لیزر موهای گردن در تهران

 

ضرورت لیزر موهای گردن

زیبایی و داشتن پوستی صاف و یک دست در ناحیه گردن

مزایای لیزر موهای گردن

پوستی صاف، درخشان، نرم و بدون وجود منافذ باز پوستی

افزایش اعتماد به نفس

از بین بردن تیرگی پوست تا حد زیادی

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای گردن

بسته به عوامل زیر متفاوت است:

جنس موهای شما

رنگ پوست

رنگ موهای زائد

مراقبت های قبل از لیزر موهای گردن

قبل از لیزر موهای گردن از موچین، وکس، بند، اپیلاسیون استفاده نشود.

بدن را در معرض نور خورشید قرار ندهید.

از دو هفته قبل از لیزر از برنز شدن خودداری کنید.

اصلاح موهای زائد را فقط با ژیلت و تیغ انجام دهید.

مراقبت های بعد از لیزر موهای گردن

دوش آب داغ نگیرید.

تا 48 ساعت، به اتاق خار، سونا، جکوزی و … نروید.

مدت زمان لیزر

5 دقیقه

احتمال موفقیت

در صورتی که یک مرکز لیزر درست را انتخاب کنید، احتمال موفقیت زیاد است.

ناحیه

مبلغ

کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه

1.100.000 تومان

کل بدن شات نامحدود

1.300.000 تومان

لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل

899 هزار تومان

کل پا

599 هزار تومان

کل دست

599 هزار تومان

بیکینی

249 هزار تومان

زیر بغل

249 هزار تومان

ساعد

379 هزار تومان

صورت

249 هزار تومان

ساق

399 هزار تومان

پشت لب

99 هزار تومان

خط ناف

99 هزار تومان

دور سینه

99 هزار تومان

گودی کمر

249 هزار تومان

شکم

249 هزار تومان

باسن

249 هزار تومان

بازو

389 هزار تومان

ران

499 هزار تومان

پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل

949 هزار تومان

پکیج کل دست، کل پا

999 هزار تومان

ناحیه

مبلغ

فول بادی

2.490.000 تومان

آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت

590 هزار تومان

ساعد

700 هزار تومان

بازو

800 هزار تومان

کل دست

999 هزار تومان

ساق پا

800 هزار تومان

ران

900 هزار تومان

کل پا

999 هزار تومان

سینه و شکم

1.200.000 تومان

زیر بغل

299 هزار تومان

کل پشت

1.200.000 تومان

لیزر موهای گردن

لیزر موهای گردن، یک چرخه متشکل از چندین جلسه درمانی است که در فواصل منظم تکرار می شود. لیزر موهای زائد در صورت از بین بردن موهای تیره و ضخیم موثرترین است. این موها حاوی مقدار زیادی ملانین هستند.

پرتوهای لیزر دقیقاً مو را هدف قرار می دهند و ملانین را از بین می برند. می توان گفت که فولیکول مو می سوزد. طی این روش، ریشه مو متلاشی می شود و ماتریکس داخل فولیکول مو آسیب می بیند. در نتیجه موها دیگر ظاهر نمی شوند زیرا نمی توانند مانند پس از اپیلاسیون بازسازی شوند.

لیزر موهای گردن که توسط اپراتور لیزر انجام می شود از ایجاد علائم تغییر رنگدانه و تغییر رنگ روی پوست جلوگیری می کند. یک اپراتور متخصص شما را برای جلسه لیزر آماده می کند و مراقبت های بعد از لیزر را به شما توضیح می دهد.

لیزر موهای گردن چیست

برداشتن مو از سطح گردن، شانه و ناحیه ترقوه نوعی روش حذف موهای زائد است که بیشتر برای افرادی با موهای زیاد، تیره و ضخیم در این نواحی قابل توجه است. لیزر موهای زائد این ناحیه در مورد زنانی که از رشد بیش از حد موهای زائد در این ناحیه شکایت دارند نیز انجام می شود که اغلب به اختلالاتی به نام هایپرتریکوزیس یا هیرسوتیسم مربوط می شود. لیزر موهای گردن به افراد اجازه می دهد تا از تراشیدن مکرر گردن خودداری کنند، که اغلب باعث تحریکات متعدد پوستی می شود. در بیشتر موارد، خانم ‌ها زمانی تصمیم می‌گیرند که موهای این قسمت از بدن را از بین ببرند که می ‌خواهند از شر موهایی که روی گردن رشد می‌کنند خلاص شوند.

لیزر مروارید به شما این امکان را می ‌دهد که موهای گردن، پشت گردن و شانه را از بین ببرید. از بین بردن موهای زائد با لیزر  تضمین می کند که موهای زائد را به طور دائم و موثر از بین خواهید برد، به این معنی که بدون نیاز به تکرار درمان های اضافی حذف موهای زائد یک بار برای همیشه از شر موهای زائد خلاص شوید. 

از آنجایی که لیزر موهای زائد به لطف چندین جلسه انجام شده در فواصل زمانی دقیق که توسط متخصص لیزر انجام می شود، امکان رهایی دائمی از مشکل موهای زائد را فراهم می کند، این بدان معناست که لیزر موهای زائد یک سرمایه گذاری است که منفعت قابل توجهی را به همراه دارد. از این رو شایان ذکر است که علیرغم این نظر کلی که لیزر موهای گران است، در چشم انداز چندین ساله لیزر موهای زائد نسبتاً ارزان تر و مقرون به صرفه تر از هر روش دیگری برای از بین بردن موهای زائد است.

روش لیزر موهای گردن

اساساً، لیزر موهای زائد با آسیب رساندن به فولیکول مو عمل می کند تا رشد مو را متوقف کند. نور دستگاه لیزر فولیکول های مو را مشخص می کند و بدون تماس با پوست اطراف به آن ها آسیب می رساند که منجر به عدم رشد مو در زمان طولانی مدت می شود.

روش لیزر موهای گردن​

اولین جلسه لیزر موهای گردن چه می شود؟

ما از جدیدترین فناوری‌ ها برای لیزر موهای زائد استفاده می‌کنیم، بنابراین لیزر موهای گردن تنها حدود 5 دقیقه طول می‌کشد. با این حال، لطفا توجه داشته باشید که اولین قرار جلسه لیزر شما ممکن است کمی طولانی تر باشد. تکنسین لیزر برای پاسخ به سوالات شما و ارائه مشاوره وقت می گذارد. آن ها همچنین بررسی می کنند که شما کاندیدای خوبی برای لیزر موهای گردن هستید یا خیر.

اگر از هر گونه آرایش یا لوسیون استفاده می کنید، تکنسین به شما یک پاک کننده صورت نیز می دهد تا آن ها را پاک کنید. او یک جفت عینک محافظ نیز به شما می دهد. سپس، برای شروع جلسه آماده خواهید شد! اپراتور شما از یک مداد ایمن برای پوست استفاده می کند تا خط هایی را روی گردن شما بکشد. این کار به آن ها اجازه می دهد تا به طور هوشمندانه و دقیق کار کنند و مطمئن شوند که حتی یک مو را از دست نمی دهند.

در نهایت، لیزر درمانی می تواند شروع شود. هر شات لیزر کمی گزش ایجاد می کند، دردی که با اپیلاسیون یا موچین قابل مقایسه نیست. هنگامی که کل ناحیه گردن را لیزر کردیم، آلوئه ورا برای تسکین پوست و کرم ضد آفتاب برای محافظت از آن در برابر نور خورشید به شما می‌دهیم.

مناطق مورد نظر برای لیزر موهای گردن

ما در واقع دو نوع مختلف لیزر موهای گردن را پیشنهاد می کنیم: جلوی گردن و پشت گردن. لیزر جلوی گردن، گردن را از پایه به بالا پوشش می دهد. این یک راه حل عالی برای رفع موهای زائد برای زنان مبتلا به هیرسوتیسم یا مردانی است که از اصلاح همیشگی گردن خود خسته شده اند.

رفع موهای زائد پشت گردن بیشتر در بین آقایان محبوبیت دارد که اغلب آن را با لیزر موهای زائد پشت کمر ترکیب می کنند.

به چند جلسه لیزر موهای گردن نیاز دارم؟​

به چند جلسه لیزر موهای گردن نیاز دارم؟

احتمالاً بین 6 تا 12 جلسه برای مشاهده نتایج نیاز خواهید داشت، اگرچه اعداد دقیق متفاوت است. ما معمولاً بعد از هر جلسه حدود 10 تا 25 درصد کاهش رشد مو را مشاهده می کنیم، به همین دلیل است که چندین جلسه لازم است تا بهترین نتیجه را از لیزر بگیرید.

برای اینکه لیزر به طور موثر توانایی فولیکول مو برای بازسازی را از بین ببرد، خود فولیکول باید در مرحله رشد فعال باشد. در طول درمان، تنها درصدی از موهای شما در آن مرحله خواهند بود و موهایی که تحت تأثیر قرار نگرفته ‌اند، در جلسات بعدی مورد هدف قرار می گیرند.

 

ما توصیه می کنیم که کاندیدهای ما هر 4-6 هفته یکبار مراجعه کنند. این بازه به پوست زمان کافی برای قرار گرفتن بقیه موها در مرحله رشد می دهد و همچنین تضمین می کند که بسیاری از فولیکول های جدید وارد مرحله رشد فعال می شوند.

رویش مجدد مو بین جلسات لیزر

چرا لیزر موهای زائد برای گردن و پشت گردن بهترین است؟

گردن ناحیه بسیار حساسی است که مستعد  تحریک و رشد موهای زیر پوستی است. بزرگترین مزیت لیزر موهای گردن این است که با گذشت زمان می تواند به بهبودی پوست و صاف شدن فوق العاده ای پوست کمک کند.

در مقایسه با سایر گزینه های حذف موهای زائد، مزایای زیادی برای لیزر موهای گردن وجود دارد.

اول از همه، بر خلاف اصلاح یا اپیلاسیون، لیزر موهای گردن، یک راه حل طولانی مدت است. هرگز لازم نیست قبل از خروج از خانه یا برنامه ریزی مداوم برای جلسات حذف موهای گردن، موهای گردن خود را دوباره شیو کنید.

در نهایت، در حالی که لیزر موهای زائد گردن کمی ناراحت کننده است، یک جلسه کمتر از 5 دقیقه طول می کشد. این روش بسیار سریع ‌تر و قابل تحمل ‌تر از الکترولیز است، که تنها گزینه طولانی‌ مدت رفع موهای زائد است.

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

نتایج حاصل از لیزر موهای گردن

 • یک هفته بعد

یک هفته بعد از قرار ملاقات لیزر موهای زائد، افراد متوجه ریزش مو می شوند. این کاملا طبیعی است و نباید با رشد مجدد اشتباه گرفته شود. افراد نباید اپیلاسیون، کندن یا موچین را انجام دهند.

 • 3 تا 4 هفته بعد

بعد از اولین جلسه لیزر موهای زائد ناحیه تحت درمان حدود چهار تا شش هفته صاف خواهد بود. پس از این بازه زمانی، افراد باید متوجه رشد مجدد موهای ریز کمی شوند. باید از موچین یا اپیلاسیون این موها اجتناب شود. در واقع، آنها در طول درمان بعدی مورد هدف قرار خواهند گرفت، که باید در همین زمان انجام شود.

 • در عرض 3 ماه

در این مرحله افراد باید قبلاً دو درمان را انجام داده باشند. پاها، گردن، ناحیه بیکینی، پشت، قفسه سینه، ناحیه صورت، زیر بغل و بازوها حداقل 50 درصد از موها را از بین خواهند برد. نتایج بسته به نوع پوست فرد متفاوت خواهد بود، اما می توان تصور کرد که در این زمان شاهد کاهش چشمگیر مو خواهند بود.

 • در عرض 6 ماه

افراد باید پس از یک سال یا هشت ماه بسته به ناحیه تحت درمان، لیزر خود را به کلینیک لیزر موهای زائد تکمیل کنند. حالا موهایشان برای همیشه از بین خواهد رفت.

نواحی هورمونی مانند صورت و بیکینی نیاز به زمان بیشتری برای درمان دارند. این به این دلیل است که رشد مو توسط هورمون ها تحریک می شود.

مراقبت های قبل و بعد از درمان قبل و بعد از هر جلسه یکسان باقی می ماند. همچنین افراد باید قبل از جلسه خود اصلاح کنند و پوست گردن خود را از لوسیون ها، کرم ها و مرطوب کننده ها بشویند. در صورت قرار گرفتن در معرض آفتاب، چه قبل و چه بعد از جلسه، باید همیشه از ضد آفتاب استفاده کنند.

اقدامات قبل از لیزر موهای گردن

اقدامات زیر، نکاتی کلیدی قبل از لیزر موهای گردن هستند:

 • از هرگونه برنزه شدن اجتناب کنید: اگر پوست شما برنزه باشد، لیزر می تواند سطح پوست را بسوزاند. اگر پوست شما برنزه است، حداقل 4 هفته قبل از لیزر درمانی خود آن آفتاب گرفتن را ترک کنید.
 • از مصرف آنتی بیوتیک پرهیز کنید.
 • قبل از لیزر موهای زائد از اپیلاسیون یا کندن موهای زائد خودداری کنید. از آن جایی که این گزینه‌ ها چرخه رشد مو را تغییر می‌دهند، لیزر نمی‌تواند فولیکول ‌های مو را در مرحله مناسب بگیرد و نمی‌تواند موها را کاهش دهد.
 • ناحیه درمان را قبل از جلسه خود تمیز کنید: قبل از جلسه از هیچ مواد آرایشی بهداشتی حتی مرطوب کننده استفاده نکنید.
 • 24 ساعت قبل از قرار ملاقات لیزر خود اصلاح کنید .
 • در جلسه لیزر خود لباس های گشاد بپوشید.
 • از مصرف کافئین اجتناب کنید زیرا می تواند حساسیت شما را افزایش دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

مراقبت های بعد از لیزر موهای گردن​

مراقبت های بعد از لیزر موهای گردن

 • قرمزی و برآمدگی پوست بعد از لیزر طبیعی است:

بلافاصله پس از درمان، قرمزی و برآمدگی در ناحیه درمان شایع است. این قرمزی ممکن است تا 2 ساعت یا بیشتر طول بکشد. طبیعی است که ناحیه تحت درمان برای چند ساعت احساس آفتاب سوختگی داشته باشد. اگر حساسیت ادامه داشت باید از کمپرس سرد استفاده کنید. در صورت وجود پوسته پوسته شدگی روی ناحیه لیزر شده، از کرم آنتی بیوتیک استفاده کنید. پوست تیره رنگ ممکن است ناراحتی بیشتری نسبت به پوست روشن داشته باشد و ممکن است مدت بیشتری باقی بماند.

 • ناحیه تحت درمان را به آرامی تمیز کنید:

ناحیه تحت درمان را می توان به آرامی با یک صابون ملایم شستشو داد. پوست باید در 48 ساعت اول خشک باشد و مالش داده نشود.

 • در 24 ساعت اول از کرم های آرایشی و مواد و محصولات بهداشتی روی پوست استفاده نشود

ناحیه تحت درمان را تمیز و خشک نگه دارید.

انواع روش ‌های رفع موهای گردن

ریش تراش ها، کرم های موبر و موم ها موها را از گردن شما برطرف می کنند، اما برای همیشه از شر آن خلاص نمی شوید. لیزر درمانی موثرترین راه برای از بین بردن موهای گردن است و فواید زیادی دارد. این روش بدون درد است و تنها چند دقیقه طول می‌کشد تا رشد مو را کاهش دهد و حتی موهای زائد را در نواحی بزرگ بدن از بین ببرد.

آیا انتخاب پکیج‌های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه ‌های لیزر موهای گردن است؟

برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.  

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟

 

مشکلات استفاده از داروهای ممنوعه قبل از لیزر

واکنش بدن به لیزر با بروز التهاب و احساس سوزش در پوست

ایجاد لکه های تیره روی پوست به دلیل واکنش فتوتوکسیک

داروهایی که نباید همزمان با لیزر مصرف کرد

داروهایی که می تواند منجر به حساسیت شما به نور لیزر می شود.

داروهای ممنوعه برای لیزر

قرص های ضد تورم

داروهای درمان آکنه

داروهای هورمونی

بهترین کلینیک برای لیزر موهای گردن

بهترین کلینیک برای لیزر موهای گردن، کلینیکی است که اولا در جلسه مشاوره با شما صادقانه صحبت کند و اگر شما کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستید این موضوع را با شما در میان بگذارد. همچنین موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر موهای گردن اهمیت دارد:

لیزر مروارید، یکی از بهترین مراکزی است که می توانید برای لیزر انتخاب کنید چرا که این مرکز، با داشتن همه ویژگی های ذکر شده و دیگر ویژگی ها، بالاترین درصد رضایت را در میان مشتریان دارد. همچنین این مرکز، از اپراتورهای کاملا با تجربه برای لیزر مو استفاده می کند.

سوالات متداول درباره لیزر موهای گردن

اکثر افراد برای ماه ها یا حتی سال ها بدون مو می مانند. هنگامی که برخی از موها دوباره رشد می کنند، احتمالا کمتر قابل توجه خواهند بود. برای اینکه ناحیه عاری از مو باشد، فرد ممکن است به جلسات شارژ نیاز داشته باشد.

شایع ترین عوارض جانبی جزئی است و 1 تا 3 روز طول می کشد. این عوارض جانبی عبارتند از:

 • درد و ناراحتی
 • تورم
 • سرخی

 

سایر عوارض جانبی احتمالی عبارتند از:

 • تاول زدن
 • شیوع هرپس سیمپلکس (زخم سرد).
 • عفونت ها
 • جای زخم
 • روشن شدن یا تیره شدن پوست

با گذشت زمان، رنگ پوست تمایل به بازگشت به حالت عادی دارد. با این حال، برخی از تغییرات در رنگ پوست دائمی هستند. به همین دلیل است که مراجعه به پزشک متخصص در درمان های لیزری و دانش عمیق پوست بسیار مهم است.

پیروی از دستورالعمل های متخصص پوست نیز مهم است. پیروی از دستورالعمل های قبل از درمان و دستورالعمل های بعد از درمان، خطر عوارض جانبی را تا حد زیادی کاهش می دهد.

برای جلوگیری از عوارض احتمالی، همه کاندیدها باید از پوست خود در برابر نور خورشید محافظت کنند. پس از لیزر موهای زائد باید:

 • از برخورد نور مستقیم خورشید به پوست درمان شده خودداری کنید.
 • از تخت برنزه کننده یا هر وسیله برنزه کننده دیگری استفاده نکنید.
 • دستورالعمل های مراقبت های بعد از متخصص پوست را دنبال کنید.

بعد از درمان مقداری قرمزی و تورم خواهید دید. این اغلب شبیه آفتاب سوختگی خفیف به نظر می رسد. استفاده از کمپرس خنک می تواند به کاهش ناراحتی شما کمک کند.

خیر، لیزر موهای زائد به طور کلی نیازی به زمان استراحت ندارد. بلافاصله پس از انجام لیزر موهای زائد، پوست درمان شده شما قرمز و متورم می شود. با وجود این، اکثر مردم به فعالیت های روزمره خود باز می گردند.

احتمالاً بلافاصله پس از درمان نتایج را خواهید دید. نتایج از فرد به فرد دیگر متفاوت است. رنگ و ضخامت موهای شما، ناحیه تحت درمان، نوع لیزر استفاده شده و رنگ پوست شما همگی بر روی نتایج تاثیر می گذارند. شما می توانید انتظار کاهش 10 تا 25 درصدی مو را پس از اولین درمان داشته باشید.

برای از بین بردن موهای زائد، اکثر افراد به 2 تا 6 لیزر درمانی نیاز دارند. پس از اتمام درمان ها، اکثر افراد برای چندین ماه یا حتی سال ها هیچ مویی روی پوست تحت درمان مشاهده نمی کنند. وقتی موها دوباره رشد می‌کنند، کمتر می‌شوند. موها نیز ریزتر و رنگ روشن‌تری دارند.

لیزر موهای زائد اولین بار در سال 1997 توسط FDA تایید شد و در بیش از 20 سال گذشته به میلیون ها انسان کمک کرده است موهای زائد را از بین ببرند.

به منظور حصول اطمینان از نتایج بهینه از لیزر موهای زائد خود، حتما این دستورالعمل های مراقبتی قبل از درمان را دنبال کنید:

 • ناحیه ای را که در آن لیزر موهای زائد انجام می دهید را در روز جلسه اصلاح کنید
 • دو هفته قبل از درمان از برنزه کردن یا سپری کردن زمان زیادی در آفتاب خودداری کنید
 • 7 روز قبل از درمان از محصولات برنزه کننده بدون آفتاب خودداری کنید
 • اپیلاسیون، موچین و اپیلاسیون را 3 هفته قبل از درمان متوقف کنید
 • از هر گونه فعالیت بدنی که باعث افزایش دمای بدن یا فشار خون می شود در 2 ساعت قبل و بعد از درمان خودداری کنید

لیزر را می توان در هر ناحیه ای از بدن به جز پلک ها انجام داد. محبوب ترین مناطق درمانی پاها، پشت، بازوها، سینه، پشت لب، زیر بغل و ناحیه بیکینی هستند.

شما همچنین می توانید لیزر موهای زائد را بر روی گوش ها، بینی، پیشانی، بالای ابروها و سایر قسمت های صورت خود انجام دهید.

آدرس لیزر مروارید

تهران - سعادت آباد - میدان کاج - خیابان سرو غربی - نبش خیابان مروارید - مجتمع مروارید سعادت - واحد ۳
لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *