لیزر موهای ضخیم در تهران

تعداد جلسات مورد نیاز

برای موی ضخیم تیره بر پوست روشن بین 6 تا 8 جلسه

موی تیره بر پوست تیره 8 تا 10 جلسه

دستگاه مناسب

الکساندرایت کندلا

میزان درد

کم

عوارض احتمالی

سوختگی پوست، ایجاد زخم، عفونت، بی اثر بودن لیزر

فاکتورهای تعیین کننده هزینه

تعداد نقاط تحت لیزر، تعداد جلسات تعیین شده، وزن و سایر موارد

لیزر موهای صخیم در تهران

ناحیه

مبلغ

کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه

1.100.000 تومان

کل بدن شات نامحدود

1.300.000 تومان

لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل

899 هزار تومان

کل پا

599 هزار تومان

کل دست

599 هزار تومان

بیکینی

249 هزار تومان

زیر بغل

249 هزار تومان

ساعد

379 هزار تومان

صورت

249 هزار تومان

ساق

399 هزار تومان

پشت لب

99 هزار تومان

خط ناف

99 هزار تومان

دور سینه

99 هزار تومان

گودی کمر

249 هزار تومان

شکم

249 هزار تومان

باسن

249 هزار تومان

بازو

389 هزار تومان

ران

499 هزار تومان

پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل

949 هزار تومان

پکیج کل دست، کل پا

999 هزار تومان

ناحیه

مبلغ

فول بادی

2.490.000 تومان

آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت

590 هزار تومان

ساعد

700 هزار تومان

بازو

800 هزار تومان

کل دست

999 هزار تومان

ساق پا

800 هزار تومان

ران

900 هزار تومان

کل پا

999 هزار تومان

سینه و شکم

1.200.000 تومان

زیر بغل

299 هزار تومان

کل پشت

1.200.000 تومان

فهرست مطالب

موهای زائد می‌توانند شما را به دردسر بیندازند، به خصوص اگر ضخیم باشند. از بین بردن این موها حتی با روش های دائمی مثل لیزر هم ملاحظات خاص خود را دارد و دشوارتر است. اگر موهای ضخیمی دارید و نمی دانید که از لیزر درمانی آن جواب خوبی خواهید گرفت یا خیر، با ادامه این مطلب همراه باشید.

ضخامت مناسب مو برای لیزر

همه افراد فکر می کنند موهای بدن خودشان از همه ضخیم تر است و برای همین از نتایج لیزر می ترسند.به طور کلی، موهای بدن باید قدری از ضخامت را برای لیزر درمانی داشته باشند. اگر موهای نازک بدن خود را لیزر کنید، ممکن است به دلیل برخورد امواج و انرژی به فولیکول و ریشه مو، نتیجه عکس بگیرید و موهای بدن ضخیم تر شود. بهتر است قبل از شروع لیزر درمانی با پزشک درباره ضخامت موی مناسب مشورت کنید.

لیزر موهای کرکی

به هیچ وجه نباید موهای کرکی و روشن را مورد لیزر درمانی قرار دهید. این کار تنها باعث افزایش ضخامت موهای کرکی و ایجاد دردسر بیشتر برای شما می شود. به یاد داشته باشید داشتن موهای کرکی در بدن زنان و مردان طبیعی است و چیزی نیست که بابت آن خجالت بکشید.

لیزر این موها حتی می تواند همراه با سوختگی، ایجاد حساسیت و ورود آسیب به پوست باشد. اگر اصرار دارید که موهای کرکی خود را تحت درمان لیزر قرار دهید، تحت نظر تکنسین مورد نظر خود باید مدتی این موها را بتراشید تا فولیکول های آن ضخیم تر شود.

لیزر درمانی موهای ضخیم

موهایی که ریشه و فولیکول آنها بیش از حد سفت است و رنگ سیاه تری دارند، موهای ضخیم محسوب می‌ شوند. ضخامت این موها اگر بیش از حد معمول باشد، ممکن است درمان شما را با چالش های متعددی مواجه کند.

پزشک شما در صورتی که تخصص کافی برای انجام لیزر داشته باشد، می تواند شما را راهنمایی کند که آیا این موها درمان خواهند شد یا باید اقدامات دیگری انجام دهید.

مزایای لیزر موهای صخیم

چه موهایی بیش از حد ضخیم محسوب می شوند ؟

موهایی که ریشه آنها سیاه رنگ است و شیو کردن آن، رنگ سبزی زیر پوست شما به جا می گذارد، موهای ضخیم محسوب می شود. این موها ممکن است در هر جای بدن مانند چانه، بیکینی، شکم، زیر بغل و… رشد کنند. شیو کردن موها از کودکی، عوامل وراثتی و مشکلات هورمونی می تواند در ضخیم شدن موهای بدن تاثیر گذار باشد.

از بین بردن موهای زائد ضخیم

برای اینکه پوست صاف و بدون موهای زائد داشته باشید می توانید از روش های موقت مثل اپیلاسیون یا تراشیدن موها (شیو کردن) کمک بگیرید. هرچند این روش ها در صورتی که موهای ضخیمی داشته باشید، به شما کمکی نخواهد کرد.

 ممکن است از بین بردن موهای بیش از حد ضخیم با این روش ها به پوست شما آسیب بزند. همچنین ریشه موها همیشه باقی خواهد ماند و این، زیبایی ظاهر پوست شما را از بین می برد.

بهترین روش از بین بردن موهای ضخیم

تا امروز، موثرترین روش برای از بین بردن موهای ضخیم، لیزر درمانی بوده است.

مزایای لیزر برای از بین بردن موهای ضخیم

مراحل از بین بردن موهای ضخیم با لیزر درمانی

در مرحله اول، شما باید یک پزشک متبحر یا یک تکنیسین مجاز دستگاه لیزر پیدا کنید. این فرد به شما کمک خواهد کرد که جلسات مورد نیاز برای درمان کامل، مراحل، ریسک ها و مراقبت های پس از لیزر را متوجه شوید. این فرد با توجه به نوع پوست، رنگ پوست و سابقه پزشکی- درمانی شما زمان گرفتن نتیجه را به شما اعلام خواهد کرد.

امروزه در کلینیک های زیبایی مختلف، دستگاه های لیزر در انواع مختلف پیدا می شوند. میزان اثر بخشی، دما و امن بودن در هر دستگاه متفاوت است. بهتر است قبل از شروع درمان موهای زائد و ضخیم خود، بهترین و موثرترین دستگاه را پیدا کنید.

بهترین دستگاه لیزر برای از بین بردن موهای ضخیم

در حال حاضر کارآمدترین دستگاه لیزر برای از بین بردن موهای زائد در بازار، لیزر الکس کندلا است.

این دستگاه از تمام طیف های رنگ پوست و ضخیم ترین موها پشتیبانی می کند. طول موج این دستگاه 755 نانومتر است و طراحی آن، طبق به روزترین تکنولوژی موجود انجام شده است.

برای استفاده از این دستگاه می توانید به مرکز لیزر مروارید مراجعه کنید که با کادری حرفه ای و دستگاه الکس کندلا آماده خدمات رسانی به شما هستند.

بهترین دستگاه لیزر برای از بین بردن موهای کرکی

در حال حاضر دستگاه هایی همچون دایود، آیس و آی پی ال برای لیزر موهای زائد در بازار پیدا می شود؛ هرچند دستگاه الکساندرایت که با نام الکس هم شناخته می شود، قوی تر از دستگاه های دیگر است. هرچند باید دقت داشته باشید که خود دستگاه الکس هم مدل های مختلفی دارد.

جدیدترین مدل دستگاه الکس قادر است هم موهای خیلی ضخیم و هم موهای کرکی را از بین ببرد و حتی باعث ضخیم شدن موهای نازک هم نمی شود. در حال حاضر مرکز لیزر مروارید، یکی از مراکز زیبایی است که از این دستگاه برای موهایی با انواع ضخامت استفاده می کند.

لیزر درمانی برای چه کسانی مناسب است ؟

در یک حالت ایده آل، لیزر برای کسانی که پوست روشن و موهای تیره ای دارند بهتر جواب را می دهد. موهای کرکی، قرمز و خاکستری معمولاً سخت تر جواب می گیرند. موهای سفید به دلیل اینکه پیگمنت ندارند توسط لیزر نقطه یابی نمی شوند و لیزر برای آنها تاثیری ندارد. با این حال دستگاه الکس که در مرکز لیزر مروارید مورد استفاده قرار می گیرد، جدیدترین دستگاهی است که امروز در جهان می تواند موهای قرمز و کرکی را هم تا حد قابل توجهی کم کند.

آمادگی قبل از لیزر درمانی

قبل از شروع درمان خود با لیزر، متخصص به شما توصیه هایی می کند که رعایت آن الزامی است. مانند:

 • در معرض آفتاب مستقیم قرار نگرفتن
 • عدم استفاده از حمام آفتاب یا دستگاه سولاریوم از 6 هفته پیش از شروع لیزر درمانی تا 8 هفته پس از پایان دوره درمان
 • عدم استفاده از روش هایی مثل کندن مو با موچین یا اپیلاسیون
 • عدم استفاده از داروها و ژل های خاص در طول دوره درمان

طول درمان لیزر موهای ضخیم

طول درمان موهای ضخیم با لیزر

ضخامت مو می تواند روی روند جلسات درمان شما تاثیر بگذارد. به جز ضخامت مو، رنگ پوست و سابقه درمانی شما هم موثر است. به طور مثال پوست سفید، به احتمال زیاد به جلسات بیشتر لیزر درمانی نیاز دارد. همچنین اگر موهای بدن شما در اثر استفاده از داروهای هورمونی ضخیم شده باشد، به جلسات بیشتری نیاز خواهید داشت.

طول مدت استاندارد لیزر 10 جلسه است که ممکن است با توجه به عوامل ذکر شده، برای شما جلسات کمتر یا بیشتری در نظر گرفته شود.

موهای ضخیم کدام ناحیه از بدن بهتر از لیزر نتیجه می گیرد ؟

موهای ضخیم صورت، چانه، پا، دست، زیربغل، بیکینی و کمر با دستگاه الکس جدید راحت تر از سایر نقاط بدن به لیزر جواب می دهد.

درد لیزر موهای ضخیم

میزان دردی که از برخورد اشعه لیزر حس می کنید، با توجه به آستانه تحمل درد جسمی شما متفاوت است.

کسانی که پوست حساسی دارند ممکن است درد بیشتری حس کنند. همچنین دستگاه های ضعیف تر یا قدیمی تر باعث درد زیادی می شوند. اگر پوست حساسی دارید و از لیزر درمانی به این خاطر می ترسید، می توانید به مرکز لیزر مروارید مراجعه کنید. دستگاه مورد استفاده در این مرکز به دلیل تکنولوژی پیشرفته و سیستم خنک کنندگی کارآمد، درد لیزر برای حساس ترین پوست ها را به حداقل می رساند.

آرایش کردن بعد از لیزر موهای ضخیم

استفاده از مواد آرایشی روی پوست، بیست و چهار ساعت بعد از جلسه لیزر منعی ندارد به شرطی که پوست شما زخم، قرمزی یا خارش نداشته باشد. برای استفاده از اسکراب و لایه بردار با پزشک یا تکنسین خود مشورت کنید.

هزینه لیزر موهای ضخیم

طبیعتاً هزینه لیزر موهای نازک و ضخیم نباید تفاوت چندانی داشته باشد؛ و چیزی که هزینه موهای ضخیم را تا حدی بیشتر می کند این است که ممکن است تعداد جلسات طولانی تر شود. هزینه لیزردرمانی به این شرایط بستگی دارد:

 • اینکه لیزر درمانی توسط پزشک انجام شود یا تکنسین دستگاه لیزر
 • تعداد نقاطی که می خواهید بر آن لیزر انجام دهید
 • گستردگی ناحیه ای که می خواهید لیزر کنید (اصولاً هزینه لیزر کسانی که جثه درشت تری دارند بیشتر است.)
 • مراقبت های بعد از جلسه لیزر

هزینه لیزر موهای صخیم

مراقبت های بعد از جلسه لیزر درمانی

 پس از جلسه، رعایت دستورالعمل های تکنسین برای مراقبت های پس از درمان مهم است. این دستورات ممکن است شامل اجتناب از قرار گرفتن در معرض نور خورشید، استفاده از کرم ها یا ژل های تسکین دهنده (مثل ژل آلوئه ورا) و خودداری از فعالیت هایی باشد که ممکن است ناحیه تحت درمان را تحریک کند.

شیو کردن بعد از جلسه لیزر

بهتر است در فاصله بین دو لیزر خود، از شیو کردن ناحیه تحت درمان بیش از دوبار خودداری کنید. شیو کردن بیش از حد می تواند به سفت شدن مجدد ریشه های مو بیانجامد.

نکات ایمنی لیزر درمانی موهای ضخیم

با وجود این که لیزر درمانی اساساً یک روش امن و مطمئن برای از بین بردن موهای زائد است، رعایت برخی نکات ایمنی برای گرفتن بهترین نتیجه از آن الزامی است. مهم ترین قدم، انتخاب یک مرکز لیزر قابل اطمینان است.

اگر به مراکزی مراجعه کنید که تحت نظر پزشک فعالیت نمی کنند، تکنسین های باتجربه ندارند، یا بهداشت در آنها به خوبی رعایت نمی شود، ممکن است جداً سلامت خود را به خطر بیندازید.

عوارض لیزر موهای ضخیم

در موارد نادری ممکن است لیزر موهای ضخیم با خطراتی همراه باشد. این خطرات عبارتند از:

 • تحریک پوست

لیزر موهای زائد ممکن است بلافاصله پس از درمان باعث تحریک موقت پوست، و بروز عوارضی مانند قرمزی، خارش یا تورم شود. این عوارض معمولاً خفیف است و در عرض چند ساعت یا چند روز فروکش می کند. با این حال، در برخی موارد، ممکن است مدت بیشتری باقی بماند یا منجر به واکنش‌های شدیدتر مانند تاول زدن یا پوسته پوسته شدن پوست شود.

 •  تغییر پیگمنت های پوست

لیزر درمانی گاهی اوقات می تواند باعث تغییرات موقتی در رنگدانه های پوست شود. هایپوپیگمانتاسیون (روشن شدن پوست) یا هایپرپیگمانتاسیون (تیره شدن پوست) ممکن است به خصوص در افرادی با رنگ پوست تیره تر رخ دهد. این تغییرات معمولا موقتی هستند اما ممکن است در برخی موارد برای چندین ماه ادامه داشته باشند.

 • خطر سوختگی

 اگرچه سوختن در اثر لیزر درمانی بسیار نادر است، اما اگر درمان به درستی انجام نشود یا تنظیمات لیزر برای نوع پوست شما نامناسب باشد، خطر سوختگی وجود دارد. سوختگی می تواند باعث درد، تاول و در موارد شدید، جای زخم شود. انتخاب یک کلینیک معتبر با تکنسین های مجرب برای به حداقل رساندن این خطر بسیار مهم است. همچنین اگر درد لیزر از تحمل شما خارج است، به احتمال زیاد دستگاه تنظیمات مناسبی ندارد و باید به سرعت این امر را به تکنسین اطلاع دهید.

 • آسیب دیدن چشم

 لیزر مورد استفاده در رفع موهای زائد نور شدیدی از خود ساطع می کند که می تواند برای چشم مضر باشد. هم تکنسینی که درمان را انجام می دهد و هم شما باید از عینک های محافظ مناسب استفاده کنید تا از قرار گرفتن تصادفی چشم و آسیب احتمالی چشم جلوگیری شود. اگر عینک به همراه ندارید، سر خود را برگردانید، چشم های خود را ببندید و به هیچ وجه به اشعه لیزر مستقیماً نگاه نکنید.

 • بی اثر بودن روی موهای روشن یا نازک

 لیزر موهای زائد در افرادی که موهای تیره و پوست روشن دارند موثرتر است زیرا لیزر رنگدانه موجود در فولیکول های مو را هدف قرار می دهد. در نتیجه، درمان ممکن است در از بین بردن موهای رنگ روشن، خاکستری یا ریز اثربخشی کمتری داشته باشد. مهم است که در طول مشاوره در مورد نوع و رنگ موهای خود با تکنسین صحبت کنید تا بتوانید انتظارات خود را مدیریت کنید.

 • خطر ایجاد زخم و اسکار

در حالی که ایجاد زخم در اثر لیزر موهای زائد غیر معمول است، در برخی موارد ممکن است؛ به ویژه در افرادی که سابقه کلوئید یا بهبود ضعیف زخم دارند. خطر ایجاد اسکار را می توان با پیروی از دستورالعمل های مراقبت پس از درمان و اجتناب از لمس کردن یا خاراندن ناحیه تحت درمان به حداقل رساند.

 • ریسک عفونت

این هم یکی از نادرترین عوارض لیزردرمانی است؛ ولی خطر عفونت همراه با لیزر در صورت استفاده از درپوش لیزر دیگران، محیط آلوده و… وجود دارد. همچنین تمیز نگه داشتن محل مورد درمان پس از انجام لیزر، خودداری از خاراندن و زخم کردن ناحیه، و پیروی از دستورالعمل های تکنسین می تواند این خطر را بسیار کاهش دهد.

به حداقل رساندن ریسک لیزر موهای زائد

برای به حداقل رساندن این خطرات و اطمینان از موفقیت آمیز بودن لیزر موهای ضخیم، انتخاب یک کلینیک معتبر با متخصصان واجد شرایط و با تجربه بسیار مهم است. در طول مشاوره با مرکز لیزر مروارید، با در جریان قرار دادن تکنسین در مورد سابقه پزشکی، نوع پوست و دیگر موارد، می توانید از به کار گیری دقت بالای تکنسین مرکز لیزر و در نتیجه، گرفتن بهترین نتایج اطمینان داشته باشید.

معایب موهای ضخیم برای لیزر درمانی

عوارض لیزر موهای صخیم

اگر موهای زائد شما بیش از حد استاندارد ضخامت دارد، می تواند شما را با پیچیدگی های مختلفی مواجه کند. برخی از مشکلات موهای ضخیم برای لیزر درمانی عبارت است از:

چه زمانی لیزر درمانی باعث افزایش ضخامت موهای بدن می شود ؟

در برخی موارد گزارش می شود که فرد بعد از لیزر درمانی، به جای درمان دچار مشکل ضخامت مو شده است. این اتفاق اغلب به دلیل حساسیت بدن به امواج مغناطیسی لیزر رخ می دهد. همچنین استفاده از داروهای هورمونی یا مشکلات هورمونی – به ویژه در خانم ها- می تواند سبب ضخیم تر شدن موی بدن شود. به همین دلیل برخی پزشکان توصیه می کنند که قبل از شروع درمان لیزر، آزمایشی انجام دهید که از عدم وجود مشکلات هورمونی در بدن خود مطمئن شوید.

به طور کلی، لیزر درمانی موثرترین شیوه برای خلاصی از موهای زائد ضخیم است. کلید گرفتن بهترین نتیجه و به دست آوردن پوستی زیبا، در انتخاب مرکز لیزر شماست. در صورتی که می خواهید با کمترین تعداد جلسات، تحمل کمترین میزان درد و کمترین احتمال بروز عوارض برای همیشه از موهای ضخیم خود خلاص شوید، می توانید به مرکز لیزر مروارید مراجعه کنید. این مرکز تحت نظر پزشک فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک بوده و بیست سال سابقه فعالیت موفق دارد. همچین دستگاه مورد استفاده در این مرکز، دستگاه الکس کندلا با جدیدترین تکنولوژی است که می تواند گرفتن بهترین نتیجه را برای شما تضمین نماید.

سوالات متداول

کسانی که موهای زائد آنها در حد استاندارد ضخیم، تیره و متراکم باشد. همچنین کسانی که پوست روشن و موهای تیره دارند، سریع تر از دیگران نتیجه می گیرند.

بهتر است موها در حد مورد تائیدی ضخامت داشته باشند هرچند با دستگاه هایی مثل دستگاه لیزر الکس موهای کرکی نیز تا حد زیادی کاهش پیدا می کنند.

روش های موقت مانند اپیلاسیون و شیو کردن اصولاً برای موهای بسیار ضخیم بی تاثیر یا حتی آسیب زا هستند. تا امروز بهترین روش رهایی از این موها، لیزر آنها با دستگاه و روش مناسب است.

میزان دردی که در جلسات لیزر تجربه می کنید بیشتر به آستانه تحمل بدن شما بستگی دارد. به طور کلی درد لیزر موهای ضخیم بیشتر است ولی نباید غیر قابل تحمل باشد. این درد با دستگاهی جدید با کولینگ خوب به حداقل می رسد.

خیر، هزینه لیزر نباید با توجه به ضخامت آن تغییری کند.

لیزر موهای ضخیم ممکن است عوارضی مثل تحریک پوست، تغییر موقتی یا دائمی پیگمنت های آن، خطر سوختگی و ایجاد زخم، آسیب دیدن چشم و در موارد بسیار نادر عفونت است.

آدرس لیزر مروارید

تهران - سعادت آباد - میدان کاج - خیابان سرو غربی - نبش خیابان مروارید - مجتمع مروارید سعادت - واحد ۳

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *