لیزر موهای چانه در تهران

موارد استفاده از لیزر موهای چانه

لیزر کردن موهای روی  چانه

 

مزایای لیزر موهای چانه

حذف همیشگی موهای زائد روی چانه

عوارض احتمالی لیزر موهای چانه

قرمزی

تورم

تحریک پوست

در موارد نادر، عوارض جانبی جدی تر لیزر موهای زائد عبارتند از:

عفونت

تغییرات دائمی در رنگ یا رنگ پوست

تاول

سوختگی

جای زخم

فواید لیزر موهای چانه

راه حل کلیدی با اثری طولانی مدت است.

باعث صرفه جویی در هزینه شما در اصلاح می شود.

پوست شما را نرم تر و صاف تر می کند.

روشی هدفمند و کنترل شده است.

روشی سریع برای حذف مو است.

از رشد موهای زائد جلوگیری می کند.

عوامل موثر بر هزینه لیزر موهای چانه

موقیعت جغرافیایی مرکز لیزر مد نظر

تجربه و مهارت اپراتور

محبوبیت و شهرت مرکز لیزر

نام دستگاه لیزر

نواحی که برای لیزر انتخاب می کنید

ضخامت موهای شما

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر

کاندیدای نامناسب برای رفع موهای زائد روی چانه

سابقه ملانوم

خال های برجسته

ضایعات مشکوک

تشکیل اسکار کلوئیدی

مشکلات درمانی

عفونت های فعال

زخم های باز

کندوها

تبخال

خالکوبی در ناحیه درمان

بیماری های خود ایمنی

بارداری، تلاش برای باردار شدن، یا شیردهی

موهای زائدی که روی چانه رشد می کند یکی از مواردی است که ممکن است برای بسیاری از خانم ها آزاردهنده باشد. دلایل زیادی وجود دارد که اثبات می کند لیزر موهای چانه اهمیت زیادی دارد. در ادامه با ما و لیزر مروارید همراه باشید تا هر آن چه در خصوص لیزر موهای چانه نیاز دارید بدانید را برای شما شرح دهیم.

لیزر موهای چانه

ناحیه

مبلغ

کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه

1.100.000 تومان

کل بدن شات نامحدود

1.300.000 تومان

لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل

899 هزار تومان

کل پا

599 هزار تومان

کل دست

599 هزار تومان

بیکینی

249 هزار تومان

زیر بغل

249 هزار تومان

ساعد

379 هزار تومان

صورت

249 هزار تومان

ساق

399 هزار تومان

پشت لب

99 هزار تومان

خط ناف

99 هزار تومان

دور سینه

99 هزار تومان

گودی کمر

249 هزار تومان

شکم

249 هزار تومان

باسن

249 هزار تومان

بازو

389 هزار تومان

ران

499 هزار تومان

پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل

949 هزار تومان

پکیج کل دست، کل پا

999 هزار تومان

ناحیه

مبلغ

فول بادی

2.490.000 تومان

آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت

590 هزار تومان

ساعد

700 هزار تومان

بازو

800 هزار تومان

کل دست

999 هزار تومان

ساق پا

800 هزار تومان

ران

900 هزار تومان

کل پا

999 هزار تومان

سینه و شکم

1.200.000 تومان

زیر بغل

299 هزار تومان

کل پشت

1.200.000 تومان

فهرست مطالب

دلایل رشد موهای زائد روی چانه

رشد موهای روی چانه طبیعی هستند اما در کل دلایل زیر، منجر به رشد موهای زائد و ضخیم روی چانه هستند:

عامل وراثت

یکی از عواملی که باعث رشد موهای زائد و ضخیم روی چانه می شود، وراثت است. اگر در خانواده شما افرادی هستند که موهای زخیم در چانه خود دارند، ممکن است شما هم این مسئله را تجربه کنید. لیزر موهای چانه می تواند به شما کمک کند از شر این موهای صخیم خلاص شوید.

مشکلات هورمونی

مشکلات هورمونی، می تواند مورد دیگری باشد که باعث شود شما موهای ضخیمی روی چانه خود داشته باشید. اگر در خانواده شما دیگر افراد روی چانه خود موی زائد ندارند احتمالا موهای زائد روی چانه شما به دلیل مشکلات هورمونی است. تشخیص این مسئله بر عهده متخصص پوست و مو است. در این حالت، لیزر موهای چانه، می تواند در این حل این مشکل به شما کمک کند.

مزایای لیزر موهای چانه

روش های مختلفی مانند وکس، بند انداختن یا استفاده از موم، می تواند موهای چانه را فقط برای چند روز از بین ببرند و شما مجبور هستنید این روش را مجددا انجام دهید. این روش ها هم دردناک هستند و هم فقط برای چند روز کاربرد دارند به همین دلیل، بهترین کار این است که لیزر موهای چانه را انتخاب کنید.

 برخی از مزایای لیزر موهای چانه در زیر برای شما آورده شده است:

بدون درد بودن لیزر موهای چانه

تکنولوژی پیشرفته لیزرهای امروزی به گونه ای است که مراجعه کننده هیچ دردی را در هنگام لیزر احساس نمی کند و حتی برای افرادی که بسیار حساس هستند، یک ژل خنک کننده اعمال می شود. همچنین امروزه تقریبا همه دستگاه های لیزر دارای کولینگ هستند و باعث می شود در هنگام لیزر موهای چانه، دردی را احساس نکنید.

عدم خونریزی و مشکلات حاد بعد از لیزر موهای چانه

استفاده از روش هایی مانند ژیلت، تیغ کشیدن، وکس، بند انداختن و … باعث می شود تا پوست شما دچار مشکلاتی مانند خونریزی شود و پوست چانه شما دچار بریدگی شود. لیزر موهای چانه، یک روش بی دردسر برای رفع موهای زائد چانه است که خونریزی ندارد و شما با خیال راحت می توانید لیزر انجام دهید.

تعداد جلسات کوتاه برای رفع موهای زائد چانه

روش های سنتی و قدیمی برطرف کردن موهای چانه، باعث می شود تا شما هر چند روز یک بار به سراغ انجام مجددا رفع موهای زائد خود بروید اما لیزر موهای چانه باعث می شود تا در تعداد جلسات بسیار کوتاهی، یک بار برای همیشه با موهای روی چانه خداحافظی کنید.

احتمالا بعد از 3 یا 4 جلسه لیزر موهای چانه، متوجه شوید که دیگر هیچ موی زائد و ضخیمی روی چانه ندارید اما همچنان به توصیه اپراتور لیزر خود گوش دهید و اگر نیاز است در جلسات بیشتری شرکت کنید، حتما این کار را انجام دهید.

دائمی بودن نتایج حاصل از لیزر موها چانه

لیزر موهای چانه، اثری طولانی مدت برای سالیان سال دارد و شما احتمالا بعد از پایان دوره کامل لیزر موهای چانه خود، به یک جلسه شارژ در سال نیاز داشته باشید.

مقرون به صرفه بودن لیزر موهای چانه

لیزر موهای چانه باعث می شود تا یک باز برای همیشه برای لیزر هزینه صرف کنید. انتخاب روش های سنتی باعث می شود تا برای همیشه نیاز به تهیه تیغ، وکس یا موم داشته باشید.

برخی دیگر از مزایای لیزر موهای چانه در زیر آورده شده است:

هزینه لیزر موهای روی چانه

هزینه لیزر موهای روی چانه، بسته به عوامل مختلفی متفاوت است. برخی از این عوامل در زیر آورده شده است:

درد لیزر موهای روی چانه

هزینه لیزر موهای چانه

عوارض لیزر موهای چانه

برخی از عوارض لیزر موهای چانه در زیر آورده شده است:

قرمزی و تحریک بعد از لیزر

شایع ترین عارضه جانبی لیزر موهای چانه ، قرمزی فوری پوست و برخی برجستگی ها روی پوست است که معمولا در عرض 1-2 ساعت فروکش می کند.

 این اثرات جزئی هستند و اغلب شبیه به عوارضی است که بعد از اپیلاسیون تجربه می کنید. سوزش کلی باید ظرف چند ساعت پس از لیزر از بین برود.

تغییر در رنگ پوست بعد از لیزر

برخی از افراد ممکن است متوجه تغییرات رنگ جزئی در ناحیه تحت درمان پوست شوند. اگر پوست را در معرض نور خورشید قرار دهید بدون اینکه پس از لیزر محافظت کافی از آفتاب داشته باشید، احتمال ایجاد رنگدانه در ناحیه تحت درمان نیز وجود دارد.

 

جوش / فولیکولیت بعد از لیزر

هنگامی که لیزر انجام می شود، موها تراشیده می شوند و سپس لیزر اعمال می شود. در هفته اول پس از لیزر، موهای مرده از داخل پوست می ریزند. این موها هنگام لمس احساس گزگز می کنند و می توانند باعث ایجاد جوش های ریز مانند برآمدگی هایی به نام فولیکولیت شوند که در اثر تحریک پوست ایجاد می شود.

سوختگی و تاول پوست بعد از لیزر

معمولا اگر لیزر موهای زائد به درستی انجام نشود این اتفاق می افتد. به همین دلیل توجه به این نکته ضروری است که این درمان فقط باید زیر نظر متخصص پوست یا اپراتور لیزر با تجربه انجام شود. همچنین در رنگ‌ های تیره ‌تر پوست دیده می ‌شود که ملانین پوست انرژی‌ های بالاتر لیزر را جذب می‌کند و در نتیجه باعث ایجاد تاول می ‌شود .

آسیب چشم بعد از لیزر

استفاده از عینک های محافظ چشم در حین لیزر توسط پزشک و مراجعه کننده برای ایمنی و محافظت بسیار مهم است.

جای زخم بعد از لیزر موهای

 اگر لیزر به صورت بی دقت انجام شود، ممکن است زخم ایجاد شود. از آن جایی که پوست شما ظریف و حساس است، باید در حین لیزر مراقبت های ویژه ای انجام شود.

لیزر موهای روی چانه چگونه عمل می کند؟

لیزر موهای روی چانه با ارسال نور به فولیکول مو از طریق لیزر، که توسط رنگدانه یا ملانین موجود در مو جذب می ‌شود، عمل می‌کند – به همین دلیل است که در ابتدا بر روی افرادی که موهای تیره ‌تری دارند، بهترین کارایی را داشت. هنگامی که نور توسط رنگدانه جذب می شود، به گرما تبدیل می شود، که در واقع به فولیکول آسیب می رساند. پس از اینکه لیزر به فولیکول مو آسیب می رساند، مو تبخیر می شود و یک دور کامل درمان بعداً رشد مو متوقف می شود. لیزر موهای زائد ممکن است به جلوگیری از رشد موهای زائد کمک کند و در زمان صرف اپیلاسیون یا اصلاح صرفه جویی کند.

دستگاه مناسب لیزر موهای روی چانه

در زیر، به برخی از بهترین دستگاه های لیزر برای موهای روی چانه و در کل موهای صورت خواهیم پرداخت:

فناوری لیزر الکساندرایت (Alexandrite)

فناوری لیزر الکساندرایت (Alexandrite)، دارای طول موج 755 نامومتر است و یکی از بهترین مکانسیم های لیزر برای رفع موهای زائد به شمار می رود.

گفته می شود که تکنولوژی این لیزر به گونه ای است که منحصرا برای هدف قرار دادن فولیکول های موهای روی صورت کاربرد دارد.

همچنین این لیزر، برای افرادی که موهای روشن دارند نیز مناسب است.

فناوری لیزر دایود (Diode)

طول موج این دستگاه لیزر، 808 نانومتر است. این تکنولوژی نیز برای انواع پوست ها مناسب است. همچنین جلسه لیزر به دلیل اینکه هر شات می تواند منطقه وسیعی را لیزر کند، بسیار کوتاه است.

فناوری لیزر اندیگ (ND:Yag)

فناوری لیزر اندیگ (ND:Yag) دارای طول موج 1064 نانومتر، پرتویی با مادون قرمز بیشتر است. این فناوری منحصرا برای افرادی با پوست های تیره است.

طول درمان لیزر موهای چانه

هر فرد متفاوت است و بدن، از جمله مو، برای هر یک متفاوت واکنش نشان می دهد. بنابراین، هیچ پاسخ واحدی برای این سوال وجود ندارد زیرا تعداد جلسات مورد نیاز توسط پزشک شما ارزیابی می‌شود و به عوامل مختلفی مانند:

معمولاً حدود 6 تا 12 جلسه طول می کشد تا یک لیزر موهای زائد موفق از بین برود تا به طور کامل از شر موهای زائد خلاص شوید. متخصص پوست شما می ‌تواند تعداد مناسبی از جلساتی که ممکن است برای درمان نیاز داشته باشید به شما ارائه دهد تا بتوانید بهترین نتیجه را از لیزر موهای چانه بگیرید و از نتایج آن لذت ببرید.

صفحه اینستاگرام لیزر مروارید

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام کلینیک لیزر مروارید را دنبال کنید.

نتایج لیزر موهای روی چانه

در روزهای پس از لیزر موهای روی چانه، می توانید انتظار داشته باشید که بیشتر فعالیت های عادی خود را از سر بگیرید، اگرچه باید از ورزش و قرار گرفتن در معرض مستقیم خورشید خودداری کنید. ممکن است بین 2 تا 3 هفته طول بکشد تا شما تفاوت محسوسی در رشد مو مشاهده کنید و ممکن است چندین جلسه طول بکشد تا نتایج کامل را ببینید. نتایج باید دائمی باشند، اگرچه احتمالاً به یک قرار ملاقات سالانه برای شارژ نیاز خواهید داشت.

آیا نتایج حاصل از لیزر موهای روی چانه واقعا دائمی است؟

لیزر موهای زائد با گرم کردن فولیکول های مو برای جلوگیری از رشد موهای جدید عمل می کند. این کار فولیکول ‌های مو را برای مدت طولانی در حالت خواب قرار می ‌دهد – بسیار طولانی ‌تر از اصلاح و اپیلاسیون. وقتی موها دوباره رشد کردند، سبک ‌تر، ظریف ‌تر و تعدادشان کمتر می ‌شود.

اگرچه این روش اغلب به عنوان نوعی روش از بین بردن موهای زائد “دائمی” معرفی می شود، لیزر درمانی فقط تعداد موهای ناخواسته را در یک منطقه خاص کاهش می دهد. به طور کامل از شر موهای زائد خلاص نمی شود.

طبق گفته لیزر مروارید، این گزینه حذف موهای زائد در افرادی که دارای رنگ پوست روشن و موهای تیره‌ تر هستند، بهتر عمل می‌کند. همچنین، برای بهترین نتایج، باید این کار توسط یک اپراتور مجرب انجام شود.

روش انجام لیزر موهای روی چانه

قبل از شروع لیزر موهای روی چانه، صورت شما کاملا تمیز می شود و ممکن است یک ژل بی حس کننده روی ناحیه درمان اعمال شود. به شما عینک خصوصی داده می شود که بپوشید و موهای شما احتمالاً پوشیده می شود.

اپراتور، لیزر را در ناحیه مشخص شده هدف قرار می دهد. اکثر افراد می گویند که این احساس مانند ضربه یک نوار لاستیکی به پوست به صورت خیلی سریع است. ممکن است بوی موهای سوخته را استشمام کنید.

از آنجایی که ناحیه صورت کوچک تر از سایر قسمت های بدن است، مانند قفسه سینه یا پاها، لیزر موهای زائد کل صورت معمولاً بسیار سریع است و گاهی اوقات در کمتر از 15 تا 20 دقیقه انجام می شود.

آیا انتخاب پکیج‌های پیشنهادی کلینیک در کاهش هزینه‌های لیزر موهای چانه موثر است؟

وقتی صحبت از لیزر کل بدن می شود منظور ما کل نواحی بدن است که شامل نواحی زیر است:

با این حال برخی از افراد نمی خواهند موهای زائد همه نواحی را رفع کنند به همین دلیل بسیاری از کلینیک هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، برخی از پکیج ها را برای مشتریان در نظر می گیرند که ارزان تر از زمانی است که مشتری آن را به صورت ناحیه های جدا انتخاب کند.

مثلا در بسیاری از کلینیک ها، پکیج کاربردی شامل بیکینی، زیر بغل، پاها (ران و ساق)، دست ها (ساعد و بازو) است.

از طرفی پیکیج هایی که برای آقایان در نظر گرفته می شود نیز شامل نواحی گونه و ریش، گردن و کمر است. این پیکیج ها ممکن است در کلینیک های مختلف متفاوت باشد و برخی نواحی به آن ها اضافه شود یا کم شود ولی در هر صورت انتخاب پکیج های لیزر در همه کلینیک ها ارزان تر از انتخاب جداگانه نواحی ها برای لیزر است.

مراقبت های قبل از لیزر موهای چانه

نکات زیر برای لیزر موهای چانه مهم هستند.

از مصرف برخی از داروها پرهیز کنید:

از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید:

برنزه کردن احتمال سوختگی با لیزر را افزایش می دهد زیرا لیزرها به تضاد رنگی واضح بین پوست و مو نیاز دارند تا رنگدانه های موجود در مو را با موفقیت هدف قرار دهند. اگر پوست تیره ‌تر باشد، لیزر می‌تواند به اشتباه به جای مو، ملانین پوست را هدف قرار دهد.

قبل از لیزر پوست خود را تمیز کنید:

لوسیون ها، کثیفی ها و سایر ناخالصی های روی پوست می توانند اثربخشی لیزر را کاهش دهند. پوست تمیز به لیزر اجازه می دهد تا مستقیماً به سمت فولیکول مو برود.

این محصولات مراقبت از پوست را برای یک یا دو هفته قبل از لیزر قطع کنید:

از مصرف الکل بپرهیزید

24 ساعت قبل از لیزر موهای زائد بیش از حد الکل ننوشید زیرا پوست را کم آب می کند و این عمل را دردناک تر می کند.

از نوشیدن قهوه خودداری کنید

حداقل چند ساعت قبل از لیزر درمانی از مصرف قهوه خودداری کنید. قهوه پوست را حساس تر می کند و ممکن است مانند الکل باعث ناراحتی یا درد شود.

عوارض لیزر موهای چانه

مراقبت های بعد از لیزر موهای چانه

و در اینجا کاری است که بعد از جلسه و بین جلسات انجام دهید:

چه داروهایی را باید قبل از لیزر مصرف نکرد؟

برخی از داروهایی که قبل از لیزر نباید مصرف کرد در زیر آورده شده است.

مراقبت های بعد از لیزر موهای چانه

پس از جلسه اول لیزر موهای چانه چه تغییراتی مشاهده خواهید کرد؟

هر چه موها تیره‌ تر و پوست روشن‌ تر باشد، جلسات کمتری نیاز خواهد بود. با این حال، باید در نظر داشته باشید که قطعاً به چندین جلسه در هر ناحیه مورد نظر نیاز خواهید داشت زیرا لیزر فقط می تواند فولیکول های مو را در مرحله رشد فعال از بین ببرد. متأسفانه، فولیکول های مو در همان ناحیه درمان در همان زمان در مراحل مختلف هستند. به همین دلیل است که برای نتایج طولانی مدت به چهار تا شش جلسه نیاز دارید.

محدودیت هایی وجود دارد که باید بعد از درمان از آن ها آگاه باشید. ابتدا باید تا چند هفته پس از درمان از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید. این به این دلیل است که لیزر می تواند باعث حساسیت پوست و افزایش آسیب های ناشی از نور خورشید شود. علاوه بر این، حداقل تا یک هفته پس از درمان باید از استفاده از سایر روش‌های حذف موهای زائد مانند اپیلاسیون خودداری کنید.

لیزر موهای چانه در دوران بارداری

در دوران بارداری، سطح هورمون ها تغییر می کند و رشد موهای زائد معمولی است، اما این بدان معنا نیست که باید برای درمان لیزر موهای زائد سختی های زیادی را تحمل کنید.

لیزر موهای زائد بی خطر است، اما تحقیقات کافی برای دانستن اینکه آیا برای نوزاد متولد نشده بی خطر است یا خیر وجود ندارد. زنان باردار باید از لیزر درمانی تا پس از زایمان خودداری کنند. اگر با موهای ناخواسته صورت سر و کار دارید، از روش های سنتی رفع موهای زائد مانند اصلاح استفاده کنید. از کرم های رفع موهای زائد و درمان های لیزری پوست برای از بین بردن خطر اثرات منفی خودداری کنید. وقتی باردار هستید، تمرکز اصلی شما باید روی سلامت خود و کودکتان باشد.

بهترین کلینیک برای لیزر موهای چانه

بهترین کلینیک برای لیزر موهای چانه، کلینیکی است که دارای ویژگی های زیر باشد:

لیزر مروارید، یکی از بهترین مراکزی است که می توانید برای لیزر انتخاب کنید چرا که این مرکز، با داشتن همه ویژگی های ذکر شده و دیگر ویژگی ها، بالاترین درصد رضایت را در میان مشتریان دارد. همچنین این مرکز، از اپراتورهای کاملا با تجربه برای لیزر مو استفاده می کند.

آدرس لیزر مروارید:

تهران – سعادت آباد – میدان کاج – خیابان سرو غربی – نبش خیابان مروارید – مجتمع مروارید سعادت – واحد ۳

پرسش های متداول

لیزر موهای زائد برای همه رنگ پوست و مویی جوابدهی دارد اما در کل، افرادی که موهای روشن تری دارند، نسبت به افرادی  که موهای تیره تری دارند، دیرتر جواب می گیرند. در جلسه مشاوره خواسته های خود را با پرسنل مطرح کنید تا آن ها به طور کامل شما در خصوص دستگاهی که برای لیزر استفاده می کنند راهنمایی کنند و اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند.

هنگامی که اپراتور روی پوست شما شات می زند، ممکن است یه گرمای خیلی سریع و آنی را حس کنید که خیلی زود رفع می شود چرا که شات ها پشت سر هم صورت می گیرد و اپراتور سریع به قسمت دیگر بدن می رود.

 

لیزر را می توان در هر ناحیه ای از بدن به جز پلک ها انجام داد. محبوب ترین مناطق درمانی پاها، پشت، بازوها، سینه، پشت لب، زیر بغل و ناحیه بیکینی هستند.

شما همچنین می توانید لیزر موهای زائد را بر روی گوش ها، بینی، پیشانی، بالای ابروها و سایر قسمت های صورت خود انجام دهید.

برای جلوگیری از عوارض احتمالی، همه افراد باید از پوست خود در برابر نور خورشید محافظت کنند. پس از لیزر موهای زائد باید:

 • از برخورد نور مستقیم خورشید به پوست درمان شده خودداری کنید.
 • از تخت برنزه کننده، یا هر وسیله برنزه کننده دیگری استفاده نکنید.
 • دستورالعمل های مراقبت های بعد از متخصص پوست را دنبال کنید.

گاهی. لیزر موهای زائد فولیکول های موهای شما را هدف قرار داده و غیرفعال می کند و رشد موهای جدید را متوقف می کند. بنابراین اکثر مراجعین ما پس از لیزر موهای زائد، رشد موهای جدید را تجربه نمی کنند. با این حال، تغییرات در هورمون ها می تواند منجر به افزایش تولید مو شود. معمولاً برای نتایج دائمی تر به جلسات شارژ نیاز دارید.

حتی در موارد رشد مجدد، موهای جدید به طور معمول صاف تر و نازک تر از قبل از درمان هستند. تیم متخصصان پزشکی ما سابقه سلامتی شما را ارزیابی می‌کنند تا به شما کمک کنند تا تعیین کنید که آیا لیزر موهای زائد بر اساس نیازهای فردی شما نتایج دائمی ارائه می‌دهد یا خیر.

شایع ترین عوارض جانبی جزئی است و 1 تا 3 روز طول می کشد. این عوارض جانبی شامل ناراحتی، تورم، قرمزی است. سایر عوارض جانبی احتمالی زمانی که لیزر موهای زائد توسط متخصص پوست یا تحت نظارت مستقیم متخصص پوست انجام شود نادر است و شامل تاول، شیوع تبخال (زخم سرد)، عفونت، زخم، روشن شدن یا تیره شدن پوست است.

از آنجایی که لیزر انرژی گرمایی زیادی را به پوست منتقل می کند، باید از هر چیزی که پوست را بیشتر گرم می کند مانند سونا و ورزش حداقل تا 48 ساعت بعد از جلسه لیزر خودداری کنید. این کار به پوست شما اجازه می دهد تا روند بهبود را بدون وقفه ادامه دهد.

خیر، لیزر موهای زائد به طور کلی نیازی به زمان نقاهت ندارد. بلافاصله پس از انجام لیزر موهای زائد، پوست درمان شده شما قرمز و متورم می شود. با وجود این، اکثر مردم به فعالیت های روزمره خود باز می گردند.

بسیاری از مشتریان احساس لیزر موهای زائد را مانند یک ضربه یا سوزش خیلی خیلی خفیف که چند بار روی پوست زده می شود، توصیف می کنند که این احساس قابل تحمل است. اگر نواحی وجود دارد که مشتری احساس می کند غیرقابل تحمل است، می توان از کرم بی حس کننده استفاده کرد.

به طور کلی، لیزر موهای زائد در افرادی با پوست روشن ‌تر و موهای تیره ‌تر مؤثر بوده است. دلیل این امر این است که لیزر موهای زائد به این بستگی دارد که موهای تیره ‌تر نور را جذب کنند و پوست روشن‌ تر آن را منعکس کند. این بدان معناست که پوست تیره ‌تر در معرض جذب انرژی بیش از حد نور است و شما را مستعد سوختگی می‌کند. به طور مشابه، با موهای روشن تر، انرژی کافی برای از بین بردن فولیکول های مو جذب نمی شود.

بسته به دستگاهی که برای شما استفاده می شود، نوع پوست شما و دیگر عوامل، ممکن است نتایج مختلفی را بگیرید.

حتی اگر پوست حساسی دارید، لیزر موهای زائد ما فولیکول های موی شما را بدون آسیب رساندن به نواحی اطراف هدف قرار می دهد. این بدان معنی است که ما می توانیم به شما در خداحافظی با مو در مناطق های زیر کمک کنیم:

 • زیر بغل
 • پاها
 • بیکینی
 • پشت کمر
 • شانه
 • قفسه سینه
 • پشت لب
 • صورت

با انتخاب لیزر موهای زائد، هم مردان و هم زنان می توانند زمان کمتری را برای خلاص شدن از شر موهای زائد صرف کنند.

لیزر موهای زائد شامل استفاده از پالس های لیزر است. این پالس ها، نوری را به پوست ساطع می کنند که ریشه و فولیکول مو را از بین می برد. وقتی ریشه و فولیکول از بین می روند، مو دیگر نمی تواند رشد کند.

برای اینکه این فرآیند کار کند، موها باید در مرحله رشد فعال هدف قرار گیرند. با این حال، موهای فردی معمولا با سرعت های متفاوتی رشد می کنند. بنابراین، چندین جلسه درمانی طول می کشد تا هر مو در مرحله رشد را جذب کند و نتایج مطلوب را به دست آورد.

کاندیدای ایده آل سالم است، سبک زندگی متعادلی دارد، رنگ پوست آن ها طبیعی است (برنزه نشده) و موهای تیره دارند. اگرچه ما می توانیم انواع مو و پوست را لیزر کنیم.

ممکن است موها قبل از درمان تراشیده شوند. اگرچه همیشه لازم نیست و در مشاوره شما در مورد آن صحبت خواهد شد.

خیر، لیزر موهای زائد به طور کلی نیازی به زمان نقاهت ندارد. بلافاصله پس از انجام لیزر موهای زائد، پوست درمان شده شما قرمز و متورم می شود. با وجود این، اکثر مردم به فعالیت های روزمره خود باز می گردند.

بسیاری از مشتریان احساس لیزر موهای زائد را مانند یک ضربه یا سوزش خیلی خیلی خفیف که چند بار روی پوست زده می شود، توصیف می کنند که این احساس قابل تحمل است. اگر نواحی وجود دارد که مشتری احساس می کند غیرقابل تحمل است، می توان از کرم بی حس کننده استفاده کرد.

کندن مو و اپیلاسیون نباید انجام شود. همچنین باید از این روش ها 4-8 هفته قبل از درمان اجتناب شود. اگر نگرانی دارید، لطفاً در مشاوره خود در مورد آن صحبت کنید. این به این دلیل است که ما اطمینان حاصل کنیم که تا حد ممکن فولیکول های بیشتری وجود دارد و هر موی بالقوه موجود هدف قرار می گیرد.

از کرم ‌های موبر نیز می‌ توان استفاده کرد، اما نه 48 ساعت قبل از درمان – این برای این است که پوست بیش از حد حساس نشود. اگرچه این روش جایگزینی برای حذف موهای زائد نیست، ما توصیه می کنیم. همچنین توصیه می کنیم که اگر قبلا از این روش ها استفاده نکرده اید، از آن استفاده نکنید.

بله، در برخی موارد موها در حین درمان می‌سوزند. این بدان معنا نیست که اگر موهای سوخته ای وجود نداشته باشد، درمان موثر نبوده است.

در بیشتر موارد، بین شش تا دوازده درمان نیاز دارید. این درمان ها به فاصله 4 تا 8 هفته انجام می شود. دوره انتظار برای هدف قرار دادن هر فولیکول مو در حالی که در مرحله فعال چرخه رشد است ضروری است.

لیزر را می توان در هر ناحیه ای از بدن به جز پلک ها انجام داد. محبوب ترین مناطق درمانی پاها، پشت، بازوها، سینه، پشت لب، زیر بغل و ناحیه بیکینی هستند.

شما همچنین می توانید لیزر موهای زائد را بر روی گوش ها، بینی، پیشانی، بالای ابروها و سایر قسمت های صورت خود انجام دهید.

لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *