علت نریختن مو بعد از لیزر

 

آشنایی با چرخه رشد مو

آناژن

کاتاژن

تلوژن

 

عوامل موثر بر ریزش مو

فاکتور سن برای ریزش مو

فاکتور محل مد نظر برای لیزر

فاکتور ضخامت مو برای ریزش مو

عوامل موثر بر تسریع ریزش مو

نوع پوست، رنگ مو و ضخامت

سطوح هورمونی و داروهای تجویزی نیز می تواند منجر به رشد مو شود.

بایدها و نبایدهای لیزر موهای زائد

موهای زائد درآمده بعد از لیزر را از بین نبرید

جلسه بعدی لیزر را از دست ندهید

پوست خود را هیدراته کنید

ناحیه

مبلغ

کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه

1.100.000 تومان

کل بدن شات نامحدود

1.300.000 تومان

لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل

899 هزار تومان

کل پا

599 هزار تومان

کل دست

599 هزار تومان

بیکینی

249 هزار تومان

زیر بغل

249 هزار تومان

ساعد

379 هزار تومان

صورت

249 هزار تومان

ساق

399 هزار تومان

پشت لب

99 هزار تومان

خط ناف

99 هزار تومان

دور سینه

99 هزار تومان

گودی کمر

249 هزار تومان

شکم

249 هزار تومان

باسن

249 هزار تومان

بازو

389 هزار تومان

ران

499 هزار تومان

پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل

949 هزار تومان

پکیج کل دست، کل پا

999 هزار تومان

ناحیه

مبلغ

فول بادی

2.490.000 تومان

آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت

590 هزار تومان

ساعد

700 هزار تومان

بازو

800 هزار تومان

کل دست

999 هزار تومان

ساق پا

800 هزار تومان

ران

900 هزار تومان

کل پا

999 هزار تومان

سینه و شکم

1.200.000 تومان

زیر بغل

299 هزار تومان

کل پشت

1.200.000 تومان

فهرست مطالب

به طور کلی، 10 الی 14 روز طول می شکد تا موهای لیزر شده شروع به ریزش کنند. یعنی شما تقریبا بعد از 10 الی 14 روز می توانید پوستی بدون مو و صاف را مشاهده کنید. لیزر موای زائد، فولیکول ها را مورد هدف قرار می دهد و ریشه فولیکول ها را در مرحله رشد می سوزاند. وقتی همه موها در یک چرخه رشد قرار گیرند یعنی پایان دوره لیزر موهای زائد شما فرا رسیده است.

سوالی که برای بسیاری از مراجعه کنندگان ممکن است به وجود بیاید این است که علت نریختن مو بعد از لیزر چیست؟ چقدر طول می کشد تا موهای لیزر شده بعد از لیزر بریزند؟ برای یافتن این سوال و دیگر سوالات مربوطه، به خواندن مطلب ادامه دهید. لیزر مروارید همراه شما عزیزان خواهد بود تا هر سوالی که در خصوص لیزر موهای زائد دارید را برای شما شرح دهد.

آشنایی با چرخه رشد مو

قبل از اینکه بتوانید دلیل ریزش موها پس از لیزر موهای زائد را بفهمید، ضروری است که به سه چرخه اصلی تجربه فولیکول های مو رویش مو نگاه کنید:

  • آناژن: به عنوان چرخه رشد نیز شناخته می شود و بهترین مرحله ای است که لیزر درمانی می تواند موثر باشد. آناژن مرحله ای است که مو روی سطح پوست ظاهر می شود، که به لیزر اجازه می دهد در جای خود بماند و گرما را به سمت رشته مو و فولیکول مو منتقل کند.
  • کاتاژن: فاز کاتاژن در چرخه مو، زمانی اتفاق می افتد که قبل از ریزش مو به طور طبیعی و نه بر اثر لیزر اتفاق می افتد. در این مرحله، لیزر موهای زائد به اندازه موهای مرده و بیرون رانده شده از فولیکول مو موفق نخواهد بود.
  • تلوژن: مرحله ای است که در آن مو در زیر پوست رشد نمی کند یا رشد نمی کند. تلوژن که به عنوان مرحله استراحت نیز شناخته می شود، برای لیزر موهای زائد مناسب نیست زیرا هیچ مویی روی سطح پوست ظاهر نمی شود.

علت نریختن مو بعد از لیزر چیست؟ چقدر طول می کشد تا موها بعد از لیزر موهای زائد بریزند؟

عده ای تصور می کنند که موهای زائد بلافاصله بعد از اتمام جلسه لیزر خواهند ریخت یا این موها حتما باید در طول جلسات بریزند. در واقع این اتفاق به طور معلول باید بیفتد اما همیشه هم اینگونه نیست. ریختن موها بلافاصله بعد از لیزر بیشتر در افرادی صورت می گیرد که موهای بسیار تیره ای دارند و لیزری که برای آن ها به کار گرفته شده است، مجهز به کولینگ (سیستم خنک کننده) باشد.

لازم به ذکر است که دستگاه های لیزری که ما در لیزر مروارید استفاده می کنیم، دارای سیستم خنک کننده است به همین دلیل حتی مراجعینی که پوست حساسی دارند، در حین لیزر موهای زائد، دردی را احساس نمی کنند. سیستم کولینگ موجود روی دستگاه های لیزر ما باعث ایزوله شده موها می شود و لیزر موهای زائد به خوبی برای شما نتیجه می دهد. همچنین وجود سیستم خنک کننده باعث می شود که از پوست شما محافظت شود.

فولیکول های موها ما برخی مواقع فعال هستند و برخی مواقع غیر فعال هستند. وقتی شما لیزر موهای زائد را انجام می دهید، این فولیکول های فعال هستند که مورد هدف قرار می گیرند. سپس بین 1 تا 4 هفته طول می کشد تا بریزند.

موهایی که میریزند به احتمال زیادی دیگر رشد نمی کنند اما شما باید به طور مرتب تا پایان جلسات لیزر خود شرکت کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را از لیزر موهای زائد خود بگیرید. لیزر موهای زائد می تواند تقریبا تا 90 درصد از رشد مجدد موها جلوگیری کند.

چرا موهای من بعد از لیزر موهای زائد ریزش نکرد؟​

چرا موهای من بعد از لیزر موهای زائد ریزش نکرد؟

لیزر موهای زائد روشی است که به افراد این امکان را می دهد تا نیاز به اصلاح موها، اپیلاسیون یا کندن موهای ناخواسته را به طور موقت به تعویق بیندازند. در این روش از نور قوی دستگاه لیزر برای تمرکز روی رنگدانه های موهای تیره استفاده می شود و به پوست اجازه می دهد تا گرما را جذب کند تا فولیکول های مو را از بین ببرد. با این حال، این موضوع دائمی نیست و یک فولیکول موی جدید در نهایت رشد خواهد کرد.

پس از یک جلسه لیزر درمانی، انتظار می رود که پیاز موهای شما در یک بازه زمانی هفت تا 30 روزه در بیاید. در این مرحله، هنگامی که بدن شما موهای مرده را از فولیکول مو بیرون می‌کشد، برآمدگی‌ ها و قرمزی ایجاد می‌ شود. موهای رشد کرده ممکن است زیر پوست گیر کنند. ممکن است مردم فکر کنند که این رشد مو است، اما بدن شما موها را به سمت بالا فشار می‌دهد و موها را از پوست دور می‌کند تا آنها را از بین ببرد.

برخی از افراد ممکن است نگران باشند زیرا همه موهای ناحیه درمان پس از درمان ریخته نشده اند. بسیار مهم است که به یاد داشته باشید که هر فولیکول مو ممکن است لزوماً چرخه رشد موهای اطراف خود را نداشته باشد. لیزر فقط در مرحله آناژن می تواند مو را از بین ببرد. با این حال، تنها حدود 15 درصد از موها در این مرحله در زمان یک جلسه لیزر وجود دارند. این بدان معناست که تنها 15 درصد از فولیکول های مو از بین می روند و آن موها 5 تا 14 روز پس از درمان می ریزند.

چرخه رشد دلیلی است که می تواند بین 6 تا 8 جلسه قبل از تخریب فولیکول های مو طول بکشد. هر ناحیه درمان چرخه رشد منحصر به فرد خود را دارد. مثلا رشد مو در پشت لب می تواند چهار هفته باشد و چرخه برای پاها بین 8 تا 10 هفته طول بکشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

ریزش موها بعد از لیزر موهای زائد

مدت زمانی که طول می کشد موهای زائد بریزند و میزان ریزش مو بع عوامل مختلفی می تواند بستگی داشته باشد از جمله رنگ مو و نوع پوست. این دو فاکتور تاثیر زیادی در موفقیت نتیجه لیزر موهای زائد شما دارندو. هر چه فولیکول مو تیره تر باشد، توانایی بیشتری برای جذب انرژی لیزر دارد در نتیجه لیزر موهای زائد اثر بیشتری دارد. نتیجه لیزر درمانی روی هر فرد می تواند متفاوت باشد. مثلا اشخاصی با داشتن پوست سفید و موهای تیره، سریع تر از سایرین نتیجه می گیرند.

ریزش مو بعد از لیزر موهای زائد نیز به عوامل متعددی وابسته است که عبارتند از:

  • فاکتور سن برای ریزش مو

توصیه می شود که لیزر موهای زائد برای سنین پایین انجام نشود چرا که ممکن است نتایج خوبی به دست نیاورید.

  • فاکتور محل مد نظر برای لیزر

مناطق هورمونی بدن مانند بیکینی، دیرتر ریزش مو را تجربه می کند و جای نگرانی نیست.

  • فاکتور ضخامت مو برای ریزش مو

هر چه ضخامت موی مراجعه کننده بیشتر باشد و رنگ مو تیره تر باشد، ریزش مو سریع تر و بیشتر خواهد بود.

عوامل بالا، مهترین فاکتورهایی بودند که در ریزش مو بعد از لیزر دخیل هستند برخی از عوامل دیگر مانند دستگاه لیزری که برای لیزر استفاده می شود و مهارت و تجربه اپراتور یا پزشک شما نیز در این مورد اهمیت دارد.

دلیل ایجاد موهای زیرپوستی بعد از جلسات لیزر

جلوگیری از رشد موهای زائد بعد از لیزر

اگر بتوانید مراقبت های بعد از لیزر را درست طبق دستورالعمل های اپراتور خود انجام دهید، نتیجه بهتری را از لیزر خواهید دید. برخی از این نکات در زیر آورده شده است:

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

آیا عواملی وجود دارد که می تواند بر تسریع ریزش مو پس از لیزر موهای زائد تأثیر بگذارد؟​

آیا عواملی وجود دارد که می تواند بر تسریع ریزش مو پس از لیزر موهای زائد تأثیر بگذارد؟

بله، عواملی وجود دارند که می توانند بر سرعت یا موثر ریزش موها پس از لیزر موهای زائد تأثیر بگذارند. اثربخشی لیزر موهای زائد به عوامل مختلفی مانند نوع پوست، رنگ مو و ضخامت بستگی دارد. سطوح هورمونی و داروهای تجویزی نیز می تواند منجر به رشد مو شود.

افراد باید دستورالعمل های پس از درمان ارائه شده توسط متخصص پوست یا تکنسین خود را برای اطمینان از نتایج مطلوب دنبال کنند. در برخی موارد، همه موهای ناحیه درمان ممکن است پس از درمان نریزند.

آیا موهای نواحی خاصی از بدن یا صورت سریعتر رشد می کنند؟

پس از لیزر موهای زائد، موهای زائد در چانه، گردن و سایر نواحی صورت به احتمال زیاد رشد می کنند.

این ممکن است تا حدی به دلیل نوسانات هورمونی و فعال شدن مجدد فولیکول های مو توسط آندروژن ها، مانند دهیدرواپی آندروسترون (DHEA) و تستوسترون باشد.

در برخی از زنان، رشد مجدد مو در چانه، گردن، پشت لب و پهلو ممکن است همزمان با یائسگی باشد، زمانی که سطح استروژن کاهش می یابد.

رشد مجدد مو در بدن نیز امکان پذیر است. در برخی افراد، ممکن است بیشتر روی بازوها، پاها یا قفسه سینه رخ دهد تا روی خط بیکینی، شکم یا زیر بغل. وقتی موها دوباره روی بدن رشد می کنند، معمولاً کم و بسیار ظریف هستند.

در موارد نادر، لیزر موهای زائد ممکن است باعث رشد یا رشد مجدد موهای ضخیم تر و تیره تر در ناحیه مجاور ناحیه تحت درمان شود. این وضعیت به عنوان هایپرتریکوز پارادوکسیکال شناخته می شود. این موضوع می تواند در هر نقطه از صورت یا بدن رخ دهد.

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

زمان شروع ریزش موها بعد از لیزر موهای زائد

همانگونه که ذکر شد، موها بلافاصله بعد از لیزر موهای زائد نمی ریزند و تقریبا یک تا سه هفته طول می کشد تا موها به آرامی شروع به ریزش کنند. دقت داشته باشید که عملکرد دستگاه های لیزر با یکدیگر متفاوت است و این بازه زمانی ممکن است برای افراد مختلف متفاوت باشد.

آیا فرآیند ریزش پس از لیزر موهای زائد می تواند باعث ناراحتی یا تحریک شود؟

روند ریزش پس از لیزر موهای زائد بخشی طبیعی از درمان است و نباید باعث ناراحتی یا تحریک شود. با این حال، ممکن است پس از لیزر، سوزش، قرمزی و تورم موقت پوست را تجربه کنید. لیزر مورد استفاده در طول درمان نیز ممکن است باعث تحریک و خارش پوست شود.

چگونه افراد می توانند پس از لیزر موهای زائد از پوست خود مراقبت کنند تا از بهترین نتیجه اطمینان حاصل کنند؟

برای مراقبت از پوست پس از لیزر موهای زائد، تمیز و خشک نگه داشتن ناحیه تحت درمان بسیار مهم است. از مالش یا خاراندن آن ناحیه خودداری کنید و حداقل تا 24 ساعت پس از درمان از آرایش، لوسیون، مرطوب کننده یا دئودورانت خودداری کنید.

لایه برداری منظم پوست در طی چهار هفته بعد از درمان نیز می تواند به حفظ نتایج کمک کند. در صورت وجود قرمزی یا سوزش بیشتر، از استفاده از آرایش و مرطوب کننده تا زمانی که فروکش نکند، خودداری کنید. علاوه بر این، از فعالیت هایی مانند موچین و اپیلاسیون که می تواند پوست را تحریک کند، خودداری کنید.

چرخه ریزش تارهای مو بعد از لیزر موهای زائد

تقریبا سه هفته بعد از لیزر موهای زائد شما، نواحی لیزر شده مجددا رشد مو خواهند داشت و ریزش موها از محل لیزر شده نیز صورت می گیرد. وقتی موهای کل نواحی لیزر شده شروع به ریزش کرد تا مدتی هیچ موی زائدی رشد نخواهد کرد و رشد موهای زائد مجددا شما می شود زمانی که باید در جلسه بعدی لیزر خود حاضر شوید.

عملکرد برخی از دستگاه های لیزر اینگونه است که اپراتور به شما توصیه می کند 48 ساعت بعد از جلسه لیزر، نواحی لیزر شده را شیو کنید و برخی از دستگاه ها به گونه ای است که اپراتور می گوید تا شب قبل از جلسه بعدی مجاز به شیو کردن نیستید. 

زمان ریزش کامل موهای زائد​

زمان ریزش کامل موهای زائد

ریزش کامل موهای زائد زمانی اتفاق می افتد که شما به توصیه اپراتور خود در تمامی جلسات مورد نیاز برای لیزر شرکت کنید و حتی یک جلسه هم از دست ندهید. اگر به طور مرتب در جلسات لیزر خود شرکت نکنید، موهای شما مجددا برمی گردند. به طور معمول 6 الی 8 جلسه برای خانم ها و 8 الی 12 جلسه لیزر برای آقایان توصیه می شود که این تعداد جلسات بسته به عوامل مختلفی مانند گستردگی موهای زائد شما، پاسخ بدن به لیزر و شرکت در جلسات لیزر متغیر است.

تاثیر فاکتور آب و هوا در ریزش مو بعد از لیزر موهای زائد

برخی کلینیک های لیزر مو، ممکن است به شما بگویند که به خاطر شرایط آب و هوایی باید در تعداد جلسات بیشتری برای لیزر موهای زائد شرکت کنید. در واقع این حرف یک گفته کاملا بی معناست. شما می توانید لیزر موهای زائد را بدون توجه به فاکتور آب و هوا انجام دهید.

تنها نکته مهم این است که گفته می شود بهتر است لیزر موهای بیکینی و زیر بغل را در فصول سرد انجام دهید تا حساسیت کمتری روی پوست شما به دلیل کاهش عرق در این فصول ایجاد شود.

موقتی یا دائمی بودن ریزش موها بعد از لیزر

شما بعد از پایان هر جلسه لیزر موهای زائد، تقریبا 15 الی 20 درصد از فولیکول های خود را از دست می دهید و شما این روند را آن قدر تکرار می کنید تا دوره لیزر موهای زائد با موفقیت طی شود. بعد از اتمام دوره لیزر موهای زائد شما، تا 90 درصد کاهش رشد موهای زائد را خواهید داشت.

عواملی وجود دارند که می‌توانند موجب رشد مجدد موهای زائد شوند که عبارتند از : استفاده زیاد از سایر روش ها حذف موهای زائد مانند موبرها و اپیلاسیون، حاملگی، وراثت، اختلالات هورمونی، واکنش به برخی از داروهای خاص، وع پوست شما، ضخامت تارهای مو و …

بایدها و نبایدهای لیزر موهای زائد

اگر نگران ریزش موهایتان هستید، نگران نباشید. میزان از دست دادن و رشد مجدد عمدتاً به شخص بستگی دارد. انواع پوست، هورمون ها، نوع مو، رنگ پوست و نواحی درمان تنها چند مورد از بسیاری از شرایطی هستند که بر روند تاثیر می گذارند. به نکات زیر در خصوص لیزر موهای زائد توجه کنید:

  • موهای زائد درآمده بعد از لیزر را از بین نبرید

مهمترین چیزی که باید به خاطر بسپارید این است که صبور باشید. موچین کردن، برداشتن، کندن، بند انداختن یا فشار دادن مو را از روی پوست خود انجام ندهید زیرا این کار می تواند فولیکول های مو را که با لیزر هدف قرار گرفته اند از بین ببرد و باعث تحریک پوست شود. هنگامی که لیزر موهای زائد را انجام می دهید، موهای تیره و ضخیم نازک تر می شوند و راحت تر از بین می روند.

  • جلسه بعدی لیزر را از دست ندهید

اگرچه موهای زائد ممکن است از بین رفته باشند، اما ممکن است وارد مرحله تلوژن شده و زیر پوست پنهان شوند. حتما برنامه درمانی خود را دنبال کنید و در زمان مقرر به کلینیک مراجعه کنید. در دراز مدت، انتظار بیش از حد بین چرخه های مو می تواند منجر به از دست دادن رشد موهایتان شود.

  • پوست خود را هیدراته کنید

بعد از لیزر موهای زائد پوست خود را نرم نگه دارید. شما می توانید انتظار داشته باشید که پوست شما تحریک شده و دچار آفتاب سوختگی شود، بنابراین برای جلوگیری از تحریک پوست از ژل خنک کننده آلوئه ورا استفاده کنید. چند تکه یخ می تواند به مدیریت تورم، قرمزی و سایر واکنش های نامطلوب کمک کند.

بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد

بهترین کلینیک برای لیزر موهای ریز، کلینیکی است که اولا در جلسه مشاوره با شما صادقانه صحبت کند و اگر شما کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستید این موضوع را با شما در میان بگذارد. همچنین موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد اهمیت دارد:

لیزر مروارید، یکی از بهترین مراکزی است که می توانید برای لیزر انتخاب کنید چرا که این مرکز، با داشتن همه ویژگی های ذکر شده و دیگر ویژگی ها، بالاترین درصد رضایت را در میان مشتریان دارد. همچنین این مرکز، از اپراتورهای کاملا با تجربه برای لیزر مو استفاده می کند.

آیا انتخاب پکیج‌های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه‌های لیزر موهای زائد موثر است؟

وقتی صحبت از لیزر کل بدن می شود منظور ما کل نواحی بدن است که شامل نواحی زیر است:

با این حال برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

از طرفی پیکیج هایی که برای آقایان در نظر گرفته می شود نیز شامل نواحی گونه و ریش، گردن و کمر است. این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.

سوالات متداول درباره علت نریختن مو بعد از لیزر

لیزرها پرتوهای نور متمرکزی هستند که برای هدف قرار دادن و حذف موهای ناخواسته در ناحیه درمان استفاده می شوند. به جای اینکه موهای زائد از طریق روش سنتی کنده شدن مو از ریشه انجام شود، لیزر با آسیب رساندن به ملانین مو، فولیکول مو را از کار می‌اندازد. این کار اساسا فولیکول مو را از بین می برد و از رشد مجدد آن جلوگیری می کند. این روش حذف دائمی موهای زائد یکی از بهترین روش های موجود برای خلاص شدن از شر موهای زائد در نظر گرفته می شود.

پس از لیزر موهای زائد، موها معمولاً در عرض 5 تا 14 روز شروع به ریزش می کنند. ریزش می تواند برای چند هفته ادامه یابد. زمان دقیق ریزش ممکن است به ناحیه بدن تحت درمان و چرخه رشد موی فرد بستگی داشته باشد.

خیر، امکان ریزش تمام موها پس از یک جلسه لیزر موهای زائد وجود ندارد. فقط موهایی که در مرحله رشد چرخه هستند می ریزند و ممکن است چندین جلسه طول بکشد تا تمام موهای ناحیه تحت درمان برداشته شود. موها بلافاصله پس از لیزر موهای زائد نمی ریزند، بلکه در طی چند روز تا چند هفته می ریزند.

نور مرئی کاملاً ایمن است بنابراین به غیر از استفاده از عینک نیازی به اقدامات احتیاطی خاصی نیست. پوست برخی از افراد بلافاصله پس از درمان کاملا قرمز می شود. با این حال، اکثر کاندیدها هیچ عارضه جانبی را تجربه نمی کنند و واکنش های پوستی توصیف شده معمولا در عرض چند ساعت تا چند روز ناپدید می شوند. به ندرت ممکن است روشن شدن یا تیره شدن موقت پوست رخ دهد.

لیزر موهای زائد یک درمان غیر تهاجمی است که به طور دائمی میزان موهای زائد بدن شما را کاهش می دهد. لیزر انرژی نوری خاصی را منتشر می کند که توسط ملانین موجود در موهای شما جذب شده و به گرما تبدیل می شود. گرما به تخریب سلول های مسئول رشد مو بدون آسیب رساندن به پوست اطراف کمک می کند. اکثر افراد  پس از 5 جلسه درمانی که طی چند ماه انجام می شود، ریزش دائمی مو را تجربه می کنند.

لیزر با استفاده از پالس های انرژی متمرکز برای هدف قرار دادن ملانین در سلول های تولید کننده مو کار می کند. هنگامی که این کار را انجام می دهد، رنگدانه مو انرژی را جذب می کند و گرم می شود. این کار به تخریب فولیکول های مو کمک می کند و از رشد مجدد آنها در آینده جلوگیری می کند.

بله، لیزر موهای زائد برای اکثر افراد دائمی است. اکثر افراد پس از گذراندن کامل دوره لیزر خود کاهش دائمی رشد مو را تجربه می کنند، اما توجه به این نکته مهم است که رشد مجدد مو همچنان ممکن است در نتیجه تغییرات هورمونی یا برخی داروها تجربه شود.

آدرس لیزر مروارید

تهران - سعادت آباد - میدان کاج - خیابان سرو غربی - نبش خیابان مروارید - مجتمع مروارید سعادت - واحد ۳
لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *