیشتری روی فولیکول دارند و فولیکول خیلی زود از بین می رود به همین دلیل همه چیز به طور طبیعی پیش می رود و هیچ عارضه جانبی شما را تهدید نمی کند. از طرفی، اگر موهای شما بلوند، سفید، خاکستری و در کل کمرنگ باشد، احتمالا لیزر موهای کرکی با لیزر الکس برای شما مناسب نیست.

حال در نظر بگیرید که شما فردی با موی روشن هستید که لیزر موهای کرکی را انجام می دهد. در این حالت چون موی شما رنگدانه ای ندارد که انرژی لیزر را جذب کند، نه تنها موهای کرکی از بیم نمی رود، بلکه پوست شما می سوزد و این سوختگی می تواند به صورت دائمی روی پوست شما بماند.

پس از جلسه اول لیزر موهای کرکی چه تغییراتی مشاهده خواهید کرد؟

به طور کلی، بعد از جلسه لیزر، موارد زیر را مشاهده می کنید:

 • حداکثر 24 تا 48 ساعت بعد از لیزر موهای کرکی

لیزر، موهای زائد پوست را حساس و کمی تحریک می کند. افراد ممکن است قرمزی را تجربه کنند. بنابراین، بهتر است از هر گونه فعالیتی که ممکن است باعث تحریک بیشتر پوست شود، خودداری کنید. حداقل 24 ساعت پس از اولین جلسه لیزر موهای زائد، باید از دوش آب گرم، سونا و ورزش خودداری کنید. متقاضیان باید از دئودورانت، لوسیون بدن و خوشبو کننده ها اجتناب کنند. استفاده از ژل آلوئه ورا به تسکین پوست کمک می کند.

 • یک هفته بعد از لیزر موهای کرکی

یک هفته بعد از قرار جلسه لیزر موهای کرکی، کاندیدها متوجه ریزش مو می شوند. این کاملا طبیعی است و نباید با رشد مجدد اشتباه گرفته شود. مراجعه کندگان نباید اپیلاسیون یا کندن مو را انجام دهند.

 • 3 تا 4 هفته بعد از لیزر موهای کرکی

بعد از اولین جلسه لیزر موهای کرکی، ناحیه تحت درمان حدود چهار تا شش هفته صاف خواهد بود. پس از این بازه زمانی، افراد باید متوجه رشد مجدد موهای ریز کمی شوند. باید از اپیلاسیون این موها اجتناب شود. در واقع، آن ها در طول درمان بعدی مورد هدف قرار خواهند گرفت، که باید در همین زمان انجام شود.

 • در عرض 3 ماه بعد از لیزر موهای کرکی

در این مرحله افراد باید قبلاً دو درمان را انجام داده باشند. پاها، ناحیه بیکینی، قفسه سینه، ناحیه صورت، زیر بغل و بازوها حداقل 50 درصد از موها را از بین خواهند برد اما در این جلسات، هدف ما موهای کرکی بدن است بنابراین نتایج بسته به نوع پوست فرد متفاوت خواهد بود، اما می توان تصور کرد که در این زمان شاهد کاهش چشمگیر مو خواهند بود.

 • در عرض 6 ماه بعد از لیزر موهای کرکی

افراد باید پس از یک سال یا هشت ماه بسته به ناحیه تحت درمان، مجددا به کلینیک مراجعه کنند. حالا موهایشان برای همیشه از بین خواهد رفت.

در کل، نواحی مانند صورت و بیکینی نیاز به زمان بیشتری برای درمان دارند. این به این دلیل است که رشد مو توسط هورمون ها تحریک می شود.

مراقبت های قبل و بعد از درمان قبل و بعد از هر جلسه یکسان باقی می ماند. همچنین افراد باید قبل از جلسه لیزر، پوست را شیوم کنند و پوست خود را از لوسیون ها، کرم ها و مرطوب کننده ها بشویید. در صورت قرار گرفتن در معرض آفتاب، چه قبل و چه بعد از جلسه، باید همیشه از ضد آفتاب استفاده کنند.

آیا انتخاب پکیج‌های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه‌های لیزر موهای زائد موثر است؟

وقتی صحبت از لیزر کل بدن می شود منظور ما کل نواحی بدن است که شامل نواحی زیر است:

با این حال برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

از طرفی پیکیج هایی که برای آقایان در نظر گرفته می شود نیز شامل نواحی گونه و ریش، گردن و کمر است. این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟​

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟

برخی از داروهایی که قبل از لیزر نباید مصرف کرد در زیر آورده شده است.

در این باره با اپراتور خود صحبت کنید. ممکن است داروهای بیشتری باشد که حتما باید از مصرف آن ها قبل از لیزر اجتباب کرد. مشورت با اپراتور را دست کم نگیرید.

بهترین کلینیک برای لیزر موهای کرکی

بهترین کلینیک برای لیزر موهای کرکی، کلینیکی است که اولا در جلسه مشاوره با شما صادقانه صحبت کند و اگر شما کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستید این موضوع را با شما در میان بگذارد. همچنین موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر موهای کرکی اهمیت دارد:

لیزر مروارید، یکی از بهترین مراکزی است که می توانید برای لیزر انتخاب کنید چرا که این مرکز، با داشتن همه ویژگی های ذکر شده و دیگر ویژگی ها، بالاترین درصد رضایت را در میان مشتریان دارد. همچنین این مرکز، از اپراتورهای کاملا با تجربه برای لیزر مو استفاده می کند.

سوالات متداول درباره لیزر موهای کرکی

لیزر موهای زائد برای همه رنگ پوست و مویی جوابدهی دارد اما در کل، مشتریانی که موهای روشن تری دارند، نسبت به مشتریانی که موهای تیره تری دارند، دیرتر جواب می گیرند. در جلسه مشاوره خواسته های خود را با پرسنل مطرح کنید تا آن ها به طور کامل شما در خصوص دستگاهی که برای لیزر استفاده می کنند راهنمایی کنند و اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند.

هنگامی که اپراتور روی پوست شما شات می زند، ممکن است یه گرمای خیلی سریع و آنی را حس کنید که خیلی زود رفع می شود چرا که شات ها پشت سر هم صورت می گیرد و اپراتور سریع به قسمت دیگر بدن می رود.

بسته به دستگاهی که برای شما استفاده می شود، نوع پوست شما و دیگر عوامل، ممکن است نتایج مختلفی را بگیرید.

لایه بالایی پوست نیز حاوی ملانین است و هنگامی که پوست در معرض اشعه ماوراء بنفش قرار می گیرد غلظت آن افزایش می یابد، بنابراین برای جلوگیری از ایجاد گرما و ناراحتی لازم است افراد تیره پوست با انرژی کمتری درمان شوند. توصیه می کنیم از برنزه شدن در طول درمان خودداری شود. در این افراد، ممکن است لیزر درمانی انجام شود، اما درمان کمتر کارآمد خواهد بود و در تنظیمات پایین ‌تر ایجاد می ‌شود تا ایمن باشد.

موهای تیره به دلیل غلظت زیاد ملانین موجود در این نوع مو به راحتی درمان می شوند. موهای روشن ملانین کمتری برای جذب انرژی نور دارند، بنابراین معمولاً برای از بین بردن دائمی مو به درمان‌های بیشتری نیاز است.

لیزر موهای زائد، ملانین را مورد هدف قرار می دهد و هر چه رنگ موی شما تیره تر و موی شما ضخیم تر باشد، یعنی ملانین بیشتری دارید و لیزر برای شما بیشترین اثر بخشی را دارد. اگر رنگ موی شما روشن باشد، یعنی ملانینی روی مو وجود ندارد و برای همیت فولیکول از بین نمی رود و موها مجددا رشد می کند.

برای اینکه لیزر موهای کرکی، بیشتری نتیجه و اثر را برای شما داشته باشد، بین هر دو جلسه باید تقریبا دو تا چهار هفته فاصله داشته باشد. اپراتور شما در اولین جلسه، در این خصوص شما را راهنمایی خواهد کرد.

به طور کلی برای از بین بردن موهای کرکی به 8 الی 12 جلسه لیزر نیاز است تا موهای زائد از بین بروند. اگر موهای زائد شما بعد از دوره درمانی ضخیم تر و تیره تر شد، شما باید همچنان در جلسات لیزر خود شرکت کنید چرا که گفتیم لیزر روی موهای تیره بیشترین اثر را دارد.

این اتفاق فقط در صورتی می افتد که لیزر موهای کرکی، توسط یک اپراتور بی تجربه و نابلد انجام شود که کار کردن با دستگاه لیزر را بلد نباشد و نداند برای لیزر موهای کرکی از چه تنظیماتی برای دستگاه استفاده کند.

لیزر الکس روی موهای تیره موثر است و برای موهای روشن آنچنان جواب نمی دهد. به همین دلیل از بین بردن این موها سخت است. لیزر اکلسانداریت 2019 دارای سیستم کیوسوئیچ است که می تواند انرژی لازم برای از بین بردن موهای کرکی را فراهم کند. مدت درمان لیزر موهای کرکی نسبت به سایر موهای بدن بیشتر است به همین دلیل باید صبور باشید و تا پایان جلسات لیزر خود ناامید نشوید.

عوارض جانبی برای لیزر موهای کرکی حداقل است. این یکی از مزایای اصلی لیزر موهای کرکی است. برخی از افراد بلافاصله پس از درمان قرمزی، خارش و تورم پوست را تجربه می کنند. این عوارض معمولاً در عرض چند ساعت از بین می‌ روند و بیشتر آن ها را می ‌توان با استفاده از آلوئه ورا در ناحیه تحت درمان تسکین داد.

در موارد نادر، برخی از افراد ممکن است اسکار، سوختگی یا تاول ببینند. اما این عوارض معمولا فقط در افرادی رخ می دهد که از برنامه مراقبت های بعدی مناسب پیروی نمی کنند.

لیزر فقط روی موهای نازک و کرکی موثر است و موهای قرمز یا خاکستری ملانین ندارند تا مورد هدف لیزر قرار گیرند. به همین دلیل موهای کرکی رنگ روشن به صورت کامل با لیزر الکس از بین نمی رود.

مانند بسیاری از موارد، شما باید به احساس لیزر موهای زائد عادت کنید و هر چه جلسات بیشتری داشته باشید بهتر آن را تحمل کنید. اگر درد غیر قابل تحمل ‌تر است، پزشک می ‌تواند کرم بی‌حس‌کننده را روی ناحیه تحت درمان بمالد.

 شما باید تا 30 دقیقه صبر کنید تا پوست بی حس شود. اگر پریود هستید، پریود می تواند پوست شما را نسبت به لیزر حساس تر کند، بنابراین ممکن است در این مدت بیشتر آسیب ببیند.

حداقل سن خاصی وجود ندارد، اما مهم است که صبر کنید تا دوران بلوغ خود را طی کنید تا لیزر درمانی را شروع کنید. خانم‌ ها نباید درمان را شروع کنند، مگر اینکه چرخه قاعدگی خود را شروع کرده باشند. به طور کلی، چهارده سالگی اولین سنی است که افراد می توانند لیزر موهای کرکی را شروع کنند.

برای آماده شدن برای لیزر موهای کرکی، شش هفته قبل از اولین درمان از کندن، اپیلاسیون و برنزه کردن موهای زائد خودداری کنید. در روزهای قبل از درمان، از مصرف داروهایی مانند رقیق کننده های خون، NSAID ها و مسکن ها خودداری کنید. درست قبل از درمان دوش بگیرید و اصلاح کنید، اما هیچ گونه لوسیون، مرطوب کننده یا کرم ضد آفتاب را روی پوست نزنید.

شما باید در دوره بارداری، سلامت خود را در اولویت قرار دهید و از لیزر موهای زائد خودداری کنید. هیچ مدرکی مبنی بر ناامن بودن آن وجود ندارد، اما احتیاط شرط عقل است. برای محافظت از جنین خود، برای شروع درمان لیزر موهای کرکی تا پس از زایمان صبر کنید.

لیزر را می توان در هر ناحیه ای از بدن به جز پلک ها انجام داد. محبوب ترین مناطق درمانی پاها، پشت، بازوها، سینه، پشت لب، زیر بغل و ناحیه بیکینی هستند.

شما همچنین می توانید لیزر موهای زائد را بر روی گوش ها، بینی، پیشانی، بالای ابروها و سایر قسمت های صورت خود انجام دهید.

برای اکثر افراد، لیزر موهای کرکی ضرری ندارد. با این حال، همه چیز به شرایط شما و رنگدانه های موی شما بستگی دارد. اکثر مردم می گویند که احساس می شود در هنگام لیزر، یک کش لاستیکی روی پوست کشیده می شود. اما اگر بیش از حد به درد حساس هستید، ممکن است ناراحتی جزئی را تجربه کنید.

خوشبختانه راه هایی برای کاهش ناراحتی وجود دارد. نکات آمادگی قبل از لیزر موهای کرکی را رعایت کنید و یک برنامه مراقبت پس از آن را دنبال کنید. این کار درد را کاهش می دهد و موثرترین نتایج را ارائه می دهد.

به طور کلی، لیزر موهای زائد در افرادی با پوست روشن ‌تر و موهای تیره ‌تر مؤثر بوده است. دلیل این امر این است که لیزر موهای زائد به این بستگی دارد که موهای تیره ‌تر نور را جذب کنند و پوست روشن‌ تر آن را منعکس کند. این بدان معناست که پوست تیره ‌تر در معرض جذب انرژی بیش از حد نور است و شما را مستعد سوختگی می‌کند. به طور مشابه، با موهای روشن تر، انرژی کافی برای از بین بردن فولیکول های مو جذب نمی شود.

به منظور حصول اطمینان از نتایج بهینه از لیزر موهای زائد خود، حتما این دستورالعمل های مراقبتی قبل از درمان را دنبال کنید:

 • ناحیه ای را که در آن لیزر موهای زائد انجام می دهید را در روز جلسه اصلاح کنید
 • دو هفته قبل از درمان از برنزه کردن یا سپری کردن زمان زیادی در آفتاب خودداری کنید
 • 7 روز قبل از درمان از محصولات برنزه کننده بدون آفتاب خودداری کنید
 • در صورت انجام لیزر موهای زائد رو صورت، در روز جلسه از آرایش کردن خودداری کنید
 • اپیلاسیون، موچین و اپیلاسیون را 3 هفته قبل از درمان متوقف کنید
 • در صورت انجام لیزر موهای زائد زیر بغل از استفاده از دئودورانت یا ضد تعریق خودداری کنید
 • از هر گونه فعالیت بدنی که باعث افزایش دمای بدن یا فشار خون می شود در 2 ساعت قبل و بعد از درمان خودداری کنید

پاسخ بله است. سازمان غذا و داروی ایالات متحده در سال 1997 آن را به عنوان روشی ایمن برای رفع موهای زائد تأیید کرد. با این حال، لیزر موهای زائد تنها زمانی ایمن است که یک تکنسین با مهارت این روش را انجام دهد.

در طول مشاوره، اطمینان حاصل کنید که تکنسین شما دارای تجربه و مهارت کافی است. ما در لیزر مروارید، تمامی تلاش خود را می کنیم تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

هزینه لیزر موهای کرکی، بسته به ناحیه ای از بدن که می خواهید درمان کنید و تعداد جلساتی که نیاز دارید متفاوت است. هر چه محل تحت درمان بزرگ تر باشد، زمان بیشتری نیاز دارید تا نتیجه بگیرید. مدت زمان تعیین کننده قیمت دقیق درمان است. در کل باید بدانید که شما به تعداد جلسات بیشتری برای لیزر موهای کرکی نیاز دارید.

آدرس لیزر مروارید

تهران - سعادت آباد - میدان کاج - خیابان سرو غربی - نبش خیابان مروارید - مجتمع مروارید سعادت - واحد ۳
لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *