پماد بعد از لیزر مو

 

بهترین کاندید لیزر موهای زائد

افرادی که موهای تیره و پوست روشن دارند

افرادی که خواهان کاهش مو در دراز مدت هستند

افرادی که دارای موهای زائد زیاد در ناحیه های مختلف بدن هستند

کسانی که می توانند به برنامه درمانی متعهد شوند

افراد سالم

 

خاصیت ترمیم کننده پماد زینک کدام است؟

استفاده از پماد زینک بعد از جراحی ها روی زخم باعث می شود تا زخم به خوبی بهبود پیدا کند و اثر زخم برای همیشه از بین برود

خاصیت ضد التهابی پماد زینک

استفاده از آن نه تنها باعث التهاب نمی شود بلکه اگر قرمزی یا التهاب روی پوست شما وجود داشته باشد، پماد زینک می تواند این التهاب را برطرف کند.

دلایل ایجاد سوختگی پس از لیزر و نیاز به پماد بعد از لیزر مو

طولانی شدن جلسه لیزر

انتخاب یک مراکز نامعتبر

استفاده از تجهیزات نامناسب برای لیزر موهای زائد

مراقبت نکردن از پوست بعد از لیزر موهای زائد

تیره بودن پوست

 

ناحیه

مبلغ

کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه

1.100.000 تومان

کل بدن شات نامحدود

1.300.000 تومان

لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل

899 هزار تومان

کل پا

599 هزار تومان

کل دست

599 هزار تومان

بیکینی

249 هزار تومان

زیر بغل

249 هزار تومان

ساعد

379 هزار تومان

صورت

249 هزار تومان

ساق

399 هزار تومان

پشت لب

99 هزار تومان

خط ناف

99 هزار تومان

دور سینه

99 هزار تومان

گودی کمر

249 هزار تومان

شکم

249 هزار تومان

باسن

249 هزار تومان

بازو

389 هزار تومان

ران

499 هزار تومان

پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل

949 هزار تومان

پکیج کل دست، کل پا

999 هزار تومان

ناحیه

مبلغ

فول بادی

2.490.000 تومان

آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت

590 هزار تومان

ساعد

700 هزار تومان

بازو

800 هزار تومان

کل دست

999 هزار تومان

ساق پا

800 هزار تومان

ران

900 هزار تومان

کل پا

999 هزار تومان

سینه و شکم

1.200.000 تومان

زیر بغل

299 هزار تومان

کل پشت

1.200.000 تومان

فهرست مطالب

پماد بعد از لیزر مو

سوالی که برای بسیاری از مراجعه کنندگان لیزر موهای زائد ممکن است به وجود آید این است که بعد از لیزر موهای زائد، از چه پمادی استفاده کنیم؟ بسیاری از متخصصان بر این باوراند که یکی از بهترین پمادهایی که می توان بعد از لیزر موهای زائد از آن استفاده کرد، پماد زینک است.

از طرفی این سوال برای شما پیش می آید که پماد زینک می تواند منجر به افزایش رشد مو شود پس چرا استفاده از آن بعد از لیزر موهای زائد توصیه می شود؟ دقت داشته باشید که زینک فقط منجر به افزایش رشد مو نمی شود و یکی از مهمترین خواص آن ترمیم کنندگی است به همین دلیل به عنوان یکی از بهترین پماد بعد از لیزر مو شناخته می شود.

در ادامه با ما و لیزر مروارید همراه باشید تا هر آن چه در خصوص پماد بعد از لیزر مو نیاز است بدانید را برای شما شرح دهیم.  

بهترین کاندید لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد، به روشی محبوب برای دستیابی به کاهش موهای زائد برای طولانی مدت تبدیل شده است. در حالی که می تواند راه حل موثری برای بسیاری از افراد باشد، همه کاندیدای مناسبی برای درمان نیستند. در این بخش، بهترین کاندیدها برای لیزر موهای زائد آورده شده اند:

 • افرادی که موهای تیره و پوست روشن دارند

کاندیدای ایده آل برای لیزر موهای زائد ، موهای تیره و پوست روشن دارد. این به این دلیل است که لیزر، رنگدانه‌ های مو را هدف قرار می ‌دهد و وقتی تضاد قابل توجهی در رنگ وجود دارد، لیزر راحت‌ تر مو را از پوست تشخیص می‌ دهد. این نوع ترکیب مو و پوست امکان درمان موثرتر با خطرات کمتر عوارض جانبی را فراهم می کند.

 • افرادی که خواهان کاهش مو در دراز مدت هستند

لیزر موهای زائد، در مقایسه با روش های سنتی رفع موهای زائد مانند اصلاح و اپیلاسیون نتایج طولانی مدتی را ارائه می دهد. اگر از اصلاح مداوم یا اپیلاسیون خسته شده اید و می خواهید راه حل دائمی تری داشته باشید، لیزر موهای زائد ممکن است گزینه خوبی برای شما باشد. در حالی که ممکن است برای دستیابی به نتایج مورد نظر به جلسات متعدد نیاز داشته باشد، اثرات آن ماندگار است و تا 90 درصد کاهش مو به دنبال دارد.

 • افرادی که دارای موهای زائد زیاد در ناحیه های مختلف بدن هستند

لیزر موهای زائد، برای افرادی که موهای زائد در نواحی خاصی مانند شکم، صورت، پاها، زیر بغل و سر شانه و پشت کمر دارند، مناسب است. همچنین یک راه حل موثر برای افراد مبتلا به عدم تعادل هورمونی است که می تواند منجر به رشد بیش از حد مو شود. لیزر موهای زائد می تواند درمان هدفمندی را برای نواحی خاص ارائه دهد، رشد مو را در این نواحی کاهش دهد و ظاهر کلی و اعتماد به نفس را بهبود بخشد.

 • کسانی که می توانند به برنامه درمانی متعهد شوند

لیزر موهای زائد، برای دستیابی به نتایج مطلوب به جلسات متعددی نیاز دارد که معمولاً با فاصله 4 تا 6 هفته از هم قرار دارند. مهم است که به برنامه درمانی متعهد شوید تا اطمینان حاصل شود که فولیکول های مو در مرحله رشد فعال خود درمان می شوند. افرادی که مایل به تعهد به برنامه درمانی و پیروی از دستورالعمل های مراقبت های پس از آن هستند، بهترین کاندیدها برای لیزر موهای زائد هستند.

 • افراد سالم

در حالی که لیزر موهای زائد به طور کلی بی خطر است، برای به حداقل رساندن خطر عوارض جانبی، داشتن سلامتی بسیار مهم است. افرادی که دارای بیماری های زمینه ای مانند دیابت یا بیماری های پوستی هستند، ممکن است کاندیدای خوبی برای لیزر موهای زائد نباشند. برای تعیین اینکه آی لیزر موهای زائد یک گزینه ایمن و مناسب است یا خیر، مشورت با یک تکنسین با تجربه، مهم است.

در نتیجه، بهترین کاندیدها برای لیزر موهای زائد، کسانی هستند که موهای تیره و پوست روشن دارند و می خواهند موهای زائد در نواحی خاص را به مدت طولانی کاهش دهند، مایل به انجام برنامه درمانی هستند و از سلامت خوبی برخوردار هستند. با این حال، مهم است که با یک اپراتور با مهارت مشورت کنید تا مشخص شود آیا لیزر موهای زائد برای نیازهای فردی شما ایمن و مناسب است یا خیر. لیزر موهای زائد می تواند یک راه حل موثر و راحت برای دستیابی به پوستی صاف و بدون مو باشد.

بهترین کاندید لیزر موهای زائد ​

خاصیت ترمیم کننده پماد زینک

پماد زینک، یکی از بهترین پمادها در رده ترمیم کنندگی است و کاربرد زیادی در علم پزشکی دارد به همین دلیل استفاده از آن بعد از بسیاری از جراحی ها توصیه می شود. استفاده از پماد زینک بعد از جراحی ها روی زخم باعث می شود تا زخم به خوبی بهبود پیدا کند و اثر زخم برای همیشه از بین برود به گونه ای که هیچ ردی از خود باقی نگذارد.

خاصیت ضد التهابی پماد زینک

علت دیگر انتخاب زینک برای پماد بعد از لیزر این است که برای تمامی پوست ها مناسب است و همه می توانند از آن استفاده کنند یعنی استفاده از آن نه تنها باعث التهاب نمی شود بلکه اگر قرمزی یا التهاب روی پوست شما وجود داشته باشد، پماد زینک می تواند این التهاب را برطرف کند.

از آنجایی که یکی از عوارض لیزر موهای زائد التهاب پوست است، زینک به عنوان پماد بعد از لیزر مو استفاده می شود. اساسا خشک شدن پوست بعد از لیزر موهای زائد توسط بسیاری از مراجعه کنندگان تجربه می شود به همین دلیل ممکن است قرمزی روی پوست به وجود بیاید که این قرمزی کاملا طبیعی است و جای نگرانی نیست اما در کل اگر بخواهید این التهاب زودتر از بین برود یا لیزر شما با درجات بسیار بالا برای شما انجام شد، می توانید از این پماد استفاده کنید.

دلایل ایجاد سوختگی پس از لیزر و نیاز به پماد بعد از لیزر مو

برخی از مهمترین دلایلی که منجر به سوختگی پوست بعد از لیزر می شود در زیر آورده شده است:

 • طولانی شدن جلسه لیزر

هنگامی که پوست شما برای مدت طولانی در معرض پرتوهای لیزر قرار گیرد و دستگاه هم مجهز به کولینگ نباشد، ممکن است سوختگی پوست را تجربه کنید. در این حالت پماد بعد از لیزر مو می تواند به شما کمک کند تا پوست شما بهبود پیدا کند.

 • انتخاب یک مراکز نامعتبر

از دیگر عواملی که می تواند منجر به سوختگی پوست شود، مراجعه به کلینیک های غیر معتبر برای لیزر موهای زائد است. همچنین اپراتورهای بی تجربه دلیل ناآگاهی از انتخاب صحیح تنظیمات لیزر برای شما، می توانند باعث آسیب پوستی شوند.

جلوگیری از سوختگی با پماد بتامتازون بعد از لیزر، یکی از اقداماتی است که برای بهبودی زخم خود و جلوگیری از عفونت می توانید انجام دهید.

 • استفاده از تجهیزات نامناسب برای لیزر موهای زائد

رنگپوست و موی شما در جلسه لیزر مورد بررسی قرار می گیرد تا به شما گفته شود بهترین حالت ممکن برای جواب گرفتن چیست و از چه نوع دستگاهی برای لیزر موهای زائد شما استفاده می شود. لیزر موهای زائد اگر توسط دستگاه لیزرهای نامناسب انجام شود، می تواند خسارات جبران ناپذیری را برای شما به همراه داشته باشد و منجر به آسیب پوستی شود.

 • مراقبت نکردن از پوست بعد از لیزر موهای زائد

برخی از نکات مراقبتی بعد از لیزر موهای زائد وجود دارد که باید انجام دهید در غیر این صورت ممکن است آسیب پوستی را تجریه کنید. در صورتی که سوختگی بعد از لیزر را تجربه کردید، پماد بتامتازون بعد از لیزر برای شما تجویز می شود. استفاده از این کرم بعد از لیزر موهای زائد منجر به کاهش درد و تورم و کاهش تورم و التیام می شود.

برخی از نکات مراقبتی بعد از لیزر موهای زائد در زیر آورده شده است:

 • تیره بودن پوست

پوست تیره بیشتر در معرض آسیب سوختگی بعد از لیزر موهای زائد قرار می گیرد چرا که رنگ تیره قابلیت زیادی در جذب حرارت دارد به همین دلیل بیشتر در معرض سوختگی است.

اهمیت پماد بتامتازون در جلوگیری از سوختگی لیزر

بعد از لیزر موهای زائد ممکن است سوختگی پوست، تورم، قرمزی و التهاب را تجربه کنید. یکی از مهمترین اقداماتی که باید انجام دهید این است که در صورت شدید بودن این عوارض به پزشک مراجعه کنید. او به احتمال زیاد برای اولین اقدامات لازم برای رفع مشکل، پماد بتامتازون بعد از لیزر را به شما پیشنهاد می کند. نکته مهم این است که حتما به توصیه پزشک خود در خصوص نحوه استفاده از پماد بعد از لیزر مو گوش دهید و آن را به موقع استفاده کنید تا از بروز عوارض خطرناک تر مانند عفونت، جلوگیری شود.

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

جلوگیری از سوختگی ناشی از لیزر موهای زائد

اگر شما یک مرکز معتبر را برای لیزر موهای زائد انتخاب کنید، مراقبت های قبل و بعد از لیزر را به خوبی رعایت کنید و از تجربه بالای اپراتور لیزر خود مطمئن باشید، خطر آسیب پوستی و سوختگی با لیزر برای شما کمتر می شود. رعایت نکات زیر می تواند خطر سوختگی بعد از لیزر را کاهش دهد:

 • مطمئن شوید که مرکز لیزر مد نظر شما از یک دستگاه لیزر خوب و استاندارد استفاده می کند.
 • در خصوص تناسب تنظیمات دستگاه لیزر با رنگ مو و پوست خود مطمئن شوید.
 • یک اپراتور مجرب را برای لیزر موهای زائد انتخاب کنید.

لیزر مروارید، به شما اطمینان می دهد که تمامی نکات بالا برای شما عزیزان رعایت شده است و شما بهترین نتیجه را از لیزر موهای زائ خواهید گرفت.

برخی از نکات مراقبتی قبل از لیزر موهای زائد در زیر آورده شده است

1. قبل از لیزر پوست خود را تمیز کنید

قبل از شرکت در جلسه لیزر، مطمئن شوید که ناحیه مد نظر برای لیزر (به عنوان مثال، پاها، زیر بغل، ناحیه بیکینی) تمیز است. لوسیون ها، کثیفی ها و سایر ناخالصی های روی پوست می توانند اثربخشی لیزر را کاهش دهند. پوست تمیز به لیزر اجازه می دهد تا مستقیماً به سمت فولیکول مو برود.

2. از اپیلاسیون یا کندن مو خودداری کنید

روش های رفع موهای زائد مانند اپیلاسیون و کندن، موها را از ریشه خارج می کند. اگر موهای خود را قبل از لیزر اپیلاسیون کنید، دستگاه لیزر نمی تواند رنگدانه مو را هدف قرار دهد زیرا موها برداشته شده است. به مدت شش هفته قبل از لیزر درمانی از روش های رفع موهای زائد که موها را ریشه کن می کنند خودداری کنید.

3. ناحیه مد نظر برای لیزر را اصلاح کنید

برخلاف اپیلاسیون و کندن موهای زائد، اصلاح یک یا دو روز قبل از لیزر موهای زائد یک مرحله ضروری است. اصلاح، موها را از ریشه جدا نمی کند بنابراین لیزر می تواند رنگدانه مو را هدف قرار دهد.

4. از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید

برنزه کردن احتمال سوختگی با لیزر را افزایش می دهد زیرا لیزرها به تضاد رنگی واضح بین پوست و مو نیاز دارند تا رنگدانه های موجود در مو را با موفقیت هدف قرار دهند. اگر پوست تیره ‌تر باشد، لیزر می‌تواند به اشتباه به جای مو، ملانین پوست را هدف قرار دهد. چند هفته قبل از درمان از ساحل و سولاریوم خودداری کنید.

همچنین باید حداقل دو هفته قبل از لیزر از استفاده از لوسیون ها و اسپری های برنزه کننده خودداری کنید تا لیزر بتواند فولیکول مو را به جای پوست برنزه هدف قرار دهد. این امر نیز احتمال سوختن پوست را کاهش می دهد.

5. از مصرف برخی از داروها پرهیز کنید

برخی از داروها با لیزر موهای زائد تداخل دارند زیرا پوست را حساس ‌تر می‌کنند و احتمال عوارض جانبی را افزایش می ‌دهند. برخی از این داروها در زیر آورده شده است:

اگر از هر یک از داروهای ذکر شده در بالا استفاده می کنید، قبل از انجام لیزر موهای زائد با پزشک خود در مورد خطرات احتمالی مشورت کنید.

6. از محصولات پوستی با احتیاط استفاده کنید

با اپراتور خود در مورد اینکه کدام محصولات برای استفاده قبل از لیزر موهای زائد بی خطر هستند، مشورت کنید. برخی از مواد تشکیل دهنده محصولات مراقبت از پوست می توانند پوست را در برابر درد آسیب پذیرتر کرده و احتمال تغییر رنگ، قرمزی و سایر عوارض جانبی را افزایش دهند.

جراح شما ممکن است توصیه کند که این محصولات مراقبت از پوست را برای یک یا دو هفته قبل از لیزر قطع کنید:

7. از مصرف الکل بپرهیزید

24 ساعت قبل از لیزر موهای زائد الکل ننوشید زیرا پوست را کم آب می کند و این عمل را دردناک تر می کند.

8. از نوشیدن قهوه خودداری کنید

حداقل چند ساعت قبل از لیزر درمانی از مصرف قهوه خودداری کنید. قهوه پوست را حساس تر می کند و ممکن است مانند الکل باعث ناراحتی یا درد شود.

9. از لیزر موهای زائد بعد از بوتاکس و پرکننده های پوستی خودداری کنید

دو هفته پس از درمان بوتاکس یا پرکننده پوست خود صبر کنید تا لیزر موهای زائد را انجام دهید. لیزر درمانی می تواند اثرات درمان زیبایی را مختل کرده و باعث تورم و قرمزی شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

راهکارهای درمان سوختگی ناشی از لیزر

سوختگی بعد از لیزر موهای زائد نیز درجاتی دارد که متناسب یا این درجات بهترین راه درمانی تصیه می شود:

 • سوختگی درجه اول

در سوختگی درجه اول، اپیدرم پوست درگیر سوختگی می‌شود. این حالت زمانی اتفاق می افتد که کمی درد در ناحیه وجود داشته باشد و پوست التهاب و قرمزی داشته باشد. همچنین این پوست خارش دارد و رنگپوست تغییر پیدا کرده است.

پزشک در سوختگی درجه 1 معمولا از داروهای آنتی‌بیوتیک و ضد قارچ برای شما استفاده می کند. همچنین کرم سوختگی بعد از لیزر ممکن است برای شما تجویز شود. 

 • سوختگی درجه دوم

اثرات این نوع سوختگی به لایه زیرین پوست که همان درم است می‌رسد و شامل برخی از عوارض مهم مانند درد شدید و التهاب پوست در حد تاول است. در این حالت حتما باید به پزشک متخصص پوست مراجعه کنید. 

که عوارض آن قرمزی پوست به همراه تاول است. در این نوع سوختگی، درد شدیدی متوجه بیمار می‌شود و برای درمان آن لازم است به پزشک متخصص پوست مراجعه نمایید.

راهکارهای درمان سوختگی ناشی از لیزر​

نکات مراقبتی قبل از لیزر موهای زائد

دوره قبل از لیزر موهای زائد بسیار مهم است. در ادامه به برخی از این نکات مهم خواهیم پرداخت:

 • ماه های قبل از لیزر موهای زائد

در 3 تا 6 ماه قبل از جلسه لیزر موهای زائد، مواردی وجود دارد که می تواند عوارض ایجاد کند یا منع مصرف لیزر باشد.

اول، از هر گونه برنزه کردن پوست خودداری کنید. در حالی که لیزر موهای زائد را می توان بر روی تمام رنگ های پوست انجام داد، اما داشتن پوست در رنگ پایه آن بهترین نتیجه را به شما می دهد. همچنین مهم است که به یاد داشته باشید که برنزه کردن نوعی آسیب ناشی از نور خورشید است، بنابراین ممکن است خطر عوارض یا حساسیت پوست شما را افزایش دهد.

داروهای خاصی نیز وجود دارد که نمی ‌توانید در ماه ‌های قبل از لیزر موهای زائد مصرف کنید، مانند راکوتان. همه این موارد را قبل از رزرو نوبت لیزر در نظر داشته باشید زیرا ممکن است شما را مجبور به تاخیر در شروع درمان کنند.

 • هفته های قبل از لیزر موهای زائد

با نزدیک ‌تر شدن زمان به تاریخ قرار جلسه لیزر، چند مورد دیگر وجود دارد که باید از آن ها اجتناب کنید. به مدت دو هفته قبل از جلسه لیزر، نمی‌توانید آنتی ‌بیوتیک، ترتینوئین (رتین-آ)، آسپرین و داروهای رقیق‌کننده خون مصرف کنید. همچنین ممکن است لازم باشد استفاده از سایر مراقبت ‌های موضعی پوست و کرم ‌های OTC را که باعث لایه‌ برداری در نواحی تحت درمان می‌شوند، به خصوص در هفته قبل از قرار جلسه لیزر، متوقف کنید. این ها شامل رتینوئیدهای ملایم تر (از جمله Retin-A)، اسید گلیکولیک، اسید لاکتیک و بنزوئیل پراکسید است.

 • روزهای قبل از لیزر موهای زائد

یکی دو روز قبل از قرار جلسه لیزر، مهم‌ترین کاری که باید انجام دهید این است که ناحیه ‌ای را که لیزر می‌کنید بتراشید. اصلاح موها را کاهش می دهد و به لیزر اجازه می دهد تا به راحتی به فولیکول مو برسد. این کار را حداقل 24 تا 48 ساعت قبل از قرار ملاقات خود انجام دهید.

سپس در روز ملاقات از تمیز بودن ناحیه درمان مطمئن شوید. سعی کنید از استفاده از هرگونه کرم، لوسیون، دئودورانت یا آرایش خودداری کنید.

 • در طول لیزر موهای زائد

در واقع انجام لیزر موهای زائد ساده ترین بخش است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با پوست تمیز و لباس گشاد و راحت برای جلسه لیزر خود بیایید.

 • بعد از لیزر موهای زائد

مراقبت های بعد از لیزر به همان اندازه مهم است که مراقبت از قبل مهم است، به ویژه برای اطمینان از سلامت پوست شما. اینگونه است که می توانید پس از لیزر موهای زائد با پوست خود مهربان باشید تا از حساسیت و تحریک پوست جلوگیری کنید.

 • روزهای بعد از لیزر موهای زائد

پس از درمان لیزر موهای زائد، طبیعی است که پوست کمی قرمز باشد. خوشبختانه، می توانید آن را با لوسیون های ملایم و بدون عطر یا ژل آلوئه ورا تسکین دهید. در موارد شدید، نیاز به استفاده از کرم‌ های ضد التهاب یا دارو است، اما به ندرت لازم است. در 24 ساعت اول پس از درمان، از تعریق، ورزش شدید یا استفاده از دئودورانت خودداری کنید. سپس، به مدت 24 تا 72 ساعت پس از درمان، از جکوزی، سونا، اتاق بخار یا دوش آب گرم خودداری کنید. به مدت 10 روز پس از درمان، از قرار گرفتن در معرض مستقیم آفتاب، اصلاح، لایه برداری یا هر گونه درمان خشن که ممکن است ناحیه شما را تحریک کند خودداری کنید. لیزر کرده بود

 • هفته های بعد از لیزر موهای جدید

برای چند هفته بعد از جلسه لیزر موهای زائد، وقت آن است که برای قرار بعدی خود آماده شوید! لیزر موهای زائد زمانی بهترین نتیجه را دارد که هر 4 تا 6 هفته یکبار آن را انجام دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

مراقبت‌های قبل و بعد از لیزر

فواید لیزر موهای زائد مو

برخی از مهمترین فواید لیزر موهای زائد در زیر آورده شده است:

 • جلسات لیزر موهای زائد بسیار سریع است

لیزر موهای زائد، در واقع یک روش بسیار سریع است که طول جلسه آن کمتر از 20 دقیقه طول می کشد. مدت زمانی که طول می کشد تا حد زیادی به اندازه محل مورد هدف بستگی دارد.

 • نتایج طولانی مدت هستند

بر خلاف روش‌ های سنتی دیگر برای از بین بردن موها مانند اپیلاسیون و تراشیدن، که در آن موها طی چند روز یا چند هفته دوباره رشد می‌کنند، موهایی که به طور موثر با استفاده از لیزر برداشته می شوند، معمولاً برای چند ماه و گاهی حتی سال ها ظاهر نمی شوند یا اگر مو دوباره رشد کند، موهای شما کمتر ضخیم، روشن تر و همچنین بسیار کمتر دیده می شود. برای برخی از افراد، موها برای همیشه از بین می ‌روند، به این معنی که هرگز دوباره رشد نمی‌کنند.

 • عدم نیاز به از بین بردن موهای خود همیشه زمان بیشتری را برای شما آزاد می کند

تعجب نخواهید کرد اگر بدانید که بسیاری از زنان و مردان برای از بین بردن موهای زائد زمان زیادی را صرف می کنند. وقتی دیگر مجبور نیستید موهای زائد بدن خود را به طور منظم از بین ببرید، ممکن است زمان بیشتری در برنامه روزانه خود پیدا کنید.

 • هیچ اثری از ناراحتی یا درد مرتبط با اپیلاسیون نیست

لیزری که از روی پوست شما می گذرد، قبل از اینکه لیزر روی ناحیه جدیدی حرکت کند، مانند یک ضربه سریع و داغ است. این نوع درد در مقایسه با کنده شدن موها توسط موچین، قطعاً چیزی نیست.

 • تقریباً بدون درد است

لیزرها در طول سال ها جهش های پیشرفته ای داشته اند و این فناوری همچنان در حال پیشرفت است. در واقع، با جدیدترین لیزرها، در پایان درمان هیچ درد یا ناراحتی طولانی مدتی را تجربه نخواهید کرد، به این معنی که می توانید بدون درد و با داشتن احساس رضایت، دوره درمانی خود را به پایان برسانید.

 • دیگر موهای زیر روییده وجود ندارد

برخلاف اپیلاسیون، دیگر نگران موهای زائد ناخوشایند و اغلب دردناک نخواهید بود. حتی اعتقاد بر این است که لیزر موهای زائد باعث بهبود وضعیت دردناک موهای زیر پوستی می شود.

 • آزادی پوشیدن آنچه دوست دارید

وقتی یک رویداد مهم در راه است دیگر لازم نیست نگران آن اصلاح‌ های لحظه آخری و اغلب دردناک باشید. به عنوان مثال، نگران رشد بیش از حد موهای زیر بغل خود نباشید. خیلی از افراد از زیاد بودن موهای بدن خود رنج می برند و اعتماد به نفس پوشیدن لباس های دلخواه خود را ندارند.

 • اعتماد به نفس خود را افزایش دهید

نظافت بی عیب و نقص به طور طبیعی باعث می شود همه احساس بهتری نسبت به ظاهر و احساس خود داشته باشند. وقتی دیگر لازم نیست نگران رشد مجدد ناخوشایند باشید، به طور خودکار نسبت به ظاهر خود اطمینان بیشتری خواهید داشت.

 • تعطیلات بی دغدغه و بدون مو

لیزر موهای زائد یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای تعطیلات در ماه های تابستان انجام دهید. زمانی که می دانید دیگر نیازی به نگرانی در مورد موهای ناخواسته ندارید، راهی را برای شما فراهم می کند تا استراحت کنید و واقعاً از زمان استراحت خود لذت ببرید.

 • غیر تهاجمی

اگرچه این درمان در مورد هدف قرار دادن فولیکول های موهای ناخواسته بسیار موثر است، اما غیر تهاجمی نیز هست. همچنین به معنای زمان بهبودی سریع تر و خطرات کمتری است.

 • مقرون به صرفه

پس از شروع جلسات لیزر موهای زائد، دیگر نگران صرف هزینه برای محصولاتی مانند کرم های موبر، تیغ، درمان های گران قیمت موم یا هر روش دیگری که قبلا برای از بین بردن موهای خود استفاده کرده اید، نخواهید بود.

 • دیگر منتظر رشد مو نباشید

لیزر موهای زائد، یک راه حل ایمنی و البته دائمی برای حذف موهای زائد است که شما می توانید با خیال راحت آن را به کار گیرید.

 • پوستی شاداب و صاف

لیزر موهای زائد، پوست شما را نرم تر و ابریشمی تر می کند. این روش همچنین در بهبود ظاهر پوست شما به خوبی عمل می کند.

 • یک تکنیک قابل اعتماد برای از بین بردن موهای زائد

لیزر موهای زائد، اغلب یک تکنیک قابل اعتماد برای افرادی است که مقادیر زیادی مو دارند و از آن خجالت می کشند. درمان های مداوم می تواند گران و طاقت فرسا باشد. از طرف دیگر، حذف مو با لیزر نتایج موثر و طولانی مدت ارائه می دهد.

 • روش بسیار دقیقی است

به شرطی که لیزر خود را توسط یک تکنسین مجرب و آموزش دیده انجام داده باشید، پرتوهای نور هنگام هدف قرار دادن موهای زائد شما دقیق عمل می کنند. یک درمان حرفه ای همچنین به این معنی است که پوستی که فولیکول مو را احاطه کرده است دست نخورده و بدون آسیب باقی می ماند. ما در لیزر مروارید، مجرب ترین اپراتورها را داریم و شما با خیال راحت می توانید لیزر موهای زائد را انجام دهید.

 • جلسات شارژ کم

هنگامی که درمان خود را کامل کردید که معمولاً بین 6 تا 10 جلسه در هر 4 تا 6 هفته است، اکثر افراد وارد مرحله “شارژ” می شوند. این معمولاً به این معنی است که شما به درمان های شارژ 2 تا 3 بار در طول یک سال نیاز دارید.

 • حداقل عوارض جانبی

عوارض جانبی بسیار کمی وجود دارد که در بیشتر موارد در حذف موهای زائد با لیزر بسیار کم است. عوارض جانبی که رخ می دهند معمولاً فقط برای چند روز باقی می مانند.

 • کاهش بوی بدن

بسیاری از مشتریان کاهش بوی بدن را به‌ عنوان بودن مو در اعماق فولیکول گزارش می‌کنند که بویی که باعث چسبیدن باکتری‌ ها به آن می‌ شود، دیگر برای مخفی شدن باکتری‌ ها وجود ندارد زیرا لیزر درمانی فولیکول ‌ها را در ریشه تخریب می‌کند.

 • مشخصات ایمنی بالا

استفاده از لیزر روی پوست ممکن است در ظاهر، یک روش خطرناک به نظر برسد، اما این شکل از حذف موهای زائد در واقع زمانی که توسط یک تکنسین آموزش دیده و با تجربه انجام شود، بسیار ایمن است. این روش همچنین احتمال بریدگی پوست یا واکنش به یک ماده شیمیایی بد را از بین می برد.

فواید لیزر موهای زائد مو ​

در مرکز لیزر مروارید، خدمات لیزر چگونه برای مراجعه کنندگان انجام می شود؟

مرحله اول شامل یک جلسه مشاوره  است که طی آن روش انجام لیزر را برای شما توضیح می دهیم و سابقه پزشکی گذشته شما را مرور می کنیم. ما در مورد سلامتی شما، داروهایی که مصرف می کنید و هرگونه منع مصرف احتمالی برای درمان سوال می کنیم. ما از شما می خواهیم که یک فرم رضایت نامه را امضا کنید که به ما اجازه انجام جلسات درمانی را می دهد. پس از جلسه مشاوره، می توانید جلسه لیزر را شروع کنید یا برای تاریخ بعدی وقت بگیرید. در حالت ایده آل، ناحیه مد نظر برای لیزر باید روز قبل تراشیده شود. سپس شما را به اتاق لیزر دعوت می‌کنیم، جایی که از شما خواسته می‌شود لباس خود را در بیاورید و روی میز دراز بکشید.

ما به شما یک جفت عینک ایمنی می دهیم که باید در طول جلسه استفاده شود. جلسه می‌تواند شروع شود… متخصص پوست و لیزر با استفاده از یک مداد سفید، نواحی مورد نظر برای درمان را مشخص می‌کند. او با شما ارتباط برقرار می کند تا ببیند شما چقدر درمان را تحمل می کنید و شدت خنک کننده را تنظیم می کند تا راحتی شما را تضمین کند.  ما راهنمایی های بعد از درمان را به شما ارائه می دهیم، از جمله توصیه هایی در مورد اینکه چه کرمی باید استفاده کنید و برای پاسخ به هر سؤالی که ممکن است داشته باشید در دسترس هستیم.

سوالات متداول درباره پماد بعد از لیزر مو

پاسخ بله است. سازمان غذا و داروی ایالات متحده در سال 1997 آن را به عنوان روشی ایمن برای رفع موهای زائد تأیید کرد. با این حال، لیزر موهای زائد تنها زمانی ایمن است که یک تکنسین با مهارت این روش را انجام دهد.

عوارض جانبی برای لیزر موهای زائد حداقل است. این یکی از مزایای اصلی لیزر موهای زائد است. برخی از افراد بلافاصله پس از درمان، قرمزی، خارش و تورم پوست را تجربه می کنند. این عوارض معمولاً در عرض چند ساعت از بین می‌ روند و بیشتر آن ها را می ‌توان با استفاده از آلوئه ورا در ناحیه تحت درمان تسکین داد.

کاندیدای ایده آل سالم است، سبک زندگی متعادلی دارد، رنگ پوست آن ها طبیعی است (برنزه نشده) و موهای تیره دارند. اگرچه ما می توانیم انواع مو و پوست را لیزر کنیم.

لایه بالایی پوست نیز حاوی ملانین است و هنگامی که پوست در معرض اشعه ماوراء بنفش قرار می گیرد غلظت آن افزایش می یابد، بنابراین برای جلوگیری از ایجاد گرما و ناراحتی لازم است افراد تیره پوست با انرژی کمتری درمان شوند. توصیه می کنیم از برنزه شدن در طول درمان خودداری شود. در این افراد، ممکن است لیزر درمانی انجام شود، اما درمان کمتر کارآمد خواهد بود و در تنظیمات پایین ‌تر ایجاد می ‌شود تا ایمن باشد.

احتمالاً بلافاصله پس از درمان نتایج را خواهید دید. نتایج از فرد به فرد دیگر متفاوت است. رنگ و ضخامت موهای شما، ناحیه تحت درمان، نوع لیزر استفاده شده و رنگ پوست شما همگی بر روی نتایج تاثیر می گذارند. شما می توانید انتظار کاهش 10 تا 25 درصدی مو را پس از اولین جلسه لیزر داشته باشید.

پس از اتمام دوره کامل لیزر خود، اکثر افراد برای چندین ماه یا حتی سال ها هیچ مویی روی پوست تحت درمان مشاهده نمی کنند. وقتی موها دوباره رشد می‌کنند، کمتر می‌شوند. موها نیز ریزتر و رنگ روشن‌ تری دارند.

بله، در برخی موارد موها در حین درمان می‌سوزند. این بدان معنا نیست که اگر موهای سوخته ای وجود نداشته باشد، درمان موثر نبوده است.

ما فقط می توانیم موهای حاوی ملانین را دستکاری کنیم. موهای سفید، قرمز و بلوند هیچ ملانین درون خود ندارند، بنابراین لیزر موهای زائد برای آن ها جواب نمی دهد.

لیزر موهای زائد با هدف قرار دادن ملانین موجود در فولیکول مو برای آسیب رساندن به آن و جلوگیری از رشد مجدد آن عمل می کند.

خبر خوب این است که لیزر موهای زائد تقریباً در تمام قسمت های بدن قابل استفاده است.

حتی اگر پوست حساسی دارید، لیزر موهای زائد ما فولیکول های موی شما را بدون آسیب رساندن به نواحی اطراف هدف قرار می دهد. این بدان معنی است که ما می توانیم به شما در خداحافظی با مو در مناطق های زیر کمک کنیم:

 • زیر بغل
 • پاها
 • بیکینی
 • پشت کمر
 • شانه
 • قفسه سینه
 • پشت لب
 • صورت

گاهی. لیزر موهای زائد فولیکول های موهای شما را هدف قرار داده و غیرفعال می کند و رشد موهای جدید را متوقف می کند. بنابراین اکثر مراجعین ما پس از لیزر موهای زائد، رشد موهای جدید را تجربه نمی کنند. با این حال، تغییرات در هورمون ها می تواند منجر به افزایش تولید مو شود. معمولاً برای نتایج دائمی تر به جلسات شارژ نیاز دارید.

حتی در موارد رشد مجدد، موهای جدید به طور معمول صاف تر و نازک تر از قبل از درمان هستند. تیم متخصصان پزشکی ما سابقه سلامتی شما را ارزیابی می‌کنند تا به شما کمک کنند تا تعیین کنید که آیا لیزر موهای زائد بر اساس نیازهای فردی شما نتایج دائمی ارائه می‌دهد یا خیر.

آدرس لیزر مروارید

تهران - سعادت آباد - میدان کاج - خیابان سرو غربی - نبش خیابان مروارید - مجتمع مروارید سعادت - واحد ۳
لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *