لیزر مو فول بادی در تهران

 

بیماری هایی که لیزر مو فول بادی برای آن مناسب نیست

سابقه ملانوم

خال های برجسته

ضایعات مشکوک

تشکیل اسکار کلوئیدی

مشکلات درمانی

عفونت های فعال

زخم های باز

کندوها

تبخال

خالکوبی در ناحیه درمان

بیماری های خود ایمنی

فواید لیزر مو فول بادی

رفع موهای زائد بدن به مدت طولانی

شما می توانید تعدادی از مناطق مختلف را در بدن طی یک جلسه درمان کنید.

موهای رشد کرده را کاهش می دهد.

بهترین گزینه از بین بردن موهای زائد کل بدن

برای هر ناحیه ای از بدن قابل انجام است

روشی غیر دردناک برای حذف موهای زائد

عوارض لیزر مو فول بادی

قرمزی و تحریک

جوش / فولیکولیت

تغییر در رنگ پوست

سوختگی و تاول پوست

جای زخم بعد از لیزر

آسیب چشم بعد از لیزر

عوامل موثر برهزینه لیزر مو فول بادی  

موقیعت جغرافیایی مرکز لیزر مد نظر

تجربه و مهارت اپراتور

محبوبیت و شهرت مرکز لیزر

نام دستگاه لیزر

نواحی که برای لیزر انتخاب می کنید

ضخامت موهای شما

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر

ناحیه

مبلغ

کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه

1.100.000 تومان

کل بدن شات نامحدود

1.300.000 تومان

لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل

899 هزار تومان

کل پا

599 هزار تومان

کل دست

599 هزار تومان

بیکینی

249 هزار تومان

زیر بغل

249 هزار تومان

ساعد

379 هزار تومان

صورت

249 هزار تومان

ساق

399 هزار تومان

پشت لب

99 هزار تومان

خط ناف

99 هزار تومان

دور سینه

99 هزار تومان

گودی کمر

249 هزار تومان

شکم

249 هزار تومان

باسن

249 هزار تومان

بازو

389 هزار تومان

ران

499 هزار تومان

پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل

949 هزار تومان

پکیج کل دست، کل پا

999 هزار تومان

ناحیه

مبلغ

فول بادی

2.490.000 تومان

آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت

590 هزار تومان

ساعد

700 هزار تومان

بازو

800 هزار تومان

کل دست

999 هزار تومان

ساق پا

800 هزار تومان

ران

900 هزار تومان

کل پا

999 هزار تومان

سینه و شکم

1.200.000 تومان

زیر بغل

299 هزار تومان

کل پشت

1.200.000 تومان

فهرست مطالب

لیزر مو فول بادی

لیزر مو فول بادی، جایگزینی سریع تر، کم دردتر و موثرتر در مقابل سایر روش های سنتی رفع موهای زائد مانند اصلاح یا ایپیلاسیون است. لیزر موهای زائد، فولیکول ‌های مو را هدف قرار می ‌دهد و آن ها را از کار می ‌اندازد تا رشد مو را بدون تأثیر بر پوست اطراف متوقف کند. برخی از محبوب ترین نواحی برای لیزر مو فول بادی عبارتند از: پاها، ناحیه بیکینی، زیر بغل، صورت، پشت و سینه.

پس از مشاوره اولیه، از شما خواسته می شود تا چند هفته قبل از اولین جلسه لیزر از اصلاح یا اپیلاسیون نواحی مورد نظر خودداری کنید تا به نتایج مطلوب برسید. در طول جلسه لیزر مو فول بادی، از عینک محافظ استفاده می کنید و بسته به ترجیح شما، ممکن است کرم بی حس کننده روی ناحیه مورد نظر اعمال شود.

بعد  از لیزر مو فول بادی سریعتا می توانید روال عادی زندگی را در پیش بگیرید. اگر پوست شما حساس است، می توانید از کمپرس سرد برای تسکین ناحیه تحت درمان استفاده کنید. برای جلوگیری از تحریک پوست خود، باید چند روز از پاک کننده های لایه بردار خشن و محصولات حمام خودداری کنید. پزشک همچنین به شما می گوید که برای محافظت از پوست در حین بهبودی، در تمام برنامه درمانی خود از نور خورشید دوری کنید.

در ادامه با ما در لیزر مروارید همراه باشید تا هر آن چه در خصوص لیزر مو فول بادی باید بدانید را برای شما شرح دهیم.

لیزر مو فول بادی چگونه انجام می شود؟

برای بهترین نتیجه، جلسات به طور کلی هر 4-8 هفته و در مجموع 4-8 جلسه توصیه می شود. در پایان این دوره ها متوجه رشد موهای ظریف خواهید شد که به شما می گوید زمان برنامه ریزی برای درمان بعدی فرا رسیده است. هنگامی که برنامه درمانی شما تکمیل شد، نتایج طولانی مدت و گاهی دائمی خواهید داشت و حذف موهای زائد دیگر بخشی ناخواسته از برنامه روزانه شما نخواهد بود.

موهای بدن، اگرچه کاملا طبیعی هستند، اما می توانند برای بسیاری از افراد دردناک باشند. افراد به دنبال راه ‌های کارآمد برای از بین بردن موهای زائد هستند، به خصوص که سایر انواع حذف مو، مانند اپیلاسیون، اصلاح و کرم‌ های موبر، زمان‌ بر هستند و دوام زیادی ندارند. رشد مجدد بعد مو از این ها می تواند خارش داشته باشد و سایه ای در زیر پوست ایجاد کند که رنگ ناهمواری به پوست می دهد. همچنین دسترسی به بسیاری از نواحی بدن خودتان سخت است و استرس بیشتری به این فرآیند می‌افزاید.

لیزر مو فول بادی روشی است که در آن پرتو لیزر به سمت پوست هدف قرار می گیرد تا موها را از بین ببرد و از رشد مجدد آن جلوگیری کند. پرتو خاصی از نور اپیدرم (سطح پوست) را دور می زند و فولیکول های مو را هدف قرار می دهد و از تولید مثل مو جلوگیری می کند. نور لیزر با هدف قرار دادن فولیکول به گرما تبدیل می شود.

این بدان معنی است که با برخورد لیزر به فولیکول مو، ساقه مو ضعیف می شود. در طی یک دوره درمان، فولیکول می میرد و موها نمی توانند دوباره رشد کنند و در نتیجه از رشد مو جلوگیری می شود. پس از آن، رشد مجدد به حداقل می رسد و رشد مو تا 90٪ کاهش می یابد. اگر دوباره رشد موها را تجربه کنید، نرم‌ تر، ظریف ‌تر و روشن ‌تر از قبل هستند.

آیا لیزر مو فول بادی تنها مختص به خانم‌ ها است؟

لیزر مو فول بادی تنها مختص خانم ها نیست چرا که برخی از آقایان نیز دلشان می خواهد بدنی بدون مو و صاف داشته باشند به همین دلیل لیزر مو فول بادی هم می تواند مخصوص خانم ها باشد و هم مخصوص آقایان.

لیزر مو فول بادی می تواند شامل موارد زیر باشد اما این نواحی در برخی کلینیک ها می تواند کمتر یا بیشتر باشد:

ساعد، دست‌ ها، زیر بغل، ساق پا، ران پا، روی پا، شکم، دور ناف، بیکینی و نواحی تناسلی، بالای لب، چانه و به طور کلی صورت، زیر گردن، روی پا، زیر گردن، کمر، دور و وسط سینه، بین باسن، روی باسن

 • نواحی که برای خانم ها لیزر مو فول بادی حساب می شود: دست ها، پاها، زیر بغل، بیکینی، دور سینه، باسن، شکم و نواحی کمر
 • نواحی که برای آقایان لیزر مو فول بادی حساب می شود: دست ها، پاها، زیر بغل، باسن، قسمت بالای ناحیه تناسلی، سرشانه، شکم و کمر
آیا لیزر مو فول بادی تنها مختص به خانم‌ ها است؟​

لیزر مو فول بادی برای کدام قسمت‌ ها انجام می ‌شود؟

اگر واقعاً می خواهید از شر همه موهای بدن خود خلاص شوید، لیزر مو فول بادی ممکن است برای شما مناسب باشد. وقتی همه این نواحی را با هم ترکیب کنید، می توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی زیادی کنید.

لیزر مو فول بادی، یک روش دائمی کاهش موهای زائد است که موهای شما را از ریشه هدف قرار می دهد. لیزر به فولیکول آسیب می رساند و توانایی رشد مو را متوقف می کند. در مقایسه با سایر خدمات رفع موهای زائد، لیزر بهترین انتخاب برای کل بدن است.

 • لیزر موهای زائد برزیلی و بیکینی به عنوان بخشی از لیزر مو فول بادی

به عنوان بخشی از حذف موهای زائد کل بدن، ما می توانیم لیزر موهای زائد کامل برزیلی یا فقط بیکینی را ارائه دهیم. لیزر موهای زائد برزیلی شما را از شر موهای کل ناحیه شرمگاهی خلاص می کند.

 • لیزر موهای زائد پا به عنوان بخشی از لیزر مو فول بادی

پاها اغلب بزرگ‌ ترین ناحیه ‌ای هستند که به ‌عنوان بخشی از لیزر مو فول بادی به کار می رود. لیزر موهای زائد پاها تمام ناحیه از نوک پا و انگشتان پا تا زانو تا ران را پوشش می دهد. بسته به میزان رشد موی شما، ممکن است بخواهید همه آن نواحی درمان شوند.

 • لیزر موهای زائد دست، بازو و زیر بغل به عنوان بخشی از لیزر مو فول بادی

لیزر موهای زائد زیر بغل همیشه جزئی از لیزر مو فول بادی است. هم برای مردان و هم برای زنان، موهایی که در زیر بغل رشد می‌کنند اغلب احساس بدی دارند. ما اغلب لیزر موهای زائد دست را برای هدف قرار دادن پشت دست ها و همچنین خود بازوها نیز انجام می دهیم.

 • لیزر موهای زائد پشت و گردن به عنوان بخشی از لیزر مو فول بادی

بسیاری از مردم متوجه می شوند که داشتن مو در پشت بدن باعث می شود هنگام درآوردن پیراهن خود احساس ناراحتی کنند. در هر صورت، ما خوشحالیم که لیزر موهای زائد پشت کمر و همچنین گردن و شانه ها را ارائه می دهیم.

 • لیزر موهای زائد صورت به عنوان بخشی از لیزر مو فول بادی

لیزر موهای زائد صورت می تواند بر روی هر قسمت از صورت شما که موهای زائد دارید تمرکز کند. چشم ها و پوست اطراف آن ها تنها استثنا برای عدم انجام هستند. هر دو ناحیه برای لیزر بسیار حساس هستند.

مردان نیز اغلب از این فرصت استفاده می کنند تا فرم کلی موهای صورت خود را بهبود بخشند یا در هنگام لیزر صورت خود لیزر موهای زائد گردن را انجام دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

بهترین کاندید لیزر مو فول بادی ​

بهترین کاندید لیزر مو فول بادی

قبل از شروع هر اقدامی برای پوست و موی خود، ضروری است که مطمئن شوید کاندیدای خوبی هستید یا خیر، در غیر این صورت ممکن است از نتایج ناامید شوید.

بهترین کاندیدها برای لیزر مو فول بادی دارای پوست روشن با موهای بدن تیره تر هستند. به این دلیل که رنگدانه سیاه و قهوه ای بیشترین نور و گرما را جذب می کند و راحت تر از بین می رود. همچنین، لیزر بر روی رنگدانه های تیره موهای شما تمرکز می کند. این بدان معناست که اگر پوست روشن و موهای روشن، یا پوست تیره و موهای تیره دارید، ممکن است از آسیب به پوست رنج ببرید یا نتایج ضعیفی را تجربه کنید.

با این وجود، این بدان معنا نیست که هیچ گزینه ای برای رفع موهای زائد برای پوست های تیره تر وجود ندارد. انواع مختلفی از لیزر به طور خاص برای افراد با پوست تیره طراحی شده است.

نوع موهای بدن شما نیز در مناسب بودن شما برای لیزر مو فول بادی تاثیر دارد. این به این دلیل است که لیزرها بر روی موهای تیره و ضخیم بهترین عملکرد را دارند، کاندیدهایی که موهای بسیار ظریفی دارند یا موهای بسیار نازکی دارند، ممکن است گزینه مناسبی برای لیزر نباشند. به این ترتیب، موهای بدن شما نیز قبل از تأیید انجام این روش مورد ارزیابی قرار می گیرد.

در نهایت، یک کاندید خوب برای لیزر مو فول بادی می‌ داند که این فرآیند طولانی است و می ‌تواند دردناک باشد. در حالی که آستانه درد هر فردی متفاوت است، بسیاری از افراد درجاتی از ناراحتی را در طول جلسات خود تجربه می کنند. برخی این مورد را به احساس سوزش تشبیه می کنند در حالی که برخی دیگر آن را با خالکوبی مقایسه می کنند. ممکن است بتوانید این روند را به خوبی تحمل کنید، اما اگر آستانه درد پایینی دارید، لیزر مو فول بادی ممکن است برای شما مناسب نباشد.

اگر مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در مورد لیزر موهای زائد هستید، یا اگر می خواهید یک جلسه مشاوره برای بررسی اینکه آیا کاندید مناسبی برای این روش محبوب هستید، تعیین کنید، لطفا با ما در لیزر مروارید تماس بگیرید.

فواید لیزر مو فول بادی

برخی از فواید لیزر مو فول بادی در زیر آورده شده است:

 • کاهش رشد مو، به طور دائم – ما حداقل 8 جلسه را توصیه می کنیم. اگر تعداد جلسات لیزر توصیه شده برای نوع مو و پوست خود را به خوبی بگذرانید، تا 90 درصد کاهش مو را مشاهده خواهید کرد. هر مویی که دوباره رشد کند بسیار ظریف‌ تر خواهد بود و کمتر رشد می‌کند، که به معنای صاف ‌تر شدن پوست برای مدت طولانی ‌تری است.
 • دیگر موهای زیر روییده وجود ندارد – با انجام لیزر مو فول بادی، نیازی به اصلاح مکرر کل بدن نخواهید داشت، این روش بثورات پوستی را به حداقل می رساند و اپیلاسیون کمتر نیز منجر به کاهش موهای زیر پوستی می شود.
 • صرفه جویی در پول و زمان – افراد، هزینه زیادی را برای خرید تیغ و 8 هفته از عمر خود برای اصلاح هزینه می کند، بنابراین لیزر مو فول بادی یک سرمایه گذاری طولانی مدت ارزشمند است.
 • بهبود رنگ و بافت پوست – تراشیدن مکرر یا اپیلاسیون یک ناحیه می تواند باعث تغییر رنگدانه پوست و ناهمواری رنگ پوست شود. لیزر موهای زائد خطر این اتفاق را کاهش می دهد.
 • تأثیر مثبت بر روی کره زمین – به طور متوسط یک زن در طول زندگی خود 2400 تیغ را دور می اندازد و هر سال تقریباً 2 میلیارد تیغ در محل دفن زباله ها قرار می گیرد زیرا قابل بازیافت نیستند. روی آوردن به لیزر مو فول بادی به طور چشمگیری این تأثیر منفی را بر سیاره ما کاهش می دهد.

عوارض لیزر مو فول بادی

پس از لیزر مو فول بادی، ممکن است چند عارضه جانبی متفاوت ظاهر شود. بیشتر عوارض جانبی جزئی و موقتی هستند. هر کسی که عوارض جانبی شدیدی را تجربه می کند باید با متخصص پوست خود مشورت کند.

 • قرمزی و تحریک پوست بعد از لیزر مو فول بادی

لیزر موهای زائد به فولیکول های موهای هدف آسیب می رساند. بدن به این موضوع واکنش نشان می دهد و بسیاری از افراد قرمزی و سوزش را در نواحی مختلف بدن تجربه می کنند. پوست ممکن است گزگز یا حساس شود و حتی ممکن است کمی متورم شود.

علائم معمولا کوتاه مدت هستند. ناحیه های مختلف بدن ممکن است شبیه پوستی باشد که به تازگی اپیلاسیون کرده است. برخی از اپراتورهای لیزر، از یک بی حس کننده موضعی برای کاهش میزان واکنش پوست فرد به این فرآیند استفاده می کنند.

معمولاً ظرف چند ساعت پس از درمان، تحریک باید کاهش یابد. تورم و قرمزی پوست ممکن است با کمپرس یخ یا حمام خنک خوب شود.

 • پوسته شدن پوست بعد از لیزر مو فول بادی

برخی از افراد ممکن است پوسته پوسته شدن در نواحی مختلف بدن را تجربه کنند. این عارضه معمولاً یک مشکل جزئی است اما ممکن است ناراحت کننده باشد.

پوسته پوسته شدن پوست گاهی اوقات می تواند منجر به دلمه یا زخم شود. با مراقبت از ناحیه تحت درمان پس از لیزر، مانند استفاده از مرطوب کننده، فرد ممکن است از بروز هرگونه مشکل در این درمان جلوگیری کند.

 • تغییرات در رنگ پوست بعد از لیزر مو فول بادی

برخی از افراد ممکن است متوجه تغییرات رنگ جزئی در نواحی مختلف بدن شوند. پوست  ممکن است پس از لیزر موهای زائد کمی تیره تر یا روشن تر شود.

افرادی که پوست روشن ‌تری دارند، احتمالاً تغییرات رنگدانه ‌ای تیره‌ تری را تجربه می‌کنند. افرادی که دارای رنگ پوست تیره تر هستند ممکن است بیشتر در معرض تغییرات رنگدانه های روشن تر باشند. این تغییرات به مرور زمان محو می شوند و پوست به حالت عادی باز می گردد.

 • آسیب چشم بعد از لیزر مو فول بادی

لیزر مو فول بادی، شامل استفاده از لیزرهای قدرتمند است. این بدان معنی است که خطر آسیب بالقوه جدی چشم وجود دارد، به خصوص زمانی که اپراتور روی صورت یک فرد کار می کند.

هم فرد تحت درمان و هم پزشک باید از تجهیزات محافظ چشم استفاده کنند تا در حین انجام عمل از آسیب جلوگیری شود.

 • خطر عفونت پوست بعد از لیزر مو فول بادی

مانند سایر روش های رفع موهای زائد، آسیب رساندن به فولیکول های مو با لیزر می تواند خطر عفونت ایجاد کند.

ناحیه آسیب دیده باید درمان شود. افراد باید هر گونه علائم عفونت را به متخصص پوست گزارش دهند.

در نهایت، در صورت بروز عفونت، نباید کرم های آنتی بیوتیک بدون نسخه (OTC) را روی نواحی وسیعی از پوست استفاده کنند.

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

عوارض جانبی نادر لیزر مو فول بادی

عوارض جانبی کمتر شایع پس از لیزر مو فول بادی می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • سوختگی و تاول بعد از لیزر مو فول بادی

 مراجعه به یک کلینیک قابل اعتماد خطر عوارض جانبی را کاهش می دهد. اگر لیزر مو فول بادی به درستی انجام نشود، خطر سوختگی و تاول وجود دارد. با این حال، هنگامی که یک پزشک متخصص این فرآیند را انجام می دهد، سوختگی و تاول نادر است. لیزر موهای زائد از لیزرهای با حرارت بالا استفاده می کند.

یک اپراتور مجرب ممکن است درست قبل از استفاده از لیزر، یک ژل خنک کننده را روی پوست فرد اعمال کند. این کار به جلوگیری از سوزاندن پوست توسط لیزر کمک می کند. ما در لیزر مروارید، کلیه نکات مراقبتی و بهداشتی را برای راحتی شما عزیزان انجام می دهیم.

 • جای زخم بعد از لیزر مو فول بادی

اسکارها معمولاً از عوارض لیزر مو فول بادی نیستند. با این حال، اگر اپراتور مرتکب خطا شود، ممکن است زخم ایجاد شود. همچنین اگر افراد بعد از درمان به درستی از ناحیه تحت درمان مراقبت نکنند، ممکن است اسکار ایجاد شود.

آنها باید با پوست لیزر شده طوری رفتار کنند که انگار آفتاب سوخته است تا از آسیب بیشتر جلوگیری شود. این بدان معنی است که آن را مرطوب نگه دارید، از نور محافظت کنید و به طور منظم برای علائم عفونت چک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

طول درمان لیزر مو فول بادی

هر فرد متفاوت است و بدن، از جمله مو، برای هر یک متفاوت واکنش نشان می دهد. بنابراین، هیچ پاسخ واحدی برای این سوال وجود ندارد زیرا تعداد جلسات مورد نیاز توسط پزشک شما ارزیابی می‌شود و به عوامل مختلفی مانند:

 • محل ناحیه درمان و رنگ پوست: نواحی کوچکتر و دسترسی آسان به زمان کمتری نیاز دارند، در حالی که مناطق بزرگتر مانند ران و شکم و غیره زمان بیشتری را برای درمان نیاز دارند. بهترین حالت درمان زمانی است که پوست روشن دارای موهای سیاه باشد.
 • ضخامت موهای شما: هر چه موها ضخیم تر باشند، زمان بیشتری برای از بین بردن آن ها نیاز خواهد بود.
 • رنگ مو: موهای سیاه تیره به راحتی از بین می روند و زمان کمتری می گیرند، زیرا رنگدانه رنگی ملانین لیزر را جذب می کند.
 • نوع لیزر درمانی: درمان های مختلف لیزر موهای زائد زمان های متفاوتی برای تکمیل شدن دارند. به عنوان مثال، روش حذف موهای زائد IPL نوعی لیزر درمانی است که نوری با طول موج های متعدد ساطع می کند و بنابراین روش سریع تری برای از بین بردن موهای زائد است.
 • هر گونه تغییر هورمونی با افزایش سن: تغییرات هورمونی بر رشد مو تأثیر می گذارد. بنابراین، آن ها بر تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد تأثیر می‌گذارند.

معمولاً حدود 6 تا 12 جلسه طول می کشد تا یک لیزر موهای زائد موفق از بین برود تا به طور کامل از شر موهای زائد خلاص شوید. متخصص پوست شما می ‌تواند تعداد مناسبی از جلساتی که ممکن است برای درمان نیاز داشته باشید به شما ارائه دهد.

طول درمان لیزر مو فول بادی

از آنجایی که لیزر مو فول بادی، ریشه مو را در زیر سطح پوست هدف قرار می دهد، باید مو را در مرحله خاصی از چرخه رشد آن از بین ببرد. موها همیشه در نقطه متفاوتی از این چرخه هستند، بنابراین برای دریافت طولانی ‌ترین فواید به جلسات متعدد نیاز خواهید داشت. ما معمولاً 6 تا 8 جلسه با فاصله 4 تا 6 هفته را توصیه می کنیم.

طول درمان لیزر مو فول بادی ​

هزینه لیزر مو فول بادی

عواملی که ممکن است بر هزینه کلی مو فول بادی تأثیر بگذارد، در زیر آورده شده است:

 • اندازه ناحیه درمان: هزینه لیزر موهای زائد با اندازه ناحیه درمان نسبت مستقیم دارد. درمان نواحی بزرگ تر مانند پشت، سینه و پاها هزینه بیشتری نسبت به درمان نواحی کوچک تر مانند زیر بغل یا بیکینی دارد.
 • تعداد جلسات مورد نیاز: تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان لیزر موهای زائد تمام بدن می تواند بسته به عواملی مانند رنگ مو، رنگ پوست و ضخامت مو متفاوت باشد. به طور متوسط، کاندیدها ممکن است بین 6 تا 8 جلسه برای حذف موهای تمام بدن نیاز داشته باشند، که می تواند به طور قابل توجهی بر هزینه درمان تاثیر بگذارد.
 • کلینیکی که انتخاب می کنید: کلینیکی که برای درمان لیزر موهای زائد انتخاب می کنید نیز می تواند بر هزینه تاثیر بگذارد. برخی از کلینیک ‌ها ممکن است برای پکیج هایشان تخفیف‌ هایی ارائه دهند، در حالی که برخی دیگر ممکن است به دلیل موقعیت مکانی یا شهرت خود، قیمت‌ های بالاتری داشته باشند. ناگفته نماند که اینکه کارکنان آن ها چه سطح تجربه ای دارند نیز در هزینه لیزر مهم است.

دستگاه مناسب لیزر مو فول بادی

 

در زیر، به معرفی برخی از بهترین دستگاه ها برای لیزر مو فول بادی، می پردازیم:

نام دستگاه

توضیحات

دستگاه لیزر الکساندرایت

گفته شده که این دستگاه، جزء یکی از بهترین دستگاه های موجود برای لیزر موهای بدن است که قابلیت تنظیم برای رفع موهای زائد را دارد. همچنین کولینگ بسیار قوی دارد که از سوختگی پوست جلوگیری می کند.

دستگاه لیزر ICE Platina Plus و ICE Platinum

این دو دستگاه لیزر نیز برای لیزر مو فول بادی بسیار عالی و کاربردی هستند و سه طول موج دارند. از آن جایی که فرکانس این دو دستگاه قابل تنظیم است، می تواند برای هر نوع پوست و رنگ پوستی مناسب باشد.

دستگاه لیزر دایود

دستگاه لیزر دایود، عمق نفوذ زیادی در پوست دارد و یکی از بهترین دستگاه ها برای لیزر کل بدن است. با توجه به ویژگی ها و ساختاری که این دستگاه لیزر دارد، گفته می شود که با پوست ایرانی ها سازگاری زیادی دارد. این دستگاه برای کاندیدهایی که پوست تیره دارند نیز جوابدهی دارد.

دستگاه IPL

در توضیحات این دستگاه آورده شده است که برای هم موهای روشن و هم موهای تیره عالی است. همچنین برای لیزر موهای فول بادی بدن یک گزینه فوق العاده است چرا که یکی از کم خطرترین دستگاه لیزرهاست و هیچ سوختگی را تجربه نمی کنید.

لیزر Nd:YAG

اگر دوست دارید لیزر مو فول بادی را انجام دهید اما به دلیل تیره بودن پوست خود، نگران این موضوع هستید، لیزر Nd:YAG، بهترین گزینه برای شماست. این دستگاه روی ملانین ها تاثیری ندارد و فقط فولیکول های مو را مورد هدف قرار می دهد.

نتایج لیزر مو فول بادی

از آنجایی که لیزر فقط در مراحل خاصی از رشد فعال مو موثر است، لیزر مو فول بادی معمولاً به 6 جلسه جداگانه با فاصله 4 تا 8 هفته بسته به ناحیه بدن، رنگ پوست و نوع مو نیاز دارد.

بهترین نواحی ساق پا، زیر بغل و خطوط بیکینی است. نواحی صورت، از جمله چانه و لب بالایی، چالش برانگیزتر هستند، زیرا موها بسیار ظریف هستند و به راحتی برداشته نمی شوند. مهم است که به یاد داشته باشید این یک راه حل “یک اندازه برای همه” نیست. مشاوره با اپراتورهای مجرب ما در لیزر مروارید می تواند تعیین کند که آیا این روش برای شما مناسب است یا خیر. ما یک برنامه درمانی را بر اساس نیازها و نتایج دلخواه شما سفارشی خواهیم کرد.

احتمالاً بلافاصله پس از درمان نتایج را خواهید دید. نتایج از فردی به فرد دیگر متفاوت است. رنگ و ضخامت موهای شما، ناحیه تحت درمان، نوع لیزر استفاده شده و رنگ پوست شما همگی بر روی نتایج تاثیر می گذارند. شما می توانید انتظار کاهش 10 تا 25 درصدی مو را پس از اولین جلسه لیزر مو فول بادی داشته باشید.

برای از بین بردن موهای زائد، اکثر کاندیدها به 2 تا 6 لیزر درمانی نیاز دارند. پس از اتمام درمان ها، اکثر افراد برای چندین ماه یا حتی سال ها هیچ مویی روی پوست تحت درمان مشاهده نمی کنند. وقتی موها دوباره رشد می‌کنند، کمتر می ‌شوند. موها نیز ریزتر و رنگ روشن ‌تری دارند.

موها فوراً نمی ریزند، اما در طی چند روز تا چند هفته، موها می ریزند. درمان‌ های مکرر معمولاً ضروری هستند زیرا رشد و ریزش مو به طور طبیعی در یک چرخه اتفاق می‌افتد و لیزر درمانی با فولیکول ‌های مو در مرحله رشد جدید بهترین کار را دارد.

نتایج به طور قابل توجهی متفاوت است و پیش بینی آن دشوار است. اکثر مردم حذف موهای زائد را تجربه می کنند که چندین ماه طول می کشد و ممکن است سال ها طول بکشد. اما لیزر موهای زائد حذف دائمی موهای زائد را تضمین نمی کند. زمانی که موها دوباره رشد می کنند، معمولا رنگ آنها ظریف تر و روشن تر است. ممکن است برای کاهش طولانی مدت موهای زائد به جلسات شارژ نیاز داشته باشید.

پس از جلسه اول لیزر مو فول بادی چه تغییراتی مشاهده خواهید کرد؟

 • یک هفته بعد

یک هفته بعد از جلسه اول لیزر مو فول بادی، افراد متوجه ریزش مو می شوند. این کاملا طبیعی است و نباید با رشد مجدد اشتباه گرفته شود. افراد نباید اپیلاسیون، کندن یا موچین را انجام دهند.

 • 3 تا 4 هفته بعد

بعد از اولین جلسه لیزر مو فول بادی ناحیه تحت درمان حدود چهار تا شش هفته صاف خواهد بود. پس از این بازه زمانی، افراد باید متوجه رشد مجدد موهای ریز کمی شوند. باید از موچین یا اپیلاسیون این موها اجتناب شود. در واقع، آنها در طول درمان بعدی مورد هدف قرار خواهند گرفت، که باید در همین زمان انجام شود.

 • در عرض 3 ماه

در این مرحله افراد باید قبلاً دو درمان را انجام داده باشند. پاها، ناحیه بیکینی، پشت، قفسه سینه، ناحیه صورت، زیر بغل و بازوها حداقل 50 درصد از موها را از بین خواهند برد. نتایج بسته به نوع پوست بیمار متفاوت خواهد بود، اما می توان تصور کرد که در این زمان شاهد کاهش چشمگیر مو خواهند بود.

 • در عرض 6 ماه

افراد باید پس از یک سال یا هشت ماه بسته به ناحیه تحت درمان، لیزر خود را به کلینیک لیزر موهای زائد تکمیل کنند. حالا موهایشان برای همیشه از بین خواهد رفت.

نواحی هورمونی مانند صورت و بیکینی نیاز به زمان بیشتری برای درمان دارند. این به این دلیل است که رشد مو توسط هورمون ها تحریک می شود.

مراقبت های قبل و بعد از درمان قبل و بعد از هر جلسه یکسان باقی می ماند. همچنین افراد باید قبل از جلسه خود اصلاح کنند و پوست پشت کمر خود را از لوسیون ها، کرم ها و مرطوب کننده ها بشویند. در صورت قرار گرفتن در معرض آفتاب، چه قبل و چه بعد از جلسه، باید همیشه از ضد آفتاب استفاده کنند.

اقدامات قبل از لیزر مو فول بادی ​

اقدامات قبل از لیزر مو فول بادی

مراقبت های بعد از لیزر مو فول بادی

 • از کمپرس های خنک استفاده کنید

یک دستمال تمیز و نرم را با آب خنک خیس کنید و هر بار چند دقیقه روی ناحیه تحت درمان قرار دهید. همچنین می توانید از کیسه یخ که در یک دستمال کاغذی پیچیده شده استفاده کنید. این روش به کاهش تورم و درد موقت پس از لیزر موهای زائد کمک می کند.

 • از پوست خود در برابر نور خورشید محافظت کنید

از آنجایی که پوست شما پس از لیزر موهای زائد حساس می شود، اپراتور توصیه می کند که از قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید خودداری کنید. از 1 ماه قبل از لیزر تا 1 ماه بعد از لیزر باید از آفتاب دوری کنید. پس از این مدت، هر روز به محل درمان ضد آفتاب بزنید.

 • کرم های تجویزی را طبق دستور استفاده کنید

اپراتور یا پزشک شما ممکن است یک کرم استروئیدی برای کمک به به حداقل رساندن هر گونه درد و ناراحتی پس از درمان شما تجویز کند. همچنین ممکن است از استامینوفن (تیلنول) یا داروهای ضد التهابی برای تسکین درد استفاده کنید.

درد لیزر مو فول بادی

سوال مهم دیگری که ممکن است بپرسید این است که آیا لیزر مو فول بادی دردناک است یا خیر. به طور کلیف سطح درد به طور قابل توجهی پایین است. آستانه درد فردی شما نیز در این امر نقش دارد، اما بسیاری از مراجعان نسبت به سایر روش های حذف موهای زائد می گویند که لیزر درد ندارد.

میزان ناراحتی که در طول درمان تجربه می شود بیشتر به حساسیت ناحیه تحت درمان و همچنین میزان موهای موجود در آن ناحیه بستگی دارد. برخی از مراجعین پوست حساس تری دارند و تحمل درد کمتری دارند. اما به طور کلی، مشتریان ما به ما گفته اند که درد بسیار خفیف و قابل تحمل است و بسیار کمتر از اپیلاسیون است.

درد لیزر مو فول بادی ​

آیا انتخاب پکیج‌های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه‌های لیزر مو فول بادی موثر است؟

وقتی صحبت از لیزر کل بدن می شود منظور ما کل نواحی بدن است که شامل نواحی زیر است:

با این حال برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

از طرفی پیکیج هایی که برای آقایان در نظر گرفته می شود نیز شامل نواحی گونه و ریش، گردن و کمر است. این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟

برخی از داروهایی که قبل از لیزر نباید مصرف کرد در زیر آورده شده است.

بهترین کلینیک برای لیزر موهای فول بادی

بهترین کلینیک برای لیزر موهای فول بادی، کلینیکی است که اولا در جلسه مشاوره با شما صادقانه صحبت کند و اگر شما کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستید این موضوع را با شما در میان بگذارد. همچنین موارد زیر برای انتخاب بهترین کلینیک برای لیزر موهای فول بادی اهمیت دارد:

سوالات متداول درباره لیزر مو فول بادی

لیزر موهای زائد برای همه رنگ پوست و مویی جوابدهی دارد اما در کل، افرادی که موهای روشن تری دارند، نسبت به افرادی که موهای تیره تری دارند، دیرتر جواب می گیرند. در جلسه مشاوره خواسته های خود را با پرسنل مطرح کنید تا آن ها به طور کامل شما در خصوص دستگاهی که برای لیزر استفاده می کنند راهنمایی کنند و اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند

هنگامی که اپراتور روی پوست شما شات می زند، ممکن است یه گرمای خیلی سریع و آنی را حس کنید که خیلی زود رفع می شود چرا که شات ها پشت سر هم صورت می گیرد و اپراتور سریع به قسمت دیگر بدن می رود.

لیزر موهای زائد یک روش پزشکی غیر تهاجمی برای کاهش دائمی رشد مو است. در طول جلسه حذف موهای زائد، پرتو لیزر از طریق پوست به فولیکول های مو منتقل می شود.

گرمای شدید لیزر فولیکول‌ ها را هدف قرار می ‌دهد و به آن آسیب می ‌رساند و از رشد مو در آینده در ناحیه درمان جلوگیری می‌کند.

طبق توصیه متخصص پوست از پمادهای بعد از مراقبت استفاده کنید و به طور مرتب از ضد آفتاب با حداقل SPF30 استفاده کنید. توصیه می شود قبل از انجام یک جلسه لیزر موهای زائد، اصلاح کنید. 

دستگاه لیزر تمایل دارد موهای بالای / زیر پوست را هدف قرار دهد. تراشیدن باعث می شود که هیچ مویی در بالای پوست وجود نداشته باشد که دستگاه لیزر آن را هدف قرار دهد، بنابراین از سوختگی احتمالی جلوگیری می کند.

این روش توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) برای کاهش دائمی موهای زائد و رفع موهای زائد طولانی مدت تایید شده است. پس از دوره اولیه درمان، افراد شاهد کاهش قابل توجه مو در ناحیه لیزر شده خواهند بود.

پس از یک دوره اولیه شش جلسه ای، ممکن است جلسات شارژ توصیه شود. با این حال، هر مویی که دوباره رشد می‌کند، روشن‌ تر و ظریف‌ تر از قبل است. همچنین کمتر رشد می کند و راحت تر حذف می شود.

شایع ترین عوارض جانبی جزئی است و 1 تا 3 روز طول می کشد. این عوارض جانبی شامل ناراحتی، تورم، قرمزی است. سایر عوارض جانبی احتمالی زمانی که لیزر موهای زائد توسط متخصص پوست یا تحت نظارت مستقیم متخصص پوست انجام شود نادر است و شامل تاول، شیوع تبخال (زخم سرد)، عفونت، زخم، روشن شدن یا تیره شدن پوست است.

احتمالاً بلافاصله پس از درمان نتایج را خواهید دید. نتایج از فرد به فرد دیگر متفاوت است و به رنگ و ضخامت موهای شما، ناحیه تحت درمان، نوع لیزر مورد استفاده و رنگ پوست شما بستگی دارد. شما می توانید انتظار کاهش 10 تا 25 درصدی مو را پس از اولین درمان داشته باشید. برای برداشتن کامل موهای زائد و بهترین نتیجه، باید حدود 6 جلسه انجام دهید که پس از آن اکثر افراد برای چندین ماه یا حتی سال ها هیچ مویی روی پوست تحت درمان مشاهده نمی کنند. هنگامی که موها دوباره رشد می کنند، رنگ آن ها ظریف تر و روشن تر می شود.

لیزر موهای زائد در افرادی که پوست روشن ‌تر و موهای تیره‌ تری دارند، مؤثرتر است. برای پوست های تیره تر، این خطر وجود دارد که پوست بیش از حد انرژی نور لیزر را جذب کند و ممکن است باعث سوختگی شود. به همین دلیل لیزر موهای زائد برای پوست های خیلی تیره توصیه نمی شود. متخصص زیبایی شما می تواند به شما بگوید که آیا شما کاندیدای خوبی برای این روش هستید یا خیر.

به لطف پیشرفت های تکنولوژی، انواع پوست های تیره اکنون با لیزر موهای زائد قابل درمان هستند. با این حال این فرایند هنوز هم پیچیده تر از پوست های روشن تر است. حذف موهای زائد با لیزر با حمله به ملانین (رنگدانه) درون مو عمل می کند. سطوح بالای ملانین نیز در پوست تیره وجود دارد، بنابراین این خطر وجود دارد که پوست نیز تحت تأثیر قرار گیرد. بنابراین ضروری است که همیشه به یک متخصص ماهر مراجعه کنید، که بتواند به طور ماهرانه ارزیابی کند که شما کاندید مناسبی برای لیزر موهای زائد هستید یا خیر.

آدرس لیزر مروارید

تهران - سعادت آباد - میدان کاج - خیابان سرو غربی - نبش خیابان مروارید - مجتمع مروارید سعادت - واحد ۳
لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *